Ocak 2020 Vefat Edenler

2020 Ocak Ayı Vefat Edenler

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Erol GÜLTER        31/01/2020
(Cuma)
Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Ceren,Ozanve İrem İn Babaları Şehrimiz Esnaflarından İbrahim Ünlüerin Kayın Pederi Nurhayat Gülterin Eşi Erol GÜLTER Vefat Etmiştir.
Hava BALCI 31/01/2020
(Cuma)
Ballıca Köyü Sakınlerınden Emine Balcı,Fatma Bektaş Ve Veli Demirören İn Kardeş,İ Adem,Kadir,Tahsin,Muhsin,Hakan Balcı İle Nazmiye Açıkgöz Ün Annesi Merhum Nazım Balcının Eşi Hava BALCI Vefat Etmiştir.
Kadriye PAMUKÇUOĞLU 31/01/2020
(Cuma)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden Emine, Recep Pamukçuoğlu, Hasan Akkanat’ın Kayınvalideleri, Hasan, Eyüp Pamukçuoğlu İle Yaşare Gülen’in Yengeleri, Ömer, Şükran, Rabia, Kerim Ve Alyna’nın Babaanneleri, Merhum Bekir Akkanat Ve Celal Akkanat’ın Kardeşleri, Mustafa, İsmail, Fatma, Aynur Pamukçuoğlu Ve  Hava Akkanat’ın Anneleri, Merhum Sabri Pamukçuoğlu’nun Eşi, Kadriye PAMUKÇUOĞLU Vefat Etmiştir
Emine AYGÜN 29/01/2020
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Köyü Sakinlerinden  Baysal,Dilek Ve Melek Aygün Ün Annesi Zeki Aygün,Naciye Aygün Ve Faruk Vedinlioğlunun Kayınvalidesi Yeşim,Taşkın,Coskun Aygün Ün Babaneleri,Hasan Aygün Ün Eşi Emine AYGÜN Vefat Etmiştir.
Nigar BULUT 29/01/2020
(Çarşamba)
Merhum Hurşit Şehzade ,Gülzade,Turgut,Cevdet,Yener,Menende Ve Merhum Ekrem Bulut Un Anneleri Mehmet,Cüneyt,Funda,Engin,Ersin Ve Emre Bulut Un Babaneleri,Raşit, Mert Ve Ozan Tıngazın Ananeleri Vali Kaptan In Kayın Validesi Nigar BULUT Vefat Etmiştir.
Necmettin UNUR 29/01/2020
(Çarşamba)
Nizamettin Unur Ve Şerife Yanığın Oğlu,Seher Kadriye Unur Un Eşi ,Onur Alper Ve Nizamettin Unur Un Babaları, Özden Yanığın Abisi,Ahmet Unur Un Kuzeni Meslek Eğitim Merkezi Öğretmenlerinden Ahmet Necmettin UNUR Vefat Etmiştir.
Hatice KORKMAZ 29/01/2020
(Çarşamba)
Rengin Korkmaz,Semra Kara,Kübra Akbaş Ve Merhum Ahmet Korkmaz In Annesi Fikret Kara Ve İbrahim Akbaş In Kayın Validesi ,Mustafa ,Ferhat Ve Yusuf Korkmaz In Babanesi Hatice KORKMAZ Vefat Etmiştir.
Hacıkadın YALÇIN 29/01/2020
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Sevim Aytaş,Şerife Yılmaz,Fatma Başoğlu, Mercan Uysal Ve Nuran Kerterin Anneleri ,Erdemirden Emekli Halil Yalçın In Eşi Hacıkadın YALÇIN Vefat Etmiştir.
Naciye GEZER 28/01/2020
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Karagöz Sokak Sakinlerinden Yaşar Gezer,Metin Gezer,Muhammet Gezer Ve Emine Durusoy’un Anneleri,Merhum Selahattin Gezer’in Eşi,Naciye GEZER Vefat Etmiştir.
Rıdvan ÇİMENOĞLU 27/01/2020
(Pazartesi)
Orhanlar Mahallesi, Yalı Caddesi Sakinlerinden İlçemiz Eski Müftülerinden Merhum Mehmet Ali Çimenoğlu Ve Merhume Hatice Dudu Çimenoğlu’nun Oğulları, Merhume Türkan Çimenoğlu’nun Eşi, Sezai Çimenoğlu İle Alaplı Eski Belediye Başkanı Dr.Nevzat Çimenoğlu’nun Babaları, Emel Ve Dilek Çimenoğlu’nun Kayınpederleri, Tuğçe, Barış, Seniye, Bulut’un Dedeleri, Yıldırım, Önay, Atila, Cengiz Alper Alpago’nun Enişteleri, Kdz.Ereğli Eşrafından Rıdvan ÇİMENOĞLU Vefat Etmiştir.
Mustafa HARBİ 27/01/2020
(Pazartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak Sakinlerinden Asiye Menteşe, Emine Zaralıoğlu, Muhammet, Osman, Ramazan İle Ömer Harbi’nin Babaları , Hanife Harbi, Havagül Harbi, Hasan Menteşe Ve Erol Zaralıoğlu’nun Kayınpederleri, Mahmut, Mustafa, Miraç, Emre, Fatmanur, Abdullah, Gülşen, Neslihan, Halime, Faruk Ve Sümeyye’nin Dedeleri, Fatma Harbi’nin Eşi, Mustafa HARBİ Vefat Etmiştir.
Hatice YILDIZHAN 27/01/2020
(Pazartesi)
Aydın Köyü Armutlucuma Sakinlerinden Muhammet,Recep,Mehmet,Revan,Fatma Yıldızhan İle Nafiye Erdoğan,Ayşe Özsoy Un Anneleri Merhum Recep Yıldızhan In Eşi Hatice YILDIZHAN Vefat Etmiştir.
