Ocak 2021 Vefat Edenler

Ocak 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Nazikar KÖSE 31.01.2021
(Pazar)
Orhanlar Mahallesi İstiklal Caddesi Sakinlerinden Ali Köse,Hasan Köse,Pınar Kırtorun Ve Hüseyin Köse’nin Anneleri,Kamil,Mert,Murat,Emre Ve Arzu İle Ahu Köse’nin Babaanneleri,Efe Kırtorun Ve Pelinsu Kırtorun’un Anneanneleri,Ayten Köse’nin Kayınvalidesi,T.T.K Dan Emekli Kamil Köse’nin Eşi, Nazikar KÖSE Vefat Etmiştir
Yılmaz OLCAY 31.01.2021
(Pazar)
Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi Sakinlerinden Merhum Talat Ve Merhume Mümine Olcay’ın Oğulları,Vijdan Olcay’ın Eşi; Mümine Olcay,Mehtap Akarsu Ve Metin Olcay’ın Babaları,Alaattin Akarsu Ve Sıdıka Olcay’ın Kayınpederleri,Aşkın,Sibel,Damla,Yasemin,Ardahan Ve Pamir’in Dedeleri Yılmaz OLCAY Vefat Etmiştir
Gülhanım TURAN 31.01.2021
(Pazar)
Gümüşhaneliler Eşrafından Ve Süleymanlar Mahallesi Defne Sokak Sakinlerinden Merhum Ali Osman Turan’ın Eşi Hafize,Lale,Leyla,Ayla,Alaatttin Ve Selahattin Turan’ın Anneleri,Dudu Gülhanım TURAN Vefat Etmiştir.
Bayram AYGÖREN 31.01.2021
(Pazar)
Bağlık Mahallesi Erdost Sitesi Sakinlerinden ; Yıldıray Aygören’in Babası,Türkan Aygören’in Eşi,Erdemir Tesisattan Emekli Formen Namı Değer Bayram Kalfa Bayram AYGÖREN Vefat Etmiştir
Yılmaz OLCAY 30.01.2021
(Cumartesi)
Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi Sakinlerinden; Merhum Talat  Ve Merhume Mümine Olcay ‘In Oğulları; Vijdan Olcay’ın Eşi; Mümine Olcay, Mehtap Akarsu Ve Metin Olcay’ın Babaları; Alaattin Akarsu Ve Sıdıka Olcay’ın Kayınpederleri; Aşkın, Sibel, Damla, Yasemin, Ardahan Ve Pamir’in Dedeleri Yılmaz OLCAY Vefat Etmiştir
Dudu Gülhanım TURAN 30.01.2021
(Cumartesi)
Gümüşhaneliler Eşrafından  Ve Süleymanlar Mahallesi Defne Sokak Sakinlerinden; Merhum Ali Osman Turan’ın Eşi; Hafize, Lale, Leyla, Ayla, Alaattin Ve Selahattin Turan’ın Anneleri Dudu Gülhanım TURAN Vefat Etmiştir
Yaşare DEMİRÖREN 30.01.2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Selahattin Demircan Ve Zehra Demircan’ın Kızları;  Erdemirden Emekli Ercan Demirören’in Eşi; Anıl, Uğur, Onur, Oğuzhan Ve  Esmanur Demirören’in  Anneleri; Mehmet, Durdu Ve Şerife’nin Kardeşleri; Tercan, Tezcan, Sevgi, Elif, Yeliz, Filiz Ve Ebru’nun Yengeleri Yaşare DEMİRÖREN Vefat Etmiştir
Ali Haydar İBİK 30.01.2021
(Cumartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Refiye İbik’in Eşi; Emine Erdoğan,Elif Panpal, Ebru Erdem,Emel Sofuoğlu; Burcu Ünlü’nün Babaları; Hüseyin İbrahim,Hasan Ve Murat İbik’in Kardeşleri Ali Haydar İBİK Vefat Etmiştir
