Ağustos 2020 Vefat Edenler

Ağustos 2020 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Hayri GÖK 31.08.2020
(Pazartesi)
Murtaza Mahallesi  Dışçeşme Sokak Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve Fethiye Gök’ün Oğulları; Erdemirden Emekli Ahmet Gök’ün Yeğeni; Naciye Ve Eşref Çınar’ın Damatları; Naile Gök’ün Eşi; Gülşah Gök’ün Babası;  Ereğli Eski Berberlerinden Hayri GÖK Vefat Etmiştir.
Ramazan ÇEVİK 27.08.2020
(Perşembe)

Kozlu Uzungüney Köyü Sakinlerinden Hayrettin ,Nurettin,Tefvik,Bekir,Kadir Ve Recep Çevik İn Babaları Emine Çevik İn Eşi Ramazan ÇEVİK Vefat Etmiştir.

Merhume’nin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Uzungüney Köyü Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hava KAYA 27.08.2020
(Perşembe)

Ereğli Esnaflarından Coşku Pen’in Sahibi Faruk Kaya’nın Eşi Hava KAYA Vefat Etmiştir.

Merhume’nin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Zonguldak Acılık Caminde Kılınarak Asri Mezarlığında Toprağa  Verilecektir.

Fatma RUMELİ 26.08.2020
(Çarşamba)
İlçemiz Esnaflarından Cam Kafe Sahibi Merhum Tahsin Rumeli’nin Eşi, Can, Aydın, Ayla Rumeli’nin Anneleri, Sami Yılmaz’ın Kayınvalidesi, Ufuk, Utku, İpek Yılmaz’ın Anneanneleri, Burak Rumeli’nin Babaannesi, Fuat Turan’ın Halası, Fatma RUMELİ Vefat Etmiştir.
Selami KUTUCU 26.08.2020
(Çarşamba)

Elmatepe Mahallesi 10 Nolu Bayır Sokak Sakinlerinden  Nuriye Kutucunun Eşi, Tufan Kutucu,Nuran Akkaya,Nalan Karacaoğlu’nun Babaları, Kerem Karacaoğlu ,Boran,Beren Akkaya İle Poyraz Ve Damlanur Un Dedeleri, Erdemirden Emekli Selami KUTUCU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle  Namazından Önce Saat 11:00 Da Atatürk Ortaokulunda Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra  Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali KARAARSLAN 25.08.2020
(Salı)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden İsmail Karaarslan, İbrahim Karaarslan, İçemiz Esnaflarından Mustafa Karaarslan, Kübra Ve Hanife Karaarslan’ın Babaları, Nazife Karaarslan’ın Eşi, Ali KARAARSLAN Vefat Etmiştir
Ahmet ABBASOĞLU 25.08.2020
(Salı)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Semra Yurtav’ın Babası, Hülya Abbasoğlu’nun Eşi, Ahmet ABBASOĞLU Vefat Etmiştir.
Ciye DENİZ 25.08.2020
(Salı)

