Aralik 2022 Vefat Edenler

Aralık 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Ayşe DİLAVER 31.12.2022
(Cumartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Serkan Ve Özlem Dilaver’in Anneleri, Adnan,Kenan,Şerife Ve Feramuz Dilaver’in Ablaları,Sevim,Saadet Ve Öznur Dilaver’in Kayınvalidesi, Tuğçe,Tuğberk,Ayşenaz Dilaver’in Babaanneleri, Merhum Hasan Dilaver’in Eşi, Ayşe DİLAVER Vefat Etmiştir.
Asim YENER 30.12.2022
(Cuma)
Gebe Köyü Sakinlerinden; Şerife Cöbek Ve Saffet Yener’in Kardeşleri; Merhume Ayşe Yener’in Eşi; Sevgi, Altun, Sırma, Sevda, Ali Ve Uğur Yener’in Babaları; Özkan, Ayhan, Ufuk Ve Cüneyt’in Kayınpederleri; Nurettin, Nusrettin, Necmettin, İsmail ,  Hüseyin Ve Niyazi Yener’in Amcaları; Murat, Cüneyt Ve Çiğdem Cöbek’in Dayıları; A Sofular Köyünden Ali, Şevki Ve İbrahim Cöbek’in Enişteleri ; Almanya’dan Emekli Asim YENER Vefat Etmiştir.
Şeref ÇOBANOĞLU 30.12.2022
(Cuma)
Merhum Ahmet Çobanoğlu Ve Merhume Fadime Çobanoğlu’nun Oğulları; Melek Çobanoğlu’nun Eşi; Emine Taş’ın Kardeşi; Sefa ,Seyfi Ve Merhum Ali Çobanoğlu’nun Ağabeyleri; Ahmet, Bahadır, Cem Ve Semih’in Babaları; Nezahat,Saadet, Melahat, Ayla ,Nebahat, Ayhan Ve Bülent’in Dayıları; Murat , Selçuk, Özge, İlknur, Öznur, Ozan  Ve Okan’ın Amcaları; Gülay Ve Birgül Çobanoğlu’nun Kayınpederleri Şeref ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir.
Behice ERNAK 30.12.2022
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Cemalettin Ernak’ın Eşi; Sevim Yılmazkılıç, Ayşe Türkoğlu, Fatma Balaban, Emine İçen, Gülşen Şentürk Ve Murat Ernak’ın Anneleri Fatih Ve Berre’nin Babaanneleri; Deniz Ve Birsen’in Anneanneleri Behice ERNAK Vefat Etmiştir.
Süleyman GÖKMEN 30.12.2022
(Cuma)

Tepeören Köyü Sakinlerinden; Merhume Hacer Gökmen’in Eşi; Zehra, Zaferiye, Nuran, Halime, Çetin, Enver, Muhammed Ve Merhum Muzaffer Gökmen’in Babaları Süleyman GÖKMEN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Tepeören Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa ŞENTÜRK 29.12.2022
(Perşembe)
Merhum Abdulllah Şentürk ve Güler Şentürk oğlu, İsa Şentürk ve Zehra Aslanbay’ın abisi, Muhammet, Kerem. Emre ve Nurullah Şentürk ün babaları, Müzeyyen Şentürk ün eşi, ilçemiz esnaflarından Şentürk Kuyumcusu ve Şentürk Mobilya sahibi ve önceki dönem Belediye Meclis üyesi Mustafa ŞENTÜRK vefat etmiştir.
Hüseyin ULUKAYA 29.12.2022
(Perşembe)
Çarşı Esnaflarından; Merhum Rahmi Ulukaya Ve Merhume Samime Ulukaya ‘Nın Oğulları; Ozan Ulukaya Ve Çağla Dede’nin Babaları; Aras Dede Ve Ecrin Ulukaya’nın Dedeleri; Hasan, Gönül, Filiz Ve Hülya’nın Kardeşleri Hüseyin ULUKAYA Vefat Etmiştir.
Mustafa KOVANCI 29.12.2022
(Perşembe)
Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden; Gül Kovancı Ve Hasan Kovancı ‘Nın Oğulları; Aynur, Filiz, Demet, Ekrem Ve Ahmet Kovancı’nın Kardeşleri; Tuana Ve Kerem Kovancı’nın Amcaları Mustafa KOVANCI Vefat Etmiştir.
Nezahat TABAKOĞLU 28.12.2022
(Çarşamba)
Merhum Cemalettin Tabakoğlu Ve Sabahat Tabakoğlu’nun Kızları; Engin Özbağ, Evren Özbağ Ve Erdem Özbağ’ın Anneleri Nezahat TABAKOĞLU Vefat Etmiştir.
