Aralık 2020 Vefat Edenler

Aralık 2020 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Veli DANYILDIZ 31.12.2020
(Perşembe)
Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden ; Merhume Mahizer Danyıldız’ın Eşi; Aydın,Adem,Adnan Ve Cüneyt Danyıldız İle Suzan Keleş’in Babaları Veli DANYILDIZ Vefat Etmiştir.
Nevzat ERDEM 31.12.2020
(Perşembe)
Süleymanlar Mah. Sakinlerinden; Perihan Erdem’in Eşi; Seda Koşma Ve Selda Sevinç’in Babaları; Kadir Koşma Ve Kenan Sevinç’in Kayınpederleri; Tuane Sude Koşma,Buse Cemre Koşma Ve Arman Deniz Sevinç’in Dedeleri ;  Ttk. Dan Emekli Eski Lavvar Müdürü Nevzat ERDEM Vefat Etmiştir.
Nazikar ULAŞ 31.12.2020
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak Sakinlerinden; Merhum Hacı Hüseyin Ulaş’ın Eşi; Merhum Havagül,Reyhan,Beyhan Ve Baki Ulaş’ın Anneleri; Hüseyin ,Semih Ve Melike’nin Babaanneleri; Altan, Mehmet, Aysel, İsmail, Tuncay, Nuray Ve Murat’ın Anneanneleri Nazikar ULAŞ Vefat Etmiştir.
Ayşe ÜNLÜ 29.12.2020
(Salı)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Bilal Ünlü’nün Eşi; Feride, Fatma, Firdevs, Fahri Ve Faruk Ünlü’nün  Anneleri Ayşe ÜNLÜ Vefat Etmiştir.
Mehmet YILDIRIM 29.12.2020
(Salı)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Şehriban Yıldırım’ın Eşi; Kışla Nakliyecilerinden Yavuz Yıldırım’ın Babası; Gülbahar Yıldırım’ın Kayınpederi; Ali Okan Yıldırım Ve Belediyemiz Personellerinden Ozan Yıldırım’ın Dedeleri Mehmet YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Nevin BİÇER 28.12.2020
(Pazartesi)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Cafer Tayyar Güzey Ve Merhume Fatma Güzey’in Kızları; Merhum Yüksel Biçer’in Eşi; Nezih Güzey,Nezihe Turan,Bülent Güzey Ve Nesrin Pehlivan’ın Ablaları ; Canan ,Vildan  Ve Kadir Biçer ’İn  Anneleri Nevin BİÇER Vefat Etmiştir.
Cevdet BULUT 28.12.2020
(Pazartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Bahtiyar Bulut Ve Merhume Hilal Bulut’un Oğulları; Hacı Hurşit Bulut,Merhum Ekrem Bulut,Hacı Turgut Bulut,Şahsende Çiftçi Ve Gülzade Yarın’ın Kardeşleri;Nesrin Tingaz Ve Yener Bulut’un Ağabeyleri;  Dilber Bulut’un Eşi; Funda Yağar,Hacı Mehmet Bulut,Cüneyt Bulut,Adem Bulut Ve Hilal Bulut’un Babaları Cevdet BULUT Vefat Etmiştir.
İsmail KARADAŞ 28.12.2020
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mah. Aktaş Sokak Sakinlerinden; Merhum Niyazi  Ve Merhume Hatice Karadaş’ın Oğulları; Melek Er Ve Güler Arslan ‘In Kardeşleri;Ayşe Karadaş’ın Eşi;  Gönül Hasçelik,Hatice Derin,Nermin Turgut, Ve Fort Bayii Çalışanlarından Metin Ve Mustafa Karadaş’ın Babaları  Belediyemiz Atölyesinden Emekli İsmail KARADAŞ Vefat Etmiştir.
Hıdır BARIŞ 28.12.2020
(Pazartesi)
Elmatepe Mah. Esentepe Sok. Sakinlerinden ; Hadice Barış’ın Eşi; Cemal Barış,Hediye Ateş,Sakine Ataş,Özgür Barış,Güler Barış Ve Eylem Uğuş’un Babaları; Necati Barış’ın Kardeşi; Cihan Barış,Akan Barış Ve Savaş Barış’ın Amcaları Hıdır BARIŞ Vefat Etmiştir.
Emine ÖZSOY 28.12.2020
(Pazartesi)
Çaylıoğlu  Eşrafından ; Çaylıoğlu Eski Belediye Başkanı Önder Özsoy’un Eşi; Can Buğra Özsoy Ve Edip Burak Özsoy ‘Un Babaları; Ahmet Özsoy Ve Yaşar Özsoy’un Kızları; Ünver Özsoy Ve Merhume Nermin Özsoy’un Gelinleri; Emine ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Mustafa ÇAM 26.12.2020
(Cumartesi)
Köyü Sakinlerinden Hüseyin Çam Oğlu Mustafa ÇAM Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Defnedilecektir.Dost Ve Akrabalarına Üzüntü İle Duyurulur.
Recep Hüsnü ÖZCAN 25.12.2020
(Cuma)
Abdi Köyü Eşrafından ;Eski Chp İlçe Yöneticilerinden  Derya Özcan’ın Eşi; Mehmet Furkan Özcan Ve Çiğdem Çağlar’ın Babaları;Recep Hüsnü ÖZCAN Vefat Etmiştir.
İbrahim KÖKÇÜ 25.12.2020
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Ramazan Kökçü,Batuhan Kökçü Ve Nejla Kayabaşı’nın Babaları; Tuncay Kayabaşı’nın Kayınpederi İbrahim KÖKÇÜ Vefat Etmiştir.
