Ekim 2022 Vefat Edenler

Ekim 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Dürdane DURGUT 31.10.2022
(Pazartesi)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden Merhum Recep Ve Merhume Azize Durgut’un Kızları, Hacı Sefer Durgut’un Eşi, Aysel, Nuray, Esma, Veysel Ve Ebubekir’in Anneleri, Dürdane DURGUT Vefat Etmiştir.
Halil ÇETİN 31.10.2022
(Pazartesi)
Belen Mahallesi Sakinlerinden Merhume Havagül Çetin’in Eşi, Murat, Nejdet, İlhan, Dilek Çetin’in Babaları, Halil ÇETİN Vefat Etmiştir.
Celal ÜRKMEZ 30.10.2022
(Pazar)
Belen Mahallesi Sakinlerinden Merhum Raşit Ürkmez’in Oğlu, Sinan Ürkmez,Nihat Ürkmez,Cengiz Ürkmez Ve Rıfat Ürkmez’in Babaları Celal ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.
Müzeyyen KARAARSLAN 30.10.2022
(Pazar)
Köseler Mahallesi Eşrafından Merhum Eski Muhtar Yaşar Karaarslan’ın Eşi, Şaban,Mehmet Karaarslan’ın Anneleri,Cafer Ve Merhum Burhan Karaarslan’ın Üvey Anneleri, Müzeyyen KARAARSLAN Vefat Etmiştir.
Adil YÜCEDAĞ 29.10.2022
(Cumartesi)
Ahmet Ve Fatma Yücedağ’ın Oğlu, Merhum Dursun Kumaş Ve Asiye Kumaş’ın  Damadı, Mustafa Yücedağ’ın Abisi, Osman, Ali Ve Alparslan Uzunmehmet İle Muzaffer Aslanbay,Muharrem Aslanbay Ve Zekeriya Yılmaz’ın Teyze Çocukları, Hava Yücedağ’ın Eşi Adem Adil YÜCEDAĞ Vefat Etmiştir.
Emine PERİHAN 29.10.2022
(Cumartesi)
Merhum İsmail Cinali Ve Melek Cinali’nin Kızları,Şehrimiz Eski Esnaflarından Salih Sabri Sart’ın Eşi, Raşit Sart,Mehmet Sart,Bülent Sart Ve İsmail Sart’ın Anneleri, Cahide Sart,Fevziye Sart Ve Ayfer Sart’ın Kayınvalideleri, Mert,Onur, Anıl , Gizem Denizcan,Arda Burcu Ve Beste’nin Babaanneleri, Emine Perihan SART Vefat Etmiştir.
Kübra ÖZCAN 29.10.2022
(Cumartesi)
Ramazanlı Köyü Sakinlerinden Saadettin Özcan’ın Eşi,Sezai,Şennur Ve Yeliz Özcan’ın Anneleri,Şaziye Özcan’ın Kayınvalidesi,Kübra ÖZCAN Vefat Etmiştir.
Hakkı SEÇGİN 28.10.2022
(Cuma)
Sücüllü Köyü Sakinlerinden Ercan,Hasan,İsmail Ve Nihal’in Babaları, Sücüllü Köyü Muhtarı Hasan Kural’ın Enişteleri, Rasim Oğlu Hakkı SEÇGİN Vefat Etmiştir.
Hidayet ÖZ 27.10.2022
(Perşembe)
Merhum Mustafa Öz, Merhume Ayhan Paçurlu, Orhan Öz Ve Aynur Çubukçuoğlu’nun Anneleri, Cihan Çubukçuoğlu, Altan Çubukçuoğlu, Naim Çubukçuoğlu Ve İlyas Paçurlu’nun Anneanneleri, Merhum İlyas Öz’ün Eşi, Hidayet ÖZ Vefat Etmiştir.
Berat CIBIROĞLU 27.10.2022
(Perşembe)
Ereğli Eşrafından Merhume Rüveyda Ve Ali Cıbıroğlu’nun Gelini, Merhum Avukat Mesut Şakir Cıbıroğlu’nun Yengesi, Ali Tuna’nın Annesi, Hidayet Musa Cıbıroğlu’nun Eşi, Berat CIBIROĞLU Vefat Etmiştir.
