Temmuz 2019 Vefat Edenler

2019 Temmuz Ayı Vefat Edenler

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Güneri ZAFRAK 31.07.2019
(Çarşamba)
Bozhane Eşrafından ; Bayram Kaptan’ın Oğlu; Fatma Zafrak’ın Eşi; Canan,Handan,Remzi Ve Turgay Zafrak’ın Babaları; Erdemir Kok Bakımdan Emekli Güneri ZAFRAK Vefat Etmiştir.
Mehmet Ali KARAKAYA 31.07.2019
(Çarşamba)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; İfakat Karakaya’nın Eşi ; Süleyman ,Fatma,Ayşe Ve Esra Karakaya’nın Babaları; Ramazan Sarıyıldız,Engin Akkaya Ve Mustafa Karabaş’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Mehmet Ali KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Cengiz YALMAN 31.07.2019
(Çarşamba)
Merhum İbrahim Yalman Ve Emine Yalman’ın Oğulları; Niyazi Yalman Ve Cem Yalman’ın Kardeşleri; Gülşen Yalman’ın Eşi; Kaan Ve Hande Yalman’ın Babaları Cengiz YALMAN Vefat Etmiştir.
Zehra GÜNEY 31.07.2019
(Çarşamba)
Ormanlı Beldesi Sarkıya Köyü Sakinlerinden; Recep,İzzet,Bayram  Ve Şaban Güney’in Anneleri; Coşkun Hasan Güney’in Eşi Zehra GÜNEY Vefat Etmiştir.
Nuri ÇETİN 30.07.2019
(Salı)
Ak Parti Kurucu Üyelerinden; Ak Parti Önceki Dönem İl Genel Meclis Üyesi  Adayı ;Erdemirden Emekli; Hanife Çetin’in Eşi; Beytullah,Selvihan Ve Neslihan Çetin’in Babaları; Subaşı Haber  İmtiyaz Sahibi İsmail Çetin’in Ağabeyi Nuri ÇETİN Vefat Etmiştir.
Yasin KUMUZ 29.07.2019
(Pazartesi)
Çiçek Kumuz Ve Nurettin Kumuz’un Oğulları, Ümit Kumuz Ve Engin Kumuz’un Kardeşleri, Kırklarelinde Vatani Görevini Yapmakta İken Elim Biz Kaza Geçiren Yasin KUMUZ Vefat Etmiştir.
Şevkiye ÇETİNKAYA 28.07.2019
(Pazar)
Yalnız Çam Köyü Sakinlerinden, Ece Ve Egelinin Babaneleri, Yelda,Tolga Yılmaz İle Bertuğ Kayanın Annaneleri,Özcan Koç,Mustafa Yılmaz Ve Emel Egeli’ Nin Kayınvalideleri, Şenay,Safinaz Ve Aydan Egelinin Anneleri,Erdemirden Emekli Cemal Çetinkaya’nın Eşi, Şevkiye ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir.
Ömer İNCESU 28.07.2019
(Pazar)
Barbaros İncesu Ve Meltem Gönüllü’ Nün Babaları, Güven Gönüllünün Kayın Pederi, Emekli Öğretmen Seviye İncesu’ Nun Eşi, Kandilliden Emekli Öğretmen Ömer İNCESU Vefat Etmiştir
Ayşegül ÇELİKKANAT 27.07.2019
(Cumartesi)
Merhum Eyüp Çelikkanat’ın Eşi,Turan,İsmail,Dursun,Hacer Çelikkanat,Nejla Mor Ve Zeynep Karaçam’ In Anneleri, Ayşegül ÇELİKKANAT Vefat Etmiştir.
Şeref KAYIKÇI 27.07.2019
(Cumartesi)
Sarıkaya Köyü Kadıtarlası Mahallesi Sakinlerinden,Özer Ve Hatice Kayıkcının Babalari,Recep Kayıkçının Oğlu Şeref KAYIKÇI Vefat Etmiştir
Fatma BEŞE 27.07.2019
(Cumartesi)
Süleymanlar Mah.Sakinlerinden İbrahim Beşenin Eşi, Hayrettin Beşe,Hanife Sönmez,Nümnan Hasdemir’ İn Anneleri, Hakan Hasdemir,Hande Hasdemir,Gökhan Sönmez,Gürkan Sönmez’inj Annaneleri, Evcen Beşenin Babanesi,Fatma BEŞE Vefat Etmiştir.