Recep SEZER 24.12.2020
(Perşembe)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Halime Ve Yaşar Sezer’in Oğulları; Ayşe Sezer’in Eşi; Burak Sezer’in Babası; İlyas, Orhan, Ali Ve Yaşare Sezer’in Kardeşleri Recep SEZER Vefat Etmiştir.
Muzaffer ÇETİN 24.12.2020
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Hacı Musa Sokak Sakinlerinden; Kübra Çetin’in Eşi; Harun Çetin,Halil Çetin,Recep Çetin,Ayşe Çivici,Hanife Akdoğan Ve Lütfiye Çam’ın Babaları;  Harun Çivici,Recep Akdoğan Ve Muharrem Çam’ın Kayınpederleri Muzaffer ÇETİN Vefat Etmiştir.
Nevzat GÜL 24.12.2020
(Perşembe)
Kent Taksi Ve Pazar Taksi Eşraflarından; Leyla Gül’ün Eşi; Olcay,Gülay,Gönül Ve Şenay’ın Babaları ; Seyfettin,Haydar ,Hakan Ve Gökhan’ın Kayınpederleri; Celal,Cafer Hasan,Mavili,Gülümser Ve Havagül’ün  Ağabeyleri ; Pazaryeri Ereğli Kundura Sahibi Nevzat GÜL Vefat Etmiştir.
Ahmet İŞERİ 24.12.2020
(Perşembe)
Şehrimiz Esnaflarından ; Aytan Ve Nurten İşeri’nin Oğulları; Kevser İşeri’nin Eşi; Utku İşeri’nin Babası ;  Levent İşeri Ve Nursen Kolay’ın Kardeşleri; Emre,Emir Ve Buse İşeri’nin Amcaları; Oğuzhan Kolay’ın Dayısı; Recep Kolay’ın Kayınbiraderi  Ahmet İŞERİ Vefat Etmiştir.
Rebiye ÇİFTCİ 23.12.2020
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Ve Kars Eşrafından  ; Himaye Öztürk, Hediye Siner ,Abdullah Çiftci Ve Merhum Nasip Çiftci’nin Anneleri; Saniye Çiftci’nin Kayınvalidesi; Zeynep Ve Ömer Öztürk’ün Anneanneleri; Sema Ve Yusuf Çiftci’nin Babaanneleri; Oray ,Turan, Rehim, Çetin, Fevzi, Yakup, Eyüp, Ve Merhum İsmail Çiftci’nin Yengeleri Rebiye ÇİFTCİ Vefat Etmiştir.
Ruşen AKANT 23.12.2020
(Çarşamba)
Orhanlar Mah. Kanarya Sokak Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Hüseyin Güngör Akant’ın Eşi; Şayan Kayıkcı Ve Naci Akant’ın Anneleri; Kadir Kayıkcı Ve Necla Akant’ın Kayınvalideleri; Orkun Ve Sude Kayıkcı’nın Anneannesi; Zeynep Ve Can Akant’ın Babaannesi  Ruşen AKANT Vefat Etmiştir.
Durmuş BİNGÖL 23.12.2020
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Dr Ahmet Bingöl,Açelya Bingöl Ve Afranur Bingöl’ün Babaları; Nezahat Bingöl’ün Eşi; Erdemir Hassas Aletlerden Emekli Durmuş BİNGÖL Vefat Etmiştir.
Bayram GÖKDEMİR 22.12.2020
(Salı)
Ömerli Mahallesi Kaynarca Konutları Sakinlerinden ; Merhum Hüseyin Gökdemir Ve Merhume Naciye Gökdemir’in Oğulları; Saniye Gökdemir’in Eşi; Berna Gökdemir Tokel ,Yelda Gökdemir Ve Selda Gökdemir’in Babaları; Mustafa Tokel’in Kayınpederi ; Zonguldak Ttk Genel Müdürlüğünden  Emekli Bilgasayar Sistem  Şefi Bayram GÖKDEMİR Vefat Etmiştir.
Emine PALA 22.12.2020
(Salı)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Reşat, Hasan, Savaş, Yıldırım Ve Filiz Pala’nın Anneleri; Yaşar Pala’nın Eşi Emine PALA  Vefat Etmiştir.
Ertan ÖZYAĞMUR 21.12.2020
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Sabahat Özyağmur’un Eşi; Sertan Özyağmur  Ve Serhat Özyağmur ‘Un Babaları; Deniz Özyağmur’un Dedesi Erdemirden Emekli Ertan ÖZYAĞMUR Vefat Etmiştir.
Nevzat YILMAZ 21.12.2020
(Pazartesi)
Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Merhum Yusuf Yılmaz Ve Emine Yılmaz’ın Oğulları; Hatice Yılmaz’ın Eşi; Ayşe, Ömer Ve İlyas Yılmaz’ın Babaları Nevzat YILMAZ Vefat Etmiştir. 
Hasan ÇAKAR 21.12.2020
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Ve Hopa Eşrafından ; Nursel Çakar’ın Eşi; Kadir Çakar,Osman Çakar Ve Fatma Taşran’ın Babaları; Üzeyir Taşran’ın Kayınpederi Hasan ÇAKAR Vefat Etmiştir.
Ercivan YILDIRIM 21.12.2020
(Pazartesi)
Süleymanlar Mah. Sakinlerinden;Merhum Nazım Yıldırım Ve Nazan Yıldırım’ın Oğulları;  Gülten Yıldırım’ın Eşi; Selda Özdemirci Ve Ceyda Yıldırım’ın Babaları; Bahadır Özdemirci’nin Kayınpederi; Erdoğan Yıldırım, Şendoğan Yıldırım, Aydoğan Yıldırım Ve Mircan Yıldırım’ın Kardeşleri  Ercivan YILDIRIM Vefat Emiştir.
