Ekim 2021 Vefat Edenler

Ekim 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Cihat YUMURTAŞ 31/10/2021
(Pazar)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Afşin Yumurtaş Ve Merhume İlhan Yumurtaş’ın Oğulları, Merhum Şükrü Yumurtaş’ın Abisi, Nurdan Yumurtaş’ın Eşi, Barkın Ve Nurseda’nın Babaları, Erdemir Çelikhanden Emekli Cihat YUMURTAŞ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 16:00’da Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Mehmet YILMAZ 31/10/2021
(Pazar)
Gebedoğan Köyü Sakinlerinden Emine Karakaş, Şerife Akyol, Kadriye Yılmaz, Abdullah Yılmaz, Merhum Mustafa Yılmaz’ın Babaları, Fatma Yılmaz’ın Eşi, Halk Otobüsü Şoförlerinden Levent Karakaş’ın Kayınpederi, Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Mustafa KAPAN 31/10/2021
(Pazar)
Kavaklık Mahallesi, Göçmenler Sokak Sakinlerinden Aydın Ve Mehmet Kapan’ın Yeğeni, Halil Ve Gülizar Kapan’ın Oğlu, Yağmur Kapan’ın Babası, Nur Kapan’ın Eşi, Yılmaz Kapan’ın Yeğeni, Mustafa KAPAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camii Yanı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Çetin KARA 31/10/2021
(Pazar)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacı Adem Kara Ve Merhume Ayşegül Kara’nın Oğulları, Adem, Murat, Muhammet, Fatih, Yıldız Demirdöver, Alev Kara’nın Babaları, Uğur Kaymaz’ın Dayısı, Zülfiye Kara’nın Eşi, Belediyemiz Tansadan Emekli Çetin KARA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip 2.İstasyon Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kemer Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Eyüp ACAR 30/10/2021
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Ortaköy Köyü Sakinlerinden Merhum Cemile Acar Ve Hayrettin Acar’ın Oğlu, Merhum Selahattin Acar, Mehmet Acar Ve Zekiye Erçin’in Kardeşleri, Hüseyin, Mehmet Ve Mustafa Acar’ın Kayınbiraderi, Erdoğan Ve Erdal Acar’ın Babaları, Eyüp ACAR Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Ortaköy Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İdris UYSAL 30/10/2021
(Cumartesi)
Pembeciler Köyü Eşrafından Şükriye Ural’ın Eşi, Filiz Kocatürk, Belediyemiz Personellerinden Murat Ural Ve Vedat Ural’ın Babaları, Reşat Ural, Vesile Uysal İle Nazife Kocabıyık’ın Kardeşleri, Erdemirden Emekli İdris UYSAL Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Pembeciler Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Ayşe ERDOĞAN 29/10/2021
(Cuma)
Merhum Hüseyin Ve Şerife Erdoğan’ın Kızları, Pazaryeri Esnaflarından Merhum Abdullah Erdoğan’ın Gelini, Cafer, Ömer, Yunus Ve Orhan’ın Kardeşleri, Nurdan, Meryem, Merve Ve Zeynep’in Anneleri, Çarşı Esnaflarından Ali Erdoğan’ın Eşi Ayşe ERDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Hüseyin BATMAN 29/10/2021
(Cuma)
Ereğli Eşrafından Merhum Naci Cimit Ve Merhume Şükran Cimit’in Damadı, Erdemir Çalışanlarından Güray Batman’ın Babası, Özlem Batman’ın Kayınpederi, Burak Batman’ın Dedesi, Merhume Meral Batman’ın Eşi, Ereğli Esnaflarından Terzi Hüseyin BATMAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Sezai AZAK 29/10/2021
(Cuma)
Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden Safinaz Azak’ın Eşi, Mustafa Azak, Seydi Azak, Ayşe Azak, Zehra Demirtaş Ve Sevim Öcal’ın Babaları, Abdülseddar Oğlu Seydi Sezai AZAK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Elmatepe Mahallesi Yarma Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kışla Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Yaşar Baki AKTAŞ 28/10/2021
(Perşembe)
Ömerli Mahallesi  Kaynarca Konutları Sakinlerinden ; Selma Aktaş’ın Eşi; Uğur Aktaş,Volkan Aktaş Ve Tayfun Aktaş’ın Babaları; Ayfer Aktaş Ve Yıldız Aktaş’ın Kayınpederleri; Kerim, Selim Ve Beren Aktaş’ın Dedeleri;  Kozlu Belediyesinden Emekli Yaşar Baki AKTAŞ Vefat Etmiştir.
Mehmet GÜNDOĞDU 28/10/2021
(Perşembe)
Emirali Köyü Sakinlerinden ; Temel Gündoğdu’nun Ağabeyi; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Önder Gündoğdu’nun Amcası Mehmet GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.