Taha Sıraç CİVAN 28.12.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Civan Ve  Merhume Perihan Civan İle Erdemirden Emekli Kadir Uysal Ve Gülistan Uysal’ın Torunları; Erdemir Çalışanlarından Derya Civan Ve Asuman Civan’ın Oğulları; Osman Uysal’ın Yeğeni Taha Sıraç CİVAN Vefat Etmiştir.
Hakkı GÜNERİ 28.12.2022
(Çarşamba)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Güleser Güneri Ve Celil  Güneri ‘Nin Oğulları; Zehra Özkaya, Yeliz Sarıal, Öner Güneri Ve Ömer Güneri’nin Kardeşleri; Selami Güneri’nin Yeğeni ;Halil Güneri, İbrahim Güneri,Ömer Güneri Ve Niyazi Güneri’nin Kuzenleri Hakkı GÜNERİ Vefat Etmiştir.
Ali KURT 28.12.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mah. Hatip Sokak Sakinlerinden; Ssk Hastanesinden Emekli Merhum Cevdet Kurt Ve Lütfiye Kurt’un Oğulları; Murat Ve Savaş Kurt’un Ağabeyleri; Cevahir Kurt’un Eşi; Cansu, Lale Ve Batuhan Kurt’un Babaları; Öykü’nün Dedesi;Eski  Dönem Dyp İlçe Başkanı Ve  Erdemir Teknik Emniyet Müdürlüğünden Emekli  Ali KURT Vefat Etmiştir.
Mehmet AYDIN 27.12.2022
(Salı)
Avrupa Ereğliller Derneği Başkanı İsmail Aydın,Turan Aydın Ve Hatice Arabacı’nın Babaları; Hatice Aydın’ın Eşi; Merhum Hasan Aydın, Cevahir Yaman, Nazikar Aydın,Kadın Aksoy Ve Beldiyemiz Meclis Üyelerinde Yaşare Aydın’ın Ağabeyleri Mehmet AYDIN Vefat Etmiştir.
Nahide ÖZSÖĞÜT 27.12.2022
(Salı)
Alaplı Erdemyuva Evleri Sakinlerinden; Merhum Rasim  Özsöğüt’ün Eşi; Merhum Oğuz Özsöğüt Ve Deniz Solmaz’ın Anneleri; Rasim Solmaz’ın Kayınvalidesi;Aras Solmaz Ve Duygu Nil Solmaz’ın Anneaneleri Nahide ÖZSÖĞÜT Vefat Etmiştir.
Şeref KENANOĞLU 26.12.2022
(Pazartesi)
Doğancılar Köyü Karacakaya Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ramazan Kenanoğlu ‘Nun Oğlu Sakine Kenanoğlu’nun Eşi; Bülent,Şengül Ve Levent Kenanoğlu’nun Babaları; Hatice Kananoğlu Ve Semra Dalgıç ‘In Kayınpederleri ; İrem, Eray, Eda, Seda, Esra,Elifnaz Ve Ömer Yasin’in Dedeleri Şeref KENANOĞLU Vefat Etmiştir.
Hüseyin AYDOĞDU 26.12.2022
(Pazartesi)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Melahat Aydoğdu’nun Eşi; Fahrettin Aydoğdu, Sevim Aydoğdu Ve Şengül Özaydın ‘In Babaları; Orkun, Tuna Ve Ömer Aydoğdu İle Buğra, Şafak Ve Akın Özaydın’ın Dedeleri; Durmuş Özaydın’ın Kayınpederi; Erdemir Evler Bakımdan Emekli Hüseyin AYDOĞDU  Vefat Etmiştir.
Emine YILMAZ 25.12.2022
(Pazar)
Albarakatürk  Katılım Bankası Kdz.Ereğli Şubesi Eski Çalışanlarından  Devran Yılmaz’ın Annesi Emine YILMAZ Vefat Etmiştir.
Gülbeyaz  ŞENTÜRK 25.12.2022
(Pazar)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Emekli Komutan Şemsi Şentürk’ün Eşi; Erdal, Erdoğan, Nursen Ve Birsen Anneleri; Umut,Afranur,Ayşenur,Berahan,Yiğithan Ve Sudenur’un Babaanneleri ; Melike, Tufancan, Nurhayat Ve Nurbanu ‘Nun Anneanneleri Gülbeyaz  ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.
Bakiye BAŞKAN 24.12.2022
(Cumartesi)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hikmet Başkan In Eşi, Ereğli Halk Otobüsleri Esnaflarından Şaban Başkanın Ve Pazaryeri Esnaflarından Hanife Başkan In Anneleri,Ersan Başkan ,Erkan Başkan,Sibel Başkan,Birsen Göktekin,İle Bayram Göktekin İn Babaneleri Bakiye BAŞKAN Vefat Etmiştir.
