Eylül 2020 Vefat Edenler

Eylül 2020 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Ali DAKAL 30.09.2020
(Çarşamba)
Oytun Dakal Ve Simay Durgut’un Babaları, Ferhat Durgut’u Kayınpederi, Nermin Dakal’ın Eşi, T.T.K’dan Emekli Ali DAKAL Vefat Etmiştir.
Zeynep AKYEL 30.09.2020
(Çarşamba)
Merhum Bekir Akyel’in Eşi, Okan. Nazmiye, Nazifenin Anneleri, Hürrem Demir Ve Merhum Mehbud Demir’in Kızkardeşleri, Hatice Akyel’in Kayınvalidesi, Murat Demir Ve Hanife Göktan’ın Halası, Gülizar Akyel’in Eltisi, Zeynep AKYEL Vefat Etmiştir.
Makbule CEYLAN 30.09.2020
(Çarşamba)
Balı Mahallesi, Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum Mustafa Ceylan’ın Eşi, İsmail Ceylan, Tuncer Ceylan, Neriman Şen, Nevin Şen, Sevil Ceylan’ın Anneleri, Sedat Şen, Nihat Şen, Halil Ceylan’ın Kayınvalideleri, Özgür Ceylan’ın Babaannesi, Gürkan Şen, Serhat Şen, Gülçin Ceylan’ın Anneanneleri, Makbule CEYLAN Vefat Etmiştir.
Zehra (Pamuk)DANDEM 24.09.2020
(Perşembe)
Gümeli Erenköy Mahallesi Sakinlerinden Hasan Dandem’in Eşi, Satı, Fatma, Melahat, Talip Ve Ayten’in Anneleri, Zehra (Pamuk)DANDEM Vefat Etmiştir.
Tevfik CATEKİN 24.09.2020
(Perşembe)
Akçakoca Yalı Mahallesi Sakinlerinden Merhume Raife Cantekin’in Eşi, Suphi Cantekin’in Babası, Secaat Cantekin’in Kayınpederi, Tevfik Ve Tansu Cantekin’in Dedeleri, Eski Terzi Ve Şapkacı Tevfik CATEKİN Vefat Etmiştir..
Makbule AKAR 22.09.2020
(Salı)

Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin Akar,Nusret Akar,Lütfiye Özcan Ve Latife Göktay’ın Anneleri,Şaban Akar’ın Eşi Makbule AKAR Vefat Etmiştir.
Muhterem ÇATAKOĞLU 22.09.2020
(Salı)

Ereğli Bozhane Eşrafından İlhan Çatakoğlu’nun Eşi,Mustafa,Şefik,Jale Ve Mehmet Gür’ün Ablaları,Feyza,Fevziye,Remziye Ve Arzu Koçak’ın Anneleri,Melih Altuğ,Mehmet Sart,Avni Biçer Ve İhsan Koçak’ın Kayınvalideleri,Muhterem ÇATAKOĞLU Vefat Etmitşir.
Metehan YAVUZ 21.09.2020
(Pazartesi)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Şenay Ve Mahmut Yavuz Un Oğlu Metehan YAVUZ Vefat Etmiştir.
Naim KAYA 21.09.2020
(Pazartesi)
Azim Kaya Ve Sarıgül Erdoğan In Kardeşi Torungül Kayanın Eşi,Çiğdem,Özkan,Eylem,Suna Ve Volkan Kayanın Babaları Güven,Hamiyet,Güzel Kayanın Amcaları,Belen Yeni Mahalle Muhtarı Naim KAYA Vefat Etmiştir.
Fadime MAHMUTOĞLU 21.09.2020
(Pazartesi)
Emine,Yusuf,Ümit,Funda,Özlemin Anneleri,Asiye,Mustafa,Ali Osman Ve Ali Yavuz Un Teyzeleri,Havva,Sultan Ve Elmas In Ablaları,Ali Mahmutoğlunun Eşi Fadime MAHMUTOĞLU Vefat Etmiştir.
Ehya UYSAL 21.09.2020
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Eski Öğretmenlerinden Ehya UYSAL Vefat Etmiştir.
