2019 Kasım Ayı Vefat Edenler

2019 Kasım Ayı Vefat Edenler

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Hacer KILIÇ 03/12/2019
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Altun Aldemir, Münevver Yiğit, Ayşe Öztürk Ve Sevde Yılmaz’ın Anneleri, Hacı Raşit Kılıç’ın Eşi, Reşat Aldemir, Yılmaz Yiğit, Adem Yılmaz Ve Muharrem Öztürk’ün Kayınvalideleri, Hacı Hacer KILIÇ Vefat Etmiştir.
Yaşare KARAARSLAN 02/12/2019
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Karaarslan’ın Eşi,Zehra Özmen,Fehmi Ve Ziyaeddin Karaarslan’ın Anneleri,Tuncay,Nuray,Aysel,Yaşare,Esra Ve Zeki Karaarslan’ın Babaanneleri,Kepez Mahallesi Önceki Dönem Muhtarı Şaban Duru’nun Halası Yaşare KARAARSLAN Vefat Etmiştir.
Mehmet Ali ÖLMEZ 01/12/2019
(Pazar)
Eski Ssk Hastanesi Emekli Personellerinden Hacı Emine’nin Eşi,Arzu Marangoz,Aydın Ölmez,Azmi Ölmez Ve Ayşe Çubuk’un Babaları,Yunuslu Köyü Eski Muhtarlarından Mehmet Ali Ölmez Vefat Etmiştir.
Cemile ÖZSOY 01/12/2019
(Pazar)
Ortaköy Köyü Sakinlerinden Bahattin,Muhittin,Nurettin,Emine Ve Fatma Özsoy’un Anneleri,Sedat,Cafer Ve Caner’in Babaanneleri,Cafer Özsoy’un Eşi Cemile ÖZSOY Vefat Etmiştir
Şaban DUMAN 30/11/2019
(Cumartesi)
Düzpelit Köyü Sakinlerinden Merhum Recep Duman’ın Oğlu,Merhume Nahide Duman’ın Eşi,Bergüzar Negüzel,Dursun Duman Ve Hüseyin Duman’ın Babaları,Muhammet Ne Güzel,Şevkiye Duman Ve Hava Duman’ın Kayınpederleri,Mehmet Duman Ve Ahmet Duman’ın Amcaları,Şaban DUMAN Vefat Etmiştir.
Cevahir ÇAVDAR 30/11/2019
(Cumartesi)
Merhum Yaşar Çavdar’ın Eşi,Ereğli Esnaflarından Dostlar Pide Sahibi İsmail Çavdar,Erdoğan,Ayhan Ve Ergün Çavdar’ın Annesi,Sinan Çavdar’ın Babaannesi,Cevahir ÇAVDAR Vefat Etmiştir.
Şaban DUMAN 29/11/2019
(Cuma)
Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Recep Duman’ın Oğlu; Merhume Nahide Duman’ın Eşi; Bergüzar Negüzel,Dursun Duman Ve Hüseyin Duman’ın Babaları; Muhammet Negüzel,Şevkiye Duman Ve Hava Duman’ın Kayınpederleri; Mehmet Duman Ve Ahmet Duman’ın Amcaları Şaban DUMAN Vefat Etmiştir.
Kadriye Fatma BAHADIR 29/11/2019
(Cuma)
Ereğli’nin Eski Nakliyecilerinden Merhum Kemal Bahadır’ın Eşi; Devlet Hastanesi Eski Müdürlerinden Merhum Turan Bahadır,Ssk Hastanesi Emekli Memurlarından Ayşe Bahadır,Perihan Bahadır,İrfan Bahadır Ve Coşkun Bahadır’ın Anneleri; Hakkı Bahadır,Mine Bahadır  Ve Fatma Sezgün ‘Ün Ablaları; Emekli Öğretmen Şenol Bahadır,Hasan Bahadır,Emel Bahadır Ve Hüseyin Bahadır’ın Halaları Kadriye Fatma BAHADIR Vefat Etmiştir.
İbrahim KARAHAN 28/11/2019
(Perşembe)
 Hasbeyler Köyü Sakinlerinden Hatice, Emine, Selma, Döndü, Hacer Ve Ahmet Karaha’ın Babaları, Hatice Sarcan’ınardeşi, Hanife, Hayriye, Hakimekarahan’ın Abileri, Erdoğan Nder, Çetin Negüzel, Tuncay Özsoy, Hüsnü Karasoğlu Ve Feyyaz Demirel’in Kayınpederleri, İbrahim KARAHAN  Vefat Etmiştir.