Necati ÖZSOY 24.12.2022
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Güllük Köyü Sakinlerinden Merhum  Mehmet Ve Merhume Fatma Özsoy Un Oğlu Kibriye Hırçın In Kardeşi,EmineBayram,Fikriye,Şükrüye,Mehmet,Ahmet,Nurcan İle Songül Ün Babaları, Merhume Naciye Özsoy Un Eşi Necati ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Fatma YILMAZ 24.12.2022
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden  Mehmet Ve Zehra Ercan In Kızı,Sanat Okulu Emekli Öğretmenlerinden Çetin Yılmaz In Eşi,Büira Yılmaz Ve Derya İncecikoğlunun Anneleri Defne Ve Derin İncecikoğlunun Ananeleri,Nihat İncecikoğlunun Kayınvalidesi,Şafak ,Recep İle Şaban In Ablaları Fatma YILMAZ Vefat Etmiştir.
Mediha GÖKAY 24.12.2022
(Cumartesi)
Kocali Mahallesi Sakinlerinden Merhum Zeki Gökay In Eşimerhume Nazikar Ve Merhum Niyazi Demirtaş In Kızları,İsmail,İsmet Ve Seniha Nın Kız Kardeşleri,Naci ,Nazmiye İle Filiz İn Anneleri Nurcan Gökay In Kayınvalidesi, Mertcan ,Doğukan Ve Mihriban In Babaneleri,Berat, Deniz,Hira İle Şura Nın Ananeleri Mediha GÖKAY Vefat Etmiştir.
Mahide UZ 23.12.2022
(Cuma)
Bozhane Eşrafından  Merhum Ahmet Uz’un Eşi; Merhum Ahmet Galip, Merhum Erdem Uz, Ender Uz,Hülya Balıkçı Ve Mehmet Uz’un Anneleri ; Nazan Uz Ve Tamer Balıkçı’nın Kayınvalideleri; Mert Ve Caner Balıkçı’nın Anneanneleri; Kaan Uz’un Babaannesi Mahide UZ Vefat Etmiştir.
Şeref ARSLAN 23.12.2022
(Cuma)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Asker Arslan’ın Oğlu; Merhum Nurettin Arslan’ın Kardeşi; Alaaddin Arlslan Ve Fatma Balcı’nın Ağabeyleri; Emine Arslan’ın Eşi; Zeynep Ve Suat Arslan’ın Babaları Şeref ARSLAN Vefat Etmiştir.
Nadiye SAMSUN 23.12.2022
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Semra Koç, Selçuk Samsun Ve Ülkü Göç’ün Anneleri; Gökhan, Reyhan , Cumhur , Alev Ve Kubilay’ın Anneanneleri; Çağan Ve Dora’nın Babaanneleri Nadiye SAMSUN Vefat Etmiştir.
Döndü AKBULUT 23.12.2022
(Cuma)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Merhum Ramazan Akbulut’un Eşi;  İsa Akbulut ‘Un Annesi ; İlyas Akbulut,Ramazan  Akbulut Ve İlhan Akbulutun Babaanneleri; Döndü AKBULUT Vefat Etmiştir.
Bakiye AKER 22.12.2022
(Perşembe)
Cemaller Köyü Eşrafından  Merhum Şaban Aker ‘İn Eşi; Şehrimiz Esnaflarından Osman Aker,Ramazan Aker,Erhan Aker,Emine Canseven  Ve Nazile Aker’in Anneleri Bakiye AKER Vefat Etmiştir.
Şaban ÇELİK 22.12.2022
(Perşembe)
Ormanlı Beldesi  Yukarı İnehanlı  Köyü Sarıkaya Mahallesi Sakinlerinden Ve Belediyemiz Temizlik İşleri  Müdürlüğü Çalışanlarından  Tahir Çelik Ve Hava Çelik’in Oğulları  Şaban ÇELİK Vefat Etmiştir.
Hayriye DİZDAROĞLU 21.12.2022
(Çarşamba)
Ereğli Pazaryeri Eşrafından Merhum Aydemir Dizdaroğlu’nun Eşi; Merhum İrfan Özdemir Ve Merhume Fatma Özdemir’in Kızları; Yüksel Dizdaroğlu, Zehra Cömert Ve Elif Kurubacak’ın Anneleri; Oğuz Cömert Ve Azmi Kurubacak’ın Kayınvalideleri; İrem, İzel Ve Yiğit’in Anneanneleri Hayriye DİZDAROĞLU Vefat Etmiştir.
İsmail AÇIKGÖZ 21.12.2022
(Çarşamba)
Külah Köyü Eşrafından Pelli’nin Ahmet Lakabıyla Anılan  Ttk Dan Emekli İsmail AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.
