Eylül 2021 Vefat Edenler

Eylül 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Mehmet YILMAZ 30/09/2021
(Perşembe)
Trabzon Köprübaşı Eşrafından;Emine Yılmaz’ın Eşi; Diş Hekimi Cevdet Yılmaz, Mustafa Yılmaz Ve Sevil Yılmaz’ın Babaları; Erdemirden Emekli Mehmet YILMAZ Vefat Etmiştir.
Vefa TURNACIGİL 30/09/2021
(Perşembe)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Demirçelik Fabrikalarından Emekli Mehmet Ali Turnacıgil’in Eşi; Zahit, Ve Şener Turnacıgil’in Anneleri; Hatice, Bülent Ve Levent Turnacıgil’in Yengeleri; Mine Turnacıgil’in Kayınvalidesi Vefa TURNACIGİL Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sakine KOÇ 30/09/2021
(Perşembe)

Karakavuz Köyünden Ve Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; ; Selahattin Ve Sabile Akcan’ın Kızları;  Merhum Metin Koç’un Eşi; Damla Ve Duygu Koç’un Anneleri; Neşe Kuzu, Hatice Kılıçarslan, Menekşe Çayan, Hüseyin Kılıçarslan, Tuncay Akcan Ve Yılmaz Akcan’ın Kardeşleri Sakine KOÇ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Elmatepe Mah.  Yeni Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa VARLIK 30/09/2021
(Perşembe)

Belediyemizden Emekli Ömer Faruk Varlık ,Nazik, Gülfer, Sertaç Ve Serbay Varlık’ın Ağabeyleri ; Dorukhan Ve Yağız Varlık’ın Amcaları  Mustafa VARLIK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Mengen Türkbeyli Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Mengen Baraklar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mürsel SARI 30/09/2021
(Perşembe)

Balıkçı Esnaflarından; Merhume Ayşe Sarı’nın Eşi; Bahattin Sarı,Fethi Sarı,Nevin Sarı Ve Sevil Yüksel’in Babaları; Meryem Sarı Ve Gönül Sarı’nın Kayınpederleri Mürsel SARI Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Elife BİÇER 29/09/2021
(Çarşamba)

Kırmacı Mahallesi Çeştepe Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Biçer’in Eşi;Hiket,İhsan Ve Fikret Biçer İle Zeliha Ulukaya’nın Anneleri; Sait,Hüseyin,İbrahim Ve Merhum Kanber Ünlüer’in Ablaları; Ömer,Banu,Sevda,Eda,Alper Ve Gözde’nin Babaanneleri; Yeliz Ve Yıldız Ulukaya’nın Anneanneleri Elife BİÇER Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Çeştepe Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin SOYSAL 29/09/2021
(Çarşamba)

