Mart 2017 Vefat Edenler

2017 Mart Ayı Vefat Edenler

ADI

TARİHİ

KİMLİĞİ

Ramiz Avşar

31.03.2017
(Cuma)

Sakinlerinden,Gülyaz,Yücel,Ayten,Çiçek,Nurhayat,Aynur,İsmail,Bülent Ve Ali Rıza’nın Babaları,Hediye Avşar’ın Eşi Ramiz Avşar Vefat Etmiştir.

Ali Okumuş

31.03.2017
(Cuma)

Bayat Köyü Tingiller Mahallesi Eşrafından Osman Oğlu Ali Okumuş Vefat Etmiştir.

Mehmet Onur Özdemir

31.03.2017
(Cuma)

Hasan Özdemir Ve Mualla Özdemir’in Oğlu,Manolya’nın Kardeşi,Fevzi Ve Yücel Özdemir’in Yeğenleri,Güven Ve  Mehmet Özdemir’in Kuzenleri Mehmet Onur Özdemir Vefat Etmiştir.

Huriye Akkanat

31.03.2017
(Cuma)

Düzpelit Köyü Sakinlerinden Rasim,Tahsin,Selahattin,Hüseyin,Şevkiye Ve Havagül’ün Anneleri,Hacı Zini Akkanat’ın Eşi Huriye Akkanat Vefat Etmiştir.

Ahmet Çakal

30.03.2017
(Perşembe)

Nermin Çakal’ın Eşi,Timur Çakal Ve Gökhan Çakal’ın Babaları,Temoçin Çakal’ın Ağabeyi,Ahmet Çakal Vefat Etmiştir.

Zeliha İbik

30.03.2017
(Perşembe)

T.T.K’dan Emekli,Bekçi Hüseyin İbik’in Eşi,Ali,Halil,Mustafa İbik Ve Nurten Tuzcuoğlu’nun Anneleri,İbrahim İbik,Hasan İbik,Haydar İbik Ve Murat İbik’in Yengeleri,Zeliha İbik Vefat Etmiştir.

Hasan Ayhan

29.03.2017
(Çarşamba)

Kadın Ayhan’ın Eşi,Durdu Ayhan,Melek Altınay,Merum Satı Karaduman’ın Babaları,Hasan Altınay,Kadriye Ayhan’ın Kayınpederleri,Ramazan Aydın Ve Hava Karaduman’ın Abisi,Şaban Karakaya’nın Eniştesi,Yıldıray Ayhan,Kazım Ayhan,Merhum Yıldız Ayhan,Muharrem Altınay,Meltem Altınay,Yaşar Karaduman,Ayten,Tanju,Taner Ve Ayfer’in Dedeleri,Hasan Ayhan Vefat Etmiştir.

Kadir Kaya

29.03.2017
(Çarşamba)

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Emel Ve Sema Kaya’nın Kayınpederi,Ali,Arzu Ve Hasan Kaya’nın Babaları,Ayşe Kaya’nın Eşi,Postaneden Emekli Çankırılı Kadir Kaya Vefat Etmiştir.

Fatma Uludağ

28.03.2017
(Salı)

Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Sadık Uludağ’ın Eşi,Nazif,Ali,Hasan Ve Emine Uludağ’ın Anneleri Fatma Uludağ Vefat Etmiştir.

İmran Elmasay

28.03.2017
(Salı)

Ereğli Eşrafından Tahsin Turpçu Ve Adnan Turpçu’nun Kardeşleri,Hülya Alagöz Ve Nilüfer Aksu’nun Ablaları,Berrin Elmasay Ve Gökşen Elmasay’ın Kayınvalideleri,Erdemir Çalışanlarından Ömer Faruk Elmasay Ve Renault Çalışanlarından Özgen Elmasay’ın Anneleri,Erdemirden Emekli Tevfik Elmasay’ın Eşi İmran Elmasay Vefat Etmiştir.

Fethiye Aktaş

28.03.2017
(Salı)

Bağlık Mahallesi Özgürler Sitesi Sakinlerinden T.T.K Emeklisi Merhum Osman Aktaş’ın Eşi,Belgin Aydın Ve Zerrin Kılıç’ın Anneleri,Merhum Coşkun Aydın Ve Selim Kılıç’ın Kayınvalideleri,Sami Aydın,Hazal Aydın,Onurkan Ve Kutluhan Kılıç’ın Anneanneleri,Fethiye Aktaş Vefat Etmiştir.

