Ocak 2023 Vefat Edenler

Ocak 2023 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Veli SEYHAN 29.01.2023
(Pazar)
Emirali Köyü Eşrafından Şerife Seyhan’ın Eşi, Şerife Cebeci, Şaban Seyhan Ve Emekli Zabıta Memuru Yaşar Seyhan’ın Babaları, Sevim Türkoğlu’nun Ağabeyi, Ali, İbrahim, İsmail, Emrah, Yunus Seyhan, Şerife Tetik Ve Yasemin Akyol’un Dedeleri, Vergi Dairesinden Emekli Tahsildar Veli SEYHAN Vefat Etmiştir
Makbule KARADENİZ 29.01.2023
(Pazar)
Erdemirden Emekli Merhum Tahsin Karadeniz’in Eşi, Erdemirden Emekli Sadettin Karadeniz Ve Necla Gülcan’ın Anneleri, Nefise Karadeniz Ve Merhum Berber Özcan Gülcan’ın Kayınvalidesi, Tacettin Karadeniz, Erdinç Karadeniz Ve Nilüfer Ergin, Songül Karadeniz, Filiz Karadeniz Babaanneleri, Sevinç Hakan, İbrahim Hakan, Ersin Gülcan’ın Anneanneleri, Dila Karadeniz, Orhun Karadeniz, Nilan Ergin, Burak Hakan, Bengi Hakan’ın Büyükanneleri, Makbule KARADENİZ Vefat Etmiştir.
Tevfik ELMASAY 29.01.2023
(Pazar)
Merhume İmran Elmasay’ın Eşi, Özgen Ve Ömer Elmasay’ın Babaları, Berrin Ve Göksen Elmasay’ın Kayınpederi, Erdemirden Emekli Kdz.Ereğli Chp Kurucu Üyelerinden Tevfik ELMASAY Vefat Etmiştir.
Altun ÖZAN 28.01.2023
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Aktaş Şeyhi Abdurrahman Efendi Torunlarından Merhum Lütfi Aktaş Ve Merhume Fethiye Aktaş’ın Kızları, Ayla Akyüz, İbrahim Özan, Aysel Bilginer, Aysın Şenel, Hava Kahraman’ın Anneleri, Ercan Akyüz, Gülseren Özan, Arif Bilginer, Merhum Halil Şenel, Betülhan Kahraman’ın Kayınvalideleri, Emre, Ceren, Müge, Eren, İrem, Merve, Can, Cem’in Anneanneleri, Merhum Mehmet Özan’ın Eşi, Altun ÖZAN Vefat Etmiştir.
Haydar BAYRAM 28.01.2023
(Cumartesi)
Ormanlıcuma Sakinlerinden Merhum Muzaffer Ve Şerife Bayram’ın Oğulları, Ahmet, Hacıkadın, Yaşar Bayram Ve Sevim, Hava Candan’ın Abileri, Ersin, Nurcan, Ercan, Gülcan’ın Babaları, Kandilli T.T.K’dan Emekli Haydar BAYRAM Vefat Etmiştir.
Emine BALABAN 28.01.2023
(Cumartesi)
Mustafa Balaban’ın Eşi, Beşir Balaban, Numan Balaban, Nurten Balaban, Şaziye Balaban’ın Anneleri, Emine BALABAN Vefat Etmiştir.
Recep DENİZ 28.01.2023
(Cumartesi)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Necati Deniz İle Gülsevim Deniz’in Oğulları, İbrahim Deniz, Nuray Güler, Tülay Ağar, Gülay Altay’ın Ağabeyleri, Necati Ve Sedat Deniz’in Babaları, Ayşe Deniz’in Eşi, Erdemirden Emekli Recep DENİZ Vefat Etmiştir..
Hayretttin MUTLU 27.01.2023
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden  Vefat Mustafa Mutlu,Ahmet Mutlu,Hava Ulaş,Mükerrem Mutlu Ve Vesile Aslan’ın Babaları, Belediyemiz Meclis Üyeleri Erkan Mutlu Ve Fuat Ulaş’ın Dedeleri, Şenol,Şenay,Musa,Ayşe,Derya,Leyla,Süheyla,Hava,Hakan Ve Çiğdem’in Dedeleri,Merhume Ayşe Mutlu’nun Eşi, Hacı Hayretttin MUTLU Vefat Etmiştir.
Hatice ALPUT 26.01.2023
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Yaşar Ve Fatma Güneri’nin Kızları, Hüseyin Güneri İle Habibe Taş’ın Kardeşleri, Merhum Eriş,Erhan Alput Ve Ebru Artar’ın Anneleri, Turgut Artar’ın Kayınvalidesi, Sude Ve Emir Artar’ın Anneanneleri,Ergin Alput’un Eşi Hatice ALPUT  Vefat Etmiştir.
Tangür BAKKALOĞLU 26.01.2023
(Perşembe)
Bartın Eşrafından Merhum Ali Bakkaloğlu Ve Merhume Ayşe Bakkaoğlu’nun Oğlu, Merhume Günsu Bakkaloğlu’nun Eşi, Merhum Hasennur Bakkaloğlu’nun Kardeşi, Ayşen Ve Tümay Bakkaloğlu’nun Babası,Ezel     Bakkaloğlu’nun Kayınpederi,Efe Ve Tuna Bakkaloğlu’nun Büyükbabası, Birgül,Nurgül Ve Serdar Bakkaloğlu’nun Amcaları,Zonguldak Ve Ereğli Eşrafından Tangür BAKKALOĞLU Vefat Etmiştir.