Müftü Mahallesi Filtepe Sokak Sakinlerinden; Merhum İsmail Soysal Ve Hatice Soysal’ın Oğulları; Şirin Soysal’ın Eşi; Hatice, Halenur Ve Emre Soysal’ın Babaları; Hüseyin SOYSAL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 11:00’de Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar KARADENİZ 28/09/2021
(Salı)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Emine Ve Mustaf Civelek’in Kızları; Nazikar Karataş Ve Makbule Civelek’in Kardeşleri; Semra ,Mustafa Ve İsmail Altay İle Murat Karadeniz’in Anneleri ; Aysel Altay,Fatma Altay Ve Tülay Karadeniz’in Kayınvalideleri; Bilal,   Bahar, Batuhan Ve Doğukan Altay İle Cemre Ve Ceren Karadeniz’in Babaanneleri; Niyazi Karadeniz’in Eşi Yaşar KARADENİZ Vefat Etmiştir.
Nurten TOPAL 28/09/2021
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Erdemir Nakliyat Müdürlüğü Emekli Formenlerinden İlyas Topal’ın Eşi; Erdemir Su Tesisleri Personeli Yüksel Topal,Kazım ,Emine Ve Soner Topal’ın Anneleri; Recai Okur’un Ablası Nurten TOPAL Vefat Etmiştir.
Halise KURTOĞLU 28/09/2021
(Salı)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Alemdar Gazisi Tevfik Tetik Ve Merhume Zehra Tetik’in Kızları; Merhum İsmail Kurtoğlu’nun Eşi; Gamze Turan Ve Gülden Sıdar’ın Anneanneleri; Doktor Naki Gökhan Turan  Ve Arif Sıdar’ın Kayınvalideleri Halise KURTOĞLU Vefat Etmiştir.
Birtan BİRSİN 28/09/2021
(Salı)
Altan Birsin’in Babası, Alev Birsin’in Eşi; Semra Ve Muhammet Birsin’in Oğulları; Pınar Birsin’in Kardeşi; Eyşan Ve Arven’in Dayıları; Melek Sezgin ,Birsen Lafcı Ve Ali Birsin’in Yeğenleri; Ereğli Belediyesi Su Arıtma Tesisleri Personellerinden Birtan BİRSİN Vefat Etmiştir.
Sultan ÜSTÜN 28/09/2021
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Üstün’ün Eşi; Yaşar,Gökçe,Rahmi Ve Mustafa Üstün İle Nevide Yalçın’ın Anneleri; Nihat Yalçın’ın Kayınvalidesi  Sultan ÜSTÜN Vefat Etmiştir.
Mustafa YAMAN 27/09/2021
(Pazartesi)
Danişmentli Köyü Sakinlerinden Halit Yaman Ve Kevser Yaman’ın Oğlu, Hamide, Erhan, Derya, Müge, Erdoğan Ve Tarık Yaman’ın Kardeşleri, Hediye İle Şaban Yaman’ın Yeğenleri, Mustafa YAMAN Vefat Etmiştir.
Meryem SEZGİN 27/09/2021
(Pazartesi)
Zindancılar Köyü Eşrafından, Aysun Arslan, Fatma Gün, Gülsüm Sevim, Serdar Kıyar Ve Sezer Kıyar’ın Anneleri, Özgür Arslan, Hayrullah Gün İle Belediyemiz Zabıta Memuru Muhammet Sevim’in Kayınvalideleri, Merhum Hüseyin Sezgin’in Kızı, Meryem SEZGİN Vefat Etmiştir.
Elmas ÇUBUK 27/09/2021
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden, Merhum İrfan Çubukçu’nun Eşi, Banu Çubuk, Ahu Özkıycı İle Özgün Kaya’nın Kayınvalideleri, Elmas ÇUBUK Vefat Etmiştir.
Şerife AKTAĞ 26/09/2021
(Pazar)

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden İbrahim,Hasan Ve Chp Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Şanver Akdağ In Anneleri

Muzaffer Akdağ In Eşi Şerife AKTAĞ Vefat Etmiştir.

Yıldırım KÖKSAL 26/09/2021
(Pazar)
Gülüç Çengel Burnu Mahallesi Sakinlerinden Necati, Recai , Serkan Ve Serdar Kaöksal’ın Babaları, Niyazi Köksal’ın Kardeşi, Burhan İsmail Köksal’ın Abisi, Ferai, Ayşe, Emel Ve Burçin’in Kayınpederleri, Turhan Ve Davut Köksal’ın Amcaları, Huriye Köksal’ın Eşi Erdemirden Emekli Yıldırım KÖKSAL Vefat Etmiştir.
Hamide CEBECİ 26/09/2021
(Pazar)

Ormanlı Beldesi Sakinlerinden Yüksel,Ayhan,Yaşar Cebeci Ve Emine Üstün Ün Anneleri,

Merhum Kazım Cebecinin Eşi,Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt Un Teyzesi,Hamide CEBECİ Vefat Etmiştir.

Şevval BAYRAKTAR 24/09/2021
(Cuma)

Pazaryeri Esnaflarından, Şükrü Bayraktar’ın Kızı, Musa Bayraktar’ın Yeğeni, Şevval BAYRAKTAR  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Dudu ERİKÇİ 23/09/2021
(Perşembe)

Orhanlar Mahalllesi Tunalı Hilmi Caddesi Sakinlerinden Emel Yeşilusta Ve Erkan Erikçi’nin Anneleri, Ünal Yeşilusta’nın Kayınvalideleri, Ünal Erikçi’nin Eşi, Dudu ERİKÇİ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zeki KARAKUYU 23/09/2021
(Perşembe)