Aysel DEMİR 21.12.2020
(Pazartesi)
Korubaşı Mahallesi Toki Evleri Sakinlerinden; Hüseyin Demir’in Eşi; Sevda Öktem Ve Zeynep Özparlak’ın Anneleri; Faruk Öktem Ve Semih Özparlak’ın Kayınvalideleri Emekli Öğretmen Aysel DEMİR Vefat Etmiştir.
Naciye ÖZCAN 21.12.2020
(Pazartesi)
Kavaklık Mahallesi Devrekyolu Cad. Sakinlerinden; Erdemirden Emekli  Cevdet Özcan’ın Eşi; Ayşe Duman,Aysel Akdeniz,Ayla Karakuş Ve Erdemirden Emekli  İhsan Özcan’ın Anneleri; Cevdet Özcan Ve Erdemir Çalışanlarından Atilla Özcan’ın Babaanneleri Naciye ÖZCAN Vefat Etmiştir.
Mükerrem DEMİRHAN 21.12.2020
(Pazartesi)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Hasan Demirhan’ın Eşi; Emine ,Süleyman, Şaban, Hüseyin Ve İsmail Demirhan’ın Anneleri; Süleymanlar Mah. Eski Muhtarı Hüseyin Soyarslan’ın Ablası Mükerrem DEMİRHAN Vefat Emiştir.
Hülya ÇATAKLI 20.12.2020
(Pazar)
Ali Çataklı’nın Eşi,Lüsyen Çataklı’nın Annesi,Caner Özçep’in Kayınvalidesi,Merhum Orçun Çataklı’nın Annesi,Can Özçep’in Anneannesi,Sema Türkgülü Ve Hulki Tekin’in  Ablaları,Utku Koleji Kurucularından Emekli Öğretmen Hülya ÇATAKLI Vefat Etmiştir.
Muzaffer ÇUBUKÇUOĞLU 20.12.2020
(Pazar)
Asım Ve Fatma Çubukçuoğlu’nun Oğlu,Özge,Gözde,Özgen Ve Yasin’in Babaları,Fatma Çubukçuoğlu’nun Eşi Muzaffer ÇUBUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir.
Emine UZUNMEHMETOĞLU 19.12.2020
(Cumartesi)
Hakkı Uzunmehmetoğlu’nun Eşi,Neriman,Nurgül,Alirıza,Ekrem Uzunmehmetoğlu’nun Anneleri,Emine UZUNMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.
Şefiye YILDIRM 19.12.2020
(Cumartesi)
Merhum İsmet Yıldırım’ın Eşi,Merhum Sabahat Adıbelli,Coşkun Yıldırım Ve Sabahattin Yıldırım’ın Annesi,Semih Yıldırım’ın Babaannesi,Rabia Yıldırım’ın Anneannesi,Gülizar Yıldırım’ın Kayınvalidesi,Şefiye YILDIRM Vefat Etmiştir.
Recep ERDOĞDU 19.12.2020
(Cumartesi)
  Neriman Erdoğdu’nun Eşi,Bahtiyar Erdoğdu,Raşit Erdoğdu,Hava Özkan Ve Şerife Ünal’ın Babası,Ormanlı Cuma Eşrafından Recep ERDOĞDU Vefat Etmiştir.
Sebahattin YILDIRIM 19.12.2020
(Cumartesi)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Yıldırım Ve Yaşar Yıldırım’ın Oğlu Nurten Yıldırım’ın Eşi,Gökhan Ve Doğukan Yıldırım’ın Babaları,Merve Yıldırım’ın Kayınpederi,Nurettin Yıldırım,Gülcan Erdem Ve Melek Egeli’nin Abileri Sebahattin Yıldırım Vefat Etmiştir.
Azim EFE 19.12.2020
(Cumartesi)
Şadi,Şadan Ve Gülşah Efe’nin Babaları,Necla Efe’nin Eşi,Emniyetten Emekli Azim EFE Vefat Etmiştir.
Nezahat KUŞ 18.12.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Hatip Sok. Sakinlerinden;Emekli Katip Merhum İlyas Yıldırım Ve Merhume Emine Yıldırım’ın Kızları; Emine Korkaman Ve Dilek Bayram’ın Anneleri; Selçuk Bayram Ve İsa Korkaman’ın Kayınvalideleri; Hatip Camii Cemaatinden İsmet Kuş’un Eşi  Nezahat KUŞ Vefat Etmiştir.
Cengiz ÖZTÜRK 18.12.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Hacı Eşref Çıkmaz Sok. Sakinlerinden; Merhum İsmail Öztürk Ve Hanım Öztürk’ün Oğulları; Ersin Öztürk’ün Kardeşi; Sevim Öztürk’ün Eşi; Atakan,Atacan Ve Rüya Öztürk’ün Babaları  Cengiz ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.     
Fatma AYDOĞAN 18.12.2020
(Cuma)
Aydın Köyü Armutlucuma Sakinlerinden; Merhum Mehmet Aydoğan’ın Eşi; Kemal, Kenan, Atilla, Hüseyin, Ramazan,Nezahat Ve Melahat’ın Anneleri; Yunus Uludağ,Durdu Uludağ, Firdevs Özcan Ve Emine Bozkurt’un Ablaları; Raif, İsmail, Hasan, Bayram Ve Fatma Aydoğan’ın Yengeleri  Fatma AYDOĞAN Vefat  Etmiştir.
