2019 Aralık Ayı Vefat Edenler

2019 Aralık Ayı Vefat Edenler

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Fatma BEKİROĞLU 31/12/2019
(Salı)
Zonguldak Karaelmas Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Meryem Ve Merhum Süleyman Erkan’ın Kızları; Merhum Yusuf Erkan,Azize Çevik Ve Türkan Acar’ın Ablaları; Meryem Bekiroğlu’nun Annesi; Sinan Ve Sibel Erkan’ın Halaları; Billur Kule,Hürrem Işkın,Nilüfer Özdurmuş Ve  Ve Yalçın Oral’ın Teyzeleri; Kemal,Kenan Ve Kamuran Kuşhan İle Nuran Hulke’nin Kuzenleri Fatma BEKİROĞLU Vefat Etmiştir.
Durmuş ÜZÜLMEZ   31/12/2019
(Salı)
Ramazanlı Köyü Sakinlerinden; Muzaffer,Haydar,Hasan,Müyesser,Fatma Ve Belediyemiz Park Bahçe Müdürlüğü Çalışanlarından  Rıza Üzülmez’in Babaları Durmuş ÜZÜLMEZ  Vefat Emiştir.
Emine DEMİRTAŞ 30/12/2019
(Pazartesi)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail  Ve Havva Çakır’ın Kızları; Mehmet Demirtaş’ın Eşi; Reyhan ,Ekrem,Orhan Rıdvan Ve Mehmet Demirtaş ‘In Anneleri  Emine DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.
Melek YAMAN 29/12/2019
(Pazar)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Hüseyin Yaman’ın Eşi; Cemal,Sedat,Engin Ve Gönül Yaman’ın Anneleri Melek YAMAN Vefat Etmiştir.
Sabiha YILMAZ 28/12/2019
(Cumartesi)
Sanayi Esnaflarından Merhum Gaziantepli Mehmet Yılmaz’ın Eşi; Halil, Kamil, Tuncer Ve Mustafa Yılmaz İle Hülya Güven’in Anneleri; Sena Ve Zeynep Güven’in Anneanneleri; Mehmet,Emre,Mustafa Ve Merve Yılmaz’ın Babaanneleri Sabiha YILMAZ Vefat Etmiştir.
İbrahim YAVUZ 28/12/2019
(Cumartesi)
Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Mürvet Yavuz’un Eşi ; Sevim Yavuz,Nevin Koç,Sevinç Şahin,Mustafa Yavuz Ve Merhume Ayşegül Yavuz’un Babaları; Hüseyin Yavuz,İsmail Yavuz,Metin Koç Ve Musa Şahin’in Kayınpederleri İbrahim YAVUZ Vefat Etmiştir
Ayten ALTIN 28/12/2019
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Erdemir Limandan Emekli Muharrem Altın’ın Eşi; Özkan,Emrah Ve Emir Altın’ın Anneleri; Müge Ve Özlem Altın’ın Kayınvalideleri; Bolu Geredeli Ayten ALTIN Vefat Etmiştir.
Temel BİÇER 28/12/2019
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Safinaz Biçer’in Eşi; Niyazi  Ve Merhum Tahsin Biçer’in Babaları; Efruz, Efsun Ve Temel Biçer’in Dedeleri  Temel BİÇER Vefat Etmiştir.
Tahsin SAYGIN 28/12/2019
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyü Sakinlerinden Merhum Mustafa Saygın Ve Kadın Saygın’ın Oğulları; Asım,Emin,Şeref Ve Yusuf Saygın’ın Kardeşleri; Müesser Saygın’ın Eşi; Ayfer,Aygül,Aydın Ve Adem Saygın’ın Babaları Tahsin SAYGIN Vefat Etmiştir
Nedime ÖNER 27/12/2019
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi  Şen Evler Sakinlerinden ; Erdemir’den Emekli Merhum Selahattin Öner’in Eşi; Emine ,Halil Ve Bülent Öner’in Anneleri; Melek Ve Tülin Öner’in Kayınvalideleri; Ayşegül Ve Kaan’ın Babaanneleri; Küçük Zeynep’in Büyük Babaannesi;Vural,Metin,Meral,Ender Ve Öncel Öner’in Yengeleri Nedime ÖNER Vefat Etmiştir.
Turan MUMCU 27/12/2019
(Cuma)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Hava Mumcu’nun Eşi; Kenan Mumcu ,Adnan Mumcu,Reyhan Katı Ve Seyhan Demirci’nin Babaları; İsmail Katı Ve Muhammet Demirci’nin Kayınpederleri; Gülden,Tarık,Turan,Gökhan,İlknur Ve Onur’un Dedeleri Turan MUMCU Vefat Etmiştir.
Mahmut ALAGÖZ 25/12/2019
(Çarşamba)
İlyas,Süleyman,Muzaffer,Ali, Ve Bayram Alagöz’ün Babaları Mahmut ALAGÖZ Vefat Etmiştir.
Metin AKGÜN 25/12/2019
(Çarşamba)
Ereğli Esnaflarından; Haydar,Ertan  Ve Birhan Akgün’ün Babaları; Meral Ve Nuray Akgün’ün  Kayınpederleri; Baturalp,Tolga,Tuğçe ,Zerrin Ve  Metin’in Dedeleri Nazmiye Akgün’ün Eşi; S.Sk. Hastanesi Labaratuarlarından Emekli Metin AKGÜN Vefat Etmiştir. 
Rıfat YAMAN 25/12/2019
(Çarşamba)
Çiğdemli Köyü Sakinlerinden; Hanife Yaman’ın Eşi; Şerife Hatice,Fatma ,Ttk Çalışanlarından İzzet Yaman Ve Servis Şöförü Asım Yaman’ın Babaları; Erdemirde Çalışan İsmail Kahraman’ın Kayınpederi; Eski Servis Şöförlerinden Rıfat YAMAN Vefat Etmiştir.
Şefika DEMİRTAŞ 25/12/2019
(Çarşamba)