Gülüç Örencik  Mahalllesi Sakinlerinden Nefiye Karakuyu’nun Eşi, Ayşe Öcal, Nejla, Mustafa,Adem Ve Ali Karakuyu’nun Babaları, Zeki KARAKUYU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Gülüç Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belde Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Necati COŞKUN 22/09/2021
(Çarşamba)
Balı Mahalllesi Gökme Caddesi Sakinlerinden Gülten Coşkun’un Eşi, Nurten Atalay,Nevin Başarır,Necla Coşkun Ve Hasan Coşkun’un Babaları, Rıdvan Atalay Ve Halit Başarır’ın Kayınpederi, Armutçuk Hastanesinden Emekli Röntgenci Necati COŞKUN Vefat Etmiştir.
Vedat TOSYALI 21/09/2021
(Salı)
Kadıtarlası Sakinlerinden Aygun Ve Aykut Tosyalı’nın Babaları,Müeddet Tosyalı’nın Eşi, Erdemirden Emekli Vedat TOSYALI Vefat Etmiştir.
Çetin AKYÜZ 20/09/2021
(Pazartesi)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden Eski Şoförler Odası Başkan Vekili Merhum Mustafa Akyüz, İbrahim Akyüz, Recep Akyüz Ve Ayşe Akyüz’ün Kardeşleri, Halk Otobüsleri Eski Başkanı Murat Akyüz, Akyüz Oto Kurtarma Sahibi Adem Akyüz, Mert,Seçkin,Mustafa İle Fatih Akyüz’ün Amcaları, Serkan,Berkan Ve Belediyemiz Personellerinden Gürkan  Akyüz’ün Babaları, Kevser Akyüz’ün Eşi, Çetin AKYÜZ Vefat Etmiştir.
Hatice DOĞAN 20/09/2021
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Doruk Sokak Sakinlerinden Merhum İrfan Doğan, Karadeniz Ereğli Belediyesi Personellerinden Aydın Doğan, Kadir Doğan, Şermin Ve Nermin Doğan’ın Anneleri, Berber Hacı Hacı Halil Özban’ın Kardeşi, Hatice DOĞAN Vefat Etmiştir.
Emine ACAR 19/09/2021
(Pazar)
Osmanlı Köyü Sakinlerinden Hüseyin Ayhan Acar, Hasan Acar, Ali Acar Ve İbrahim Acar’ın Anneleri, Raif Acar, Muharrem Keskin Ve Muhammet Yalçınkaya’nın Kayınvalideleri, Merhum İbrahim Acar’ın Eşi, Emine ACAR Vefat Etmiştir.
Cemal DURDUBAŞ 19/09/2021
(Pazar)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Satı Durdubaş’ın Eşi, Özge Nihal Durdubaş, Arzu Yağmur Durdubaş, Abdulkadir Durdubaş Ve Durukan Durdubaş’ın Babaları, Döndü Ve Merhum Selahattin Durdubaş’ın Oğulları, Kemal, Aysel, Kezban Durdubaş’ın Kardeşleri, Erdemirden Emekli Cemal DURDUBAŞ Vefat Etmiştir.
Ayhan UZUNER 18/09/2021
(Cumartesi)
Korubaşı Mahallesi Hacıbekir Sokak Sakinlerinden Aylin, Leyla, Erol Ve Erhan Uzuner’in Babaları, İbrahim Ve Raif Şenyiğit’in Kayınpederleri, Erdemirden Emekli Merhume Şerife Uzuner’in Eşi, İsmail Ayhan UZUNER Vefat Etmiştir.
Şükrü KÖSE 18/09/2021