Muharrem KARA 28/10/2021
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Esentepe Sokak Sakinlerinden; Halise Kara’nın Eşi; Erdoğan Kara Ve Şengül Tekdemir’in Babaları; Şafak Tekdemir, Irmak Tekdemir, Onur Kara, Tolga Kara Ve Damla Kara’nın Dedeleri ; Erdemir Koruma Ve Güvenlik’den Emekli Bekçi Muharrem KARA Vefat Etmiştir.    
Fevzi ÖZCAN 28/10/2021
(Perşembe)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Fatma, Aysel, Bayram Ve Belediyemiz Temizlik İşleri Personellerinden Hüseyin Özcan’ın Babaları; Şehri Özcan’ın Eşi Fevzi ÖZCAN Vefat Etmiştir.
Ali TÜRKMEN 27/10/2021
(Çarşamba)
Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden ; Yüksel Türkmen, Ercan Türkmen, Hülya Yılmaz Ve Gülcan Yaparsın’ın Babaları; Bahattin Türkmen, Şinasi Türkmen, Sabahattin Türkmen’in Amcaları ;Ahmet Yılmaz  Ve Süleyman Yapar’ın Kayınpederleri Ali TÜRKMEN Vefat Etmiştir.
Nazım ERDOĞMUŞ 27/10/2021
(Çarşamba)
Ballıca Köyü Sakinlerinden; Müzeyyen Ve Ali Erdoğmuş’un Oğulları; Gönül,Ersen Ve Erdem Erdoğmuş’un Ağabeyleri Nazım ERDOĞMUŞ Vefat Etmiştir.
Şaban ÇAKIR 27/10/2021
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Çakır’ın Oğlu; Hamdi Ve Melahat Çakır’ın Ağabeyleri; Yeter Çakır’ın Eşi; Veli, Birol, Yüksel, Özlem Ve Merhum Bülent Çakır’ın Babaları ; Erdemirden Emekli Şaban ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Hüseyin UZUN 26/10/2021
(Salı)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Ramazan Uzun, Ayla Uzun Uğur Ve Yüksel Uzun’un Babaları, Hakibar Uzun’un Eşi;Tuana Pınar Uzun Ve Pelin Irmak Uzun’un Dedeleri; Erdemirden Emekli Hüseyin UZUN Vefat Etmiştir.
Bayram ERDOĞAN 26/10/2021
(Salı)
Trabzon Eşrafından; Merhum Abdurrahman Erdoğan Ve Merhume Kıymet Erdoğan’ın Oğulları; Hatice Erdoğan’ın Eşi; Yunus, Melek Ve Enes Erdoğan’ın Babaları; Kenan Yılmaz’ın Eniştesi Emekli İmam Bayram ERDOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Murat EKEN 26/10/2021
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden, Erdemirden Emekli Yusuf Eken Ve Merhume Üzüm Eken’in Oğulları; Erdemir’den Emekli Hüseyin Kocadayı’nın Damadı; Nesibe Eken’in Eşi; Ahmet Selim Eken Ve Kerem Eken’in Babaları; Matematik Öğretmeni Murat EKEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Saat 14:00’de Elmatepe Yarma Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Recep ŞEN 26/10/2021
(Salı)
Süleymanlar Mahallesi  Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Şen’in Oğlu; Erdemir Personellerinden Hüseyin Şen Ve Zeynep Bilgin’in Babaları ; İşkur Personellerinden Hüseyin Bilgin Ve Mehtap Şen’in Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Recep ŞEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Halilpaşa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Nazile ARSLANBOĞA 26/10/2021
(Salı)
İlçemiz Merkez  Abalı Camii İmam Hatibi Mustafa Arslanboğa’nın Annesi Nazile ARSLANBOĞA Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Şamlar Köyü Esentepe Akyazı Mahallesi  Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Hatice ÖNDER 26/10/2021
(Salı)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; Merhum İmam  Hatip  Mehmet Emin Önder’in Eşi; Erdemir Camii İmam Hatibi Erol Önder Ve Alaplı Merkez Camii İmam Hatibi Birol Önder’in Babaanneleri Hatice ÖNDER Vefat Etmiştir.  Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Hacıuslu Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Rukiye ORHAN 25/10/2021
(Pazartesi)

Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Orhan’ın Eşi; Kadir Orhan  Ve Kadriye Ceviz’in Anneleri; Volkan Tekin Ve Kazım Özsoy’un Teyzeleri Rukiye ORHAN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Şamlar Esentepe Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:00’de Uzunmehmet Camii Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Ali ALAGÖZ 25/10/2021
(Pazartesi)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Orhan ,Volkan Ve İnci Alagöz’ün Babaları; Merhume Ayşe Alagöz’ün Eşi; Cemil Bayraktar,Tülay Alagöz Ve Ayşen Alagöz’ün Kayınpederleri; Kandilli T.T.Tk’dan Emekli Ali ALAGÖZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığı’nda Toprağa Verilecektir.