Sarıkokmaz Mah. Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden ; Merhum Ali Hüseyin Demirtaş’ın Eşi; Merhum Mustafa Demirtaş,Aynur Akmuy Ve Altun Bozkurt ‘Un Anneleri; Merhum  Şaban Akmuy, Merhum Eyüp Bozkurt Ve Emine Demirtaş’ın Kayınvalideleri; Sibel Ve Ferhat Candan’ın Babaanneleri; Halk Otobüsü Şöförlerinden Koray Akmuy,Gülcan Akmuy,İlknur Karayaz,İsmail Karayaz,Yaşar Öztürk,Gülten Bostancıoğlu,Mustafa Bozkurt,Muzaffer Bozkurt Ve Muhammed Bozkurt’un Anneanneleri  Şefika DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.

Nazım SEVİMCEK 24/12/2019
(Salı)
Güzelyurt Köyü Sakinlerinden; Merhume Zülfiye Sevimcek’in Eşi; Rasim Sevimcek Ve Gülsüm Sancar’ın Babaları; Sinan,Sinem Ve Hakan Sevimcek İle İlker Sancar’ın Dedeleri;  T.T.K’dan Emekli Nazım SEVİMCEK Vefat Etmiştir.
Döndü SEZGİN 23/12/2019
(Pazartesi)
Gümeli Eşrafından Merhum Muhtar Deligöz Hüseyin Sezgin’in Eşi; Halim,Mustafa,Ali,İbrahim,Yıldıray Ve Yılmaz Sezgin İle Ayten Kocaman,Gülten Akdeniz Ve Nurten Şentürk’ün Anneleri Döndü SEZGİN Vefat Etmiştir.
Abdurrahim DİKER 23/12/2019
(Pazartesi)

Ereğli Eşrafından Merhum Kahveci Ahmet Diker Ve Nazire Diker’in Oğulları; Özden Diker’in Eşi; Pınar Akkor’un Babası; Cengiz Akkor’un Kayınpederi; Doruk Ve Rüzgar’ın Dedeleri; Ayfer Kayma Ve Adalet Aydın’ın Ağabeyleri; Erdemir Yüksek Fırından Emekli Formen Abdurrahim DİKER Vefat Etmiştir.

