Haziran 2022 Vefat Edenler

Haziran 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Recep ÇÖMETEN 01.07.2022
(Cuma)
Işıklı Köyü Sakinlerinden; Emine Çömeten’in Eşi; Ali Çömeten, Ömer Çömeten, Taner Çömeten, Fatma Erlat Ve Huriye Engin’in Babaları; Durmuş Ve Recep Çömeten’in Amcaları; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Muharrem Engin’in Kayınpederi Recep ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.
Ömür Emine AYDENİZ 29.06.2022
(Çarşamba)
Yörük Köyü Sakinlerinden; Merhum Ömerli Mahallesi Muhtarı Asım Doğan’ın Kızı; Ziraat Bankasından Emekli Yusuf Aydeniz’in Eşi; Fatma Demirtaş, Barış Aydeniz Ve Fariye Aydın’ın Anneleri; Nazife Doğan, Asım Doğan, Altun Dilaver Ve Melek Kürekçi’nin Ablaları Ömür Emine AYDENİZ Vefat Etmiştir.
Şaban GÜL 28.06.2022
(Salı)
Şamlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Durmuş Gül Ve Merhume Sabriye Gül’ün Oğulları; Hava Gül’ün Eşi; Yalçın Gül Ve Dilek Avcı’nın Babaları; İrem Su, Ecem Su Ve Ege’nin Dedeleri Şaban GÜL  Vefat Etmiştir.
Hüseyin TOP 28.06.2022
(Salı)
Kırmacı Mahallesi Eşrafından ; Huriye Ve Ahmet Top’un Oğulları; Ayşe Top’un Eşi; Savaş Top, Ahmet Top Ve Ayşen Yalçın’ın Babaları; Eski Kamyonculardan Hüseyin TOP vefat Etmiştir.
Naide ÇAKIR 27/06/2022
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Niyazi Çakır’ın Eşi; Makbule Önder, Şerife Altay, Ayhan, Erhan Ve Orhan Çakır’ın Anneleri; Ahmet Ve Mehmet Çakır’ın Yengeleri Naide ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Nejla KARTAL 26.06.2022
(Pazar)
Akarca mahallesi Şehit Vefa Karakurdu Sokak Sakinlerinden, Bozhane Eşrafından, Merhum Hasan Kartal İle Nejdet Kartal In Anneleri, Kartal Yangın Söndürme Sistemleri Sahipleri Mustafa Kartal,Murat Kartal, Ahmet Kartal Ve Arzu Nun Babaneleri ,Zerrin Kartal İle Merhume Ümran Kartal In Kayınvalideleri , Merhum Sabri , Merhume Neriman ,Yaşar Ve Hafizenin Kardeşleri ,Mustafa Kartal In Eşi Nejla KARTAL Vefat Etmiştir.
Zehra KARAKUŞ 25.06.2022
(Cumartesi)
Kırmacı Mahallesi İsmail Dölen Sokak Sakinlerinden; Merhum İsmail Karakuş’un Eşi; Birsen Erdem,Şefika Karakuş,Gülcan Büyüksökmen ,Hülya Özdemir Ve Yasemin Kelenpeli’nin Anneleri;Merhum Vedat Erdem,Alparslan Büyüksökmen ,Barbaros Özdemir Ve Coşar Kelenpeli’nin Kayınvalideleri Zehra KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Şükran HIRÇIN 25.06.2022
(Cumartesi)
 Sarıkokmaz Mah. Aktaş Sokak Sakinlerinden; Muhammet Hırçın’ın Eşi; Aysun Gültekin, Hayriye Aydoğan Ve Şaban Hırçın’ın Anneleri Şükran HIRÇIN Vefat Etmiştir.        
Niyazi GÜLAÇTI 24.06.2022
(Cuma)
Kepez Mahallesi Hacı Musa Sokak Sakinlerinden; Merhume Gülsüm, Ayşe, Kadriye, Sevim  Ve Ziya Gülaçtı’nın Ağabeyleri; Gül Gülaçtı’nın Eşi; Gazeteci Didem Yıldıztepe, Hüseyin Gülaçtı Ve Engin Gülaçtı’nın Babaları; Volkan Yıldıztepe, Nursel Gülaçtı Ve Nergin Gülaçtı’nın Kayınpederleri Niyazi GÜLAÇTI Vefat Etmiştir.