Murat DENİZHAN 25.01.2023
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden; Merhum Nazım Denizhan Ve Merhume Hatice Denizhan’ın Oğlu,Yaşare Denizhan’ın Eşi, İrem Denizhan’ın Babası,İhsan Gürbüz Ve Orhan Özdemir’in Bacanağı, Mustafa Gülen’in Kuzeni Murat DENİZHAN Vefat Etmiştir.
Hüseyin KARAKAYA 25.01.2023
(Çarşamba)
Yıldıray,Keskin,Bahar Ve Gülçin’in Babaları,Volkan Yılmaz’ın Kayınpederi, Safinaz Karakaya’nın Eşi T.T.K Armutçuk Müessesesinden Emekli Hüseyin KARAKAYA Vefat Etmiştir.
Aynur AYDIN 24.01.2023
(Salı)
Merhum Hüsamettin Aydın’ın Eşi, Merhum Serhat Yaşar Aydın, Hülya Aydın, Ayfer Aydın Ve Nilüfer Naba’nın Anneleri, Mustafa Ve Fatih Naba’nın Anneanneleri, Oğulcan Aydın’ın Babaannesi, Sinan Atagür’ün Ablası, Aynur AYDIN Vefat Etmiştir.
İsmail YAVUZ 24.01.2023
(Salı)
Elmacı Köyü Sakinlerinden Selahattin,Ercan,Merhum Mustafa,Hatice Ve Nefiye’nin Babaları, Merhume Halime Yavuz’un Eşi, T.T.K’dan Emekli Başmadenci Ve Elmacı Köyü Eski Muhtarı Hacı İsmail YAVUZ Vefat Etmiştir.
Mustafa ÖZGÜN 24.01.2023
(Salı)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan İle Merhume Hatice Özgün Ün Oğlu, Merhume Nesrin Özgün’ün Eşi,Özer Ve Özlem’in Babaları,İsmail,Ayşe,Yaşar,Vasri Ve Münevver’in Kardeşleri, Egemen,Nisa Ve Zeynep’in Dedeleri,Ayla Özgün’ün Kayınpederi,Erdemirden Emekli Mustafa ÖZGÜN Vefat Etmiştir.
Şaban ÇAKMAK 24.01.2023
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Halil Çakmak Ve Hatice Çakmak’ın Oğulları, İsmail Çakmak, Adem Çakmak,İbrahim Çakmak Ve Hava Erkez’in Kardeşi,Elmatepe Mahallesi Muhtarı Yüksel Erkez’in Kayınbiraderi Sanayi Esnaflarından Emrah Çakmak’ın Amcası, Baran Çakmak’ın Babası Şaban ÇAKMAK Vefat Etmiştir.
Nebiye ER 24.01.2023
(Salı)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden Adem,Mustafa Er Ve Merhume Mürüvet Kaplan’ın Anneleri,Dilek,Barış,Murat,Ümit,Uğur,Sabri Ve Sevda’nın Babaanneleri,İsmail Er’in Eşi Nebiye ER Vefat Etmiştir.
Nazmiye YENİKÖY 24.01.2023
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Belediyemiz Meclis Üyesi Osman Yeniköy İle Orhan, Selma, Zeynep Ve Nilüfer’in Anneleri, Abdullah Yeniköy’ün Eşi, Nazmiye YENİKÖY Vefat Etmiştir.
Mefharet KONAK 23.01.2023
(Pazartesi)
 Karadeniz Ereğli Eşrafından Hacı İsmail Ağa Torunlarından Eski Belediye Başkanı Hüseyin Konak Ve Hatice Konak’ın Torunu, Dr Ahmet Ve Zihniye Konak’ın Kızları,Fahamet Konak Arda’nın Kız Kardeşi, Füsun Ve Ferit Bengüer’in Teyzeleri, Nazlı Savaşer Cimilli,Mehmet Savaşer, Sırma Bengüer Kurt Ve Selim Bengüer’in Büyük Teyzeleri, 1950 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi Mezunu Avukat Mefharet KONAK Vefat Etmiştir.
Fikri ŞEN 23.01.2023
(Pazartesi)
Abdi Köyü Kargalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin,İbrahim,İsmail,Mustafa,Ayşe,Şerife,Nafize Ve Merhume Müzeyyen’in Babaları, Merhume Emine Şen’in Eşi, İbrahim Oğlu Fikri ŞEN Vefat Etmiştir.
Fatma KAYA 22.01.2023
(Pazar)
Kızılca Köyü Sakinlerinden, Kasap Ali Kaya’nın Eşi, Enver,İbrahim,İsmail,Ayşe,Şerife,Ahmet,Eminegül Ve Fatma Kaya’nın Anneleri, Kızılca Köyü Eski Muhtarı Rıfat Güner,Cevdet Karadeniz,İsmail Çalık Ve Eşref Kurt’un Kayınvalideleri Fatma KAYA Vefat Etmiştir.
Zeliha GÜNER 22.01.2023
(Pazar)
Aydınlar Köyü Sakinlerinden Turan,Yaşar, Gülcan,Cüneyt Ve Metal Kop Çalışanlarından Ahmet Güner’in Anneleri, Ahmet Güner’in Eşi, Zeliha GÜNER Vefat Etmiştir.