Emine SİVRİKAYA 23/12/2019
(Pazartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Kırmacı Mahallesi Eski Muhtarlarından Merhum İbrahim Sivrikaya’nın Eşi; Merhum Ali Sivrikaya,Merhum Behice  Çevik  Ve Mustafa Sivrikaya’nın Anneleri; İbrahim,Türker,İlker Ve Tamer Sivrikaya İle Arzu Yiğit Ve Emine Kopan ‘In Babaanneleri; Yasemin  Ve Gülsemin Çevik’in Anneanneleri Emine SİVRİKAYA Vefat Etmiştir.
Fikri DUMAN 22/12/2019
(Pazar)
Işıklı Köyü Eşrafından Kayalık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Ve Merhume Halime Duman’ın Oğulları,İbrahim Duman’ın Abisi,Hakkı’nın Amcası,İsmail Ağa Camii Emekli İmamı Ali Duman’ın Amcaoğlu,Hasan Mutlu’nun Bacanağı,Ekrem,Hikmet,Ahmet,Nevin,Sevim,Murat,Sevil Ve Ayşe’nin Eniştesi,Ayşe Duman’ın Babası,Merhume Huriye Duman’ın Eşi,Erdemirden Emekli Fikri DUMAN Vefat Etmiştir.
Şerife KILIÇ 21/12/2019
(Cumartesi)

Ova Köyü Sakinlerinden Cevat Kılıç’ın Eşi,Hatice,Emine,Züleyha,Gülcan Ve Ayşe’nin Anneleri,Hüseyin Karaduman’ın Kayınvalidesi Şerife KILIÇ Vefat Etmiştir.

Yaşare SARI 21/12/2019
(Cumartesi)

Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden Merhum Ambarcı Mustafa Sarı’nın Eşi,Zontaş Kargodan Emekli,İbrahim Ve İsmail Sarı’nın Anneleri,Zelvet Ve Emine Sarı’nın Kayınvalideleri Yaşare SARI Vefat Etmiştir.

Şaban YILMAZ 21/12/2019
(Cumartesi)

Armutlucuma Aydın Köyü Saka Mahallesi Sakinlerinden Mustafa Gürsoy’un Kayınpederi,T.T.K’dan Emekli,Şaban YILMAZ Vefat Etmiştir.

