Kasım 2022 Vefat Edenler

Kasım 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Aynur ÜN 30.11.2022
(Çarşamba)
Şehrimiz Eski Saç Tüccarlarından  İbrahim Ün’ün Eşi; Caner Ve Engin Ün’ün Anneleri Aynur ÜN Vefat Etmiştir.
Melahat İrfan DEMİRKOL 30.11.2022
(Çarşamba)
Gülüç Merkez Mahalle Sakinlerinden; Merhum Şefik Demirkol’un Eşi; Ali,  Şükran  Ve Gülüç Belediyesi Personellerinden Şükrü Demirkol’un Anneleri; Çağlar Özcan,Şaban Özcan Merhume Gülten Demirtaş ‘In Ablaları; Funda Demirkol,Cengiz Demirkol Ve Chp Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol’un Yengeleri Melahat İrfan DEMİRKOL  Vefat Etmiştir.
Nihal KARAYEL 30.11.2022
(Çarşamba)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Mehmet Ali Kasap’ın Kızı; Merhum Metin Karayel’in Eşi; Taylan,Ufuk,Bülent,Ayla Ve Ertan Karayel’in Anneleri  Nihal KARAYEL Vefat Etmiştir.
Mihriban ÇANKAYA 30.11.2022
(Çarşamba)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Yılmaz  Çankaya’nın Eşi; Bülent Çankaya, İlkay Güneş Ve Ahmet Çankaya’nın Anneleri Mihriban ÇANKAYA Vefat Etmiştir.
Halid YÜKSEL 30.11.2022
(Çarşamba)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Refika, Vedat, Fevzi, Vasfi, Hamdi Ve Engin Yüksel’in Babaları; Mehmet Aydın Ve Belediyemiz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Personellerinden Melek Yüksel’in Kayınpederleri Halid YÜKSEL Vefat Etmiştir.
Hayrettin ATABEY 30.11.2022
(Çarşamba)
Eski Kandilli Sakinlerinden; Merhum Hasan Atabey’in Oğlu; Merhum Nurettin Atabey’in Kardeşi; Hayati Atabey’in Ağabeyi; Fatma Atabey’in Eşi; Kandilli Lavvardan Emekli Hayrettin ATABEY Vefat Etmiştir.
Mehmet DEMİRCİ 29.11.2022
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden, Cengiz, Abdullah, Özcan, Tevfik Ve Nergis Demirci İle Hülya Kunul’un Babaları; Emine Demirci’nin Eşi; Erdemir İtfaiyeden Emekli Mehmet DEMİRCİ Vefat Etmiştir.
Nazım KARADUMAN 28.11.2022
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Havagül Karaduman’ın Eşi; Zakire, Meral, Fikri Ve Soner Karaduman’ın Babaları Nazım KARADUMAN Vefat Etmiştir.
Şaban ARSLAN 27.11.2022
(Pazar)
Ören Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Kadir Arslan Ve Enise Arslan’ın Oğlu, Ergin Arslan Ve Ramazan Arslan’ın Babası, Şeref Arslan Ve Dursun Arslan’ın Kardeşi, Eski İl Genel Meclis Üyesi Şaban ARSLAN Vefat Etmiştir.
Göksel BOZKURT 26.11.2022
(Cumartesi)
 Balı Mahallesi Sakinlerinden; Aynur Keskin, Ahmet, Ayhan Ve Yılmaz Bozkurt’un Kardeşi, Güven, Gökhan Ve Gürkan Bozkurt’un Babası, Hava Bozkurt’un Eşi, Göksel BOZKURT Vefat Etmiştir.
Seyfullah TEMEL 25.11.2022
(Cuma)
Ereğli Eşrafından Dostumoğullarının Damadı; Merhume Meliha Temel’in Eşi; Meral Gürdal, Tülin Dükkancılar Ve Teoman Temel’in Babaları; Tuncay Gürdal, Şevki Dükkancılar Ve Şule Temel’in Kayınpederleri; Volkan Gürdal, Fatmanur  Gürdal, Gökmen Gürdal, Özge Çalışkan, Bora Çalışkan, Özlem Dükkancılar, Ayberk Temel, Melis Temel Ve Merhum Onur Dükkancılar’ın Dedeleri Seyfullah TEMEL Vefat Etmiştir.
