Temmuz 2017 Vefat Edenler

2017 Temmuz Ayı Vefat Edenler

ADI

TARİHİ

KİMLİĞİ

Batuhan Karakaş

31.07.2017
(Pazartesi)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Aysel Karakaş Ve Taner Karakaş’ın Oğulları, Merhum Şaban Karakaş Ve Merhum Mustafa Kuru’nun Torunları, Azra Karakaş’ın Ağabeyi Batuhan Karakaş Vefat Etmiştir.

Şükriye Akıncı

30.07.2017
(Pazar)

Merhum Ömür Kaptan Kargaoğlu Ve Merhume Mürvet Kargaoğlu’nun Kızları, Çarşı Esnaflarından Merhum Ali Akıncı’nın Eşi, Çelikhane Emekli Formenlerinden Sefa Akıncı, Bahar Üstünbaş Ve Hülya Mutlu’nun Anneleri, Dr İhsan Atilla Mutlu, Ali Üstünbaş Ve Nurdiye Akıncı’nın Kayınvalideleri, Bora, Sera, Deniz Mutlu Ve Başar Üstünbaş’ın Annaneleri, Ali Ömür, Özge Akıncı Ve Özgür Akıncı’nın Babanneleri Şükriye Akıncı Vefat Etmiştir.

Ersen Güven

29.07.2017
(Cumartesi)

Kadıtarlası Sakinlerinden Eski Şoförler Odası Başkanı Ve Belediyemiz Eski Başkan Yardımcılarından İbrahim Güven’in Eşi, Kadir Güven, Mehmet Güven Ve Nezahat Çevik’in Anneleri, Demet Güven, Vicdan Güven Ve Sabahattin Çevik’in Kayınvalideleri, Seçkin, Sezer, Aslı Ve Akın’ın Babanneleri, Ece Ve Atıl’ın Annaneleri Ersen Güven Vefat Etmiştir.

İbrahim Negüzel

29.07.2017
(Cumartesi)

Ortaköy Köyü Sakinlerinden Celal, Sami Ve Hava Negüzel’in Ağabeyleri, Muhammet Negüzel, Nermin, Merhum Cemalettin İle Bilge Negüzel’in Babaları, Şafak, Ufuk, İbrahim, Serdar, Erdal, Soner Ve Selim Negüzel İle Bünyamin Karaçöp’ün Dedeleri, Hakime Negüzel’in Eşi İbrahim Negüzel Vefat Etmiştir.

Ahmetoğlu Hilmi Atmış

28.07.2017
(Cuma)

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Fikret Atmış Ve Hikmet Atmış’ın Babaları, Emir Ayşe Atmış’ın Eşi, Göktepe Muhtarı Mustafa Atmış’ın Amcası Ahmetoğlu Hilmi Atmış Vefat Etmiştir.

Süheyla Güçeri

26.07.2017
(Çarşamba)

Kdz Ereğli Belediyesi Eski Başkanlarından Merhum Dr. Dündar Güçeri’nin Eşi, Cem Güçeri, Cengiz Güçeri, Oğuz Güçeri Ve Yavuz Güçeri’nin Anneleri Eczacı Süheyla Güçeri Vefat Etmiştir.

Yaşar Demirtaş

25.07.2017
(Salı)

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden Merhum Nazım Demirtaş Ve Merhume Kübra Demirtaş’ın Oğulları, Merhum Ahmet Demirtaş’ın Kardeşi, Pazaryeri Esnaflarından Saffet Demirtaş, Nazım, Tacettin Ve Fatma’nın Ağabeyleri, Mehtap Demirtaş’ın Eşi, Mihrican, Yaşariye, Sevgi, Havva, Nuran, Seda Ve Güler Demirtaş’ın Babaları, Ayhan Demirtaş, Zülfiye Doğan, Şevkiye Oktay, Aynur Sezgin, Özlem Çalışkan, Ahmet Demirtaş, Ersin Demirtaş, Deniz Demirtaş, Yeliz Demirtaş Ve İpek Demirtaş’ın Amcaları Yaşar Demirtaş Vefat Etmiştir.

Şerife Akbaş

24.07.2017
(Pazartesi)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Recep Akbaş, Ekrem Akbaş, Rabia Karaşol, Emine Aydın Ve Nurcan Erkez’in Anneleri, Hacı İbrahim Akbaş’ın Eşi Hacı Şerife Akbaş Vefat Etmiştir.

