Ağustos 2022 Vefat Edenler

Ağustos 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
İsmail KAHRAMAN 31.08.2022
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi Ve Uzunçarşının  Eski Esnaflarından; Adile Kahraman’ın Eşi; Hakan Kahraman, Berkan Kahraman Ve Nalan Yaka’nın Babaları; Kevser Oktay, Ve Gülman Aday’ın Ağabeyleri; Birhan Yaka,Pelin Kahraman Ve Neşe Kahraman’ın Kayınpederleri İsmail KAHRAMAN Vefat Etmiştir.
Turgut KAÇMAZ 31.08.2022
(Çarşamba)
Dünyanın  En Yaşlı Çanakkale Gazisi Merhum Hacı Hüseyin Kaçmaz Ve Merhume Hacı Hatice Kaçmaz’ın Oğulları; Temel Kaçmaz  Ve Hacı Yaşar Gülter’in Kardeşleri; Yusuf Kaçmaz’ın Babası ; Yalçın Ve Mustafa Gülterin Dayıları; Hakan,Ahmet,Serkan Ve Erkan Kaçmaz’ın Amcaları; Dünya Barış Elçisi ; Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Turgut KAÇMAZ Vefat Etmiştir.
Suna ÖZSARAÇ 31.08.2022
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Kemalettin Özsaraç’ın Eşi; Kenan,Nezihi,Tülin,Tülay Ve Metin Özsaraç’ın Anneleri; Ersin Erünsal Ve İsmet Karadağ İle Hülya,Nuran Ve Anne Özsaraç’ın Kayınvalideleri; Kaan,Ceyda,Bahacan Ve Furkan’ın   Babaanneleri; Aylin Ve Erkin‘İn Anneanneleri  Suna ÖZSARAÇ Vefat Etmiştir.
Mehmet SONGÜR 30.08.2022
(Salı)
Erdemirden Emekli Kadıtarlası Erdem Yuva Sakinlerinden Merhume Hanife Songür’ün Eşi, Hatice Esen, Fatma Dursun, Emine Oral, Gül Aras’ın Babaları, Ali Esen, Emin Dursun, Ömer Oral, Turan Aras’ın Kayınpederleri, Bahar Büyükkileci, Begüm Esen, Hülya, Yusuf Dursun, Gizem Nadir, Mert Oral, Ecem Demirtürk, İzem Aras’ın Dedeleri, Mehmet SONGÜR Vefat Etmiştir.
Çetin KALIN 30.08.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum İbrahim Ve Hatice Kalın In Torunu,Hüseyin İle Hatice Kalın In Oğlu ,İbrahim,Mert İle Merve Kalın In Babaları,Zeki,Kerim,Ramazan Kalın Ve Dursun Balcının Yeğeni,Tekin,Güllü Ve Nuray Kalın In Abileri, Ayşe Kalın In Eşi Çetin KALIN Vefat Etmiştir.
Tuncer YALMAN 30.08.2022
(Salı)
Ortacami Sakinlerinden Merhume Müzeyyen Yalman Ve Merhum Vahap Yalman In Oğlu,Güler Tolga,Serdar Yalman Ve Taner Yalman’ın Kardeşi,Kadriye Yalman In Eşi,Merve Çetin Ve Gökçen Yalman In Babaları Erdemirden Emekli Hakkı Tuncer YALMAN Vefat Etmiştir
Bayram ARAS 29.08.2022
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Lizzet Aras’ın Eşi; Sevdekar Aras,Merhum Sinan Aras,Serkan Aras Ve Elif Aras’ın Babaları; Kubilay,İpek,Arda Ve Rüzgar Aras’la ;Cemre Ve Ece Deniz’in Dedeleri; Şeyda Ve Nuray Aras’ın Kayınpederleri; Nihat Ve Süleyman Aras’ın Ağabeyleri Bayram ARAS Vefat Etmiştir.
Nebiye DURMUŞ 29.08.2022
(Pazartesi)
Üçköy Sakinlerinden; Merhum Mehmet Durmuş’un Eşi; Merhum Bayram Durmuş, Muhammet Durmuş, Hasan Durmuş, Emine Şahin, Fatma Candan, Naciye Baba Ve Hatice Enteş’in Anneleri Nebiye DURMUŞ Vefat Etmiştir.
İrfan ALDIRMAZ 28.08.2022
(Pazar)
Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Satı, Ahmet,İbrahim Ve Recep Aldırmaz’ın Babaları, Fatma Aldırmaz’ın Eşi, İrfan ALDIRMAZ Vefat Etmiştir.