Fatma ERDEM 27.10.2022
(Perşembe)
Kandilli Gökçeler Beldesi Eşrafından Merhum Rıza Erdem’in Eşi, Saffet Erdem, Emine Kartal, Fikriye Erdem, Ülkiye Odabaşı, Rafet Erdem Ve Meryem Yener’in Anneleri, Merhum Niyazi Yener, Servet Erdem, Hüseyin Kartal, Erhan Odabaş’ın Kayınvalidesi, Fatma ERDEM Vefat Etmiştir.
Hamide İNCE 26.10.2022
(Çarşamba)
Çamlıbel Köyü Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Temel İnce’nin Eşi, Hamide İNCE Vefat Etmiştir.
Zeliha YAĞMUROĞLU 24.10.2022
(Pazartesi)
Ereğli Esnaflarından Süleyman Yağmuroğlu’nun Eşi; Yusuf Şahinkaya’nın Kızı; Talip Şahinkaya’nın Ablası;   Emine , Nermin , Ayla, Yıldırım Ve Mahmut Yağmuroğlu’nun Anneleri; Hamza Likoğlu,Muhammet Ertürk Ve Hasan Çınar’ın Kayınvalideleri Zeliha YAĞMUROĞLU Vefat Etmiştir.
Ayten ÖZSOY 24.10.2022
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Danperci Arap Muharrem Özsoy’un Eşi; Merhume Gülten Kılıç, Hanife Doğan, Gülşen Özsoy, Asiye Uluköylü, Nurten Kılıç, Sinan Özsoy, Şahin Özsoy Ve Eyüp Özsoy’un Anneleri;Recep Kılıç, İbrahim Doğan, Merhum Ziya Dilbaz, Ali Osman Yazıcı Ve Osman Uluköylü’nün Kayınvalideleri; Mukaddes, Nimet Ve Şule Kılıç, Yeliz Ve  Berkay Uluköylü ,Yavuz İbrahim Ve Almina Doğan’ın Anneanneleri; Hiranur, Hüma, İkra Ve Merhume Buket Özsoy’un Babaanneleri Ayten ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Fatma ALDIRTMAZ 23.10.2022
(Pazar)
İskenderli Köyü Sakinlerinden Şahin,İsmail, Nurettin Ve Çetin Aldırtmaz In Anneleri Merhum Recep Aldırtmaz In Eşi Fatma ALDIRTMAZ Vefat Etmiştir.
Fatma AKKAYA 23.10.2022
(Pazar)
İskenderli Köyü Sakinlerinden Şahin,İsmail, Nurettin Ve Çetin Aldırtmaz In Anneleri Merhum Recep Aldırtmaz In Eşi Fatma AKKAYA Vefat Etmiştir.
Hacı Nazım TÜRKAY 23.10.2022
(Pazar)
Kocaali Mahallesi Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden ,İsmail Türkay,Emine Karadağ Ve Nuray Takıcak In Babaları,Cansel,Nursel Ve Mustafa Turkay In Dedeleri,Merhume Vasviye Türkay In Eşi Hacı Nazım TÜRKAY Vefat Etmiştir.
Ayşe ÖZ 23.10.2022
(Pazar)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden,Kübra Karaçam In Annesi,Serap,Recep İle Mesut Karaçam In Annanesi,Erdemir Sosyal Hizmetlerden Emekli Halit Karaçam In Kayınvalidesi,Merhum Recep Öz Ün Eşi Ayşe ÖZ Vefat Etmiştir.
Güngör AKYOL 20.10.2022
(Perşembe)
Ereğli Eşrafından Merhum Mehmet Azmi Akyol Ve Merhume Mücevher Akyol’un Oğulları; Gülseren Çakır’ın Kardeşi; Deniz Sevda,Banu Kader Ve Duygu’nun Babaları; Suna Ve Sibel’in Dayıları Güngör AKYOL Vefat Etmiştir.
Güler YILMAZ 20.10.2022
(Perşembe)
Ereğli Eski Eşraflarından Merhum Hüseyin Yılmaz’ın Eşi; Aytuğ Yılmaz Ve Aysun Şahin’in Anneleri; Ferit Yılmaz,Seren Şahin Ve Sercan Şahin’in Anneanneleri; Muhammer Şahin’in Kayınvalidesi Güler YILMAZ Vefat Etmiştir.