Veli TARAKÇI 26/01/2020
(Pazar)
İmranlar Köyü, Tantanlar Mahallesi Sakinlerinden Temel Tarakçı’nın Babası, Çayırlı Köyü Esnaflarından Ali Tarakçı Ve Mutafa Tarakçı’nın Amcaları, Veli Tarakçı Ve Tahsin Tarakçı’nın Dedeleri, Veli TARAKÇI Vefat Etmitşir.
Lütfü ŞAHİN 26/01/2020
(Pazar)
Eski Ereğli Sac Tüccarlarından Neziha Şahin’in Eşi, İpek, Murat Ve Serhat Şahin’in Babaları, Lütfü ŞAHİN Vefat Etmiştir
Mehmet ERTUĞRUL 25/01/2020
(Cumartesi)
Kandilli Beldesi, Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Soğanlı Suyu Ali Ertuğrul’un Kuzeni, Vasfiye Ertuğrul’un Eşi, Fatma, Nevruz, Nergis, Belkıs Ve Mustafa Ertuğrul’un Babaları, T.T.K’dan Emekli Mehmet ERTUĞRUL Vefat Etmiştir.
Niyazi ÖZMEN 25/01/2020
(Cumartesi)
Ormanlı Beldesi Eşrafından Niyazi Özmen, Sebahat Eken, Hatice Güney, Fatma Özegen, Hava Yüksel’in Babaları, Tahsin Özegen, Zekeriya Güney’in Kayınpederleri, Niyazi ÖZMEN Vefat Etmitşir.
Mehmet ALABAŞ 25/01/2020
(Cumartesi)
Merhum Ahmet Alabaş’ın Oğlu, Soğanlıyörük Sakinlerinden Safinaz Şen Ve Ayşe Karaman’ın Babaları, Recep Alabaş, İsmail Alabaş, Ayşe Alabaş Ve Emine Alabaş’ın Kardeşleri, Kdz.Ereğli Temizlik İşlerinden Emekli Mehmet ALABAŞ Vefat Etmiştir.
Mustafa AK 25/01/2020
(Cumartesi)
Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden, Ahmet Ak, Gülten Çağlar, Ayten Gültekin, Ayfer Kurt’un Babaları, Altun Ak’ın Eşi, Erdemirden Emekli Mustafa AK Vefat Etmiştir.
Zehra KARAKUŞ 24/01/2020
(Cuma)
Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Şaban Karakuş’un Eşi; Günay Dağhan ,Merhume Tülay Bozkurt,Nuran Aydın,Mürvet Altay,Suzan Karaduman İle Sabri,Basri Ve Hayri Karakuş’un Anneleri Zehra KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Hasan ERDEM 24/01/2020
(Cuma)
Üçköy Köyü’den; Erdemir ‘Den Emekli Merhum Süleyman Erdem Ve Merhume Ayşe Erdem’in Oğulları; Belgin,Halime Ve Sertan Erdem’in Babaları; Zülfiye Erdem’in Eşi Hasan ERDEM Vefat Etmiştir.
Sabahattin ULUDAĞ 24/01/2020
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Durdu Uludağ Ve Merhume Havva Uludağ’ın Oğulları; Durmuş,Hüseyin,Harun,Hasan Ve Mevlüt Uludağ’ın Kardeşleri; Zekiye Uludağ’ın  Eşi; Serkan,Nazmiye,Semra  Ve Merhum Volkan Uludağ’ın Babaları ; Yaşariye Uludağ’în Kayınpederi Sabahattin ULUDAĞ Vefat Etmiştir.
Fatma Aynur HAŞHAŞ 23/01/2020
(Perşembe)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Ve   Kestaneci Mahallesi Eski Muhtarlarından İbrahim  Haşhaş’ın Eşi; Ali İhsan Haşhaş  Ve Aliye Özcan’ın Anneleri; Mustafa Özcan Ve Neriman Haşhaş’ın Kayınvalideleri; Emine Özcan,Emrah Özcan Ve İbrahim Özcan’ın Anneanneleri; Taygun Haşhaş,Nergis Çetin Ve Yeliz Yüksel’in Babaanneleri Fatma Aynur HAŞHAŞ Vefat Etmiştir.
Şaban AKKAYA 23/01/2020
(Perşembe)
Üçköy Köyü Eşrafından; Hüseyin Ve Hasan Akkaya’nın Babaları; Hüseyin Oğlu Şaban AKKAYA Vefat Emiştir.
Şahan KAYA 23/01/2020
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Azim Kaya’nın Eşi; Merhum Kazım Kaya,Güven Kaya,Güzel Kılıç,Hamiyet Çiftçi,Sevil Kaya,Arzu Baykal,Zafer Kaya Ve Aysun Altıntaş’ın Anneleri Şahan KAYA Vefat Etmiştir.
Mustafa BAYRAK 22/01/2020
(Çarşamba)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Bayrak’ın Eşi; Leman,Leyla,Yıldız,Yeliz,Nihat,Ferhat Ve Savaş Bayrak’ın Babaları ; Niğdeli Hurdacı Eşrafından Mustafa BAYRAK Vefat Etmiştir.
Kadriye AHMETREİSOĞLU 22/01/2020
(Çarşamba)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Terzi Kamil Ahmetreisoğlu’nun Eşi; Ahmet,Hamit,Fatma,Mustafa Ve Muhammet Ahmetreisoğlu’nun Anneleri Kadriye AHMETREİSOĞLU Vefat Etmiştir.
İsmet EROĞLU 22/01/2020
(Çarşamba)