Meliha ZAMAN 28.08.2022
(Pazar)
T.T.K Armutçuk Müessesi Emeklilerinden Merhum Sait Zaman’ın Eşi, Emekli Temel Zaman, Havva Zaman, Hale Zaman Ve Jale Zeyrek’in Anneleri,Gülfizar Zaman’ın Kayınvalidesi,Mert Zaman Ve Gül Zaman Aydemir’in Babaanneleri,Leyla Altan’ın Ablası,Turan Altan’ın Baldızı,Mehmet Altan Ve Nurdan Aydın’ın Teyzeleri Meliha ZAMAN Vefat Etmiştir.
Zinnet KOŞAR 28.08.2022
(Pazar)
Merhum Mehmet Aksakal’ın Kayınvalidesi, Nihal Aksakal’ın Annesi, Koray Aksakal’ın Anneannesi, Merhum Selim Koşar’ın Eşi Zinnet KOŞAR Vefat Etmiştir.
Şerife AYDIN 27.08.2022
(Cumartesi)
Çayırlı Köyü Esnaflarından Merhum Fikri Aydın’ın Annesi Şerife AYDIN Vefat Etmiştir.
Beyhan LİKOĞLU 26.08.2022
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum Abdullah Likoğlu Ve Havva Likoğlu’nun Kızları; Kenan Likoğlu’nun Kızkardeşi; Murat Likoğlu’nun Ablası Beyhan LİKOĞLU Vefat Etmiştir.
Burhan ALTAN 25.08.2022
(Perşembe)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Şükrü Altan Ve Merhume Ayşe Altan’ın Oğulları; Aysel Altan’ın Eşi; Yeliz,Ayşe Oktay Ve Hakan Altan’ın Babaları; Kozlu Ttk’dan Emekli Burhan ALTAN Vefat Etmiştir.
Bayram ERDOĞAN 25.08.2022
(Perşembe)
Gümüşhane Eşrafından; Kezban Erdoğan’ın Eşi; Mehmet ,Şahin, Mahicer, Hafize Ve Hilal Erdoğan’ın Babaları, Temel Erdoğan, Ali Erdoğan Ve 22-  23. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan’ın Ağanbeyleri ; Şehrimiz Müteahitlerinden Kalfa Bayram ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Hüseyin SARIVAZ 25.08.2022
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokak Sakinlerinden; Bilal Sarıvaz, Emine Toprak Ve Nurseven Yiğit’in Babaları; Ercan Toprak Ve Osman Yiğit’in Kayınpederleri; Hacı Hüseyin SARIVAZ Vefat Etmiştir.
Makbule BABAOĞLU 25.08.2022
(Perşembe)
Güldere Mahallesi Alkaya Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Babaoğlu’nun Eşi; Altun Kolay,Aynur Tazı,Mehmet Türkay Ve Nazım Türkay’ın Kardeşleri; Ayfer Gülcan,Ayla Kuzu,Ali Babaoğlu ,Aysel Dilaver Ve Gülseren Haşhaş’ın Anneleri Makbule BABAOĞLU Vefat Etmiştir.
Kübra OKUR 25.08.2022
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Pestilci Sokak Sakinlerinden; Merhum İbrahim Oktay’ın Kızı; Resiye Kolsuz ,Mehmet Oktay Ve İsmail Oktay’ın Kardeşleri; Ali Okur’un Eşi Kübra OKUR Vefat Etmiştir.
Recep AYDIN 24.08.2022
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Aşağıkayalı Dere Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Aydın’ın Oğlu;    İsmail, Cavit, Mustafa, Şevket, Nazife Ve Makbule’nin Kardeşleri;Fatma Aydın’ın Eşi; Mehmet Aydın Ve Hatice Aydın’ın Babaları; Recep AYDIN Vefat Etmiştir.
FATMA KUMAŞ 23.08.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden ; Merhum Hafız Ali Kumaş’ın Eşi; Yusuf Kumaş, Merhum Hasan Kumaş Ve Merhume Ayşe Kumaş’ın Anneleri; Ferşat Kumaş’ın Yengesi Hacı Fatma KUMAŞ Vefat Etmiştir.
İsmail AYTEKİN 23.08.2022
(Salı)
Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak  Sakinlerinden; Sanayi Esnafı Emrah Aytekin,Memduh Aytekin  Ve Muharrem Aytekin’in Babaları; Mustafa Aytekin’in Ağabeyi; Şerife Aytekin’in Eşi; Sanayi Eski Esnaflarından İsmail AYTEKİN Vefat Etmiştir.