Hatice YILMAZ 21.01.2023
(Cumartesi)
Berrin,Ümit Ve Zihni Yılmaz’ın Anneleri, Hasret Ve Şualp Özkaya’nın Anneanneleri, Burcu,Burçin,Sena,Hatice,Merhmet,Zeynep Yılmaz’ın Babaanneleri, Nizamettin Özkaya’nın Kayınvalidesi,Merhum Mehmet Yılmaz’ın Eşi, Hatice YILMAZ  Vefat Etmiştir.
Cemil BAHÇEBAŞI 20.01.2023
(Cuma)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Oktay Bahçebaşı , Arif Bahçebaşı, Hülya  Barakalı Bahçebaşı ‘Nın Babaları; Doğukan, Batuhan, Zeynep  Ve Yağmur Bahçebaşı’nın Dedeleri; Şerife Urs’un Eski Eşi Cemil BAHÇEBAŞI Vefat Etmiştir.
Kemal AVCI 20.01.2023
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Saliha Avcı ‘Nın Eşi; Rızvan Avcı; Özlem Barut Ve Ayşe Taşdelen’in Babaları; Murat, Serdar, Saliha, Selahattin, Berat, Berkay Ve Alperen’in Dedeleri Kavaklık Mahallesi Eski Esnaflarından Yorgancı Kemal AVCI Vefat Etmiştir.
Yaşar GÜNAY 20.01.2023
(Cuma)
Işıklı Köyü Sakinlerinden, Altun Günay’ın Eşi;  İlker Günay, İlkay Günay Ve İlknur Kılıç’ın Babaları; Turan Ve Hava Günay’ın Ağabeyleri ; Ttk’dan Emekli Molla Yaşar GÜNAY Vefat Etmiştir.
Gülten YİĞİTOĞLU 20.01.2023
(Cuma)
Kaymaklar Köyü Eşrafından ; Merhum Asim Yiğitoğlu’nun Eşi; Aydın,Mehmet Ve İsmail Yiğitoğlu’nun Yengeleri; Alaplı Tepeköy Muhtarı Turan Özmen , Nihat Özmen ,Cevat Özmen Ve  Cavit Özmen ‘İn  Kardeşleri ; Ceren Yiğitoğlu’nun Annesi Gülten YİĞİTOĞLU Vefat Etmiştir.
Yusuf TÜRKOĞLU 20.01.2023
(Cuma)
Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi  Sakinlerinden; Volkan, Berkan, Erkan Ve Alev Türkoğlu’nun Babaları; Almanyadan Emekli Yusuf TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.
Havva ÖZDEMİR 20.01.2023
(Cuma)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Çetin Özdemir’in Eşi; Ahmet Ümit Özdemir, Gülsüm Gür Ve Gülay Akyüz’ün Anneleri; Erdemirden Emekli Murat Gür Ve Eski Halk Otobüsleri Başkanı Murat Akyüz’ün Kayınvalideleri Havva ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.
Bayram MAĞUL 20.01.2023
(Cuma)
Kepez Mahallesi Salkinlerinden; Havva Mağul’un Eşi; Emre Mağul Ve Ebru Mağul’un Babaları; Ormanlı Beldesinde Görev Yapan Diş Teknisyeni Hacı Bayram MAĞUL  Vefat Etmişti
Suat ÖNDER 19.01.2023
(Perşembe)
Kdz.Ereğli Eşrafından; Merhum Mehmet Ali Önder Ve Merhume Mediha Önder’in Oğulları; Merhum İsmet Eken Ve Türkan Eken’in Damatları; Melek Gülşen  Ve Sabahat Kahya’nın Kardeşleri; Harika Önder’in Eşi; Merhum Yiğit Önder Ve Mert Önder’in Babaları  Suat ÖNDER Vefat Etmiştir.
Cemal GÜVEN 19.01.2023
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Dubleks Evler Sakinlerinden, Erdemirden Emekli  Ve Kdz.Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Radife Güven’in Eşi; Tülin Güven Civan Ve Pelin Güven Demirel’in Babaları; Serkan Civan Ve Özgür Demirel’in Kayınpederleri; Erkin,İpek Ve Deniz’in Dedeleri; Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Erdemirden Emekli Selahattin Güven ‘İn Kardeşi; Karadeniz Bölge Komutanlığı Personellerinden Süha Güven’in Amcası Cemal GÜVEN Vefat Etmiştir.
Hüseyin ÖZTEKİN
19.01.2023
(Perşembe)
Göktepe Mahallesi Eşrafından ;Merhum İsmail Öztekin Ve Merhume Havva Öztekin’in Oğulları; Kevser Öztekin’in Eşi; Neşe Erkmen’in Babası; Volkan Erkmen’in Kayınpederi; Lena Ve Almina’nın Dedeleri; Vasfiye Ve Ahmetöztekin’in Kardeşleri Hüseyin ÖZTEKİN Vefat Etmiştir.
Cemal EKİM 19.01.2023
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Eşrafından; Eski Murat Taksi Esnafı  Ve Erdemirden Emekli Emine Ekim’in Eşi; Hikmet Ekim ,Fikret Ekim ,Gülümser Bilir Ve Gülsevin Üçcin ‘İn Babaları; Cevdet Ve Cemil Ekim’in Abileri Cemal EKİM Vefat Etmiştir.