Şaban GÜNEŞ 28/11/2019
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi, 1 Nolu Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden Havva Güneş’in Eşi, Fahrettin Güneş, Kadriye, Ayten Ve Güllü’nün Ağabeyleri, Erdemirden Emekli Şaban GÜNEŞ Vefat Etmiştir.
Hikmet ÇELİK 28/11/2019
(Perşembe)
Kışla Mahallesi, İnallı Sokak Sakinlerinden Hatice Çelik’in Eşi, İbrahim Çelik, Merhum Fikret Çelik, Zülfiye Çelik, Lütfiye Çelik, Fikriye Çelik’in Babaları, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Çemberci Hikmet ÇELİK Vefat Etmiştir.
Zekiye KARTAL 27/11/2019
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Mustafa.Celal,Ali,Cemal,Şeref,Hayriye,Doğan,Akkün Sezgin Ve Merhume Belgin Açıkgöz’ün Anneleri,Merhum Hasan Kartal’ın Eşi Zekiye KARTAL Vefat Etmiştir.
Ayşe AYGÜN 27/11/2019
(Çarşamba)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Fatih Aygün’ün Eşi Ayşe AYGÜN Vefat Etmiştir.
Ayhan ATAMER 26/11/2019
(Salı)
Ereğli Eşrafından Merhum İbrahim Atamer’in Eşi, Erol Gürgan’ın Annesi, Saduman Gürgan’ın Kayınvalidesi, Avukat Umut Gürgan Ve Özlam Gürgan’ın Babaanneleri, Ayhan ATAMER Vefat Etmiştir.
Naciye KAYA 26/11/2019
(Salı)
Doruk Mahallesi Sakinlerinden Bozhane Esnaflarından Merhum Hasan Kaya’nın Eşi, Mustafa Kaya, Kemal Kaya, Banu Sevinç, Serpil Ünal’ın Anneleri, Bozhane Esnaflarından Merhum Salih Karaahmetoğlu’nun Ablası, Efkan Sevinç Ve Şanver Ünal’ın Kayınvalideleri, Naciye KAYA Vefat Etmiştir.
Esin GÜRAN 26/11/2019
(Salı)
Akarca Mahallesi, Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum Siyami Akarsu’yun Baldızı, Merhume Sevim Akarsu’yun Kardeşi, Esin GÜRAN Vefat Etmiştir.
Ayşe SEZGİN 25/11/2019
(Pazartesi)
Belediyemizden Emekli İbrahim Sezgin,Kadir,Emine Alagöz Ve Meryem Kaya’nın Anneleri,Hüseyin Sezgin’in Eşi,Ayşe SEZGİN Vefat Etmiştir.
İsmail KARAKUŞ 25/11/2019
(Pazartesi)
Orhanlar Mahallesi Celal Biçer Sokak Sakinlerinden Bozhane Eşrafından İsmet Karakuş,Beyhan Demirci Ve Hasan Karakuş’un Babaları,Güler Karakuş,Şakir Demirci İle Sevgi Karakuş’un Kayınpederi,İsmail,Gökçe,Canan Coşkun,Fatih Ve Ufuk Karakuş’un Dedeleri,Hacer Karakuş’un Eşi Bozhane Balıkçı Eşrafından İsmail KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Sevim TURAN 25/11/2019
(Pazartesi)
Yunuslu Köyü Hatipler Mahallesinden Kepez Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Hüseyin Yavuz Ve Merhum Hava Yavuz’un Kızı,Meltem İle Merve Turan’ın Anneleri,Mehmet Turan’ın Eşi Sevim TURAN Vefat Etmiştir.
Gevher EŞK 25/11/2019
(Pazartesi)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Ezel Eşk Ve Halk Otobüsü İşletmecilerinden Kemal Eşk’in Gelini,Yener Ve Şener Eşk’in Yengeleri,Eda İle Kemal Eşk’in Anneleri,Taner Eşk’in Eşi,Gevher EŞK Vefat Etmiştir.
Behinaz UĞURLU 25/11/2019
(Pazartesi)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden Hakkı Gülerman Sokak Sakinlerinden Enver Uğurlu,Server,Maynur,Yücel,Yüksel Ve Göknur Uğurlu’nun Anneleri,İlhan Selçuk Ve Sait Canver’in Kayınvalidesi,Hilmi Uğurlu’nun Eşi Behinaz UĞURLU Vefat Etmiştir.