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi, Hacı Abdurrahmangül Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Merhume Şaziye Kaymaz’ın Damatları, Merhume Suna Sarcan, Alaattin Kaymaz, Paşa Kaymaz, Gülizar Koçdemir, Hasan Kaymaz Ve Hüseyin Kaymaz’ın Enişteleri, Gazi Koçdemir’in Eniştesi, Çengelköy Eşrafından Merhum Hüseyin Köse Ve Merhume Aslı Köse’nin Oğulları, Hasan, Rami, Fevzi, Sami, Selahattin, Hami, Ferhat, Sevim’in Kardeşleri, Melek Köse’nin Eşi, Serkan Köse Ve Şafak Köse’nin Babaları, Barış Ve Alisa’nın Dedeleri, Şükrü KÖSE Vefat Etmiştir.
Ozan KUNDURACI 17/09/2021
(Cuma)
Karadeniz Ereğli Esnaflarından Ayakkabıcı Abdurrahman Ve Nurgün Kunduracı’nın Oğlu, Onur Kunduracı’nın Ağabeyi,Erdemirden Emekli Necmettin Ve Ayşe Karagöz’ün Damadı,Evkur Personeli Hatice Kunduracı’nın Eşi,Ozan KUNDURACI Vefat Etmiştir.
Mehmet ALTUĞ 15/09/2021
(Çarşamba)
Hacı Uslu Köyü Sakinlerinden Merhum Selahattin,Halil Paşa Camii İmam Hatibi Hüseyin,Halil,Mehmet,Tahsin,Hanife,Habibe,Fatime Ve Hatice’nin Babaları,Ereğli Esnaflarından Hayrullah Öztürk,Tantanlar Köyü İmam Hatibi Sami Karadağ Ve İsmail Aldırmaz’ın Kayınpederleri,Havva Altuğ’un Eşi Mehmet ALTUĞ Vefat Etmiştir.
Hüdai DÖKMECİ 13/09/2021
(Pazartesi)
Kozlu Balçıklı Köyü Eşrafından; Songül Dökmeci’nin Eşi; Simla, Sezin  Ve Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Altuğ Dökmeci’nin Babaları; Eski Kozlu Belediye Başkanı Hüdai DÖKMECİ Vefat Etmiştir.
Şanver ÇAKAR 13/09/2021
(Pazartesi)
Yenidoğancılar Köyü Çölemen Mahallesi  Sakinlerinden ; Merhum Baki Çakar’ın Oğlu; Durdu, Durmuş, Mehmet, Gülhan, Vildan Ve Songül Çakar’ın Babaları  Şanver ÇAKAR Vefat Etmiştir.
Fatma KARABULUT 12/09/2021
(Pazar)
Düzpelit Köyü Sakinlerinden Sebahattin,Mustafa,Satılmış Ve Yaşare Baytekin’in Anneleri,Merhum Dursun Karabulut’un Eşi Fatma KARABULUT Vefat Etmiştir.
Emine ÇETİNKAYA 12/09/2021
(Pazar)
Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum Aşçı Kamil Çetinkaya’nın Eşi, Bayram Çetinkaya,Yılmaz Çetinkaya,Emekli Polis Turan Şevket Çetinkaya,Bayram Çetinkaya,Şerife Şahin Ve Ayşe Uçar’ın Anneleri,Avukat Altan Çetinkaya’nın Babaannesi,Emine ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.
Necla ERSÖZ 12/09/2021
(Pazar)
Ereğli Çarşı Esnaflarından Simitçi Asiye’nin  Kızı,Merhum Fahrettin Oruç’un Ablası,Raif Oruç’un Ablası,Fatma Ve Şendoğan’ın Ablası,Bahar Ve Meral Ersöz’ün Annesi,Merhum Ekrem Ersöz’ün Eşi,Necla ERSÖZ Vefat Etmitştir.
Hüseyin UYSAL 11/09/2021