İlhan Yumurtaş 24/10/2021
(Pazar)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Cihat Ve Merhum Şükrü Yumurtaş’ın Anneleri, Merhum Mustafa Afşin Yumurtaş’ın Eşi, Nurdan Yumurtaş’ın Kayınvalidesi, Barkın Ve Nurseda’nın Babaanneleri,İlhan Yumurtaş Vefat Etmiştir.
Hasan Bozacıoğlu 24/10/2021
(Pazar)
Gülüç Siteler Sakinlerinden Hasan Bozacıoğlu Vefat Etmiştir.
Münevver Bakırtaş 24/10/2021
(Pazar)
Şehrimiz Esnaflarından Foto Paris Sahipleri Erdoğan Bakırtaş İle Davut Bakırtaş, Foto Zümrüt Sahibi Ahmet Bakırtaş Ve Ziynet Bakırtaş,Emriye Özyapı,Sariye Kiraz Ve Zeliha Kuru’nun Anneleri,Merhum Yakup Emir,Merhume Leyla Çepni,Asiye Çepni,Ayşe Baştürk,Hasan Emir Ve Hüseyin Emir’in Kız Kardeşleri,T.T.K Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz,Erdemir Personeli Bilal Kuru,Ercan Özyapı,İmam Hatip Orta Okulu Öğretmenlerinden Ahu Ayşe Bakırtaş,Şehit Madenciler İlkokulu Öğretmenleri Ebru Bakırtaş Ve Reyhan Bakırtaş’ın Kayıvalideleri,Hüseyin Bakırtaş’ın Eşi,Münevver Bakırtaş Vefat Etmiştir.
Refik ÜNAL 23/10/2021
(Cumartesi)
Orhanlar Mahalllesi Sakinlerinden Ayten Özşiray,Elmas Bilginer,Merhum Cemal Ünal,Merhum Şanver Ünal’ın Babaları,Merhume Feride Ünal’ın Eşi,Şanver,Nedim,Canfer Ve Hümmet Ünal’ın Kardeşi,Refik ÜNAL Vefat Etmiştir.
Enver AKYÜZ 23/10/2021
(Cumartesi)
Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden  Tuğçe,Sevinç Ve Belediyemiz Personeli Muzaffer Akyüz’ün Babaları, Nazmiye Akyüz’ün Eşi, Belediyemiz Emekli Personellerinden Enver AKYÜZ Vefat Etmiştir.
Fadime DURHAN 23/10/2021
(Cumartesi)
Armutlucuma Sak Köyü Sakinlerinden Nezahat Günhan,Nebahat Durhan,Merhum Sinan Durhan,Neşe Kaya,Kenan Durhan,Emine Gül Ve Eda Ersoy’un Anneleri,Hüseyin Durhan’ın Eşi Fadime DURHAN Vefat Etmiştir.
Kadriye DEMİRDÖĞER 23/10/2021
(Cumartesi)
Aynur,Oya,Şerife,Cabbar,Kartal,Filiz,Barış Ve Bahtiyar’ın Anneleri,Cafer Demirdöğer’in Eşi,Kadriye DEMİRDÖĞER Vefat Etmiştir.
Ahmet GÖKTEKİN 22/10/2021
(Cuma)
Dağlar Mahallesi Karkucak  Sokak Sakinlerinden; Mustafa Göktekin, Merhum Muzaffer Göktekin Ve Melek Yavuz’un Babaları; Ahmet, Murat, Suat Sedat Ve Vedat’ın Dedeleri; Merhume Hüniye Göktekin’in Eşi  Ahmet GÖKTEKİN  Vefat Etmiştir.
Mustafa SEZER 21/10/2021
(Perşembe)
Bölücek Mahallesi Pınar Sokak Sakinlerinden; Merhume Şerife Sezer’in Eşi; İbrahim , İsmail, Huriye, Muharrem Ve Yılmaz Sezer’in Babaları; Şeref, Mustafa,  Şener, Ümit Ve Cengiz Sezer’in Dedeleri Karadağlı Mustafa SEZER Vefat Etmiştir.
Ali AKTÜRK 21/10/2021
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi İsmail Biçer Sokak Sakinlerinden; Emekli Kuran Kursu Hocası Nedriye Aktürk’ün Eşi; İbrahim, Nuriye Ve Zübeyir Aktürk’ün Babaları; Mehmet Kuru, Nurcan Ve Meliha Aktürk’ün Kayınpederleri; Emekli Müftü Ali AKTÜRK Vefat Etmiştir.
Şaban ÇELİK 21/10/2021
(Perşembe)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Çelik’in Eşi; Mehmet, Halil, Recep, Bayram, İsmail, Ayşe Ve Şükran’ın Babaları; Melek Öcal’ın Kardeşi Hacı Şaban ÇELİK Vefat Etmiştir.