Eyüp Hüseyin TURHAN 23.08.2022
(Salı)
Ören Mahallesi Sakinlerinden;Emine Turhan’ın  Eşi; Zeynep Oku Ve Ersin Turhan’ın Babaları; Nevzat Oku’nun Kayınpederi; Emir Yağmur Ve Irmak’ın Dedeleri; Ahmet Ve Seyfi Tekin’in Enişteleri Eyüp Hüseyin TURHAN Vefat Etmiştir.
Gülsüm USTAMEHMETOĞLU 22.08.2022
(Pazartesi)
Ustamehmetoğlu Tersanesi Sahibi Merhum Kemal Ustamehmetoğlu’nun Eşi; Adem Ustamehmetoğlu Ve Asiye  Köse’nin Anneleri Gülsüm USTAMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.
Rasim ŞAHİN 22.08.2022
(Pazartesi)
İlçemiz Eski İnşaat Müteahhitlerinden; Merhume Mihriye Şahin’in Eşi; Murat Şahin, Turan Şahin, Turgut Şahin, Nuran Aydoğan Ve Ayşegül Kurt’un Babaları Rasim ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Kemal HIRÇIN 21.08.2022
(Pazar)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Kazım Ve Saliha’nın Oğlu, Fatma Hırçın2ın Abisi, Merhum Bol Kepçe’nin Damadı, Çiğdem, Kazım, Mine, Kenan, Metin, Onur, Didem, Ayşe, Oğuz, Olcay, Asım, Yiğitcan’ın Babaları, Merhume Aysel Hırçın’ın Eşi, Emekli Öğretmen Kemal HIRÇIN Vefat Etmiştir.
Hacı Ayşe SEVER 21.08.2022
(Pazar)
Ören Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Ankaralı Hasan Sever’in Eşi, Hüseyin, Ahmet, İsmail Ve İbrahim Sever’in Anneleri, Gülşah, Hasancan, Ayşenur, Tunahan, Ceren, Hamza, Oğuzhan Ve Hazal Sever’in Babaanneleri, Hacı Ayşe SEVER Vefat Etmiştir.
İbrahim OKTAY 20.08.2022
(Cumartesi)
Kirmanlı Mahallesi Kale Sokak Sakinlerinden; Fatma Oktay’ın Eşi; Nermin Karaman Ve Neriman Köksal’ın Babaları; Erdemirden Emekli İsmail Karaman Ve Terzi İsmail Köksal’ın Kayınpederleri; Gülçin, Orçin, Hüseyin, Onur, Hasan Ve Oktay’ın Büyükbabaları;  Çarşı İçi Eski Esnaflarından Terzi İbrahim Oktay Vefat Etmiştir.
Hüseyin ÇİV 20.08.2022
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Merhume Yaşar Çiv Ve Merhum Bayram Çiv’in Oğulları; Aysel, Ayşe, Songül Ve Emine Çiv’in Kardeşleri; Anıl Çiv’in Babası; Ramazan Karaarslan’ın Kayınbiraderi; Barış Yener’in Yakın Arkadaşı  Dekorasyon Ustası Hüseyin ÇİV Vefat Etmiştir.
Nazif İNCİRCİ 19.08.2022
(Cuma)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Leyla İncirci’nin Eşi, Murat İncirci Ve Müge Şahbaz’ın Babaları, Güray Şahbaz’ın Kayınpederi, Erdemirden Emekli İnşaat Mühendisi Nazif İNCİRCİ Vefat Etmiştir.
Sevda ÇUHAN 19.08.2022
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Yılmaz Ve Aynur Çuhan’ın Kızı, Kenan Çuhan’ın Yeğeni, Merhum Melek Kınık Ve Melahat Kınık’ın Yeğeni, Kayhan Çuhan’ın Ablası, Gülafer Çuhan’ın Görümcesi, Arda Çuhan’ın Halası, Sevda ÇUHAN Vefat Etmiştir.
Emsal ASLAN 19.08.2022
(Cuma)
Alaplı Sakinlerinden Özdemir Aslan,Ayşe Ve Ayten Özdemir’in Babaları, Libas Aslan’ın Eşi, T.T.K Kandilli Müessesesinden Emekli Emsal ASLAN Vefat Etmiştir.