İsmail DEMİRCAN 20.09.2020
(Pazar)
Karadeniz Ereğli Zindancılar Köyü Sakinlerinden Alaattin Ve Fahrettin Demircan’ın Babaları Cevat Demircan Ve Zeki Demircan’ın Amcaları Kübra Demircan’ın Eşi Ereğli Belediyesinden Emekli İsmail DEMİRCAN Vefat Etmiştir
İzzet ÇARIKÇI 19.09.2020
(Cumartesi)
Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından; Sezgin,Sezer, Selvin Ve  Belediyemiz Personellerinden Seval Çarıkçı’nın Babaları; Hacer Çarıkçı’nın Eşi İzzet ÇARIKÇI Vefat Etmiştir
Süreyya KESKİN 19.09.2020
(Cumartesi)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kadir Ve Merhume Hatice Keskin’in Oğulları; Rehine Keskin’in Eşi; Sezai Keskin Ve Süleyman Keskin ‘İn Kardeşi; Noyan,Okşan,Sezgin, Ve Seda Keskin’in Amcaları; Mimar Eski Belediye Meclis Üyelerinden Süreyya KESKİN Vefat Etmiştir
Lütfi ERGÜN 19.09.2020
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Müzeyyen Ergün’ün Eşi; Bilgin,Güldane,Sevgi,Feridun,Özlem Ve Sevda Ergün’ün Babaları; Şeref Ve Ulvi Ergün’ün Kardeşleri; Erdemirden Emekli Lütfi ERGÜN Vefat Etmiştir
Kazım SAKİN 18.09.2020
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi Çavdarlı Sokak Sakinlerinden; Merhum Harun Sakin’in Oğlu ; Hatice Keskin,Murat Sakin,Nizamettin Sakin ,Nurdan Kocatürk Ve Hayriye Çelik’in Babaları Kazım Çavuş Kazım SAKİN Vefat Etmiştir.
Mehmet YALMAN 18.09.2020
(Cuma)
Ören Mahallesi Sakinlerinden ; Merhume Emine Yalmanın Eşi; Merhume Vasfiye Yeniçeri,Hacı Halil ,Niyazi, Cemil Sart Eczanesi Çalışanlarından Necati  Ve Selahattin Yalman İle  Şerife Dilaver’in Babaları ; Sevil Gündoğdu,Nevin Akın ,Göksu,Samet,Taner ,Soner  Ve Fırat Yalman ,Selçuk Ve Serkan Dilaver İle Belediye Meclis Üyelerinden  Zafer Yalman’ın Dedeleri Mehmet YALMAN Vefat Etmiştir.
İsmet KORKMAZ 18.09.2020
(Cuma)
Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden; Merhum Hasan Korkmaz’ın Oğlu; Şerife Korkmaz’ın Eşi; Volkan,Orhan,Şükran Ve Gülcan Korkmaz’ın Babaları İsmet KORKMAZ Vefat Etmiştir.
Ahmet ÖZAYDIN 18.09.2020
(Cuma)
Meydanbaşı Eşrafından Merhum Mustafa Ve Merhume Şerife Özaydın’ın Oğulları; Abdullah,Nuran,İbrahim,Murat Ve Ayhan Özaydın’ın Kardeşleri; Ufuk Ve Ömer Özaydın’ın Babaları; Gülcan Ve Ayda’nın Kayınpederleri; Yağmur Ve Damla’nın Dedeleri; Hacer Özaydın’ın Eşi Ahmet ÖZAYDIN Vefat Etmiştir.
Ahmet MERAL 17.09.2020
(Perşembe)
Murtaza Mahallesi  Hüseyin Karadeniz Caddesi  Sakinlerinden; Merhume Muşika Meral’in Eşi; Muhlis Meral,Yılmaz Meral Ve Emrah Meral’in Babaları Ahmet MERAL Vefat Etmiştir.