Ali AKSOY 21.12.2022
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden;  Ve Kamyoncu Esnaflarından; Neriman Aksoy’un Eşi; Sabri Aksoy,Çetin Aksoy,Elif Yıldızhan Ve Esra Yalçın’ın Babaları; Merhum Rahman Aksoy,Merhum Rahmi Aksoy,İbrahim Aksoy, Kaptan Aksoy,Emine Kurt,Zehra Gümüş Ve Nuriye Gedik’in Kardeşleri; Can Yıldızhan Ve Şeref Yaçın’ın Kayınpederleri; Nuran Eren,Şükran Arslan,Nurten Sezgin Ve Hacer Güleyyüpoğlu ‘Nun Enişteleri; Mertcan Aksoy,Merve Aksoy,Kağan Yıldızhan,Ömer Yalçın ,Emir Yalçın Ve Arda Aksoy’un Dedeleri Ali AKSOY Vefat Etmiştir.
Hafız  ÇAKICI 20.12.2022
(Salı)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hacı Gülez Çakıcı’nın Eşi; İrfan Çakıcı,Yener Çakıcı,Seçkin Çakıcı,Gönül Güzel Ve Sevgi Bilgili’nin Babaları Hacı Hafız  ÇAKICI Vefat Etmiştir.
Nevire TANYERİ 20.12.2022
(Salı)
Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Mehmet Ali Yılmaz Ve Merhume Behice Yılmaz’ın Kızları; Merhume Necla Erman’ın Kızkardeşi; Merhum Kadri Yılmaz’ın Yeğeni; Zuhal Yılmaz’ın Kuzeni; Dr. Halim Tanyeri’nin Eşi; Rıza Tanyeri, Ve Merhum Mustafa Tanyeri’nin Anneleri; İhsan Yılmaz’ın Anneannesi; Fatih, Faruk, Nilüfer, Menekşe Ve Halim Tanyeri’nin Babaanneleri Nevire TANYERİ Vefat Etmiştir.
Altun TERZİ 20.12.2022
(Salı)
Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak Sakinlerinden; Merhum Ferhat Çayırlı’nın Eşi; Osman, Faik, Faruk Ve Hülya Çayırlı’nın Anneleri; Pınar Açıksöz’ün Anneannesi; Tansel, Tarık Ve Tutku Çayırlı’nın Babaanneleri Altun TERZİ Vefat Etmiştir.
Handan YAMAK 20.12.2022
(Salı)

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Turan Yamak’ın Eşi; Fatih Yamak, Mert Yamak Ve Ayşegül Karadel’nin Anneleri; Belediyemiz Personellerinden  Engin Karadeli’nin Kayınvalidesi; Haluk Hançer Ve Nazan Uzun’un Ablaları; Hande Ve Tahsin Hançer İle Kaan Uzun’un Teyzeleri; Muhittin Dikmen, Ve Seçil Bedir’in Yengeleri; Nehir Ve Demir Karadeli’nin Anneanneleri; Nazlı Yamak’ın Babaannesi Handan YAMAK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Orhanlar Mahallesi İhsan Öncel Caddesindeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Rabia KUZU 20.12.2022
(Salı)

Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Merhume Elmas Ve Merhum Kamil Yavuz’un Kızları; Merhume Saliha Aktaş,Merhume Zekiye Aktaş,Merhume Seher Karabulut Ve Merhum Ali Yavuz’un Kardeşleri; Erdemirden Emekli Fehmi Kuzu’nun Eşi; Erdemir Merkez Bakımdan Emekli Necdet Kuzu Ve Merhume Nesrin Selvi’nin Anneleri; Ssk’dan Emekli Neşe Kuzu Ve Anadolu Sigorta’dan Emekli Merhum Mete Selvi’nin Kayınvalideleri; Nedret Selvi Ve Merhume  Onur Selvi’nin Anneanneleri; Nihan Kuzu,Nevra Yücel Ve Kadir Yücel’in Babaanneleri; Hikmet Köse,Beyhan Kuzu,İlhan Demirsu Ve Merhum İsmet Aktaş’ın Teyzeleri; Merhume Mükerrem Keskin,Merhume Müzeyyen Gürcan ,Ahmet Gürcan Ve Merhum Şadan Kuzu, Fikret, Hikmet Ve Merhum İsmet Kof İle Belediyemiz Zabıta Komiserlerinden Oktay Keskin’in Yengeleri Rabia KUZU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Necla TAŞ 19.12.2022
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ali Ve Yadigar Kılıç’ın Kızları; Merhum İrfan Taş’ın Eşi; Neriman Kılıç, Cüneyt Kılıç, Yeter Can,Nermin Şentürk Ve Döndü Şentürk’ün Ablaları; Ali Mert Taş’ın Annesi Necla TAŞ Vefat Etmiştir.
Nurten Fatma URAL 18.12.2022
(Pazar)
Pembeciler Köyü Sakinlerinden Hanife Karakuyu, Hacıkadın Karakuyu, Halil Ural Ve Halis Ural’ın Anneleri, Mehmet Ural’ın Eşi, Nurten Fatma URAL Vefat Etmiştir.