Nuriye KILIÇ 21/10/2021
(Perşembe)
Alaplı Eşrafından Merhum Hacı Reşat Ulukaya’nın Kızı; Merhum Rahmi Ulukaya, Erdinç Ulukaya, Ulviye Ulukaya, Kadriye Aydın Ve Gülseren Göktan’ın Kardeşleri; Merhum Şevket Kılıç’ın Eşi; Zülfikar Kılıç, Kadir Kılıç, Emine Kıvrak, Ve Saadet Çevikpehlivan’ın Anneleri Nuriye KILIÇ Vefat Etmiştir.
Mustafa Afşin YUMURTAŞ 20/10/2021
(Çarşamba)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Şükrü Ve Cihat Yumurtaş’ın Babaları, İlhan Yumurtaş’ın Eşi; Nurdan Yumurtaş’ın Kayınpederi; Barkın Ve Nurseda Yumurtaş’ın Dedeleri; Aytül Biçer’in Ağabeyi; Yıldırım Biçer Ve Yasemin Aslan’ın Dayıları; Erdemirden Emekli Mustafa Afşin YUMURTAŞ Vefat Etmiştir.
Mustafa ŞAHİN 20/10/2021
(Çarşamba)
Şehrimizayakkabıcı  Esnaflarından;  Perihan Şahin’in Eşi; Emin Şahin, Nermin Şahin Ve Oğuzhan Şahin’in Babaları; Abdullah, Merhume Zülfinaz, Hasan, Hüseyin, Hürnaz, Muammer, Fadime  Ve Meryem’in Kardeşleri Konyalı Mustafa ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Ayşe ACAR 20/10/2021
(Çarşamba)
Pembeciler Köyü Sakinlerinden, Merhum Hüseyin Acar’ın Eşi; Şerife Aytekin,Ayşe Yenişen ,Yaşar, Selahattin, İzzet , İsa , Ali, Ahmet Ve Belediyemiz Personellerinden Ferdi Acar’ın Anneleri Ayşe ACAR Vefat Etmiştir.
Kenan ÇEVİKEN 19/10/2021
(Salı)
Işıklı Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Koçak’ın Damadı; Merhume Mukaddes Çeviken’in Eşi; Melek, Zeynep, Ali Ve Selçuk Çeviken’in Babaları; Mustafa Koçak’ın Eniştesi Kenan ÇEVİKEN Vefat Etmiştir.
Ayşe ÇELİK 19/10/2021
(Salı)
Köseler Mahallesi Şehit Kenan Döngel Sokak Sakinlerinden; Hacı Şaban Çelik’in Eşi; Mehmet,Halil,İsmail,Bayram,Recep,Ayşe Ve Şükran’ın Anneleri; Merhum Ali,Merhum İlyas, Merhum Mustafa Ve  Bankadan Emekli Mehmet Öcal İle Nazikar Atay’ın Kardeşleri Ayşe ÇELİK Vefat Etmiştir.
Zehra ÖZSOY 18/10/2021
(Pazartesi)
Süleymanlar Mahallesi Razi Deniz Sokak Sakinlerinden; Şevket Özsoy’un Eşi; Muharrem Özsoy, Sabri Özsoy Ve Gülseren Dalgıç’ın Anneleri ; Zeki Özsoy,Mehmet Özsoy, Ayşe Aydın  Fatma Karadağ’ın Kardeşleri ; Bekçi Recep Karadağ’ın Baldızı Zehra ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Ayşe GÜNERİ 18/10/2021
(Pazartesi)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Merhum İhsan Güneri’nin Eşi; Nurettin, Halil, Niyazi, Feride Ve Nezahat Güneri’nin Anneleri ; Selami Ve Celil Güneri’nin Halaları Ayşe GÜNERİ Vefat Etmiştir.
İsmail YAMAN 18/10/2021
(Pazartesi)
Şamlar Köyü Esentepe Mahallesi Sakinlerinden; Ümme Yaman’ın Eşi; Ercan Yaman,Nurcan Torun Ve Rıza Yaman’ın Babaları ; Rafet Torun’un Kayınpederi İsmail YAMAN Vefat Etmiştir.
Ömer ÖZEN 18/10/2021
(Pazartesi)
Yukarıhocalar Köyü Sarıhamzalı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Muhammet Özen, Erdemir Çalışanı Muharrem Özen İle Durkadın, Hanife, Nezahat Ve Emine Yıldızhan’ın Babaları; Ayşe Özen’in Eşi Ömer ÖZEN Vefat Etmiştir.          