Nadide KULA 21/11/2019
(Perşembe)
Dışçeşme Murtaza Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin Şenel Ve Emin Şenel’in Kızı,Merhum Gazi Hasan Şenel’in Kız Kardeşi,Merhum Halil Şenel,Merhum Hüseyin Şenel,İbrahim Şenel,Abdurrahman Şenel’in Halaları,Mediha,Sabiha Ve İsmail Kula’nın Yengeleri,Merhum Hikmet Kula’nın Eşi,Nadide KULA Vefat Etmiştir.
Melek KORKUSUZ 21/11/2019
(Perşembe)
Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Nermin Aktaşoğlu,Emine Kaplan,Neriman Uslu,Nurcan Demirbaş,Nilüfer Korkusuz Ve Mehmet Korkusuz’un Anneleri,Erdemirden Emekli Bayram Korkusuz’un Eşi Melek KORKUSUZ Vefat Etmiştir
Gülhanım KANCA 21/11/2019
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Kemeraltı Sokak Sakinlerinden Yasemin Pektaş,Yeliz Orak,Yeşim Dağhan Ve Murat Pektaş’ın Babaları,Fahri Orak İle Orhan Dağhan’ın Kayınpederleri,Merhume Nadide Pektaş’ın Eşi,Selahattin PEKTAŞ Vefat Etmiştir.
Gülhanım KANCA 21/11/2019
(Perşembe)

Erdemirden Emekli Merhum İhsan Kanca’nın Eşi,Köksal Kanca,Yüksel Kanca Ve Gülsen Görmüş’in Anneleri,Hamdi Taslak İle Tahsin Görmüş’ün Kayınvalidesi,Sinan,İhsan Ve Hakan Taslak’ın Anneanneleri,Fatma Nur,Belkıs İle Zeynep Görmüş’ün Babaanneleri,Gülhanım KANCA Vefat Etmiştir.

Çiğdem KARABACAK 21/11/2019
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Erol Karabacak’ın Eşi,Ayten Gürel,Halit Köksal’ın Kardeşi,Lale Bektaş Ve Mehmet Karabacak’ın Anneleri,Berk’in Anneannesi,Almira’nın Babaannesi,Eyüp Bektaş İle Funda Karabacak’ın Kayınvalidesi Çiğdem KARABACAK Vefat Etmiştir.
Gülser KESKİN 20/11/2019
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mahmet, Merhume Emine Korkmaz’ın Kızları, Gülşen Sayhan Ve Aslı’nın Anneleri, Ferhat Sayhan Ve Ahmet’in Kayınvalideleri, Muazzez Derin Ve Sema Mağul’un Kardeşleri, Asım Derin Ve İsmet Mağul’un Baldızları, Cemal Keskin’in Eşi, Gülser KESKİN  Vefat Etmiştir.
Pakize SOĞAN 20/11/2019
(Çarşamba)
Süleymanlar Mahallesi, İstasyon Caddesi Sakinlerinden Merhum Ahmet Kasap Ve Merhume Nazmiye Kasap’ın Kızları, Merve Tan Ve Bahri Doğan’ın Anneleri, Merhum Sacit Soğan’ın Eşi, Pakize SOĞAN Vefat Etmiştir.
Fatma ÖZEN 20/11/2019
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi, 1 Nolu Çetin Emeç Sokak Sakinlerinden Mustafa Özen, Osman Özen, Satılmış Özen, Şengül Koç Ve Hanife Temel’in Anneleri, Bahattin Temel İle Şeref Koç’un Kayınvalideleri, Merhum Üzeyir Özen’in Eşi, Fatma ÖZEN  Vefat Etmiştir.
Eda ÇAKIR 19/11/2019
(Salı)
Soğanlı Yörük Köyünden Kadir Okut Ve Gülbahar Okut’un Kızı,Recep Okut Ve Metin Okut’un Kardeşleri Eda ÇAKIR Vefat Etmiştir.
