Mayıs 2022 Vefat Edenler

Mayıs 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Aydın YALÇIN 30.05.2022
(Pazartesi)
Kavaklık Eşrafından; Merhum Ali Ve Merhume Nefise Yalçın’ın Oğulları; Yaşar Yalçın,İbrahim Yalçın,Murat Yalçın, Dilek Yalçın, Sabire Yaşar Ve Fatime Çevik’in Kardeşleri; Aysun Yalçın’ın Eşi; Kaan Ve Alihan Yalçın’ın Babaları  Aydın YALÇIN Vefat Etmiştir.
İlyas DENİZ 30.05.2022
(Pazartesi)
İlçemiz Korubaşı Mahallesi Eşrafından Ve Mahmudoğullarından Merhum İsmail Ve Merhume Mediha Deniz’in Oğulları; Merhume Havva Deniz , Zehra Dikmen  Ve Süheyla Dursun’un Ağabeyleri; Metin Ve Ömür İsmail Deniz’in Babaları; Merhume Hatice Deniz’in Eşi; İlyas DENİZ Vefat Etmiştir.
Hasan SEVİMLİ 29.05.2022
(Pazar)
Merhume Emine Sevimli’nin Eşi, Ercan Sevimli, Özcan Sevimli, Hatice Adıyaman’ın Babaları, Hüseyin Adıyaman’ın Kayınpederi, Hasan SEVİMLİ Vefat Etmiştir.
Yalçın GÜRCAN 28.05.2022
(Cumartesi)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Münevver Gürcan’ın Eşi, Sinem Cinkılıç’ın Babası, Hüseyin Cinkılıç Karaderenin Kayınpederi, Kandill Maden Ocağından Emekli Merhum Mehmet Talat Gürcan’ın Oğlu, T.T.K’dan Emekli Yalçın GÜRCAN Vefat Etmiştir.
Tahsin YILDIZ 28.05.2022
(Cumartesi)
Kübra Yıldız’ın Eşi, Mustafa Yıldız, Ayşegül Bektaş’ın Babaları, Sevgi Yıldız Ve Burak Bektaş’ın Kayınpederi, Çisem Yıldız Ve Feride Bektaş’ın Dedeleri, Erdemir 1. Ve 2. Soğuk Haddaneden Emekli Tahsin YILDIZ Vefat Etmiştir.
İbrahim ÜZÜLMEZ 28.05.2022
(Cumartesi)
Ramazanlı Köyü Eşrafından Uğur, Onur Ve Öznur Üzülmez’in Babaları, Ramazanlı Köyü Muhtarı Muharrem Üzülmez’in Abisi, Fikriye Acar, Muzaffer Üzülmez Ve Şükriye Çakır’ın Ağabeyi, Havva Üzülmez’in Eşi, İbrahim ÜZÜLMEZ Vefat Etmiştir.
Osman Akar 28.05.2022
(Cumartesi)
Merhum Mustafa Ve Havva Akar’ın Oğulları, Coşkun, Tekin, Ayşe, Fadimana, Soner, Songül, Mustafa Ve Ahmet’in Kardeşleri, Bilgin Akar’ın Eşi, Aylin, Ozan Ve Efe’nin Babaları, Osman AKAR Vefat Etmiştir.
Oktay AŞKAR 27.05.2022
(Cuma)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden  Ve Ereğli Eski Matbaacılarından ; Kadir Alim,Kazım Alim,Nazif Alim,Nazmi Alim, Emine Köse  Ve Erol Alim’in Kardeşleri; Fatm Aaşkar’ın Eşi; Uğur Aşkar,Betül Aşkar Ve Betül Aşkar’ın Babaları Oktay AŞKAR Vefat Etmiştir.
Sitem KARAKAŞ 27.05.2022
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Garip Ahmet Sokak Sakinlerinden; Mürsel Karakaş’ın Eşi; Abdülaziz, Enes, Ensar, Güldane, Yurdagül Ve Meryem’in  Anneleri; Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Davut Karakaş’ın Yengesi Sitem KARAKAŞ Vefat Etmiştir.