Melek UYSAL 26.07.2019
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Açıkgöz Ve Merhume Havva Açıkgöz’ün Kızları; Nezahat,Emriye,Ali, Semahat Ve Merhum İsmail Açıkgöz’ün Kardeşleri; Merhum Erol Uysal’ın Eşi; Şenol,Şengül Ve Birol Uysal’ın Anneleri Melek UYSAL Vefat Etmiştir.
Fahri AKBAŞ 26.07.2019
(Cuma)
Merhum Haydar Ve Emine Akbaş’ın Oğulları; Emine,Mustafa,İsmail Ve Haydar Akbaş’ın Babaları; Selim, Kemal, Hülya, Özlem, Özge, Özer, Ömer Ve Ümit Özdemir’in Dedeleri; Metin,Çetin Ve Uzunçayır Mah. Muhtarı Şaban Özcan’ın Dayıları  Fahri AKBAŞ Vefat Etmiştir.
Haydar Özkan EGE 25.07.2019
(Perşembe)
Kdz.Ereğli Dağlar Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Önceki Dönem Liman Başkanı Merhum Turgut Ege Ve Türkan Ege’nin Oğulları; Tülay Ege’nin Eşi; Umut Ege’nin Babası; Emekli Erdemir Liman Müdürü Ve Eren Enerji Liman Müdürü Haydar Özkan EGE Vefat Etmiştir.
Hasan KOCADAYI 25.07.2019
(Perşembe)
Elmatepe Mah. İnallı Sokak Sakinlerinden; Merhum Rahim Ve Merhume Nazikar Kocadayı’ın Oğulları; Naciye Kocadayı’nın Eşi; Devlet Hastanesi Çalışanlarından Elif Aydın Ve Zeynep Kocadayı İle Gülşah Çelebi’nin Babaları; Ümit Aydın Ve Baki Çelebi’nin Kayınpederleri; Lütfiye ,Ömer,İsmail,Hanife Mehmet Ve İbrahim Kocadayı’nın Kardeşleri; Aysima,Devran,Nisanur ,Adaasya Ve Nehir’in Dedeleri; Askeriye İşçi Emeklisi Hasan KOCADAYI Vefat Etmiştir.
Mehmet YANIK 24.07.2019
(Çarşamba)
Kandilli Eşrafından; Ali, Fatma, Aydın, Havva, Sevda, Necla Ve Merhume Selma Yanık’ın Babaları ; Nebile Yanık’ın Eşi Mehmet YANIK Vefat Etmiştir.
Seher Raife KOCABAŞ 24.07.2019
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Eşrafından; Belediyemizden Emekli Ali Kocabaş’ın Eşi; Murat Refik Kocabaş’ın Annesi; Sema Kocabaş’ın Kayınvalidesi;Defne Kocabaş’ın Babaannesi Seher Raife KOCABAŞ Vefat Etmiştir.
Ayhan ÇUBUKÇU 23.07.2019
(Salı)
Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Halit Çubukçu’nun Eşi; Merhume Maksude Çubukçu’nun  Gelini;Merhum Sinan Çubukçu,Ediz Çubukçu Ve Leyhan Kozanoğlu’nun Anneleri; Merhum Avni Kozanoğlu’nun Kayınvalidesi Ayhan ÇUBUKÇU Vefat Etmiştir.
Ruhiye ÖZDAL 22.07.2019
(Pazartesi)
Devrek Eşrafından; Saatçi Yavuz Özdal’ın Annesi;Zonguldak Eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in Halası Ruhiye ÖZDAL Vefat Etmiştir.
Temel ÇAMLI 22.07.2019
(Pazartesi)
Ereğli Eşrafından Mehmet Beylerden; Merhume Behire Çamlı Ve Merhum Cevat Çamlı’nın Oğulları; Merhume Ömür Varol Ve Merhum Orhan Varol’un Damatları; Gönül Çamlı’nın Eşi; Pelin, Banu, Burcu Ve Umut’un Babaları; Murat Tezel, Mehmet Özdemir Ve Toygar Sungur’un Kayınpederleri;Ahmet,Ata,Berke Ve Cemre’nin Dedeleri; Ayla Ersözoğlu’nun Ağabeyi Temel ÇAMLI  Vefat Etmiştir.
