Ekim 2020 Vefat Edenler

Ekim 2020 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Şaziye Şerife AKTAY 31.10.2020
(Cumartesi)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Asiye Ve Merhum Mustafa Candan Çorçil’in Kızları; Ayşe Uçak,Emine Çubuk Ve Hava Dönüm’ün Kardeşleri; Salih Aktay’ın Eşi; Belediyemiz Personellerinden Funda Aktay Çümen Ve Erdemir Personellerinden Burak Aktay’ın Anneleri; Özlem Aydoğan Aktay’ın Kayınvalidesi; Gözde Aktay’ın Babaannesi  Hacı Şaziye Şerife AKTAY Vefat Etmiştir.
Hami ÖZCAN 30.10.2020
(Cuma)
   Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Sabahat Özcan’ın Eşi; Kenan Özcan,Nermin Kök,Şermin Ses,Selda Narinç Ve Erdemirden Emekli Selma Çolakoğlu’nun Babaları; İsmet Özcan ,Aydınözcan  Ve Merhum İsmail Özcan’ın Kardeşleri Hami ÖZCAN  Vefat Etmiştir.
Sait ÇEKİRDEKÇİ 30.10.2020
(Cuma)
Sarıkokmaz Mah. Sakinlerinden; Melahat Çekirdekçi’nin Eşi; Durmuş Ve Hulusi Çekirdekçi’nin Kardeşleri ; Burcu Yıldırım,Sena Kalkan Ve Burak Çekirdekçi’nin Babaları; Şendoğan  Yıldırım Ve  Emrullah Kalkan’ın Kayınpederleri Sait ÇEKİRDEKÇİ Vefat Etmiştir.
Adnan KOŞMA 30.10.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Eşrafından; Merhume Hayriye Koşma’nın Eşi; Halil Ve Haluk Koşma’nın Babaları; Yeşim Ve Merhume Yeliz Koşma’nın Kayınpederleri; Berkem,Duygu, Ve Utku Koşma’nın Dedeleri ; Erdemirden Emekli Adnan KOŞMA Vefat Etmiştir.
Rasim ARSLAN 28.10.2020
(Çarşamba)
  Dedeler Köyü Eşrafından; Muzaffer Arslan Ve Recep Arslan’ın Babaları; Hacı Rasim ARSLAN Vefat Etmiştir.
Cesur GEDİK 28.10.2020
(Çarşamba)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Gedik’in İşi; Güneş Gedik,Hasan Gedik İle Gülşah Kara Ve Ümmühan Fidan’ın Babaları; Murat Kara Ve Tanju Fidan’ın Kayınpederleri; Cesur Gedik,Büşra Yılmaz,Çağla Gedik,Elif Gedik,İsmail Fidan,Yusuf Fidan, Muhammed Gedik,Ayşe Gedik’in Dedeleri Şöför Cesur GEDİK  Vefat Etmiştir.
Erol GÜVEN 27.10.2020
(Salı)
Gülüç Erdemyuva Sakinlerinden Günay Ayfer ‘İn Kardeşi ; Dilek Gölbaşı’nın Ağabeyi; Murat Güven’in Babası Erol GÜVEN Vefat Etmiştir.
Kazım BİLGİ 26.10.2020
(Pazartesi)
Alaplı Yeni Siteler Mahallesi Sakinlerinden; Döndü Bilgi’nin Eşi; Bayram,Sefer Ve Seher Bilgi’nin Babaları; Alaplı Esnaflarından Bolulu Lokantacı Kazım BİLGİ Vefat Etmiştir.
Sebahat OVAÇ 26.10.2020
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden ;Merhum Adil Ovaç’ın Eşi; Engin,Bahriye,Ayşe,Ali,Ümit,Reşat Ve Karanfil Ovaç’ın Anneleri Sebahat OVAÇ Vefat Etmiştir.
Adem BAŞÇİÇEK 26.10.2020
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Hava Başçiçek’in Eşi; Ayhan,Akın, Anıl, Ayten Ve Aylin’in Babaları; Muharrem Başçiçek, Mustafa Başçiçek Ve Hatice İnci’nin Ağabeyleri Dilek Sürücü Kursu Eğitim Hocalarından Adem BAŞÇİÇEK Vefat Etmiştir.