Özkan ÖZYAĞCI 18.12.2022
(Pazar)
Nazlı Hafızlarından Saatçi İlhan Özyağcı Ve Merhume Rukiye Özyağcı’nın Oğlu, Şefika Özyağcı’nın Eşi, Burak Ve Soykan’ın Babası, Elif Özyağcı’nın Kayınpederi, Öznur Özkök’ün Ağabeyi, Semih Özkök’ün Kayınbiraderi, Taylan, Nazlı Ve Özge Özkök’ün Dayısı, İpek, Özgün Ve Aylin’in Dedesi, Önceki Dönem Belediye Meclis Üyesi Ve Belediye Başkan Yardımcısı Makine Mühendisi Özkan ÖZYAĞCI Vefat Etmiştir.
Mustafa SEZER 18.12.2022
(Pazar)
Ketenciler Köyü Eşrafından Fatma Altay, Kevser Semerci, Aysel Kalaycı, Ayfer Oruç’un Babaları, Mehmet Sezer, Necati Sezer Ve Şerife Sezer’in Kardeşi, Ayşe Sezer’in Eşi, Mustafa SEZER Vefat Etmiştir.
Kübra ÇARŞAMBALI 17.12.2022
(Cumartesi)
Terzi Köyü Sakinlerinden Necati,Mustafa,Nevzat,Baki Ve İsmail’in Anneleri,Hüseyin Çarşambalı’nın Eşi Kübra ÇARŞAMBALI Vefat Etmiştir.
Rüksan GÜN 17.12.2022
(Cumartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Nazmiye, Nevin, Sevim, Remziye, Emine, Belediyemiz Eski Fen İşleri Müdürlüğü Personellerinden Baki Gün’ün Annesi, Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Personeli Selçuk Gün’ün Babaannesi, Rüksan GÜN Vefat Etmiştir.
Fadim ASAR 17.12.2022
(Cumartesi)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Pazaryeri Eski Esnaflarından Konyalı Merhum Yusuf Yapar Ve Merhume Pakize Yapar’ın Kızı, Merhume Nursel, Süleyman, Canan Ve Emsal’in Kız Kardeşleri, Şeyda’nın Annesi, Selim Aşkın’ın Damadı, Pazaryeri Esnaflarından Mehmet Asar’ın Eşi, Fadim ASAR Vefat Etmiştir.
Timur SULU 17.12.2022
(Cumartesi)
Merhum Mehmet Sulu Ve Merhume Gülhan Sulu’nın Oğlu, Vakur Sulu’nun Kardeşi, Hatice Sulu Ve Merhum Atilla Öztürk’ün Kayınbiraderi, Merhume Göksel Öztürk Ve Merhum Sinan Öztürk’ün Damadı, Ezgi Sulu’nun Babası, Pakize Sulu’nun Eşi, Vergi Dairesinden Emekli Timur SULU Vefat Etmiştir.
Mehmet ÖZYILMAZ 16.12.2022
(Cuma)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Emine Özyılmaz’ın Eşi; Güler Sezer, Sedat Özyılmaz, Macide Malatya, Nezahat Özyılmaz Ve Sebahat Çevik’in Babaları; Mehmet ÖZYILMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Bağlık Camiiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kasım ASLAN 16.12.2022
(Cuma)
Geyikbeli Mahallesi Muhtarı Tahsin Aslan, Erdemir Çalışanı Yasin Aslan İle Gülzade Ve Şahsenem’in Babaları; Özdemir Aslan’ın Amcası, Hayati Atagül Ve Ergün Çankaya ‘Nın Enişteleri ;  Ttk’dan Emekli Kasım ASLAN Vefat Etmiştir.
Hamit KARA 14.12.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Bahçelievler Sitesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Kara Ve Merhume Yetare Kara’nın Oğulları; Merhum Hüseyin Özcan’ın Damadı; Ayşe Kara’nın Eşi; Emre Ve Zeynep’in Babaları; Şeref Kara Ve Ayşen Yüksel’in Ağabeyleri Hamit KARA Vefat Etmiştir.
Osman ULUSOY 14.12.2022
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak  Sakinlerinden; Merhum Şeker Likoğlu Ve Merhume Hafif Likoğlu’nun Damatları; Merhum Ahmet Likoğlu,Merhume Havva Yıldırım,Münire Erdem Ve Davut Likoğlu’nun Enişteleri; Asiye Ulusoy’un Eşi; Mustafa ,Merhume İpek, Şenol Ve Cemil Ulusoy’un Babaları; Osman, Mehmet, Nurgül, Didem, Burak, Bircan Ve Çağla’nın Dedeleri; Ttk Dan Emekli Osman ULUSOY Vefat Etmiştir.
