Mayıs 2017 Vefat Edenler

2017 Mayıs Ayı Vefat Edenler

ADI

TARİHİ

KİMLİĞİ

İmran Öztürk

31.05.2017
(Çarşamba)

Kızılca Köyü Sakinlerinden Mehmet Öztürk’ün Eşi,Hacer Akman,Mustafa Öztürk Ve Yasemin Kayacan’ın Anneleri,Mehmet Öztürk’ün Anneanneleri,İmran Öztürk Vefat Etmiştir.

Melek Ateş

31.05.2017
(Çarşamba)

Mustafa, Hüseyin, Hasan, Hatun Ateş’in Anneleri, Kemal Ateş’in Eşi, Melek Ateş Vefat Etmiştir.

Fatma Tükenmiş

30.05.2017
(Salı)

Orhanlar Mahallesi Huzur Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Tükenmiş’in Eşi, Hasan Tükenmiş Ve Hülya Cengiz’in Anneleri, Fatma Tükenmiş Vefat Etmiştir.

Şinasettin Canseven

30.05.2017
(Salı)

Ballıca Köyü Saltuklu Mahallesi Sakinlerinden Niyazi Ve Hatice Canseven’in Oğulları, Ereğli Anadolu Lisesi Öğretmenlerinden Nilüfer Özdamar, Yasemin Beytekin, Sinan İle Oğuzhan Canseven’in Babaları, Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Ercan Özdamar, Gökhan Beytekin’in Kayınpederleri, Naciye Canseven’in Eşi, Sinan Kaptan Şinasettin Canseven Vefat Etmiştir.

Abdülkadir Çevik

29.05.2017
(Pazartesi)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ayhan Çevik Ve Halit Çevik’in Amcaları, Orhan Çevik, Okan Çevik’in Babaları, Merhum Emine Çevik’in Eşi, Erdemir Nakliyat Müdürlüğünden Emekli Abdülkadir Çevik Vefat Etmiştir.

Emine Cerrah

27.05.2017
(Cumartesi)

Ören Mah.Kavucaktaş Sakinlerinden, Asım Korkmaz’ın Kardeşi, Erdinç, Ersin, Ercan, Meltem Ve Nuray Cerrah’ın Babanleri, Hakkı Cerrah’ın Eşi, Emine Cerrah Vefat Etmiştir.

Ahmet Yalçın Kurt

27.05.2017
(Cumartesi)

Kepez Mah.Sakinlerinden, Şeyda, Büşra, Ve Ayşe Kurt’un Babaları, Huriye Kurt Ve Yeter Mazlum’un Kardeşi, Burak Ve Yasin Mazlum’un Dayıları, Mustafa Kurt’un Oğlu, Nezahat Kurt’un Eşi Ereğli Esnaflarından Ahmet Yalçın Kurt Vefat Etmiştir.

Meliha Aksoy

27.05.2017
(Cumartesi)

Topçalı Mah.Sakinlerinden, Mustafa, Necmi, Recep, Hüseyin Ve Sevim Aksoy’un Anneleri, Hasan Aksoy’un Eşi, Meliha Aksoy Vefat Etmiştir.

Belgüzar Kurttekin

25.05.2017
(Perşembe)

Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kadir Kurttekin’in Eşi,Yüksel Kurttekin,Dündar Kurttekin,Sinan Kurttekin Ve Özkan Kurttekin’in Anneleri,Akif Kızı Belgüzar Kurttekin Vefat Etmiştir.

Mustafa Orbay

25.05.2017
(Perşembe)

Merhum Nurettin Orbay İle Merhume Şeruze Orbay’ın Oğulları,Çağatay Orbay’ın Babası,Sabriye Uzun,Birgal Sönmez Ve Müjgan Uçun’un Ağabeyleri,Erdemirden Emekli Mustafa Orbay Vefat Etmiştir.