Naciye ULUDAĞ 19.01.2023
(Perşembe)
Ttk’dan Emekli Merhum Hakkı Aytaş Ve Merhume Ayşe Aytaş’ın Kızları; Erdemirden Emekli Orhan Uludağ’ın Eşi; Sevim Tekin, Filiz Tekin,Seval Arslan,Özgür Uludağ,Bülent Uludağ Ve Ali Uludağ’ın Anneleri; Sadettin Tekin ,Ramazan Tekin ,İnan Aslan,Sevda Uludağ,Gülcan Uludağ Ve Elif Uludağ’ın Kayınvalideleri Naciye ULUDAĞ Vefat Etmiştir.
Gülay DOĞANCIOĞLU 19.01.2023
(Perşembe)
Şehrimiz Hekimlerinden; Op. Dr. Süleyman Doğancıoğlu’nun Eşi; Senem Polat Ve Yaşar Kerem Doğancıoğlu’nun Anneleri; Şenol Polat Ve Derya Doğancıoğlu’nun Kayınvalideleri; Gülse Polat Ve Asya Polat’ın Anneanneleri Gülay DOĞANCIOĞLU Vefat Etmiştir.
Havva KOCATÜRK 18.01.2023
(Çarşamba)
Ereğli Esnaflarından  Merhum Tenekeci Mustafa Kocatürk’ün Eşi; Merhum İsmail Kocatürk, Ereğli Esnaflarından Hakkı Kocatürk Ve Recep Kocatürk’ün Anneleri; Yaşariye Kocatürk, Selma Kocatürk Ve Filiz Kocatürk’ün Kayınvalideleri, Berat, Beytullah, Elif, Nurşen, Beril Ve Berranın Babaanneleri Havva KOCATÜRK Vefat Etmiştir.
Durmuş ÇAKIR 18.01.2023
(Çarşamba)
Esenler Köyü Sakinlerinden; Nazmiye Çakır’ın Eşi; Birol, Erol, Girol, Fatma Ve Ayşe Çakır’ın Babaları, Pazaryeri Esnaflarından İsmail, İsmet Ve İbrahim Çakır’ınamcaları Durmuş ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Mustafa AYDIN 18.01.2023
(Çarşamba)
Bozhane Eşrafından ; Balı Mahallesinden Merhum Mehmet Aydın Ve Merhume Ayşe Aydın’ın Oğulları;  Coşkun, Günay Ve Tuncay  Ve Oya Aydın’ın Babaları; Asiye, Zekiye, Hatice ,Altun,İsmail Ve Sabri Aydın’ın Ağabeyleri  ; Ttk Dan Emekli  Mustafa AYDIN Vefat Etmiştir.
Hava ULUDAĞ 17.01.2023
(Salı)
Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Uludağ’ın Eşi; Zerrin, Nesrin, Ayşe, Emine, Hava, Hatice, Ümran, Songül Ve Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Ramazan Uludağ’ın Anneleri; Fekme Uludağ’ın Kayınvalidesi Hava ULUDAĞ Vefat Etmiştir.
Yaşare AKSOY 17.01.2023
(Salı)
Ormanlı Eşrafından ; Merhum Emin Yıldım Ve Merhume Ayşe Yıldırım’ın Kızları; Merhum Baki Aksoy’un Eşi; Gökhan Aksoy’un Annesi Yaşare AKSOY Vefat Etmiştir.
Lütfi SEVİÇ 17.01.2023
(Salı)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hamdiye Seviç’in Eşi;Nur Seviç,Nurgül Seviç,Atilla Seviç Ve Timur Seviç’in Babaları; Gözde,Hasan,Bera, Miraç,  Ayberk Ve Çınar’ın Dedeleri ;Hüseyin Seviç’in Ağabeyi; Mehmet Kapusuz’un Kayınpederi; Mustafa Sabri Şirin’in Enişteleri;  Muzaffer Akgün’ün Dünürü; Eski Kırmacı Mahalle Muhtarı Lütfi SEVİÇ Vefat Etmiştir.
Sultan OVAÇ 16.01.2023
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; ; Bozhane Esnaflarından Karanfil Ovaç Ve Neriman Ovaç’ın Kızları; Adil,Rabia,Yağmurve Sebahat Ovaç’ın Kardeşleri Sultan OVAÇ Vefat Etmiştir.
Ayşe KARAMAN 16.01.2023
(Pazartesi)
Belen Yeni Mahalle Eşrafından ; Çarşaflı Mevlüde Yılmaz’ın Annesi; Hacı İsmail Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Hacı Hüseyin Karaman’ın Eşi Ayşe KARAMAN Vefat Etmiştir.
Celal ŞAHİN 16.01.2023
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Forteks Sitesi Sakinlerinden; Selver Şahin’in Eşi; Seçil Çetinkaya Ve Seda Kanbur’un Babaları; Can Kanbur Ve Bora Çetinkaya’nın Kayınpederleri; Cengiz Şahin, Kadriye Polat Ve Döne Bilmen’in Kardeşleri ; Eski Erdemir Vinç Bakım Atelyesi Emeklisi Celal ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Melahat GÜRLEK 16.01.2023
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Mustafa Güceri Caddesi Sakinlerinden; Merhume Ömür Karaarslan Ve  Merhum Emin Karaarslan’ın Kızları; Avk. Muhittin Gürlek‘İn Eşi; Avk. Bilge Çağdaş Gürlek Ve Barış Gürlek’in Anneleri; Merhume  Mukaddes,Merhum Ali İhsan,Merhum Ersin Ve Merhum Şemşit Karaarslan  İle Sevim Sucu’nun Kardeşleri;  Nesrin, Adnan Ve Gökçen Karaarslan’ın Halaları Avk. Melahat GÜRLEK Vefat Etmiştir.