Firdevs DEMİRTAŞ 18.12.2020
(Cuma)
Kestaneci Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden , Merhum Halil Demirtaş’ın Eşi; Kısmet  Demirtaş,Ali Demirtaş ,Şenol Demirtaş Ve Halil Demirtaş’ın Anneleri; Güven Demirtaş,Gökhan Demirtaş Ve İsmail Demirtaş ‘In Babaanneleri Firdevs DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.
Mustafa EGELİ 18.12.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nazikar Egeli’nin Eşi; Merhum Hasan Egeli,Gülerman Kunul,Özcan Egeli,Erdal Egeli Ve Özlem Turgut’un Babaları; Tacettin Kunul Ve Hasan Turgut’un Kayınpederi Mustafa EGELİ  Vefat Etmiştir.
Ayşe DURGUT 18.12.2020
(Cuma)
Merhum Necati Aydemir Ve Seher Aydemir’in Kızları; İsa Durgut’un Eşi Burcin Durgut Ve Gülçin Civelek’in Anneleri; Şengül Aydemir’in Ablası; Kumsal Civelek’in Anneannesi ; Umut Civelek’in Kayınvalidesi Ayşe DURGUT Vefat Etmiştir.
Ergün ÖZDEMİR 18.12.2020
(Cuma)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Özdemir Ve Merhume Reyhan Özdemir’in Oğulları; Merhume Hacı Şefika Özdemir’in Eşi; Nuray Akdereli; Koray Özdemir, Ve Reyhan Sevim’in Babaları; Seyhan Kaymaz  Ve Erhan Özdemir Ve İbrahim Özdemirin Ağabeyleri  Hacı Ergün ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.
Hüseyin AKBAŞ 18.12.2020
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Havva Akbaş’ın Eşi; Rıdvan Akbaş ,Siyami Akbaş, Naciye Oktay Ve Nazmiye Koç’un Babaları; Elif,Ebru,Kubilay,Sude Ve Sıla’nın Dedeleri Hüseyin AKBAŞ Vefat Etmiştir.
Aynur ACUR 18.12.2020
(Cuma)
Süleymanlar Mah. İstasyon Cad. Sakinlerinden; Ereğli Eşrafından Merhum Ercan Acur’un Eşi; Merhum Nuri Karacasu Ve Ayten Karacasu’nun Kızları; Ali ,İsmail Ve Nuri Acur’un Anneleri; Büşra, Berk, Eray, Ercan ,Öykü Ve Utkuacur’un Babaanneleri, Feride ,Zühre Ve Önay Acur’un Kayınvalideleri Aynur ACUR Vefat Etmiştir.
Fatma AYDOĞAN 17.12.2020
(Perşembe)
Aydın Köyü Armutlucuma Sakinlerinden; Merhum Mehmet Aydoğan’ın Eşi; Kemal, Kenan, Atilla, Hüseyin, Ramazan,Nezahat Ve Melahat’ın Anneleri; Yunus Uludağ,Durdu Uludağ, Firdevs Özcan Ve Emine Bozkurt’un Ablaları; Raif, İsmail, Hasan, Bayram Ve Fatma Aydoğan’ın Yengeleri  Fatma AYDOĞAN Vefat  Etmiştir.
Mehmet KURT 17.12.2020
(Perşembe)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Kurt Ve Merhume Makbule Kurt’un Oğulları; Ahmet Kurt,Işıl İpçi Ve Seren Bahçebaşı’nın Babaları; Merhume Muhterem Çatakoğlu’nun Kardeşi; Mustafa Kurt,Şefik Kurt, Jale Gür Ve Merhum Taylan Kurt’un Ağabeyleri ,Asiye Kurt’un Eşi; Erdemirden Emekli Mehmet KURT Vefat Etmiştir.
Mehmet ERBAKAN 17.12.2020
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Bahçelievler Sokak Sakinlerinden; Ayşe Nuran Erbakan’ın Eşi; Osman Sadık Erbakan, Arzu Erbakan,Fatih Erbakan Ve Mümine Erbakan’ın Babaları; Aydın Erbakan’ın Kardeşi; İbrahim Nihat Erbakan’ın Amcası; Nasuh Engin’in Dayısı Mehmet ERBAKAN Vefat Etmiştir.
Rahmiye TUNALI 17.12.2020
(Perşembe)
 Alaplı Erdemyuva Sakinlerinden; Erbuz Soğutmanın Sahiplerinden; Erdemir Evler Bakımdan Emekli Ahmet Tunalı’nın Eşi; Hasan Tunalı,Uğur Tunalı Ve Fatma Tatlıbaş’ın Anneleri; Nadir Tatlıbaş,Arife Tunalı, Ve Eda Tunalı’nın Kayınvalideleri; Ahmetcan  Ve Ata Tatlıbaş’ın Anneanneleri; Kerem, Taha Ve Tuna Tunalı’nın Babaanneleri Rahmiye TUNALI Vefat Etmiştir.
Mehmet Cengiz KOCAMAN 16.12.2020
(Çarşamba)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Ümmiye Kocaman’ın Eşi; Fatih Kocaman Ve Barış Kocaman’ın Babaları; Egemen Kocaman’ın Dedesi; T.Tk’dan Emekli ; Merhum Celal Katip’in Oğlu Mehmet Cengiz KOCAMAN Vefat Emiştir.
Ayşe KALAYCI 16.12.2020
(Çarşamba)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Satı Kalaycı’nın Eşi; Merhum Ali Kalaycı, Merhum Tayfun Kalaycı Ve Eyüp Kalaycı’nın Anneleri Ayşe KALAYCI Vefat Etmiştir.