Hüseyin SEZEN 27.05.2022
(Cuma)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Ayşe Sezen’in Eşi;    Erol ,Şenol,Tuncay,Orhan,Nuran ,Nurcan Ve Gülay’ın Babaları ; Eski Pazaryeri Kandilli Esnaflarından Terzi Hüseyin SEZEN Vefat Etmiştir. 
Fikret KOÇAK 26.05.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Yadigar Koçak’ın Eşi; Cüneyt, Hikmet Ve Mustafa Koçak’ın Babaları; Eski Otopazarı İşletmecisi Ve Eski Galerici Fikret KOÇAK Vefat Etmiştir.
Mehmet ÖZBAY 26.05.2022
(Perşembe)
Armutcuk Ttk ‘Dan Emekli; Sedat, Arzu, Gönül Ve Turgay Özbay’ın Babaları; Mukadder Özbay Ve Kemal Özbay’ın Ağabeyleri Mehmet ÖZBAY Vefat Etmiştir.
Hayriye PINARCIK 26.05.2022
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Pınarcık’ın Eşi; Yılmaz Pınarcık, Aydın Pınarcık, Hasan Pınarcık, Behice Babalık, Emine Köse Ve Nazmiye Berberoğlu’nun Anneleri Hayriye PINARCIK Vefat Etmiştir.
Emine Samime BEKTAŞ 25.05.2022
(Çarşamba)
Belen Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Abdullah Bektaş’ın Eşi; Saniye Seçen, İsmail Göktaş Ve Safiye Erkez’in Kardeşleri; Merhum Yaşar Bektaş, Şükriye Karaarslan, Fikriye Silinbudak  Ve Hakkı Bektaş’ın Anneleri Emine Samime BEKTAŞ Vefat Etmiştir.
Emine ARSLAN 25.05.2022
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Ali Arslan ‘In Eşi; Orhan Arslan, Ayhan Arslan ,Mehmet Arslan , Gülper Kasımay ,Merhume Vasfiye Ekim Ve Gülcan Kurt’un Anneleri Emine ARSLAN Vefat Etmiştir.
Baki ARSLAN 25.05.2022
(Çarşamba)
Karakavuz Köyü Sakinlerinden; Şadiye Arslan’ın Eşi; Özcan, Türkan ,Şükran, Ercan Ve Mehmet Arslan’ın Babaları; Gamze , Elanur, Büşra ,Ceylin, Selina, İlyas, Defne Ve Çınar’ın Dedeleri ; Sema, Sibel, Tanya Arslan Ve Turan Yalçınkaya’nın Kayınpederleri Baki ARSLAN Vefat Etmiştir.
Mehmet YAVUZ 25.05.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; İbrahim Yavuz, Yaşar Yavuz Ve Nazım Yavuz’un Kardeşleri; Fadime Yavuz’un Eşi; Dilek Öğüt,Melek İnal,Nazım Yavuz Ve Feyyaz Yavuz’un Babaları; Belediyemiz Su Ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Emekli Mehmet YAVUZ Vefat Etmiştir. 
Hakkı EFE 25.05.2022
(Çarşamba)
Karakavuz Köyü Sakinlerinden; Sefa Efe, Hayriye Çakan, Sakine Çolpan ,Hatice Sarcan, Fadime Çakan Ve Neşe Ersoy’un Babaları Hakkı EFE Vefat Etmiştir.
Hasan KUMAŞ 24.05.2022
(Salı)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden ; Mahmut Ağa Oğullarından Merhum Hafız Ali Kumaş Ve Fatma Kumaş’ın Oğulları; Yusuf Kumaş’ın Kardeşi; Yüksel Kumaş’ın Eşi; Berna ,Erva , Ali Ve Arda Kumaş’ın Babaları Hasan KUMAŞ Vefat Etmiştir.
