Şubat 2023 Vefat Edenler

Şubat 2023 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Ahmet KULAKSIZ 28.02.2023
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Nezahat Kulaksız’ın Eşi; İsmail Emre Kulaksız Ve Yasemin Kulaksız’ın Babaları; Nurhayat, Hüseyin ,Üzeyir Ve Seyhan Kulaksız’ın Kardeşleri; Süleyman Ve Mevlüt Kulaksız’ın Kuzenleri Emekli İmam Ahmet KULAKSIZ Vefat Etmiştir.
Hanife MUMCU 27.02.2023
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mah. Aktaş Sok. Sakinlerinden; Merhum Kadir Mumcu’nun Eşi; Emin Mumcu,Ramazan Mumcu,İsmet Mumcu,Ahmet Uslu,Emine Taytekin, Fatma Taşkın,Ayşe Turhan,Emine Yıldızhan,Gülcan Türkoğlu,Songül Başpınar Ve Sonnur Oğuz’un Anneleri; Necmi Taytekin,Hüseyin Taşkın,Hasan Yıldızhan,Hasan Turhan , Engin Türkoğlu,Cumhur Başpınar,Belediyemiz Personellerinden Adem Oğuz, Mine Mumcu,Gülay Mumcu, Ve Nermin Mumcu’nun Kayınvalideleri Hanife MUMCU Vefat Etmiştir.
Hale KALAYCI 26.02.2023
(Pazar)
Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhume Zülfiye Özgün Ün Kızı, Merhum Yener Özgün Ve Hacer Aslan In Kız Kardeşi, Merhum Pideci Remzinin Yeğeni Ereğli Esnaflarından Hasan Şahin İn Kayınvalidesi, Oya,Ali İle Derya Nın Annesi İsmail Özgü Ve Yeliz Çakarın Halası, Merhum Hüseyin Kalaycının Eşi Hale KALAYCI Vefat Etmiştir.
Türkan KELEŞ 26.02.2023
(Pazar)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Gazi İle Merhume Ferdane Ercan In Kızları , Şerife Kuntas,Merhum Atakan İle Merhum Atalay Keleş İn Anneleri ,Sevdekar Ercan ,Merhume Naciye Ercan İle Merhum Muzaffer Ercan In Ablası,Merhum Gazanfer Deniz İn Teyzesi ,Atilla İle Erdinç Ercan In Halası ,Zafer,Selçuk Ve Ertuğrul Deniz İn Teyzesi Türkan KELEŞ Vefat Etmiştir.
Sadegül KALAFAT 24.02.2023
(Cuma)
Merhum Yaşar Kalafat’ın Eşi; Ttk Çalışanlarından İbrahim Kalafat’ın Annesi Sadegül KALAFAT Vefat Etmiştir.
Recep KILIÇ 24.02.2023
(Cuma)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Almanyada Yaşayan Müzeyyen ,Hatice, Hüseyin, Muhammet, Ahmet Ve Sevda ‘Nın Babaları; Şerife Kılıç’ın Eşi Recep KILIÇ Vefat Etmiştir.
Ertuğrul DİLAVER  24.02.2023
(Cuma)
Ören Mahallesi Karasular Sokak Sakinlerinden; Niyazi Dilaver Ve Hava Dilaver’in Oğulları; Fatma ,Vildan, Erhan, Sevilcan Ve Deniz’in Kardeşleri; Yüksel, İhsan Ve Celal Bekiroğlu’nun Kayınbiraderleri Ertuğrul DİLAVER  Vefat Etmiştir.
Kadriye GEZER 23.02.2023
(Perşembe)
Ereğli Eşrafından; Merhum Hüseyin  Baycık Ve Merhume Emine Baycık’ın Kızları ; Merhum Sabri Gezer’in Eşi; Zeliha  Ve Neziha’nın Anneleri; Avni Baycık Ve Ayhan Baycık’ın Ablaları Kadriye GEZER Vefat Etmiştir.
Ayten SAİTOĞLU 23.02.2023
(Perşembe)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Acar’ın Eşi; Gülten Çaştaban , Merhume Süheyla İzmirlioğlu  Ve Merhume Nurten Kundakçı’nın Kardeşleri Ayten SAİTOĞLU Vefat Etmiştir.