Mustafa UYSAL 26.10.2020
(Pazartesi)
Muhammet Uysal’ın Oğlu; Nevzat Uysal Ve Kazım Uysal’ın Kardeşleri; Hasan Turan’ın Kayınbiraderi; Kaptaşlı Tır Şöförü Kamyoncu Mustafa UYSAL Vefat Etmiştir.
Şerife AKMAN 25.10.2020
(Pazar)
Kestaneci Mahallesi Sakinlrinden Merhum Cevat Akman’ın Eşi, İrfan Ve İhsan Akman’ın Anneleri, Şerife AKMAN Vefat Etmiştir.
Hüseyin DÖNMEZ 24.10.2020
(Cumartesi)
Merhum Niyazi Dönmez’in Oğlu, Merhume Ayfer Dönmez’in Eşi, Müşerref Nalcı, Hasan Dönmez Ve Merhume Bakiye Aksakal’ın Kardeşleri, Hüseyin DÖNMEZ Vefat Etmitşir.
Ahmet AKTAY 24.10.2020
(Cumartesi)
Merhum Mustafa Aktay Ve Merhume Hava Aktay’ın Oğulları, Emine Aktay’ın Eşi, Gülşen Aktay, Nurşen Aktay, Şenol Aktay Ve Birol Aktay’ın Babaları, Ahmet AKTAY Vefat Etmiştir.
Erol KILIÇARSLAN 22.10.2020
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Ali Kılıçarslan’ın Oğlu ; Remzi Kılıçarslan Ve Safiye Taş’ın Kardeşleri Erol KILIÇARSLAN Vefat Etmiştir.
Sevim GÜRLE 22.10.2020
(Perşembe)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden; Cevri Gürle’nin Eşi; Zihni Gürle, Tazegül Gülhan ,Şenay Yasak Ve Aysel Uğurlu’nun Anneleri; Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Sevim GÜRLE Vefat Etmiştir.
Cemalettin BEKTAŞ 20.10.2020
(Salı)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve Gümüş Bektaş’ın Oğulları; Mhp Eski İlçe Başkanı Kemalettin Bektaş İle Mustafa, İbrahim, Aytengül Ve Ayşen Bektaş’ın Kardeşleri; Beşbinaz Bektaş’ın Eşi; Hasan,Alperen Ve Yunus Bektaş’ın Babaları ; Çarşı Esnaflarından Cemalettin BEKTAŞ Vefat Etmiştir.
Nesrin İPEKÇİ 19.10.2020
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Kandilli Lojmanları Sakinlerinden; Merhum Nihat Yener Ve Fatma Sabriye Yener’in Kızları; Merhum Haluk İpekçi’nin Eşi; Okay,Osman Ve Yiğit İpekçi’nin Anneleri Nesrin İPEKÇİ Vefat Etmiştir.
Hakkı DOĞAN 17.10.2020
(Cumartesi)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halit Doğan Ve Hacer Doğan’ın Oğlu Nafise Doğan’ın Eşi,Raşit Doğan,Bayram Doğan,Şerife Göktürk Ve Emine Bozkurt’un Kardeşi,Gülden Bozkurt Ve Mustafa Doğan’ın Babaları,Hakkı DOĞAN Vefat Etmiştir.
Melek DEMİRAY 16.10.2020
(Cuma)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Ve Merhume Zehra Doğdu’nun Kızları; Niyazi Doğdu Ve Cemal Doğdu’nun Kardeşleri; Merhum Selim Demiray’ın Eşi; Yavuz,Selim Ve Muhammet Demiray İle Semra Genç Ve Sevim Göktürk’ün Anneleri  Melek DEMİRAY Vefat Etmiştir.
Berna ERDOĞMUŞ 16.10.2020
(Cuma)
Erdemir Muhasebe Müdürlüğünden Emekli Ramazan Demir Ve Emine Demir’in Kızları; Eser Ve Uğur Demir’in Kardeşleri; Erdemir Personellerinden Bilgin Erdoğmuş’un Eşi; Ecrin Ve Ali Burak Erdoğmuş’un  Anneleri Berna ERDOĞMUŞ Vefat Etmiştir.
İlhami KIRTAY 15.10.2020
(Perşembe)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Kırtay Ve Mustafa Kırtay’ın Kardeşleri ; Merhume Kübra Kırtay’ın Eşi; Fahri Kırtay,Yıldıray Kırtay,Erdal Kırtay,Necla Kaya , Nebiha Ürkmez Ve Hatice Özcan’ın Babaları;  İbrahim Oğlu Hacı İlhami KIRTAY Vefat Etmiştir.