Nazım KAYMAZ 15.01.2023
(Pazar)
Merhum Hazım Kaymaz Ve Emine Kaymaz In Oğlu,Hatice Kaymaz,Ineşi,Remiz Kaymaz In Kardeşi Erol,Makbule,Aysel,Nursel, Saniye İle Fatma Kaymaz In Babaları,Nazım KAYMAZ Vefat Etmiştir.
Şerafettin GÖKMEN 15.01.2023
(Pazar)
Sanayi Esnaflarından Oğuz Gökmen İn Babası,Elif Gökmen İn Kayınpederi,Ediz,Alp,Ve Mert Tuna Nın Dedeleri, Gülizar Gökmen İn Eşi Hatice Gökmen Ve Merhum Cafer Gökmen İn Oğlu Tepören Köyü Sakinlerinden  Şerafettin GÖKMEN Vefat Etmiştir.
Necati ERARSLAN 15.01.2023
(Pazar)
Davutlar Köyü Sakinlerinden Merhume Fatma Ve Memiş Erarslan In Oğlu,Aleyna Ve Yağmur Erarslan In Babası,Aziz,Rıza,Mehmet,İsmail,Adem,Berat,Nezile İle Şerifenin Kardeşi,Mihriye Erarslan In Eşi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Necati ERARSLAN Vefat Etmiştir.
Şaban ACAR 15.01.2023
(Pazar)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hacı Hatice Acarın Eşi; Köseler Mallesi Eski Muhtarı Mehmet Acar, Muzaffer Acar , Merhum Şaban Acar ,Ayşegül Akay ,Emine Gültekin,Hatice Ünal Ve  Hava Fındık’ın  Babaları  Erdemirden Emekli Hacı Şaban ACAR Vefat Etmiştir
Abutel EĞER 15.01.2023
(Pazar)
Merhum Saraç Yıldız Ve Merhume Huri Yıldız’ın Kızları, Avukat Şakir Yıldız ,Gülderen Yıldız, Ve Mehmet Yıldız’ın Kızkardeşleri; Avukat Tuğba Göktepe,Yıldıray Yıldız,Cenk Yıldız,Asu Yıldız Ve Meral Yaçın’ın Halaları  Devlet Hastanesinden  Emekli Hemşire Abutel EĞER  Vefat Etmiştir.
Hüseyin TÜRKOĞLU 14.01.2023
(Cumartesi)
Pembeciler Köyü Sakinlerinden; Ayşe Ve Recep Türkoğlu’nun Oğulları; Emine Türkoğlu’nun Eşi;  Ferat, Şeref Ve Recep Türkoğlu İle Reyhan Atışmaz’ın Babaları; Onur,Şule,İlkay Ve Türkay  Türkoğlu’nun Dedeleri; Nazım,Muzaffer Ve Merhum Hüseyin Türkoğlu İle Şerif Sevim,Kadriye Kandil Ve Songül Şener’in Ağabeyleri; Erdemirden Emekli Hüseyin TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.
Ayşe ÖZBEK 13.01.2023
(Cuma)
Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Yusuf Özbek ‘İn Eşi; Mustafa,Hasan, Ve Hüseyin Özbek’in Anneleri; Abdulkerim ,Abdurrahim, Abdurrahman, Bilal Ve Tayyip  Özbek’in Babaanneleri Hacı Ayşe ÖZBEK Vefat Etmiştir.
Hasan ASLAN 13.01.2023
(Cuma)
Terzi Köyü Eşrafından; Nurten, Sabriye, Levent, Fikret Ve Baki Aslan’ın Babaları; Merhum Madanoğlu Hasan’ın Oğlu Hasan ASLAN Vefat Etmiştir.
Havva DEMİRBAŞ 13.01.2023
(Cuma)
Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden, Merhum (Zorbanın Hasan) Hasan Demirbaş’ın Eşi; Gönül, Ayşe, Asuman, Fatma, Alican, Gülsüm Ve Halise Demirbaş’ın Anneleri Havva DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.
Sıdıka BOZKURT 13.01.2023
(Cuma)
Esenköy Kayabaşı Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Ali Bozkurt’un Eşi; Şaban, Mustafa, İbrahim, Recep,Durmuş Ve Mehmet Bozkurt’un Anneleri Sıdıka BOZKURT Vefat Etmiştir.
Nurten BOZMAOĞLU 13.01.2023
(Cuma)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden;Merhum Fırıncı İsmail Hakkı Bozmaoğlu’nun Eşi; Erdemirden Emekli  Merhum İsmail Bozmaoğlu ,Nurgün Bozmaoğlu Ve Hakkı Bozmaoğlu’nun Anneleri; Sevinç Ve Füsun Bozmaoğlu’nun Kayınvalideleri; Saygın,Begüm,Fazlıcan,Hazal Ve Hazan’ın Babaanneleri ;Suat Bozmaoğlu’nun Yengesi Nurten BOZMAOĞLU Vefat Etmiştir.
Hüseyin DEMİRKOL 12.01.2023
(Perşembe)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Demirkol Ve Merhume Ayşe Demirkol’un Oğulları; Güler, Emine, Şerife, Ayşe Ve Serdar Demirkol’un Kardeşleri; Merhum Mehmet  Ve Ahmet Demirkol’un Yeğenleri Hüseyin DEMİRKOL  Vefat Etmiştir.