Şeniz ÖZÇEP 23.02.2023
(Perşembe)
İş Bankasından Emekli Ve Ereğli Ebru Çiçek Eski Sahibi; Merhum İzzet  Özçep  Ve Merhume Melek Özçep’in Oğulları; Merhum Cengiz Özçep’in Kardeşi; Sevinç Özçep’in Eşi; Kutsi Özçep, Selma Özçep Ve Merhume Ebru Özçep’in Babaları; Eylül Özçep Ve Nefes Özçep’in Dedeleri; Doğa Koleji Öğretmeni Caner Özçep, Servet Aydın Ve Yasemin Özçep’in Eniştesi Şeniz ÖZÇEP Vefat Etmiştir.
Ayfer EROL 23.02.2023
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş  Sokak  Sakinlerinden;  Mahmut Ve Ayşe Erol’un Kızları;  Engin  Ve Nilüfer Erol’un Kardeşleri;  Ayşenur Ve Dilara’nın Anneleri Ayfer EROL Vefat Etmiştir.
Mehmet Recep ACAR 23.02.2023
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatice Acar’ın Eşi; Yaşar Acar Ve Mustafa Acar’ın Babaları; Yusuf, Büşra, Yunus Emre, Ayşe, Muhammed, Hamza  Ve Halime’nin Dedeleri Mehmet Recep ACAR Vefat Etmiştir.
Ahmet GÜNSEL 23.02.2023
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahalesi Hürriyet Küme Evler Sok . Sakinlerinden; Merhum Orhan Günsel Ve Mükerrem  Günsel’in Oğulları; Celal ,Cemal, Burhan Ve Merhume Nuray Günsel’in Kardeşleri; Hava Günsel’in Eşi; Gamze Günsel’in Babası Ahmet GÜNSEL Vefat Etmiştir.
Nurkan ELMAS 22.02.2023
(Çarşamba)
Eski Ttk Çalışanlarından Ve Ballıca Köyü Eşrafından ;  Merhum Mehmet Elmas’ın Oğlu; Nagihan Ve Atakan Elmas İle Aslıhan Çakar’ın Babaları; Türkan Holi’nin Eşi; Yılmaz Elmas’ın Ağabeyi ; Özgür Elmas’ın Amcası;  Katip Nurkan ELMAS Vefat Etmiştir.
Mehmet AYAN 22.02.2023
(Çarşamba)
Kandilli Eşrafından; Ahmet Ayan Ve Hamdiye Ayan’ın Oğulları; Durdu Uludağ’ın Damadı; Nur Ayan’ın Eşi; Muzaffer Ayan, Metin Ayan, Ve Mukadder Ayan’ın Ağabeyleri; Kandilli Ekonomadan Emekli Salih Ayan’ın Yeğeni; Cengiz Ayan Ve Havva Ayan’ın Kuzenleri; Esa Demir Çelik’te Mali Müavir Olarak  Mehmet AYAN Vefat Etmiştir.
Süheyla ALİŞAN 21.02.2023
(Salı)
Ereğli Demirçelik Fabrikasından Emekli Hacı Muharrem Alişanın Eşi; Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi  İngilizce Öğretmeni Süheyda Meltem Alişan’ın Annesi  Hacı Süheyla ALİŞAN Vefat Emiştir.
Neriman YAVUZ 21.02.2023
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Yavuz’un Eşi; Batuhan Yavuz’un Annesi; İlhan Keskin, Nurten Çelik, Gülten Bulca, Mustafa Tokel , Nadir Tokel Ve Şinasi Tokel’in Kardeşleri; Pınar Yavuz’un Kayınvalidesi, Şerafettin  Ve Melahat Akkaya’nın Dünürleri Neriman YAVUZ Vefat Etmiştir.
Elmas USLU 21.02.2023
(Salı)
Süleymanlar Mahallesi Şen Evler Sakinlerinden; Kandilliden Emekli Ekonomacı Ahmet Uslu’nun Eşi; Ferhat, Şevki Ve Sevil Uslu İle Semiha Kapan  Ve Semihat Türkoğlu’nun Anneleri; Kadriye Uslu,Hülya Uslu, Birol Kapan, Ve Yakup Türkoğlu’nun Kayınvalideleri; Nagihan, Serhat, Buse Ve Buğu’nun Babaanneleri; Kaan, Utku Ve Efe’nin Anneanneleri Elmas USLU Vefat Etmiştir.