Ali ARSLAN 19.08.2022
(Cuma)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Huri Arslan In Eşi, Yaşar Çakan,Yasemin Tekdemir,Meryem Kaşdemir,Leyla Kartal,Hacı Ahmet Bayram Ve Bekir Arslan In Babaları,Doruk Cami İmamı İsa Kaşdemir İn Kayınpederi Ali ARSLAN Vefat Etmiştir.
Hava BOSTANCI 19.08.2022
(Cuma)
Alaplı Eski Esnaflarından Adem,Hüseyin,Yusuf Ve Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı Doğan Bostancı’nın Annesi, Erdemirden Emekli Merhum Hacı İbrahim Bostancı’nın Eşi Hava BOSTANCI Vefat Etmiştir.
Fatma AYGÜN 18.08.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Eşrafından Merhum Emekli Öğretmen Kazım Aygün’ün Eşi,Suzan Ertuğrul,Nuran Kadayıfçı,Merhum Tahsin Aygün Ve Turan Aygün’ün Anneleri, Fehmi Ertuğrul, Osman Kadayıfçı,Sevgi Aygün’ün Kayınvalideleri,Özgür Kadayıfçı,Evren Kadayıfçı,Elif Arslan Ve Chp Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Dr.Eylem Ertuğrul’un Anneanneleri, Göçmenler Sokak Sakinlerinden Fatma AYGÜN Vefat Etmiştir.
Ayten ALTAY 18.08.2022
(Perşembe)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Dağhan’ın Kızı,Merhum Mehmet Altay’ın Eşi,Ahmet Altay Ve Nuri Altay’ın Yengeleri, Kadir Dağhan Ve Hüseyin Dağhan’ın Halaları Ayten ALTAY  Vefat Etmiştir.
Gülderen TANYILDIZ 18.08.2022
(Perşembe)
Merhum Doğan Tanyıldız’ın Eşi, Ahmet Kurubacak’ın Ablası,Belgin Savaşçı,Yurda,Sinem Ve Suat Tanyıldız’ın Anneleri,Oytun Kurubacak Ve Nilay Suvardar’ın Halaları, Gülderen TANYILDIZ Vefat Etmiştir.
Sami KARTAL 17.08.2022
(Çarşamba)
Gülüç Beldesi Sakinlerinden Ayşe Kartal’ın Eşi, Arif, Gökhan, Volkan, Özlem Ve Hakan Kartal’ın Babaları, Vedat, Selim, Sedat Ve Sevim’in Abileri, Elmatepe Esnafı Berber Sami KARTAL Vefat Etmiştir.
Recep PAMUKÇUOĞLU 17.08.2022
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Hakkı, Cemal Pamukçuoğlu, Ayşe Hırçın’ın Ağabeyleri, Halit Hırçın’ın Kayınbiraderi, Çiğdem Ve Hakan’ın Babaları, Merhum Pehlivan İbrahim’in Oğlu, Almanyadan Emekli Recep PAMUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir.
Ahmet YAŞA 17.08.2022
(Çarşamba)
Ballıca Köyü Haballar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Yaşa Ve Halime Yaşa’nın Oğlu, Hanife Biçer, Ramazan Yaşa Ve Müzeyyen Tutar’ın Kardeşi, Alper Biçer, Tolga Tutar, Tansu Tutar Ve Gözde Biçer Atalay’ın Dayısı, Tuğba Yaşa Karabina Ve Taner Yaşa’nın Amcası,  Ahmet YAŞA Vefat Etmiştir.
Mustafa TURGUT 17.08.2022
(Çarşamba)
Kandilli Belediyesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Hasan Oğlu (Birol), Melek, Nursen, Gülşen, Kübra, Ayşe, Fatma, Reşat Turgut’un Babaları, Merhum Sabahattin Erdem, Baki Baba, Halil Yavuz, Hüseyin Turgut, Sezgin Keskin Ve Hamdi Akkuş’un Kayınpederleri, Mustafa TURGUT Vefat Etmiştir.
Yadigar ÜRKMEZ 16.08.2022
(Salı)
Ereğli Eşrafından Recep, Yusuf, Aydın Abacar Ve Sevim Torun’un Anneleri,  Aytan İşeri’nin Baldızı, Nurten İşeri’nin Ablası, İsmail Tüzel, Levent İşeri’nin Teyzeleri, Yadigar ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.