Şerife KORKUT 24.11.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Ortaköy Sakinlerinden, Merhum Necmi Korkut’un Eşi; Merhum Mehmet ,Ahmet ,Merhume Fehmiye, Emine, Döndü Ve Meral’in Anneleri; İbrahim Ve Necmi Korkut’un Babanneleri Şerife KORKUT Vefat Etmiştir.
Şerife ATALAY 24.11.2022
(Perşembe)
Kdz Ereğli Zindancılar Köyü Sakinlerinden ; Merhum Recep Atalay’ın Eşi; Hüseyin, Cevdet, Nevzat, Saffet, Şükriye, Şevkiye Ve Ülviye Atalay’ın Anneleri; Cengiz, Sezgin, Coşkun, Cihan, Cemal Ve Nurziye Atalay’ın Babaanneleri; Müesser, Nilüfer, Sibel, Seher, Arzu Ve Ufuk Özçiçek’in Anneanneleri;  Saffet Demircan Ve Aydın Özçiçek’in Kayınvalideleri Şerife ATALAY Vefat Etmiştir.
Ergün YILMAZ 24.11.2022
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhume Hakime Yılmaz Ve Fehmi Yılmaz’ın Oğulları, Reyhan Yılmaz’ın Eşi; Nuray Yılmaz, İbrahim Yılmaz,Eren Yılmaz  Ve Özkan Yılmaz’ın Babaları Ergün YILMAZ Vefat Etmiştir.
Halime KAMSIZ 24.11.2022
(Perşembe)
Kandilli Esnaflarından Merhum Eyüp Kamsız’ın Eşi; Şht. Bayram Kamsız, Satılmış Kamsız,Hüseyin Kamsız Ve Kaymakamlık Personellerinden Ahmet Kamsız’ın Anneleri Halime KAMSIZ Vefat Etmiştir. 
Mehmet ÇAKIR 23.11.2022
(Çarşamba)
Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden; Huriye Çakır’ın Eşi; Suat Çakır,Sevinç Gürler Ve Emine Yılmaz’ın Babaları; Gülüç Belediyesinden Emekli Mehmet ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Selahattin DANIŞMAZ 23.11.2022
(Çarşamba)
Kirmanlı  Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hatice Danışmaz ‘In Eşi; Mehmet, Ahmet, Hasan Ve Semanur Danışmaz’ın Babaları; Hafız Hasan ,Paşa Ali, Rabiye, Ayşe Ve Emine Danışmaz’ın Kardeşleri Hacı Selahattin DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.
Ömer ŞENTÜRK 22.11.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi 1 Nolu Çamlık Sokak Sakinlerinden; Şengül Şentürk’ün Eşi; Serpil Ve Serkan Şentürk’ün Babaları; Hilal Şentürk Ve Ferhat Karahan’ın Kayınpederleri; Merhum Ali Osman  Ve Mehmet Şentürk’ün Kardeşleri; Erdemirden Emekli Mahmut Şentürk’ün Kayınbiraderi; Cemil,Habip,Hakan,Emre Ve Murat Şentürk’ün Amcaları; Ömer Ve Onur Şentürk’ün Dayıları; Ömer ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.
Faik KIZMAZ 22.11.2022
(Salı)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kadir Kızmaz Ve Merhume Nazire Tabakoğlu’nun Oğulları; Sabahat Kızmaz’ın Eşi; Ayşe Gündoğdu,Muharrem Kızmaz ,Asiye Acar Ve Melih Kızmaz’ın Babaları; Recep Kızmaz, Ahmet Kızmaz, Mehmet Kızmaz Ve Kadir Kızmaz’ın Ağabeyleri ; Ttk ‘Dan Emekli Faik KIZMAZ Vefat Etmiştir.
Bayram ACAR 22.11.2022
(Salı)
Okuşlar Köyü Sakinlerinden; Alaattin Acar’ın Kardeşi; Bekir Çakar’ın Kayınbiraderi; Ferhat, Aydın Ve Ayhan Acar’ın Babaları Bayram ACAR Vefat Etmiştir.