Habibe YÜZBAŞIOĞLU 19.02.2023
(Pazar)
Ayşen Yetkili Ve Nazmiye Otelcioğlu’nun Kardeşi, Doktor Sadi Yetkili’nin Baldızı, Teoman, Umut, Umut, Özlem, Burak, Celal Ve Şehrimiz Esnaflarından Uğur Yüzbaşıoğlu’nun Anneleri, Habibe YÜZBAŞIOĞLU Vefat Etmiştir.
İsmail ULU 19.02.2023
(Pazar)
İmranlar Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Ulu İle Merhume Altun Ulu’nun Oğulları, Zelvet Tuna, Mürvet Seyhan, Turan Ulu Ve Hüseyin Ulu’nun Ağabeyi, Hasan Seyhan Ve Fahrettin Tuna’nın Kayınbiraderi, İhsan, Rıdvan Ve Çilek Halk Otobüsü Eski Şoförlerinden Yılmaz Ulu’nun Babası, Dursun Ulu’nun Eşi, İsmail ULU Vefat Etmiştir.
Şerife KUMRU 18.02.2023
(Cumartesi)
Belen Mahallesi Kabaşlar Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Kumru’nun Eşi, İsmail, Yüksel, Kadriye, Yaşariye, Müzeyyen, Nazmiye Ve Güler’in Anneleri, Bilal Kumru’nun Babaannesi, Şerife Kumru Vefat Etmiştir.
Nazmiye BOSTANCI 18.02.2023
(Cumartesi)
Sücüllü Köyü Sakinlerinden Merhum Asım Bostancı’nın Eşi, Abdullah Ve Cevdet Bostancı’nın Anneleri, Sücüllü Köyü Minibüscü Esnafı Coşkun Bostancı’nın Babaannesi, Nazmiye BOSTANCI Vefat Etmiştir.
Selami Azman 18.02.2023
(Cumartesi)
Ketenciler Köyü Sakinlerinden Merhum Lütfi Azman’ın Oğlu, Belediyemiz Su İşleri Personeli Sefai Azman’ın Abisi, Recep Azman, Şerife Karakaya, Elif Kayacan Ve Belediyemiz Eski Personeli Semih Azman’ın Babası, Altun Azman’ın Eşi, Selami Azman Vefat Etmiştir.
Niyazi Arı 18.02.2023
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Eşrafından Nazmiye, Yaşare Ve Bedir Arı’nın Babaları, Merhum Necati Arı, Merhum Kadir Arı, Hüseyin Arı, Nezle Arı, Bayram Arı, Şahiver Timur, Ayşegül Çetinkaya’nın Kardeşi, Emine Arı’nın Eşi, Niyazi Arı Vefat Etmiştir.
Nevzat ARSLAN 17.02.2023
(Cuma)
Tepeören Köyü Sakinlerinden Hayati, Fehmi, Elman, Neriman Arslan’ın Abileri, Merhum Ali Osman Ve Merhume Zehra Arslan’ın Oğlu, Hatice Arslan’ın Eşi, Nevzat ARSLAN Vefat Etmiştir.
Meliha ÖZCAN 17.02.2023
(Cuma)
Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Hasan Özcan’ın Eşi,Yaşar Özcan Ve Fidan Karataş’ın Anneleri, Merhum Nuran Özcan Ve Eski Belediye Meclis Üyelerinden Abidin    Karataş’ın Kayınvalideleri, Seval Ve Sezer’in Babaanneleri, Gülhan,Gülcan Ve Aycan’ın Anneannleri, Meliha ÖZCAN Vefat Etmiştir
Aynur ALTINKAYA 15.02.2023
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Refik Altınkaya Ve Merhume Şaziye Altınkaya’nın Kızları, Nuray Karayel, Mahmut Altınkaya, Cemal Altınkaya Ve Elif Altıntop’un Kardeşleri, Aynur ALTINKAYA Vefat Etmiştir.
Mecidiye Uğurlu AKTEPE 15.02.2023
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halis Aktepe’nin Eşi, Hikmet, Levent, Engin, Nilgün, Bülent Aktepe’nin Anneleri, Mecidiye Uğurlu AKTEPE Vefat Etmiştir.
Esra CAN 15.02.2023
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Personeli Serkan Can’ın Eşi, Erdemirden Emekli Temel Can Ve Hatice Can’ın Gelini, Ereğli Esnaflarından Özkan Can’ın Yengesi, Boran Batu Can’ın Annesi, Esra CAN Vefat Etmiştir.