Mürrüvet ŞEKERCİ 24.05.2022
(Salı)
İlçemiz Ssk. Devlet Ve Özel Anadolu Hastanelerinde Uzun Yıllar Görev Yapan Dr Abdullah Şekerci Ve Diş Hekimi Nilgün Şekerci’nin Anneleri; Merhum Baki Şekerci’nin Eşi  Mürrüvet ŞEKERCİ  Vefat Etmiştir.
Türkan ŞEN 24.05.2022
(Salı)
Alaplı Eleşler Köyü Sakinlerinden;  Merhum Necmi İnegöl Ve Kadriye İnegöl’ün Kızları; Ali Şen’in Eşi; Kışla Sanayi Esnaflarından Coşkun İnegöl,Aşkın İnegöl,Yasin İnegöl Ve Neşe Korkmaz’ın Kardeşleri; Berkan,Nisanur Ve Yağız Baran Şen’in Anneleri  Türkan ŞEN Vefat Etmiştir.
Şerife ŞIK 24.05.2022
(Salı)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Bahattin  Ve Nuriye Öztürk’ün Kızları; Erdemirden Emekli Erdal Şık’ın Eşi; Emre Şık, Yasin Şık Ve Ecrin Şık’ın Anneleri Şerife ŞIK Vefat Etmiştir.
Ali KALAFAT 23.05.2022
(Pazartesi)
Kışla Mahallesi Potbaşı Sakinlerinden; Hatice Kalafat’ın Eşi; Kutay, Seray Ve Koray Kalafat’ın Babaları; Halil Oğlu Ali KALAFAT Vefat Etmiştir.
Ahmet AŞKIN 22.05.2022
(Pazar)
Belen Mahallei Sakinlerinden Zahide Aşkın’ın Eşi,Muzaffer Aşkın,Ören Mahallesi Erenler Camii İmam Hatibi Ali Aşkın Ve Emine Ağralı’nın Babaları,Beytullah,Yusuf,Ahmet Berat,Feyzullah Aşkın,Abdullah,Cemal Ve Ahmet Ağralı’nın Dedeleri,Hacı Ahmet AŞKIN Vefat Etmiştir.
Melek KIVANÇ 21.05.2022
(Cumartesi)
Süleymanlar Mahallesi İstasyon Caddesi Sakinlerinden Muhsin Kıvanç, Ayşen Kıvanç Bultan Ve Soner Kıvanç’ın Anneleri,Merhum Mehmet Sedat Kıvanç’ın Eşi,Melek KIVANÇ Vefat Etmiştir.
Emin ÜNAL 21.05.2022
(Cumartesi)
Halil Ünal,Ramazan Ünal Ve Yukarı Hocalar Köyü Muhtarı Emin Ünal’ın Babası,Abdurrahman Ve Fatih Ünal’ın Dedesi,Emin ÜNAL Vefat Etmiştir.
Muharrem DEMİR 20.05.2022
(Cuma)
Ereğli Eşrafından ; Münire Demir’in Eşi; Pınar, Figen, Nesrin Ve Yeter’in Babaları; İlhan, Feridun, Ayhan, Orhan, Erhan, Ömer Faruk Ve Sedef Demir’in Enişteleri; Yusuf Aslan Ve Okan Gül’ün Bacanağı  Muharrem DEMİR Vefat Etmiştir.
Kazım TÜRKOĞLU 20.05.2022
(Cuma)
Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesinden ;Merhume Ayşe Çetin’ İn Eşi;Emine Çetin, Safiye Çetin, Gül Enteş Ve Muazzez Pala’ Nın Babaları, Recep Çetin, Ercan Çetin, Halil Enteş Ve Ömer Pala’ Nın Kayınpederleri ;  Ttk.’ Dan Emekli Katip Kazım TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.
İsa YILMAZ 20.05.2022
(Cuma)
Kirmanlı Mahallesi Eşrafından; Merhum İsa Yılmaz’ın Oğlu; Merhum Kazım Acar’ın Damadı; Merhume Güllü Yılmaz’ın Eşi; Süleyman Kaymış’ın Bacanağı; Nazile Kaymış’ın Eniştesi ; Gülnaz, Binnaz Ve Filiz’in Babaları; Almanya’dan Emekli İsa YILMAZ Vefat Etmiştir.