(Cumartesi)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden,Aysel,Ayfer,Aynur,Deniz Ve Mustafa Uysal’ın Babaları,Osman,Gönül Uysal Ve Mücahit Altuntaş’ın  Kayınpederleri, Bülent,Barış,Beste,Berk Ve Selin’in Dedeleri,Ptt’den Emekli Hanım Uysal’ın Eşi,Hüseyin UYSAL Vefat Etmiştir.
Ayşe KARAYİĞİT 11/09/2021
(Cumartesi)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Selahattin Karayiğit’in Eşi, Refik,Cevat Ve İdris Karayiğitîn Anneleri, Seyfi,Salih Ve İbrahim Aktay Ve Mustafa İle Ahmet Demiray’ın Yengeleri, Muzaffer Ve Mehmet Ersarı’nın Kayınvalidesi, Ayşe KARAYİĞİT Vefat Etmiştir.
Selahattin EDİL 11/09/2021
(Cumartesi)
Belen Yeni Mahallesi Sakinlerinden; Dilek Ve Murat’ın Babaları, Makbule Edil’in Eşi, Ali Ekber Kılıç’ın Eniştesi, Selahattin EDİL Vefat Etmiştir.
Bedir GÜLTEKİN 11/09/2021
(Cumartesi)
Zindancılar Köyünden,Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Fikriye Gültekin’in Eşi,Özkan,Öznur Ve Emel Gültekin’in Babaları,Durdu Kocamaz Ve Mesut Darıcı’nın Kayınpederleri,Sanatçı Engin Atalay’ın Eniştesi,Kdz.Ereğli Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Dr.Metin Avcı’nın Bacanağı,Bedir GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.
Übeyde İDİL 10/09/2021
(Cuma)
Alpaslan İdil’in Eşi; Ceyda İdil’in Annesi; Aşinadil Oğuz, Hüsnüfer Oğuz, Rıza Oğuz, Orhan Oğuz Ve Rıfat Oğuz’un Kardeşleri Übeyde İDİL Vefat Etmiştir.
ÖzcanKIZILARSLAN 09/09/2021
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Necati Kızılarslan Ve Emine Oğuz’un Oğulları; Nurcan, Gülcan, Murat Ve Muhammet Kızılarslan’ın Kardeşleri ÖzcanKIZILARSLAN Vefat Etmiştir.
Emel UZUN 09/09/2021
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ziyaattin Cıbır Ve Merhume Talia Cıbır’ın Kızları; Merhum Yakup Uzun Ve Merhume Remziye Uzun’un Gelinleri; Zeren Pilevne  Ve Neşe Cıbır’ın Ablaları; Merhum Kenan Oruç Pilevne’nin Baldızı; Volkan Kaymakçı Ve Hale Uzun’un Anneleri; Merhum Erdoğan Uzun’un Eşi; Turgutreis İlkokulu Öğretmenlerinden Emel UZUN Vefat Etmiştir.
Servet LAFCI 09/09/2021
(Perşembe)
Fındıklı Köyü Şıhlar Kırması Mahallesinden Ve Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Veli Lafcı’nın Oğlu; Nilüfer,Baran,Masal Ve Semin Lafcı’nın Babaları; Suzan Lafcı’nın Eşi; 7 A Yapı Market Çalışanlarından Servet LAFCI Vefat Etmiştir.
Hasan BEDİR 09/09/2021
(Perşembe)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ali Ve Fidat Bedir’in Oğulları; Hüseyin, Mirza, Gülen ,Hakan, Ve Filiz Bedir’in Kardeşleri; İbrahim Ve Yağmur Bedir’in Babaları Hasan BEDİR Vefat Etmiştir.