Zeynep GÜÇLÜMEN 14.02.2023
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume  Kadriye Eşref İn Kızı , Merhume Aysel Çöğendez İle Merhume Fatmma Demir Bağ In Kız Kardeşi ,Hülya Akankan, Ayla Şener Ve Murat Güçlümen İn Anneleri, Orkun,Göksel,Emircan İle Mertcan Güçlümen İn Babaneleri, ,Tuğba Arslan,Ziya Şahin Şimşek,Rahmi Çöğendiz İle Sevgi Şimşek İn Teyzeleri, Serap Güçlümenin Kayın Validesi , Merhum Halit Güçlümen İn Eşi Zeynep GÜÇLÜMEN Vefat Etmiştir
Bora BALCI 14.02.2023
(Salı)
Akçokoca Eşrafı Yeni Mahalle Sakinlerinden Kdz Ereğli Bölge Komutanlığından Emekli Gürsev Balcı İle Erdemir Ambarlar Müdürlüğünden Emekli Yıldırım Balcı Nın Oğlu, Erdemir Personeli Tolga Balcı Nın Abisi,Bora BALCI İskenderun Depreminde Vefat Etmiştir
Zehra SEVER 14.02.2023
(Salı)
Ören Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Sever’in Eşi, Pakize Topçu, İbrahim Sever, Nazmiye Kardaş, Nazikar Aşkın’ın Anneleri, İhsan Topçu, Sezgin Kardaş Ve İbrahim Aşkın’ın Kayınvalideleri, Ömer Topçu, Önder Topçu, Furkan Kardaş, Özkan Kardaş, Okan Aşkın, Büşra Araç, İsmail Aşkın’ın Anneanneleri, Burcu Tuna, İnci Keleş, İsmail Sever’in Babaanneleri, Zehra SEVER Vefat Etmiştir.
Nazım AYDIN 14.02.2023
(Salı)
Sakallar Köyü Sakinlerinden Kazım, Güler, Metin, Tacettin, Aysel Ve Sevim Aydın’ın Babaları, Nazım AYDIN Vefat Etmiştir.
Remzi UZUN 14.02.2023
(Salı)
Ormanlı Beldesi, Yeşilköy Sakinlerinden Havva Uzun’un Eşi, Polis Memuru Gökhan Uzun, Erdemir Personeli Kenan Uzun Ve İlçemiz Avukatlarından Turan Uzun’un Babaları, Eda, Nuray Ve Burcu Uzun’un Kayınpederleri, Erdemirden Emekli Yaşar Oğlu Remzi UZUN Vefat Etmiştir.
Sebahat ÖZKAN 13.02.2023
(Pazartesi)
T.T.K Zonguldak Karadon Bölgesinden Emekli Merhum Rıza Özkan’ın Eşi, Neriman Baba’nın Annesi, Erdemir Merkez Bakım Ünitesinden Emekli Nurettin Baba’nın Kayınvalidesi, Okan Ve Handan’ın Anneanneleri, Defne Ve Ateş’in Büyükanneleri, Sebahat ÖZKAN Vefat Etmiştir.
Serkan ÖLMEZ 13.02.2023
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Mehmet Ve Gülten Ölmez’in Oğlu, Ceren, Didem, Volkan, Avni Ölmez’in Kardeşi, Enda Ölmez’in Babası, Bozhane Eşrafından Balıkçı Serkan ÖLMEZ Vefat Etmiştir.
Naciye ŞAHİN 13.02.2023
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Zekeriye Şahin İn Eşi, Erdemirden Emekli Yaşar Şahin,Havva Soylu,Asiye Kayapınar,Yadikar(Zeynep) Küçük Ün Anneleri,Naciye (Elife)ŞAHİN Vefat Etmiştir
Kadriye GÜLAÇTI 12.02.2023
(Pazar)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Niyazi Gülaçtı’nın Eşi, Gül Gülaçtı İle Ayşe Güzel’in Kardeşi, Ayhan Pınar Ve Ziya Özer’in Ablaları, Engin Gülaçtı,Mehmet Ali Özer Ve Didem Yıldıztepe’nin Halaları,Merhum Savaş Arı Ve Arzu Arı’nın Anneleri, Kadriye GÜLAÇTI Vefat Etmiştir.