Ahmet DEMİRCİ 19.05.2022
(Perşembe)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Didem Demirci Ve Çiğdem Demircinin Babaları Merhum Mehmet Demirci İle Merhume Hatice Demirci Nin Kardeşleri ,Zehra Demicinin Eşi Şehrimiz Esnaflarından Mega Mefruşat Sahibi Ahmet DEMİRCİ Vefat Etmiştir.
Adnan ÇINAR 19.05.2022
(Perşembe)
Süleymanlar  Mahallesi Sakinlerinden Yapı Kredi Bankasından Emekli Sevinç Çınar,Seval Çaylı Ve Serdar Çınar In Babası,Erol Çaylı Nın Kayınpederi,Çağatay Çaylı İle İrem Çınar In Dedesi Nadire Çınar In Eşi Artvinli Emekli Bankacı Adnan ÇINAR Vefat Etmiştir.
Nazife KİRAZ 18.05.2022
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Lise Sokak Sakinlerinden; Özcan Kiraz Ve Adıgüzel Kiraz’ın Anneleri; Ereğli Lisesi Personeli Bedriye Kiraz’ın Kayınvalidesi Nazife KİRAZ Vefat Etmiştir.
Hayri AZMAN 18.05.2022
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emine Azman’ın Eşi; Kdz.Ereğli Esnaf Kefalet Başkanı Mehmet Azman ,Şenol Azman, Birol Azman, Aydın Azman, Nermin Mete  Ve Aynur Yörük’ün Babaları; Metin Mete  Ve Metin Yörük’ün Kayınpederleri Hayri AZMAN Vefat Etmiştir.
Sabri ATICI 17.05.2022
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Mediha Atıcı’nın Eşi; Hakan, Erhan Ve Ergun Atıcı’nın Babaları ;Erdemirden Emekli Sabri ATICI Vefat Etmiştir.
Emel AYDIN 16.05.2022
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden; Sedat Aydın’ın Eşi; Göksel Aydın,Yusuf Aydın Ve Sibel Oral’ın Anneleri; Çetin Oktay, Ertan Oktay, Canan Çaluk Ve Özkan Oktay’ın Kardeşleri; Hülya Aydın,Sema Aydın Ve Harun Oral’ın Kayınvalideleri; Melis, Selen, Selin ,Gökmen Ve Asrın’ın Büyükanneleri Emel AYDIN Vefat Etmiştir.
Siyami ÖZCAN 16.05.2022
(Pazartesi)
Armutlucuma Köyü Eşrafından ; Fatma Özcan’ın Eşi; Belediyemizden Emekli Mustafa Özcan, Yusuf Özcan, Merhum Recep Özcan, Merhume Hülya Karabulut,Merhume Nezaket Öztürk Ve Müzeyyen Turhan’ın Babaları Kefelioğlu Siyami ÖZCAN Vefat Etmiştir.
Şerife KARA 15.05.2022
(Pazar)
Göktepe Mahallsi Sakinlerinden Hal,L,Dindar,Recep,Hüseyin Kara,Em,Ne Göker Ve Yaşar Kocaman In Annesi,Merhum Hasan Tahsin Kara ‘Nın Eşi Şerife KARA Vefat Etmiştir.
Cengiz TURHAN 15.05.2022
(Pazar)
Uzun Çayır Mahallesi Belediyeden Emekli Hayrettin Turhan In Damadı,Şener Akdoğan In Bacanağı,Servet,Serdar,Tarık Turhan,Şenay Akdoğan İle Hatice Delikaya Nın Enişteleri,Selinay,Sude İle Cemrenin Babaları,Selda Turhan In Eşi Erdemir Liman Nakliyat Müdürlüğünden Emekli Cengiz TURHAN Vefat Etmiştir.