İsmail Kaya

24.05.2017
(Çarşamba)

Hatip Sokak Sakinlerinden Merhume Kübra Ve Halil Kaya’nın Oğulları, Şerife Şenyörük, İsmet Kaya Ve Nurten Yalçın’ın Ağabeyleri, Melek Kaya’nın Eşi, Ebru, Duygu, Ayşegül Ve Zeynep Pınar’ın Babaları, Tarık Fidan’ın Kayınpederi, Can’ın Dedesi, Ali Şenyörük, Hüseyin Yalçın Ve Gülcan Kaya’nın Kayınbiraderi, Zonguldak Barosu Avukatlarından İsmail Kaya Vefat Etmiştir.

Cemile Aksoy

24.05.2017
(Çarşamba)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Sebahattin, Vasfi, Behiye, Nebiye, Bahattin Ve Uğur Aksoy’un Anneleri, Erdemirden Emekli Ahmet Aksoy’un Eşi Cemile Aksoy Vefat Etmiştir.

Mürüvvet Azaklıoğlu

24.05.2017
(Çarşamba)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kaptan İsmet Zeki Azaklıoğlu’nun Eşi, Merhume Gülay Kavi Ve Kadriye Öz’ün Anneleri, Merhume Mağfiret Erdoğan’ın Kardeşi, Merhum Kaptan Erol Işıldak İle Rıdvan Işıldak’ın Ablaları, İbrahim Öz’ün Kayınvalidesi, Tolga, Tugay, Ayşegül Ve Gülşaz Öz, Uğur, Cengiz, Hakan İle Arzu Kavi’nin Annaneleri, Kız Yetiştirme Yurdundan Emekli Mürüvvet Azaklıoğlu Vefat Etmiştir.

Ali Sezer  

22.05.2017
(Pazartesi)

Çaylıoğlu Çevlik Köyü Sakinlerinden Merhum Hasan Sezer Ve Merhume Kübra Sezer’in Oğulları, Şamer, Rıza, Muhammed, Sezer Ve Yadigar Yavuz’un Büyükbabaları Ali Sezer  Vefat Etmiştir.

Nazile Günay

22.05.2017
(Pazartesi)

Işıklı Köyü Sakinlerinden Merhum Mehmet Günay’ın Eşi, Yaşar, Turan Ve Temel Günay’ın Anneleri, İlknur, Burak, Burcu, Ebru Ve Enes Günay’ın Babanneleri Nazile Günay Vefat Etmiştir.

Güler Aktaş

22.05.2017
(Pazartesi)

Çaylıoğlu Ramazanlı Köyü Sakinlerinden Emine Efe, Selvi Akkanat, İsmail Ve Mutlu Aktaş’ın Anneleri, Mehmet Akkanat, Hülya Aktaş Ve İlçemiz Avukatlarından Yılmaz Efe’nin Kayınvalideleri, Merhum Fahrettin Aygün Ve Merhume Ayşe Aygün’ün Kızları, Mehmet Aktaş’ın Eşi Güler Aktaş Vefat Etmiştir.

Nazikar Yaman

22.05.2017
(Pazartesi)

Yenidoğancılar Köyü Sakinlerinden Mehmet Yaman’ın Eşi Nazikar Yaman Vefat Etmiştir.

 Güler Yazan

19.05.2017
(Cuma)

Akarca Mah.Erdem Yuva Sakinlerinden İsmail Yazan’ In Eşi, Rahmi Yazan Ve Didem Erdem’ İn Anneleri, Merve Öztaş’ In Babanesi, Güler Yazan Vefat Etmiştir.

Şaziye Karakaya

18.05.2017
(Perşembe)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Halil Karakaya’ın Eşi, Yılmaz Karakaya, Hüseyin Karakaya Ve Fatma Karakaya’nın Anneleri, Halil, Hakan, Rıdvan, Orhan, Serkan Ve Mehmet Karakaya’nın Babanneleri, Şaziye Karakaya Vefat Etmiştir.

Yusuf Bilir

17.05.2017
(Çarşamba)

Bağlık Mahallesi Fırın Sokak Sakinlerinden  Ersin, Ercan, Safiye Bilir, Şengül Akkoç Ve Aynur Demircan’ın Babaları, Banu Bilir, Seval, Bilir, Erdal Akkoç Ve Rasim Demircan’ın Kayınpederleri, Merhume Müzade Bilir’in Eşi Erdemir Kok Bakımdan Emekli Yusuf Bilir Vefat Etmiştir.