 Merhumun Cenazesi BugünÖğle Namazına Müteakip Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Belen Yeni Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Reyhan Vildan KUN 09/09/2021
(Perşembe)

Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Karasu Ve Merhume Hatice Karasu’nun Kızları; Merhum Mustafa Kun’un Eşi; Ahmet Ve Merhum Levent Kun’un Anneleri; Filiz Ve Merhume Seyhan Kun’un Kayınvalideleri; Alper Ve Mert Kun’un Babaaneleri  Reyhan Vildan KUN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Ali Osman ULUDAĞ 09/09/2021
(Perşembe)

Ormanlı Beldesi Eşrafından; Ormanlı Belediyesi Eski Belediye Başkanlarından Ali Osman ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ormanlı Beldesi Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Uludağ  Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Halime MİS 08/09/2021
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Hacı Eşref Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Mis’in Eşi Halime MİS Vefat Etmiştir.
Hatice ÜNLÜ 08/09/2021
(Çarşamba)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden;  Erdemirden Emekli Merhum İsmet Ünlü’nün Eşi; Muharrem, Ramazan Ve Ekrem Ünlü’nün Yengeleri;  Turan, Muhammet Ve Durmuş Ünlü İle Hamide Karahan’ın Anneleri; Gamze, Gizem Ve Hatice Nur’un Babaanneleri Hatice ÜNLÜ Vefat Etmiştir.
Ahmet AKGÜL 07/09/2021
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Mürvet Akgül’ün Eşi ; Fatma, Melek Ve Aytaç Akgül’ün  Babaları ; Merhum Kahveci Fikri Özer’ İn Damadı ;Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğünden Emekli Göçmen Ahmet AKGÜL Vefat Etmiştir.
Yusuf EMİR 07/09/2021
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ali Emir,Ahmet Emir,Kenan Emir,Müzeyyen Emir,Fatoş Karakuş Ve Ayşe Dereli’nin Babaları Yusuf EMİR Vefat Etmiştir.
Necati BELGÜZAR 07/09/2021
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Emine Belgüzar’ın Eşi; Murat,Osman,Recep Ve Suna Belgüzar’ın Babaları; Emrah, Ersin, Kadir, Samet, Selenay,Yiğit,Yunus,Zeynep,Yasemin Ve Büşra Belgüzar’ın Dedeleri Necati BELGÜZAR  Vefat Etmiştir.
Ayşe AKDENİZ 07/09/2021
(Salı)
Soğanlıyörük Köyü Sakinlerinden; Hasan Akdeniz, Zeki Akdeniz ,Şaziye Akdeniz,Emine Aydın Ve Hava Negüzel’in Anneleri; Eski Meclis Üyelerinden Necati Akdeniz’in Yengesi  Hacı Mustafa Akdeniz’in Eşi Ayşe AKDENİZ Vefat Etmiştir. 
Hıdır KOCADEMİR 07/09/2021
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Elif Kocademir’in Eşi; Mehmet Hüseyin, Haydar, Hasan , Belgizar, Ali, Erdal, Menekşe Ve Serdar Kocademir’in Babaları; Etem Özdemir, Nuray,Hatice  Ve Fidan Kocademir’in Kayınpederleri; Kadir, Ender, Nazlıcan , Bercem, Berdan, Rohat, Jiyan Ve Asmin Kocademir İle Alpcan Ve Caner Özdemir’in Dedeleri; Hıdır KOCADEMİR Vefat Etmiştir.
Kadir AKAR 06/09/2021
(Pazartesi)
Yüksel Akar’ın Eşi; Belediyemiz Zabıta Komiserlerinden Gökhan Akar, Fatih Akar Ve Hakan Akar’ın Babaları; Emekli Polis Memuru Kadir AKAR Vefat Etmiştir.
Nurcan SÖNMEZ 06/09/2021
(Pazartesi)
Gülüç Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Kerim Sönmez’in Eşi; Gülüç Belediye Personeli Nurcan SÖNMEZ Vefat Etmiştir.
İmdat AVŞAR 06/09/2021
(Pazartesi)
 Uzunmehmet Mahallsei Sakinlerinden; Yazgül, Yener, Özlem Ve Songül’ün Babaları; Adil, Ali  Ve Hüseyin’in Kayınpederleri; İnci Avşar’ın Eşi İmdat AVŞAR Vefat Etmiştir.
Emine BOZTAŞ 04/09/2021
(Cumartesi)
Üçköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Ali Erdoğan Ve Merhume Nazile Erdoğan’ın Kızları; Merhume Nebiye Yavuz, Kadir Erdoğan,Nebiye Candan Ve Rıza Erdoğan ‘In Kardeşleri ; Aynur Çeçen,Aysel Acar Ve Ayça Oruç’un Anneleri; Merhum Mehmet Boztaş’ın Eşi Emine BOZTAŞ Vefat Etmiştir.
Havva AKMAN 04/09/2021
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Günebakan Sokak Sakinlerinden; Emekli Öğretmen  Merhum Mehmet Akman’ın Eşi; Erdemir Emekli Formenlerinden Şinasi Akman, Emekli Öğretmen Altun Akay, Dilber Akman Ve Beyhan Özdemir’in Anneleri; Feriha Akman ‘In Kayınvalidesi; Eylem,Ayça,Can,Özgen Ve Özlem’in Anneanneleri Havva AKMAN Vefat Etmiştir.
Kadir ÖZDAMAR 04/09/2021
(Cumartesi)

Kadı Tarlası Kok Yuva Evleri Sakinlerinden; Merhum Yaşar Ve Merhume Yeter Özdamar’ın Oğulları; Münevver ,Gönül, Ve Hasip Özdamar’ın Ağabeyleri; Emel Azaklı Özdamar, Esra Yılmaz Özdamar Ve Mehmet Muhammet Uluköylü’nün Kayınpederleri; Hamza Eymen Ve Yasin Demir’in Dedeleri; Yasemin, Yasin Ve Onur Metin Özdamar’ın Babaları; Pembe Özdamar’ın Eşi; Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Kadir ÖZDAMAR Vefat Etmiştir.