Kutlu TOLGA 19.10.2022
(Çarşamba)
Ereğli Eşrafından Merhum Avukat İlker Tolga Ve Güler Tolga’nın Oğulları; Belediyemiz Personellerinden Altuğ Tolga Ve Algül Tolga’nın Kardeşleri; Merhum Tuncer Yalman ,Kadriye Yalman,Serdar Yalman Ve Ayla Yalman’ın Yeğenleri;Seymen,Semih,Gökçen Ve Merve Yalman’ın Kuzenleri Kutlu TOLGA Vefat Etmiştir.
Mürvet ERTAN 19.10.2022
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ertan’ın Eşi; Sinem Ve Necati Ertan’ın Anneleri; Merhum Mehmet, Merhum Fikret Ve Hikmet Ertan’ın Yengeleri; Erman Kodaman’ın Halası Mürvet ERTAN Vefat Etmiştir.
Emine BALTACIOĞLU 19.10.2022
(Çarşamba)
Şakir, Hikmet, Zeki Ve Fikret Baltacıoğlu ‘Nun Anneleri; Anıl, Aslı, Sevgi, Emirhan, Ecrin Ve Efekan Baltacıoğlu’nun Babaanneleri Emine BALTACIOĞLU Vefat Etmiştir.
Kadir YAMAN 19.10.2022
(Çarşamba)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Mustafa Oğlu Kadir YAMAN Vefat Etmiştir.
İsmet ŞEN 19.10.2022
(Çarşamba)
Pınarcık Köyü Sakinlerinden; Merhum Hikmet Şen Ve Ayşe Şen’’in Oğulları; Naciye Şen’in Eşi;Hüseyin Şen,Emine Karagöl  Ve Arzu Şahin’in Babaları; Ahmet Şahin  Ve Efecan Karagöl’ün Kayınpederleri ; Almanyalı İsmet ŞEN Vefat Etmiştir.
Vasviye ÇETİN 18.10.2022
(Salı)
Ortaköy Sakinlerinden Merhum Zeki Çetin’in Eşi; Rıfat,Pakize,Havva Ve Merhum Ahmet Çetin İle Emine Aydemir’in Anneleri; Şevket Aydemir’in Kayınvalidesi; Zeki Çetin’in Babaannesi Vasviye ÇETİN Vefat Etmiştir.
Şerife ERCAN 18.10.2022
(Salı)
Ormanlıcuma Asofular Köyü Sakinlerinden; Hüseyin Ercan’ın Eşi; Bayhan, Rasim  Ve Sercan Ercan’ın Anneleri; İsmail, Muharrem Ve Cevdet Ercan’ın Kardeşleri Şerife ERCAN Vefat Etmiştir.
Hasan ARGUN 18.10.2022
(Salı)
Bozhane Eşrafından; Merhum Seniha Argun ‘Un Eşi; İhsan Yılmaz İlkokulu Öğretmenlerinden Ayşe Bayrak İle Kıymet, Halit Ve Murat Argun’un Babaları; İhsan Yılmaz İlkokulu Öğretmenlerinden Zeynel Abidin Bayrak İle Fatma Ve Elif Argun’un Kayınpederleri; Semih, İrem Ve Beyza Bayrak İle Hasan Ömer ,Yahya, Zeynep Ve Büşra Argun’un Dedeleri Erdemirden Emekli Hasan ARGUN Vefat Etmiştir.
İsmail AKSOY 18.10.2022
(Salı)
Çiğdemli Köyü Muhtarı; İzzet Ve Kadın Aksoy’un Oğulları; Gülseren Aksoy’un Eşi; Hamza ,Gamze Ve İsmail Aksoy’un Babaları  İsmail AKSOY Vefat Etmiştir.
Hasan BALIKÇI 18.10.2022
(Salı)
Gülüç Beldesi Erdemyuva Sakinlerinden; Şükran Balıkçı’nın Eşi; Erdem Ve Erdinç Balıkçı’nın Babaları; Kerem ,İnci Ve Çınar Balıkçı’nın Dedeleri; Erdemirden Emekli Hasan BALIKÇI Vefat Etmiştir.
