Ağustos 2017 Vefat Edenler

2017 Ağustos Ayı Vefat Edenler

ADI

TARİHİ

KİMLİĞİ

İbrahim Karakütük

31.08.2017
(Çarşamba)

Kepez Mah.Sakinlerinden Mehmet Karakütük Ve Merhum İsmail Karatütük'ün Kardeşi, Erdal, Yasin Ve Adem Karakütük'ün Babaları, Ahmetali, Salih İle Muhammet  Karatütük'ün Amcaları, Merhume Ayşe Karakütük'ün Eşi Erdemirden Emekli İbrahim Karakütük Vefat Etmiştir.

Latif Başkan

29.08.2017
(Salı)

Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Lütfi Başkan Ve Fikri Başkan’ın Babaları, Hilmi Ve Saim Başkan İle Cazibe Arslan Ve Ayşe Sezer’in Ağabeyleri, Huriye Başkan’ın Eşi Bölücek Mahallesi Eski Muhtarı Latif Başkan Vefat Etmiştir.

Mehmet Türkoğlu

29.08.2017
(Salı)

Pınarcık Köyü Sakinlerinden Merhum Adil Türkoğlu’nun Oğlu, Serdar, Serkan Ve Mehmet Türkoğlu’nun Babaları, Kadriye Türkoğlu’nun Eşi Ttk’dan Emekli Mehmet Türkoğlu Vefat Etmiştir.

İhsan Yıldırım

29.08.2017
(Salı)

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Halil, Yakup, Mevlüt  İle Şendoğan Yıldırım Ve Meryem Aydın’ın Babaları, Mustafa Aydın’ın Kayınpederi, Ercan, Özcan, Ömer, Şenol, Erol, Berk Ve Sevim’in Dedeleri, Mahmut Yıldırım’ın Kardeşi, Merhume Hanife Yıldırım’ın Eşi İhsan Yıldırım Vefat Etmiştir.

Kemal GÜLDAL

28.08.2017
(Pazartesi)

Merhume Leyla Güldal’ın Eşi, Aynur Bozkuş, Ayla Güldal, Aysel Artukarslan Ve Alper Güldal’ın Babaları, Celal Bozkuş, Aykut Artukarslan Ve Azra Güldal’ın  Kayınpederleri, Dilara Bozkuş Uzun, Emrah Bozkuş, Alya Güldal, Ebru Yaşarikol, Eralp Artukarslan Ve Erhan Artukarslan’ın Dedeleri Kemal Güldal Vefat Etmiştir.

Tahsin KILIÇ

28.08.2017
(Pazartesi)

İmranlar Köyü Eşrafından Kenan, Kerim, Selim, Elif Ve Yeliz’in Babaları, Gülizar Kılıç’ın Eşi, Erdemirden Emekli Mehmet Oğlu Tahsin Kılıç Vefat Etmiştir.

Yılmaz SOLMAZ

28.08.2017
(Pazartesi)

Bağlık Mahallesi Hacı Eşref Sokak Sakinlerinden Merhum Muharrem Solmaz Ve Habibe Solmaz’ın Oğulları, Cumhur Solmaz İle Sanem Aydın’ın Babaları, Serhat Aydın’ın Kayınpederi,Adliyeden Emekli Personellerden Fahrettin Okyay’ın Kayınbiraderi, Günay Solmaz’ın Eşi Adliye Personeli Mübaşir Yılmaz Solmaz Vefat Etmiştir.

Cemal ÇAPAR

28.08.2017
(Pazartesi)

Merhume Hava Çapar’ın Oğlu, Muzaffer, Baki, Hacer Ve Nejla Çelik’in Ağabeyleri, Ümit, Filiz İle Songül’ün Dayıları, Bozhane Balıkçılarından Cabbar Cemal Çapar Vefat Etmiştir.

Raziye KARADUMAN

28.08.2017
(Pazartesi)

Eski Pazaryeri Esnaflarından Merhum Konyalı Murat Karaduman’ın Eşi, Turgut, İzzet, Fethi Ve Yüksel Karaduman’ın Anneleri, Gülsen Karaduman’ın Kayınvalidesi, Ayşe, Murat, Seçil Ve Sibel’in Babanneleri Raziye Karaduman Vefat Etmiştir.