Bahri DEMİRTAŞ 15.08.2022
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi  Sakinlerinden; Sebiha Demirtaş’ın Eşi; Meltem Evinç Ve Mete Demirtaş’ın Babaları; Murat Evinç Ve Leyla Demirtaş’ın Kayınpederleri Emekli Trafik Polisi Bahri DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.
Yaşare ARI 15.08.2022
(Pazartesi)
Çaylıoğlu  Yenidoğancılar Okuşlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum  Hacı Bedir’in Eşi; Ramazan Ve  Niyazi(Nazım)Arı’nın Anneleri; Zeliha Ve Satı Arı’nın Kayınvalideleri; Adem, Aykut, Aydın, Fatma, Sadegül, Tuğba, Arzu Ve Melek’in Babaanneleri;Rabia,Kerem,Erva,Yusuf,Yakup,Ahmet Ömer,Zeynep Ve İlber Ata’nın Büyük Babaanneleri Yaşare ARI Vefat Etmiştir.  
Gülerman KIRDAR 15.08.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Ttk Dan Emekli ; Merhum Muzaffer Kırdar’ın Eşi; Ayben Ve Nezih Kırdar’ın Anneleri ; Güler,Güngör, Ve Ayşe’nin Kardeşleri; Selma  Kırdar’ın Kayınvalisdesi ; Dilem Kırdar’ın Babaannesi; Hakan Duysak’ın Teyzesi; Hasan Yüzgeç’in Yengesi Gülerman KIRDAR Vefat Etmiştir.
Hava ÖZDEMİR 15.08.2022
(Pazartesi)
Ballıca Köyü Eşrafından; Merhum Necati Özdemir ‘İn Eşi; Merhum Cihan Özdemir, Çarşı Esnaflarından Tansel Özdemir Ve  Ahmet Özdemir İle  Necla Darçın’ın Anneleri; Yunus Emre Ve Cem Darçın’ın Anneanneleri; Ayça,Pelin,Onur Ve Bengü’nün Babaanneleri ; Muammer Darçın Ve Elvan Özdemir’in Kayınvalideleri Hava ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.
İsmet ERGENEKON 15.08.2022
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Hamide Yaşar Ergenekon’un Eşi; Reşat Ergenekon’un Babası; Azize Ergenekon’un  Kayınpederi;  Şirin Ergenekon, Fikret Ergenekon,Çiğdem Ergenekon, Havva Ergenekon, Ayşe Ergenekon, Adnan Ünal Ve Sinan Ünal ‘In Dedeleri İsmet ERGENEKON Vefat Etmiştir.
Necati AYGÜN 15.08.2022
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Esnaflarından Tahsin Oğlu Necati AYGÜN Vefat Etmiştir.
Ümit ÇETİNKAYA 15.08.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Enginoğullarından Operatör Doktor Ümit ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.
Hakkı CERRAH 14.08.2022
(Pazar)
Merhume Emine Cerrah’ın Eşi, Hüseyin, Hasan Ve İbrahim Cerrah Ve Merhume Kübra Cerrah’ın Babaları, Hakkı CERRAH Vefat Etmiştir.
İsmail DEMİR 14.08.2022
(Pazar)
Fatma Demir’in Eşi, Hava Kapan, Ayla Eşitmez, Emine Demircioğlu’nun Babaları, Yılmaz Kapan, Ayhan Eşitmez İle İsmail Demircioğlu’nun Kayınpederi, Merhum Kasap İsmail DEMİR Vefat Etmiştir.
Pakize ERKMEN 14.08.2022
(Pazar)
Merhum Seyfettin Erkmen’in Eşi, Merhum Halit Asrlan Ve Hüseyin Arslan’ın Kardeşi, Tufan Arslan, Altan, Erkan Arslan Ve Oya Acar’ın Halası, Yeliz Ve Deniz’in Anneannesi, Müzeyyen Erkmen’in Annesi, Pakize ERKMEN Vefat Etmiştir.