Yavuz BABA 15.05.2022
(Pazar)
Süleymanalar Mahallesi Sakinlerinden Eski Baba Burnu Feneri İşletmecilerinden Merhum Nuri Baba Ve Merhume Feriha Baba Nın Oğulları , Erdemirden Emekli Nurettin Baba Ve Nuran Şen İn Kardeşi,Güler Baba Nın Eşi Erdemir Personellerinden Gökhan Baba Nın Babası Erdemirden Emekli Yavuz BABA Vefat Etmiştir.
Nazmiye GÜNGÖR 14.05.2022
(Cumartesi)
Armutlucuma Saka Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Güngör’ün Eşi; İsmail, İsmet, Fikret, Hikmet, Yaşar, Hülya, Züleyha Ve Duygu Güngör’ün Anneleri Nazmiye GÜNGÖR Vefat Etmiştir.
Mustafa FİDAN 13.05.2022
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Merhume Zehra Fidan’ın Oğulları; Merhume Bedriye Fidan’ın Eşi; Hakan Fidan Ve Avukat Kaan Fidan’ın Babaları; Birgül Fidan Ve Belgin Fidan’ın Kayınpederleri ; Ekin Naz Ve Derin Su Fidan’ın Büyükbabaları  Hava Astsubay Mustafa FİDAN Vefat Etmiştir.
Asım SEVİNÇ 13.05.2022
(Cuma)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Kazım Sevinç’in Kardeşi;  Elmas Sevinç’in Eşi; Erdemirden Emekli Yüksel, Gülşen, Aliye Ve İsmail Sevinç’in Babaları; Kemal Cevdet Ve Mustafa’nın Kayınpederleri; Kırmacı Mahallesi Muhtarı Hazım Sevinç’in Amcası Asım SEVİNÇ Vefat Etmiştir..
Satı YILDIZHAN 13.05.2022
(Cuma)
Yazıören Köyü Sakinlerinden;Merhum Recep Yıldızhan’ınkızı; Satılmış Yıldızhan’ın Kızkardeşi; Veysel Göktaş’ın Teyzesi Satı YILDIZHAN Vefat Etmiştir.
Yıldız Yener TENEKECİ 13.05.2022
(Cuma)
Gebeköyü Eşrafından; Ahmet Yener Ve Şerife Yener’in Kızları; Tarık, Nazmiye, Namık, Levent Ve Funda Yener’in Kızkardeşleri;Öğretmen Serdar Tenekeci’nin Eşi; Defne Ve Oğuzalp Tenekeci’nin Anneleri; Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden  Emekli Mehmet Yener’in Yeğeni; Halil, Yılmaz, İbrahim, Bülent, Serdar Ve Hakan Yener’in Kuzenleri; Öğretmen  Hava Yıldız Yener TENEKECİ Vefat Etmiştir.
Ünver ÖZSOY 12.05.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Eşrafından  Ve  Çaylıoğlu Eski Esnaflarından; Merhume Nermin Özsoy’un Eşi; Güneşli Eski Belediye Başkanı Önder Özsoy, Merhum Ümit Özsoy , Erdemir Çalışanlarından Mehmet Uğur Özsoy Ve Gülçin Sevinç’in Babaları; Feridun Sevinç’in Kayınpederi; Can Buğra Özsoy, Oğuz Özsoy, Edip Burak Özsoy, Ünver Özsoy, Emre Sevinç, Erdi Sevinç, Sude Özsoy Ve Sezin Özsoy’un Dedeleri Ünver ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Kadın YAVUZ 12.05.2022
(Perşembe)
Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden; Merhum Eşref Yavuz’un Eşi; Dursun, Aslan, Nejat, Merhum Cihat Yavuz İle Adliye Yazı İşleri Müdürü Gürsel Üstündağ, Müesser Demir Ve Merhume Fatma Dönmez’in Anneleri Fikri, Özlem, Eda, Seda, Serdar Ve Selçuk’un Anneanneleri; Zafer, Eşref, Atilla, Özge, Önder, Yusuf, Umut Ve Kaya’nın Babaanneleri Kadın YAVUZ Vefat Etmiştir.