Hacıkadın Akkuş

17.05.2017
(Çarşamba)

Gebedoğan Köyü Sakinlerinden Seydi, Seyfi Ve İsmail Akkuş’un Anneleri, Erdemirden Emekli Turan Akkuş’un Eşi Hacıkadın Akkuş Vefat Etmiştir.

Kamil Ahmetreisoğlu

16.05.2017
(Salı)

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Kadriye Ahmetresioğlu’nun Eşi, Merhum Sabahattin Ve Avni Ahmetreisoğlu’nun Kardeşleri, Hamit, Ahmet, Mustafa, Muhammet Ahmetreisoğlu Ve Fatma Yılmaz’ın Babaları, Tuba, Tufan, Resul, Ali Kanil Ahmetreisoğlu, Elif, Muhammet Ali, Musa, Rabia Yılmaz’ın Dedeleri, Kenan, Bülent, Kamuran Ahmetreisoğlu, Emine Yoldaş, Nilgün Erkui, Ayşen Bayrot’un Amcaları, Oya, Arzu, Ayfer, Şeyma Ahmetreisoğlu Ve Hakkı Yılmaz’ın Kayınpederleri Terzi Hacı Kamil Ahmetreisoğlu Vefat Etmiştir.

Muazzez Türkkan

16.05.2017
(Salı)

Ereğli Eşrafından Merhum Ali Türkkan’ın Eşi, Ergün Türkkan, Eşref Türkkan Ve Semra Soysal’ın Anneleri, Zarif Türkkan, Olcay Türkkan Ve Çetin Soysal’ın Kayınvalideleri, Zehra, Yelda, Ali, Okan, Erkan Ve Serkan Türkkan’ın Babanneleri, Şule Oral Ve Onur Soysal’ın Annaneleri Muazzez Türkkan Vefat Etmiştir.

Mehmet Karaman

15.05.2017
(Pazartesi)

Ören Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sait Ali Ve Merhume Makbule Karaman’ın Oğlu, Ferhat, Vedat Karaman Ve Serap Deniz’in Babaları, Ahmet Karaman’ın Kaynı, Ümit Deniz’in Kayınpederi, Fatma Karaman’ın Eşi Mehmet Karaman Vefat Etmiştir.

Emine Aslı Kara

15.05.2017
(Pazartesi)

Kandilli Belediye Personellerinden Muhammet Kar’nın Kızı Emine Aslı Kara Vefat Etmiştir.

Mehmet Çetinkaya

14.05.2017
(Pazar)

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Emin Ve Asım Çetinkaya’nın Babaları, Mehmet Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Mehmet Filiz

13.05.2017
(Cumartesi)

Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Kıracı Sokak Sakinlerinden Emine Filiz, Kenan Filiz, İhsan Filiz Ve Songül Filiz’in Kardeşleri, Hezal Filiz Ve Eşref Filiz’in Oğulları, İrem Ve Arda Filiz’in Babaları, Rafiya Filiz’in Eşi Mehmet Filiz Vefat Etmiştir.

İsmail Morca

13.05.2017
(Cumartesi)

Evren İle Emre Güzel Ve Sibel İle Tuğçe Morca’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Turgay Morca Ve Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmeni Şefika Güzel’in Babaları, Türkiye Elektrik Kurumu’ndan Emekli Cengiz Güzel Ve Nimet İlkokulu Öğretmeni Sevinç Morca’nın Kayınpederi, Merhume Nazmiye Morca’nın Eşi Belediyemizden Emekli Zabıta Memuru Hacı İsmail Morca Vefat Etmiştir.

Hacer Duygu

11.05.2017
(Perşembe)

Kızılca Köyü Sakinlerinden Merhume Emine Akyüz, Ahmet Duygu, Şükran Uysal, Mustafa Duygu, Şerife Koçak, Murat Duygu Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Personellerinden İrfan Duygu’nun Anneleri, Merhum Recep Duygu’nun Eşi Hacer Duygu Vefat Etmiştir.