Bedri TURPÇU 30.01.2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Halil Turpçu  Ve Merhume Huriye  Yener ‘İn Oğulları; Özkan Turpçu Ve Özlem Ergün’ün Babaları; Özlem Turpçu Ve Tekin Ergün’ün Kayyınpederleri; Zeynep,Şevval,Öykü Ve Ömer’in Dedeleri; Ayten Turpçu’nun Eşi; Ereğlinin Eski Esnaflarından Gazeteci Bedri TURPÇU Vefat Etmiştir
Şerafettin SEZER 29.01.2021
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Yeşiltepe Sokak Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Merhume Firdevs Sezer’in Oğulları; Tacettin Sezer,Gülbay İnşaatın Sahibi Müteahhit Bayram Sezer,Ayşegül Uludağ Ve Safiye Yıldırım’ın Kardeşleri; Sezai Sezer Ve Sevilay Yıldırım’ın Babaları; Suat Yıldırım Ve Fikriye Sezer’in Kayınpederleri; İş Adamlarından Ercan Yıldırım  Ve Kazım Yıldırım’ın Dayıları; Selinay Ve Cansu Sezer İle Yiğitcan  Ve Duru Yıldırım’ın Dedeleri; Yaşariye Sezer’in Eşi; Erdemirden Emekli Şerafettin SEZER Vefat Etmiştir.
Ziya DURGUT 29.01.2021
(Cuma)
Çaylıoğlu Çevlük Köyü Sakinlerinden; Mustafa, Necla, Şerife Ve Muhammet Durgut’un Babaları;  Siyami, İsa Ve Durmuş Durgut’un Ağabeyleri; Şükriye Durgut’un Eşi Ziya DURGUT Vefat Etmiştir.
Mustafa Dinç ÇILKIN 28.01.2021
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Güner Çılkın’ın Eşi; Merhum Halit Çılkın,Şermin Keskin Ve Şerefnur Salman’ın Babaları Mustafa Dinç ÇILKIN  Vefat Etmiştir.
Raif BİLİR 28.01.2021
(Perşembe)
Gülüç Merkez Mahalle Sakinlerinden; İlknur,Serhat,Gülçin, Ve Ayşe Bilir’in Babaları; Yaşare Bilir’in Eşi; T.T.K.’Dan Emekli Raif BİLİR Vefat Etmiştir.
Hatice EKŞİ 28.01.2021
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden ; Pazaryeri Esnaflarından Merhum Remzi Ekşi Ve Mehmet Ekşi’nin Anneleri; Pazaryeri Esnaflarından Fevzi Ekşi Ve Osman Ekşi’nin Yengeleri; Salih Öztürk,Hasan Öztürk Ve Kemal Öztürk’ün Teyzeleri;Merhum Sabri Ekşi’nin Eşi; Hatice EKŞİ Vefat Etmiştir.
Mustafa AYTEKİN 28.01.2021
(Perşembe)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden, Sevim, Nevin,Şerife,Sevinç , Semih Ve Hüseyin Aytekin’in Babaları ; Hasan Aytekin Ve Tahsin Aytekin’in Ağabeyleri ; Şerife Aytekin’in Eşi; Erdemirden Emekli Bölücek Mahallesi Eski Muhtarı Mustafa AYTEKİN Vefat Etmiştir.
Mediha TERZİAHMETOĞLU 27.01.2021
(Salı)
Safranbolu Emekli Öğretmenlerinden; Merhum İsmail Terziahmetoğlu’nun Eşi; Gülay Şen Ve Rıfat Terziahmetoğlu’nun Anneleri; Azizi Şen Ve Ferhan Terziahmetoğlu’nun Kayınvalideleri; Delfin Terziahmetoğlu’nun Babaannesi Emekli Öğretmen Mediha TERZİAHMETOĞLU Vefat Etmiştir.