Ayşe KÖHEN 16.12.2020
(Çarşamba)
Belen Yeni Mahalle Dündarlar Sokak Sakinlerinden; Merhum Ahmet Köhen’in Eşi; Neriman Köhen, Sadegül Aslanboğa, Ahmet Köhen Ve Ramazan Köhen’in Anneleri; İsmail Demir’in Halası Ayşe KÖHEN Vefat Etmiştir.
Recep ALTAY 16.12.2020
(Çarşamba)
 Korubaşı Mahallesi Eşrafından; Merhume Şerafettin Ve Nazmiye Altay’ın Oğulları; Ahmet, Bayram, İsmail Ve Şerafettin Altay İle Emine Korkmaz Ve Gülüzar Köksal’ın Kardeşleri; Turan Göktay’ın Kayınpederi;Gökşen Göktay,Gökhan Altay Ve Ercan Altay’ın Babaları; Emine Altay’ın Eşi Recep ALTAY Vefat Etmiştir.
Nazife AYDIN 16.12.2020
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Merhum Recep Aydın’ın Eşi; Kadir Aydın, Şaban Aydın, Nazmiye Baytekin, Emine Lülecioğlu;Hacer Bozacıoğlu Ve Müşerref Ünlü’nün Anneleri; Hülya Aydın,Fatma Aydın,Mehmet Baytekin,Zübeyir Lülecioğlu,Osman Bozacıoğlu Ve Mehmet Ünlü’nün Kayınvalideleri Nazife AYDIN Vefat Etmiştir.
İbrahim AKBAŞ 16.12.2020
(Çarşamba)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden;Merhume Şerife Akbaş’ın Eşi;  Recep Akbaş, Merhume Rabia Karaşol, Ekrem  Akbaş, Emine Aydın Ve Nurcan Erkez’in Babaları; Hacı İbrahim AKBAŞ Vefat Etmiştir.
Mehmet Hilmi SARAÇOĞLU 15.12.2020
(Salı)
Aşağıkayadereli Köyü Akıllı Mahallesi Sakinlerinden, Merhume Emine Saraçoğlu’nun Eşi; Sezgin Saraçoğlu, Merhum Ergin Saraçoğlu Ve Satı Karadağ’ın Babaları; Şaban Karadağ Ve Ayşe Saraçoğlu’nun Kayınpederleri; Taner ,Coşkun, Adem ,Nevin,Mucella Ve Azra Saraçoğlu’nun Dedeleri Mehmet Hilmi SARAÇOĞLU Vefat Etmiştir.
İsmail ÖCAL 15.12.2020
(Salı)
Alaplı 1050 Evler Sakinlerinden; Gülbahar Öcal’ın Eşi; Serdar Ve Emine Öcal’ın Babaları; Kışla Nakliyatçılarından İsmail ÖCAL Vefat Etmiştir.
Ahmet ÇÖMETEN 15.12.2020
(Salı)
Işıklı Köyü Sakinlerinden; Hasan Ve Fatma  Çömeten’in Oğulları; Hacıkadın Çömeten’in Eşi; Durmuş,Hatice,Nuriye,Ayşe Ve Recep Çömeten’in Babaları; Nilay Ve Elif Çömeten İle  Hayrettin Uysal,Murat Yılmaz  Ve Kemal Koçak’ın Kayınpederleri; Saffet, Hava Ve Sevinç’in Ağabeyleri; Devlet Demiryollarından Emekli Ahmet ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.
Mustafa GÜZEL 15.12.2020
(Salı)
Topçalı Mah. Sakinlerinden;  Ve Kışla Sanayi Esnaflarından ; Şerife Güzel’in Eşi; Bayram, Adem, Mustafa  Ve Selçuk Güzel’in Babaları Mustafa GÜZEL  Vefat Etmiştir.
Şefaat YILDIZ 14.12.2020
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi  Sakinlerinden; Merhum Hasan Arıcı’nın Eşi; Okay Arıcı,İlkay Arıcı Ve İlknur Mete’nin Anneleri; Tanzer Mete’nin Kayınvalidesi ; Enes,Ecrin, Furkan, Hande Can‘In Babaanneleri Şefaat YILDIZ Vefat Etmiştir.
Ertuğrul OĞUZ 14.12.2020
(Pazartesi)
Şehrimiz Eski Esnaflarından Habip Kiriş Ve Sema Kiriş’in Dünürü; Özkay Gökhan’ın Damadı; Mehmet Ve Atilla Gökhan’ın Enişteleri; Hakan Kiriş’in Kayınpederi; Oğuzcan,Can Ve Zeynep’in Dedeleri; Deniz  Gökdeniz  Ve Didem Kiriş’in Babaları; Nilgün Oğuz’un Eşi ; Erdemir Eski Mütahitlerinden ; Yazar Ve Şair Ertuğrul Oğuz Vefat Etmiştir.
Osman ÇELİKDEMİR 14.12.2020
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi  Filtepe Sok. Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Çelikdemir Ve Merhume Nadide Çelikdemir’in Oğulları; Sema, Aydoğan, Zuhal Ve Hüseyin Çelikdemir’in Babaları;Şükran Çelikdemir’in Eşi; Ereğli Esnaflarından Saatçi Osman ÇELİKDEMİR Vefat Etmiştir.
Ali Ufuk BUZOĞLU 13.12.2020
(Pazar)
Şehrimiz Esnaflarından,  Saklı Bahçe Lokantası Sahibi, Nebahat Buzoğlunun Eşi Merhum İhsan Ve Merhume Mübeccel Buzoğlunun Oğulları Ümit Buzoğlunun Abisi, Emre İle Ece Buzoğlunun Babaları, Suat,Nihat,Naci Ve Nesrin İn Abileri,Can,Yağmur İle Batın In Amcaları Ali Ufuk BUZOĞLU Vefat Etmiştir.