Nevzat ÇELEBİ 19/11/2019
(Salı)

Ova Köyünden Muhammet Çelebi,Derya Sevim,Hülya Sönmez Ve Fulya Günhan’ın Babaları,Musa Sevim’in Kayınpederi,Hava Çelebi’nin Eşi Nevzat ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Fikriye Hatun ORMAN 17/11/2019
(Pazar)
Uzunmehmet Mahallesi, Çavdarlı Sokak Sakinlerinden Belgin Uslu, Sezgin Sesli, Serpil Akdeniz Ve Leyla Kara’nın Anneleri, Merhum Mehmet Orman’ın Eşi, Fikriye Hatun ORMAN  Vefat Etmiştir.
Mürvet KARADEMİR 17/11/2019
(Pazar)
Gökçebey Eşrafından Erdemir Merkez Bakımdan Emekli Hakkı Karademir’in Eşi, Karademir Metal Sahipleri Kadir Karademir, Hüseyin Karademir, Hediye Arslan, Nuray Yaşar’ın Anneleri, Ali Arslab Ve Vedat Yaşar’ın Kayınvalideleri, Rıfat Özdemir’in Ablası, Edanur, Mirata, Zeynep, İpek’in Babaanneleri, Sinem, Ece, Ömer, Uğuralp Aslan Ve Sinejan, Barkın Yaşar’ın Anneanneleri, Mürvet KARADEMİR Vefat Etmiştir.
Fatma SEVER 16/11/2019
(Cumartesi)
Ören Merkez Mahallesi Sakinlerinden Merhum Baki Sever’in Eşi, Mehmet Sever, Aysel Aktay’ın Anneleri, Hasan Altay’ın Kayınvalidesi, İlknur Fidan, Mehmet Altay’ın Anneanneleri, Tayfun Sever, Selvi Gerimtelli’nin Babaanneleri, İbrahim, Mustafa, Ali, İsmail Sever’in Halaları, Ahmet Sever’in Ablası, Merhum Ahmet Ve Merhume Ayşe Sever’in Kızları, Fatma SEVER Vefat Etmiştir
Kübra YILMAZ 16/11/2019
(Cumartesi)
Terzi Köyü Sakinlerinden Merhum Ali Yılmaz’ın Eşi, Merhum Mehmet, Sadettin, Selahattin, Mustafa, Hanife, Emine, Yaşare, Nurcan, Safiye, Filiz’in Anneleri, Kübra YILMAZ Vefat Etmiştir.
Hasan KARABULUT 16/11/2019
(Cumartesi)
Bahriye Tekin, Kadriye Karakuş, İsmail Ve Ayşe Karabulut’un Babaları, Merhum Duran Karabulut’un Eşi, Hasan KARABULUT Vefat Etmiştir.
Nurhan SARIKAYA 15/11/2019
(Cuma)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Eski Gökçeler Belediye Başkanı Fahri Sarıkaya’nın Kızı,Orhan Sarıkaya’nın Eşi,Ebru Sarıkaya’nın Annesi,Berhan Sarıkaya’nın Kayınvalidesi,Metin,Tekin,Hayrettin,Nizam Sarıkaya,Merhum Fahrettin Sarıkaya,Nilay Karaçam Ve Sonay Sarıkaya’nın Ablaları,Nurhan SARIKAYA Vefat Etmiştir.
Sadettin TOPÇU 15/11/2019
(Cuma)
Süleymanbeyler Köyü Sakinlerinden Merhum Hüseyin Topçu Ve Merhume Ayşe Topçu’nun Oğlu,Ferhat Topçu,Murat Topçu,Nigar Çelebi İle Ümit Aksu’nun Babaları,Yılmaz Aksu’nun Damadı,Sezgin Aksu’nun Eniştesi,Sema Topçu’nun Eşi,Delihakkı Subaşı Şoförlerinden Sadettin TOPÇU Vefat Etmiştir.
Hatice ERDOĞAN 15/11/2019
(Cuma)
Armutlucuma Aydın Köyü Saka Mahallesi Sakinlerinden Almanyada İkamet Eden Merhum Salih Erdoğan’ın Eşi,Bayram Özsoy Ve Naciye Erdoğan’ın Ablası,Hüseyin Erdoğan’ın Baldızı,Cüneyt Özsoy’un Halası,İbrahim Temel’in Yengesi,Raif Aydemir’in Dünürü,Hatice ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
İlknur ÖZYURT 15/11/2019
(Cuma)
Kışla Mahallesi Orta Sokak Sakinlerinden Şeref Gökmen Ve Emine Gökmen’in Kızı,Tahsin Gökmen,Müslüm Gökmen,Ahmet Gökmen İle Öznur’un Kardeşleri Efe Özyurt Ve Elif Özyurt’un Anneleri,Turan Özyurt’un Eşi,İlknur ÖZYURT Vefat Etmiştir.