Nurcan Yolaçan

24.07.2017
(Pazartesi)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Dursun Yolaçan’ın Eşi, Çiğdem Yıldız, Erdem, Ahmet Ve Şafak Yolaçan’ın Anneleri, Alican İle Atakan Yıldız’ın Annaneleri, İlayda, Tuana, Arda, Buğlem, Oğuzhan Ve Buse Yolaçan’ın Babanneleri, Zehra Yolaçan, Niyazi Yıldız, Filiz Yolaçan Ve Özlem Yolaçan’ın Kayınvalideleri, Erdal, Macide, Ayhan, Orhan Ve Fatih Yolaçan’ın Yengeleri Nurcan Yolaçan Vefat Etmiştir.

Fatma Uçar

24.07.2017
(Pazartesi)

Armutlucuma Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Şeref Ve Hikmet Uçar’ın Anneleri, Merhum İzzet Uçar’ın Eşi Fatma Uçar Vefat Etmiştir.

Ayten Arap

23.07.2017
(Pazar)

Habip Tanyıldız Ve Yılmaz Tanyıldız’ın Amca Kızları, Fevzi Tanyıldız’ın Yeğeni, Turan Arap’ın Yengesi, Allahverdi Akbaba’nın Baldızı, Tuncer Tanyıldız Ve Gülten Akbaba’nın Kızkardeşleri, Merhum Musa Arap’ın Eşi Ayten Arap Vefat Etmiştir.

Turna Uluk

23.07.2017
(Pazar)

Muhtar, Namaz Ve Abdullah Öztürk İle Ümit Uluk’un Yengeleri, Murat Uluk, Saniye, Belgin Ve Aysun’un Anneleri, Murat Arslan’ın Kayınvalidesi, Necati Uluk’un Eşi Turna Uluk Vefat Etmiştir.

Mehmet Yalman

23.07.2017
(Pazar)

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Havva Yalman’ın Eşi, Belediyemiz Su İşlerinden Emekli İsmail Yalman, İbrahim Yalman Ve Şerife Cerrah’ın Babaları, Belediyemiz Fen İşleri Çalışanı Kemal Yalman Ve Eda Yalman’ın Dedeleri Ttk’dan Emekli Mehmet Yalman Vefat Etmiştir.

İlyas Demirbaş

21.07.2017
(Cuma)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Hava Demirbaş’ın Eşi, Mehmut Demirbaş, Selami Demirbaş, Yadigar Baş Ve Ayhan Demirbaş’ın Babaları, Pazaryeri Esnaflarından Adem Baş’ın Dedesi İlyas Demirbaş Vefat Etmiştir.

Hacer Bayramcı

20.07.2017
(Perşembe)

Çiğdemli Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Bayraktar’ın Eşi,Mustafa Bayramcı,Yaşar Bayramcı,Hakibar Can Ve Hava Can’ın Anneleri,Belediyemiz Personeli İsmail Bayramcı’nın Teyzesi,Hacer Bayramcı Vefat Etmiştir.

Meral Batman

20.07.2017
(Perşembe)

Karadeniz Ereğli Eşrafından Merhum Fahri Bilgen Ve Merhume Hatice Bilgen’in Torunları,Merhum Mehmet Naci Cimit Ve Merhume Emine Şükran Cimit’in Kızları,Merhum Diş Hekimi Ali Okan Cimit’in Kız Kardeşi,Burak Batman’ın Babaannesi,Özlem Batman’ın Kayınvalidesi,Güray Batman’ın Annesi Ve Ereğli Esnaflarından Terzi Hüseyin Batman’ın Eşi,Meral Batman Vefat Etmiştir.

Ali Köseoğlu

20.07.2017
(Perşembe)

Merhum Hacı Osman Ve Hava Köseoğlu’nun Oğlu,Merhum Süleyman,Mehmet,Hasan Ve Merkez Ali Molla Camii İmam Hatibi Mustafa Köseoğlu’nun Abileri,Osman,Mehmet Ali,Mahmut,Ali Osman,Recep,Ahmet,Halil İbrahim Ve Serdar Köseoğlu’nun Amcaları,Ali Köseoğlu Vefat Etmiştir.

Cevat Erdem

20.07.2017
(Perşembe)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Erdem Ve Merhume Halime Erdem’in Oğlu,Mahmure Erdem’in Eşi,Oktay İle Belediyemiz Çalışanlarından Erkan Erdem’in Babaları,Vedat Erdem Ve Hava Köse’nin Abileri,Ereğli Eşrafından Kemerli Tırcı Cevat Erdem Vefat Etmiştir.