Nihat SARAL 21/12/2019
(Cumartesi)
Suna Saral’ın Eşi,Birkan Ve Mustafa Saral’ın Babaları,Harun,Ali Ve Hüseyin Saral’ın Abileri,Murat Ve Vedat Alagöz’ün Enişteleri,Merhum Mustafa Ve Saniye Saral’ın Oğlu,Kandilli Belediye Başkanlarından Nihat SARAL Vefat Etmiştir
Halit AYGÜN 20/12/2019
(Cuma)
Kocaali Mahallesi Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden ; Merhume Vasfiye Aygün’ün Eşi; Temel,Göksel,Reyhan Ve Kevser Aygün’ün Babaları; Hacer Aydeniz’in Kardeşi  Halit AYGÜN Vefat Etmiştir.
Semihan YILMAZ 20/12/2019
(Cuma)
Kepez Mahallesi Güvenevler Sitesi Sakinlerinden; Merhum Oflu Salih Yılmaz’ın Eşi; Oktay Ve Adnana Yılmaz’ın Anneleri; Kışla Sanayi Esnaflarından Oto Servis Serkan Aydın’ın Anneannesi Semihan YILMAZ Vefat Etmiştir.
Şendoğan KIZILKAN 20/12/2019
(Cuma)
Kışla Mahallesi Çilek Sitesi Sakinlerinden; Merhum Nazmi Kızılkan Ve Merhume Vasfiye Kızılkan’ın Oğulları; Merhum Şenol Kızılkan,Güner Özdemir ,Merhum Nejat Kızılkan,Orhan Kızılkan Ve Hülya Kızılkan’ın Kardeşleri; Selma Kızılkan’ın Eşi; Önder Kızılkan,Evren Çilingir,Meriç Kızılkan Ve Çağrı Kızılkan’ın Babaları; Erdemir ‘Den Emekli Şendoğan KIZILKAN Vefat Etmiştir.
Güngör KESKİN 18/12/2019
(Çarşamba)
 Kandilli Neyren Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Kandilli T.T.K. Müessesesinden Emekli Ethem Keskin’in Eşi; Mustafa Keskin,İsmail Keskin Ve Zehra Çağlarlar ‘In Anneleri Güngör KESKİN Vefat Etmiştir.
Mehmet SEVİMLİ 17/12/2019
(Salı)
Tepeören Köyü Çalca Mahallesi Sakinlerinden; Münevver Sevimli’nin Eşi; Sadettin Sevimli,Havva Ayhan Ve Esalettin Sevimli’nin Babaları; Fatih,Onur Ve Okan Sevimli İle Şenol Ve Erol Engin’in Dedeleri Mehmet SEVİMLİ Vefat Etmiştir.
Nebiye CİNKILIÇ 16/12/2019
(Pazartesi)
Merhum İbrahim Cinkılıç’ın Eşi; Ahmet ,Ramazan Ve Mehmet Cinkılıç İle,Hatice Özcan,Zeynep Özcan Ve Fatma Turhan’ın Anneleri; Siyami Özcan’ın Kız Kardeşi; Dursun,Mesut,Hakan, Ve Birkan Cinkılıç’ın Babaanneleri Nebiye CİNKILIÇ Vefat Etmiştir.
Ferdane GÜRGEN 16/12/2019
(Pazartesi)
Aydın Köyü Sakinlerinden;Merhum Baki Gürgen’in Eşi; Satı Çevik,Emine Hırçın,Merhume Zülfiye Mutlu,Raşit ,Recep Ve Şenol Gürgen’in Anneleri Ferdane GÜRGEN Vefat Etmiştir.
Hüdaverdi ŞENOL 16/12/2019
(Pazartesi)
Tepeören Köyü Sakinlerinden; Cemile Şenol’un Eşi; Ramazan Şenol,Adnan Şenol,Zehra Ataman,Hatice Sevim Ve Aynur Ertuğrul’un Babaları; Tepeören Köyü Eski Muhtarı ,Erdemirden  Emekli Hüdaverdi ŞENOL Vefat Etmiştir.