Yüksel ASAN 27.01.2021
(Salı)
Korubaşı Mahallesi Toki Konutları Sakinlerinden; Merhum Raif Ve Merhume Saadet Asan’ın Oğulları; Hanife Asan’ın Eşi;  Elif Koç, Elvanur Asan, Kadir Asan Ve Engin Asan’ın Babaları; Sümeyye Asan, Ve Hüseyin Koç’un Kayınpederleri; Ayhan Asan,Ferişte Asan, Ve Yaşar Koç’un Kardeşleri; Yılmaz Koç Ve Nurullah Çatpınar’ın Dünürleri Yüksel ASAN Vefat Etmiştir.
Jale ALAN 27.01.2021
(Salı)
Erdemir’den emekli Ozkan Oral ve esi Sefika Oral’in kizi, Sule Eken, Omer Oral ve Aysin Kilic’in kardesi, Orhan Alan’in esi, Hazal ve Ece Alan’in ise biricik annesi Erdemir’den emekli Jale ALAN hakkin rahmetine kavuşmustur.
Muzaffer MARANKOZ 26.01.2021
(Salı)
Süleymanbeyler Köyü Subaşı Eşrafından ; Merhum Baki Marankoz’unoğlu; Erdemir Personellerinden Hüseyin Marankoz’un Babası ; Havva Marankoz’un Eşi Muzaffer MARANKOZ Vefat Etmiştir.
Ayşe ŞAHİNBAŞ 26.01.2021
(Salı)
Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi Sakinlerinden, Merhum Bahri Şahinbaş’ın Eşi; Perihan Ercan,Suzan Erdoğan,Ayşegül Seçen, İlker Ve Ülker Şahinbaş’ın Anneleri; Merhum Enver Erdoğan, Gündüz Ercan,Savaş Seçen,Serap Ve Nurten Şahinbaş’ın Kayınvalideleri; Zeynep, Begüm, Gülşah, Bengü, Berk, Benan  Ve Selen’in Büyükanneleri Ayşe ŞAHİNBAŞ Vefat Etmiştir.
Mehmet AKER 25.01.2021
(Pazartesi)
Cemaller Köyü Çavuşağzı Mahallesi Sakinlerinden; Hatice Aker’in Eşi; Adem Ve Elif Aker’in Babaları; Belediyemiz Personellerinden Seyhan Kaya’nın Kayınpederi; Ali İhsan Oğlu Mehmet AKER Vefat Emiştir.
Emine AĞRALI 25.01.2021
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Mehmet Akyaz Ve Merhume Hava Akyaz’ın Kızları; Cemal Ağralı’nın Eşi; Yücel, Yavuz, Mehmet Ve Cemil Ağralı İle Zeynep Arslan’ın Anneleri; Muzaffer Akyaz,Nuran Erbakan Ve Aysel Karakuş’un Ablaları Emine AĞRALI Vefat Etmiştir.
Nurhan KARAYEL 25.01.2021
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Şeref Şentürk Ve Fatma Şentürk’ün Kızları; Erkan,Ersan Ve Ertan Şentürk İle Nuray Aydemir’in Kızkardeşleri; Bayan Kuaförü Bülent Karayel’in Eşi;Kerem Ve Cemre Karayel’in Anneleri Erdemir Çalışanlarından Nurhan KARAYEL Vefat Etmiştir.
Ayşe ŞENOL 25.01.2021
(Pazartesi)
Tepeören Köyü Eşrafından ; Merhum Ali Şenol’un Eşi; Bayram,Ayhan,Adnan Ve Orhan Şenol İle Aydan Ünlü’nün Anneleri; Gülemen,Sibel,Fatma, Ve Arzu Şenol İle Tuncer Ünlü’nün Kayınvalideleri Ayşe ŞENOL Vefat Etmiştir.
Şerafettin KANDİL 25.01.2021
(Pazartesi)
İlçemiz Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden; Hava Kandil’in Eşi; Elektrikçi İsmail Kandil ,Şerafettin Kandil İle Şerife, Rahmiye,Hanife, Ayşe,Sevgi Ve Bilge’nin Babaları Şerafettin KANDİL Vefat Etmiştir.