Yaşar DEVREZ 24.06.2022
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Emine Gürbüz’ün Kızı ; Nilüfer Kocuk,Neşe Akar Ve Temel Gürbüz’ün Ablaları; Erdemirden Emekli Merhum Fikret Devrez’in Eşi; Murat Devrez,Pelin Kahraman Ve Burçin Bozmaoğlu’nun Anneleri; Tuba Devrez, Hakan Kahraman Ve Saygın Bozmaoğlu’nun  Kayınvalideleri Yaşar DEVREZ Vefat Etmiştir.
Lütfi ÖZEL 24.06.2022
(Cuma)
Doğancılar Köyü Sakinlerinden; Merhum Ormancı Mehmet Özel Ve Merhume Fatma Özel’in Oğulları; Döndü Özel’in Eşi; Murat Ve Olcay Özel’in Babaları; Ormancı Lütfi ÖZEL Vefat Etmiştir.
Rıza TAŞPINAR 23.06.2022
(Perşembe)
Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Merhume Dudu Taşpınar’ın Eşi; Metin Taşpınar, Merhum Çetin Taşpınar , Nevin Akcan, Sevim Aydın Ve Nevriye Aktaş’ın Babaları; İlhan,  Metin, İrem, Hüseyin, Murat, Necla, Nevim, Sevim, Sabahat, Serhat, Rıza, Tolga Şenay, Birol, Erol, Şenol, Duygu, Mustafa Ve Cansu’nun Dedeleri Rıza TAŞPINAR Vefat Etmiştir.
Aynur ÖZKAL 23.06.2022
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden;Merhum Ziya Kalaycı Ve Merhume Satiye Kalaycı’nın Kızları; Merhum Aydın Kalaycı, Merhum Hayri Kalaycı   Ve Melek Bilgi’nin Kardeşleri;  Merhum İsmet Özkal’ın Eşi; Erol Özkal Ve Birol Özkal’ın Anneleri Aynur ÖZKAL Vefat Etmiştir.
Aysel YOLCU 23.06.2022
(Perşembe)
Merhum  Liman Başkanı Kenan Yolcu’nun Eşi; Berin Yolcu,  Selmin Yıldırım Ve Nilgün Altıntaş’ın Anneleri; Ramazan Yıldırım Ve Osman Altıntaş’ın Kayınvalideleri; Burçin, Sezin, Zeynep Buket Ve Umut’un Anneanneleri Aysel YOLCU Vefat Etmiştir.
Ayten ATSU 22.06.2022
(Çarşamba)
Orhanlar Mahallesi İhsan Öncel Caddesi Sakinlerinden; Merhum Hakkı Saraçoğlu Ve Merhume Nazile Saraçoğlu’nun Kızları;  Merhume Öğretmen Füsun Acar Ve Merhume Öğretmen Gönül Kumsal’ın Kardeşleri; Erdemirden Emekli Merhume  Kumru Gülpınar, Ressam Meral Arslan, Mesude Atay, Sunay Cıbıroğlu Ve Filiz İlhan’ın Ablaları; Ayla Yener’in Yengesi ; Almanyadan Emekli Çetin Atsu’nun Eşi Ayten ATSU Vefat Etmiştir.
Zümrüt OKTAY 22.06.2022
(Çarşamba)
İlçemiz      İlçemiz Dedeler Köyü Sakinlerinden; Nehr-İ Sefa Kahvaltı Ve Piknik Alanı Sahibi Mehmet Oktay’ın Torunu; Umut Oktay Ve Zeynep Oktay’ın Kızları Zümrüt OKTAY Vefat Etmiştir.
Nazım ADIYAMAN 21.06.2022
(Salı)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Emine Adıyaman’ın Eşi; Hülya, Necla, Selma Ve Ender Adıyaman’ın Babaları; Almanyadan Emekli Nazım ADIYAMAN Vefat Etmiştir.
Şehrinaz AKTEPE 20.06.2022
(Pazartesi)
Kandilli Geyikbeli Sakinlerinden; Merhum Muhlis Aktepe’nin Eşi; Sibel, Solmaz, Şengül, Tamara, Nilgün ,Kenan Ve Sinan Aktepe’nin Anneleri Şehrinaz AKTEPE Vefat Etmiştir.
Selahattin ARSLAN 20.06.2022
(Pazartesi)
Kocaali Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nazmiye Arslan’ın Eşi; İbrahim, İsmail, Kemal Ve Semra Arslan Çimen’in Babaları; Şaziye, Nazmiye, Güler Ve Adem Çimen’in Kayınpederleri; Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Aşçı Selahattin ARSLAN Vefat Etmiştir.