Şenol SALMAN 14.10.2020
(Çarşamba)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Ayşe Salman Ve Şakir Salman’ın Oğulları; Nursel Öztürk Salman’ın Eşi; Oğuz Ve Azra Salman’ın Babaları; Halil Salman,Ali Salman,Hatice Kurt Ve Necmiye Akın’ın Kardeşleri; Ahmet Kurt’un Kayınbiraderi; Orhan Ve Ömer Kurt İle Sare Ve Miraç Akın’ın Dayıları;Yavuz Ve Zeynep Salman’ın Amcaları  Şenol SALMAN Vefat Etmiştir.
Harun İNAÇ 14.10.2020
(Çarşamba)
Ereğli Esnaflarından Merhum Abdurrahman İnaç Ve Perihan İnaç’ın Oğulları; Enes İnaç Ve Nuray Koçsan’ın Kardeşleri; Melih İnaç Ve Onur İnaç’ın Babası; Alper Koçsan Ve Zeynep Kaynar’ın Dayıları; Merhum Sivaslı Ahmet Turan Aydın,Ahmet İnaç Ve Ayşe Aktaş’ın Yeğenleri;Coşkun Aktaş,Levent Aktaş Ve Kadriye Timurcan’ın Kuzenleri; Şaban Koçsan’ın Kayınbiraderi Harun İNAÇ Vefat Etmiştir.
Kazım BAYRAM 14.10.2020
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Bahçelievler Sakinlerinden; Merhum Mehmet Bayram Ve Hanife Bayram’ın Oğulları; İlyas Ve Hüseyin Bayram’ın Kardeşleri; Ahmet Şahin’in Damadı; Rıza Bayram’ın Yeğeni ; Fatma Bayram’ın Eşi; Doğan Bayram’ın Babası Kazım BAYRAM Vefat Etmiştir.
Melahat KOŞAR 13.10.2020
(Salı)
Merhum Tahsin Ovaç Ve Merhume Hanım Ovaç’ın Kızları; Muammer Ovaç,Gülten Ovaç,Merhum Tahsin Ovaç,Merhume Gülistan Ovaç,Merhume Leyla Türemiş,Dudu Doğanay Ve Naciye İçer’in Kardeşleri; Merhum Selim Koşar’ın Eşi; Metin ,Selahattin Ve Sevgi Koşar’ın Anneleri Melahat KOŞAR Vefat Etmiştir.
Mesut DEREÇİÇEĞİ 11.10.2020
(Pazar)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Fikret Ve Merhum Tamamgül Dereçiçeğin Oğlu Kenan Ve Kadir Dereçiçeğinin Kardeşi, Mesut DEREÇİÇEĞİ Vefat Etmiştir,
Ayhan ÖZTÜRK 10.10.2020
(Cumartesi)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; Necati Ve Hacer Öztürk’ün Oğulları; Orhan Ve Erhan Öztürk’ün Ağabeyleri; Şeref, Hayrullah  Ve Emin Öztürk’ün Yeğenleri; Beyza Öztürk’ün Babası; Emine Öztürk’ün Eşi  Ayhan ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.
Yıldıray ŞİMŞEK 09.10.2020
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İhsan Şimşek Ve Tülin Şimşek’in Oğulları; Arzu Çelik Ve Cengiz Şimşek’in Ağabeyleri; Zehra Şimşek’in Eşi; Büşra Koç Ve Burak Şimşek’in Babaları; Belediyemiz Personellerinden Emre Koç’un Kayınpederi; Bertu Can Ve Berkay Şimşek’in Amcaları; Canberk Ve Ceren Çelik’in Dayıları Yıldıray ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.
Salim GÜLTEKİN 08.10.2020
(Perşembe)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Gültekin’in Oğlu; Şevkiye Gültekin’in Eşi; Mustafa ,Hayriye,Feyzan,Melek,Günay , Nurcan Ve Türkan’ın Babaları; Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Ve Ereğli Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay’ın Kayınpederi Salim GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.
Raif DEMİRKIR 08.10.2020
(Perşembe)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Zehra Demirkır’ın Eşi; Mehmet Demirkır,Niyazi Demirkır Ve Elmas Alim’in Babaları; Nursel Demirkır,Huriye Demirkır Ve Nazmi Alim’in Kayınpederleri Raif DEMİRKIR Vefat Etmiştir.