Yaşar ÖZTÜRK 24.01.2021
(Pazar)
Karadeniz Ereğli Esnaflarından Çetin Öztürk Ve Safiye Öztürk’ün Oğlu Yonca Öztürk’ün Eşi, Şule ,Enes Ve Ensar Öztürk’ün Babaları, Saatçi Hasan Öztürk, Emine Ak, Gülten Özel Ve Fatma Şahin’in Abileri Ereğli Esnaflarından Saatci Yaşar ÖZTÜRK Vefat Etmiştir
Edip ATBAŞ 23.01.2021
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Eşrafından Mustafa, Suat Ve Tülay’ın Babaları, Adnan Aydın’ın Kayınpederi, Aydemir Ve Mehmet Akıncı’nın Enişteleri, Karslı Edip ATBAŞ Vefat Etmiştir.
Hatice İNANÇ 23.01.2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Saadet İnanç Ve Merhum Ahmet İnanç’ın Kızları, Müyesser Acat, Mahmut İnanç, Yıldız Dervişoğlu Ve Murat İnanç’ın Kardeşleri, Hatice İNANÇ Vefat Etmiştir
Hakibar DÜNDAR 23.01.2021
(Cumartesi)
Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Tarhan Dündar Ve Savaş Dündar Ve İsmail Dündar’ın Anneleri, Merhum Mehmet Dündar’ın Eşi, Hakibar DÜNDAR Vefat Etmiştir
Yakup BİNALİ 22.01.2021
(Cuma)
Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden; Nebahat Binali’nin Eşi; Ceyda, Çetin Ve Erkut Binali’nin Babaları; Asım Ve Erdal Binali’nin Ağabeyleri; Habip, Mehmet, Turgut Ve Gürbüz Tanyıldız’ın Enişteleri Yakup BİNALİ Vefat Etmiştir.
Mehmet SAYAR 22.01.2021
(Cuma)
Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Aynur Sayar’ın Eşi; Emrah Ve Anıl Sayar’ın Babaları; Murat Sayar’ın Amcası; Uğur Demiroğlu’nun Eniştesi ; Erdemirden Emekli Mehmet SAYAR Vefat Etmiştir
Emine ATABEY 21.01.2021
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden T.T.K Otogarajından Emekli Kemal Atabey’in Eşi, Hayati Atagül’ün Kardeşi, Özlem Çetinkaya, Hakan, Serkan Ve Lütfi Atabey’in Anneleri, Emine ATABEY Vefat Etmiştir.
Yunus EGELİ 21.01.2021
(Perşembe)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Merhume Havva Ve Merhum Hacı Yakup Egelinin Oğulları,Merhume Fatma Egeli’nin Eşi, Ali, Ayfer, Yasemin Babaları, Nurettin Yıldırım Ve Ahmet Aydın’ın Kayınpederleri, Almanyadan Emekli Yunus EGELİ Vefat Etmiştir.
Nazmiye DEMİRKOL 20.01.2021
(Çarşamba)
Ereğli İş Adamlarından Merhum Ahmet Demirkol’un Eşi; İlyas Ve Abdullah Demirkol’un Anneleri; Handan Ve Sibel Demirkol’un Kayınvalideleri; Tuğba, Ahmet, Yasemin Ve Ayşin Demirkol’un Babanneleri; Merhum Muharrem Demircan Ve Mustafa Demircan’ın Ablaları Nazmiye DEMİRKOL Vefat Etmiştir.
Saffet ERDEM 20.01.2021
(Çarşamba)
Merhum Rıza Erdem Ve Fatma Erdem’in Oğulları; Emine Kartal ,Meryem Yavuz,Fikri Erdem ,Ülkiye Erdem Ve Rafet Erdem’in Kardeşleri; Nurten Kapan,Ali Erdem, Ve Gülben Erdem’in Babaları; Mustafa Kapan’ın Kayınpederi; Servet Erdem’in Amcaoğlu; Saffet ERDEM  Vefat Etmiştir.