Ozan SEZER 20.06.2022
(Pazartesi)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Yaşar Sezer Ve Halime Sezer’in Torunları; Ali Sezer Ve Arife Sezer’in Oğulları; Ramazan Sezer’in Kardeşi; Yaşare Gültekin ,İskender Gültekin, İlyas Orhan Ve Merhum Recep Sezer’in Yeğenleri Ozan SEZER Vefat Etmiştir.
Muzaffer ATALAY 17.06.2022
(Cuma)
Gülüç Merkez Mahallesi Harman Sokak Sakinlerinden; Reyhan Atalay’ın Eşi; Halime Türkoğlu,Burak Atalay Ve Belde Esnaflarından İnci Atalay’ın Babaları; Boyacı Muzaffer ATALAY Vefat Etmiştir.
Eyüp OKTAY 17.06.2022
(Cuma)
Ova Köyü Eşrafından Ve Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Bayram Oktay, Yaşare Sevim Ve İsmail Oktay’ın Kardeşleri; Pakize Oktay’ın Eşi; Hava Erdoğan, Yaşar Oktay,  Emine Alkan , Şerife Çakar Ve Ayşe Akduman’ın Babaları Eyüp OKTAY Vefat Emiştir.
Niyazi YALÇIN 17.06.2022
(Cuma)
Terzi Köyü Sakinlerinden; Fatma Yalçın’ın Eşi; Emine ,Havagül, Nurcan Ve Aysel’in Babaları; Yener Çakır’ın Kayınpederi; Berkin Çakır’ın Dedesi Niyazi YALÇIN Vefat Etmiştir.
Şerife AKDENİZ 16.06.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Ahmet Akdeniz’in Eşi; Cahide Akdeniz,  Cahit Akdeniz Ve Ceyhun Kaya’nın Anneleri; Şükran Akdeniz Ve Yunus Kaya’nın Kayınvalideleri, Burçak Ve İrem’in Babaanneleri; Asude, Züleyha, Halil İbrahim Ve Nilüfer’in Anneanneleri Şerife AKDENİZ Vefat Etmiştir.
Kadir KEMİK 16.06.2022
(Perşembe)
Subaşı Esenköy Eşrafından; İsmail Kemik’in Torunu; Bayram Kemik Ve Kübra Kemik’in Oğulları; Ali Osman Kemik’in Kardeşi; Naciye, Kübra, Hacer, Emine, Salim Ve İbrahim Kemik’in Yeğenleri Piyade Uzman Çavuş Kadir KEMİK Pençe-Kilit Harekatı Kapsamında Şehit Olmuştur.
Fahrettin ORAL 16.06.2022
(Perşembe)
Kdz.Ereğli Müteahhitlerinden; Merhum İsmail Oral Ve Merhume Ayşe Oral’ın Oğulları;Ekrem Oral’ın Ağabeyi;  Haluk Oral Ve Nilgün Oral Şenel’in Babaları; Kuaför Şeref Şenel’in Kayınpederi;Berrak Ve Çınar’ın Dedeleri; Ahmet Üstün’ün Dayısı Fahrettin ORAL Vefat Etmiştir.
Remzi ÖZBİRİNCİ 15.06.2022
(Çarşamba)
Kdz.Ereğli İş Adamlarından Merhum Selahattin Özbirinci Ve Nezahat Özbirinci’nin Oğulları; Süleyman Özbirinci, Nermin Özergil Ve Rezzan Kasap’ın Ağabeyleri; Seval Özbirinci’nin Eşi; Harun, Gözde Ve Özge Özbirinci’nin Babaları; Remzi ÖZBİRİNCİ Vefat Etmiştir.
Altun ULUDAĞ 15.06.2022
(Çarşamba)
Işıklı Köyü Sakinlerinden, Merhum Rasim Uludağ Ve Hacı Uludağ’ın Kızları; Mustafa Ve Ersin Uludağ’ın Ablaları; Melike  Ve Ersin Uludağ’ın Teyzeleri Altun ULUDAĞ Vefat Etmiştir.
İbrahim KARATEPE 14.06.2022
(Salı)
Alaplı Osmanlı Köyü Sakinlerinden; Merhume Nermin Karatepe’nin Eşi; Rami, İsmail, Bayram  Ve Recep Karatepe İle Ayten Bektaş’ın Babaları; Erdemirden Emekli İbrahim KARATEPE Vefat Etmiştir.
Raif SORHAN 13.06.2022
(Pazartesi)
Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemir Den Emekli Ali Osman Sorhan’ın Kardeşi; Hamide Sorhan’ın Eşi; Vedat Sorhan, Gizem Sorhan,Hava Karadeniz Ve Gamze Turhan’ın Babaları; Belediyemiz Personellerinden Yücel Turhan’ın Kayınpederi Raif SORHAN Vefat Etmiştir.