Cevriye ERDEK 14.12.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Merhum Mustafa Erdek’in Eşi; Adnan Erdek, Sabri Erdek, Mürvet Çay Ve Kübra Sıcakyüz’ün Anneleri; Hacer Özden Erdek Ve Mustafa Sıcakyüz’ün Kayınvalideleri; Yeliz Çay, Özlem Sıcakyüz Ve Özgür Sıcakyüz’ün Anneanneleri; Beyza Erdek Ve Berkan Erdek’in Babaanneleri Cevriye ERDEK Vefat Etmiştir.
Çetin DEMİRCİOĞLU 14.12.2022
(Çarşamba)
Kirmanlı Mahallesi Rüzgarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Ve Melahat Demircioğlu’nun Oğulları; Orhan Ve Metin Demircioğlu’nun Kardeşleri; Nihal,Nehir Ve Mehmet’in Babaları; Duriye Demircioğlu’nun Eşi Çetin DEMİRCİOĞLU Vefat Etmiştir..
Ekrem YILMAZ 13.12.2022
(Salı)
Ova Köyü Sakinlerinden; Burhan, Şerife, Şehime, Şükriye Ve Mervenur Yılmaz’ın Babaları; Kandilli Ttk Armutcuk Müessesesinden Emekli Şef Ekrem YILMAZ Vefat Etmiştir.
Hayrettin TOSUNCUK 13.12.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Orman İşletmesinden Emekli;  Fatma Tosuncuk’un Eşi; Coşkun, Suat Ve  Sedat Tosuncuk İle Birgül Çobanoğlu’nun Babaları Hayrettin TOSUNCUK Vefat Etmiştir.
İrfan AKYÜZ 13.12.2022
(Salı)
Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden, Bozhane Ve Sanayi  Sitesi Eski Esnaflarından Marangoz Mehmet Akyüz’ün Oğlu; Çarşı Esnaflarından Ayakkabıcı Çetin Kaymaz’ın Kayınbiraderi; Fatma  Ve  Belediyemiz Çalışanlarından Hatice Kaymaz’ın Kardeşleri; İlhan ,Gülten Mükerrem Ve Belediyemiz Çalışanlarından Nazım Akyüz’ün Ağabeyleri İrfan AKYÜZ Vefat Etmiştir.
Nezihe DARICI 12.12.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; E.K.İ.’Den Emekli Merhum Nazmi Ölüç Ve Güllü Ölüç’ün Kızları; Nihal ,Abdullah Ve Şükriye’nin Kardeşleri; Remzi Darıcı’nın Eşi; Burcu Fırat Ve Burçin Dilmaç’ın Anneleri; Hakan Fırat Ve Bülent Dilmaç’ın Kayınvalideleri; Demir, Derin Ve Tuna’nın Anneanneleri ; İş Bankasından Emekli Nazmi Darıcı,Ali Darıcı Ve Hanife Özen’in Yengeleri Emekli Muhasebeci Nezihe DARICI Vefat Etmiştir.
Enver MAZAK 12.12.2022
(Pazartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden;Emine Mazak’ın Eşi;  Durmuş Mazak,Enes Mazak Ve Duygu Fidan’ın Babaları; Çınar Boru Çalışanlarından Tırcı Bilal Özkan’ın Dünürü; Belediyemizden Emekli Enver MAZAK Vefat Etmiştir.
Naci MARANKOZ 12.12.2022
(Pazartesi)
Süleymanbeyler Köyü Subaşı Eşrafından;Safiye Marankoz’un Eşi;  Sabri Marankoz, Muharrem Marankoz Ve Merhum Kazım Marankoz’un Babaları; Ttk Dan Emekli Sendikacı Ferhat Marankoz,Bülent Ecevit Hastanesi Personeli Osman Marankoz Ve Belediyemiz Personellerinden Sedat Marankoz’un Dedeleri Naci MARANKOZ Vefat Etmiştir.
Günay BAYKAN 11.12.2022
(Pazar)
Merhum Rıfkı Ve Merhume Bedia Göksel’in Kızı, Hakan Ve Günsel Baykan’ın Annesi, Ender Ve Deniz Gürtel’in Teyzesi, Reşat Baykan’ın Eşi, Günay BAYKAN Vefat Etmiştir.
İhsan BABA 11.12.2022
(Pazar)
Merhum Nazım Ve Havva Baba’nın Oğlu, Cengiz, Necati Baba Ve Feriha Güldal’ın Babaları,Recep,Semra,Tayfun,Esra Baba, Selda,Osman Güney,Akın,Serhan Ve Sercan Güldal’ın Dedeleri, Ayhan Güldal Ve Ayfer Baba’nın Kayınpederleri, Yaşar Baba’nın Eşi İhsan BABA Vefat Etmiştir.