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Mükerrem Eroğlu’nun Eşi; Ereğli Gür Eczanesi Çalışanlarından Engin Eroğlu;Sanayi Çalışanlarından Evren Eroğlu Ve S.S.K. Hastanesi Çalışanlarından Erdem Eroğlu’nun Babaları İsmet EROĞLU Vefat Etmiştir.

Rıdvan ÇÖĞEN 21/01/2020
(Salı)
Akarca Mahallesi Kız Kapısı Sokak Sakinlerinden;Merhum Ahmet Çöğen Ve Merhume Nuran Odabaşı’nın Kardeşleri;  Nezahat Çöğen’in Eşi; İbrahim Çöğen’in Babası ; İlçemiz Unpazarı Esnaflarından Rıdvan ÇÖĞEN Vefat Etmiştir.
Kıvanç Gülses ÇEKER 21/01/2020
(Salı)
Akbanktan Emekli Kemal Gürses,Garanti Bankasından Emekli Nezahat Gülses’in Kızları ; Melda Gökalp’ın Kızkardeşi; Emrah Çeker’in Eşi Kıvanç Gülses ÇEKER Vefat Etmiştir.
Emine SARIALP 21/01/2020
(Salı)
Yeşiltepe Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Hamit Sarıalp’in Eşi; Mehmet,Hasan  Ve Sami Sarıalp  İle Merhume Mürvet Gürbüz’ün Anneleri; Elif Ve Harun Gürbüz’ün Anneanneleri; Özlem,Özge,Ayşegül,İpek,Azra,Talha,Aybüke  Ve Alperen  Sarıalp’in Babaanneleri Emine SARIALP  Vefat Etmiştir.
Halil ÇİL 21/01/2020
(Salı)
Kışla Mahallesinden; Merhum İbrahim Çil Ve Merhume Ayşe Çil’in Oğulları; Ayşegül Duman,Hatice Çetin,Mehmet Çil Ve Yaşar Şam’ın Kardeşleri; Musa Çil,Aykut Çil,Erkut Çil Ve Ereğli Fotoğrafçı Esnaflarından Muammer Çil’in Babaları; Hava Çil’in Eşi; Ereğli Eczanesinden Emekli ,Oyuncakçı Halil ÇİL Vefat Etmiştir.
Emine ÖZÇAKIR 21/01/2020
(Salı)
Müftü Mahallesi Topçuoğlu Apartmanı Sakinlerinden; Zühtü Özçakır’ın Eşi; Bahar Zorlu Ve Pınar Aydoğdu’nun Anneleri; Nejdet Zorlu’nun Kayınvalidesi; Eylül Ve Eda Zorlu’nun Anneanneleri Emine ÖZÇAKIR Vefat Etmiştir.
Hüseyin ATAY 21/01/2020
(Salı)
              Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Nurcan Atay’ın Eşi; Arzu Erdoğmuş’un Babası; Erdemir Merkez Bakım Çalışanlarından Tarhan Erdoğmuş’un Kayınpederi; Taylan Erdoğmuş’un Dedesi; Temel Ve Kemal Yılmaz’ın Enişteleri; Erdemir Sıcak Haddane Müdürlüğünden Emekli Hüseyin ATAY Vefat Etmiştir.
Mediha Efe DEMİRKOL 21/01/2020
(Salı)
Merhum Kemal Efe Ve Melek Efe’nin Kızları; Mehmet,Yusuf Ve Merhum Kazım Efe İle Fatma Çetin,Şerif Arslan,Meryem Çakır,Melahat Yatman Ve Meliha Karakız’ın Kardeşleri; Kazım Demirkol’un Eşi Mediha Efe DEMİRKOL Vefat Etmiştir
Şaban SARIBOĞA 20/01/2020
(Pazartesi)
Belediyemiz Personellerinden Fatih Sarıboğa’nın Babası; Ereğli Eski Esnaflarından Berber Şaban SARIBOĞA Vefdat Etmiştir
Gülbahar KOÇAK 20/01/2020
(Pazartesi)
Ortacami Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Halik Koçak’ın Eşi; Şenay,Şenol,Ferdi Ve İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Şendoğan Koçak’ın Anneleri Gülbahar KOÇAK Vefat Etmiştir.
Müzeyyen ÖNER 20/01/2020
(Pazartesi)

Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halil İbrahim Öner’in Eşi; Aynur,Neşe Ve Önde Öner’in Anneleri; Toprak,Doğa Ve Irmak’ın Büyükanneleri Müzeyyen ÖNER Vefat Etmiştir.

Nazikar EGELİ 20/01/2020
(Pazartesi)
Kandilli Beldesi Gökçeler  Mahallesi  Ve Ereğli Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Egeli,Gülerman Kunul,Elektrikçi Özcan Egeli; Erdal Egeli Ve Özlem Turgut’un Anneleri; Merhume  Sabriye Egeli,Şerife Egeli,Nurten Egeli,Elektrikçi Tacettin Kunul Ve Hasan Turgut’un Kayınvalideleri; Mustafa Egeli’nin Eşi  Nazikar EGELİ Vefat Etmiştir.
Şerife TÜYSÜZ 19/01/2020
(Pazar)
Soğanlı Yörük Köyü Sakinlerinden İbrahim Kocabıyık Ve Sevim Topçu’nun Kızları Aysel,Nursel,Birsel Ve Sadık Tüysüz Ün Anneleri Oğuzhan,Özlem,Berkay,Emirkan In Ananeleri Aydın Tüysüz’ün Eşi Şerife TÜYSÜZ Vefat Etmiştir
Sabri BÖNCÜ 19/01/2020
(Pazar)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Aytül Böncü Ün Eşi Emekli Öğretmen İsmail Böncü Ve Zerrin Böncünün Babaları,Merhume Safiye Kalaycı,Gülay Böncü Ve Zülfiye Yanar In Kardeşleri Ayfer Özdemir Karakaya,Duygu Özdemir Ertekin Karakaya Arda Ve Gözde Böncünün Dedeleri Nülifer Böncünün Kayın Pederi, Ereğli Kömür İşletmelerinden Emekli Tornacı Sabri BÖNCÜ Vefat Etmiştir
Hatice KORKMAZ 19/01/2020
(Pazar)
Ören Mahallesi Sakinlerinden Şükrü Korkmaz In Eşi Sevim,Fehmi,Şevki  Korkmaz Ve Hayriye Demirbaş In Anneleri Hatice KORKMAZ Vefat Etmiştir
Cemil Erol ŞANLI 19/01/2020
(Pazar)

Atatürk Düşünce Derneği Başkanı Saliha Şanlı In Eşi Emel Ve Sibel Şanlının Babaları, Şanlı Akgün,Derin Akgün,Ve Sarp Akkerman In Dedeleri ,Tolga Akkerman Ve Hakan Akkün Ün Kayınpederi  Cemil Erol ŞANLI Vefat Etmiştir

Vesile ÇAKIR 19/01/2020
(Pazar)
Gökme Mahallesi Sakinlerinden Mustafa,Engin Çakır Ve Nedime Oksun Un Anneleri  Cihan,Canan,Nihan,Hakan,Nihal Çakır Ve Akın İle Oya Oksun Un Babaneleri Ümran Çakır Ve Fatma Çakır In Kayın Validesi Vesile ÇAKIR Vefat Etmiştir
Nazikar AYDIN 18/01/2020
(Cumartesi)
Soğanlı Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Aydın’ın Eşi; Halil ,Şaban Ve Cafer Aydın’ın Anneleri Nazikar AYDIN Vefat Etmiştir.
Fatma OĞUZ 18/01/2020
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmet Oğuz’un Eşi; Nazmiye,Hacer,Havva,Şaziye,Necmiye ,Hüseyin,İsmail,İbrahim Ve Recep Oğuz’un Anneleri Fatma OĞUZ Vefat Etmiştir
Mehmet AZMAN 18/01/2020
(Cumartesi)
Ketenciler Köyü Sakinlerinden; Merhum Hacı Mustafa Azman Ve Yaşare Azman’ın Oğulları; Merhume Fatma Azman’ın Eşi; Ahmet Azman,Asım Azman Ve Belediyemiz Çalışanlarından Mustafa Azman’ın Babaları; T.T.K.Dan Emekli Mehmet AZMAN Vefat Etmiştir.
Halil ÖZDEMİR 17/01/2020
(Cuma)
Gülüç Beldesi Çengel Burnu Sakinlerinden; Gül Özdemir’in Eşi; Enes,Burak Ve Emre Özdemir’in Babaları; Ereğli Eşrafından İbrahim Çelepci’nin Damadı; Nedim Çelepci’nin Eniştesi; Kdz.Ereğli Emniyet Müdürlüğü Emekli Polis Memurlarından Halil ÖZDEMİR Vefat Etmiştir
Ayhan IŞIK 17/01/2020
(Cuma)

Merhume Yüksel Işık Ve Merhum Hamdi Işık’ın Oğulları; Merhume Gönül Aydın,  Ve Erhan Işık’ın Kardeşleri; Betül,Hilal, Ve Yusuf’un Babaları;Ebru Ve Çiğdem’in Dayıları Erdemirden Emekli Ayhan IŞIK Vefat Etmiştir.