Zeki Karaçalı

27.03.2017
(Pazartesi)

Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Aslı, Aşkın, Deniz Ve Erman Karaçalı’nın Babaları, Mete Topçu Ve Onur Çavuşoğlu’nun Kayınpederleri, Nazmiye Karaçalı’nın Eşi Ziraat Bankası Eski Müdürlerinden Zeki Karaçalı Vefat Etmiştir.

Şaban Turhan

27.03.2017
(Pazartesi)

Çaylıoğlu Güllük Köyü Eşrafından Mustafa, Sefer, Mevlüt Turhan Ve Ayşe Yıldırım Ve Emine Akkurt’un Kardeşleri, Ersin Turhan’ın Kayınpederi, Maksude, Erdoğan, Harun, Hatice, Kıymet Ve Esma Turhan’ın Babaları, Güllük Köyü Eski Muhtarı Ramazan Turhan’ın Dünürü, Safiye Turhan’ın Eşi Şaban Turhan Vefat Etmiştir.

Ekrem Çubuk

27.03.2017
(Pazartesi)

Bölücek Köyü Eşrafından Rıza Ve Emine Çubuk’un Oğlu, Mustafa Çorçil Ve Asiye Candan’ın Torunu, Kenan Ve Mustafa Çubuk’un Abileri, Kerem Erdem Ve Caner’in Amcaları, Ayşe Uçak, Şerife Aktay Ve Merhume Hava Dönüm’ün Yeğenleri, Belediyemiz Personeli Fatma Özaydın Ve Funda Aktay Çümen’in Kuzenleri, Esra Malik Ve Rumina’nın Babaları, Kevser Çubuk’un Eşi Gazi Polis Memuru Ekrem Çubuk Vefat Etmiştir.

Zehra Fidan

27.03.2017
(Pazartesi)

İlyas Koyun, Hava Koyun Ve Necati Koyun’un Kardeşleri, Emine, Hacer Ve Abdulkerim Fidan’ın Anneleri, Necati Fidan’ın Eşi Zehra Fidan Vefat Etmiştir.

Hayri Ergun

27.03.2017
(Pazartesi)

Merhume Emine Nilüfer Ve Merhum Rıfat Ergun’un Oğulları, Cansın Ve Çınar’ın Büyükbabaları, Ayşe Meral Yüce, Şeküre Hilal Karagül Ve Hüseyin Gökhan Ergun’un Abileri, Suat Karagün’ün Kayınbiraderi, Can, Avukat Canan Ergun Ve Semanur’un Babaları, Anadolu Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Selda Ergun’un Eşi Doç. Dr. Hayri Ergun  Vefat Etmiştir.

Kamil Çavuşoğlu

26.03.2017
(Pazar)

Kandilli Ttk Çalışanlarından Gülgün Kiraz Çavuşoğlu’nun Eşi, Elif Ve Kerem Çavuşoğlu’nun Babaları, Neriman Ve Merhum Arif Kiraz’ın Damadı, Aydın İle Aygün Vardal Kiraz’ın Enişteleri Kamil Çavuşoğlu Vefat Etmiştir.

Nimet Koca

26.03.2017
(Pazar)

Bozhane Eşrafından Cüneyt Koca, Ayşe Akkan, Seyhan Başar Ve Belediyemiz Çalışanlarından Suat Koca’nın Anneleri, Hamdi Akkan, Metin Başar, Emine Ve Yeliz Koca’nın Kayınvalideleri, Eray, Erman, Erdem Akkan Ve Recep İle Batuhan Başar’ın Annaneleri, Ülkü Koca’nın Babannesi, Merhum Lokman, Semiha, Cengiz Ve Yavuz Boz’un Kardeşleri, Merhum Şadan Reis’in Eşi Nimet Koca Vefat Etmiştir.

Halise Özdil  

25.03.2017
(Cumartesi)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Özdil, Nuran Alp Ve Nurten Kişmiroğlu’nun Anneleri, Cenk Kırtaç, Berk Kişmiroğlu’nun Annaneleri, Beyza Ve Zeynep Özdil’in Babanneleri, Merhum Muammer Özdil’in Eşi Halise Özdil  Vefat Etmiştir.