Behice EROL 14/11/2019
(Perşembe)
Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Rasim Erol’un Eşi, Nuray Atar,Nuray Atar,Nuran Cıvak,Birol Erol,Ayşe Uğurlu,Yıldıray Erol Ve Şükran Taşpınar’ın Anneleri,Adem Kayacan’ın Ablası,Kelçe Köyü Muhtarı Okan Kayacan’ın Teyzesi,Behice EROL Vefat Etmiştir.
Ayşen Baltacı 13/11/2019
(Çarşamba)
Kışla Mahallasi Sakinlerinden Hasan Aydın Ve Kübra Aydın’ın Kızları,Şaban Baltacı’nın Eşi,Yılmaz Baltacı,Hamidiye Ve Aysel Baltacı’nın Anneleri,Ayşen Baltacı Vefat Etmiştir.
Nafi ERDOĞAN 13/11/2019
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Dağ Evleri Sakinlerinden Balcılardan Emekli,Hatice Erdoğan’ın Eşi,Balcılar Çalışanlarından Ali Osman Erdoğan,Orman İşletmesi Personelinden Muhammet Erdoğan,İsmail,Sevim,Merve Ve Yasemin Erdoğan’ın  Babaları Nafi ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Fatma Sabriye YENER 12/11/2019
(Salı)
Bağlık Mahallesi, Kandilli Lojmanları Sokak Sakinlerinden, Merhum Nihat Yener’in Eşi, Metin Yener, Nesrin İpekçi Ve Nermin Çardak’ın Anneleri, Çetin Yener, Fisun Kışlalı, Yalçın Yener’in Teyzeleri, Fatma Sabriye YENER Vefat Etmiştir.
İbrahim ÇAKAN 11/11/2019
(Pazartesi)
Adem Çakan Ve Melek Çakan’ın Oğlu İbrahim ÇAKAN Vefat Etmiştir.
Müesser YÜZBAŞLI 11/11/2019
(Pazartesi)
Müftü Mah.Erdemir Caddesi Sakinlerinden Belgin Yüzbaşlı Ve Behice Akdağ’ın Annesi,Gözde Bayraktar Ve Selim Bayrak’ın Anneanneleri Hasan Akdağ’ın Kayınvalidesi,Merhum Gültekin Yüzbaşlı’nın Eşi Müesser YÜZBAŞLI Vefat Etmiştir.
Hüseyin AK 11/11/2019
(Pazartesi)
Kepez Mahallesi Dubleks Evler Sakinlerinden Erdemir Liman İşletmeleri Çalışanı,Muzaffer Ak,Özden Ulkar,Dr.Gülden Aksu’nun Babaları,Anadolu Sigorta Hasar Yöneticilerinden Ersin Ulkar,Dr.Sertan Aksu,Güliz Ak’ın Kayınpederleri,Murat Taksi Esnaflarından Ayhan Demircan,Halk Otobüsü Esnaflarından Aydın Demircan’ın Enişteleri,Erdemirden Emekli Cansever Ulkar,Emekli Belediye Çalışanlarından İbrahim Canbaz’ın Dünürleri,Yadigar Ak’ın Eşi,Erdemir Liman İşletmelerinden Emekli Hüseyin AK Vefat Etmiştir.
Gülgez GÖKTAŞ 09/11/2019
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Bahadır Göktaş’ın Eşi; Cevdet,İsmet,Kerem,İnci,İsminaz Ve Hidayet Göktaş’ın Anneleri; İslam Güngör’ün Kayınvalidesi; Ahmet Göktaş Ve Maşite Oynak’ın Babaannesi; Barış Güngör’ün Anneannesi Gülgez GÖKTAŞ Vefat Etmiştir.
Hüseyin SAYGI 08/11/2019
(Cuma)
Kızılca Köyü Sakinlerinden ; Edaviye Saygı’nın Eşi; Asım Saygı’nın Babası; İsa,İhsan, Ve Musa Saygı’nın Amcaoğulları; Erhan Saygı’nın Amcası Hasan Hüseyin SAYGI Vefat Etmiştir.