Selahattin Altuğ

19.07.2017
(Çarşamba)

Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Saadettin, Murat, Harun, Havva Ve Fatma’nın Babaları, Hüseyin, Halil, Mehmet, Tahsin, Hanife, Habibe, Fatma Ve Hatice’nin Ağabeyleri, Sena, Hasan, Eda, Mertcan Ve Emrecan’ın Dedeleri, Mehmet Ve Havva Altuğ’un Oğulları, Merhume Hanife Altuğ’un Eşi Selahattin Altuğ Vefat Etmiştir.

Yüksel Engür

18.07.2017
(Salı)

Sanat Okulu Emekli Öğretmenlerinden Merhum Fethi Engür’ün Eşi, Erdemirden Emekli Merhum Noyan Engür, Belediyemizden Emekli Merhume Çağla Engür Turan Ve Demet Sadık’ın Anneleri, Erdemirden Emekli Selami Sadık İle Günay Engür’ün Kayınvalideleri, Mürvet Tüylü’nün Kardeşi, Kudret Tüylü’nün Ablası, Nerligül Ve Zeynep’in Babanneleri, Ahmet, Ayşenur Ve Onur’un Annaneleri Yüksel Engür Vefat Etmiştir.

Hayrettin Ulaş

16.07.2017
(Pazar)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kepezli Dişçi Hasan Ulaş’ın Oğlu, Selahattin Ulaş, Necati Ulaş, Melek Demir Ve Vasfiye Yavuz’un Kardeşleri, Hasan Ulaş Ve Nagihan Ulaş’ın Babaları, Nezahat Ulaş’ın Eşi, Ereğli Esnaflarından Ulaş Büfe Sahibi Hayrettin Ulaş Vefat Etmiştir.

Meliha Bozkurt

15.07.2017
(Cumartesi)

Balı Mahallesi Eşrafından Ali Bozkurt Ve Saniye Bozkurt’un Gelinleri, Rıfat Biçer Ve Vasfiye Biçer’in Kızları, Kandilli Armutçuk Özel İlkokulu Ve Armutcuk Madenci İlkokulu Müdürlerinden Merhum Emekli Öğretmen Yusuf Bozkurt’un Eşi, Öğretmen Ayten Çakmak Ve Erdemirden Emekli Erdal Bozkurt’un Anneleri, Merhum Dr Hasan Çakmak Ve Alaplı Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Mine Bozkurt’un Kayınvalidesi, Mühendis Aslı Bozkurt Korkmaz Ve Erdemir Mühendislerinden Orhun Bozkurt’un Babanneleri, Prof Dr Yusuf Çakmak Ve Öğretmen Didem Çakmak Korkmaz’ın Annaneleri Meliha Bozkurt  Vefat Etmiştir.

Seyfi Yılmaz

15.07.2017
(Cumartesi)

Çaylıoğlu Köyü Sakinlerinden Almanya’dan Emekli Seyfi Yılmaz Vefat Etmiştir.

Necati Arslan

15.07.2017
(Cumartesi)

Rtdoğan, Ercan, Erdal, Süleyman Ve Soner Arslan’ın Babaları, Nazikar Arslan’ın Eşi, Gümeli Beldesi Emekli İmamı Necati Arslan Vefat Etmiştir.

Ali Yılmaz

14.07.2017
(Cuma)

Kdz Ereğli Esnaflarından Fazilet Lokantası Çalışanı Olcay Yılmaz, Tuncay Güler, Ali Güler Ve Türkan Topçu’nun Babaları, Mehmet, Rıza Ve Şenol Yılmaz’ın Kardeşleri, Ayşe Yılmaz’ın Eşi, Ova Köyünden Merhum Mehmet Yılmaz Ve Nazife Yılmaz’ın Oğulları Ali Yılmaz Vefat Etmiştir.

Osman Açıkgöz

13.07.2017
(Perşembe)

Merhum Nazmiye Açıkgöz’ün Eşi, Erdemirden Emekli Orhan Açıkgöz, Müyesser Acar, Nüfus Müdürlüğünden Emekli Münevver Akant, Erdemirden Emekli Mukadder Yılmaz Ve Ayser Öner’in Babaları, Erdemir Mensuplarından Engin Acar, Erdal Acar, Burak Akant, Korhan Açıkgöz, Sevgi Arslan, Gökhan Yılmaz, Buğra Akant, Deniz Öner Ve Pelin Açıkgöz’ün Dedeleri, Köy Enstıtüsü İlk Mezunlarından Erdemir İlköğretim Öğretmenlerinden Rıfat Oğlu Osman Açıkgöz Vefat Etmiştir.