Muzaffer AKKANAT 12.05.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Münevver Akkanat’ın Eşi; Şengül Yener, Halime Sever,Yaşare Baytekin, Ayşe Akkanat, Selahattin Akkanat, Şaban Akkanat Ve Muzaffer Akkanat’ın Babaları Muzaffer AKKANAT  Vefat Etmiştir.
İsmail KAHRAMAN 11.05.2022
(Çarşamba)
Çiğdemli Köyü  Küpeşler Mahallesi Sakinlerinden; İsa Kahraman’ın Kayınpederi; Muhammed Kahraman’ın Dedesi Gargaoğlu İsmail Çavuş İsmail KAHRAMAN  Vefat Etmiştir.
İsmail Hakkı GÖNÜL 10.05.2022
(Salı)
Ereğli Meydanbaşı Camii Emekli İmamı; Mükerrem Gönül’ün Eşi; Fatih,Cahit Ve Mücahit Gönül’ün Babaları İsmail Hakkı GÖNÜL Vefat Etmiştir.
Emine ÖZGÜN 10.05.2022
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kasım Özgün’ün Eşi; Nejla Kartal’ın Kardeşi; Köksal Özgün Ve Yüksel Özgün’ün Anneleri; Şerife Özgün Ve Semra Özgün’ün Kayınvalideleri; Volkan Özgün, Gökhan Özgün, Burcu Berdan, Berna Aksın Ve Kasım Burak Özgün’ün Babaanneleri Emine ÖZGÜN Vefat Etmiştir.
Şenol BEKDAŞ 09.05.2022
(Pazartesi)
Süleymanbeyler Köyü Subaşı Eşrafından , Merhum Yaşar Bekdaş Ve Simin Bekdaş’ın Oğulları; Mehtap Bekdaş’ın Babası; Ayfer Yılmaz,Mesut Bekdaş,Feriha Taş,Şerife Aydın,Nihat Bekdaş,Fuat Bekdaş ,Mebrure Günaydın Ve Mevlüde Bekdaş’ın Kardeşleri; Yadikar Bekdaş’ın Eşi Şenol BEKDAŞ Vefat Etmiştir.
Şahinde ÇETİN 09.05.2022
(Pazartesi)
Aydın Köyü Saka Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Çetin’in Eşi; Hasan, Recep Ve Yakup Çetin’in Anneleri; Merhum Hacı Şerafettin Arslan’ın Ablaları; Muhammed Arslan ‘In Halası Şahinde ÇETİN Vefat Etmiştir.
Mustafa GÜNÖNÜ 09.05.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum İbrahim Günönü Ve Merhume Satiye Günönü’nün Oğulları; Şule Günönü’nün Eşi; Merhume Sibel Ve Merhum Kerem Günönü’nün Babaları; Erdemir Elektrik Atelyesinden Emekli Mustafa GÜNÖNÜ Vefat Etmiştir.
Derya ŞENER 09.05.2022
(Pazartesi)
Kdz.Ereğli İstanbul Yol Ayrımı Eski Sakinlerinden; Merhum Agah Şener Ve Safiye Şener’in Kızları; Mehmet Şener Ve Dilek Oğuzer’in Kardeşleri; Tuana Arat’ın Annesi; Furkan Ve Ceyhun Oğuzer’in Teyzeleri;  Deren Ve Oğuz Emre Şener’in Halaları; Ted Koleji Eski Çalışanlarından Derya ŞENER Vefat Etmiştir.
Rıza MERCANOĞLU 08.05.2022
(Pazar)
Kırmacı Mahallesi Eşrafından Merhume Mediha Mercanoğlu Ve Merhum Yusuf Mercanoğlu’nun Oğulları, Ülkü Mercanoğlu’nun Eşi, Yağmur Mercanoğlu, Yusuf Mercanoğlu, Dursun Mercanoğlu Ve Birgül Münüsoğlu’nun Babaları, Erdemirden Emekli Rıza MERCANOĞLU Vefat Etmiştir.