Yaşare ARSLAN 08/11/2019
(Cuma)
Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kazım Arslan’ın Eşi; İrfan Arslan,Nazikar Kurt,Hilmiye Malçok,Merhum Kadir Arslan Ve Gülten Arslan ‘In Anneleri; Kazım,Emrah,Yaşare,Bahar,Ayşe,Çiğdem Ve Ayşe’nin Babaanneleri; Serkan, Erkan, Neriman, İlhan,İsmail Ve İrfan’ın Anneanneleri Yaşare ARSLAN Vefat Etmiştir.
Ayhan CAN 08/11/2019
(Cuma)
Ortacı Köyü Sakinlerinden; Merhum Hakkı Can Ve Emine Can’ın Oğulları; Fatma Uysal,Aysel Gülhan Ve Ali Can’ın Kardeşleri; Kerem Ve Eren Can’ın Babaları; Zeki Gülhan Ve Muharrem Uysal’ın Kayınbiraderleri Ayhan CAN Vefat Etmiştir.
Şaban GÜNEŞ 08/11/2019
(Cuma)
Çaylıoğlu Ortaköy Köyü Sakinlerinden; Ayşe Güneş’in Eşi; Vedat ,Nazmiye,Selma Ve Cemile Güneş’in Babaları Şaban GÜNEŞ Vefat Etmiştir.
Temel GEDİKLİ 07/11/2019
(Perşembe)

  Hatip Sokak Sakinlerinden; Bediha Gedikli’nin Eşi; Altay Gedikli,Işılay Gedikli,Kadir Mazlum Gedikli Ve Ömer Gedikli’nin Babaları Temel GEDİKLİ Vefat Etmiştir.

Recep KART 07/11/2019
(Perşembe)
A. Sofular Köyü Eşrafından; Uğur Kart’ın Babası; Ttk İşçilerinden Mustafa Şen Ve Erdemir Çalışanlarından  Selamettin Aker’in Kayınpederleri Recep KART Vefat Etmiştir.
İzzet ARSLAN 07/11/2019
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden ; T.T.K.Dan Emekli; Merhum Halit Ve Merhume Hatice Arslan’ın Oğulları; Cemile Altay, Merhum Mustafa Arslan  Ve Merhume Naciye Arslan’ın Kardeşleri; Emine Yaşare Arslan’ın Eşi; Murat Arslan,Cemile Yılmaz,Muradiye Bozkurt Ve Halime Göktaş’ın Babaları; Turgay, Abdullah,Feyzullah Ve Defne’nin Dedeleri İzzet ARSLAN Vefat Etmiştir.
Hacer İNCİ 07/11/2019
(Perşembe)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Hakkı İnci’nin Eşi; İsmail İnci ,Şerife Tokgöz,Kadriye Tokgöz,Emine Deniz Ve Nigar Deniz’in Anneleri Hacer İNCİ Vefat Etmiştir.
Sadun SU 06/11/2019
(Çarşamba)

Kdz.Ereğli Eşrafından ; Merhum Telat Özışık  Ve Merhume Ayşe Özışık İle Merhum Şerafettin Su Ve Merhume Hatice Su’nun Torunları ; Merhum Kemalettin Su Ve Gülşen Su’nun Oğulları; Birşen Dumanlı’nın Yeğeni; Sevinç Su’nun Kardeşi Sadun SU Vefat Etmiştir.

Celal ARSLAN 06/11/2019
(Çarşamba)

Bayat Köyü Eşrafından Merhum Hüseyin Ve Dudu Arslan’ın Oğulları; Şükran,Nuran,Nurcan,Şaziye Ve Emine Arslan’ın Babaları; Belediyemiz Çalışanlarından Volkan Açıkgöz’ün Dayısı Almanya’dan Emekli Celal ARSLAN Vefat Etmiştir.

Recep ER 06/11/2019
(Çarşamba)
Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Muharrem Er Ve Merhume Ayşe Er’in Oğulları; Necla Er’in Eşi; Belediyemiz Zabıta Personellerinden Aytuğ Er Ve Ayça Ercebeci’nin Babaları Recep ER Vefat Etmiştir.
Sezgin SEVİM 06/11/2019
(Çarşamba)
Köseler Mahallesi Sakinlerinden; Recep Sevim Ve Ferdane Sevim’in Oğulları; Recep Sevim’in Kardeşi Sezgin SEVİM Vefat Etmiştir.