Saadet ALAGÖZ 17.10.2022
(Pazartesi)
Pembeciler Köyü Çataklı Mahallesi Sakinlerinden;Maden Emeklisi Merhum Kazım Alagöz’ün Eşi;  Nazmiye, Müşerref, Necmiye Ve Nail Alagöz’ün Anneleri; Şerife Cöbek, Saffet Yener, Asım Yener Ve Merhum Tahsin Yener’in Kardeşleri; Murat Cöbek, Cüneyt Cöbek , Çiğdem Cöbek Ve Gülcan Kaya’nın Teyzeleri;Necmettin Ve Nurettin Yener’in Halaları  Saadet ALAGÖZ Vefat Etmiştir
Sevim AFACAN 17.10.2022
(Pazartesi)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Afacan Ve Merhume Leman Afacan’ın Kızları; Turan, Ayşe, Mustafa, Mahmure Ve Hüseyin Afacan’ın Kardeşleri; Aykut ,Ünzile ,Turgut, Zeynel Ve Hicran’ın Anneleri; Şaban Demirtaş’ın Eşi Sevim AFACAN Vefat Etmiştir.
Süheyla ARSLAN 17.10.2022
(Pazartesi)
Ptt Santral Şefi Merhum İbrahim Arslan’ın Eşi; Secla Sarıoğlu Ve Figen Altıntaş’ın Anneleri; Merhum Yüksel Altıntaş Ve Alaettin Sarıoğlu’nun Kayınvalideleri; Ebru Ve Merhum Uğur Nalbantoğlu, Onur Ve Yeşim Sarıoğlu Ve Ece Altıntaş’ın Anneanneleri; Çınar Sarıoğlu Ve Efe Nalbantoğlu’nun Büyükanneleri Süheyla ARSLAN Vefat Etmiştir.
Fahriye BAŞKAN 16.10.2022
(Pazar)
T.T.K Emeklilerinden Merhum Osman Başkan’ın Eşi, Ali Başkan Ve Davut Başkan’ın Annesi, Emine Başkan’ın Kayınvalidesi, Emrah Başkan Ve Sena Başkan’ın Babaannesi, Aziz Başkan Ve Mehmet Başkan’ın Yengeleri, Fahriye BAŞKAN Vefat Etmiştir.
Tülay Dilaver KAYADİBİ 15.10.2022
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi, Okul Sokak Sakinlerinden Kandilli T.T.K’dan Emekli Mehmet Dilaver Ve Şükriye Dilaver’in Kızları, Ordu, Gölköy Eşrafından Şakir Kayadibi’nin Eşi, Ecren Ve Elif Ülkü’nün Anneleri, Yıldıray, Saldıray, Gökhan, Şenay Dilaver’in Kızkardeşleri, Şule Ve Şüheda Dilaver’in Halaları, Tülay Dilaver KAYADİBİ Vefat Etmiştir.
Rabiye GÖKMEN 14.10.2022
(Cuma)
Kepez Mahallesi Prof.M. Aksoy Cad. Sakinlerinden; Ali İhsan Gökmen’in Eşi; Erol Gökmen ,Nahide Tığ Ve Zahide Gedik’in Anneleri; Adem  Ve Yusuf Gökmen’in Babaanneleri Rabiye GÖKMEN Vefat Etmiştir.
Fikriye KARADUMAN 14.10.2022
(Cuma)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; İlyas Karaduman’ın Eşi Fikriye KARADUMAN Vefat Etmiştir.
Ayşegül BOZKURT 14.10.2022
(Cuma)
Çevlük Köyü Sakinlerinden; Barış,Bahar, Ve Beyhan Bozkurt’un Anneleri; Gökhan, Yaren, Kerem Ve Ada’nın Anneanneleri; Merhum Cevat Bozkurt’un Eşi Ayşegül BOZKURT Vefat Etmiştir.
Nurten DENİZ 13.10.2022
(Perşembe)
Merhum İbrahim Ve Havva Deniz’in Kızları; Erdemirden Emekli Mustafa Deniz , Sait Deniz,Evşen Akbaş,Ayşe Özer,Kevser Haşhaş Ve Saliha Topal’ın Ablaları Nurten DENİZ Vefat Etmiştir.