Nazım ÖZSOY 17/10/2021
(Pazar)
Aşağı Kayalıdere Köyü Sakinlerinden Cemile Karabulut,Zeynep Uludağ,Hanife Saraçoğlu,Emine Ünlü,Celal,Hüseyin,Salih Ve Ahmet Özsoyun BabalarıMerhume Pakize Özsoy Un Eşi Nazım ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Ali ALBAYRAK 17/10/2021
(Pazar)
Büyük Savaş,Mehtap Savaş Ve Sevtap Savaş In Anneleri,Atakakan Ege Savaş In Babanesi,Berna Savaş In Kayınvalidesi,Merhum İsmet Altunbaş In Kardeşi,Fikret Altunbaş In Ablası,Nimet ALTUNBAŞ Vefat Etmiştir.
Ali ALBAYRAK                       17/10/2021
(Pazar)
Sarıkorkmaz Aktaş Sokak Sakinlerinden Murat,Mustafa.Şendağ Albayrak,Zeynep Avşar İle Fatma Acar In Babaları,Kadife Albayrak In Eşi Ali ALBAYRAK Vefat Etmiştir.
Nazmiye BIÇAK 17/10/2021
(Pazar)
Dağlıca Köyü Sakinlerinden Şenol ,Birol , Erol İbrahim Bıçak In Anneleri İsmail Bıçak In Eşi Nazmiye BIÇAK Vefat Etmiştir.
Gökhan DİLAVER 17/10/2021
(Pazar)
Kdz Ereğli Eski Tansa Ve Belediye Den Emekli Selahattin  İle Naciye Dilaverin Oğlu,Tarık Dilaver Ve Ajda Korkmaz In Kardeşi,Alpaslan,Eslem Ve Selahattin Dilaverin Babaları,Engin Korkmaz In Kayınbiraderi,Yüksel,Mehmet,Kadir Dilaver  ,Nazmiye Ercan,Türkan Dönmez, Durmuş Çetin İn Yeğeni,Naciye Dilaver İn Eşi Gökhan DİLAVER Vefat Etmiştir.
Ali Osman ÖZTÜRK 16/10/2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halit Öztürk, Celal Öztürk, Necati Öztürk Ve Elmas Öztürk’ün Kardeşleri; Türkan Öztürk’ün Eşi; Merhume Mürvet, Hayati, Emine Ve Gülşah Öztürk’ün Babaları; Hidayet, Fatih, Selçuk Ve Kemal Öztürk’ün Kayınpederleri; Mustafa, Ayhan, Köksal, Osman, Ziya, Erkan Ve Ali Öztürk’ün Amcaları;  Melih, Kerim, Tolga, Ali , Ahmet, Sude Ve Kıvanç Öztürk’ün Dedeleri; Pazaryeri Esnaflarından Ali Osman ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.
Ali Haydar GÖSTERİŞLİ 16/10/2021
(Cumartesi)
Düzce Eşrafından ; Kuyumcu Bülent Oğuz’un Kayınpederi; Semra Oğuz’un Babası; Oğuzhan Oğuz Ve Oğuzcan Oğuz’un Dedeleri Ali Haydar GÖSTERİŞLİ Vefat Etmiştir.
Şükrü YUMURTAŞ 15/10/2021
(Cuma)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Afşin Ve İlhan Yumurtaş’ın Oğulları; Cihat Yumurtaş’ın Kardeşi; Barkın Ve Nurseda Yumurtaş’ın Amcaları;  Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünden Emekli Şükrü YUMURTAŞ Vefat Etmiştir.
Zehra ÜNLÜ 15/10/2021
(Cuma)
Danışmentli Köyü Sakinlerinden; Merhum Mustafa  Atalay Ve Ayşe Atalay ‘In Kızları; Hakkı Ünlü’nün Eşi; Duygu, Sevda  Ve Rümeysa’nın Anneleri; Burak Keskin Ve Çarşı Esnaflarından Kürşat Öğüt’ün Kayınvalideleri; Sevim Atalay Ve Hatice Yılmaz’ın Kardeşleri ; Hüseyin Yılmaz’ın Baldızı  Zehra ÜNLÜ Vefat Etmiştir.      
Kutsal KIVRAK 15/10/2021
(Cuma)
Ereğli Eşrafından Merhum Dondurmacı Hayrettin Kıvrak’ın Torunu; Merhum Berber Seyfi Ve Mesude Kıvrak’ın Oğulları; Berrin Köseoğlu’nun Ağabeyi; Ted Koleji Emekli Öğretmenlerinden Emine Kıvrak’ın Eşi; Betigül Kıvrak Karadeniz Ve Beril Kıvrak Bernardelli’nin Babaları; Uğur Köseoğlu’nun Kayınbiraderi; Baran Ve Barlas Köseoğlu’nun Dayıları; Erdemir  Emeklisi Ereğli Tarih Doğa Ve Kültürünü Yaşatma Derneği Kurucularından Kutsal KIVRAK Vefat Etmiştir.