Resmiye ÖZYURT 21.07.2019
(Pazar)
Gülüç Örencik Mahallesi Sakinlerinden Merhum Yozgatlı Halim Usta’nın Eşi,İlhan,Turan Ve Tuncay Özyurt’un Anneleri, Resmiye ÖZYURT Vefat Etmiştir
Gülyaşar GÜNHAN 21.07.2019
(Pazar)
Aydın Köyünden Kepez Mahallesi Kayalık Sokak Sakinlerinden, Merhum İsmail Aydın Ve Merhume Esma Aydın’ın Kızı,İbrahim Günhan,İsmail, Meryem,Eyüp,Elif,Ramazan İle Esma Günhan’ın Anneleri,Mehmet Ali,Ramazan Ve Cafer’in Kardeşleri,İsa Günhan’ın          Eşi,Ramazan Ve Cafer’in Kardeşleri,İsa Günhan’ın Eşi Gülyaşar GÜNHAN Vefat Etmiştir
Ramazan YOLUDOĞRU 20.07.2019
(Cumartesi)
Alaplı Yeni Siteler Dispanser Caddesi H/1 Blok Sakinlerinden; Refika Yoludoğru’nun Eşi; Gülay ,Tülay Ve Hilay’ın Babaları; Kandilli T.T.K.’Dan Emekli Ramazan YOLUDOĞRU Vefat Etmiştir
Sevinç GÜNSEL 20.07.2019
(Cumartesi)
Kdz.Ereğli Esnaflarından Azaklıoğlu Aydın Günsel Ve Ferrah Tezel’in Anneleri; Kdz.Ereğli Esnaflarından Hikmet Tezel’in Kayınvalidesi; Mustafa, Melike  Ve Melis Tezel’in Anneanneleri; Azaklıoğlu Esat Günsel Ve Zehra Karahan’ın Babaanneleri; Azaklıoğlu Mehmet Ve Engin Günsel’in Yengeleri;Merhum Azaklıoğlu Ahmet Günsel’in Eşi Sevinç GÜNSEL Vefat Etmiştir
İsmail KARA 19.07.2019
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; Merhume Makbule Ve Eski İnşaat Ustalarından Merhum Niyazi Usta’nın Oğulları; Cevdet,İsmet,Maksude Ve Hatice’nin Kardeşleri; Hüseyin Ve Bekir Bektaş’ın Enişteleri; Melahat Bektaş’ın Damadı ; Umut Ve Aslı’nın Babaları; Ayşe Kara’nın Eşi ; Ereğli Esnaflarından Kasetçi İsmail Kara Vefat Etmiştir.
Hacı Nesrin Gönül DİKMEN 19.07.2019
(Cuma)
Orhanlar Mahallesi Huzur Sokak Sakinlerinden; Merhum Hacı Hafız Raif Mehmet Kayalı Ve Merhume Hacı Nazmiye Kayalı’nın Kızları; Merhum Hacı Muhittin Dikmen Ve Merhume Hacı Vesile Dikmen’in Gelinleri; Merhum  Bilge Tekin Dikmen’in Eşi; Merhume  Hacı Gülşen Güleyyüpoğlu Ve Prof.Dr. Eyüp Sabri Kayalı’nın Ablaları; Uğur Dikmen Ve Saffet Dikmen’in Anneleri; Şebnem Dikmen Ve Prof. Dr.Pınar Yalınay Dikmen’in Kayınvalideleri; Lara,Mina Ve Ali Dikmen’in Babaanneleri Hacı Nesrin Gönül DİKMEN Vefat Etmiştir.
Mustafa DEMİRTAŞ 16.07.2019
(Salı)
Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden; Şefika Demirtaş Ve Merhum Hüseyin Demirtaş’ın Oğulları; Altun Bozkurt Ve Aynur Akmuy’un Kardeşleri; Muhammet,Mustafa Ve Muzaffer Bozkurt’un Dayıları; Sibel Demirtaş Candan’ın Babası; Ferhat Candan’ın Kayınpederi; Emine Demirtaş’ın Eşi Mustafa DEMİRTAŞ Vefat Etmiştir.
Emine ERGÜN 16.07.2019
(Salı)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Eski Muhtarı Mehmet Duman Ve Ahmet Duman’ın Kız Kardeşleri; Erdoğan,Erturhan,Ercan,Hüseyin,Bekir Ve Adem Ergün’ün Yengeleri; Almanya’da Yaşayan Mehmet,Nezle Ve Hanife Ergün’ün Anneleri ; Erol Ergün’ün Eşi Emine ERGÜN Vefat Etmiştir.