Şakir YILDIRIM 17/01/2020
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Hakkı Gülerman Sokak  Sakinlerinden; Merhume Ümmühan Yıldırım’ın Eşi; Hasan Yıldırım,Emine Kalafat ,Aynur,Cemile,Serdar Ve Muhammet Yıldırım’ın Babaları; Şevket Erarslan Ve Atike Acar’ın Ağabeyleri;Erdoğan Kalafat’ın Kayınpederi Şakir YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Ayşe ÖZCAN 17/01/2020
(Cuma)

 Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kasım Özcan’ın Eşi; Merhume Hatice Özcan ,Merhum İsmail Hakkı Özcan,Abdullah Özcan Ve Elmas Özcan’ın Anneleri; Barışcan Ceylan,Harun Özcan,Hakan Özcan,Betül Özcan Yüzgeç,Kemal Arif Baştuğ Ve Furkan Özcan’ın Babaanneleri Ayşe ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Aysel ALDIRMAZ 16/01/2020
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ak Ve Merhume Kevser Ak’ın Kızları; Nedim,Mustafa,Mehmet Ve Ahmet Ak’ın Kızkardeşleri; İzzet Aldırmaz’ın Annesi; İlçemiz Müftülük Personellerinden Yılmaz Aldırmaz’ın Eşi Aysel ALDIRMAZ Vefat Etmiştir.
İsmail EFE 16/01/2020
(Perşembe)
Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden; Merhum Zeki Ve Merhume Mediha Efe’nin Oğulları; Merhum Hüseyin,Safiye ,Hasan Ve Mustafa Efe’nin Ağabeyleri; Hacıkadın Efe’nin Eşi; Elif Efe’nin Babası İsmail EFE Vefat Etmiştir.
Bayram ÇAKMAKÇI 16/01/2020
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum  Ekrem Çakmakçı,Yılmaz Çakmakçı Ve Ümit Çakmakçı’nın Babaları; Merhume Altun Çakmakçı’nın Eşi Belediyemizden Emekli Bayram ÇAKMAKÇI Vefat Etmiştir.
Safinaz KARATAŞ 16/01/2020
(Perşembe)
Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum İlyas Karataş’ın Eşi; Sezgin Karataş,İsmail Karataş,Aysel Gülşen Ve Şehriban Kurt’un Anneleri Safinaz KARATAŞ Vefat Etmiştir.
Gülbahar DEMİRCİ 15/01/2020
(Çarşamba)
Erdemirden Emekli Kemal Demirci’nin Eşi; Fatoş Özel,Lütfiye Türkmen,Filiz Demirci,Ferhat Demirci  Ve Belediyemiz Çalışanlarından Serhat Demirci’nin Anneleri Gülbahar DEMİRCİ Vefat Etmiştir.
Halit ÖZEN 15/01/2020
(Çarşamba)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Necibe Özen’in Eşi Hacı Halit ÖZEN Vefat Etmiştir.

Naciye AYHAN 14/01/2020
(Salı)
Çaylıoğlu Alacabük Köyü Sakinlerinden ;Merhum Şaban Ayhan’ın Eşi;  Halil Ayhan,Ferit Ayhan,Sadettin Ayhan,Kadriye Sorhan Ve Esma Aydın’ın Anneleri Naciye AYHAN Vefat Etmiştir.
Mehmet KARARASLAN 14/01/2020
(Salı)
Sarıkokmaz Mahallesi Hürriyet Sokak Sakinlerinden;Merhum Hasan Ve Merhume Kibra Karaarslan’ın Oğulları; Merhume Emine İçen,Yaşar Şeyhoğlu,Hatice Kalkan Ve Alton İpek’in Kardeşleri; Merhume Kübra Karaarslan’ın Eşi; Rıza Karaarslan Ve Hatice Salçık’ın Babaları; Halil Salçık’ın Kayınpederi Mehmet KARARASLAN Vefat Etmiştir.
Halime GÜLTEKİN  13/01/2020
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Çay Mahjallesi Sakinlerinden; Asım Gültekin’in Eşi; Karayolları Çalışanlarından Davut  Gültekin,Murat Gültekin,Nermin Kılıçarslan,Hakibar Özçelik,Zekiye Acar Ve Safinaz Yıldız’ın Anneleri; Talip Özçelik,Rıza Kılıçarslan,Rıza Acar Ve Bahtiyar Yyıldız’ın Kayınvalideleri;  T.T.K Armutcuk Mazden Nezaretcisi Recep Kılıçarslan’ın Anneannesi Halime GÜLTEKİN  Vefat Etmiştir.
Yaşar TEKİN 12/01/2020
(Pazar)
Ortacı Köyü Muhtarı Köksal Tekin’in Amcası,Niyazi,Ahmet,Recep Ve İrfan’ın Abileri,Cafer’in Kardeşi,Niyazi Oğlu Yaşar TEKİN Vefat Etmiştir
Cengiz AYDIN 12/01/2020
(Pazar)