Sabri AYDIN 14/10/2021
(Perşembe)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Aydın Ve Merhum Mehmet Aydın’ın Oğulları; Mustafa Aydın, ,İsmail Aydın ,Zekiye Ulu, Merhume Hatice Yavuz, Asiye Akkaya Ve Altun Toprak ‘In Kardeşleri;Merhum Talat Yavuz’un Dayısı;  Dalgıç Müdür Sabri Toprak’ın Kayınbiraderi  Sabri AYDIN Vefat Etmiştir.
Hasan ATAOĞLU 14/10/2021
(Perşembe)
Yozgat Yerköy Eşrafından; Fatma Ataoğlu’nun Eşi; Erdoğan Ataoğlu’nun Babası; Erdemirden Emekli Hacı Hasan ATAOĞLU Vefat Etmiştir.
Behiye BIKMAZ 13/10/2021
(Çarşamba)
Ketenciler Köyünden; Ahmet Bıkmaz’ın Eşi; Şenay Candan, Emine Kaya Ve Belediyemiz Personellerinden Erol Bıkmaz’ın Anneleri; Süleyman Candan, Hüseyin Kaya Ve Hava Bıkmaz’ın Kayınvalideleri Behiye BIKMAZ Vefat Etmiştir.
Satı AYDEMİR 13/10/2021
(Çarşamba)
Armutlucuma Yazıören Köyü Sakinlerinden; Gazi Kazım Aydemir’in Eşi; Hüseyin, Aydın, Sevim, Nevin, Kübra Ve Fatma ‘Nın Anneleri; Hikmet Kuru,Murat Cerrah, Necmettin Özdemir Ve Ufuk Baykurt’un Kayınvalideleri Satı AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Hüseyin KELEŞ 13/10/2021
(Çarşamba)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Keleş’in Oğlu; Merhume Fikriye Keleş’in Eşi; Baki Keleş, Naci Keleş Ve Merhume Emine Atalay’ın Babaları; İlçe Gençlik Spor Müdürü Serkan Keleş, Erdemir Personellerinden Volkan Keleş Ve Seçil Atalay’ın Dedeleri  Hüseyin KELEŞ Vefat Etmiştir.
Cemile GÜNEŞ 12/10/2021
(Salı)
Kocaali Mahallesi Ahmetcikler  Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Ayşe Kaymaz’ın Kızları, Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Ali Rıza Güneş’in Eşi; İsmet, Hikmet Ve Nusret Güneş İle Merhume Calibe Körükçü, Nevin Kayapınar  Ve Elif Büyük’ün Anneleri; Ergün Kayapınar, Metin Büyük İle  Necla, Asiye Ve Rahşan Güneş’in Kayınvalideleri; Kudret, Kader, Sinem, Özge Ve Gizem’in Anneannesi;  Ali Eren, İrem Ve Baran’ın Babaanneleri Cemile GÜNEŞ Vefat Etmiştir.
Raif KART 10/10/2021
(Pazar)
Barış Ve Serap Kart’ın Babaları, Ayşe Kart’ın Eşi, Elektrikçi Metin Cengiz, Halim Ve Mihriban Ataman’ın Enişteleri, Belediyeden Emekli Bayram Kart’ın Abisi, Raif KART Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Boztur Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Doruk  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Zeynep ALTUNBAŞ 10/10/2021
(Pazar)
Erdemirden Emekli Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Altunbaş’ın Eşi, Hasan, Ömer, Saliha Ve Saadet’in Annaleri, Zeynep ALTUNBAŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazının Ardından İnallı  Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Mehtap GÜNEŞ 10/10/2021
(Pazar)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tacettin Ve Nazmiye Candan’ın Kızları, Erdemir Makine Atölyesi Çalışanlarından Şerafettin Güneş’in Eşi, Ayşenur Ve Emircan’ın Anneleri, Aydın, Rabiye, Dilek’in Kızkardeşleri, Batuhan, Gökhan, Gülhan, Banu, Gizem’in Teyzeleri, Aykut, Feride, Hava, Canan’ın Halaları, Mehtap GÜNEŞ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Dağlıca Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Celal ADIYAMAN 10/10/2021
(Pazar)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyünden, Merhum Şaban Adıyaman’ın Oğlu, Ramazan, Ahmet, Cemile, Selma Ve Emine Adıyaman’ın Babaları, Nazmiye Adıyaman’ın Eşi, Celal ADIYAMAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Sütlüce Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Ali AKÇAY 10/10/2021
(Pazar)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Akçay’ın Oğlu, Rahman Akçay Ve Huri Akçay’ın Kardeşleri, Merhum Harun Akçay’ın Yeğeni, Neriman Akçay’ın Eşi, Ahmet Akçay’ın Babası, Alya’nın Dedesi, Seval Akçay’ın Kayınpederi, Ali AKÇAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Nazmiye YALÇIN 09/10/2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhume Cevahir Ve Merhum Hüseyin Yalçın’ın Kızları, Merhum Şevket Yalçın, Hava Marankoz İle Ayşe Orhan’ın Kız Kardeşleri, Aysel Kaya Ve Hüseyin Marankoz’un Teyzesi, Emekli Öğretmen Nazmiye YALÇIN  Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 11:00’de Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Rafıka TEKİN 08/10/2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi  Solak Sokak Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Tekin’in Eşi; İmran, Hatice, Gülfidan, Filiz Ve Muhammet Tekin’in Anneleri Rafıka TEKİN Vefat Etmiştir.