Yılmaz Deniz’in Eşi, Zafer, Selçuk, Ertuğrul, Merhum Gazanfer, Tülay,Sunay Ve Serap Deniz’in Anneleri, Merhum Muzaffer Ercan, Sevdekar Ercan, Türkan Eleş, Şükran Deiz’in Ablaları, 
Ciye DENİZ Vefat Etmiştir
Ramazan CANLI 24.08.2020
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Aziz Canlı Ve Gınalı Canlı’nın Oğlu,Resul Canlı,Rasim Canlı Ve Fatma Deniz’in Kardeşleri,Murat Emre,Fatmanur Ve Ayşenur Canlı’nın Babaları,Şengül Canlı’nın Eşi,Erdemir Personeli Ramazan CANLI Vefat Etmiştir
Fahriye ÖZSU 24.08.2020
(Pazartesi)
Kestaneci Mahallesi Sakinleridnen Erdemirden Emekli,Ahmet Özsu’nun Eşi,Engin,Esin Ve Esen’in Anneleri,Turgay,Uğur Ve Ayla’nın Kayınvalideleri,İrem Ve Feyza’nın Anneanneleri,Betül,Begüm Ve Büşra’nın Babaanneleri,Fahriye ÖZSU Vefat Etmiştir
Mustafa GÖKTAY 24.08.2020
(Pazartesi)
Kocaali Mahallesi Çilektepe Sokak Sakinlerinden Merhum Niyazi Ve Hava Sokman,Emine Akar,Ayşe Erdoğdu,Harun Göktay’ın Kardeşleri,Latife Göktay’ın Eşi,Tuğba Aydın,Tülin,Tuğçe Ve Emre Göktay’ın Babaları,Sanayi Esnaflarından Mustafa GÖKTAY Vefat Etmiştir
Necla KOCAMAN 23.08.2020
(Pazar)
Ahmet Emin Kocaman, Avni Kocaman, Asiye Kocaman’ın Anneleri, Semra Kocaman, Fatma Kocaman’ın Kayınvalideleri, Gülay, Murat Kocaman Ve Dinçer Kocaman’ın Babaanneleri, Merhum Sabri Kocaman’ın Eşi, Necla KOCAMAN Vefat Etmiştir
Yavuz BEŞİKÇİ 21.08.2020
(Cuma)
Hamzafakılı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Tekin Beşikçi Ve Naciye Beşikçi’nin Oğulları, Tuğçe Ve Tekin Beşikçi’nin Babaları, Nevin Beşikçi’nin Eşi, Muharrem, Murat Ve Yılmaz Beşikçi’nin Kuzenleri, Kemal Çimen’in Damadı, Ersin Ve Muhammet Gardaş’ın Dayıları, Ali Beşikçi, Hava Akman Ve Emine Kanca’nın Kardeşleri, Yavuz BEŞİKÇİ Vefat Etmiştir.
Vedat ÇAĞ 21.08.2020
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Besiye Çağ’ın Eşi, Polis Memuru Hasan Çağ, Eski Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Çağ, Nimet İlkokulu Öğretmeni Hanefi Çağ, Haluk Ve Emine Çağ’ın Babaları, Öğretmen Emel Çağ, Üsem Sürücü Kursu Sahibi Şefika Emel Çağ, İmkb Anadolu Lisesi Öğretmeni Dilşah Dilli Çağ Ve Anastasia Çağ’ın Kayınpederleri, Oğuzhan, Esma Dila, Muhammet Eren, Zeynep Sıla, Arda Burak’ın Dedeleri, Vedat ÇAĞ Vefat Etmiştir.
Murat ÇETİN 21.08.2020
(Cuma)
Yunuslu Köyü, Avcılar Mahallesi Sakinlerinden Muharrem Ve Zakire Çetin’in Oğulları, Metin, Tarık, Cihan Çetin Ve Ufuk Özdemir’in Ağabeyleri, Erdemir Personeli Murat ÇETİN Vefat Etmiştir.
Fatma ADANUR 19.08.2020
(Çarşamba)
Kavaklık Mah.Çayır Sokak Sakinlerinden Terzi Ferda Erikçi, Umut Doğan, Nursen Seymen, Serhan Seymen, Sezai Seymen Ve Birsen Ceyhan’ın Anneleri, Hilal Demirtaş, Tuğba Tekinaslan, Özgür Tekinaslan’ın Anneanneleri, Ziya Erikçi, Cemal Ceyhan’ın Kayınvalideleri, Fatma ADANUR Vefat Etmiştir.
Zehra KARADENİZ 19.08.2020
(Çarşamba)

Süleymanlar Mahallesi, Kandilli Lojmanları Sokak Sakinlerinden Merhum Hakkı Türkyılmaz’ın Kızı, Merhum Osman Karadeniz’in Eşi, Mehmet Ve Mustafa Karadeniz’in Anneleri, Zehra KARADENİZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kandilli Geyikbeli Mezarlığında Saat 15:00’de Toprağa Verilecektir.

Ersiy AYDOĞAN 18.08.2020
(Salı)

Güneşli Köyü Sakinlerinden Rasim Ve Güllü Aydoğan’ın Oğlu Remzi Aydoğan,Hüseyin Aydoğan,Yaşare Denizhan,Sermin Gürbüz Ve Fatma Özdemir’in Kardeşleri Ersiy AYDOĞAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Çaylıoğu Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe Güner KOCATÜRK 18.08.2020
(Salı)

Merhum Nedim Kocatürk’ün Eşi,Hüseyin,Abdullah Ve Levent Kocatürk’ün Anneleri,Ayşe Güner KOCATÜRK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali İhsan ÖZER 17.08.2020
(Pazartesi)

Pazaryeri Esnaflarından Yunus Özer’in Oğlu,Ali Ve Hüseyin Özer’in Abisi,Satı Özer’in Eşi,Merve Özer’in Babası,Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Ali İhsan ÖZER Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ankara Çamlıdere Tatlak Köyünde Saat 12:00’de Toprağa Verilecektir.