Gülten ATASOY 13.12.2020
(Pazar)
Orhanlar Mahallesi Kızkapısı Sokak Sakinlerinden  Bozhane Balıkcı Eşrafından Musa Atasoy,Müjgan Atasoy Ve Yasemin Soyer İn Anneleri,Doğan Eren,Gürtan Eren İle Erbil Eren İn Kardeşleri Gülay Atasoy Ve Lütfü Soyer İn Kayınvalidesi,Mert Soyer,Yiğit Soyer İle Gülper Tüzel İn Ananeleri,Deniz Atasoy Ve Zeki Atasoy Un Babaneleri,Merhum Ankaralı Zeki Atasoy Un Eşi Gülten Atasoy Vefat Etmiştir.
Arslan Atilla DAMAR 13.12.2020
(Pazar)
Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Ve Hanife Damar In Oğulları,Merhum  Aydemir Dizdaroğlu İle Muhittin Damar In Kardeşi,Hatice Aydeniz,Funda Köse,Filiz Ocak Ve Mert Damar In Babaları,Berkcan İle Tuğberk Aydeniz İn Dedeleri,Belediye Personellerinden Mustafa Aydeniz,Yalçın Köse,Mustafa Ocak İle Serpil Damar In Kayın Pederi, Suzan Damar In Eşi Arslan Atilla Damar Vefat Etmiştir.
Sadakat TALAY 12.12.2020
(Cumartesi)
Kestaneci Mah. Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Saim Talay’ın Eşi; Öğretmen Asuman Talay Başkaya,Alpaslan Talay Ve Merhum Ahsen Kihtir ‘İn Anneleri; Dr. Cevat Başkaya’nın Kayınvalidesi;İpek Başkaya İmal, Ferhat İmal Ve Arif Kihtir’in Anneanneleri; Alp Talay’ın Babaanneleri; Şevval Ve Bora İmal’in Nineleri Sadakat Talay  Vefat Etmiştir.
Rasim DUMAN 12.12.2020
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Durkadın Duman’ın Eşi; Diş Teknisyeni Hasan Duman,Erdemirden Emekli Şeref Duman Ve Safiye Demirtaş’ın Babaları; Belediyemiz Personellerinden Hakan Duman ‘In Dedesi; Erdemir Marangozhane Bölümü  Emekli Formenlerinden Rasim DUMAN Vefat Etmiştir.
Ali DOĞRU 12.12.2020
(Cumartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ; Ayşe Doğru’nun Eşi; Uğur,Oğuz Kaan Ve Zeynep Doğru’nun Babaları; Sevim,Tümer Ve Galip Doğru’nun Kardeşleri; Deniz Ticaret Odası 2. Başkanı Ve A.D. Denizciliğin Sahibi Ali DOĞRU Vefat Etmiştir.
Hüseyin ERGÜN 12.12.2020
(Cumartesi)
Ova Köyü Sakinlerinden; Fikriye Ergün’ün Eşi; Şerife Sevim,İbrahim Ergün,Mustafa Ergün Ve İsmail Ergün’ün Babaları; Mehmet Sevim’in Kayınpederi; Kerem,Serhat,Hüseyin Efe,Ravza Nur Ergün  İle Hamidiye,Beyza,Sümeyye Ve Ravza Sevim’in Dedeleri Hüseyin ERGÜN Vefat Etmiştir.
Necla ÖZKAN 11.12.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Kandilli’den Emekli Nazım Özkan’ın Eşi; Cemal, Sabahattin, Ve Gönül’ün Anneleri; Nazım ,Nida,Hasan Naim ,Emre Ve Furkan’ın Babaanneleri; Tuğba,Esra Ve Emir’in Anneanneleri Necla ÖZKAN Vefat Etmiştir.
Mehmet KARADENİZ 11.12.2020
(Çuma)
Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Pakize  Ve Merhum Mehmet Hilmi Karadeniz’in Oğulları; Yaşar Karadeniz’in Eşi; Mustafa Karadeniz, Kerem Karadeniz, Hilmi Karadeniz Ve Pakize Şahin’in Babaları;Tanju Şahin’in Kayınpederi Mehmet KARADENİZ Vefat Etmiştir.
Sami KONAK 11.12.2020
(Cuma)
Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Nebiye Konak’ın Eşi; Suphi Konak, Hatice Yıldız Ve Merhum Hacı İsmail Konak’ın Babaları; Vahide Sür, Rıfıka Akman, Şaheste Yüksel  Ve Merhum Emine Yüksel’in Kardeşleri; Eren, Beren, Baran Sami, Ceren, Nurhayat Ve Duru’nun Dedeleri Sami KONAK Vefat Etmiştir.
Yaşar BALCI 08.12.2020
(Salı)
20/12/1960 Muş Doğumlu Baba Adı Refik, Ana Adı Göğüş Eşi Merih Balcı, Oğlu Canberk BalcıNüfusa Kayıtlı Olduğu Yer Muş Adresi Süleymanlar Mah1 Nolu İstasyon Cad No 71/C Kdz Ereğli Mesleği Mali Müşavir
Mehmet COŞKUN 10.12.2020
(Perşembe)
Kışla Mahallesi Kültür Sokak Sakinlerinden; Hanım Coşkun’un Eşi; Fatma,Çiğdem,Kadriye Ve Yahya Çoşkun’un Babaları; Orhan ,Cengiz Ve Ergün’ün Kayınpederleri Mehmet COŞKUN Vefat Etmiştir.