Gülüzar KAPAN 08/10/2021
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden;  Halil Kapan’ın Eşi; Mustafa Kapan Ve Ertuğ Kapan’ın Anneleri ; Aydın, Mehmet Ve Yılmaz Kapan’ın Yengeleri Gülüzar KAPAN Vefat Etmiştir.
Şehriban Şerife YEŞİLTEPE 08/10/2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hamza Koşma Ve Merhume Hanife Koşma’nın Kızları; Merhum Fehmi Yeşiltepe’nin Eşi; Gülşen Yılmaz’ın Annesi; Merhum Necdet Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Serkan Yılmaz Ve Volkan Yılmaz’ın Anneanneleri; Haluk Koşma’nın Halası Şehriban Şerife YEŞİLTEPE Vefat Etmiştir.
Hasan ÜRKMEZ 08/10/2021
(Cuma)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Ürkmez’in Oğlu; Mustafa, Kübra, Emine , Hava Ve  Hatice’nin Babaları; Merhume Şerife Ürkmez’in Eşi Hasan ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.
Necati ORHAN 07/10/2021
(Perşembe)
Elmatepe Mahalesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Şerife Orhan’ın Eşi; Ümit Orhan, Fatih Orhan ,Fidan Orhan, Filiz Yavuzarslan Ve Nurten Tekin’in Babaları; Sibel Orhan Ve Rabia Orhan’ın Kayınpederleri Necati ORHAN Vefat Etmiştir.
Ayşe KAPTANBAŞ 07/10/2021
(Perşembe)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Ttk‘Dan Emekli Merhum Mehmet Kaptanbaş’ın Eşi; Ali Paşa Kaptanbaş, Melek Akçay, Ayhan Kaptanbaş Ve Dilek Akbir’in Anneleri Ayşe KAPTANBAŞ Vefat Etmiştir.
Naci ÖNDER 06/10/2021
(Çarşamba)
Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Harun Önder  Ve Hacer Önder’in Oğulları; Nami Önder, Nahide Özsoy Ve Maile Uçar’ın Kardeşleri; Şadan Özsoy’un Dayısı; Harun, Erdoğan, Nezahat, Nebahat, Nazan Ve Naile’nin Amcaları Naci ÖNDER Vefat Etmiştir.
Mehmet KASAPOĞLU 06/10/2021
(Çarşamba)
Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Merhume Emine Kasapoğlu’nun Oğulları; Merhume  Şerife Kasapoğlu  Ve Saip Kasapoğlu’nun Kardeşleri; Şerife Kasapoğlu’nun Eşi;  İsmail Uğur Kasapoğlu Ve Onur Kasapoğlu’nun Babaları Mehmet KASAPOĞLU Vefat Etmiştir.
Naci ŞENTÜRK 06/10/2021
(Çarşamba)
Artvin Arhavi Eşrafından; Meliha Şentürk’ün Eşi; Cengiz Şentürk,Ceyhun Şentürk Ve Aslınur Obüz’ün Babaları;Yavuz Selim Ve Cihangir’in Dedeleri Naci ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.
Nazmiye DUMAN 06/10/2021
(Çarşamba)
Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi  Eşrafından; Hanife Uğuz, Nafize Aldırmaz, Aynur Özmen Ve Gülyaşar Duman’ın Anneleri; Muharrem Özmen’in Kayınvalidesi; Kazım Aldırmaz’ın Eşi; Nazmiye DUMAN Vefat Etmiştir.
Halit DERYA 06/10/2021
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Elmas Derya’nın Eşi; Yusuf, Mustafa, Erkan Ve Dursun Derya İle Taliye Bağçiçek’in  Babaları; Ali Bağçiçek’in Kayınpederi, İsmail Bağçiçek’in Dayısı; Serkan ,Gökhan, Fatih, Gözde, Emel Ve Eda Derya’nın İle Adem Ve Ferdi Bağçiçek ‘İn Dedeleri Halit DERYA Vefat Etmiştir.
Cevat ÇAKAN 05/10/2021
(Salı)
Karakavuz Köyünden ; Nazikar Çakan’ın Eşi; Erol, Ali, Ergin Ve Ersin Çakan’ın Babaları; Cemal Çakan Ve Dudu Sarcan’ın Kardeşleri; Almanya’dan Emekli Cevat ÇAKAN Vefat Etmiştir.