Nurten Sağlam

25.03.2017
(Cumartesi)

Korubaşı Toki Sakinlerinden Merhume Emine Ve Merhum Hulusi Sağlam’ın Kızları, Atilla Germi Ve Bülent Germi’nin Anneleri, Merhum Feyzullah Sağlam’ın Eşi Nurten Sağlam Vefat Etmiştir.

İbrahim Özsoy

25.03.2017
(Cumartesi)

Armutlucuma Sakinlerinden Kamyoncu Esnaflarından Ziya, Taksici Esnaflarından  Recep Ve Erdemir Personeli Kemal Özsoy’un Babaları, Naciye Özsoy’un Eşi Kamyoncu İbrahim Özsoy Vefat Etmiştir.

Cemil Ulupınar

24.03.2017
(Cuma)

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Özcan Ulupınar’ın Babası Cemil Ulupınar Vefat Etmiştir.

Güler Fennibay

24.03.2017
(Cuma)

Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Öğretmeni, Hüsnü Ve Ergün Çiçek’in Kızları, Serkan Çiçek, Selçuk Çiçek, Oya Soyer, Perihan Can Ve Berrin Elmasay’ın Ablaları, Hamit Oktay Fennibay’ın Eşi, Aysima Ve Yiğit Fennibay’ın Anneleri Güler Fennibay Vefat Etmiştir.

Bakiye Efe

23.03.2017
(Perşembe)

Mehmet Efe’nin Eşi, Muhammet Efe Ve Meryem’in Anneleri, Ahmet Efe’nin Yengesi, Nurcan, Zehra, Nuran İle Yunus Efe’nin Babanneleri Bakiye Efe Vefat Etmiştir.

Ziya Aydın

23.03.2017
(Perşembe)

Cemile Aydın’ın Eşi,Merhume Cengiz Demircan’ın Dayısı, Sadettin Başol Ve Aydın Köyü Muhtarı Fikret Öztürk’ün Enişteleri Ziya Aydın Vefat Etmiştir.

Mustafa Yıldız

22.03.2017
(Çarşamba)

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Yıldız Vefat Etmiştir.

Şaban Canbaz

22.03.2017
(Çarşamba)

Kavaklık Mahallesi Göçmenevler Sokak Sakinlerinden Merhume Yaşar Canbaz’ın Eşi, Hasan Canbaz Ve Belediyemiz Personeli İbrahim Canbaz’ın Babaları, Gülveren Katı, Güliz Ak, Çiğdem, Ceyhun, Aykut Ve Eylül Canbaz’ın Dedeleri Şaban Canbaz Vefat Etmiştir.

Remzi Güngör

22.03.2017
(Çarşamba)

Merhum İbrahim Güngör Ve Merhume Fadime Güngör’ün Oğulları, Hatice Açar, Yaşariye Öztürk, Muhammet Güngör, Zülfiye Güngör, Cevat Güngör Ve Merhume Naciye Akkanat’ın Kardeşleri, Muhammet Açar, Metin Açar, Sunay Civan, Ferdi Güngör, Bahar Ülker Ve Hatice Şişman’ın Amcaları, Ramazan Güngör’ün Babası, Hava Güngör’ün Eşi Remzi Güngör Vefat Etmiştir.

Mehmet Yüksel Kırdar

22.03.2017
(Çarşamba)

Ereğli Esnaflarından Merhum Ahmet Kırdar’ın Oğlu, Ünver Kırdar Ve Merhum Süleyman Kırdar’ın Kardeşi, Önder, Taner Ve Özlem’in Babaları, Sevgi Kırdar’ın Eşi Kasap Mehmet Yüksel Kırdar Vefat Etmiştir.

Durkadun Yalçın  

22.03.2017
(Çarşamba)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Sevcan Yalçın’ın Kayınvalidesi, Serkan Yalçın Ve Özkan Yalçın’ın Anneleri, Erdemirden Emekli Mustafa Yalçın’ın Eşi Durkadun Yalçın  Vefat Etmiştir.