Erol KAYHAN 05.05.2022
(Perşembe)
Rıfat Ve Kübra Kayhan’ın Oğulları; Nesrin Kayhan’ın Eşi; Eray Ve Nilay Zeynep Kayhan’ın Babaları; Murat, Hüseyin, Safiye Ve Asiye’nin Kardeşleri, Ttk’dan Emekli Erol KAYHAN Vefat Etmiştir.              
Sefer GÖKTEPE 05.05.2022
(Perşembe)
Kars Eşrafından  Merhum Cihangir Göktepe’nin Oğlu; Merhume Cihan Göktepe’nin Eşi; Sıraç Göktepe’nin Ağabeyi;  Atalay, Artürk, Bülent, Hüseyin ,Hakan, Gülenaz Ve Atiye Göktepe’nin Amcaları; Şengül Ve Merhume Aydanur Göktepe’nin Kayınpederleri; Ufuk Ve Gürjan Göktepe’nin Babaları Sefer GÖKTEPE Vefat Etmiştir.
Azime AYDEMİR 04.05.2022
(Çarşamba)
Fatma Çorak, Bahriye Turt, Bahattin, Bahri, Fahrettin Ve Gülüç Belediyesinden  Emekli Tacettin Aydemir İn Anneleri Merhum Selahattin Aydemir İn Eşi Azime AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Zarife TÜRKAN 04.05.2022
(Çarşamba)
Kdz Ereğli Eşrafından Merhum Bayram İle Merhume Fatma Zengin In Kızları ,Zehra, Yelda ,Ali Türkanın Anneleri, Hasan, Ayşe, Merhum Hüseyin, Nevidan Ve Hakan Zengin İn Ablaları,Merhum Ergün Türkan In Eşi Zarife TÜRKAN Vefat Etmiştir.
Metin DEMİRCAN 04.05.2022
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Ve Pakize Demircan In Oğlu, Mürvet Demircan In Eşi, Derya Dikmen, Belediye Çalışanlarından Sercan Demircan Ve Merhum Furkan Demircan In Babaları, Murat Demircan İle Beyhan Artar In Abileri Metin DEMİRCAN Vefat Etmiştir.
Halil AYDIN 04.05.2022
(Çarşamba)
Kdz Ereğli Belediyesi İtfaiye Personeli Fehmi Aydın,Deli Hakkı Subaşı Esnafı İsmail Aydın,Erdemir Emeklisimustafa Aydın ,Belediye Eski Emeklisi Zeki Aydın In Babaları Ormancı Halil AYDIN Vefat Etmiştir.
Ülkü TATLIBAŞ 04.05.2022
(Çarşamba)
Zonguldak  Eski Eşrafından Merhum Hüseyin Ve Merhume Zülfiye Tatlıbaş In Kızı,Merhum Sinan Tatlıbaş,Merhume Sevil Kay,Merhum Günay Altunay,Merhume Şadan Çelikpala,Merhum Malik Tatlıbaş,Aysevim Deniz,Muzaffer Tatlıbaş Ve Nadir Tatlıbaş In Kardeşleri,Sibel Yalçın,Hüseyin Tatlıbaş,Murat Tatlıbaş,Cansıl Tonbaz İle Batuhan Tatlıbaşın Halaları,Bülent Kay,Merhume Ayşe Berna Kay,Sevan Deniz,Esra Deniz,Sorgun Altunay,Feride Altunay,Mustafa Çelikpala Ve Ayhan Çelikpalanın Teyzeleri,Ahmetcan Tatlıbaş İle Ata Tatlıbaş In Babaneleri,Erdemirden Emekli Nuran Ülkü TATLIBAŞ Vefat Etmiştir .
Muzaffer ÖZKILIÇ 03.05.2022
(Salı)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şükrü Ve Hava Özlılıç’ın Oğulları, Esma Özkılıç’ın Eşi, Ali Ve Ahmet Özkılıç’ın Babaları, Tanju Özkılıç’ın Abisi, Muzaffer ÖZKILIÇ Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.