Temel YILMAZ 14.08.2022
(Pazar)
Bağlık Mahallesi, Kayalık Sokak Sakinlerinden Erdemir Hadde Atölyeleri Müdürlüğünden Emekli Merhum Ahmet Yılmaz İle Müşerref Yılmaz’ın Oğlu, Kemal Yılmaz, Aygül Ve Ayşe’nin Abisi, Aylin Ve Taner Yılmaz’ın Babaları, Derya Yılmaz’ın Kayınpederi, Poyraz Yılmaz’ın Dedesi, Gülşah Ve Gökhan’ın Amcaları, Arzu, Mesut Ve Hülya’nın Dayıları,  Cevriye Yılmaz’ın Eşi, Temel YILMAZ Vefat Etmiştir. Merhumun
Pakize ÇINAR 13.08.2022
(Cumartesi)
 Hamzafakıhlı Mahallesi Çolaklaraltı Sokak Sakinlerinden Eski Muhtar Merhum Şevki Çınar’ın Eşi, Şerife, Ayşe, Kevser’in Anneleri, İbrahim Candan, Erdoğan Kurt, Musa Civan’ın Kayınvalidesi, Nazım Candan’ın Anneannesi, Pakize ÇINAR Vefat Etmiştir.
Mehmet KARADAĞ 13.08.2022
(Cumartesi)
Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hanife Karadağ’ın Eşi,Lahattin Karadağ, İsmail Karadağ, Bahattin Karadağ, Sebahattin Karadağ, Nezahat Turhan, Bahriye Ünsal Ve Zeynep Karadağ’ın Babaları, Mehmet KARADAĞ Vefat Etmiştir.
Mehmet ATALAY 13.08.2022
(Cumartesi)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Burhan Atalay Ve Zekiye Atalay’ın Oğlu, Serpil, Semih Ve Samet Atalay’ın Babaları, Çarşı Esnaflarından Kadir Atalay, Ahmet, Gülcan Ve Hanife’nin Abileri, Gülümser Atalay’ın Eşi, Mehmet ATALAY Vefat Etmiştir.
Mehmet Ali DUMAN 13.08.2022
(Cumartesi)
Şamlar Köyü Kabaklar Mahallesi Sakinlerinden Mustafa, Sadettin, Nurettin Ve Merhum Tacettin Duman’ın Babaları, Nazmiye Duman’ın Eşi, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Mehmet Ali DUMAN Vefat Etmiştir.
Zeliha TOPAL 11.08.2022
(Perşembe)
Kandilli Beldesi Keşkeş Köyü Topyeri Mahallesi Sakinlerinden; Abdullah Topal’ın Eşi; Mehmet Topal, Huri Topal, Rahman Topal, Mustafa Topal, Harun Topal, Hava Soyçiçek,Vahide Topaloğlu Ve Fatma Şener’in Anneleri; Muhammet Topaloğlu Ve Nurettin Şener’in Kayınvalidesi Zeliha TOPAL  Vefat Etmiştir.
Hüseyin ATAN 11.08.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Lise Sokak Sakinlerinden, Fatma Atan’ın Eşi; Nur Taşçı,Merhume Nalan Güçeri,Aynur Rüzgar Ve İbrahim Atan’ın Babaları; Terzi Adnan Taşçı,Cengiz Güçeri Ve İbrahim Rüzgar’ın Kayınpederleri; Ersin, Erman, Eren, Ece, Buse, Onur Ve Sedef’in Dedeleri; Üstün Erçelik’ten Emekli Hüseyin ATAN Vefat Etmiştir.
Necmiye SOYSAL 11.08.2022
(Perşembe)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Hüseyin Soysal’ın Eşi; Şeref,Selim Samim Ve Sadi Soysal’ın Anneleri ; Türkan, Çiçek, İpek Ve Çiğdem Soysal’ın Kayınvalideleri;Merhume Huriye, Merhume Ayten, Merhume Sevim Ve Maksudenin Kardeşleri; Merhume Türkan  Soysal Ve Emine Aydın ‘In Yengeleri  ; Yusuf Bektaş,Mustafa Bektaş,Kadir Fidan ,Nevin Fidan Ve Metin Fidan’ın Yengeleri Necmiye SOYSAL Vefat Etmiştir.
Emine AYDOĞAN 10.08.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Haydar Aydoğan’ın Eşi; Bozhane Esnaflarından Hasan  Ve Hüseyin Aydoğan İle Hatice Aydoğan Ve Hülya Aydoğan’ın Anneleri;
Hava Ceylan’ın Kardeşi  
Emine AYDOĞAN Vefat Etmiştir.
Mustafa ÇAKAR 10.08.2022
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Beldesi Sakinlerinden; Ayşe Çakar’ın Eşi; Hasan, Nevzat, Bayram Ve Kadriye Çakar’ın Babaları Mustafa ÇAKAR Vefat Etmiştir.