Rafiye Çelebi

21.03.2017
(Salı)

Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden Bülent Ve Berkant Çelebi’nin Anneleri, Nilgün Çelebi’nin Kayınvalidesi, Hüsna, Mustafa, Hanifi İle Erdemirden Emekli Ahmet Çelebi’nin Yengeleri, Erdemirden Emekli Ali Çelebi’nin Eşi Rafiye Çelebi Vefat Etmiştir.

Ali Fuat Demirbaş

21.03.2017
(Salı)

Alattin Demirbaş’ın Oğlu, Merhum Hacı Yakup Kadri Demirbaş’ın Torunu, Cafer Ve Suat Demirbaş’ın Kardeşleri, Nejat, Halil İbrahim, Yüksel, Avni Ve Yusuf Demirbaş’ın Yeğenleri, Lider Sürücü Kursu Hocalarından Ali Fuat Demirbaş Vefat Etmiştir.

Mustafa Cahit Cimit

21.03.2017
(Salı)

Ereğli Esnaflarından Cer Ticaret Kurucusu Ufuk Cimit Ve Gül Cimit’in Babaları Mustafa Cahit Cimit Vefat Etmiştir.

Fatma Karaman

20.03.2017
(Pazartesi)

Soğanlı Köyü Eşrafından Merhum İbrahim Karaman’ın Eşi, İsmail, Saip, Yusuf Ve Nermin Karaman’ın Anneleri Fatma Karaman Vefat Etmiştir.

Metin Kara

20.03.2017
(Pazartesi)

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Tahir Kara Ve Şehriban Kara’nın Oğulları, Kemal Kara, İlyas Kara Ve Türkan Ersarı’nın Kardeşleri, Volkan Ve Seher Kara’nın Babaları, Hanife Kara’nın Eşi, Belediyemiz Temizlik İşleri Çalışanlarından Metin Kara Vefat Etmiştir.

Hüseyin Çetin

19.03.2017
(Pazar)

Ereğli Pazaryeri Esnaflarından Pazarcı Rafet Çetin’in Babası, Ali Ve Satı Çetin’in Dedeleri, Nafiye Ve Seval Çetin’in Kayınpederleri Hüseyin Çetin Vefat Etmiştir.

Mehmet Arif Madenci

19.03.2017
(Pazar)

Merhum Orhan Madenci Ve Perihan Madenci’nin Oğulları, Ahmet, Anna, Mehmet, Burçak, Elifnaz Madenci’nin Babaları, Sofya, Asena Ve Orhan Arif Madenci’nin Dedeleri, Nihan- Semih Koçer İle Deniz- Turan Göktürk’ün Abileri, Fırat, Ceren, Tuna Hatipoğlu, Ceylan Ve Paul Giaff Peri Göktürk’ün Dayıları, Yasemin Madenci’nin Eşi Madenci Gemi Sanayi Sahibi Mehmet Arif Madenci Vefat Etmiştir.

Hamide Karaali

19.03.2017
(Pazar)

Ereğli Esnaflarından Karaali Yapı Marketin Sahibi Şerafettin, Hüseyin, Süleyman, Recep, Fatma, Nezahat, Aysel Karaali’nin Anneleri, Merhum Satılmış Karaali’nin Eşi Hamide Karaali Vefat Etmiştir.

Kadriye Sarıgül

19.03.2017
(Pazar)

Merhum Recep Sarıgül Ve Keriman Sarıgül’ün Kızları,Bozhane Eşrafından Abbas Sarıgül, Osman Sarıgül, Mehmet Sarıgül Ve Belediyemizden Emekli Asuman Çağlar’ın Kardeşi, Yunus Sabırtaş’ın Annesi Kadriye Sarıgül Vefat Etmiştir.

Şerafettin Arslan

17.03.2017
(Cuma)

Fatma Arslan’eşi, Ramazan, Bilal, Hüseyin, Muhammet Arslan’ın Babaları, Cemil, Cem, Yasin Arslan’ın Dedeleri, Eski İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arslan’ın Amcası Şerafettin Arslan Vefat Etmiştir.