Kadir KÖSE 22.11.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Merhum Recep Köse Ve Merhume Melahat Köse’nin Oğulları; Huriye , Murat, Zuhal  Ve Adnan Köse’nin Kardeşleri; Nebahat Köse’nin Eşi; Çağlar Köse’nin Babası; Orhan Çınar, Mehmet Gezer, Zeki Ergün Ve Cengiz Türkoğlu’nun Bacanağı; Seviye Gezer, Türkan Çınar, Sabahat Ergün, Nurten Türkoğlu, Ve İbrahim Yalçınkaya’nın Enişteleri Kadir KÖSE Vefat Etmiştir.
Saliha KAÇAR 22.11.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ahmet Kaçar’ın Eşi; Belediyemiz Çalışanlarından Yaşar Kaçar ,Sultan Kaçar  Ve Mutlu Kaçar’ın Anneleri; Naciye Ivak, Türkan Fistanlı, Elif Yazyalı Ve Sevim Ecesoy’un Ablaları Saliha KAÇAR Vefat Etmiştir.
Ali TANYERİ 22.11.2022
(Salı)
Merhum Ömer Ve Merhume Belma Tanyer’nin Oğulları; Burcu Tanyeri’nin Eşi; Duru Ve Ömer Tanyeri’nin Babaları ; Elif Otel’in Sahibi Ali TANYERİ Vefat Etmiştir.
Mintaze ÇINAR  21.11.2022
(Pazartesi)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Abdurrahman Çınar’ın Eşi; Abdülkadir Çınar, Muhammed Said Çınar, Neriman Yıldırım Ve Nurten Özertan’ın Anneleri; Engin Mehmet Özertan, Sezai Yıldırım , Mehtap Ve Zeynep Çınar’ın Kayınvalideleri  Mintaze Çınar  Vefat Etmiştir.
Hüseyin GÖKMEN 21.11.2022
(Pazartesi)
Tepeören Köyü Sakinlerinden; Kübra Gökmen’in Eşi; Oktay, Fatih, Okan Ve Neslihan Gökmen İle Aslıhan Zafrak’ın Babaları; Erdemir Ana Mutfaktan Emekli Aşçıbaşı Hüseyin Gökmen Vefat Etmiştir. Merhumun
Fatma SÖNMEZ 17.11.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi 1 Nolu Çamlık Sokak Sakinlerinden; Erdemir Otobakımdan Emekli Selami Sönmez’in Eşi; Nalan, Canan Ve Cemal Sönmez’in Anneleri Fatma SÖNMEZ Vefat Etmiştir.
Burhan ÖKTEM 17.11.2022
(Perşembe)
Cumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Sevim Öktem’in Eşi; Emel Öğretmen ,Muhasebeci Sibel Öztürk Ve Odtü’de Doçent Öğretim Üyesi Figen Öktem’in Babaları; Eğitim Camiasının Sevilen İsmi Burhan ÖKTEM Vefat Etmiştir.
Ayşe ÖZTÜRK 17.11.2022
(Perşembe)
Alaplı Yenidoğanlar Köyü Sakinlerinden; Mehmet Öztürk’ün Eşi; Yüksel, Yaşar Ve Murat Öztürk’ün Anneleri; Kaymakamlık Çalışanlarından Muhittin Özdemir’in Kayınvalidesi ; Hale, Gaye Ve Mine’nin Anneanneleri Ayşe ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.
Mahmure YILDIRIM 17.11.2022
(Perşembe)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Afacan Ve Merhume Leman Afacan’ın Kızları; Merhume Ayşe, Merhume Sevim, Merhum Mustafa Ve Hüseyin Afacan’ın Ablaları; Kadir Yıldırım’ın Eşi; Serpil ,Serkan Ve Sertaç Yıldırım’ın Anneleri  Mahmure YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Fatma BAYRAMCI 17.11.2022
(Perşembe)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Merhum Ahmet Bayramcı’nın Eşi; Hayriye Cengiz, Merhum İsmail Bayramcı Ve Hüseyin Bayramcı’nın Anneleri; Merhum Hasan Cengiz Ve  Merhum Yaşar Yeşil’in Kayınvalideleri Fatma BAYRAMCI Vefat Etmiştir.