Hacı Eşref DEMİREL 15.07.2019
(Pazartesi)
Giresun Bulancak Eşrafı Emiroğullarından Hacı Mustafa’nın Oğlu,Eczacı Sevgi Aydın’ın Babası,Erdemirden Emekli Cevat Aydın’un Kayınpederi,Seda Follis,Eczacı Berna Sart,Sigortacı Derya Erhal’ın Dedeleri,Hacı Eşref DEMİREL Vefat Etmiştir
Nurettin EROĞLU 14.07.2019
(Pazar)
Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Recep Oğlu Nurettin EROĞLU Vefat Etmiştir
Zeynep HIRCIN 13.07.2019
(Cumartesi)
Alacabük Köyü Sakinlerinden Merhum İbrahim Hırçın’ın Eşi,Belediye İtfaiye Müdürlüğünden Emekli,Murat,Cemal,Ayşe,Kübra,Hüseyin Hırçın’ın Anneleri,Varol,İbrahim,Yusuf,Celal,Mesut,Hatice,Vasfiye,Aysel’in Babaanleri,Ahmet,İbrahim,Emrah,Fahrettin Ve Nurcan’ın Anneleri Zeynep HIRCIN Vefat Etmiştir
Kadir YAVUZ 13.07.2019
(Cumartesi)
Üçköy Köyü Sakinlerinden Merhum  Hasan Ve Hanife’nin Oğlu,Musa Yavuz’un Kardeşi,Hüseyin,Hava,Adem,Müzeyyen Ve Emine’nin Babaları, Kadir YAVUZ Vefat Etmiştir
İsa ERDOĞAN 13.07.2019
(Cumartesi)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden Hüseyin Erdoğan’ın Oğlu,Necdet Erdoğan,Cemile Kızılaslan Ve Hanife Kayhan’ın Abileri, Hüseyin,Ömer Erdoğan, Zehra Korkmaz Ve Hanife Uçar’ın Babaları, Hüseyin Korkmaz’ın Kayınpederi İsa ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Ömer CANİBEK 13.07.2019
(Cumartesi)
Kadı Tarlası Sakınlerinden Emekli Vergi Daıresi Müdürlerinden Nuriye Ve Necmi Canibek ‘İn Oğlu,Cemile Canibek’in Eşi Meral Alemdar,Nuriye Canibek,Meliha Canver Ve Belediyemiz Personeli Mustafa Canibek’in Babası, Özgür Alemdar,Gökçe Canjver,Melihcan  Canver,Gaye Canver Ve Zeynep Canibek’in Dedesi, Erhan Alemdar,Can Canver Ve Hatice Canibek’in Kayınpederi Ömer CANİBEK Vefat Etmiştir
Şengül KARS 12.07.2019
(Cuma)
Gülüç Çengelburnu 14 Katlılar 1. Blok Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Özcan Kars’ın Eşi; Kenan,Kemal Ve Nalan Kars’ın Anneleri; Belgin Kars’ın Kayınvalidesi; Kardelen,Selina Ve Emre’nin Babaanneleri; Ada’nın Anneannesi  Şengül KARS Vefat Etmiştir.
Kamile Başkurt 12.07.2019
(Cuma)
Murtaza Mahallesi  Bayır Sokak Sakinlerinden; Erdemir Çelikhane Elektrik Bakımdan Emekli Merhum Nazif Başkurt’un Eşi; Nafiz Başkurt,Mustafa Başkurt Ve Pakize Ergül’ün Anneleri; Turan Ergül,Güler Başkurt Ve Nuriye Başkurt’un Kayınvalideleri; Zeynep Erseller,Elif Samat,Engin Başkurt,Volkan Başkurt Ve Osman Başkurt’un Babaanneleri; Murat Cem Ergül’ün Anneannesi Kamile Başkurt Vefat Etmiştir.
İbrahim Karakuş 12.07.2019
(Cuma)
Merhum Hüseyin Celal Karakuş’un Oğlu; Merhum Hamdi Karakuş ,Merhum Ferat Karakuş,Şükran Ayaz ,Asiye Aksoy Ve Aysel Aksoy’un Kardeşleri; Hüseyin, Hüsnü Ve Ali Karakuş’un Amcaları; İsmail, Ömer Ve Fatma’nın Babaları ;Aysel Karakuş’un Eşi İbrahim Karakuş Vefat Etmiştir.