Şehreban AYGÜN

15/12/2019
(Pazar)
Yazıcılar Köyü Sakinlerinden Merhum Tahsin Aygün’ün Eşi, Sinan Aygün’ün Annesi, Sevil Aygün’ün Kayınvalidesi, Pehlivan Ali Koçyiğit’in Kızkardeşi, Mehmet Arif Aydın Ve Elif Aydın’ın Ablaları, Yaman Koçyiğit’in Teyzesi, Nazım Aydın, İzzet Aydın, Hüseyin Aydın Ve Necati Aydın’ın Yeğenleri, Şehreban AYGÜN Vefat Etmiştir.
Orhan ÇAKIR 15/12/2019
(Pazar)
Dağlar Mahallesi Sakinlerinden Mustafa, Ayhan, Aytekin, Şadan Çakır Ve Ayşegül Akar’ın Babaları, Kısmet Akar’ın Kayınpederi, Tuncay, Turgut, Okan, Nalan, Batuhan, Emre, Zehra, Tülay Çakır Ve Ahmet, Zümrüt Akar’ın Dedeleri, Merhum Nuran, Şükran Yeter, Ümran, Turan Ve Müslim Çakır’ın Kardeşleri, Merhume Kübra Çakır’ın Eşi, Erdemir Hastanesinden Emekli Hacı Orhan ÇAKIR Vefat Etmiştir
Fatma YALÇIN 13/12/2019
(Cuma)
Doruk Mahallesi Sakinlerinden; Şeref Yalçın’ın Eşi; Şule Akkanat,Hanife Kumru,Hatice Kuzu,Melek Ünal Ve Hüseyin Yalçın’ın Anneleri; Hidayet Akkanat,Turan Kuzu Ve Nazım Kumru’nun Kayınvalideleri; Tolga,Furkan Ve Eren Yalçın’ın Babaanneleri; İbrahim, ,Alperen,Emrecan,Kadirhan,Buse  Ve Enes Kuzu İle Emirhan Ve Oğulcan Kumru’nun Anneanneleri Fatma YALÇIN Vefat Etmiştir.
Muharrem ÇAVUŞOĞLU 13/12/2019
(Cuma)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Saime Çavuşoğlu’nun Eşi; Adem Çavuşoğlu,İzzet Çavuşoğlu,Fatime Karagülmez,Hatice Curuk Ve Beyhan Telli’nin Babaları; Yaşabey Karagülmez Ve Talat Curuk’un  Kayınpederleri Muharrem ÇAVUŞOĞLU Vefat Etmiştir.
Kadir KORKMAZ 13/12/2019
(Cuma)
Akarca Mahallesi Muhtar Remzi Atalay Caddesi Sakinlerinden; Sabahat Korkmaz’ın Eşi; İlhan ,İrfan Ve Cemal Korkmaz’ın Babaları; Mualla Ve Şule Korkmaz’ın Kayınpederleri; Erdemir Çelikhane Müdürlüğünden Emekli Kadir KORKMAZ Vefat Etmiştir.
İsmet KIROĞLU 11/12/2019
(Çarşamba)
Müftü Mahallesi  İbrahim Efe Caddesi Sakinlerinden; Müzeyyen Kıroğlu’nun Eşi; Murat Kıroğlu,Kısmet Kıroğlu Ve Dilek Yıldız’ın Babaları; Kışla Sanayi Esnaflarından Ali Yıldız’ın Kayınpederi ; Poyraz Yıldız Ve Mehmet Can Yıldız’ın Dedeleri ; Erdemir Sosyal Tesislerinden Emekli İsmet KIROĞLU Vefat Etmiştir.
Mehmet DİLAVER 11/12/2019
(Çarşamba)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halil Dilaver Ve Merhume Kübra Dilaver’in Oğlu ;Kadriye Dilaver’in Eşi;  İbrahim Dilaver,Sevim Topçu,Fatma Sever İle Sevim Öz’ün Babaları; Ahmet Topçu,Hüseyin Sever Ve Tuncay Öz’ün Kayınpederleri; Mustafa Dilaver ,Naciye İle Şerife’nin Ağabeyleri; Zeki Dilaver Ve Fikri Dilaver’in Kayınbiraderi; Furkan Dilaver,Çiğse Dilaver,Atakan Topçu,Funda Topçu,Yasin Ve Şeyma’nın Dedeleri; İsmet,Halil İle Oğulcan’ın Amcaları; Erdemirden Emekli Hacı Mehmet DİLAVER Vefat Etmiştir.
Birten ERKİŞİ 11/12/2019
(Çarşamba)
Merhum Necati Yılmaz Erkişi’nin Eşi; Nezihi,Mehmet Ve Semih Erkişi’nin Anneleri; Nurdan,Nurdan Ve Günay Erkişi’nin Kayınvalideleri; Duygu,Ebru,Burcu,Arzu Ve Cansu’nun Babaanneleri; Hamra Duru Ve Ali Akıneri’nin Yengeleri Birten ERKİŞİ Vefat Etmiştir