Levent TOP 12.02.2023
(Pazar)
Tekin Ve Nazire Top’un Oğlu,Bülent,Murat Ve Meral’in Abisi,Nurcan Top’un Eşi,Enes Top’un Babası,Kayra,Tuana,Dilşat,Kürşat Ve İkra’nın Amcası Levent TOP Vefat Etmiştir.
Nazmiye DEMİRCAN 11.02.2023
(Cumartesi)
 Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden, Merhume Bagiye, Merhum Berber Şaban Demircan’ın Kızı,Nuray,Burhan Ve Özkan’ın Annesi,Sanayi Esnaflarından Rafet Latif’in Kayınvalidesi, Nazmiye DEMİRCAN Vefat Etmiştir.
Salih KARAKIZ 11.02.2023
(Cumartesi)
Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden , Merhum Ali Karakız’ın Oğlu, Karakavuz Köyü Eşrafından Turan,Tekin Karakız Ve Türkan Koçdemir’in Babası,Hasan,Hüseyin Karakız,Gülseren Beytekin,Perzat Ege,Pervin Karakız Ve Makbule Özenç’in Abisi Merhume Emine Karakız’ın Eşi Salih KARAKIZ Vefat Etmiştir.

Şecaat CANTEKİN
10.02.2023
(Cuma)
Merhum Raziye Ve Ahmet Hayati Özgören’in Kızları,Tevfik Ve Tansu Cantekin’in Anneleri, Hava Ve Nilüfer Cantekin’in Kayınvalideleri,Suphi Emir Ve Raif Barış Cantekin’in Babaanneleri,Erdemir Muhasebe Müdürlüğünden Emekli Suphi Cantekin’in Eşi Emekli Öğretmen Şecaat CANTEKİN Vefat Etmiştir.
Burcu EFE 10.02.2023
(Cuma)
Özel Okullar Kurucu Müdürü Kenan Efe’nin Eşi, Taluhan Ve Kayrahan Efe’nin Anneleri, Ereğli Eşrafından Ali Ve Sebahat Asar’ın Kızı, Ayşe Ve Hande Yağız’ın Ablaları, Psikoterapist Burcu EFE Hatayda Meydana Gelen Depremde Vefat Etmiştir.
Kemal YOLDAŞ 10.02.2023
(Cuma)
Bayat Köyü Eşrafından Merhum İrfan Yoldaş’ın Oğlu,Kemal YOLDAŞ Vefat Etmiştir
Cemil ÖZHAN 10.02.2023
(Cuma)
 Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhum Halil Özhan’ın Oğlu, Güler Aydın,Hava Ersarı,Lütfü Özhan,Yılmaz Özhan Ve Şener Özhan’ın Babaları,Recep,İbrahim Saraç’ın Enişteleri,Emine Özhan’ın Eşi,Cemil ÖZHAN Vefat Etmiştir.
Aldıray AYHAN 10.02.2023
(Cuma)
Kozlu Ense Köyünden Ziya Ayhan Ve Şehriban Ayhan’ın Oğlu, Sebahat Ayhan’ın Eşi, Sabriye, Yıldıray Ve Ebrunun Babaları, Senem, Batuhan ,Gözde ,Berke Ve Sara’nın Dedeleri,Kdz.Ereğli Belediyesi Emekli İtfaiye Müdürü Aldıray AYHAN Vefat Etmiştir.
Bahri ÖZTÜRK 10.02.2023
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Naci Ve Nazmiye Öztürk’ün Kardeşleri, Tuğba Öztürk Ve Duygu Şen’in Babaları, Mehmet Şen’in Kayınpederi, Yıldız Öztürk’ün Eşi, Vergi Dairesinden Emekli Bahri ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.

Emine TOPRAK
10.02.2023
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Merhum  Nilgün Ünlü’nün Annesi, Çağlar Toprak,Nazan Ekmekçioğlu Ve Niyazi Ünlü’nün Kayınvalideleri, Erdemirden Emekli Merhum  Mehmet Sefer Toprak’ın Eşi, Emine TOPRAK   Vefat Etmiştir.

Hüseyin Mehmet SELÇUK
09.02.2023
(Perşembe)
Kavaklık Mahallesi sakinlerinden Hüseyin Kurt ve Emine Kurt’un kızı Sevda Selçuk , damadı Volkan Selçuk ve 3 torunu Beren Su Selçuk, Derin Selçuk,  Hüseyin Mehmet SELÇUK Kahramanmaraş depreminde vefat etmişlerdir.