Hakkı KURTAL 12.01.2023
(Perşembe)
Gümeli Beldesi Akköy Köyü  İbrahim Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Kurtal Yapı Sahibi Mehmet Kurtal, Veli Kurtal Ve Salim Kurtal’ın Babaları; Alaplı Esnaflarından Sefa Kurtal,Emrullah Kurtal Ve Kazım Kurtal’ın Amcaları; Emrah Kurtal’ın Dedesi ;Hakkı Çavuş Hakkı KURTAL Vefat Etmiştir.
Ahmet CANSEVEN 12.01.2023
(Perşembe)

Üçköy Sakinlerinden; Merhum Durdu Canseven’in Oğlu; Ayşe Canseven’in Eşi; Aşkın,Aylin,Akın Ve Ayhan Canseven’in Babaları Ahmet CANSEVEN Vefat Etmiştir.

.

Nihan TÜRKOĞLU 11.01.2023
(Çarşamba)
Merhum Tevfik Türkoğlu Ve Merhume Hediye Türkoğlu’nun Oğulları; Necabettin, Sabahattin, Cihan Ve Ahmet Türkoğlu İle Merhume Necibe Mendeş,Necla Apaydın Ve Emel Babalı’nın Kardeşleri; Akçakoca Eşrafından Merhum Hayri Aydın Ve Hanife Aydın’ın Damatları; Ömer Aydın,Murat Aydın Ve Emine Tatlıbaş’ın Enişteleri; Kaptan Hakan Başbayrak Ve Dilara Valiyeva Türkoğlu’nun Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Uğur Mendeş İle Chp Meclis Üyesi Ve Başkan Yardımcısı Mehmet Tayyar Mendeş’in Dayıları; İpek Başbayrak, Cenk Türkoğlu Ve Metehan Türkoğlu’nun Babaları; Yüksel Türkoğlu’nun Eşi; Ereğli’nin İlk Orkestrası Sempati Set’in Kurucusu Ve İpek Müzik Evi’nin Sahibi ,Erdemir Elektronik Otomasyon Müdürlüğünden Emekli Nihan TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.
Yaşar Tezcan KÖSEOĞLU 11.01.2023
(Çarşamba)
Gülüç Eşrafından ; Erdemirden Emekli Merhum Nejat Güler’in Oğlu; Mert Ve Ece Köseoğlu’nunn Babaları; Erdemirspor Milli Kürekçilerinden  ,Gülüç Belediyespor Kürek Kulubünün Kurucularından  Ve Kaptanı Olan Yaşar Tezcan KÖSEOĞLU Vefat Etmiştir.
Emine TURGUT 10.01.2023
(Salı)
Terzi Köyü Eşrafından; Havagül, Nuran, Nurcan, Adem Ve Mustafa Turgut’un Anneleri; Merhum Hüseyin Turgut’un Eşi Emine TURGUT Vefat Etmiştir.
Hayrettin SALÇIK 10.01.2023
(Salı)
Yazıören Köyü Eşrafından  ; Emine Salçık Ve Uğurcan Salçık’ın Babaları; Mustafa,Nurettin,Halil ,Merhum Hüseyin  Ve Merhum Şerafettin Salçık’ın Kardeşleri Hayrettin SALÇIK Vefat Etmiştir.
Ahmet KESER 10.01.2023
(Salı)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Sündüz Keser ‘İn Eşi; Mehmet Ve Muhammet Keser’in Babaları; Emriye Keser’in Kayınpederi; Murat, Berat Ve Şura Keser’in Dedeleri ; Erdemirden Emekli Ahmet KESER Vefat Etmiştir.
Hikmet MALATYALI 10.01.2023
(Salı)
Sevim Malatyalı’nın Eşi; Ebru Ve Serdar Malatyalı’nın Babaları; Erdemirden Emekli Osman Ayar, Şehrimiz Esnaflarından Kenan Pişeniş Ve  Cenk Zanbakoğlu’nun Enişteleri ;  Erdemirden Emekli Hikmet MALATYALI Vefat Etmiştir.
Bahriye KORKMAZ 10.01.2023
(Salı)
Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Emin Korkmaz’ın Eşi; Nermin, Zehra, Birgül, Gönül Ve Sanayi Esnaflarından Yüksel Korkmaz’ın Anneleri Bahriye KORKMAZ Vefat Etmiştir.
Hava ATMIŞ 09.01.2023
(Pazartesi)
Göktepe Mahallesi Yalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Nazım Atmış’ın Eşi; Baki,Recep,Yüksel Ve Yücel Atmış’ın Anneleri Hava ATMIŞ Vefat Etmiştir.
Hürriyet ÖZBEY 09.01.2023
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Hacer Özbey’in Eşi; Zafer Özbey Ve Muharrem  Özbey’in Babaları; Ahmet,Halil Ve Mahmut Özbey’in Kardeşleri Hürriyet ÖZBEY Vefat Etmiştir.