Mervenaz Şahin

13.07.2017
(Perşembe)

Merhum Osman Arslankaya Ve Zeynep Arslankaya’nın Torunları, Fuat Ve Soner Arslankaya’nın Yeğenleri, Melek Ve Mevlüt Şahin’in Kızları Mervenaz Şahin Vefat Etmiştir.

Yeter Acar

13.07.2017
(Perşembe)

Merhum İlyas Acar’ın Eşi, Zeynep, Atilla, Kenan, Yusuf, Ertuğrul, Yıldız, Merhum Fuat Acar İle Şevket Dereçiçeği, Hediye Oymak, Zerrin Dulun Ve Gönül Tan’ın Anneleri, Oruç Oymak Ve Sadi Dulun’un Kayınvalideleri, Sibel, Nesrin Yıldırım, Güneş, Doğan, Ufuk Oymak Ve Mesut Dulun’un Annaneleri, Naim Kaya, Mılazım, Volkan Kaya Ve Suna Kaya’nın Yengeleri Yeter Acar Vefat Etmiştir.

Yunus Çomçalı

13.07.2017
(Perşembe)

Çavdarlı Sokak Sakinlerinden Merhum Adil Ve Merhume Mümtaze Çomçalı’nın Oğulları, Yüksel, Mümtaze, Kadir Ve Murat Çomçalı’nın Babaları, Erdemirden Emekli Hüseyin Ata, Belediyemizden Emekli Ahmet Arslan Ve Sinem Çomçalı’nın Kayınpederleri, Hakan, Özkan, Melek, Melike, Gökhan, Duygu, Yasemin, Silanaz Ve Çınar Ali’nin Dedeleri, Kezban Çomçalı’nın Eşi Erdemirden Emekli Yunus Çomçalı Vefat Etmiştir.

Şükriye Dalman

12.07.2017
(Çarşamba)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Hacı Rıfat Dalman’ın Eşi,Yusuf Dalman, Hikmet Dalman Ve Yüksel Dalman’ın Anneleri Şükriye Dalman Vefat Etmiştir.

İsmet Polat

11.07.2017
(Salı)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Türkan Polat’ın Eşi, Belgin, Tuncay Ve Gökhan Polat’ın Babaları, Halk Bankası’ndan Emekli İsmet Polat Vefat Etmiştir.

İsmail Ersoy

10.07.2017
(Pazartesi)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Merhume Hava Ersoy’un Oğulları, Recep Ersoy İle Nazmiye Ünlü’nün Kardeşleri, Güler, Gülşen, Gülseren, Elif Ve Şerife’nin Babaları, Nurten Ersoy’un Eşi İsmail Ersoy Vefat Etmiştir.

Hüseyin Erdoğan

09.07.2017
(Pazar)

Ormanlıcuma Hasankahyalar Köyünden, Erdemir Personeli Cavit Erdoğan’ın Babası, Merhum Hasan Erdoğan’ın Oğlu Hüseyin Erdoğan Vefat Etmiştir.

Cafer Özkan

09.07.2017
(Pazar)

Armutlucuma Aşağı Hocalar Köyü Sakinlerinden Ali, Rıza Ve Kazım Özkan, Zülfiye Bahar İle Fadime Satı’nın Babaları Cafer Özkan Vefat Etmiştir.

İbrahim Vural

09.07.2017
(Pazar)

Ttk Kandilli Müessesinden Emekli Merhum İsmet Vural Ve Merhume Bagiye Vural’ın Oğulları, Merhum Hikmet, Dilek Ve Fikret Vural’ın Ağabeyleri, Yelda Vural’ın Eşi, Biekan Ve Arda’nın Babaları, Kdz Ereğli Müze Müdürlüğü Personeli İbrahim Vural Vefat Etmiştir.

Hava Babaoğlu

07.07.2017
(Cuma)

Korubaşı Mahallesi Alkaya Sokak Sakinlerinden Hüseyin Babaoğlu Ve Emine Babaoğlu’nun Gelinleri, Belediyemizden Emekli Ömür Ahmet Babaoğlu’nun Eşi, Tuncay, Turgay, Hüseyin Babaoğlu Ve Filiz Akar’ın Anneleri, Raziye, Asiye Ve Burcu Babaoğlu’nun Kayınvalideleri Hava Babaoğlu Vefat Etmiştir.