Naciye ADIGÜZEL  17.11.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Asarlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Adıgüzel’in Eşi; Sadiye Semiz, Fatma Demircan Ve Döndü Durgut’un Anneleri; Murat,Hasan Ve Tuğçe Adıgüzel’in Babaanneleri;  Gülcan Efe, Gülbahar Semiz, Özgür Ve Önder Demircan  Ve Feridun Durgut’un Anneannesi Naciye ADIGÜZEL  Vefat Etmiştir.
Akın ÇAMCI 16.11.2022
(Çarşamba)
Merhum Hüseyin Çamcı Ve Nadide Çamcı’nın Oğulları; Bilgin Ve Merhum Demir Çamcı’nın Kardeşleri; Nazmiye Meral Çamcı Nın Eşi; Alp,Anıl,Gül Ve Zeynep’in Babaları Akın ÇAMCI Vefat Etmiştir.
Nazmiye GÜL 16.11.2022
(Çarşamba)
Abdi Köyü Sakinlerinden; Merhum Muhtar Niyazi Gül’ün Eşi; Kenan ,Rahmi, Merhum Mehmet, Ali, Merhum Kadir Ve Hakkı Gül’ün Anneleri Nazmiye GÜL Vefat Etmiştir.
Nedim TEZCAN 16.11.2022
(Çarşamba)
Alaplı Aşağı Tekke Eleşler Köyü Eşrafından ; Melek Tezcan’ın Eşi ; Engin Tezcan’ın Babası ; Kdz.Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın Eniştesi;  Alaplı Esnaflarından Taksici Nedim TEZCAN Vefat Etmiştir.
Elife KİRLİAYAK 16.11.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hamdi Kirliayak’ın Eşi; Çetin Ve Metin Kirliayak’ın Anneleri; Bengü Kirliayak’ın Kayınvalidesi ; Sibel Akgül, Fırıncı Recep Akgül ,Gözde Erol Ve Atakan Emre Akgül’ün Yengeleri Elife KİRLİAYAK Vefat Etmiştir.
Bagiye YILMAZ 15.11.2022
(Salı)
Danişmenti Köyü Sakinlerinden; Eyüp Yılmaz’ın Eşi; Danişmenti Köyü Eski Muhtarı Ercan Yılmaz’ın Annesi Bagiye YILMAZ Vefat Etmiştir.
Ahmet Aşır AYDINOĞLU 14.11.2022
(Pazartesi)
Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden; Öznur Aydınoğlu’nun Eşi; Aydın Ve Ayşe Aydınoğlu İle Faruk Ve Aydan Aksakal’ın Babaları Ahmet Aşır AYDINOĞLU Vefat Etmiştir.
Mehmet ACAR 13.11.2022
(Pazar)
Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden Safiye Dağkıran , Celal İle  Recep Acar  In Kardeşi,Şaban Dağkıran In Kayınbiraderi,Kemalettin Atışman In Eniştesi,Yaşar Özcan In Bacanağı,Asım Acar In Oğlu,Meryem Acarın Eşi Mehmet ACAR Vefat Etmiştir.
Hakife ALKAN 12.11.2022
(Cumartesi)
Ttk’dan Emekli Hakkı Alkan’ın Eşi; İlknur Akyürek Ve Nilgün Kozak’ın Anneleri; Sezai Akyürek Ve  Ve Ali Konak’ın Kayınvalideleri ; Tolunay Ve Çağatay Akyürek İle Nehir Ve Eylül Kozak’ın Anneanneleri Hakife ALKAN Vefat Etmiştir.
Kadri KARAGÜZEL 11.11.2022
(Cuma)
Kandilli Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Lütfü Atabey’in Damadı, Ömer Hamsi’nin Dayısı, Almanyadan Emekli Kadri KARAGÜZEL Vefat Etmiştir.
Salih SAYDAM 11.11.2022
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Cemal, Murat, Ferhat, Bayram Ve Cevat Saydam’ın Abileri, Dudu Saydam’ın Eşi, Bayram Karapınar, Selçuk Ülker, Erkan Ballı Ve Suat Koca’nın Kayınpederi, Filiz, Yeşim, Yeliz Ve Deniz’in Babaları, Salih SAYDAM Vefat Etmiştir.