Şerif AÇIKGÖZ 10.08.2022
(Çarşamba)
Karakavuz Köyü Eski Muhtarlarından Merhum Ali Açıkgöz’ün Eşi; Karakavuz Köyü Eski Muhtarlarından Fikret Açıkgöz, Elif Taştan Ve Fatma Sarcan’ın Anneleri; Alevi Kültür Dernekleri Kdz.Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan’ın Anneannesi Şerif AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.
Emine ULUKIŞLA 09.08.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muhittin Ve Turani Özaydın’ın Kızları; Hayriye, Mustafa, Muharrem, Durmuş, Cemile, Huriye, Fatoş Ve Ayşe Özaydın’ın Kardeşleri; Alaplı Akal Çalışanlarından Recep Ulukışla’nın Eşi; Emre Ve Efe Ulukışla’nın Anneleri Emine ULUKIŞLA Vefat Etmiştir.
Mustafa  DEMİRHAN 09.08.2022
(Salı)
Bayat Köyü Sakinlerinden, Merhum Selahattin Demirhan Ve Merhume Ayşe Demirhan’ın Oğulları; Gökhan ,Hakan Ve Neslihan Demirhan’ın Babaları; Mavili Demirhan’ın Eşi Mustafa  DEMİRHAN Vefat Etmiştir.
Erduran İNCECİKOĞLU 09.08.2022
(Salı)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Feride İncecikoğlu’nun Eşi; İlhan İncecikoğlu Ve Fatma Solmaz’ın Babaları; Ali Solmaz Ve Mükerrem İncecikoğlu’nun Kayınpederleri; Hüseyin Solmaz , Seçil Solmaz, Muhittin İncecikoğlu Ve Nihat İncecikoğlu’nun Dedeleri Erduran İNCECİKOĞLU Vefat Etmiştir.
Betül KASAPOĞLU 09.08.2022
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Romanyalı Sabahattin Kasapoğlu’nun Eşi; Merhum Gazeteci Yalçın Kasapoğlu Ve –Elvis- Güven Kasapoğlu’nun Anneleri Betül KASAPOĞLU Vefat Etmiştir.
Ertuğrul ERTAN 08.08.2022
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Nazmi Ertan, Merhum Nazım Ertan, Merhume Nazmiye Karaüç Ve Merhum Abdülkadir Ertan’ın Kardeşleri, Havva Sema Ertan’ın Eşi, Sadiye Çubukçuoğlu Ve Uğur Kara’nın Babaları, Cihan Çubukçuoğlu Ve Oğuz Kara’nın Kayınpederleri, Zeynep Çubukçuoğlu Ve Ceren Kara’nın Dedeleri, Erdemirden Emekli Bozhane Balıkçı Eşrafından Ertuğrul ERTAN Vefat Etmiştir.
Fikret YAVUZ 08.08.2022
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Merhum Mehmet Yavuz Ve Merhume Kübra Yavuz’un Oğlu, Neriman Yavuz’un Eşi, Burcu, Muhammet, Hamza Ve Buse’nin Babaları, Ramazan Köhen’in Eniştesi, Fikret YAVUZ Vefat Etmiştir.
Dilber AKMAN 08.08.2022
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Merhume Hava Akman’ın Kızları, Şinasi, Feriha Akman Ve Beyhan Özdemir’in Ablaları, Altun Akay’ın Kız Kardeşi, Ayça, Can, Özlem Ve Özge’nin Teyzeleri, Murat Keskin’in Kayınvalidesi, Eylem Keskin’in Annesi, Dilber AKMAN Vefat Etmiştir.
Osman SÖZER 07.08.2022
(Pazar)
Merhum Yusuf Sözer Vev Fikriye Sözer’in Oğlu, Yusuf Ve Taha Sözer’in Babaları,Suna Ulucak Ve Gündüz Memiş’in Abileri, Semen Memiş,Eyşan Memiş Ve Ersu Ulucak’ın Dayıları, Merhum İsmail ,Merhum Fikret, Şengül Ve Nazmiye  Martı, Gülay, Ayşen, Onur, Kubilay İle Tülin Martı’nın Enişteleri, Bahar Sözer’in Eşi, Şehrimiz Esnaflarından Zeytinci Osman SÖZER Vefat Etmiştir.
Sezai EGELİ 06.08.2022
(Cumartesi)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Ali,Yusuf,Mustafa,İsa,Ömer,Hülya Ve Özlem’in Babaları,Merhume Asiye Egeli’nin Eşi, T.T.K’dan Emekli Sezai EGELİ Vefat Etmiştir.