İsmail İNCİ 08.10.2020
(Perşembe)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Ferdi İnci,Emre İnci Ve Hacer Kızılay’ın Babaları; Hatice İnci’nin Eşi; Erdemirden Emekli İsmail İNCİ Vefat Etmiştir.
Ayşegül AÇIKGÖZ 07.10.2020
(Çarşamba)
Ayvatlar Köyü Sakinlerinden; Hamit Açıkgöz’ün Eşi;Alirıza,Abdullah,Ramazan Ve Cemal Açıkgöz’ün Anneleri Ayşegül AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.
Süleyman KANCA 07.10.2020
(Çarşamba)
Murtaza Mahallesi Halit Hoca Sokak Sakinlerinden; Merhum Ali Kanca Ve Mevlüde Kanca’nın Oğulları; Ayşegül Koç,Fatma Karaca Ve Hasan Kanca’nın Kardeşleri; Melek Kanca’nın Eşi; Seda Ve Doğukan Kanca’nın Babaları; Pazaryeri Esnaflarından Limoncu Süleyman KANCA Vefat Etmiştir.
Mehmet Salih DAL 06.10.2020
(Salı)
Süleymanlar Mahallesi Mehmet Ali Yılmaz Sokak Sakinlerinden; Hasan,Ali,Mehmet Ve Abdullah Dal’ın Kardeşleri; Nazime Dal’ın Eşi; Fatih,Kürşat Ve Gökhan Dal İle Elif Çelik’in Babaları; Gökhan Çelik İle Hafize,Şengül Ve Reyhan Dal’ın Kayınpederleri; Yusufmert,Ömer,Ayşenaz,Zehranur,Zeynep,Amine, Uras Ali’nin Dedeleri Erdemir 1. Soğuk  Haddaneden Emekli Çavuş Mehmet Salih DAL Vefat Etmiştir.
Mehmet YILDIRIM 04.10.2020
(Pazar)
Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden T.T.K Armutçuk Müessesesi Emekli Aşçılarından Nurettin, Sabahattin, Gülcan Ve Melek’in Babaları, Yaşar Yıldırım’ın Eşi, Mehmet YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Sebahattin KURTTEKİN 03.10.2020
(Cumartesi)
Çaylı Oğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden Bekçi Ahmet İn Oğlu,  Gamze Kurttekin İn Babası,Hava Kurttekin, Emine Kurt Ve Nazife Çetinkayanın Kardeşleri Sebahattin KURTTEKİN Vefat Etmiştir.
Gülizar DEREÇİÇEĞİ  03.10.2020
(Cumartesi)
Kepez Mahallsi Sakinlerinden Fikret, Ramazan,Yusuf Ve Aynur Dereçiçeğinin Anneleri, Muharrem Dereçiçeği Nin Eşi Gülizar DEREÇİÇEĞİ  Vefat Etmiştir.
Murat KASAP 03.10.2020
(Cumartesi)
Yusuf Ve  Yüksel Kasap In Oğlu, Naz İzel Kasap In Babası, Aygün Kasap In Eşi Erdemir Emeklisi  Murat KASAP Vefat Etmiştir.
Mehmet TAYTEKİN 03.10.2020
(Cumartesi)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hanife Taytekin Ve Hüseyin Taytekin İn Oğlu Ömer,Hamza,Muhammet Ve Yasin Taytekin İn BabalarıDuriye Taytekin İn Eşi Mehmet TAYTEKİN Vefat Etmiştir.
Sefa Uğraş DİZDAR  03.10.2020
(Cumartesi)
Artvin Borçka Esnaflarından Yener Ve Şennur Dizdar In Oğulları, Echomar  Hastanesi Doktarlarından Aylin Dizdar In Eşi,Mert Ve Efe Dizdar In Babaları,  Anadolu Osgb Nin Sahibi Sefa Uğraş DİZDAR  Vefat Etmiştir.
Nermin GÜNAL 01.10.2020
(Perşembe)
Merhum Hidayet Ve Abdullah Okay’ın Kızları,Merhum Mehmet Ali Günal’ın Eşi,Merhum Sayıl Günal’ın Annesi,Zülal,Hakan Erşen,Sümran,Hakan Merkan’ın Anneleri,Onat,Tuğba Ersen Ve Bartu,Olgu Ve Uras Merkan’ın Anneanneleri Nermin GÜNAL Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.