Buse İNCE
09.02.2023
(Perşembe)
Süleymanlar Mahallesi Kandili Lojmanları sakinlerinden Erdemir’den emekli Mustafa Saim İnce ve Nigar İnce’nin kızları ve Mustafa İnce’nin kızkardeşi Buse İNCE Kahramanmaraş depreminde vefat etmiştir.

Gülseren BALIKÇI
09.02.2023
(Perşembe)
 Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Kolsuz,Merhume Zehra Kolsuz’un Kızları,Merhum Güney Kolsuz’un Ablası, Ereğli Eşrafından Hayri Balıkçı’nın Eşi, Güzin Çağlarlar Ve Tülin Balıkçı’nın Anneleri, Mustafa Çağlarlar’ın Kayınvalidesi, İpek Aslan Ve Deniz Ünsal’ın Anneanneleri, Can Aslan’ın Büyükannesigülseren BALIKÇI Vefat Etmiştir.
Zekeriya YURTSEVEN 09.02.2023
(Perşembe)
Merhum Kadir Ve Merhume Habibe Yurtseven’in Oğlu, Avukat Musa Yurtseven,Bayram İle İsa Yurtseven,Adem Acar,Salih Acar,Hikmet Gökmen Ve Ayfer Tanyıldız’ın Babaları,Muazzez Acar’ın Eşi,Turgut Tanyıldız Ve Durmuş Gökmen’in Kayınpederi,Zeki Yurtseven,Haydar Yurtseven,Yaşar Yutseven Ve Dilber Taşkıran’ın Kardeşi,Göçmenler Mahallesi Sakinlerinden Hacı Zekeriya YURTSEVEN Vefat Etmiştir.
Gülseren BALIKÇI 08.02.2023
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hayri Balıkçı’nın Eşi, Güzin Çağlarlar, Tülin Balıkçı’nın Anneleri, İpek Ve Deniz’in Anneanneleri, Gülseren BALIKÇI Vefat Etmiştir.
Nurten ÇARKÇI 08.02.2023
(Çarşamba)
Erdemirden Emekli Hüseyin Erkmen’in Kardeşi, Merhum Mehmet Ve Şahiye Erkmen’in Kızları, Şenda Erkmen’in Görümcesi, Elif Ve Mehmet’in Halası, Nurten ÇARKÇI Vefat Etmiştir.
Osman BEŞER 08.02.2023
(Çarşamba)
Ereğli Eşrafından Merhum Hüseyin İle Merhume Nahide Başer’in Oğlu, Aynur Aksoy Emine Yılmaz Ve Nesrin Balcı’nın Kardeşi, Alptekin Dursun,İsmail Göktan Ve Mehmet Kul’un Bacanağı, Ayla Göktan,Türkan Kul İle Dilek Dursun’un Enişteleri, Erdem Beşer’in Babası, Derya Beşer’in Eşi İş Bankası Emekli Müdürü Osman BEŞER Vefat Etmiştir.
Mehmet KİREN 08.02.2023
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Kezban Kiren’in Eşi,Zafer,Raif Kiren,Nazire Öztürk,Nezihat Sarıbaş Ve Nurdan Alagöz’ün Babaları,Mehmet KİREN Vefat Etmiştir.
Emin TEMEL 07.02.2023
(Salı)
Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Eşrafından Merhum Rasim Temel’in Oğlu, Murat, Volkan, Nevin, Gülcan Temel’in Babaları, Bahriye Temel’in Eşi, T.T.K.’Dan Emekli Emin Temel Vefat Etmiştir.
Necati YILMAZ 07.02.2023
(Salı)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden, Hava Göktekin, Ali Yılmaz Ve Ayşe Yılmaz’ın Abileri, Ayten Oktay, Adnan Göktekin Ve Ferhat Gökten’nin Dayıları, Merhume Emine Yılmaz Ve Necati Yılmaz’ın Oğlu Necati YILMAZ Vefat Etmiştir.
Rıza ALTINBAŞ 07.02.2023
(Salı)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden  Merhum Hakkı Ve Nazikar Altınbaş In Oğlu,Yadigar Altınbaş In Eşi, Emine Başar Adem İle Mustafa Altınbaş In Kardeşi ,Belediye Çalışanlarından Serkan Altınbaş In Babası Rıza ALTINBAŞ Vefat Etmiştir.