Fikriye KIRBIYIK 20.01.2021
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Nazım Kırbıyık’ın Eşi; Merhum Recep Kırbıyık ,Kazım Kırbıyık,Nalan Kırbıyık ,Fatma Kırbıyık Ve Emine Candan’ın Anneleri; Ali,Cem  ,Merve,Aleyna,Mehmet Can,Miraç Ve Kayra Nazım Kırbıyık’ın Babaaneleri ; Betül ,Sude Ve Efe Candan’ın Anneanneleri Fikriye KIRBIYIK Vefat Etmiştir.
Mustafa KESKİN 20.01.2021
(Çarşamba)
Danişmentli Köyü Sakinlerinden ; Sevgi Keskin’in Eşi; Esma,Abdurrahman, Ve Büşra Keskin’in Babaları Pembeciler Köyü Çataklı Mahallesi İmam Hatibi Mustafa KESKİN Vefat Etmiştir.
Birsen TETİK 19.01.2021
(Salı)
İlçemiz Sakinlerinden;  Erdoğan Tetik’in Eşi; Gökhan Tetik Ve Sema Çakar’ın Anneleri; Serhat Tetik,Gönül Tetik Ve Sevil Ertekin’in Yengeleri Birsen TETİK Vefat Etmiştir.
İsmail YAKAR 19.01.2021
(Salı)
Doruk Mahallesi Eşrafından ;Merhum Emine Yalman’ın Oğlu;Muhammet Yakar Ve Vesile Göksu’nun  Ağabeyleri;  Merhume Hacer Yakar’ın Eşi; Fatih Yakar,Nuray Yakar,Hülya Şahin,Hüner Yakar Turan’ın Babaları; Çetin Şahin, Birkan Turan, Ve Gül Yakar’ın Kayınpederleri; Sevilay,Seher,Tuğba Ve Berkay’ın Dedeleri;Erdemirden Emekli İsmail YAKAR Vefat Etmiştir.
Sait Ali ÜRKMEZ 19.01.2021
(Salı)
Kdz.Ereğli Eski Esnaflarından ; Merhum Makascı Mehmet Ali Ürkmez Ve Merhume Hayriye Ürkmez’in Oğulları; Nuray Ürkmez’in Eşi; Gözde Ürkmez’in Babası ; Makascı Sait Ali ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.
Hacer ÖZDEMİR 18.01.2021
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Hacı Mehmet Özdemir’in Eşi;  Sami Özdemir, Fahri Özdemir,Satı Özdemir,İbrahim Özdemir,Merhum Cemal Özdemir,Hikmet Ecevit Özdemir,Salih Özdemir,Münevver Ünlü, Ve Gülhanım Aslan’ın Anneleri Hacer ÖZDEMİR Vefat Etmiştir
Hüseyin TAYTEKİN 16.01.2021
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Ortaköy Eşrafından Cevriye Yılmaz, Safiye Atalay, Pakize Doğan, Ahmet Taytekin Ve Merhum Mehmet Taytekin’in Babaları, Temel Yılmaz, Selçuk Atalay, Muzaffer Doğan, Bediye Taytekin Ve Duriye Taytekin’in Kayınpederleri, Necmiye Ateş’in Ağabeyi, Aylin Yılmaz Ve Taner Yılmaz’ın Dedeleri, Hüseyin TAYTEKİN Vefat Etmiştir
Sevim DÖNMEZ 16.01.2021
(Cumartesi)
Merhum Cafer Dönmez Ve Huriye Dönmez’in Kızları, Mustafa, Kemal, Sevil, Aysun’un Ablaları, Ana Sağlık Ocağı Emekli Personellerinden Sevim DÖNMEZ Vefat Etmiştir
Muzaffer TURAN 14.01.2021
(Perşembe)
Belen Mahallesi  Sakinlerinden ; Nuray Turan’ın Eşi; Meltem Ve Mesut Turan’ın Babaları; Mustafa ,Fatmagül,Havagül Ve Belen Mahallesi  Muhtarı Ahmet Turan’ın Ağabeyleri Muzaffer TURAN Vefat Etmiştir.