Neşet ÖZCAN

27.08.2017
(Pazar)

Çaylıoğlu Köyü Sakinlerinden Merhum Eyüp Özcan Ve Merhume Kübra Özcan’ın Oğulları, Naime Ve Nejla’nın Ağabeyleri, Refik Özcan’ın Damadı, Nihat Özcan Ve Merhum Rıfat Özcan’ın Enişteleri, Naciye Özcan’ın Eşi Ttk’dan Emekli Neşet Özcan Vefat Etmiştir.

Nadide Uruk

25.08.2017
(Cuma)

Karakavuz Köyü Sakinlerinden Kemal Uruk, Cemal Uruk, Hasan Uruk, Cennet Çayan, Hamide Sarcan, Gül Kocaman Ve Zekiye Ayaz’ın Anneleri, Merhum Mehmet Uruk’un Eşi Nadide Uruk Vefat Etmiştir.

İsmail Yılmaz

25.08.2017
(Cuma)

Keşkek Köyü Sakinlerinden Merhum Soytaroğlu Hasan Yılmaz’ın Oğlu, Yaşar Yılmaz’ın Eşi, Merhum Mehmet Yılmaz, Mustafa Yılmaz, Ayşe Şahin Ve Emine Işık’ın Kardeşleri, Osman Yılmaz, Mümin Yılmaz İle İlknur Şahin’in Babaları, İskenderpaşa Camii İmamı Recep Şahin’in Eniştesi, Almanya’dan Emekli Hacı İsmail Yılmaz Vefat Etmiştir.

Haşim Aydın

24.08.2017
(Perşembe)

Merhum Ahçı Ahmet Aydın Ve Merhume Fatma Aydın’ın Oğulları, Merhum Yusuf Gençdoğan İle Merhume Gülhanım Gençdoğan’ın Damatları, Nilüfer Aydın’ın Eşi Hilal Ve Aysu’nun Babaları, Semra İle Emine’nin Kardeşleri, Düzce Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Haşim Aydın Vefat Etmiştir.

Nermin Özyağcı

23.08.2017
(Çarşamba)

Korubaşı Mahallesi Mahmut Oğullarından Merhum Kadir Özyağcı’nın Eşi,Mahir,Hüseyin,Hasan,Kenan,Özyağcı,Jale,Melek,Handan’ın Anneleri,Nermin Özyağcı Vefat Etmiştir.

Hava Demirbaş

23.08.2017
(Çarşamba)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Mahmut Demirbaş,Selami Demirbaş,Ayhan Bodur,Yadigar Baş’ın Anneleri,Pazaryeri Esnaflarından Adem Baş Ve Ömer Baş’ın Anneanneleri,Hava Demirbaş Vefat Etmiştir.

Eyüp Cengiz

23.08.2017
(Çarşamba)

Fahrettin Cengiz,Yusuf Cengiz,Semahat Keskin’in Kardeşleri,Salim,Fahrettin,Ülkü,Ayben Cengiz’in Babaları,Mihriye Cengiz’in Eşi,Eski Çaylıoğlu Muhtarlarından Eyüp Cengiz Vefat Etmiştir.

Melek Bilir

23.08.2017
(Çarşamba)

Balı Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Halit Bilir,Hatice Tokgöz,Kübra Keskin,Hacı Kadın Efe,Emine Başarır Ve Meral Demirhan’ın Anneleri,T.T.K’dan Emekli Merhum Osman Tokgöz,Ziraat Odası Meclis Başkanı Tacettin Keskin,T.T.K’dan Emekli İsmail Efe,T.T.K’dan Emekli Demirhan Emlak Sahibi Süleyman Demirhan Ve Erdemirden Emekli Vedat Başarır Ve Hava Bilir’in Kayınvalideleri,Sercan Cıbır Ve Merve Cıbır’ın Babaaannesi,Coşkun Keskin,Özden Keskin,Emine Eryiğit Ve Levent Tokgöz İle Tarık Tokgöz’ün Anneanneleri,Merhum Hasan Bilir’in Eşi,Melek Bilir Vefat Etmiştir.