Medine Baltacıoğlu

11.05.2017
(Perşembe)

Orta Camii Sakinlerinden Merhum Balıkçı Temel Ve Muzaffer Baltacıoğlu’nun Anneleri, Metin İle Fikri Baltacıoğlu’nun Babanneleri, Merhum Mezarcı Muzaffer Baltacıoğlu’nun Eşi Medine Baltacıoğlu Vefat Etmiştir.

Sibel Yündem

10.05.2017
(Çarşamba)

Gülüç Erdem Yuva Sakinlerinden Merhum Ersan Özkan Ve Merhume Nuray Özkan’ın Kızları, Ertan Özkan’ın Ablası, Pınar Oktay Ve Cihan Oktay’ın Anneleri, Ozan Oktay’ın Annanesi, Berrak Özkan’ın Babannesi, Merhum Hasan Yündem’in Eşi Sibel Yündem Vefat Etmiştir.

İsmail Güney

09.05.2017
(Salı)

Çayırlı Köyü Sakinlerinden Fatma, Ahmet Ve Kader Güney’in Babaları, Hakkı Oğlu Süpürgeci İsmail Güney Vefat Etmiştir.

Hasan Güngör

09.05.2017
(Salı)

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Eşref Güngör, Mustafa Güngör Ve Fatma Güngör’ün Babaları, Pakize Güngör’ün Eşi Türk Telekom’dan Emekli Hasan Güngör Vefat Etmiştir.

Faruk Demirel

08.05.2017
(Pazartesi)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Hakan, Volkan Ve Gökhan Dilek’in Babaları, Muteber Dilek’in Eşi Kayserili Faruk Demirel Vefat Etmiştir.

Aynur Şerife Uysal

06.05.2017
(Cumartesi)

Çavdarlı Mahallesi Sakinlerinden, Adem, Emine, Uysal Ve Mine Çakır’ In Anneleri, Nuray Uysal’ In Kayınvalidesi, Hamdi Öakı’ In Dünürü, Merhum Bekir Uysal’ In Eşi, Dost Bakkaliyesi Sahibi, Aynur Şerife Uysal Vefat Etmiştir.

İskender Çevik

06.05.2017
(Cumartesi)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Ziraatçı İsmail Çevik’ İn Oğlu, Sabiha, Emrah, Ve Emre’ Nin Babaları, İbrahim, İnan, Abdurrahman’ In Yeğeni, Göksel Uzunel’ İn Kayınpederi, Bakiye Çevik’ İn Eşi, Erdemirden Emekli İskender Çevik Vefat Etmiştir.

Ayşe Fidan

06.05.2017
(Cumartesi)

Balı Mahallesi Sakinlerinden, Sinan, Hasan, Şaban Ve Mustafa Fidan Ve Emine Soyarslan’ In Anneleri, Hasan Soyarslan’ In Kayınvalidesi, Ufuk, Bilal, Birol, Tahsin, Ersin, Dinçer, Eyüp Ve Kazım Fidan’ In Babaneleri, Gülay Dinçman Ve Gökhan Soyarslan’ In Anneleri, Merhum Kazım Fidan’ In Eşi Ayşe Fidan Vefat Etmiştir.                                                        

Faik Keskin

06.05.2017
(Cumartesi)

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden, Aynur, Metin Çetin, Keskin’ İn Babaları, Merhum Mehmet Keskin Ve Emirkadın Keskin’ İn Oğlu, Fatma Keskin’ İn Eşi Faik Keskin Vefat Etmiştir.

Pakize Bayar

06.05.2017
(Cumartesi)

Cemaller Köyü Sakinlerinden, Mehmet Bayar’ In Eşi, Muhammet Bayar, Mustafa Bayar, Şaban Bayar, Mevlüt Bayar, Havagül Bayar Ve Fatma Keleş’ İn Anneleri, Yasin, Semih, İlker, Sezer, Salih, Hakan Bayar’ In Babaneleri, Pakize Bayar Vefat Etmiştir.