Armutlucuma Yazı Ören Köyü Sakinlerinden Onur  Ve Meryem Aydın’ın Babaları,Sadettin Aydın Ve Nezahat Erdoğan’ın Kardeşleri Cengiz AYDIN Vefat Etmiştir.

Lütfiye ÇÖMETEN 11/01/2020
(Cumartesi)
Şehit Asım Çömeten İn Annesi Şehit Babası Hasan Çömeten İn Eşi Rasim.Emine Çömeten Ve Kadriye Kalaycının Annesi Lütfiye ÇÖMETEN Vefat Etmiştir.
Recep HAYDA 09/01/2020 Hamzafakılı Mahallesi Sakinlerinden Hacer HAYDA’nın Oğlu, Reşat HAYDA, Melahat CİVAK, Mükerrem KAPLAN, Hava KOLSUZ’un Ağabeyleri, Hüseyin HAYDA’nın Yeğeni, Leyla HAYDA’nın Eşi, Recep HAYDA Vefat Etmiştir.
Emine ALTAY 08/01/2020

Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden Merhum Ahmet Altay’ın Eşi, Merhum Recep Altay, Azize Uludağ, Hüseyin Altay Ve Hatice Karaçam’ın Anneleri Emine ALTAY Vefat Etmiştir.

Hasan AKSU 07/01/2020
(Salı)
Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden; Habibe Aksu’nun Eşi; Deniz,Selçuk Ve Ufuk Aksu’nun Babaları; Kemal, Kadri Ve Kadir Aksu’nun Kardeşleri Hasan AKSU Vefat Etmiştir.
Neriman KANBUROĞLU 07/01/2020
(Salı)
Akarca Mahallesi Şakir Reis Sokak Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve  Merhume Emine Kanburoğlu’nun Kızları; Fidan Sezer,İsmail Kanburoğlu İle Necla Kanburoğlu’nun Kardeşleri; Hasan,Duygu,Fidan Ve Murat Kanburoğlu’nun Halaları; Zühre Kanburoğlu’nun Görümcesi; Zafer ,Abdullah,Evren,Emine İle Banu Sezer’in Teyzeleri; Tat Metal Çalışanlarından Mali Müşavir Neriman KANBUROĞLU Vefat Etmiştir.
Ali DÖNMEZ 07/01/2020
(Salı)
Yunuslu Köyü Sakinlerinden; Merhume Durkadın Dönmez’in Eşi; İbrahim,Mehmet, Ali Ve Rasim  Dönmez İle Nazmiye Gümüşakça’nın Babaları; Merhum Nazım Dönmez’in Kardeşi; Ergün,Özgür,Onur Ve Uğurcan’ın Dedeleri; Yunuslu Köyü Muhtarı Asım Dönmez’in Büyük Amcası Ali DÖNMEZ Vefat Etmiştir.
Zerrin ÖZMEN 06/01/2020
(Pazartesi)
Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Mehmet Özmen’in Eşi; Emine Akyuy,Nermin Yılmaz,Şerife Akcan Ve Alandağ’ın Kardeşleri; Uğur,Onur Ve Sinem Özmen’in Anneleri Zerrin ÖZMEN Vefat Etmiştir.
Zeki SARI 06/01/2020
(Pazartesi)
Zonguldak Kardeşler Köyü Sakinlerinden; Emine Sarı’nın Eşi; Yücel Ve Yasin Sarı’nın Babaları; Pazar Taksi Esnaflarından Niyazi Sarı’nın Yeğeni Zeki SARI Vefat Etmiştir.
Rıdvan KIRMIZI 06/01/2020
(Pazartesi)
Merhum Süreyya Kırmızı Ve Merhume Fatma Kırmızı’nın Oğulları; Sibelyıldız,Şafak Kırmızı Ve Meltem İmirzalıoğlu’nun Babaları; Özcan Yıldız,Bahadır İmirzalıoğlu Ve Zuhal Kırmızı’nın Kayınpederleri; Canberk,Mine,Göktuğ,Dora Ve Ertuğrul Uras’ın Dedeleri; Sevim Kırmızı’nın Eşi; Erdemir Enerji Dağıtım Emekli Formenlerinden Rıdvan KIRMIZI Vefat Etmiştir.
Hüseyin ŞAHİN 06/01/2020
(Pazartesi)
Merhum Abdulkadir Ve Merhume Safiye Şahin’in Oğulları; Safiye Şahin’in Eşi; Yaşariye Uludağ,Dilek Çelik,Melek Meriçli Ve Fatma Hellacı’nın Babaları;  Serkan Uludağ,Abdullah Çelik,Serdar Meriçli, Ve Oktay Hellacı’nın Kayınpederleri; Ereğli Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Hüseyin ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Hatice GÖKMEN 06/01/2020
(Pazartesi)
Tepeören Köyü Sakinlerinden; Merhum Nuri Gökmen’in Eşi; Metin,Harun,Adnan Ve Alirıza Gökmen’in Anneleri; Kübra, Zehra, Naciye Ve Hatice Gökmen’in Kayınvalideleri Hatice GÖKMEN Vefat Etmiştir.
Ömür DİREKÇİ 06/01/2020
(Pazartesi)
Kdz.Ereğli Eşrafından; Merhum Hasan Reşat İle Merhume Fatma Şayan’ın Oğulları ; Merhum Ecvet Direkçi,Merhum Ruhsar Tufan Ve Zerrin Direkçi’nin Kardeşleri; Pervin,Özer,Batuhan,Gizem Ve Doğuhan’ın Amcaları; Işıl,Tülin Ve Tuba’nın Dayıları; Nesrin Direkçi’nin Eşi Ömür DİREKÇİ Vefat Etmiştir.
İhsan AKMAN 06/01/2020
(Pazartesi)