Ali Duman

17.03.2017
(Cuma)

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Ve Nuriye Duman’ın Oğulları, Cemile Duman’ın Eşi, Hacer, Nazmiye Ve İbrahim Duman’ın Abileri, Belediyemiz Personellerinden Ercan Duman, Emine Göker, Hacı Sever, Nazmiye Babaoğlu, Nuriye Özcan Ve Sevgi Ak’ın Babaları, Ömer Göker, Recep Sever, Reha Babaoğlu, Hasan Özcan İle Hüseyin Sefa Ak’ın Kayınpederleri Ali Duman Vefat Etmiştir.

Abide Uzunhasanoğlu

17.03.2017
(Cuma)

Gülüç Erdem Yuva Sakinlerinden Ümit Ve Mahmut Uzunhasanoğlu’nun Anneleri, Erdemir Montaj Müdürlüğünden Emekli Merhum Yakup Uzunhasanoğlu’nun Eşi, Belediyemiz Zabıta Personeli Mehmet Ziya Uzunhasanoğlu’nun Yengesi Abide Uzunhasanoğlu Vefat Etmiştir.

Muzaffer ÜREM

15.03.2017
(Çarşamba)

Kadıtarlası Erdem Yuva Evleri Sakinlerinden Memnune Ürem’in Eşi, Erdemirden Emekli İbrahim Ürem, Leyla Ürem, Meral Ürem, Sahil Taksi Esnaflarından Murat Ürem Ve Mürvet Yavaş’ın Babaları, Erdemirden Emekli Nuriddin Yavaş’ın Kayınpederi, Erdemir Çalışanlarından Mehmet Yavaş, Nergis Yavaş, Melis Ürem Ve Beril Kutlu’nun Dedeleri, Erdemirden Emekli Metin Çalış’ın Kardeşi Erdemirden Emekli Muzaffer Ürem Vefat Etmiştir.

İsmail Akcan

14.03.2017
(Salı)

Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Abidin Ve İsmail Akcan’ın Babası, Hatice Akcan’ın Eşi İsmail Akcan Vefat Etmiştir.

Mustafa DEMİRKOL

14.03.2017
(Salı)

Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Manav Celal Demirkol, Hüseyin Demirkol Ve Emine Benli’nin Kardeşi, Ereğli Belediyesi İtfaiye Amiri Mehmet Ali Demirkol’un Ağabeyi, Faik, Rahmi Ve Elif Demirkol’un Babaları, Emine Demirkol’un Eşi Gülüç Belediyesi Veznedarı Mustafa Demirkol Vefat Etmiştir.

Nazım Ateş

13.03.2017
(Pazartesi)

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Metin, Çetin Artar Ve Ali İhsan Haşhaş’ın Kayınpederleri, Nuran, Şükran, Neriman, Nuray Ve Turan Ateş’in Babaları, Şaziye Ateş’in Eşi Belçika’dan Emekli Rıfkı Oğlu Nazım Ateş Vefat Etmiştir.

İsmail Günay

12.03.2017
(Pazar)

Bölücek Mahallesi Eşrafından Kdz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay’ın Dayısı, Hüseyin, Turan, Nezaket Ve Mustafa Günay’ın Babaları, Halil Günay’ın Abisi Bahriyeli İsmail Günay Vefat Etmiştir.

Halil İbrahim Yılmaz

12.03.2017
(Pazar)

Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Terzi İbrahim Ve Şerife Yılmaz’ın Torunları, Ahmet, Musa Ve Elif’in Yeğenleri, İsa Ve Hatice Yılmaz’ın Oğulları Halil İbrahim Yılmaz Vefat Etmiştir.

Hanım Danışmaz

11.03.2017
(Cumartesi)

Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Ve Veysel Danışmaz’ın Anneleri, Davut Eset Danışmaz’ın Yengesi, Merhum Hasan Danışmaz’ın Eşi Hanım Danışmaz Vefat Etmiştir.

Niyazi Kocaman

10.03.2017
(Cuma)

Taner, Soner, Sadi, Recep, Şafak Ve Şerafettin Kocaman’ın Babaları, Uğur Ve Kaan Kocaman’ın Amcaları, Yaşare Kocaman’ın Eşi Belediyemizden Emekli Pazar Taksi Esnaflarından Niyazi Kocaman Vefat Etmiştir.