Gülsen VURAL 06.08.2022
(Cumartesi)
Balı Mahallesi Gökme Caddesi Sakinlerinden Mahmut Vural Ve Saniye Temel’in Anneleri, Tuğçe Vural,Tuğba Vural,Ayça Demirer Ve Esra Koç’un Babaanneleri,Faruk Temel,Fuat Temel Ve Furkan Temel’in Anneanneleri, Nigar Vural Ve Ayfer Atabey’in Kayınvalidesi Gülsen VURAL Vefat Etmiştir.
Kemal YURDUSEVER 06.08.2022
(Cumartesi)
Almanyalı Kemal Yurdusever’in Oğlu, Kemal YURDUSEVER Vefat Etmiştir.
Hatice BOZACIOĞLU 06.08.2022
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden Ttk Dan Emekli Metin Bozacıoğlu’nun Eşi Hatice BOZACIOĞLU Vefat Etmiştir.
Aytül BÖNCÜ 05.08.2022
(Cuma)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Kömür İşletmelerinden Emekli Merhum Tornacı Sabri Böncü’nün Eşi; Merhum Muzaffer Böncü, Emekli Öğretmen İsmail Böncü Ve Zerrin Böncü’nün Anneleri; Merhume Aynur Elmas’ın Kardeşi; Ayfer Özdemir Karakaya Ve Duygu Özdemir Ertekin’in Anneanneleri; Arda Böncü Ve Gözde Böncü’nün Babaanneleri; Merhume Safiye Kalaycı,Merhume Gülay Böncü Ve Zülfiye Yanar’ın Yengeleri; Emekli Öğretmen Nilüfer Böncü’nün Kayınvalidesi Aytül BÖNCÜ Vefat Etmiştir.
İlyas Vezir BOZKURT 05.08.2022
(Cuma)
Armutlucuma Aydın Köyü Sakinlerinden; Aygül, İsa, Siyami, İsmail Ve Şenol Bozkurt’un Babaları; Çarşımız Esnaflarından Gül Çeyiz Özkan Bozkurt Ve Serkan Bozkurt’un Amcaları İlyas Vezir BOZKURT Vefat Etmiştir.
Emin AKTAŞ 04.08.2022
(Perşembe)
Kızılcapınar Köyü Aylar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Fahrettin Aktaş Ve Merhume Behice Aktaş’ın Oğulları; Bilal, Cevat Ve Rıza Aktaş’ın Kardeşleri;
Hayriye Aktaş’ın Eşi; Emre, Fahrettin Ve Ömer Faruk Aktaş’ın Babaları 
Emin AKTAŞ Vefat Etmiştir.
Ali Rıza KILIÇ 03.08.2022
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Merhum Seyit Ali Kılıç Ve Nazikar Kılıç’ın Oğulları; Muharrem Çetinel Ve Hürmüze Çetinel’in Damatları; Zübeyde Kılıç’ın Eşi; Erdinç Kılıç Ve Emre Kılıç’ın Babaları; Elif Kılıç’ın Kayınpederi; Hülya Solukçu Ve Derya Fındık’ın Kardeşleri; Cem,Ece,Vedat Ve Deniz’in Dayıları Ali Rıza KILIÇ Vefat Etmiştir
Şadiye SEZER 03.08.2022
(Çarşamba)
Cemaller Köyü Sakinlerinden; Gıyasettin Sezer’in Eşi; Filiz Sezer’in Annesi; Hasan Sevimli ,Hayriye Özcan, Ve Şaziye Baytar’ın Kardeşleri; Ercan Sevimli, Özcan Sevimli Ve Hatice Adıyaman’ın Halalaları Şadiye SEZER Vefat Etmiştir.
Naim ÜNSAL 03.08.2022
(Çarşamba)
Alaplı Kocaali Köyü Eşrafından ; Merhume Bahire Ve Durmuş Ünsal’ın Oğulları; Güler Ünsal’ın Eşi; Elif Ünsal Ve Can Ünsal’ın Babaları ;Ttk Dan Emekli Naim ÜNSAL Vefat Etmiştir.
Recep ERDOĞAN 02.08.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi 2 Nolu Sakindere Sokak Sakinlerinden; Merhum Abdullah Erdoğan Ve Huri Erdoğan’ın Oğulları; Bayram, Ali Ve Adem Erdoğan’ın Kardeşleri; Halk Otobüsü Esnaflarından Hüseyin, Kadir Ve Süleyman Erdoğan’ın Yeğenleri Recep ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.