Ketenciler Köyü Kahyalar Mahallesi Sakinlerinden; Gülistan Akman’ın Eşi; Yeşim,Emre Ve Batuhan’ın Babaları; Ersin , Birsen,İsa Ve Musa Akman’ın Kardeşleri; Aksoypen Çalışanlarından  İhsan AKMAN Vefat Etmiştir.

Mehmet TURAN 06/01/2020
(Pazartesi)
Elmacı Köyü  Ve Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hatice Turan’ın Eşi; Hatice, Yaşar Kızıl Ve Sevda Turan’ın Babaları; Halil Turan’ın Kardeşi Mehmet TURAN Vefat Etmiştir.
Gülbahar DERELİ 05/01/2020
(Pazar)
Kepez Mahallesi, Kayalık Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Satılmış Dereli’nin Eşi, Erdemir Personellerinden Gürol Dereli, Erol Dereli, Şenol Dereli Ve Şirin Aktaş’ın Anneleri, Neşe Dereli, Merve Dereli, Nimet Dereli Ve Cengiz Aktaş’ın Kayınpederleri, Gülbahar DERELİ Vefat Etmiştir.
Mehmet ÖZDEMİR 05/01/2020
(Pazar)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Cemile Özdemir’in Eşi, Orhan, Fatih, Olcay Özdemir’in Babaları, Kazım Özdemir Ve Cemal Özdemir’in Kardeşleri, Mevali Özdemir, Merhum Mirzali Özdemir Ve Kemal Özdemir’in Enişteleri, Serkan Yüksel’in Kayınpederi, Erdemirden Emekli Mehmet ÖZDEMİR Vefat Etmitşir
Mihriye ŞAHİN 04/01/2020
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Ereğlinin İlk Mütehitlerinden Rasim Şahin’in Eşi, Turan Şahin, Ayşegül Kurt, Nuran Aydoğan, Kamyoncu Esnaflarından Murat Şahin, Okul Servisi Esnaflarından Turgut Şahin’in Anneleri, Mihriye ŞAHİN Vefat Etmiştir.
Şaban AYDIN 04/01/2020
(Cumartesi)
Alacabük Köyü Sakinlerinden Köseler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şakir Aydın Ve Merhume Şaziye Aydın’ın Oğulları, Merhum Muzaffer Ersoy Ve Halide Ersoy’un Damatları, Asım, Kadir, Ahmet, Zeynep, Hüseyin, Nevzat Aydın, Emine Çam’ın Kardeşleri, Eminegül Aydın’ın Eşi, Hatice Aydın, Gözde Aydın, Tuğçe Aydın’ın Babaları, Fidan, Gülhan, Aynur, Aygül, Türkan Yaşar’ın Enişteleri, Şaban AYDIN Vefat Etmitşir.
Münevver Meryem YAVÇIN 03/01/2020
(Cuma)
Yenimahalle Sakinlerinden Merhum Mustafa,Emin Kerman Ve Zahide Kerman’ın Kızı,Yasemin Korkmaz,Özlem Dilaver,Öznur Şahin Ve Muhasebeci Bahadır Yavçın’ın Anneleri,T.T.K’dan Emekli Sadullah Yavçın’ın Eşi,Münevver Meryem YAVÇIN Vefat Etmiştir.
Hacı Şehriban SELAM 03/01/2020
(Cuma)
Alaplı Esnaflarından Çamlık Ekmek Fırını Sahiplerinden Hacı Mustafa Selam’ın Eşi,Adem,Erdem,Ayla Ve Şefika Selam’ın Anneleri,Hacı Şehriban SELAM Vefat Etmiştir.
Hacı Mevlüt GÖÇER 03/01/2020
(Cuma)
Gülüç Beldesi Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden Merhume Arife Ve Merhume Havva Göçer’in Eşi,Nigar Yıldızhan,Esali Göçer Ve Kemal Göçer’in Babaları,Zeki Yıldızhan Ve Selda Göçer’in Kayınpederleri,Sadettin Ve Batuhan Yıldızhan İle Yüksel Efe Ve Ali Emre Göçer’in Dedeleri,Devlet Demiryollarından Emekli Hacı Mevlüt GÖÇER Vefat Etmiştir.
Ümmühan YILDIRIM 03/01/2020
(Cuma)
Uzunmehmet Mahallesi Osmanlı Sokak Sakinlerinden Hasan Yıldırım,Emine Kalafat,Aynur Yıldırım,Cemile Yıldırım,Serdar Yıldırım Ve Muhammet Ali Yıldırım’ın Anneleri,Medine Yıldırım İle Derya Yıldırım’ın Kayınvalidesi Şakir Yıldırım’ın Eşi,Ümmühan YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Mevlüt GÖÇER 02/01/2020
(Perşembe)
Gülüç Beldesi Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Arife Ve Merhume Havva Göçer’in Eşi; Nigar Yıldızhan,Esali Göçer Ve Kemal Göçer’in Babaları; Zeki Yıldızhan Ve Selda Göçer’in Kayınpederleri; Sadettin Ve Batuhan  Yıldızhan İle Yüksel Efe  Ve Ali Emre Göçer’in Dedeleri Devlet Demiryollarından Emekli Hacı Mevlüt GÖÇER Vefat Etmiştir.
Asiye ALTAY 02/01/2020
(Perşembe)
  Hamzafakıhlı Mahallesi Eski Muhtarı Mehmet Altıay,Orman İşletmesinden Emekli Recep Altıay,Erdemirden Emekli Formen Kadir Altıay ,Havva Turan Ve Yaşar Çınar’ın Anneleri; Hamzafakıhlı Muhtarı İsmail Altıay’ın Babaannesi Asiye ALTAY Vefat Etmiştir.
Şaban ADIGÜZEL