Mustafa ŞAHİN 09.01.2023
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; Şehrimiz Esnaflarından Merhum Ömer Ve Makbule Şahin’in Oğulları; Nermin ,Merhum Mevlüt  Ve Halil İbrahim  Şahin’in Kardeşleri; Sevim Şahin’in Eşi; Saliha,Ahmet Ve Merhum Mehmet Şahin’in Babaları; Bahar,Gökçen Ve Batuhan Şahin’in Dedeleri; Erdemir Sosyal Hizmetlerden Emekli Şef Mustafa ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Ali APAK 08.01.2023
(Pazar)
Şampiyon Kokoreç Sahibi Ali Apak Ve Ayşe Yağmur’un Babası, Elif, İsmail Ve Meriç’in Dedesi, Ereğli Eski Esnaflarından Halıcı Ali APAK Vefat Etmiştir.
Oktar COŞKUNER 08.01.2023
(Pazar)
Avukat Meral Coşkuner’in Eşi, Didem, Melihe Ve Volkan’ın Babaları, Batuhan Ve Oğuzhan’ın Dedeleri, Sıcak Hattane Ve Soğuk Hattane Müdürü Oktar COŞKUNER Vefat Etmiştir.
Zerrin ALANDAĞ 07.01.2023
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Yeşiltepe Sokak  Sakinlerinden; Murat, Meral , Nuray, Gülay Ve Erdoğan Alandağ’ın Anneleri, Merhum Hasan Alandağ’ın Eşi Zerrin ALANDAĞ Vefat Etmiştir.
Ali ERDOĞAN 06.01.2023
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Huri Erdoğan’ın Eşi; Hakan,Şuheda,Asiyenur Ve Merve Erdoğan’ın Babaları; Ahmet,Mehmet,Mehmetali,Şaban Ve Recep Erdoğan İle Ayşe Özdemiroğlu’nun Kardeşleri ; Belen Yeni Sanayi Esnaflarından Ali ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Şerife DURGUT 05.01.2023
(Perşembe)
Çaylıoğlu Beldesi  Asarlı Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Durgut’un Eşi; Yasin Ve Havagül’ün Anneleri; Nazmiye Durgut’un Kayınvalidesi; Esra Ve Erkan Durgut’un Babaanneleri; Şerife DURGUT Vefat Etmiştir.
Arif AYMAN 05.01.2023
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi  Tokmaklar Sokak Sakinlerinden; Şazimet Ayman’ın Eşi; Mehmet ,Habil Ve Gülşen’in Babaları; Melahat Ve Aynur Ayman’ın Kayınpederleri; İlçemiz Eski Esnaflarından Lokantacı Bolulu Arif AYMAN Vefat Etmiştir.
Nurşin OKŞİT 05.01.2023
(Perşembe)
Merhum Ziya Okşit Ve Merhume Şaziye Okşit’in Kızları; Merhum Tekin Okşit,Merhum Çetin Okşit Ve Metin Okşit’in Kardeşleri; Serdar Ve Serkan İlgün’ün Anneleri; Ceren Ve Ecem’in Babaanneleri Nurşin OKŞİT Vefat Etmiştir.
Ayşe BOSTAŞ 05.01.2023
(Perşembe)
Üçköy Sakinlerinden; Merhum Abdullah Şahin Ve Merhume Zeynep Şahin’in Kızları; Merhum Ahmet Şahin’in Kardeşi; Merhum Hüseyin Bostaş’ın Eşi Ayşe BOSTAŞ Vefat Etmiştir.
Türkan AKTAŞ 05.01.2023
(Perşembe)
Merhume Hacer Aslan Ve Merhum Enver Aslan’ın Kızları;Merhum Hacı Ahmet Aktaş Ve Merhume Hacer Aktaş’ın Gelinleri; Hacı Abdurrahman Aktaş’ın Eşi;  Şükran, İrfan Ve Halim Aslan’ın Kardeşleri; Hakkı Aktaş, Merhume Yüksel Şahinöz Ve Cüneyt Şahinöz’ün Yengeleri; Zehra Aktaş’ın Eltisi; İlknur Ve İlker’in Teyzeleri; Levent Ve Bülent ‘İn Halaları; Hacı Türkan AKTAŞ Vefat Etmiştir.
Zelvet KIZILARSLAN 05.01.2023
(Perşembe)
Ortacami Sakinlerinden; Devlet Hastanesinden Emekli Merhum Kazım Kızılarslan’ın Eşi; Merhum Balıkçı Hüsen Bey, Şerife Ve Hürmüs’ün Kardeşleri; Arzu, Aykut, Niyazi Ve Serkan Kızılarslan’ın Anneleri; Baturay, Bartu, Ve Miraç’ın Anneanneleri; Melis, Selin, Mert , Can, Efe Ve Serhat’in Babaanneleri Zelvet KIZILARSLAN Vefat Etmiştir.
Azize ERGENEKON 04.01.2023
(Çarşamba)
Hasbeyler Köyü Sakinlerinden; Reşat Ergenekon’un Eşi; Fikret,Şirin,Havva,Çiğdem Ve Ayşe’nin Anneleri Azize ERGENEKON Vefat Etmiştir.
İbrahim ÇINAR 04.01.2023
(Çarşamba)
Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Çınar’ın Oğlu; Muzaffer, Cevdet Ve Şaban Çınar’ın Ağabeyleri; Orhan Ve Ayhan Çınar’ın Babaları; Abdi Köyü Eski Muhtarı Almanyalı İbrahim ÇINAR Vefat Etmiştir.
Meleke YENDİ 04.01.2023
(Çarşamba)
Eski Belediye Personellerimizden Merhum Hüseyin Yendi’nin Eşi; Müvecel  Ve Zeynep Nur’un Anneleri; Gamze, Atakan, Kahraman, Furkan Ve Onurhan’ın Anneanneleri Meleke YENDİ Vefat Etmiştir.