Nizamettin DENİZ 10.11.2022
(Perşembe)
Sücüllü Köyü Eşrafından Ayten Ve Asım Deniz’in Babaları, Hasan, Hüseyin, Osman, Sezai, Mehmet Deniz’in Kardeşleri, Mehmet Oğlu Nizamettin DENİZ Vefat Etmiştir.
Makbule DEMİREL 10.11.2022
(Perşembe)
Kocaali Mahllesi, Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hatice Demirel’in Kızları, Yaşar Dündar, Ahmet Köksal, İrfan Kartal İle Kadir Taşdemir’in Kayınvalidesi, Kevser Dündar, Şerife Köksal, Aynur Kartal, Aysun Taşdemir İle Muhammet Ahmet’in Anneleri, Merhum Asım Demirel’in Eşi, Makbule DEMİREL Vefat Etmiştir.
Hanife Bilgin 10.11.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden Merhum Bayburtlu Hüsnü Bilgin’in Eşi, Ergi Çalışkan Ve Doktor Ezgi Çalışkan’ın Anneanneleri, Erdemirden Emekli Tuncay Çalışkan’ın Kayınvalidesi, Nevin Çalışkan’ın Annesi, Hanife Bilgin Vefat Etmiştir.
Rıfat KAYHAN 09.11.2022
(Çarşamba)
Kübra Kayhan’ın Eşi, Murat,Merhum Erol Hüseyin,Asiye Ve Safiye’nin Babaları,Yukarı Hocalar Köyü Sakinlerinden Rıfat KAYHAN Vefat Etmiştir.
Huriye MAZLUMCU 09.11.2022
(Çarşamba)
Merhum Galip Mazlumcu’nun Gelini, Merhum Mehmet Mazlumcu’nun Eşi, Atilla Mazlumcu Ve Merhum Nuri Mazlumcu’nun Anneleri, Aysel Ve Galip Mazlumcu’nun Yengesi, Ayşegül,Barbaros Ve Berhan Mazlumcu’nun Babaanneleri Huriye MAZLUMCU Vefat Etmiştir.
Baki AKCAN 09.11.2022
(Çarşamba)
Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden Merhum Baki Akcan’ın Oğlu, Fatma Sezgin,Hatice Yıldızhan Ve İbrahim Akcan’ın Babaları, Zehra Akcan’ın Eşi,Belediyemizen Emekli Baki AKCAN Vefat Etmiştir.
Nakiye GÜMÜŞ 08.11.2022
(Salı)
Merhum Haydar Gümüş’ün Eşi, Mehmet, Metin, Çetin, Merhum Dursun Gümüş’ün Anneleri, Haydar, Oğuzhan, Okan, Durkan Gümüş’ün Babaanneleri, Nakiye GÜMÜŞ Vefat Etmiştir.
Saim ERSOY 08.11.2022
(Salı)
Karabük Eflani Eşrafından Şerife Ersoy’un Eşi, İbrahim, Mustafa, İlknur Ve Yeşiltepe Esnaflarından Bakkal Mehmet Ersoy’un Babaları, Saim ERSOY Vefat Etmiştir.
Recep Enver BÜYÜK 08.11.2022
(Salı)
Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden Naciye Büyük’ün Eşi, Özer, Soner, Özlem Ve Hatice’nin Babaları, Eyüp Müfit Yavuz’un Kayınpederi, İlker, Yiğit, Sedat, Efe Ve Ecrin’in Dedeleri, Recep Enver BÜYÜK Vefat Etmiştir.
Yunus ÇAM 08.11.2022
(Salı)

Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden İsmail, İbrahim, Musa, Fatma, Emine’nin Babaları, Sevim Çam’ın Eşi, Yunus ÇAM Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.     

Zeliha Solmaz 05.11.2022
(Cumartesi)
Şehrimiz Esnaflarından Merhum Hüseyin Solmaz’ın Eşi, Ali Solmaz, Emrullah Solmaz Ve Emine Şen’in Anneleri, Zeliha Solmaz Vefat Etmiştir.
Saffet Öztürk 05.11.2022
(Cumartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tt.K Şeflerinden Tevfik Öztürk Ve Merhume Hayriye Öztürk’ün Oğlu, Lütfiye Öztürk’ün Eşi, Gökhan Ve Göktan Öztürk’ün Babaları, Huriye Öztürk, Sedat Öztürk, Hakibar Demircan, Ruşen Özbakır Ve Polat Öztürk’ün Abileri, Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden Emekli Saffet Öztürk Vefat Etmiştir.