Asım ÇİMEN 10.12.2020
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Hatice Ve İlyas Çimen’in Oğulları; Vergi Dairesinde Müdür Yardımcısı İlyas Çimen, Belediyemiz Temizlik İşleri Personellerinden İsa Çimen, Emine Oktay Havva Demirel Ve Fatma Taşcan’ın Babaları; Ahmet, Mehmet,Recep,Şevket Çimen’in Ağabeyleri; Ayşe Çimen’in Eşi Asım ÇİMEN Vefat Etmiştir
İlyas YAVUZ 10.12.2020
(Perşembe)
Üçköy Köyü Sakinlerinden; Tahsin Yavuz Necati Yavuz ,Mali Muhasebeci Sami Yavuz,Halime Durmuş Ve Munise Durmuş’un Babaları; İlyas YAVUZ Vefat Etmiştir.
İlyas AKSÜT 10.12.2020
(Perşembe)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Emekli Ebe Ayten Aksüt’ün Eşi; Özgür Aksüt Ve Umut Aksüt’ün Babaları; Ahu Yıldızhan Aksüt’ün Kayınpederi; Emekli Öğretmen İlyas AKSÜT Vefat Etmiştir.
Zale Muhterem ÇETİN 10.12.2020
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Çetin’in Eşi; Nurşen Çetin Ve Ayşe Boncuk’un Anneleri ; Tuncay Boncuk’un Kayınvalidesi Zale Muhterem ÇETİN Vefat Etmiştir.
Zeki GÜNEŞ 10.12.2020
(Perşembe)
Göçmenler Mah. Sakinlerinden; Ayşe Güneş’in Eşi; Sezgin,Cengiz, Şenvaye Ve Müzeyyen’in Babaları; Eski İnşaat Ustalarından Zeki GÜNEŞ Vefat Etmiştir.      
Hava YALMAN 10.12.2020
(Perşembe)
Ören Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Yalman In Eşi Tahsin, Mehmet, Şerife,Ve Yaşarenin Anneleri,Hüseyin, Semih, Ecevit, Tayfun, Nilgünve Cennet’in Babaanneleri, Sevim Yalman’ın Kayınvalidesi Hava YALMAN Vefat Etmiştir.
Talia CIBIR 09.12.2020
(Çarşamba)
Murtaza Mah. Sakinlerinden ; Merhum Ziyaettin Cıbır’ın Eşi; Merhum Gülümser Nalcı Ve Merhum Seyfettin Kıvrak’ın Kardeşi; Emel Uzun,Zeren Pilevne, Ve Neşe Cıbır’ın Anneleri; Merhum Erdoğan Uzun Ve Oruç Pilevne’nin Kayınvalideleri; Hale Çakmakçı’nın Anneannesi Talia CIBIR Vefat Etmiştir.
Çetin TAŞPINAR 09.12.2020
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Rıza Taşpınar’ın Oğlu; Merhume İmran Taşpınar’ın Eşi; Metin Taşpınar, İlhan Taşpınar Ve İrem Taşpınar’ın Babaları Çetin TAŞPINAR Vefat Etmiştir.
Kiraz AVŞAR 09.12.2020
(Çarşamba)
Kırmacı Mah. Sakinlerinden ; Mehmet Avşar’ın Eşi; Erdal,Ergin,Emrah,Birgül Ve Pınar’ın Anneleri; İlçemiz Esnaflarından Zafer Öztürk,Merhum Cafer Öztürk,Adil Öztürk Ve Fatma Avşar’ın Ablaları Kiraz AVŞAR Vefat Etmiştir.
Feyzullah KORKAMAN 07.12.2020
(Pazartesi)
Durhanlı Köyünden Ve Kadı Tarlası Şen Evler Sakinlerinden; Münevver Korkaman’ın Eşi; İlhan Ve Elif Korkaman’ın Babaları Feyzullah KORKAMAN Vefat Etmiştir.
Ekrem CEBECİ 07.12.2020
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Gülsüm Cebeci’nin Eşi; Dilek Cebeci’nin Babası ; Nursel Çakar’ın Ağabeyi; Emrah,Fatma,Osman,Kadir Ve Emre Çakar’ın Dayıları Ekrem CEBECİ Vefat Etmiştir.
Mikriye CENGİZ 07.12.2020
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Kelçe Mahallesi Sakinlerinden; Salim Cengiz  Fahrettin Cengiz, Ülkü Aşut  Ve Ayben Sengider’in Anneleri ;  Ahmet Aşut, Ayşe Cengiz ,Cüneyt Sengider Ve Ayşe Cengiz’in Kayınvalideleri ,Merhum Eyüp Cengiz’in Eşi  Mikriye CENGİZ Vefat Etmiştir.
Rahmi DEMİRELLİ 07.12.2020
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Haydar Ve Merhume Nezahat Demirelli’nin Oğulları; Esra Durmuş Ve Tuba Gençtürk’ün  Babaları; Murat Durmuş Ve Mehmet Gençtürk’ün Kayınpederleri; Semra Demirelli’nin Eşi; Ece,Eren,Selim Ve Ayşe Deniz’in Dedeleri; Belediyemiz Çalışanlarından Çise Demirelli Ve Taha Demirelli’nin Amcaları Rahmi DEMİRELLİ Vefat Etmiştir.
Ahmet TURGUT 06.12.2020
(Pazar)
Aktaş Mahallesi Sakinlerinden Şeyh Abdurrahman Torunlarından Elif,Merve,Saliha,Kerem Ve Turgut Un Babaları Mehmet,Mustafa,Sevim,Huriye Ve Turgut Un Kardeşleri Erdemirden Emekli Ahmet TURGUT Vefat Etmiştir.