Remziye ŞENTÜRK 16.09.2020
(Çarşamba)
Ereğli Eşrafından Merhum Hacı Hasan Şentürk Ve Merhume Hacı Hanife Şentürk’ün Kızları; Hacı Halit Şentürk’ün Eşi; Ayşe Paşaoğlu,Merhume Fadime Şentürk Ve Merhum İsmail Hakkı Şentürk’ün Kızkardeşleri; Rahime Keskin,Ayşe Aydın Ve  Halide,Ahmet,Hüseyin,Mehmet,Mustafa,Asuman, Zeynep Ve  Merhum Hasan Şentürk’ün Anneleri Remziye ŞENTÜRK Vefat Etmiştir.
Havagül KURU 14.09.2020
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Eşrafından Merhum Hacı Hüseyin Ve Nezaket Ulaş’ın Kızları; Yaşar  Kuru’nun Eşi; Reyhan,Beyhan Ve Baki Ulaş’ın Ablaları; Aysel,Alkan Ve Mehmet Kuru’nun  Anneleri; İsmail,Tuncay, Nuray Karaarslan’ın Teyzeleri; Semih, Hüseyin Ve Melike Ulaş’ın Halaları ; Erdi,Fahri  Ve Dilara Yalman’ın Anneanneleri; Melisa , Berranur Ve Mervenur Kuru’nun Babaanneleri ; Mehmet Yalman Ve Nuriye Kuru’nun Kayınvalideleri Havagül KURU Vefat Etmiştir.
Ahmet KONYALIGİL 13.09.2020
(Pazar)
Merhum Albay İzzet Konyalıgil Ve Merhume Nedime Konyalıgil’in Oğulları, Mehmet, Ayşe, Makbule’nin Ağabeyleri, Demokan Konyalıgil’in Babası, Meltem Konyalıgil’in Kayınpederi, Emir’in Dedesi, Semiha Kesim’in Damadı, Özden Ve Özcan’ın Eniştesi, Hatice Konyalıgil’in Eşi, Erdemirden Emekli Ahmet KONYALIGİL Vefat Etmiştir
Pakize Eminegül DENİZ 11.09.2020
(Cuma)
Korubaşı Mahallesi Abalı Sokak Mahmutoğulları Eşrafı Sakinlerinden; Merhum Hacı Halit Deniz Ve Merhume Hacı Hava Deniz’in Gelinleri; Kenan Deniz’in Eşi; Topçalı Mahallesi Eşrafından Merhum Hacı Mehmet Aslan Ve Merhume Hacı Emine Hava Aslan’ın Kızları; Nermin Deniz’in Annesi; Halil Deniz’in Kayınvalidesi; Merhume Ayşe Odabaş,Mustafa Aslan,Melek Aksoy Ve Hakibar Hasçelik’in Kardeşleri; Okan Deniz Ve Hatice Deniz Özdemir’in Anneanneleri; Deniz Özdemir,Derya Nur Özdemir,Cemre Naz Deniz Ve Görkem Buğra Deniz’in Büyükanneleri; Halit Deniz,Nuran Yılmaz,Nehriman Tammis Ve Ümran Gümüş’ün Yengeleri  Pakize Eminegül DENİZ Vefat Etmiştir
Ramazan ASLANBOĞA 10.09.2020
(Perşembe)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Remzi Aslanboğa’nın Kardeşi; Erol,Ayşe Ve Elif Aslanboğa İle Nazan Dağlıoğlu’nun Babaları; Hacer Aslanboğa’nın Eşi Ramazan ASLANBOĞA Vefat Etmiştir.
Zehra KARAARSLAN 10.09.2020
(Perşembe)
Gülüç Beldesi Atalay Sakinlerinden; Adem Karaarslan’ın Eşi; Ece Ve Kaan Karaarslan’ın Anneleri; Mustafa Ve Kübra Karaarslan’ın Kızları; Turgay Kararslan,Halime Demir,Havagül Kaptan,Zeynep Coşkun Ve Şenay Yavuz’un Kardeşleri Zehra KARAARSLAN Vefat Etmiştir.
Halil KÖSEÖMÜR 07.09.2020
(Pazartesi)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Mavi Köseömür’ün Eşi; Zafer Ve Gazi Köseömür’ün Babaları; Madenci Gemi Tersanesinden Emekli Halil KÖSEÖMÜR Vefat Etmiştir.