Hanife YILMAZ 13.01.2021
(Çarşamba)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Merhum Şaban Yılmaz’ın Eşi; Şerife Sönmez, Hacer Karakaş, Hatice Çaylan,Gülsüm Bayramcı,Yusuf Yılmaz Ve Ahmet Yılmaz’ın Anneleri; Recep Sönmez,Hüseyin Karakaş, Merhum Mehmet Çaylan Ve Rasim Bayramcı’nın Kayınvalideleri; Belediyemiz Personellerinden Tahsin Sönmez, Asım Sönmez Ve Ayşe Şen’in Anneanneleri; Turgay Yılmaz , Yaşar Yılmaz, Fatma  Yakup Uysal Ve Ayşe Şen’in Babaanneleri Hanife YILMAZ Vefat Etmiştir.
Mehmet MUMCU 13.01.2021
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Emine Mumcu’nun Oğulları; Fatma Mumcu’nun Eşi; Nejdet,Nazım Ve Mustafa Mumcu’nun  Ağabeyleri; Kenan Ve Adnan Mumcu’nun Kuzenleri Mehmet MUMCU Vefat Etmiştir.
Emine YILDIRIM 12.01.2021
(Salı)
Elmas Mermer Sahiplerinden; Hilmi,Tahsin Ve Ali Yıldırım’ın Anneleri  Emine YILDIRIM Vefat Etmiştir.

Yüksel  KARABULUT

12.01.2021
(Salı)
Ereğli Eşrafından ; Merhum Mehmet Karabulut Ve Merhume Emine Karabulut’un Oğulları, Gonca Karabulut’un Eşi; Coşkun Ve Can Karabulut’un Babaları;Seda Karabulut’un Kayınpederi; Mehmet Aren Karabulut’un Dedesi;  Erdemirden Emekli Zafer Eker’in Kayınbiraderi;  Erdemirden Emekli Yüksel KARABULUT Vefat Etmiştir.
Barış GÖKTAŞ 12.01.2021
(Salı)
Güldere Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe, Durangül,  Arzu, Aslı, Zuhal, Işıl, Nihat, Ünal, Ve Kerem Göktaş’ın  Babaları; Merhume Sevgül, Cengiz, Yavuz Ve Abdülkadir Göktaş’ın  Ağabeyleri Barış GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.
Mahir ZENGİN 12.01.2021
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden ; Meryem Zengin’in Eşi; Zeliha Güven,Şeyma Zengin,Betül Gündüz Ve Ömer Zengin’in Babaları Mahir ZENGİN Vefat Etmiştir.
Şükriye ATAR 11.01.2021
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Kocalar Mah. Sakinlerinden ; Durmuş  Atar ‘In Eşi; Selman Atar Ve Ayşe Bozkurt’un Anneleri; Efekan Ve Zeynep Bozkurt’un Anneanneleri; Nida Atar’ın Babaannesi  Şükriye ATAR Vefat Etmiştir.
Celil ŞIK 11.01.2021
(Pazartesi)
Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak Sakinlerinden; Kezban Şık’ın Eşi; Ersan, Erdal,Erkan,Aynur,Sevgi, Ve Fatma’nın Babaları; Gönül Ve Şerife Şık’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Celil ŞIK Vefat Etmiştir.
Saniye TÜRKYILMAZ 10.01.2021
(Pazar)
Merhum Hüseyin Türkyılmaz’ın Eşi,Mehmet,Hüseyin Türkyılmaz Ve Fadime Dandem’in Anneleri, Saniye TÜRKYILMAZ Vefat Etmiştir
İsmet DENİZ 10.01.2021
(Pazar)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhume Şerife Deniz’in Eşi,Aziz Deniz Ve Cemile Deniz’in Babaları,Mustafa Deniz Ve Güllü Deniz’in Dedeleri, İsmet DENİZ Vefat Etmiştir.