Saniye Bostan

10.03.2017
(Cuma)

Merhume Maksude Ve Merhum Selahattin Boztan’ın Kızları, Ali Bostan, Osman Bostan Ve Merhume Şükriye Demirci’nin Kardeşleri, Esra Kopan, Cem Demirci, Cenk Demirci Ve Uğur Demirci’nin Teyzeleri, Selamet Bostan, Özlem Çelik Ve Serdar Bostan’ın Halaları Saniye Bostan Vefat Etmiştir.

Gülten Sönmez

10.03.2017
(Cuma)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Murat, Alev, Barbaros, Rıza Ve Özlem’in Anneleri, Şükran Karadayı’nın Ablası, Nazmi Özdilmen’in Kayınvalidesi Gülten Sönmez Vefat Etmiştir.

Hasan Öztürk

09.03.2017
(Perşembe)

Öğberler Köyü Sakinlerinden Merhum Durmuş Öztürk’ün Oğlu, Rafet Öztürk’ün Ağabeyi, Şendoğan Demircan’ın Eniştesi Hasan Öztürk Vefat Etmiştir.

Naci Ünlüer

09.03.2017
(Perşembe)

Olcay Ünlüer’in Eşi, Güray Ve Gürkan Ünlüer’in Babaları, Burcu Ve Banu Ünlüer’in Kayınpederleri, Eskişehir Sivrihisar Eşrafından Erdemir Teknik Emniyet Müdürlüğünden Emekli Naci Ünlüer Vefat Etmiştir.

Ayşe Özsoy

09.03.2017
(Perşembe)

Çaylıoğlu Ortaköy Eşrafından Emine, Huriye Er, Cemile Karakuş, Halime Acar, Fekme Uludağ, Fatma Rabia Özsoy Ve Fikriye Yalçın’ın Anneleri, Mustafa Adem Er, Cemil Karakuş, İbrahim Acar, Ramazan Uludağ Ve Sadık Yalçın’ın Kayınvalideleri, Yakup Ve Huriye Korkmaz’ın Kardeşleri, Eyüp Özsoy’un Eşi Ayşe Özsoy Vefat Etmiştir.

Kerim Ortaç

09.03.2017
(Perşembe)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Hatice Ve Fehmi Top’un Damadı, Melek Ortaç’ın Eşi, Fehmi Ve Hüseyin Ortaç’ın Babaları, Nazım, Halit, Havva, Fatma Top, İsmail Ve İbrahim Katı’nın Enişteleri Kerim Ortaç Vefat Etmiştir.

Fatma Kaplan

09.03.2017
(Perşembe)

Köseler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yaşar Ve Asiye Aytekin’in Kızları, Seyfi, Melek, Asiye, Ümran Ve Şerife Kaplan’ın Babanneleri, Fidan, Ferda, Sami Çankırılı,Salih Ve Sibel Özbay’ın Annaneleri, Sait Kaplan, Ayşe Özbay Ve Emine Çankırılı’nın Anneleri, Merhum Hüseyin Kaplan’ın Eşi Fatma Kaplan Vefat Etmiştir.

Mahizer Danyıldız

08.03.2017
(Çarşamba)

Kars Eşrafından Veli Danyıldız’ın Eşi, Aydın, Adem, Adnan, Cüneyt Danyıldız Ve Suzan Keleş’in Anneleri Mahizer Danyıldız Vefat Etmiştir.

Solmaz Dalgıç

07.03.2017
(Salı)

Ayşe Turan, Metin Tekin Ve Çetin Tekin’in Anneleri, Muzaffer Turan,Hanife Turan İle Aylin Turan’ın Annaneleri, Sergen Tekin, Sercan Tekin Ve İsmet Tekin’in Babanneleri, Mira Civelekel İle Mert Kaan Yıldız’ın Büyükanneleri Solmaz Dalgıç Vefat Etmiştir.

Sümra DEMİRHAN

07.03.2017
(Salı)

Ormanlıcuma Üveyikli Köyü Çamlar Mahallesi Sakinlerinden Emel Çelik, Elif, Songül Çoban Ve Kader Ünlü’nün Anneleri, Belediyemiz Çalışanlarından Süleyman Çoban’ın Kayınvalidesi, Üveyikli Köyü Eski Muhtarlarından Ali Muhtar’ın Eşi Sümra Demirhan Vefat Etmiştir.