Kazım KARADAĞ 06/11/2019
(Çarşamba)
Armutlucuma Yazıören Köyü Torunlu Mahallesi Sakinlerinden; Medine Karadağ’ın Eşi; Recep Karadağ,Mehmet Karadağ,Nevzat Karadağ,Tuncay Karadağ,Habibe Karadağ,Naile Korkmaz Ve Mehmet Güney’in Babaları; Muzaffer Karadağ,Mehmet Karadağ,Hacer Özmen,Saniye Öcalan,Merhum Yılmaz Karadağ Ve Merhum Hüseyin Karadağ’ın Ağabeyleri; Selahattin Karadağ,Şadan Karadağ,Satılmış Karadağ,Halil Karadağ Ve Mustafa Karadağ’ın Amcaları Kazım KARADAĞ Vefat Etmiştir.
Fethiye SERDAROĞLU 05/11/2019
(Salı)
Hatip Sokak Sakinlerinden; Vergi Dairesinden Emekli Mustafa Serdaroğlu’nun Eşi; Erol Ve Meltem Serdaroğlu’nun Anneleri; Merhum Mustafa Özen ,Merhum İsmet Özen Ve Yakup Özen’in Kız Kardeşleri;  Faik Uzunhasanoğlu’nun Ablası  Fethiye SERDAROĞLU Vefat Etmiştir.
Halime ACAR 05/11/2019
(Salı)
Kozlu Topbaşı Eşrafından ; Merhum Sadettin Acar’ın Eşi; Bahattin,Hayrettin,Gülçin,Gülcan Ve Ferda’nın Anneleri; Mustafa Bozkurt,Nazikar Kandil,Ayşegül Bilgin,Nazire Yıldız ,Merhume Hatice Çetin,Naciye Demirtaş Ve Safinaz Özsoy’un Kardeşleri; Merhum Yusuf Erkan, Yakup Erkan İle Hasan,Hüseyin Muhittin  Ve İsmail Acar’ın Yengeleri Halime ACAR Vefat Etmiştir.
Niyazi AVCILAR 04/11/2019
(Pazartesi)
Aktaş Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Ve Merhume Firdevs Avcılar’ın Oğulları; Merhum Mustafa Ve Merhume Lütfiye Çelik’in Damatları; Hayriye Avcılar’ın Eşi; Aslı Özer,Aykut Avcılar Ve Alper Avcılar’ın Babaları; Rüzgar,Toprak Ve Cansu Avcılar’ın Dedeleri Niyazi AVCILAR Vefat Etmiştir.
Pamuk MAHMUDOĞLU 04/11/2019
(Pazartesi)
Güldere Mahallesi Sakinlerinden; Ali Ve Osman Mahmudoğlu’nun Anneleri; Sabire,Mavili,Sultan,Elmas,Emine Ve Zinnet’in Anneanneleri; Yusuf,Mustafa,Ümit,Aliosman,Aliyavuz ,Emine Ve Asiye Mahmudoğlu’nun Babaanneleri Pamuk MAHMUDOĞLU Vefat Etmiştir.
İsmail ERGÜVEN 04/11/2019
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Fota Sokak Sakinlerinden; Halit Ergüven,Fuat Ergüven,Gül Yılmaz Ve Aysel Çan’ın Babaları; Bayburtlular Dernek Başkanı Ve Ereğli Kent Konseyi Genel Sekreteri Cengiz Yılmaz Ve Yeşim Ergüven’in  Kayınpederleri; Atakan Ve Tuvana Yılmaz’ın Dedeleri; Gülsüm Ergüven’in Eşi Geredeli Marangoz İsmail ERGÜVEN Vefat Etmiştir.
Suat ÖZEL 03/11/2019
(Pazar)
Kepez Mahallesi Hacı Musa Sokak Sakinlerinden Erdemirden Emekli Emin Özel Ve Şefika Özel’in Oğlu,Tezcan Özel’in Kardeşi,Utku Özel’in Babası,Nihat Özel’in Yeğeni Suat ÖZEL Vefat Etmiştir
Muhterem GİRİTLİ 03/11/2019
(Pazar)
Turgut Reis Giritli, Ali Reis Giritli Ve Hacer Kandemir’in Babaları,Vesile Giritli’nin Eşi,Erdemirden Emekli Muhterem GİRİTLİ Vefat Etmiştir
Yukarı Çık.