Birsen VİLTAN 11.12.2022
(Pazar)
Merhum İsmail Hakkı Viltan Ve Merhume Muazzez Viltan’ın Kızı,Merhume Işınsu Karakuş,Gül Akşit,Nur Cankurtaran’ın Kardeşleri, Erdemir Emeklisi Sait Akşit’in Baldızı,Erdemir Çalışanlarından Özgü Akşit Ve Hakkı Taylan Akşit’in Teyzeleri,Yapı Kredi Bankasından Emekli Birsen VİLTAN Vefat Etmiştir.
Sevim ARIK 10.12.2022
(Cumartesi)
Kepez Kayalık Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Cafer Arık’ın Eşi, Koray,Serap Karapınar Ve Sibel Meran’ın Anneleri, Metin Karapınar,Zeki Meran Ve Beyza Arık’ın Kayınvalidesi, Mert, Büşra, Berk, Zeynep Ve Eymen’in Anneanneleri, Kuzey’in Babaannesi Sevim ARIK Vefat Etmiştir.
Emine CANVER 09.12.2022
(Cuma)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Taraton İsmail Ve Merhume Hatice’nin Kızları, Sadettin Canver’in Eşi, Makbule, Teyfik, Güllü Ve İsmail’in Kardeşleri, Cem Karaca’nın Kayınvalidesi, Minel Karaca’nın Anneannesi, Şahinde Karaca’nın Annesi, Emine CANVER Vefat Etmiştir.
Hava ÇINAR 09.12.2022
(Cuma)
Bayat Köyü Eşrafından Erdoğan Çınar Ve Halime Demirhan’ın Anneleri, Emine, Mehmet Ali Ve Ertan Çınar’ın Babaanneleri, Ersin Ve İsmail Demirhan’ın Anneanneleri, Merhum Mehmet Ali Çınar’ın Eşi, Hava ÇINAR Vefat Etmiştir.
Emrah KARA 09.12.2022
(Cuma)
Hamzafakılı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rasim Kara’nın Oğlu, Dündar Kara, Tuncer Kara Ve Ersin Kara’nın Kardeşi, Aşkın Ve İsmail Kara’nın Yeğenleri, Emrah KARA Vefat Etmiştir.
Arif ADALI 09.12.2022
(Cuma)
Kdz.Ereğli Milli Eğiitm Müdürlüğünden Emekli Arif Adalı Ve Saime Adalı’nın Oğlu, Yıldız Adalı’nın Eşi, Aykut Adalı Ve Sedef Adalı Yılmaz’ın Babaları, Buğlem Adalı, Yusuf Emre Adalı Ve Bertuğ Yılmaz’ın Dedesi, Arif ADALI Vefat Etmiştir.
Hüseyin ÖLMEZ 08.12.2022
(Perşembe)
Adnan, Erhan, Hüseyin, Leyla Ve Meliha Ölmez’in Babaları, Bayram Oğlu Hüseyin ÖLMEZ Vefat Etmiştir.
Ayşe TEKİN 08.12.2022
(Perşembe)
Barış, Hasan, İzzet, Savaş Tekin’in Anneleri, Ortacı Köyü Eşrafından Kıbrıs Gazisi Mustafa Tekin’in Eşi, Ayşe TEKİN Vefat Etmiştir.
İsmail KAYMAZ 08.12.2022
(Perşembe)
Şeker Kaymaz’ın Eşi, Muzisyen Soner Kaymaz, Zeki Kaymaz, Ahmet Kaymaz, Halil Kaymaz, Aynur Demirdöğer, Songül Dombay, Bahar Güngörür’ün Babaları, Erdemirden Emekli Merhum Rıfat Koçaklı’nın Bacanağı, Merhume Gülbahar Koçaklı’nın Eniştesi, Cevdet Kara Ve Sadık Kara’nın Abisi, Merhum Ahmet Kara Ve Merhume Hayriye Kara’nın Oğlu, İsmail KAYMAZ Vefat Etmiştir.
Adnan DEMİRCAN 08.12.2022
(Perşembe)
Merhum Muzaffer Demircan’ın Oğlu, Şaban Demircan, Savaş Demircan, Abdullah Demircan’ın Ağabeyi, Adnan DEMİRCAN Vefat Etmiştir.
Eren AÇIKGÖZ 08.12.2022
(Perşembe)
Bayat Köyü Kızılca Mahallesi Eşrafından Ahmet Açıkgöz Ve Nazmiye Açıkgöz’ün Torunu, Enes Açıkgöz’ün Abisi, Belediyemiz Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli Volkan Açıkgöz Ve Filiz Açıkgöz’ün Oğulları, Eren AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.