Zekiye ÜRESİN 06.09.2020
(Pazar)
Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa Üresin’in Eşi,Ereğli Esnaflarından Ali Üresin,T.T.K’dan Emekli Sabri Üresin Ve Gülüç Belediyesi Personellerinden Bülent Üresin’in Anneleri,Mustafa,İlkay,Olcay Ve Nilay Üresin’in Babaanneleri Hacı Zekiye ÜRESİN Vefat Etmiştir
Meliha DURU 05.09.2020
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Hakibar Keskin,Fatma Kaymak,Fehmi,Ferdi Duru’nun Anneleri,Aynur Ve Hava Duru’nun Kayınvalideleri,Çarşı Esnaflarından Pazar Taksi Mensubu İsmail Duru’nun Eşi,Şaban Ve Eyüp Yavuz’un Kız Kardeşi Meliha DURU Vefat Etmiştir
Ayten TANRIVERDİ 05.09.2020
(Cumartesi)
Akarca Mahallesi Vatan Caddesi Sakinlerinden Merhum Hacı Ali Tanrıverdinin Eşi,Ruşen Tıngaz,Nur Güngör Ve Mustafa Tanrıverdi’nin Anneleri,Nevzat Tıngaz,Akif Güngör Ve Şule Tanrıverdi’nin Kayınvalideleri,Avukat Atakan Güngör,Demet Saçan Ve Çiğdem Coşkun’un Anneanneleri, Ayten TANRIVERDİ Vefat Etmiştir
Erol ÖZDEMİR 05.09.2020
(Cumartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Cemal Özdemir Ve Merhume Aysel Özdemir’in Oğlu,Zeynep Özdemir’in Eşi,Aysel Ve Aleyna’nın Babaları,Erdemir Çalışanlarından Erol ÖZDEMİR Vefat Etmiştir
Hakibar CANDAN 04.09.2020
(Cuma)
 Topçalı Köyü Veliler  Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Candan’ın Eşi; İbrahim ,Ramazan Ve Rahman  Candan’ın Anneleri; Hüseyin Çakır,Osman Çakır Ve Mehmet Çakır’ın Kızkardeşleri ;Fatma Özbay’ın Ablası Hakibar CANDAN Vefat Etmiştir.
Halime YAVUZ 04.09.2020
(Cuma)
Elmacı Köyü Sakinlerinden; Elmacı Köyü Eski Muhtarı  T.T.K ‘Dan Emekli İsmail Yavuz’un Eşi  Halime YAVUZ Vefat Etmiştir.
Şaban CANDAN 03.09.2020
(Perşembe)
 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nazım Candan Ve Merhume Nazmiye Candan’ın Oğulları; Nazmiye Candan2ın Eşi; Aydoğan Candan,Ayfer Tetik,Aysel Temel Ve Şerife Demirci’nin Babaları; Latif Tetik,Ömer Demirci Ve Kadir Temel’in Kayınpederleri; Yasemin Candan,Mert Candan,Kerem Demirci,İrem Demirci,Yasin Tetik,Elif Tetik Ve Kaan Temel’in Dedeleri Şaban CANDAN Vefat Etmiştir.
Halise ÜZMEZ 02.09.2020
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Cevdet Üzmez’in Annesi; Yasemin,Mert,Levent,Bülent Ve Merve Üzmez’in Babaanneleri; Emine Üzmez,Hülya Çakır İle Nevzat Ve Hakan Akkoç’un Halaları Halise ÜZMEZ Vefat Etmiştir.
Yaşar ŞEYHOĞLU 01.09.2020
(Salı)
 Ereğli Eski Esnaflarından Merhum Hacı Şaban Şeyhoğlu’nun Eşi; Eczacı Safiye Bereketoğlu; Sahibe Şeyhoğlu,Hacer Keskin Ve Devlet Hastanesi Emekli Veznedarlarından Huriye Yalman’ın Anneleri; Alaaddin Bereketoğlu; Yücel Keskin Ve Ayhan Yalman’ın Kayınvalideleri; Abdurrahman,Hakan Özkan,Seçil Sevil,Sezin,Umut Burak Ve Barış’ın Anneanneleri Hacı Yaşar ŞEYHOĞLU Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.