Hüseyin Yalman

23.08.2017
(Çarşamba)

Ören Mahallesi Sakinlerinden Tahsin Yalman,Mehmet Yalman,Şerife Özel,Yaşare Dündar’ın Babası,Mustafa Yalman Ve Fatma Demirtaş’ın Abisi,Havva Yalman’ın Eşi,Tahsin Yalman’ın Oğlu,Hüseyin Yalman Vefat Etmiştir.

Fatma Arslan

21.08.2017
(Pazartesi)

Pazaryeri Esnaflarından Nuret Ortaklarından Recep Hoca’nın Kayınvalidesi, Halk Otobüsü Sakinlerinden Muzaffer Arslan Ve Belediye Çalışanı Hakkı Arslan’ın Yengeleri,Ayşe Arslan’ın Annesi, Merhum Asım Arslan’ın Eşi Fatma Arslan Vefat Etmiştir.

Nuriye Duman

21.08.2017
(Pazartesi)

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Duman’ın Eşi, Merhum Ali Duman, İbrahim Duman, Hacer Hayda Ve Nazmiye Aksoy’un Anneleri, Mehmet Hayda Ve Mustafa Aksoy’un Kayınvalideleri Nuriye Duman Vefat Etmiştir.

Hasan Şahin

21.08.2017
(Pazartesi)

Soğanlı Köyü Sakinlerinden Merhum Nazım Şahin’in Oğlu, Meryem Aydın, Kevser Öztürk, Hüseyin Şahin Ve Ramazan Şahin’in Babaları, Ferdane Şahin’in Eşi Ttk’dan Emekli Hasan Şahin Vefat Etmiştir.

İbrahim Demircan

20.08.2017
(Pazar)

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Nazmiye Öğüt, Naciye Karadağ Ve Eski Hamzafakıhlı Muhtarı Mecit Demircan’ın Kardeşleri, Cevdet, Mustafa İle Aydoğan Demircan’ın Babaları İbrahim Demircan Vefat Etmiştir.

Memiş Aygün

19.08.2017
(Cumartesi)

Merhum Hasan Ve Merhume Hanife Aygün’ün Oğlu, Ahmet, Eyüp, Hasan Ve Hüseyin Yazgan’ın Amcaları, Şaziye Altınbaş’ın Babası, İsmail Altınbaş’ın Kayınpederi, Tugay Ve Okan Altınbaş’ın Dedeleri, Merhum Leman Aygün’ün Eşi Memiş Aygün Vefat Etmiştir.

Müzeyyen ÖÇALAN

18.08.2017
(Cuma)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Hilmi Öçalan’ın Eşi, Dilek, Melek Ve İsmail Öçalan’ın Anneleri Müzeyyen Öçalan Vefat Etmiştir.

Hatice KARAHAN

18.08.2017
(Cuma)

Kızılca Köyü Sakinlerinden Hüseyin Karahan, Ttk Armutçuk İşçilerinden İbrahim Karahan Ve Aynur Özdemir’in Anneleri, Recep Karahan’ın Eşi Hatice Karahan Vefat Etmiştir.

Hava ŞEN

16.08.2017
(Çarşamba)

Bayat Köyü Eşrafından Erol, Hasan, Necmi Ve Hüseyin Şen’in Anneleri, Merhum Necati Şen’in Eşi Hava Şen Vefat Etmiştir.

Yadigar COŞKUN

16.08.2017
(Çarşamba)

Topallı Köyü Sakinlerinden, Topallı Köyü Muhtarı Recep Coşkun, Emine Ayyıldız, Nurgül Ercan Ve Ayşe Ercan’ın Anneleri, Yüksel Coşkun’un Eşi Yadigar Coşkun Vefat Etmiştir.

Reşat ŞEŞEN

16.08.2017
(Çarşamba)

Emine Şeşen’in Eşi, Ayla Kun, Leyla Çorbacıoğlu Ve Sema Arslan’ın Babaları, İlyas Kun, Namık Çorbacıoğlu Ve Saffet Arslan’ın Kayınpederleri, Mehmet Ali Kun, Onur Kun, Koray Çorbacıoğlu Ve Saygun Arslan’ın Dedeleri, Kandilli Ekonoma’dan Emekli Arhavili Reşat Şeşen Vefat Etmiştir.