Sevim ÇELİKEL 09.01.2021
(Cumartesi)
Şehrimiz Esnaflarından Merhum Azmi Çevikel’in Eşi, Hasan Top, Hüseyin Top, Kübra Hasçelik, Merhum Metin Top, Merhum Tekin Top’un Kız Kardeşi, Gülseren Tetik, Gülay Çam Ve Seher Demirhan’ın Anneleri Sevim ÇELİKEL Vefat Etmiştir
Semih SEZGİN 09.01.2021
(Cumartesi)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Asiye Sezgin’in Eşi,Bilal Sezgin Ve Merhum Mehmet Sezgin’in Babası,Ramazan Sezgin Ve Gülfüzer Zaman’ın Kardeşi,Birsen Sezgin’in Kayınpederi,Ceren Sezgin’in Dedesi,Semih SEZGİN Vefat Etmiştir
Abdullah ACAR 07.01.2021
(Perşembe)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Acar ,Remzi Acar,Nizamattin Acar,Aynur Adıyaman, Merhume Nazife Aser Ve Merhume Hatice Turan’ın Kardeşleri ; Habibe Acar’ın Eşi; Sefa Acar, Mehmet Acar, Seval Turan, Meral Özkara, Sevil Acar Alparslan Ve Ayşe Göcen’in Babaları; İbrahim Turan Ve Hasan Alparslan’ın Kayınpederleri; Beril Hoşoğlu Ve Deniz Efe Alparslan’ın Dedeleri; Almanyadan Emekli Abdullah ACAR Vefat Etmiştir.
Aydın ÇAĞ 07.01.2021
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Sevim Çağ’ın Eşi; Uğur, Muammer Ve Mete Çağ’ın Babaları; Leyla Çağ Ve Esra Çağ’ın Kayınpederleri;Doğukan Ve Tuğba  Çağ’ın Dedeleri; Erdemirden Emekli Aydın ÇAĞ Vefat Etmiştir.
Emine YILMAZ 07.01.2021
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Muhammet Yılmaz’ın Eşi; Selma Soydeğer, Selde Atalı, Serap Aydoğan, Salih Yılmaz Ve Seval Dinç’in Anneleri; Seher, Alperen, Barbaros, Sencer Ve Atakan’ın Anneanneleri; Yakup Soydeğer, Hasan Atalı, Hüseyin Aydoğan Ve Tuncay Dinç’in Kayınvalideleri Emine YILMAZ Vefat Etmiştir.
Şinasettin GÜL 07.01.2021
(Perşembe)
Sücüllü Köyü Eşrafından ; Hüseyin Oğlu; Cemalettin, Ve Asım Gül’ün Kardeşleri; Ayşe Gül’ün Eşi; Alaplı Belediyesinden Emekli Efe Şinasettin GÜL Vefat Etmiştir.
Enver ÖZKAYA 05.01.2021
(Salı)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Mihriban Özkaya’nın Eşi; İsmail Özkaya, Şerife Dönmez, Ali Özkaya, Şahnaz Özkaya, Filiz Özkaya Ve Abdülkani Özkaya’nın Babaları; Coşkun Dönmez’in Kayınpederi Enver ÖZKAYA Vefat Etmiştir.
Nurten FİL 05.01.2021
(Salı)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Şadan Fil’in Eşi; Yasemin ,Can,Nurcan, Ve Hacer’in Anneleri; İsmail , Kaan Ve Semra’nın Kayınvalideleri ; Anıl,Mine,Gözde,Emre,Aleyna,Şadan,Alper Ve Melike ‘Nin Anneanneleri Nurten FİL Vefat Etmiştir.
İbrahim BOĞA 04.01.2021
(Pazartesi)
Kırmacı Mah. Dr. Nefi Erarslan Cad. Sakinlerinden ; Ereğli Esnaflarından Mehmet Boğa Ve Fatma Boğa’nın Oğulları; Mevlüt Boğa Ve Veysel Boğa’nın Kardeşleri; Serpil Boğa’nın Eşi  İbrahim BOĞA Vefat Etmiştir.
