Şubat 2021 Vefat Edenler

Şubat 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Meryem KOLSUZ 19.02.2021
(Cuma)
Servet Uzunhasanoğlu, Ahmet Ve Alaattin Kolsuz’un Anneleri,Fatoş Ve Sevdiye Kolsuz’un Kayınvalideleri,Barış,Umut Ve Damla Kolsuz’un Babaanneleri,Sibel Demirezen,Atilla,Cengiz,Meryem,Gaye,Alper Ve Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Personeli Mehmet Ziya Uzunhasanoğlu’nun Anneanneleri Ereğli Esnaflarından Merhum Mehmet Kolsuz’un Eşi Meryem KOLSUZ Vefat Etmiştir.
Halil YALÇIN 19.02.2021
(Cuma)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hacıkadın’ın Eşi Erdemirden Emekli Halil YALÇIN Vefat Etmiştir.
Adem TEMEL 19.02.2021
(Cuma)
Şendoğan Temel,Halil Temel,Emine Candan Ve Havagül Durgut’un Babaları,Halil Durgut Ve Bayran Candan’ın Kayınpederleri,Yunus,Mustafa,Cemil Ve Erdoğan Temel’in Kardeşleri,Musa Oğlu Adem TEMEL Vefat Etmiştir.
Türkan BİRİNCİ 17.02.2021
(Çarşamba)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Süleyman Birinci Ve Celalettin Birinci’nin Anneleri, Şükrü Kaya Birinci’nin Eşi Türkan BİRİNCİ Vefat Etmiştir.
Yusuf OVALI 10.02.2021
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden ;Recep Ovalı Ve Merhume Emriye Ovalı’nın Oğulları; İzzet Ovalı,Orhan Ovalı,Ayten Çimen Ve Selma Tanyıldız’ın Kardeşleri Yusuf OVALI Vefat Etmiştir.
Turgut KAPAN 09.02.2021
(Salı)
Akarca Mahallesi Erdemyuva Evleri Sakinlerinden ; Esin Bozkuş, Eralp Kapan  Ve Burak Kapan’ın Babaları; Halil Bozkuş,Emine Kapan Ve Esra Kapan’ın Kayınpederleri; Batuhan, Gözde,Damla, Özde Ve Fırat’ın Büyükbabaları; Aysel Kapan’ın Eşi Turgut KAPAN Vefat Etmiştir
Adnan ÖZDEMİR 09.02.2021
(Salı)
Kepez Mahallesi Gaziler Sokak Sakinlerinden; Seher Özdemir’in Eşi; Emel Özdemir, Ali Cem Özdemir, Müjgan Özdemir Ve Kemal Özdemir’in Babaları; Aysel Özdemir,Ekrem Özdemir,Hasan Özdemir Ve Yunus Özdemir’in Kardeşleri; Kandilli Ttk.Dan Emekli Terzi Adnan ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.            
Vesile AKBAŞ 08.02.2021
(Pazartesi)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Akbaş’ın Eşi; Melek Cerrah Ve Nuray Kandas’ın Anneleri; Mustafa Arslan’ın Kardeşi; Cemil Ceyhan’ın Kayınvalidesi; Hasan Akbaş’ın Yengesi Vesile AKBAŞ Vefat Etmiştir.
Birol ÜNAL 07.02.2021
(Pazar)
Hümmet Ünal Ve Merhume Refiye Ünal’ın Oğulları, Elvide Ünal’ın Eşi, Birkan Ünal’ın Babası, Halime, Şermin, Nermin Ve Varol Ünal’ın Kardeşleri, Alaaddin Korkmaz Ve Mehmet Altundaş’ın Kayınbiraderi, Korhan Parlak, Orhan Parlak, Doğuş Korkmaz, Deniz Altuntaş Ve Ayris Altuntaş’ın Dayıları, Birol ÜNAL Vefat Etmiştir
Niyazi ÖZDEMİR 06.02.2021
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Günebakan Sokak Sakinlerinden Yılmaz Özdemir, Bayram Özdemir, Abdullah Özdemir’in Babaları, Asiye Özdemir’in Eşi, Eski Ereğli Esnaflarından Terzi Niyazi ÖZDEMİR Vefat Etmiştir
Batuhan ÖNER 05.02.2021
(Cuma)
Ereğli Eşrafından ; Merhum Abdulkadir Ve Bayhan Öner İle  Mustafa Ve Şükran Acar’ın Torunları; Erdemir Emeklisi Öncel Öner  Ve Figen Öner’in Oğulları;Nehir Ve Melikesu’nun Ağabeyleri;  Arzu Öner’in Eşi; Baybars Öner’in Babası; Ender Öner Ve Tanju Acar’ın Yeğenleri;  Deniz Ve Berke’nin Kuzenleri Batuhan ÖNER Vefat Etmiştir.