Nurettin ÖZCAN

13.08.2017
(Pazar)

Emine Üçkardeşler, Gülseren Uygun Uçarlar, Serpil Boran Ve Asuman Tıdırım’ın Babaları, Hakan Üçkardeşler, Gürkan Uygunuçarlar, Niyazi Boran İle Halil Yıldırım’ın Kayınpederleri, Ayşe Özcan’ın Eşi, Musanı Yeri Lokantasından Emekli Ahçı Nurettin Özcan Vefat Etmiştir.

Celal ÖZHAN

12.08.2017
(Cumartesi)

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhum Halil İle Emine Özhan’ın Oğlu, Cemil Özhan’ın Kardeşi, Ramazan Özhan’ın Ağabeyi, Kadir Ve Sezgin Özhan’ın Babaları, Şerife Özhan’ın Eşi Erdemirden Emekli Celal Özhan Vefat Etmiştir.

Fatma KESKİN

12.08.2017
(Cumartesi)

Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum Asım Keskin’in Eşi, Hüseyin Keskin, Nuri Keskin Ve Zeki Keskin’in Anneleri Fatma Keskin Vefat Etmiştir.

Tahsin Özkale

10.08.2017
(Perşembe)

Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden Merhum Halil Özkale İle Merhume Hanife Özkale’nin Oğulları, İbrahim Özkale, Çarşımız Esnaflarından Cevdet Özkale, Ufuk Özkale Ve Selma’nın Babaları, Merhume Şerife Acar, Merhume Necati Özkale, Merhum Nazım Özkale İle Ayşe Karadeniz’in Kardeşleri, Şerife Özkale’nin Eşi Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Tahsin Özkale Vefat Etmiştir.

İhsan Güneri

10.08.2017
(Perşembe)

Ayşe Güneri’nin Eşi, Feride Güneri, Halil Güneri, Niyazi Güneri, Nurettin Güneri Ve Nezahat Güneri’nin Babaları, Selami Güneri, Celil Güneri, Merhum Vahdet Güneri’nin Enişteleri, Ereğli Esnaflarından İhsan Güneri Vefat Etmiştir.

Yaşar Şengül Özek

10.08.2017
(Perşembe)

Kandilli Ttk’dan Emekli Merhum Selahattin Özek’in Eşi, Hatice Ve Gülseli’nin Anneleri, Nihat Altıntaş’ın Kayınvalidesi, Can’ın Annanesi Yaşar Şengül Özek Vefat Etmiştir.

Selahattin  Yılmaz

09.08.2017
(Çarşamba)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden İpek Aydın Ve Özen Yılmaz Eskicioğlu’nun Babaları, Gökçebey Milli Eğitim’den Enekli Öğretmen Selahattin  Yılmaz Vefat Etmiştir.

Mehmet Ali Söbebaş

09.08.2017
(Çarşamba)

Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Çakıroğlu’nun Damadı, Belediyemiz Fen İşlerinden Emekli Alaattin Yalçın, Adnan, Abdi Ve Yüksel Yalçın’ın Enişteleri, Muzaffer, Hasan, Hüseyin Ve Mehmet Emin Söbebaş’ın Babaları, Şahizer Söbebaş’ın Eşi Çakır Mehmet Ali Söbebaş Vefat Etmiştir.

Kübra Çevik

08.08.2017
(Salı)

Yukarıhocalar Köyü Sakinlerinden Recep, Hakibar, Emine Ve Habibe’nin Anneleri, Yukarıhocalar Köyü Eski Muhtarı Merhum İzzet Çevik’in Eşi Kübra Çevik Vefat Etmiştir.

Hatice Erdoğan

07.08.2017
(Pazartesi)

Üçköy Köyü Sakinlerinden Merhum Hasan İle Merhume Ayşe Yavuz’un Kızları, Recep, Hediye, Ahmet Ve Saip’in Anneleri, Biysan, Nazikar, Recep, Şaban, Bayram İle Hanife’nin Kardeşleri, Hüseyin Erdoğan’ın Eşi Hatice Erdoğan Vefat Etmiştir.