Muharrem TAYTEKİN 12.10.2022
(Çarşamba)
Öğberler Köyü Yardımlaşma  Derneği Başkanı Muharrem TAYTEKİN Vefat Etmiştir.
Ersin AYDIN 12.10.2022
(Çarşamba)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ekrem Aydın  Ve Şerife Aydın’ın Oğulları; Emine Erdem’in Ağabeyi; İlçe Tarım Müdürlüğü Personellerinden Metin Erdem’in Kayınbiraderi ; İlçemiz  Esnaflarından Memiş Büfe Çalışanı  Ersin AYDIN Vefat Etmiştir.
İsmail TÜRKMEN 12.10.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Muharrem Türkmen Ve Yurdanur Türkmen’in Oğulları; Latife Türkmen ‘İn Eşi; Tuncay Türkmen Ve Erkal Türkmen’in Kardeşleri; Ebrar Azra Türkmen Ve Nisa Türkmen’in Babaları İsmail TÜRKMEN Vefat Etmiştir.
Halil KORKMAZ 12.10.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak Sakinlerinden;Merhum İbrahim Korkmaz’ın Oğlu;  Kenan Korkmaz ,Merhume Hacer Korkmaz  Ve Safiye Doğru’nun Babaları; Güler Gül, Beraynur Korkmaz  İle Recep, Ahmet Ve Kadir Doğru’nun Dedeleri Halil KORKMAZ Vefat Etmiştir.
Fatma KIZILARSLAN 11.10.2022
(Salı)
Yukarıhocalar Köyü SakinlerindenMerhum İsmail Kızılarslan’ın Eşi; Mehmet Ali Kızılarslan’ın Annesi; Rafiye Kızılarslan’ın Kayınvalidesi; Yusuf Kızılarslan’ın Yengesi Fatma KIZILARSLAN Vefat Etmiştir.
Sevim ACUR 10.10.2022
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halil Ve Merhume Fatma Acur’un Gelinleri ; Merhum Mustafa Ve Merhume Yaşare Kömürcü’nün Kızları; Piletin Acur,Ayla Şahin Ve Alev Kanbur’un Anneleri; Merhume İnci Acur,Asım Şahin Ve Cengiz Kanbur’un Kayınvalideleri ;Sezgin, Sinan Acur Ve Semiha Kukul’un Yengeleri; Barış Ve Halil Şahin  İle Can Ve Cansu Kanbur’un Anneanneleri; Yeşim Acur Ve Sevim Güvenç’in Babaanneleri; Merhum Cevdet Acur’un Eşi Sevim ACUR Vefat Etmiştir.
Bahattin YALÇIN 10.10.2022
(Pazartesi)
Kdz.Ereğli Kışla Esnaflarından; Merhum Kazım Yalçın Ve Merhume Yaşare Yalçın’ın Oğulları; Hatice Yalçın’ın Eşi; Erdal Yalçın,Erkan Yalçın,Yaşare Alaca,Erol Yalçın,Birol Yalçın Ve Ceylan Yalçın’ın Babaları; Birsen Altay,Alaatin Yalçın,Kazım Yalçın,Ersen Aldırmaz,Ayten Aldırmaz,Fatoş Aldırmaz Ve Aysel Karadağ’ın Kardeşleri Bahattin YALÇIN Vefat Etmiştir.
Emine YAĞIZ 10.10.2022
(Pazartesi)
Abdi Köyü Karalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Raif Yağız’ın Eşi; Merhum Zeki Yağız, Nurdan Yağız  Ve Nurcan Yağız’ın Anneleri; Erdem Yağız’ın Babaannesi; İlkhaber Gazetesi Sahibi Haydar Yağız, Mustafa Yağız Ve Meryem Demirel’in Yengeleri Emine YAĞIZ Vefat Etmiştir.
Hayriye GÜNÖNÜ 10.10.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Cevat Günönü’nün Eşi; Saliha Yardibi İle Emine ,Ömer  Ve Harun Günönü’nün Anneleri; Bora, Tayfun, Yasemin Ve Elif’in Anneanneleri; Doğan, Selin, Berkay Ve Arda’nın Babaanneleri; İsmail Yardibi İle Nazan Ve Nesrin Günönü’nün Kayınvalideleri Hayriye GÜNÖNÜ Vefat Etmiştir.