Ferhat AKAR 12.06.2022
(Pazar)
İstanbul Yol Ayrımı Sakinlerinden Merhum Aziz Akar Ve Merhume Hanife Akar’ın Oğlu, Mehmet Akar İle Mustafa Akar’ın Abileri, Cemal Baytekin’in Kardeşi, Şahin Akar,Nurgül Akar Ertaş,Fatma Çakmakçı Ve Nuray Koçdemir’in Amcaları, Müdür Alkaplı Ferhat AKAR Vefat Etmiştir.
Cafer ÖZSOY 12.06.2022
(Pazar)
Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhume Cemile Özsoy’un Eşi,Bahattin,Muhittin,Nurettin,Emine Ve Fatma Özsoy’un Babaları,Sedat,Emine,Cafer,Caner,Volkan,Tekin İle Kazım Özsoy’un Dedeleri Cafer ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Muharrem Zeki KARAKUŞ 12.06.2022
(Pazar)
Akarca Mahallesi Foto Sokak Sakinlerinden Sadık Ve Merhume Ayşe Karakuş’un Oğlu, Merhum Zekeriya, Nursel Karakuş Ve Zahide Altunay İle Leyla Çelik’in Kardeşleri, İsmail,Ayşe Ve Sevgi Tanış’ın Enişteleri,Derya Karakuş’un Kayınpederi,Alev İle Koray Karakuş’un Babaları,Gönül Karakuş’un Eşi, Erdemir İlköğretim Okulu Emekli Öğretmenlerinden Muharrem Zeki KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Mustafa KOÇ 11.06.2022
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden Merhum Mehmet Koç Ve Merhume Hava Koç’un Oğlu,Merhume Şükran Yener,Şükran Koç İle Dursun Yaman’ın Babaları, Nazmiye Koç’un Eşi,Mustafa KOÇ Vefat Etmiştir.
Selahattin SOYSAL 11.06.2022
(Cumartesi)
Balı Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Ve Havva Soysal’ın Oğlu, Belçikadan Emekli Süleyman Soysal, Nuray Soysal,Nurhayat Soysal Ve Hakan Soysal’ın Amcası Selahattin SOYSAL Vefat Etmiştir.
Zeki ALTUNDAŞ 11.06.2022
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Karga Sokak Sakinlerinden; Gönül Şengül, Betül, Uğur Altundaş’ın Babaları, Murat Kayoğlu Ve Mustafa Kulan’ınkayınpederleri,Cem,Hülya,Hilal,Bilal, Nihal, İpek Ve Semanur’un Dedeleri, Sevgi Altundaş’ın Eşi, İlçemiz Eski Terzi Esnaflarından Zeki ALTUNDAŞ Vefat Etmiştir
Abdulsamet ÇAKMAK 10.06.2022
(Cuma)
Ereğli Abdi Köyü Teperen Mahallesi Sakinlerinden ; Rafet Çakmak’ın Torunu; İbrahim Çakmak’ın Oğlu Abdulsamet ÇAKMAK Vefat Etmiştir.
Tayyibe ŞEN 10.06.2022
(Cuma)
Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi Sakinlerinden; Muhammet Yılmaz’ın Annesi ; Şerife Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Ali Yılmaz Ve Emine Akdeniz’in Babaanneleri Tayyibe ŞEN Vefat Etmiştir.
Durdu YILMAZ 09/06/2022
(Perşembe)
Armutlucuma Saka Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Celalettin Yılmaz Ve Şaziye Yılmaz’ın Oğulları; Fatma Yılmaz’ın Eşi; Celal, Celalettin, Recep Ve Taygun Yılmaz’ın Babaları Durdu YILMAZ Vefat Etmiştir.
Emin OKUT 09/06/2022
(Perşembe)
Soğanlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Merhum Sefer Okut Ve Merhume Şerife Okut’un Oğulları; Kadir, Hüseyin, Naciye Ve Nazmiye’nin Kardeşleri;   Fatma Okut’un Eşi; Seçil, Sevgi, Serpil, Şerife Ve Muhammet Okut’un Babaları Emin OKUT Vefat Etmiştir.
Süleyman TUNCAY 09/06/2022
(Perşembe)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Bestami, Fikret, Adem, Güleser, Hilal Ve Hale Tuncay’ın Babaları Süleyman TUNCAY Vefat Etmiştir.