Ayşe Koç

06.08.2017
(Pazar)

Ttk Armutçuk Müessesinden Emekli Başçavuş Eski Sendika Başkanı Remzi Koç’un Eşi, Şaban Koç, Melek Çevik, Kevser Yener Ve Aysel Mete’nın Anneleri, Saliha Koç, Recep Çevik, İsmail Yener Ve Sedat Mete’nin Kayınvalideleri, Cansu Ve Erkan Koç’un Babanneleri, Okan Çevik, Çiğdem Akbulut, Nuray Uzun, Emrah Yener, Nazlı Aldırmaz, Tuğba Ve Tuğra’nın Babanneleri, Ayşe Koç Vefat Etmiştir.

Ayşe Altay

06.08.2017
(Pazar)

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Eşrafından İsmail, Hüseyin, Hasan, Zeki. Zekai, Sezai Ve Recep Altay’ın Anneleri, Merhum İrfan Altay’ın Eşi Ayşe Altay Vefat Etmiştir.

Halil Günay

05.08.2017
(Cumartesi)

Bölücek Mah.Sakinlerinden, Fikri Günay, Merhum Oğuz Günay, Ayşe Günay’ın Babaları, Gazeteciler Cemiyet Başkanı Necati Günay’ın Dayısı, Merhume Hanife Günay’ın Eşi, Bölücek Mahallesi Esnaflarından Halil Günay Vefat Etmiştir.

Havva Sever

04.08.2017
(Cuma)

Akarca Mahallesi Vatan Caddesi Sakinlerinden Belediyemiz Temizlik İşlerinden Emekli Mehmet Çetin, Ayşe Dilaver Ve Durmuş Sever’in Anneleri, Belediyemiz Su İşlerinden Emekli Hasan Dilaver’in Kayınvalidesi, Belediyemiz Su İşlerinden Emekli Merhum Mehmet Sever’in Eşi Havva Sever Vefat Etmiştir.

Hatice Özdemir

04.08.2017
(Cuma)

Erdemirden Emekli Alaattin Özdemir’in Eşi, Neşe Alparslan, Ümit, Mehlika Ve Merhum Murat Özdemir’in Anneleri, Derya İle Beyza Alparslan’ın Annaneleri, İsmail Alparslan’ın Kayınvalidesi Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Hatice Özdemir Vefat Etmiştir.

Fahri Bayram

04.08.2017
(Cuma)

Merhume Fidan Bayram’ın Eşi, Şakir Bayram, Abdurrahman Bayram, Cengiz Bayram, Ayşe Şen, Meliha Kanca, Fatma Çakır, Zeliha Bayram Ve Yasemin Tatoğlu’nun Babaları Fahri Bayram Vefat Etmiştir.

İsmail Gökcan

03.08.2017
(Perşembe)

Akçakoca Esentepe Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Makine Atölyesinden Emekli İsmail Gökcan Vefat Etmiştir.

Bedesten Demirtaş

01.08.2017
(Salı)

Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden Merhum Selameetin Demirtaş’ın Eşi, Tarık Demirtaş Ve Özlem Demirtaş’ın Anneleri, Merhum Zühtü Uslu, Yusuf Uslu Ve Fatma Uslu’nun  Ablaları Bedesten Demirtaş Vefat Etmiştir.

Cemal Karakaş

01.08.2017
(Salı)

Bağlık Mahallesi Madenciler Sitesi Sakinlerinden Cevriye Karakaş’ın Eşi, Hakan Karakaş, Vildan Göktaş Ve Aylin Karakaş’ın Babaları Erdemirden Emekli Cemal Karakaş Vefat Etmiştir.

İbrahim Kılıç

01.08.2017
(Salı)

Alaplı İsafakıllı Köyünden Ayşe Kılıç, Fatma, Canan Ve Emine’nin Babaları, Sami Kılıç İle Muhittin Kılıç’ın Kardeşleri, Hatice Kılıç’ın Eşi Belediyemiz Hal Müdürlüğünden Emekli İbrahim Kılıç Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.