Yaşar BAYZIT 17.08.2020
(Pazartesi)

Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden Nejla Alar,Hava Şahin,Merhum Özcan Bayzıt Ve İsmail Bayzıt’ın Anneleri,Merhum Mehmet Bayzıt’ın Eşi,Yaşar BAYZIT Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Ebedaşı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Ebedaşı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa KARA 17.08.2020
(Pazartesi)

Kocaali Mahallesi Çilektepe Sokak Sakinlerinden Merhum Melek Kara’nın Eşi,Yaşar Kara’nın Abisi,Fikret Kara,İsmet Kara Ve Zerrin Kara’nın Babaları,Serpil Ve Semra’nın Kayınpederi,Mustafa,Caner,Cansu Ve Ceylan’ın Dedeleri,Erkan,Sevgi,Dilek,Berrin Ve Songül’ün Amcaları Mustafa KARA Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazes, Bugün Öğle Namazından Önce Saat 12:00’de Kepez İlköğretim Okulu Bahçesinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kocaali Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hasan ZAMAN 14.08.2020
(Cuma)
Güldere Mahallesi Zaman Sokak Sakinlerinden; Merhum Pala Hasan Zaman’ın Oğlu; Merhum Turan Zaman,Ömer Zaman Ve Mahmut Zaman’ın Ağabeyleri; Gülhan Zaman’ın Eşi; Hüseyin Ve Salih Zaman İle Hülya Şallı’nın Babaları; Sezgin Şallı’nın Kayınpederi Hasan ZAMAN Vefat Etmiştir.
Ertok EKEN 13.08.2020
(Perşembe)
 Kdz.Ereğli Eşraflarından Ve Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi  Sakinlerinden; Merhum Sait Eken Ve Merhume Huriye Eken’in Oğulları; Feyzan Eken’in Eşi; Şendağ,Neşe Ve Aydan’ın Babaları; Erdoğan Er,Hüseyin Erkmen Ve Yavuz Akpınar’ın Kayınpederleri;  Sacit Eken Ve Sevinç Balımtaş’ın Kardeşleri; Mehmet,Elif,Mertkan Ve Mutluhan’ın Dedeleri Ertok EKEN Vefat Etmiştir.
Niyazi KOLAY 13.08.2020
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak Sakinlerinden; Altun Kolay’ın Eşi; Eyüp Ve Hüseyin Kolay İle Emine Özegil’in Babaları; Aslı,Ersin,Emrah,Emre,Eren,Meleknur,Oğuzhan Ve Berksan’ın Dedeleri Niyazi KOLAY Vefat Etmiştir.
Kemal GÜRSEL 13.08.2020
(Perşembe)
Köseler Mahallesi Bahar Sok. Sakinlerinden, Mustafa Gürsel Ve Hacer Gürsel’in Oğulları;Göksel,Ferda Ve Ummuhan’ın Kardeşleri; Lütfiye Gürsel’in Eşi; Alican Ve Tuğba Gürsel’in Babaları ;Furkan ,Serkan Ve Ufuk Gürsel’in Enişteleri Kdz.Ereğli Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli  Kemal GÜRSEL Vefat Etmiştir.
Mustafa Saim KÜTÜKÇÜ 10.08.2020
(Pazartesi)
 Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Gülhan Kütükçü’nün Eşi; Altuğ Ve Eylem Kütükçü’nün Babaları; Diş Hekimi Mustafa Saim KÜTÜKÇÜ Vefat Etmiştir.
Gülsen Kibar ERTUĞ 08.08.2020
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Niyazi Ve Merhume Müberra Kibar’ın Kızları; Semra Ve Gürol Kibar’ın Kızkardeşleri; Erdemir Vinç Bakımdan Emekli Abdulkadir Ertuğ’un Eşi; Gizem Ve Didem’in Anneleri Gülsen Kibar ERTUĞ Vefat Etmiştir
Hacer SİPAHİOĞLU 08.08.2020
(Cumartesi)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Recep,Rıfat,Halil İbrahim Ve Muhammet Sipahioğlu’nun Anneleri Hacer SİPAHİOĞLU Vefat Etmiştir
Benian KESİK 07.08.2020
(Cuma)
Bozhane Eşrafından Merhum Hacı Hüseyin Kesik Ve Merhume Kübra Kesik’in Torunları; Bozhane Balıkçılarından Nihat Kesik Ve Huriye Kesik’in Oğulları; Hüseyin Kesik’in Kardeşi; Ela Ve Ada Kesik’in Amcaları Benian KESİK Vefat Etmiştir.
Sabri İLİK 07.08.2020
(Cuma)
Karakavuz Köyü Eşrafından Ve Kepez Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden; Guguk Sarcan,Ekrem İlik Ve Makbule Can’ın Ağabeyleri; Namık İlik,Adnan İlik Ve Ayhan İlik’in Amcaları; Timurhan İlik’in Babaları; Berguzar İlik’in Eşi; Erdemirden Emekli Sabri İLİK Vefat Etmiştir.