 Merhumun  Cenazesi BugünÖğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.      

Rafet UYSAL 03/09/2021
(Cuma)
Işıklı Köyü Sakinlerinden; Merhum Hacı Muzaffer Uysal Ve Merhume Emine Uysal’ın Oğulları;  Hacıkadın Uysal’ın Eşi; Aykut Uysal,Kübra Koçyiğit Ve Sevinç Açıkgöz’ün Babaları; Merhum Şükrü Uysal,Hacı İlyas Uysal,Miyesser Uysal Ve Münevver Yılmaz’ın Kardeşleri; Kandilli Maden Ocaklarından Emekli Rafet UYSAL Vefat Etmiştir.
Hayri SEVİM 03/09/2021
(Cuma)
Tepeören Köyü Sakinlerinden; Merhume Hatice Sevim’in Eşi; Aysel, Taşkın, Naciye, Necla, Hatice Ve Hülya’nın Babaları; Samet,Demet,Emre,Aykut,Burak,Begüm,Nezaket,Hilal,İrem,Kerem,Furkan,Nuri,Eren Ve Ensar’ın Dedeleri Hayri SEVİM Vefat Etmiştir.
Fatma KARLI 02/09/2021
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Merhum Oflu Süleyman Karlı’nın Eşi; Mustafa Ve Hüseyin Karlı’nın Anneleri;Hatice,Fatma,Mert Enes, Ayşe Ve Süleyman Karlı’nın Babaanneleri Fatma KARLI Vefat Etmiştir.
Firdevs ER 01/09/2021
(Çarşamba)
Uzunçayır Mahallesi Yağmur Sokak Sakinlerinden; Belediyemizden Emekli Nihat Er’in Eşi; Ömer Ve Muharrem Er’in Anneleri; Alaattin,Nurettin Ve Cemalettin Uçar’ın Kardeşleri Firdevs ER Vefat Etmiştir.
Rıza GÖKTAY 01/09/2021
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Solak Sokak Sakinlerinden ; Gülden Göktay’ın Eşi; Muhammet Tekin’in Eniştesi ;Recep Oğlu Rıza GÖKTAY Vefat Etmiştir.
Nermin BOZKURT 01/09/2021
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Merhum Şakir Ve Merhume Durkadın Yavuz’un Kızları; Mehmet Bozkurt’un Eşi; Hediye Bozkurt’un Annesi; Ahmet,Yavuz, Nazım Ve Turan Bozkurt’un Yengeleri Nermin BOZKURT Vefat Etmiştir.
Selahattin ACAR 01/09/2021
(Çarşamba)
Ormanlı Beldesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Acar’ın Oğlu; Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü Emekli Katiblerinden Selahattin ACAR Vefat Etmiştir.
Mustafa TURAN 01/09/2021
(Çarşamba)
Cemaller Köyü Eşrafından; ;Ttk.’Dan Emekli ;Serdar, Atilla, Şengül, Çiğdem Ve Sevgi Turan’ın Babaları; Meryem Yıldırım Ve Ali Osman Temizel’in Kardeşleri; Yaşariye Turan’ın Eşi Mustafa TURAN Vefat Etmiştir.
Pakize TURGUT 01/09/2021
(Çarşamba)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Ve Asiye Turgut’un Anneleri; Mustafa Ve İsmail Turgut İle Müzeyyen Özmen’in Teyzeleri;  İlker Turgut’un Babaannesi ;Berkay, Rutkay Ve Ahmet’in Büyükbabaanneleri;  Merhum Ahmet Turgut’un Eşi Pakize TURGUT Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.