Nebahat Çetin

05.03.2017
(Pazar)

Armutlucuma Hacı Uslu Köyü Eşrafından Armutlucuma Eski İmamı Mehmet Emin Hocanın Torunu, Fahrettin Önder’in Kızı, Ormanlucuma Merkez Camii Müezzini Hızır Önder’in Torunu Emin Çetin’in Eşi Nebahat Çetin Vefat Etmiştir.

Burhan Yılmaz

05.03.2017
(Pazar)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kenan Yılmaz Ve Fidan Yılmaz’ın Oğlu, Orhan Yılmaz Ve Deniz Yılmaz’ın Kardeşleri, İlayda Yılmaz’ın Babası Burhan Yılmaz Vefat Etmiştir.

Rukiye Ala

04.03.2017
(Cumartesi)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ertuğrul, Mesut Ve İsmail Ala’nın Anneleri, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın Halası, Merhum Nihat Ala’nın Eşi Rukiye Ala Vefat Etmiştir.

Murat Kapan

04.03.2017
(Cumartesi)

Ereğli Esnaflarından Mustafa Kapan, Habil Kapan İle Çiçek Akdere’nin Babaları, Metin, Murat, Arzu, Savaş Ve Barış Kapan’ın Dedeleri, Merhum Habil Kapan, Merhum Hakkı Kapan, Hasan Kapan, Ayşe Karaca Ve Kerime Demir’in Ağabeyleri, Gazeteci Fikri Kapan, Belediyeden Emekli Zeki Kapan, Hüseyin Kapan, Murat Kapan, Çiğdem Kapan, Fikriye Karaca Ve Makbule Erol’un Amcaları, Sait Karaca Ve Aysel Keskin’in Dayıları, Merhume Emine Kapan’ın Eşi Murat Kapan Vefat Etmiştir.

Selim Aslan

04.03.2017
(Cumartesi)

Topçalı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Aslan’ın Oğlu, Neriman, Başkan, Adem, Ahmet Aslan Ve Hava Ulusoy’un Babaları, Cazibe Aslan’ın Eşi Selim Aslan Vefat Etmiştir.

Hüseyin Açıkgöz

04.03.2017
(Cumartesi)

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Ereğli Emniyet Müdürlüğü Çalışanlarından Hüseyi Melih Ve Meryem Açıkgöz’ün Babaları, Nesrin Açıkgöz’ün Eşi Bekçi Hüseyin Açıkgöz Vefat Etmiştir.

Mustafa Akbaş

04.03.2017
(Cumartesi)

Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Akbaş, Merhum Mahmut Akbaş, Merhume Ayşe Kocatürk Ve Şaban Akbaş’ın Babaları, Emine Özen, Serap Tekin, Ahmet Akbaş, Ferdi Ve Ferit Kocatürk’ün Dedeleri, Hacı Hatice Akbaş’ın Eşi Hacı Mustafa Akbaş Vefat Etmiştir.

Raziye Can

03.03.2017
(Cuma)

Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden Emekli Öğretmen Süleyman Can’ın Eşi, Nurhayat Karaman, Gülhayat Çolpan Ve Merhum Doğan Can’ın Anneleri, Bahattin Karaman İle Suat Çolpan’ın Kayınvalideleri Raziye Can Vefat Etmiştir

Ahmet Turhan

03.03.2017
(Cuma)

Çaylıoğlu Güllük Köyü Eşrafından Firdevs Turhan’ın Eşi, Galip, Mevlüt, Emine, Nazile, Ayşe, Havagül, Cemile Ve Hanife’nin Babaları, Hanife, Fatma, Hava, Zahide, Şaban, Hasan, Hatice, Zekiye Ve Hüseyin’in Kardeşleri Kıbrıs Gazisi Ahmet Turhan Vefat Etmiştir.

Zehra Yüksel Ağlar

02.03.2017
(Perşembe)

Merhum Mustafa Keskinel İle Merhume Emine Keskinel’in Kızları, Merhum Yılmaz Keskinel’in Ablası, Asuman Özduman, Hatice Sulu, Kdz Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar Ve Şüheda Yalçın’ın Anneleri, Merhum Servet Özduman, Vakur Sulu, Koray Yalçın Ve Neriman Ağlar’ın Kayınvalideleri, Selahattin Can Özduman Ve Şebnem Özduman, Cansu Ve Serhan Demircan İle Mehmet Çınar Yalçın’ın Annaneleri, Buse Ve Naz Ağlar’ın Babanneleri, Nil, Tuna Ve Meriç Keskinel’in Halaları, Merhum Tacettin Ağlar’ın Eşi Zehra Yüksel Ağlar Vefat Etmiştir.