Fikriye ÇAKIR 04.01.2021
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Çakır’ın Eşi; Erdemirden Emekli Abdullah Çakır, Bertan Çakır Ve Şükriye Kalafat’ın Anneleri; Ttk Çalışanlarından İbrahim Kalafat’ın Kayınvalidesi  Fikriye ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Hatice DEMİR 03.01.2021
(Pazar)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ahmet, Adnan, Mustafa, Mehmet, Ali, Hafize, Fikriye Ve Ereğli Pazarcı Esnaflarından Muhittin Demir’in Kardeşi Hatice DEMİR Vefat Etmiştir.
Huriye KARADAĞ 03.01.2021
(Pazar)
Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Ahmet Kılıç, Muharrem Apaydın, Fahrettin Karadağ, Mehmet Bozkurt, Ümit Çivici Ve Yasin Er İn Kayınvalidesi Hayriye Kılıç, Ayşe Apaydın, Nazmiye Karadağ, Aynur Bozkurt, Emine Çivici Ve Ayla Er’in Anneleri Sabahattin Karadağ In Eşi Huriye KARADAĞ Vefat Etmiştir
Özcan Abdullah ERDİN 02.01.2021
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Aktaş Sokak Sakinlerinden; Şükriye Erdin’in Eşi; Kamyoncu Esnaflarından  Murat Erdin , Gülcan Sümer, Zeynep Bayraklı,Canan Karyer Ve Kamuran Karatoyuk’un Babaları; Ebru Erdin,Polis Memuru İlker Karyer,Hüseyin Bayraklı ,Besim Sümer Ve Bülent Karatoyuk’un Kayınpederleri;  Sümeray, Yaren, Efe, Sena, Nisa, Beyza,Şevval, Mehmet, Bensu, Hamza  Ve Elif’in Dedeleri Kamyoncu Esnaflarından Özcan Abdullah ERDİN Vefat Etmiştir.
Hava ER 02.01.2021
(Cumartesi)
Murtaza Mah. Sakinlerinden ; Merhum Reşat Er’in Eşi; Gülay Erdoğ Ve Sevilay Er’in Anneleri; İlhami Erdoğ’un Kayınvalidesi ; Asude Erdoğ Şen  Ve Aslı Astarcı’nın Anneanneleri  Hava ER Vefat Etmiştir
Hakibar ŞEN 02.01.2021
(Cumartesi)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden ; Mehmet Ali Altay’ Ve Merhume Nuriye Altay’ın  Kızları; Kahveci Erol Şen’in Eşi; Birol Ve Birhan Şen İle Neşe Kartal’ın Anneleri; Eşref Altay Ve Merhum Şeref Altay’ın Kardeşleri  Hakibar ŞEN Vefat Etmiştir
Halil KOÇAK 02.01.2021
(Cumartesi)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden;  Merhume Bade Ve Merhum Halil Koçak’ın Oğulları; Ttk.Dan Emekli Merhum İrfan  Ve Merhum Hacı İsmail Koçak’ın Kardeşleri; Merhum Yaşar Koçak’ın Ağabeyi;   Merhume Gülbahar Koçak’ın Eşi; İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Şendoğan ,Şenol, Ferdi Ve Şenay’ın Babaları; Ortacami Eşraflarından  Erdemirden Emekli Halil KOÇAK Vefat Etmiştir
Hava DEMİRHAN 01.01.2021
(Cuma)
Balı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Murat Keskinsoy Ve Merhume Türkan Keskinsoy Un Kızı,Adnan Ve Ayhan Keskinsoy Un Kardeşi,Neslihan Demirhan  In Annesi,Mustafa Demirhan In Eşi Hava DEMİRHAN Vefat Etmiştir
Mehmet DÜNDAR 01.01.2021
(Cuma)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden  Erdemirden Emekli Erol,Halil,Osman,Erdoğan,Müjgan,Ayşe Ve Aysel Dündar In Babaları, Selanur  Ve Kerem Dündar In Dedesi,Hacı Mehmet DÜNDAR Vefat Etmiştir
Yukarı Çık.