İsmail DEMİREL 05.02.2021
(Cuma)
Köseler  Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Şaban Ve Merhume Güllü Demirel’in Oğulları; Ayşe Demirel’in Eşi; Mustafa ,İlhami,Kdz.Ereğliler Derneği Başkanı Birkan Demirel Ve Serkan Demirel’in Babaları; Erdemirden Emekli; Kışla Sanayi Esnaflarından İsmail DEMİREL Vefat Etmiştir.
Yunis ÖZER 05.02.2021
(Cuma)
Pazaryeri Esnaflarından; Ali Özer,Hüseyin Özer Ve Merhum Ali İhsan Özer’in Babaları; Merve, Gamze, Kerimcan, Yunus Emre,Alper Ve Merhum Taha Mert Özer’in Dedeleri Yunis ÖZER Vefat Etmiştir.
Selahattin GÜNDOĞDU 04.02.2021
(Perşembe)
Emirali Köyü Sakinlerinden; Merhume Hava Gündoğdu’nun Eşi;  Belediyemiz Çalışanlarından Önder Gündoğdu’nun Babası ; Burak,Samet,Serdar ,Adnan Ve Ptt. Çalışanlarından Seçkin Güner’in Dedeleri Selahattin GÜNDOĞDU Vefat Etmiştir.
Ahmet ÇÖMETEN 04.02.2021
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muharrem Ve Emine Çömeten’in Oğulları; Fatma Çömeten’in Eşi; Mustafa , Nilgün Ve Murat Çömeten’in Babaları; Hakibar Günay Ve Pakize Özdemir’in Ağabeyleri, Zeliha Ve Emel Çömeten’in Kayınpederleri; Batuhan ,Berke,Demir Ve Adar Çömeten’in Dedeleri;  Önder, Serkan, Mürüvvet Özdemir Ve Hakan Günay’ın Dayıları Ahmet ÇÖMETEN  Vefat Etmiştir.
Emine AŞAN 04.02.2021
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Yaşar Aşan’ın Eşi; Hasan Turgut, Ayhan, Sevim Ve İsmail Aşan’ın Anneleri; Bilhan Aşan’ın Kayınvalidesi; Gökay Ve Simay Aşan’ın Babaanneleri Emine AŞAN Vefat Etmiştir.
Mustafa AYDIN 04.02.2021
(Perşembe)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ali  Ve  Merhum Ayşe Aydın’ın Oğulları; Safiye Aydın’ın Eşi; Funda Karaman’ın Babası; Gökhan Karaman’ın Kayınpederi; Serhan Demirhan, Ali Aydın Ve Yasin Aydın ‘In Amcaları Mustafa AYDIN Vefat Etmiştir.
Fehmiye KARAKUŞ 03.02.2021
(Çarşamba)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Ali Haydar Karakuş’un Eşi; Remzi Ve Yılmaz Karakuş’un Anneleri; Korkut, Ali, Aytek, Ayşegül , Ahu Ve İrem Karakuş’un Babaanneleri Fehmiye KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Bakiye PASLI 03.02.2021
(Çarşamba)
Kandilli Beldesi Sakinlerinden; Ttk.’Dan Emekli Merhum Mehmet Paslı’nın Eşi; Merhum Ekrem Paslı, Mustafa Paslı, Celal Paslı Ve Cemil Paslı’nın Anneleri Bakiye PASLI Vefat Etmiştir.
Ahmet TOPÇU 01.02.2021
(Pazartesi)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Gülperi Topçu’nun Eşi; Reyhan Göktürk, Ayten Tekin,Filiz Yeniçeri ,Özkan Topçu Ve Erkan Topçu’nun Babaları; Rasim, Recep Ve Ekrem  Topçu’nun Kardeşleri; Belediyemiz İtfaiye Eri Mehmet Yeniçeri, Şaban Göktürk Ve Mustafa Tekin’in Kayınpederleri; Belediyemiz Fen İşlerinden Emekli Ahmet TOPÇU Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.