Mehmet Balıkçı

02.03.2017
(Perşembe)

Merhume Nadide Balıkçı’nın Eşi, Tamer Balıkçı İle Emel Pamuk’un Babaları, Fikret Pamuk Ve Hülya Balıkçı’nın Kayınpederleri, Murat Can, Mehmet Balıkçı İle Caner Balıkçı’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Eski Şoförlerden Mehmet Balıkçı Vefat Etmiştir.

Mustafa Bozkurt

02.03.2017
(Perşembe)

Ereğli İşadamlarından Şinasibey Restoran Sahibi Şinasi Bozkurt İle Erdemirden Emekli Saim Bozkurt’un Babaları, Fatma Bozkurt’un Kayınpederi, Erdemir Kurumsal İletişim Yöneticisi Cevat Bozkurt, Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerinden Meral Bozkurt, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Personeli Emine Bozkurt, Şinasibey Restoran İşletme Müdürü Hanife Bozkurt, Dilek Bozkurt, Arzu Bozkurt, Sibel Bozkurt, Zeynep Bozkurt Ve Çiğdem Çakıroğlu’nun Dedeleri, Karabük Mehterler Köyü Eşrafından Mustafa Bozkurt Vefat Etmiştir.

Yıldız Ulkar

02.03.2017
(Perşembe)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Cansever Ulkar’ın Eşi, Canay, Feridun, Ersin Ve Gülşen’in Anneleri, Orhan Delibalta Ve Özden Ulkar’ın Kayınvalideleri  Yıldız Ulkar Vefat Etmiştir.

Mehmet Aydın

02.03.2017
(Perşembe)

Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın’ın Babası Mehmet Aydın Vefat Etmiştir.

Hava Kara

01.03.2017
(Çarşamba)

Merve Köyünden Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Süleyman, Bayram, Sadık Kara, Sevinç Ak Ve Elif Durgut’un Anneleri, Süleyman Kara’nın Eşi Hava Kara Vefat Etmiştir.

Hatice Sevim

01.03.2017
(Çarşamba)

Tepeören Köyü Sakinlerinden Taşkın Sevim, Aysel, Hülya, Hatice, Nejla Ve Naciye’nin Anneleri, Hatice Sevim’in Kayınvalidesi, Aykut Ve Burak’ın Babanneleri, Hayri Sevim’in Eşi Hatice Sevim Vefat Etmiştir.

Zihniye Fahriye Arkan

01.03.2017
(Çarşamba)

Keşkek Köyü Buruncuk Mahallesi Sakinlerinden Yusuf Akman’ın Kardeşi, Milli Eğitim Çalışanlarından Kerin Akman’ın Halası, Keşkek Köyü Muhtarı Ender Yavuz’un Kayınvalidesi, Mehmet, Mustafa, Yusuf İle Murat Arkan, Emine Bayram Ve Güler Yavuz’un Anneleri Zihniye Fahriye Arkan Vefat Etmiştir.

Cemal Binici

01.03.2017
(Çarşamba)

Ereğli, Ormanlı Ve Akköy Sakinlerinden Cemal Binici Vefat Etmiştir.

Yaşar Yenişen

01.03.2017
(Çarşamba)

İsmail Yenişen’in Eşi, Cevat Acar, Kenan Acar, Kemal Acar Ve İsmail Yenişen’in Anneleri Yaşar Yenişen Vefat Etmiştir.

Kadriye Tokgöz

01.03.2017
(Çarşamba)

Merhum İsmail Hakkı İnci Ve Hacer İnci’nin Kızları, Şerife Tokgöz, Nigar Deniz, Emine Deniz Ve İsmail İnci’nim Kardeşleri, Orkun Tokgöz Ve Filiz Tokgöz’ün Anneleri, Ali Tokgöz’ün Eşi Kadriye Tokgöz Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.