Rıfat Akdeniz 07/06/2022
(Salı)
Yunuslu Köyü Eşrafından; Nazikar Akdeniz’in Eşi; Mustafa Akdeniz’in Kardeşi; Tahsin Akdeniz, Akdeniz Soğutma Sahibi Sezai Akdeniz Ve Şermin Akdeniz’in Babaları; Yasin Akdeniz, Arif Akdeniz ,Elif Erol Ve Şule Akdeniz’in Dedeleri ;Ttk Dan Emekli Çavuş, Yunuslu Köyü Önceki Dönem Muhtarı Rıfat AKDENİZ Vefat Etmiştir.
Serdar ARSLAN 07/06/2022
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Karabük Eski Pazarlı Merhum Muammer  Ve Penpe Arslan’ın Torunları; Rıfat Ve Sevim Arslan’ın Oğulları; Şeyma Dilek Arslan’ın Ağabeyi; Musa Arslan Ve Önceki Dönem Elmatepe Mahalle Muhtarı Muammer Arslan’ın Yeğeni; Fatih, Büşra, Serhat Ve Eren Arslan’ın Kuzenleri Serdar ARSLAN Vefat Etmiştir.
Aydın YAVUZ 06.06.2022
(Pazartesi)
Merhum Baki Yavuz Ve Yaşar Yavuz’un Oğulları; Ayşe Yavuz’un Eşi; Elif Kara Veilknur Erdoğdu’nun Babaları;Serdar Kara Ve Necati Erdoğdu’nun Kayınpederleri Batuhan, Berrak, Metehan, Mert Ozan Ve Hamza’nın Dedeleri Aydın YAVUZ Vefat Etmiştir.          
Havagül METİN 06.06.2022
(Pazartesi)
Kaymaklar Köyünden; Hasan Metin’in Eşi; Ayşe Metin Keçe Ve Esra Turhan’ın Anneleri Havagül METİN Vefat Etmiştir.
Emin KARAMAN 06.06.2022
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Eşrafından; Lütfiye Karaman’ın Eşi; Ercan Karaman, Gülcan Çetinkaya Ve Bircan Aytaç’ın Babaları; Fatma Karaman, Tarık Aytaç Ve Merhum Fahri Çetinkaya’nın Kayınpederleri; Gökhan, Okan, Arda, Muhammed, Umutcan, Hülya Ve Gülhan’ın Dedeleri Emin KARAMAN Vefat Etmiştir.
Dursun KARAKAYA 06.06.2022
(Pazartesi)
Çam Köy Sakinlerinden Merhum İsmet Karakaya Ve Hacer Karakaya’nın Oğlu, Şaziye Karakaya’nın Eşi , Doğukan Ve Batukan Karakaya’nın Babaları, Emine ,Cemile ,Duran, Merhum Nurettin Ve Bayram Karakaya’ nın Kardeşleri, Kdz. Ereğli Belediyesi Çalışanı Dursun KARAKAYA Vefat Etmiştir.
Mehmet TAYLAN 02.06.2022
(Perşembe)
Erdemir Yüksek Fırından Emekli ; Merhum Hüseyin Taylan Ve Merhume Hacer Özbirinci’nin Oğulları ; Emine Akdağ, Güzide Topçu Ve Selçuk Taylan’ın Ağabeyleri; Şebnem Artar’ın Babası; İsmail Artar’ın Kayınpederi; Şimal Artar’ın Dedesi Mehmet TAYLAN Vefat Etmiştir.                       
Berk TURAN 02.06.2022
(Perşembe)
Bayat Köyü Eşrafından;Sadettin Cebesoy’un Torunu;  Belediyemiz Personellerinden Hüseyin Turan Ve Züleyha Turan’ın Oğulları; Meliha Ve Bediha Turan’ın Kardeşleri Berk TURAN Vefat Etmiştir.
Asım ÖZSOY 01.06.2022
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Ramazanlı Köyü Sakinlerinden; Merhum İbrahim Özsoy Ve Merhume Hanife Özsoy’un Oğulları;Elif Özsoy’un Babası  Asım ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Zehra ATAR 01.06.2022
(Çarşamba)
İskenderli Köyü Sakinlerinden; Merhum Abdullah Atar’ın Eşi; Recep, Mehmet, Nurettin Ve Emine Atar İle Fatma Özcan’ın Anneleri;  Muharrem Atar Ve Metin Özcan’ın Kayınvalideleri Zehra ATAR  Vefat Etmiştir.
Emine DEMİREL 01.06.2022
(Çarşamba)
Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden; İbrahim Güneş Ve Mehmet Güneş’in Kardeşleri; Merhum Hasan Demirel’in Eşi; Emre Demirel, Şölen Ünal, Elif Demirel Ve Canan  Güven ‘İn  Anneleri Emine DEMİREL Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.