Hacer YILMAZ 05/10/2021
(Salı)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Hüseyin Yılmaz’ın Eşi; Ali, Hakkı, Hayriye, Havva, Hanife ,Zülfiye, Huriye, Cemile Ve Gülseren’in Anneleri; Hacer YILMAZ Vefat Etmiştir.
Mahinur KAYA 04/10/2021
(Pazartesi)
Murtaza Mahallesi Hacı Osman Caddesi  Sakinlerinden; Erdemirden Emekli İsmail Bülent Kaya’nın Eşi; Erol, Ersin Ve Ersan Kaya’nın Anneleri; Zeynep, Nebahat Ve Zeynep Kaya’nın Kayınvalideleri; İlayda, Nisanur, Hamza Ve Ömer Kaya’nın  Babanneleri Mahinur KAYA Vefat Etmiştir     
Celal KESKİN 04/10/2021
(Pazartesi)
Balı Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Ziya Ve Merhume Gülizar Keskin’in Oğulları; Merhum Mustafa, Nermin, Nuran, Emine, Murat Ve Dilek’in Kardeşleri;Filiz Keskin’in Eşi
;Eczacı  Tolga Ve Volkan Keskin’in Babaları; Filiz Ve Yeliz Keskin’in Kayınpederleri; Çiğse, Ceyda, Yaren,Sıla Ve Arda Celal  Keskin’in Dedeleri  Celal KESKİN Vefat Etmiştir.
Ahmet BAYRAK 02/10/2021
(Cumartesi)
Elmatepe Mahalllesi Sakinlerinden Merhum Erol Bayrak Ve Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Birol Bayrak’ın Babaları,Merhum Mevlüde Bayrak’ın Eşi, Hacı Ahmet BAYRAK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Elmatepe Yarma Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Ülgen KOCA 02/10/2021
(Cumartesi)
Merhum İsmail Koca’nın Oğlu,Nebahat Koca’nın Eşi,Kadriye,Berna,Banu Ve Demet’in Babaları ,Erdemirden Emekli Bozhane Eşrafından Ülgen KOCA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Gülhanım ERGÜR 02/10/2021
(Cumartesi)
Pazaryeri Esnaflarından Adem Ergür’ün Eşi, Orhan Ergür, Ferdağ Ergür Ve Salih Ergür’ün Anneleri, Ömür Ergür’ün Babaannesi, Ali, Süleyman Ve Emrah Ergür’ün Yengeleri Gülhanım ERGÜR Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Ahmet EGELİ 01/10/2021
(Cuma)

Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yusuf Egeli’nin Oğlu; Sezai, Ulvi, Ulviye, Zülfiye Ve Lütfiye’nin Ağabeyleri; Şükran Egeli’nin Eşi Ahmet EGELİ  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi  Namazına Müteakip Gökçeler Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Gökçeler Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet YILMAZ 01/10/2021
(Cuma)

Işıklı Köyü Esnaflarından; Hüseyin Çavuş’un Oğlu; Eski Muhtar Durdu Yılmaz’ın Kardeşi; Şehime Yılmaz’ın Eşi;  Hatice, Aynur Ve Hüseyin  Yılmaz ‘In Babaları Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Işıklı Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma HASÇELİK 01/10/2021
(Cuma)
Kırmacı Mahallesi Kemer Sakinlerinden; Merhum Recep Hasçelik’in Eşi; İsmail, İhsan, Merhum Remzi Ve İbrahim Hasçelik’in Anneleri Fatma HASÇELİK Vefat Etmiştir.
Hatice ATEŞ 01/10/2021
(Cuma)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; İş Bankasından Emekli Burhan Ateş İle Nuran Ve Bülent’in Anneleri; Mürşide Ve Giil’in Kayınvalideleri, Aykut, Aytaç, Cemil, Ülkü Ve Gamze Ateş’in Babanneleri; Fulya,Müge Ve Ali’nin Anneanneleri; Merhum Emekli Trafik Polisi Cemil Ateş’in Eşi Hatice ATEŞ Vefat Etmiştir.
Şöhret ÖZTÜRK 01/10/2021
(Cuma)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kerem Demirbaş Ve Merhume Emine Demirbaş’ın Kızları; Ayşe, Halis, Sevim Ve Ahmet Demirbaş’ın Kardeşleri  Şöhret ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.
Nimet KİBAR 01/10/2021
(Cuma)
Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak Sakinlerinden; Merhum Muharrem Kibar’ın Eşi; Yıldız Başlılar Ve Vedat Kibar’ın Anneleri; Eda Ve Göksel Değer İle Seda’nın Babanneleri; Nursel Kibar’ın Kayınvalidesi Nimet KİBAR Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.