Selahattin Nuri ALTUNTAŞ 07.08.2020
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi  Sakinlerinden; Mevriye Altuntaş’ın Eşi; Serpil Turhan,Saadet Ekingen,Saniye,Önder Ve Sevda Altuntaş’ın Babaları; Hakkı Ekingen Ve Ayşe Altuntaş’ın Kayınpederleri; Merhume Nazife Turhan’ın Kardeşi Selahattin Nuri ALTUNTAŞ Vefat Etmiştir.
Hasan TUNA 06.08.2020
(Perşembe)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Hava Aydın’ın Babası; Hasan Aydın Ve Sanayi Esnaflarından Döşemeci İrfan Aydın’ın Dedeleri Hasan TUNA Vefat Etmiştir
Gizem ELLİSEKİZ 06.08.2020
(Perşembe)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Samim Ellisekiz Ve Merhume Sevim Ellisekiz’in Torunları; Feridun Ellisekiz’in Kızı; Feruzan Ellisekiz’in Yeğeni Gizem ELLİSEKİZ Vefat Etmiştir.
İsmail YAŞA 05.08.2020
(Çarşamba)
Cemaller Köyü Sakinlerinden ; Merhum Hüseyin Yaşa’nın Oğlu; Ayşegül Yaşa’nın Eşi; Murat Yaşa,Hatice Adıyaman Ve Suzan Erdem’in Babaları; Sücüllü Yalıboyuspor Kulübü Başkanı İsmail Erdem Ve Kerem Adıyaman’ın  ‘İn Kayınpederleri İsmail YAŞA Vefat Etmiştir
Şerif SARAÇOĞLU 05.08.2020
(Çarşamba)
Merhum Kadir Turan Ve Merhume Türkan Turhan’ın Kızları: Muzaffer Saraçoğlu’nun Eşi; Mehmet,Ömer ,Durdu Ve Metin ‘İn Anneleri; Emine,Halime,Döndü,Meryem,Türkan,Aynur,Bayram,Cemal Ve Kadir’in Kardeşleri Şerif SARAÇOĞLU Vefat Etmiştir
Orhan CANVER 04.08.2020
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nermin Canver’in Eşi; Ersal Canver Ve Esra Eren ’İn Babaları Orhan CANVER Vefat Etmiştir
Soner KÜÇÜK 03.08.2020
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Hamdi Küçük Ve Pervin Küçük Ün Oğlu Pervin Küçük,Semlin Ustamehmetoğlu,Selda Pazı Ve Hülya Kuruy Un Kardeşi Mertcan Ve Merve Ustamehmetoğlunun Dayısı Soner KÜÇÜK Vefat Etmiştir
Durdu KARABULUT 03.08.2020
(Pazartesi)
Nezaket Amasra Hüseyin Emine Durmuş Ve Rıza Karabulut Un Babaları Anıl Amasra Ve Melek Amasranın Dedeleri Çaylıoğlu Düzpelit Köyünden Fehmiye Karabulut Un Eşi Durdu KARABULUT Vefat Etmiştir
Yaşar BOZKURT 03.08.2020
(Pazartesi)
Soğanlı Yörük Köyü Yörük Mahallesi  Sakinlerinden Merhum İsmail Ve Şevkiye Sevim İn Kızı Belediyeden Emeklş Orhan Bozkurtun Eşi Kazım,İsmail,Mustafa Ve Havagül Bozkurtun  Anneleri Rukiye Akkurt Un Ablası Yaşar BOZKURT Vefat Etmiştir
Meliha ÖZKAN 02.08.2020
(Pazar)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden, T.T.K’dan Emekli İlyas Özkan’ın Eşi, İlayda Özkan’ın Annesi, Gülhan, Ahmet Ve Mehmet’in Ablaları, Meliha ÖZKAN Vefat Etmiştir
Asım DEMİREL 02.08.2020
(Pazar)
Kocaali Mahallesi, Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden Merhum İbrahim Demirel İle Merhume Emine Demirel’in Oğulları, İsmail Demirel Ve Mazım Demirel’in Abileri, Yaşar Dündar, Ahmet Köksal, İrfan Kartal, Kadir Taşdemir’in Kayınpederleri, Ahmet Muhammet Demirel, Kevser Dündar, Şerife Köksal, Aynur Kartal İle Aysun Taşdemir’in Babaları, Makbule Demirel’in Eşi, Asım DEMİREL Vefat Etmiştir
Şükran KILIÇARSLAN 01.08.2020
(Cumartesi)
Korubaşı Mahallesi, Toki Konutları Sakinlerinden Volkan Kılıçarslan’ın Annesi, Behice Kılıçarslan Ve Merhum Ali Kılıçarslan2ın Kızları, Türkan Coşkun Ve Yüksel Kılıçarslan’ın Kardeşleri, Şükran KILIÇARSLAN Vefat Etmiştir
Mehmet ERARSLAN 01.08.2020
(Cumartesi)
Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Erarslan’ın Babası, Mevlüt Erarslan’ın Ağabeyi, Mustafa Egeli’nin Kayınpederi, Mehmet ERARSLAN Vefat Etmiştir
Yukarı Çık.