02/01/2020
(Perşembe)

Elmacı Köyü Sakinlerinden ; Merhum Mehmet Adıgüzel’in Oğlu; Selahattin,Alaattin, Erdal,Hüseyin Ve Hasan Adıgüzel’in Babaları; Zehra Adıgüzel’in  Eşi; Şaban Hoca Şaban ADIGÜZEL Vefat Etmiştir.
Adem KARA 02/01/2020
(Perşembe)
Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Müzeyyen,Nazlı ,Sevim,Gülten Ve Çilek Halk Otobüsü Sahiplerinden Yakup Kara’nın Babaları; Yaşar Akar,Faik Dündar,Baki Akar, Ve Muzaffer Çetin’in Kayınpederleri Adem KARA Vefat Etmiştir.
Asiye ÇAY 02/01/2020
(Perşembe)
Bartın Esnaflarından Merhum İrfan Çay’ın Eşi; Merhum Halil Çay,Sabriye Dadak Ve Zühre Yılmaz’ın Anneleri; İrfan Ve Ozan Çay’ın Babaanneleri; Belediyemiz Personellerinden Uğur Yılmaz’ın Anneannesi Asiye ÇAY Vefat Etmiştir
Zehra SAYIN 02/01/2020
(Perşembe)

Sücüllü Köyü Eşrafından ; Merhum Asım Sayın’ın Eşi; Emel Aydın , Murat Sayın Ve Asım Sayın’ın Anneleri; Ali Osman Pulat,Gülten Taşdelen,Yaşar Erdoğan Ve İlçemiz Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat’ın Kızkardeşleri Zehra SAYIN Vefat Etmiştir.

Hatice ÜNLÜ 01/01/2020
(Çarşamba)
Erdemirden Emekli,Mehmeh Ünlü’nün Eşi,Erdemirden Emekli Mustafa Ünlü’nün Annesi,Erdemirden Emekli Mehmet Günal’ın Kayınvalidesi,Alaplı Endüstri Meslek Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Çağlayan Dalp’in Kayınvalidesi,Meryem Dalp Ve Saliha Günal’ın Anneleri,Hatice ÜNLÜ Vefat Etmiştir.
Nazım AVCI 01/01/2020
(Çarşamba)
Kepez İzmirlioğlu Orta Okulu Öğretmenlerinden İlknur Avcı’nın Eşi Nazım AVCI Vefat Etmiştir
Nevzat Ali ÜNSAL 01/01/2020
(Çarşamba)
Abdi Köyü Eşraflarından Merhum Cevat Ünsal Ve Safiye Ünsal’ın Oğlu,Şerife Kurubacak’ın Kardeşi,Belediyemiz Memurlarından Nazmi Kurubacak’ın Kaynı,Nedafet Ünsal’ın Eşi,Rabia Ünsal’ın Babası,Nejat Ve Andaç’ın Dayısı,Nevzat Ali ÜNSAL Vefat Etmiştir
Yukarı Çık.