Hanife ÖZEN 04.01.2023
(Çarşamba)
Yukarıhocalar Sarıhamzalı  Köyü Sakinlerinden; Merhum  Mehmet Kocatürk Ve Merhume Zeynep Kocatürk’ün Kızları; Erdemirden Emekli Muhammet Özen’in Eşi; Resul,Ekrem Ve Yalçın Özen’in Anneleri Hanife ÖZEN Vefat Etmiştir.
Halis YILMAZ 03.01.2023
(Salı)
Ordu Eşrafından ; Erdemirden Emekli ; Sultan Yılmaz’ın Eşi; Fulya, Birgül, Tunç Ve Tanju Yılmaz’ın Babaları; Tevrat Yılmaz’ın Kayınpederi; Şirin Balık Firuz Yılmaz’ın Amcası; Yağmur,Defne,Nevruz Ve Halit Yılmaz’ın Amcaları ; Kaan Ve Ozan Dedeleri Halis YILMAZ Vefat Etmiştir.
Semih AVŞAR 03.01.2023
(Salı)
Sanatokulu Emekli Elektronik Öğretmenlerinden ; Emel Ayfer Avşar’ın Eşi; Çağrı Avşar’ın Babası; Serkan Avşar’ın Kardeşi Semih AVŞAR Vefat Etmiştir.
Müşerref OKMAR 03.01.2023
(Salı)
Ttk Dan Emekli Merhum Tahir Okmar’ın Eşi; Gönül , Serdar Ve Sibel Okmar’ın Anneleri; Yusuf Korkut Okmar Ve Ahmet Tahir Okmar’ın Babaanneleri; Özgür Gücün Ve Buğra Gücün’ün Anneanneleri Müşerref OKMAR Vefat Etmiştir.
Şaban SÖNMEZ 03.01.2023
(Salı)
Sarıkokmaz Mah. Yeşildağ Sokak  Sakinlerinden Ve Çiğdemli Köyü Eşrafından; Nazmiye Sönmez’in Eşi; Nezaket Çelebi,Fatma Sönmez,Döndü Ayyıldız Ve Bilal Sönmez’in Babaları; Ayşe Şenol, Kazım,Recep Ve Salih Sönmez’in Kardeşleri; Hakime Sönmez,Hüseyin Çelebi,Şevket Sönmez Ve İbrahim Ayyıldız’ın Kayınpederleri; Belediyemiz Personellerinden Tahsin Sönmez Ve Erdemir Çalışanlarından Erdal Sönmez’in Amcaları Şaban SÖNMEZ Vefat Etmiştir.
Firdes BİÇER 02.01.2023
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden  ; Eski Pazar Taksi Esnaflarından Ferhat Biçer’in Eşi; Ayten Dilaver Ve Levent Biçer’in Anneleri; Meral Biçer Ve Merhum İlyas Dilaver’in Kayınvalideleri; Belediyemiz Çalışanlarından Görkem Ve Tolga İzci İle Gökay Ve Gonca Biçer ‘İn Babaanneleri; İlker Dilaver’in Anneannesi Firdes BİÇER Vefat Etmiştir.
Kadriye AÇIKGÖZ 02.01.2023
(Pazartesi)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Eski Şöförlerden Bursalı Merhum Kadir Açıkgöz Ve Merhume Emine Açıkgöz’ün Kızları;Müzeyyen, Bahattin, Metin Ve Çetin  Açıkgöz’ün Kardeşleri Kadriye AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.
Nafiye ÖZYILMAZ 02.01.2023
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Ali Özyılmaz’ın Eşi; Güler Sezer,Macide Malatyalı,Nezahat Özyılmaz ,Sedat Özyılmaz Ve Sebahat Çevik’in Anneleri; Oğuzhan Sezer,Merve Yalçın Ve Emre Malatyalı’nın Anneanneleri Nafiye ÖZYILMAZ Vefat Etmiştir.
Salih ÇAĞLAR 01.01.2023
(Pazar)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Ümmühan Çağlar’ın Oğulları Ve Merhume Ayşe Çağlar’ın Eşi, Merhume Melahat Güleç’in Kardeşi, Volkan Çağlar’ın Babası Salih ÇAĞLAR Vefat Etmiştir.
Ahmet DİLAVER 01.01.2023
(Pazar)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Sevim Dilaver Ve Aynur Yılmaz’ın Babaları, Niyazi Yılmaz’ın Kayınpederi, Ahmet Yılmaz Ve Sedef Durgut’un Dedeleri, Ahmet DİLAVER Vefat Etmiştir.
Sezai KOÇDEMİR 01.01.2023
(Pazar)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mevlüt Ve Saniye Koçdemir’in Oğlu, Uğur,Onur Koçdemir Ve Derya Kansu’nun Babaları, Ali Koçdemir Ve Fatma Ateş’in Kardeşleri,Burak Koçdemir’in Amcası,Saniye Koçdemir’in Eşi,Sezai KOÇDEMİR Vefat Etmiştir.
Ahmet DİLAVER 01.01.2023
(Pazar)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Sevim Dilaver Ve Aynur Yılmaz’ın Babaları, Niyazi Yılmaz’ın Kayınpederi, Ahmet Yılmaz Ve Sedef Durgut’un Dedeleri, Ahmet DİLAVER Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.