Halil ÇAKMAK 10.10.2022
(Pazartesi)
Ali Oğlu Halil ÇAKMAK Vefat Etmiştir.
Berrin Sivri AKYOL 09.10.2022
(Pazar)
Hatip Sokak Sakinlerinden Yaşar Akyol İle Ferman Akyol’un Kızları, Tekin, Belgin, Erol, Birol Ve Barış Akyol’un Kardeşleri, Musa,Ozan,Selinay Ve Mahiser Akyol’un Halaları,Murat Sivri’nin Eşi Berrin Sivri AKYOL Vefat Etmiştir.
Arife GÜNAL 09.10.2022
(Pazar)
Gümüşhane Eşrafından Eski Karadeniz Ereğli Esnaflarından Merhum Hacı Hikmet Günal’ın Eşi, Nimet Soyyiğit,Cemal Günal,Fikret Günal,Saliha Çetin Ve Mehmet Günal’ın Anneleri, Arife GÜNAL Vefat Etmiştir.
Fadime KURUBACAK 09.10.2022
(Pazar)
Kandilli Eşrafından Nadide, Fazlı, Nazmi Ve Azmi’nin Annesi, Neriman, Şerife Ve Elif’in Kayınvalidesi, Nejat,Yiğit,Andaç Ve Özlem’in Babaannesi, Merhum Ahmet Necati Kurubacak’ın Eşi, Fadime KURUBACAK Vefat Etmiştir.
Mevlüt ARSLAN 08.10.2022
(Cumartesi)
Gülüç Beldesi Sakinlerinden Türkan Arslan’ın Eşi, Murat Arslan,Nihat Arslan,Hülyaarslan İle Ayşenur Baykara’nın Babaları,Recep Arslan’ın Kardeşi,Nurattin Arslan,Hacı Mehmet Arslan,Ahmet Arslan İle Msutafa Arslan’ın Amcaları,Çorumlu Mevlüt ARSLAN Vefat Etmiştir.
Sevim GÜLTEKİN 08.10.2022
(Cumartesi)

Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Durmuş Gültekin, Bahattin Gültekin Ve Ersin Gültekin’in Anneleri, İsmet Ergenekon, Ayşe Uludağ İle Nusret Ergenekon’un Kardeşi, Merhum Cemal Gültekin’in Eşi, Sevim GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Hasbeyler Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali ANDİÇ 07.10.2022
(Cuma)
Nuri, Kazım, Sünnü, Hacer  Ve Havva Andiç’in Babaları Ali ANDİÇ Vefat Etmiştir.
Cemile ERGENE 07.10.2022
(Cuma)
Kepez Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Şerafettin Ergene’nin Eşi; İlyas Ergene, Nurcan Günce, Kadriye Kaşıkçı, Şükran Ergene, Ve Türkan Akbaba’nın Anneleri; Yurdagül Ergene ,Ayhan Günce Ve Hakan Akbaba’nın Kayınvalideleri Cemile ERGENE Vefat Etmiştir.
Muhittin DAMAR 07.10.2022
(Cuma)
Merhum Mustafa Gül Ve Hatice Damar’ın Oğulları; Sahide Damar’ın Eşi; Mustafa, Ebru Ve Seda Damarın Babaları; Levent Gül’ün Kayınpederi Muhittin DAMAR Vefat Etmiştir.
Halime ARSLAN 07.10.2022
(Cuma)
Bayat Köyü Eşrafından ; Merhum Celal Arslan’ın Eşi; Emine ,Nurcan,Nuran,Şükran Ve Şaziye ‘Nin Anneleri Halime ARSLAN Vefat Etmiştir.
Çiçek KORKMAZ 07.10.2022
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Merdali Korkmaz’ın Eşi; Cengiz Ertürk’ün Kayınvalidesi; Sema Ertürk’ün Annesi ; Engin, Ömer Ve Hatice’nin Anneannesi  Çiçek KORKMAZ Vefat Etmiştir.               
Yaşar KURT 06.10.2022
(Perşembe)
Yazıcılar Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Kurt’un Oğlu Yaşar KURT Vefat Etmiştir.