Sultan Özen

06.07.2017
(Perşembe)

Armutlucuma Yukarıhocalar Köyü Sakinlerinden Tuncay, Mehmet, Saniye, Yeter Ve Kezban Özen’in Anneleri, Merhum Mehmet Özen’in Eşi Sultan Özen Vefat Etmiştir.

Ayşe Ak

06.07.2017
(Perşembe)

Asarlı Köyü Sakinlerinden Hüsam, Hasan, Hüseyin, Recep, Halil, Adem Ve 19 Ss Kışla Kamyoncular Kooperatifi Eski Başkanı Cemil Ak’ın Anneleri, Erdemir Personeli Cemil Ak, Ömer Ak Ve Fatih Ak’ın Babanneleri, Merhum Muzaffer Ak’ın Eşi Ayşe Ak Vefat Etmiştir.

Tacettin Aydoğan

05.07.2017
(Çarşamba)

Gülşen Aydoğan’ın Eşi, Gülçin Aydoğan Ve Derya Aydoğan’ın Babaları, Soner Akdeniz Ve Murat Akdeniz’in Dayıları, İsmail Aydoğan, Adnan Aydoğan Ve Sadettin Aydoğan’ın Kardeşleri, Belediyemizden Emekli Tacettin Aydoğan Vefat Etmiştir.

Sayacı Adnan Taşkın Kıroğlu

05.07.2017
(Çarşamba)

Ereğli Eşrafından, Akarca Mahallesi Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Merhume Güldeniz Gürses, Özkan Ve Şinasi Kıroğlu’nun Babaları, Özlem, Özgür Ve Ecem’in Dedeleri, Muharrem Gürses İle Hülya Kıroğlu’nun Kayınpederleri, Merhume Şükran Kuru, Merhum Osman Kıroğlu, Kenan Kıroğlu Ve Türkan Kızmaz’ın Kardeşleri, Merhum Sayacı Niyazi Kıroğlu’nun Oğlu, Melek Kıroğlu’nun Eşi, Sayacı Adnan Taşkın Kıroğlu Vefat Etmiştir.

Muzaffer Akalın

04.07.2017
(Salı)

Danişmentli Köyü Sakinlerinden  Şükriye Akalın’ın Eşi, Remzi Akalın, Devrim Akalın, Barış Akalın Ve Nazikar Akalın’ın Babaları, Chp Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ve İl Genel Meclis Üyesi Erdemirden Emekli Muzaffer Akalın Vefat Etmiştir.

Mustafa Turan  

04.07.2017
(Salı)

Ballıca Köyü Hoballar Mahallesi Sakinlerinden Asiye, Meryem, Halime, Veysel, İsmail, Aydın, İbrahim Ve Merhum İsa Turan’ın Babaları, Hayriye Turan’ın Eşi, Mustafa Turan  Vefat Etmiştir.

Satı Yılmaz

03.07.2017
(Pazartesi)

Bartın Ulus Tabaklı Eşrafından Potbaşı Mahallesi Sakinlerinden Aysun Kızıl Ve Ali Yılmaz’ın Babaları, Merhume Zeynep Yılmaz İle Mehmet Yılmaz’ın Oğulları, Hatice, Fatma, Hayriye Ve Mehmet’in Ağabeyleri, Ayten Yılmaz’ın Eşi Erdemirden Emekli Satı Yılmaz Vefat Etmiştir.

Nefise Yalçın

03.07.2017
(Pazartesi)

Kavaklık Mahallesi Eşrafından Yaşar, İbrahim, Aydın, Murat, Sabire, Fatime Ve Dilek’in Anneleri, Sedat Yaşar Ve Feridun Çiv’in Kayınvalideleri, Merhum Geredeli Müteahhit Ali Yalçın’ın Eşi Nefise Yalçın Vefat Etmiştir.

Halil Keskin

02.07.2017
(Pazar)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Şehrimiz Esnaflarından Keskin Turizm Sahibi Ahmet Keskin, Cemal Keskin Ve Habibe Bilen’in Babaları, Devlet Demiryollarından Emekli Hacı Halil Keskin Vefat Etmiştir.

Halil Ocak

01.07.2017
(Cumartesi)

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Fikret Ve Dilek Ocak’ın Babaları, Fadime, Çiçek, Ali, Yusuf, Halis Ve Kıymet Ocak’ın Kardeşleri, Merhum Kemal Ve Meryem Ocak’ın Oğulları, Aynur Ocak’ın Eşi, Erdemirden Emekli Ordulu Halil Ocak Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.