Şenol Civelek 05.11.2022
(Cumartesi)
Arif Ve Zehra Civelek’in Oğlu, Elvide Ve Ekrem Şahin’in Damadı, Birol, Şengül Ve Zeynep Civelek’in Abileri, Yunus Emre Ve Beyze Melis Civelek’in Babaları, Aysel Civelek’in Eşi, Kdz.Ereğli Özel Halk Otobüsü Şoförlerinden Şenol Civelek Vefat Etmiştir
Tayfun Aydın 05.11.2022
(Cumartesi)
Kandilli Ve Bozhane Eşrafından Merhum Adnan Aydın Ve Merhume Seval Aydın’ın Oğlu, Emekli Emniyet Müdürü Erdal Karakurdu, Merhum Nural Karakurdu Ve Nursal Karasal’ın Yeğeni, Serbest Muhasebeci Volkan Aydın, Serkan Aydın Ve Alev Onara’nın Kardeşleri, Fuat, Sabri, Kemal Karakurdu Ve Mine Ayan, Şehit Emniyet Müdürü Vefa Karakurdu’nun Kuzenleri, Burcu Ve Aydan’ın Dayıları, Emirkan, Baran, Oğulcan Aydın’ın Amcaları, Adalet Ayan Ve Faik Onara’nın Kayınbiraderi, İlkim Aydın’ın Babası, Tayfun Aydın Vefat Etmiştir.
Ayşe GEDİK 04.11.2022
(Cuma)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Ve Leman Afacan’ın Kızları, Merhum Cesur Gedik’in Eşi, Güneş, Hasan, Ümmühan, Gülüşan Gedik’in Anneleri, Hüseyin, Mamure Ve Merhume Sevim Afacan’ın Ablaları, Cesur, Muhammet, Elif, Çağla, Yusuf, İsmail, Büşra’nın Babaanneleri, Ayşe GEDİK Vefat Etmiştir..
Mustafa YENİÇERİ 02.11.2022
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Münevver Yeniçeri’nin Eşi, Neşe Yeniçeri, Ali Yeniçeri, Fatma Yeniçeri, Ümmet Yeniçeri’nin Babaları, Ali Yeniçeri Ve Himmet Yeniçeri’nin Ağabeyi, Emin Karakaya’nın Kayınpederi, Kayserili Mustafa YENİÇERİ Vefat Etmiştir.
Emine YILMAZ 02.11.2022
(Çarşamba)
Ayla Göktan, Derya Başer, Dilek Dursun, Türkan Kul’un Anneleri, Utku, Ozan, Maviş, Övgü, Buse, Hazar Ve Mehmet’in Anneanneleri, Mehmet Kul, İsmail Göktan, Alptekin Dursun Ve Osman Başer’in Kayınvalideleri, Alaplı Eşrafından Merhum Hüseyin Yılmaz’ın Eşi, Emine YILMAZ Vefat Etmiştir.
İbrahim OKTAY 01.11.2022
(Salı)
Belen Mahallesi Sakinlerinden Zeki Oku,Ekrem Demirtaş,Fikri Tekin,Keman Oku Ve Recep Demirtaş ‘In Kayınbabaları Emine Oktay’ın Eşi İbrahim OKTAY Vefat Etmiştir.
Gürhan KOÇ 01.11.2022
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Erol Koç’un Eşi, Volkan Koç Ve Sahra Sarıtepe’nin Anneleri, Seren Sarıtepe’nin Anneanneleri, Alemdar İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Gürhan KOÇ  Vefat Etmiştir.
Zafer METİN 01.11.2022
(Salı)
Ereğli Eşrafından Merhum Emir Mehmet Ve Merhume Hatice Metin’in Oğlu, Nermin Metin’in Eşi, Hatice Simay Ve Meriç Metin’in Babaları,Belediyemizden Emekli Zafer METİN  Vefat Etmiştir.
Güler SEZER 01.11.2022
(Salı)
Bayat Köyü Cebeci Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Sezer’in Kızı, Güler SEZER Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.