Ahmet UÇAR 07.02.2023
(Salı)
Gülüç Sakinlerinden Erdemir Emeklisi  Hacı Ali Uçar Ve Makbule Uçar In Oğlu, Hatice Uçar In Eşi ,Esra Yüksel, Emrah İle Emre Uçar In  Babaları ,Mehmet Hasan ,Hüseyin , Adem Ve Emine Çakır In Kardeşi  Ahmet UÇAR Vefat Etmiştir .
Halil KUZU 06.02.2023
(Pazartesi)
Ören Mahallesi Sakinlerinden Ayla Duran Ve Ayfer Yüzgez’in Babaları, Hüseyin Duran Ve Hüseyin Yüzgöz’ün Kayınpederi,Bahriye Kuzu’nun Eşi S.S.K Hastanesinden Emekli Halil KUZU Vefat Etmiştir.
Sevim ÖNDER 06.02.2023
(Pazartesi)
Hamide Ve İlyas Keskin’in Kızı, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Çalışanlarından Burhan Önder’in Yengesi, Ereğli Esnaflarından Musa Önder’in Eşi Sevim ÖNDER Vefat Etmiştir.
Zakire PALA 05.02.2023
(Pazar)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Palanın Eşi,Çetin Ve Ahmet Palanın Anneleri ,Zakire PALA Vefat Etmiştir.
Murat Emre CANLI 05.02.2023
(Pazar)

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden Murat Kumaş In Yeğeni ,Fatmanur Canlı Ve Ayşenur Canlı Nın Abileri,

Merhum Ramazan Canlı Nın Oğlu Murat Emre CANLI Vefat Etmiştir

Havagül CANBAZ 04.02.2023
(Cumartesi)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Muhammet Ve Nafiye Akman In Kızı, İbrahim, Muzaffer ,Hacer İle Fikriye Nin Kardeşi, Cüneyt,Canan,Hakan Ve Nalan Canbaz In Anneleri,Ertuğrul Canbaz In Eşi Havagül CANBAZ Vefat Etmiştir.
İsmail ÇOLAK 04.02.2023
(Cumartesi)
 Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Bayram Çolak’ın Oğlu, Merhume Şerife Çolak’ın Eşi Ereğli Esnaflarından Çoşkun Çolak, Hatice Tomar, Neriman Duru Ve Sevim Göktekin’in Babaları, Burhan Ve Batuhan Çolak’ın Dedeleri Erdemir’den Emekli İsmail ÇOLAK Vefat Etmiştir.
Meryem AYDIN 03.02.2023
(Cuma)
Merhum Hüseyin Aydın’ın Eşi, Metin, Hüseyin, Arif Aydın, Naciye Kaplan, Halime Yılmaz, Nazmiye Karaçam, Şerife Yalçın’ın Anneleri, Burak, Batuhan, Önder, Vihan, Bircan, Dilber Aydın’ın Babaanneleri, Meryem AYDIN Vefat Etmiştir.
Ünal ÖZSOY 03.02.2023
(Cuma)
Çaylıoğlu Köyü Sakinlerinden Emine Bozkurt,Ahmet İle Merhum Atıf Özsoy Un Kardeşleri,Galip,Güven,Leyla Ve Merhum Bülent Özsoy Un Babaları,Pakize Özsoy Un Eşi Fabrikadan Emekli Ünal ÖZSOY Vefat Etmiştir.        
Tunahan YILMAZ 03.02.2023
(Cuma)
Aslen Kahramanmaraşlı Emeki Polis Memuru Bayram Yılmaz’ın Oğlu, Deniz Astsubayı Tunahan YILMAZ Vefat Etmiştir.
Hasan AKIL 01.02.2023
(Çarşamba)
Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden Mehmet Turgut Un Kayın Pederi, Fatma,Remziye ,Pakize Asiye,Safiye ,Faika,Çarşı Esnaflarından Ramazan Akıl In Babası,Aysel Akıl In Eşi Hasan AKIL ,Vefat Etmiştir.
Hava DEMİRBAŞ 01.02.2023
(Çarşamba)
Erdemirden Emekli Merhum Osman Demirbaş’ın Eşi, Fatma Ekşi, Sabri, İsmail Ve Yunus Demirbaş’ın Anneleri, Şehrimiz Esnaflarından Osman Ekşi’nin Kayınvalidesi, Hava DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.