Halil ALTAY 5.12.2020
(Cumartesi)
Hatip Sokak Sakinlerinden Merhum Altan ALTAY ve Gülay ÇINAR’ın Babası, Yaşar ÇINAR’ın Kayınpederi, Ahmet, Ramazan, Şevki ve Ogün ALTAY Abileri , Hatice ALTAY’ın Eşi Emekli Öğretmen Halil ALTAY  Vefat Etmiştir.
Fatma ATAY  5.12.2020
(Cumartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Mahalle Muhtarı Hazım SEVİNÇ’in Kayınvalidesi, Güler ve Fahmettin ATAY’ın annesi Fatma ATAY  Vefat Etmiştir.
Gülay DÜNDAR 5.12.2020
(Cumartesi)
Kocali Mahallesi Sakinlerinden Kemal , Günay ve Gülden DÜNDAR’ın Kardeşi, Çiğdem, Sinan ve Didem DÜNDAR’ın Anneleri Merhum Kadir DÜNDAR ve Merhume Safiye DÜNDAR’ın kızı Erdemirden Emekli Necmi DÜNDAR’ın eşi Gülay DÜNDAR Vefat Etmiştir.
Mehmet DEMİR 04.12.2020
(Cuma)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden;Merhume Lütfiye Demir’in Eşi;  Melik, Fikret, Kasım,Şerife Ve Vetfa Demir’in Babaları; Servet, Yasin,Meshan,Murat Ve Rıdvan Demir’in Dedeleri Hacı Mehmet DEMİR Vefat Etmiştir.
İsmail KONAK 03.12.2020
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Sami Ve Nebiye Konak’ın Oğulları; Sevda Konak’ın Eşi; Sami Baran Ve Sami Beren Konak’ın Babaları; Hatice Yıldız Ve Suphi Konak’ın  Ağabeyleri; Vahide Sür,Rıfıka Akman,Şaheste Yüksel Ve Merhume Samime Yüksel’in Yeğenleri Gazi Hacı İsmail KONAK Vefat Etmiştir.
Ayla ARUZ 03.12.2020
(Perşembe)
Mehmet Ve Emirhanım Özer’in Kızları  Merhum Mustafa Ve Havva Aruz’un Gelinleri; Metin Aruz’un Eşi; Nazan Uzuner,Ayşe Demircan Ve Önder Özer’in Ablaları; Duygu Erçin,Yiğit Aruz Ve Mehmet Aruz’un Anneleri; Mustafa Erçin  Ve Dilek Aruz’un Kayınvalideleri; Kuzey Erçin’in Anneannesi Deniz Er Aruz’un Babaannesi  Ayla ARUZ Vefat Etmiştir.
Vedat ERDEM 03.12.2020
(Perşembe)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Erdem  Ve Merhume Halime  Erdem’in Oğulları; Merhum İsmail Karakuş Ve Zehra Karakuş’un Damatları; Birsen Erdem’in Eşi; Ufuk Ve Ozan Erdem’in Babaları; Merhum Cevat Erdem Ve Hava Köse’nin Kardeşleri Vedat ERDEM Vefat Etmiştir.
Rıza BAKAR 03.12.2020
(Perşembe)
Kırmacı Mah. Erinç Özdamar Sokak Sakinlerinden; Şerife Bakar’ın Eşi; Arzu Tekin Ve Mustafa Bakar’ın Babaları; Abdullah Yılmaz Ve Levent Yılmaz’ın Enişteleri ; Erdemirden Emekli Rıza BAKAR Vefat Etmiştir.
Recep ÜNLÜ 02.12.2020
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Mehmet Ünlü Ve Ayşe Ünlü’nün Oğulları; Cemal Ersöz Ve Kevser Ersöz’ün Damatları; Şennur Ünlü’nün Eşi; Gmktuğ Ve Gökhan Ünlü’nün Babaları; Sevda,Nazife Nazire,Sultan Ve Osman’ın Ağabeyleri; Erdemir Çalışanlarından Recep ÜNLÜ Vefat Etmiştir.
İsmail GÖKTÜRK 02.12.2020
(Çarşamba)
Hatip Sokak Esnaflarından ; Göktürk Tuhafiyenin Sahibi ; Fatma Göktürk’ün Eşi; Ali Ve Hüseyin Göktürk’ün Babaları; Ören Mahallesi Bozoklar Sokak Sakinlerinden  İsmail GÖKTÜRK Vefat Etmiştir.
Emine PINAR 01.12.2020
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Çağla ,Damla,Esra Ve Murat Pınar’ın Anneleri; Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Dadaş Hüseyin Pınar’ın Eşi Emine PINAR Vefat Etmiştir.
Cemil AK 01.12.2020
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Ve Merhume Ayşe Ak’ın Oğulları ; Ayşe, Yurdanur, Mustafa, Cemil, Kevser Ve Ömer Ak’ın Babaları; Zahide Ak’ın Eşi; Merhum Hüseyin , Hasan,Halil,Seyfettin Ve Adem Ak’ın Ağabeyleri Cemil AK Vefat Etmiştir.
Fatma ALTUNKAYA 01.12.2020
(Salı)
Kadıtarlası Erdemyuva Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Nusret Altunkaya’nın Eşi; Yaşar,Ali,İsmail Altunkaya Ve Meryem Altunkaya Yazagan’ın Anneleri; Gülşah,Ertunç,İrem,Eren,Ozan Ve Okan’ın Babaanneleri; Beyhan , Berker Ve Uğur Yazgan’ın Anneanneleri; Zeynep,Ayla Ve Hatice Altunkaya’nın Kayınvalideleri Fatma ALTUNKAYA Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.