Mehmet İnce

06.05.2017
(Cumartesi)

Kadıtarlası Sakinlerinden, Merhum Ahmet İnce’ Nin Kardeşi, Ali Ve Mustafa İnce’ Nin Abileri, Osman, Yüksel, Osman Savaş, Osman Nadir İle Çağlar İnce’ Nin Amcaları, Merhume Sabriye İnce’ Nin Eşi, Belediye Personeli Burak Mete İnce’ Nin Babası T.T.K.’ Dan Emekli Tonyalı Mehmet İnce Vefat Etmiştir.

Muharrem Kalkan

05.05.2017
(Cuma)

Sarıkorkmaz Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden Merhum Ahmet Kocatürk Ve İsmail Kocatürk’ün Enişteleri, Rıza Altınbaş Ve Kazım Dikmen’in Kayınpederleri, Yadiker Altınbaş, Yaşare Dikmen Ve Hasan Kalkan’ın Babaları, Ufuk, Umut, Arzu, Serkan, Volkan Ve Ferruh’un Dedeleri, Merhume Hacı Kadın Aydeniz’in Eşi, Erdemir Ofisten Emekli Dayı Muharrem Kalkan Vefat Etmiştir.

Ahmet Kocatürk

05.05.2017
(Cuma)

Selim Kocatürk, Sevim Bilir, Belediyemiz Personellerinden Yavuz Kocatürk Ve Sevgi Aksoy’un Babaları, Vural, Funsa, Gamze, Doğancan, Ferdi, Ferit, Ceyhun, Eda Ve Eren Kocatürk’ün Dedeleri, Ömer Kocatürk, Merhume Rahime Ağar, Merhume Melek Karanlık Ve Merhum Mustafa Kocatürk’ün Kardeşleri, Merhume Kübra Kocatürk’ün Eşi, Kemer Kırmacı Eşrafından Demiryollarından Emekli Ahmet Kocatürk Vefat Etmiştir.

Fatma Çetin

05.05.2017
(Cuma)

İsmail Ağa Camii Hocalarından İsmail Çetin’in Eşi, Muhammet, Hatice Ve Bilal ‘İn Anneleri Fatma Çetin Vefat Etmiştir.

İbrahim Özata

04.05.2017
(Perşembe)

Ören Merkez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Hasan Özata Ve Merhume Fatma Özata’nın Oğulları, Zeki Özata, Erol Özata İle Hatice Topçu’nun Babaları, Merhum Mustafa Özata, İsmail Özata, Sevim Uçar Ve Nazmiye Tahtacıoğlu’nun Kardeşleri, Ören Mahallesi Muhtarı Halil Sever’in Eniştesi, Emine Özata’nın Eşi , Belediyemiz Su İşlerinden Emekli İbrahim Özata Vefat Etmiştir.

Ali Hasçelik  

03.05.2017
(Çarşamba)

Kırmacı Mahallesi Çeştepe Sokak Sakinlerinden  Ssk Hastanesinden Emekli Ziya Hasçelik’in Abisi, Ptt’den Emekli Adem Hasçelik, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik, Devlet Hastanesi Personeli Fikret Hasçelik Ve Zahide Günal’ın Babaları, Nazile Hasçelik’in Eşi Gazi Ali Hasçelik  Vefat Etmiştir.

Mehmet Okut

03.05.2017
(Çarşamba)

Merhume Pakize Okut’un Eşi, İbrahim Okut, Mustafa Okut, Abdurrahman Okut, Emine Topçu, Sevda Uslu, Safiye Yavuz, Ayşe Topçu Ve Asiye Güner’in Babaları, Eski Kamyon Şoförlerinden Mehmet Okut Vefat Etmiştir.

Temel Keskin

01.05.2017
(Pazartesi)

Merhum Ali Atay’ın Oğlu, Huriye Atay’ın Eşi, Mewtin Atay, Ali Atay, Aynur Hoşsoy Ve Hanife Karataş’ın Babaları, Avni Hoşsoy İle Muhittin Karataş’ın Kayınpederleri, Şehriban Kürekçi’nin Kardeşi, Kavaklık Mahallesi Muhtarı Nazif Kaplan’ın Eniştesi Recep Atay Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.