Fikri ÖZEL 05.10.2022
(Çarşamba)
Yenidoğancılar Köyü Okuşlar Mahallesi Eşrafından Merhum Ormancı Mehmet Ve Fatma Özel’in Oğulları, Ormancı Fikri ÖZEL Vefat Etmiştir.
Havva YALÇINKAYA 05.10.2022
(Çarşamba)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Sezgin Yalçınkaya’nın Eşi, Uğur Ve Orkun Yalçınkaya’nın Anneleri, Havva YALÇINKAYA Vefat Etmiştir.
Türkan UZUN 04.10.2022
(Salı)
Aydınlar Köyü Sakinlerinden; Terzi Hüseyin Efe Ve Merhume Yaşar Efe’nin Kızları; İrfan Ve Ayhan Efe İle Şükran Şimşek’in Kızkardeşleri; Kemal Şimşek’in Baldızı; İsmail Efe,Ahmet Efe Ve Avni Efe’nin Kuzenleri; Selma Efe Ve Neriman Efe’nin Görümceleri; İsmail Uzun’un Eşi; Rabia Uzun Ve Ayda Uzun’un Anneleri Türkan UZUN Vefat Etmiştir.
Emine ŞAHİN 04.10.2022
(Salı)
Yeşiltepe SakinlerindenRıza Şahin’in Eşi; Hatice Acar ,Yüksel, Yücel Ve Yeter Şahin’in Anneleri; Mevlüt Acar’ın Kayınvalidesi ; Safiye Taşpınar’ın Kızkardeşi Emine ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Mehmet SARI 04.10.2022
(Salı)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden;Eski Muhtar Nizamettin Kalaycı’nın Bacanağı; Sedat,Vedat ,Havva Ve Gadun’un Babaları; Ayşe Sarı’nın Eşi Mehmet SARI Vefat Etmiştir
Turgay ARIKAN 04.10.2022
(Salı)
Ömerli Mahallesi Kaynarca Konutları Sakinlerinden; Kevser Arıkan’ın Torunu; Ercan Ve Arzu Arıkan’ın Oğulları; Pelin Arıkan Özgen’in Kardeşi Turgay ARIKAN Vefat Etmiştir.
Mahmut ÇAKIR 03.10.2022
(Pazartesi)
Gümüşhane Eşrafından  Ve Erdemirden Emekli;  Ahmet Çakır’ın Ağabeyi; Merhume Elif Çakır’ın Eşi; Öğrenci Servisi Esnaflarından Yusuf Çakır,Firdevs, Seven, Havva Ve Yılmaz Çakır’ın Babaları Mahmut ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Yavuz GÖKTAŞ 03.10.2022
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Baliş Göktaş’ın Kardeşi; Cengiz Göktaş’ın Ağabeyi;  Hakverdi Göktaş’ın Amcasının Oğlu; Gündüz Göktaş’ın Babası; Turgay Hanahmetoğlu’nun Dayısı; Ünal Ve Kerem’in Amcaları  Yavuz GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.
Hasan ÇARDAK 01.10.2022
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakindere Sokak  Sakinlerinden; Merhum  Mustafa Çardak Ve Nazikar Çardak’ın Oğulları; Mustafa ,Abdullah Ve Necla Çardak’ın Kardeşleri; Ayşe Çardak’ın Eşi; Hamza, Muhammet Ve Rabia  Çardak’ın Babaları Pazarcı Esnaflarından Limoncu Hasan ÇARDAK Vefat Etmiştir.
Hasan DEMİRCAN 01.10.2022
(Cumartesi)
Belen Yeni Mah. Sakinlerinden; Emine Demircan’ın Eşi; Cevdet Demircan, Recep Demircan, Nural Şöhret Ve Esmen Taşkıran Almanyalı Hasan DEMİRCAN Vefat Etmiştir.
Murat GÜNDÜZ 01.10.2022
(Cumartesi)
Merhum Serdar Gündüz Ve Sultan Gündüz’ün Oğulları; Rukiye, Leyla, Şirin Ve Merhum Mahmut Gündüz’ün Kardeşleri; Yusuf Atçeken Ve Merhum Hüseyin Soysal’ın Kayınbiraderi Murat GÜNDÜZ Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.