Eyüp YAVUZ 11/12/2019
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Nazire Yavuz’un Eşi; Bahattin Yavuz,Muhittin Yavuz,Muhsin Yavuz Ve Samahat Bozkurt’un Babaları Eyüp YAVUZ Vefat Etmiştir
Hüseyin TARAKÇIOĞLU 10/12/2019
(Salı)
Kadıtarlası Sakinlerinden; Merhum Mustafa Şaban Tarakçıoğlu Ve Merhume Emine Tarakçıoğulu’nun Oğulları; Yüksel Bırak,Remzi Egeli Ve Semra Yıldırım’ın Kardeşleri Nazmiye Tarakçıoğlu’nun Eşi; Sebahattin Ve Dilek Tarakçıoğlu’nun Babaları Hüseyin TARAKÇIOĞLU Vefat Etmiştir.
Ahmet GÜNAY 10/12/2019
(Salı)
Işıklı Köyü Eşrafından Merhum Hüseyin Günay’ın Oğlu; Almanya’dan Emekli Hacı Ahmet GÜNAY Vefat Etmiştir
Ayşe KESKİN 10/12/2019
(Salı)
Yazıcılar Köyü Sakinlerinden; Merhum Mehmetkarakuş  Ve Merhume Azime Karakuş’un Kızları; Merhum Turgut Keskin’in Eşi; Şerafettin ,Adem,Mümtaz Ve Fatma Keskin’in Anneleri Ayşe KESKİN Vefat Etmiştir
Erol GÜNCE 09/12/2019
(Pazartesi)
Merhum Ellez Günce Ve Gül Günce’nin Oğulları; Nur Günce’nin Eşi; Ziraat Bankasından Emekli Sevgi Kaplan,Birol,Sevda Ve Filiz Günce’nin Kardeşleri Erol GÜNCE Vefat Etmiştir
Ufuk SÖZER 08/12/2019
(Pazar)
Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Camcı İlyas Ve Merhume Dudu Sözer’in Torunları; Merhum Camcı Halil Sözer Ve Münevver Sözer’in Oğulları; Yıldız Sözer Turgut’un Kardeşi; Mesut Turgut’un Kayınbiraderi; Buğra Can Ve Tuana Turgut’un Dayıları; İbrahim,İsmail,Camcı Kadir Ve Merhum Mustafa Sözer’in Yeğenleri; Hilal,Aysu,Birsu,Buse,Emre,Yağız,İlyas,Sefa,İpek,Ozan Ve İlknur Sözer’in Kuzenleri Ufuk SÖZER Vefat Etmiştir.
Nevzat YENER 08/12/2019
(Pazar)
Gebe Köyü Sakinlerinden Saffet Ve Güldane Yener’in Oğulları;Naciye Yener’in Eşi; Volkan Yener,Gönül Yener Erel Ve Seher Yener Genç’in Babaları; Neriman ,Nurettin,Nusrettin Ve Necmettin Yener’in Ağabeyleri,Şerife Yener’in Kardeşi; Özden Erel Ve Kubilay Genç’in Kayınpederleri; Emekli Zabıta Komiseri Mehmet Yener Ve Ahmet Yener’in Kayınbiraderleri; Tarık,Namık,Levent,Serdar  Ve Hakan Yener’in Dayıları; Levent,Bülent,Ve İsmail Akdeniz’in Enişteleri ; Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden Emekli Nevzat YENER Vefat Etmiştir
Hamdi SÜR 07/12/2019
(Cumartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Vahide Sür’ün Eşi; Hami Sür,Esen Sevda Cerrah Ve Belediyemiz Eski Personellerinden  Kaymakamlık Personeli Cem Sür’ün Babaları; Berber Engin Cerrah’ın Kayınpederi; İdris ,Ahmet,Hamit Ve Merhum Mahmut Sür’ün Kardeşleri; Sami Konak,Refika Akman,Şaheste Yüksel Ve Merhum Samime Yüksel’in Enişteleri Hamdi SÜR Vefat Etmiştir
Hüseyin BOZKURT 07/12/2019
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden; İlyas Ve Merhume Meryem Bozkurt’un Oğulları ; Hanife Bozkurt’un Eşi Hüseyin BOZKURT Vefat Etmiştir.
Salim KARATAŞ 07/12/2019
(Cumartesi)
Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emine Karataş’ın Eşi; Şöför Esnaflarından Merhum İlyas ,Merhum Ali, Merhum Engin,İbrahim Ve Şaban Karataş İle Meryem Tükenmez’in Babaları Salim KARATAŞ Vefat Etmiştir
Mehmet BİÇER 07/12/2019
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Safiye Biçer’in Eşi; Sanayi Esnaflarından Oto Elektrikçisi Sinan Biçer , Kenan Biçer, Semra Yüksel, Güner Danyıldız Ve Nermin Polat’ın Babaları Mehmet BİÇER Vefat Etmiştir.
Seçkin ATALAY 06/12/2019
(Cuma)
Merhum Muhtar Remzi Atalay Ve Ve Huriye Atalay’ın Oğlu,Şennur Atalay’ın Eşi,Sanem Dikmen Ve Seda Keskin’in Babaları,Serçin Aksan Ve Selçuk Atalay’ın Kardeşi,Erdem Dikmen Ve Murat Keskin’in Kayınpederi,Yağmur,Yaren Keskin,Deniz,Elif Dikmen’in Dedesi,Erdemirden Emekli Seçkin ATALAY Vefat Etmiştir.
Mehmet BAYZIT 06/12/2019
(Cuma)
Hasan Ve İsmail Bazyıt’ın Kardeşi,Yaşar Bayzıt’ın Eşi,Havva Şahin Ve Nejla Alar Ve İsmail Bayzıt’ın Babaları,T.T.K’dan Emekli Mehmet BAYZIT Vefat Etmiştir.
Cemil KARTAL 06/12/2019
(Cuma)
Kamil Ve Famil Kartal’ın Kardeşleri,Şeref Altun,Merhum Fazıl Altun Ve Göksel Akdeniz’in Yeğeni Cemil KARTAL Vefat Etmiştir.
Ömer TAŞÇI 06/12/2019
(Cuma)
Necati Ve Emel Cimit’in Dünürü Ali Rıza,Işık Oğuz’un Dünürü,Kaan,Sibel Ve Sinem’in Babaları,Güneş Oğuz Ve Özden Taşçı’nın Kayınpederleri,Ata,İzel Ve Berkem’in Dedeleri,Halide Taşçı’nın Eşi,Emekli Denizaltı Subayı Ömer TAŞÇI Vefat Etmiştir.
Nazife GÜVENÇ 04/12/2019
(Çarşamba)
Ereğli Eşraflarından Merhum Hacı Eyüp’ün Torunu,Merhum Kaptan Mehmet Naba’nın Kızı,Merhum Cahit Güvenç’in Eşi,Merhum Nermin Özalp’in Ablası,Merhum Mustafa Naba’nın Kardeşi,Mehmet Tufan Güvenç Ve Cahide Yaşar Şişman’ın Anneleri,Nazife GÜVENÇ Vefat Etmiştir.
Ayşe CENGİZ 04/12/2019
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Kelçe Köyü Sakinlerinden Cemal Cengiz,Bilgi Yılmaz,Sevgi Erçin,Sezgin Keskin Ve Semahat Cengiz’in Anneleri,Merhum Yusuf Cengiz’in Eşi,Ayşe CENGİZ Vefat Etmiştir.
Hacer KILIÇ 03/12/2019
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Altun Aldemir, Münevver Yiğit, Ayşe Öztürk Ve Sevde Yılmaz’ın Anneleri, Hacı Raşit Kılıç’ın Eşi, Reşat Aldemir, Yılmaz Yiğit, Adem Yılmaz Ve Muharrem Öztürk’ün Kayınvalideleri, Hacı Hacer KILIÇ Vefat Etmiştir.
Yaşare KARAARSLAN 02/12/2019
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Karaarslan’ın Eşi,Zehra Özmen,Fehmi Ve Ziyaeddin Karaarslan’ın Anneleri,Tuncay,Nuray,Aysel,Yaşare,Esra Ve Zeki Karaarslan’ın Babaanneleri,Kepez Mahallesi Önceki Dönem Muhtarı Şaban Duru’nun Halası Yaşare KARAARSLAN Vefat Etmiştir.
Mehmet Ali ÖLMEZ 01/12/2019
(Pazar)
Eski Ssk Hastanesi Emekli Personellerinden Hacı Emine’nin Eşi,Arzu Marangoz,Aydın Ölmez,Azmi Ölmez Ve Ayşe Çubuk’un Babaları,Yunuslu Köyü Eski Muhtarlarından Mehmet Ali Ölmez Vefat Etmiştir.
Cemile ÖZSOY 01/12/2019
(Pazar)
Ortaköy Köyü Sakinlerinden Bahattin,Muhittin,Nurettin,Emine Ve Fatma Özsoy’un Anneleri,Sedat,Cafer Ve Caner’in Babaanneleri,Cafer Özsoy’un Eşi Cemile ÖZSOY Vefat Etmiştir
Yukarı Çık.