Hüseyin AKTAŞ 07.12.2022
(Çarşamba)
Yazıcılar Köyü Azizbeyler Mahallesi Sakinlerinden Nazım Aktaş,Niyazi Aktaş,Hasan Aktaş,Emine Negüzel,Hüseyin Yılmaz Ve Pakize Bektaş’ın Babaları,Hatice Aktaş’ın Eşi,Hüseyin AKTAŞ Vefat Etmiştir.
Mehmet BAYRAM 07.12.2022
(Çarşamba)
Ortacı Köyü Sakinlerinden Kırıkoğlu Merhum Rıfat Ve Merhume Emine Bayram’ın Oğulları, Merhum Ahmet Ve Tacettin İle Ali Bayram Ve Havva Duru,Ayşe Kuru İle Fatma Bayram’ın Abileri, Gülseren Ozan,Nazife Aktaş İle Şakir,Yaşar Ve Rıfat Bayram’ın Babaları, Nazmiye Bayram’ın Eşi, Kandilliden Emekli Çavuş Mehmet BAYRAM Vefat Etmiştir.
Varol HIZAL 07.12.2022
(Çarşamba)
Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Nizamettin Ve Hatice Hızal’ın Oğulları, Bora Ve Levent Hızal’ın Abileri, Gizem Doğaner Ve Demir Hızal’ın Babaları, Özkan Doğaner’in Kayınpederi, Merhum Gökhan Gürtel Ve Sevim Özadalı’nın Damatları, Hülya Hızal’ın Eşi, Emekli Öğretmen Varol HIZAL Vefat Etmiştir.
Ahmet AYTEN 06.12.2022
(Salı)
Alaplı Eleşler Köyünden Sahil Taksi Durağı Eski Şoförlerinden Kadıtarlası Sakinlerinden Hanife Ayten’in Eşi, Merhum Şekerci Orhan Ayten’in Kardeşi, Kışla Esnaflarından Yaşar Ayten’in Amcası ,Derya Babaoğlu,Ayla Mavnacı,Hülya Ayten’in Babaları,Tarık Babaoğlu,Nevzat İzci Ve Mehmet Mavnacı’nın Kayınpederi Ahmet AYTEN Vefat Etmiştir.
Hasan YILMAZ 06.12.2022
(Salı)
Çevlik Köyü Sakinlerinden Hasan Yılmaz İle Mehmet Yılmaz’ın Dedeleri,Emine Aktaş,Cemil Yılmaz İle Yaşar Yılmaz’ın Babaları,Meryem Yılmaz’ın Eşi, Hasan YILMAZ Vefat Etmiştir.
Müzeyyen DOĞANAY 04.12.2022
(Pazar)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Ayfer, Saniye, Vasfiye, Osman, Şükrü Doğanay’ın Anneleri, Fazlı Erdoğan, Bilal Deniz Ve Mustafa Yılmaz’ın Kayınvalideleri, Merhum Aydın Doğanay’ın Kıymetli Eşi, Müzeyyen DOĞANAY Vefat Etmiştir.
Hacı Muhammet Mehmet YILMAZ 04.12.2022
(Pazar)
Kadıtarlası Sakinlerinden Hamza Yılmaz, Merhume Şerife Altunay, Hamza Yılmaz, Merhume Şerife Altunay, Şaziye Özmen, Zeynep Yüksel, Fatma Meray Ve Songül Yılmaz’ın Babaları, Merhum Şaban Altunay, İbrahim Özmen, İbrahim Yüksel, Ahmet Meray Ve Hülya Yılmaz’ın Kayınpederi, Yücel, Birkan, Filiz, Deniz, Emre, Eren, Şerife, Burak, Umutcan Ve Badenur’un Dededi, Ayşegül Yılmaz’ın Eşi, Eski Bakkal Hacı Muhammet Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir.
Hüseyin KAVOĞLU 04.12.2022
(Pazar)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Erdemir Sıcak Hattaneden Emekli Ayşe Kavoğlu’nun Eşi, Sevim Kavoğlu Ve Sevinç Aslanbay’ın Babaları, Mahmut Aslanbay’ın Kayınpederi, Erinç Yılmaz, Şeval Ve Ömer Faruk Aslanbay’ın Dedeleri, Hüseyin KAVOĞLU Vefat Etmiştir.
Mahir KANDEMİR 04.12.2022
(Pazar)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hanım Kandemir’in Eşi, Ramazan Kandemir, Nihat Kandemir Ve Taksici Esnaflarından Satı Kandemir’in Babaları, Mahir KANDEMİR Vefat Etmiştir.
Burhan KART 01.12.2022
(Perşembe)
Türkiye Taş Kömürlerinden Emekli ; Merhum Mehmet Kart’ın Oğlu Burhan KART Vefat Etmiştir.
Eyüp ALAGÖZ 01.12.2022
(Perşembe)
Kışla Mahallesi Eşraflarından ;Merhum Bekir Alagöz’ün Oğlu Hacı Eyüp ALAGÖZ Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.