Taner Oktay 12.07.2019
(Cuma)
Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Süllüoğlu Mustafa Ve Kübra Oktay’ın Torunları; Kışla Sanayi Esnaflarından Oktay Yağlama Sahibi Hasan Oktay Ve Meryem Uslu’nun Yeğenleri; Naime Ve Fatih Oktay’ın Kardeşleri; Erdemir Nakliyat Müdürlüğü Ünitesinden Emekli Hüseyin Oktay  Ve Aynur Oktay’ın Oğulları Taner Oktay Vefat Etmiştir.
Mükerrem YAVUZ 11.07.2019
(Perşembe)
Zonguldak Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Öğretmen Hüseyin Yavuz’un Eşi; Arzu Yavuz,Derim Tunca,Ebru Sayım Ve Belediyemiz Tahsilat Şefi Funda Yazganarıkan’ın Anneleri; Şükrü Yazganarıkan,Kudret Tunca Ve Mustafa Sayım’ın Kayınvalideleri ;Emekli Öğretmen Necla Ceryan’ın Ablası; Emekli Öğretmen Yaşare Gürsoy Ve Gürol Gürsoy’un Yengeleri Mükerrem YAVUZ Vefat Etmiştir
İbrahim KÖKSAL 11.07.2019
(Perşembe)
İlçemiz Korubaşı Mahallesi Eşrafından; Merhum  Mustafa Köksal Ve Asiye Köksal’ın Oğulları; Emine Savaş,Aysel Fidan,Fatma Soyarslan,Nuran Özer,Merhume Ayten Fidan Ve Merhume Kevser Altay’ın Kardeşleri; Zeki Köksal,Nilüfer Afacan Ve Asiye Aslan’ın Babaları; Gülizar Köksal’ın Eşi İbrahim KÖKSAL Vefat Etmiştir
İsmihan ÖZGÜL 11.07.2019
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Bahçegül Özgül’ün Eşi; İsmet Özgül,Tazegül Yetim,Yaşar Özgül,Sevim Dindar,Songül Yolcu Ve Naim Özgül’ün Babaları İsmihan ÖZGÜL Vefat Etmiştir
Satı KIZMAZ 10.07.2019
(Çarşamba)
Armutlucuma Yukarıhocalar Köyü Sakinlerinden; İsmail Ve Fatma Ünal’ın Kızları; İsa Ünal,Yüksel Ünal,Ahmet Ünal,Fatma Uludağ Ve Hanife Sarman’ın Kardeşleri; Habibe,Rukiye,Fatma,Vedat,İsmail Ve Satı Kızmaz’ın Anneleri; Baki Kızmaz’ın Eşi Satı KIZMAZ Vefat Etmiştir.
Ayşe AKSOY 10.07.2019
(Çarşamba)
Topçalı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Aksoy’u Eşi; Emine Aydın,İkübra Şişman, Ve Zehra Erdal’ın Anneleri; Erdemir Oto Merkezden Emekli Mustafa Aydın’ın Kayınvalidesi; Mehmet Aydın,Ayhan Aydın,Ayten Erimez,Aynur Çavuşoğlu Ve Ayşe Fidan’ın Anneanneleri Ayşe AKSOY Vefat Etmiştir.
Huriye KÖROĞLU 10.07.2019
(Çarşamba)
Kdz.Ereğli Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Ttk.’Dan Emekli Baş Madenci İlhami Köroğlu’nun Eşi; Işık Satılmış,Işıl Demirtaş,Murat Köroğlu Ve Serhat Köroğlu’nun Anneleri; Gülüç Belediye Başkanı  Gökhan Mustafa Demirtaş’ın Kayınvalidesi; Berke Ve Necmi Demirtaş’ın Anneanneleri ; Alaplı Esnaflarından Salih Yaman,Ergün Yaman,Serpil Temiz,Nilgün Aygör Ve Nuriye Arslan’ın Ablaları Huriye KÖROĞLU Vefat Etmiştir.
Zeliha ZENGİN 09.07.2019
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Fatma,Hatice,Mahir Ve Hüseyin Zengin’in Anneleri Zeliha ZENGİN Vefat Etmiştir.
Şengül PAMUKÇU 09.07.2019
(Salı)
İskenderli Köyü Sakinlerinden; Celal Ve Fatma Pamukçu’nun Kızları; Gülçin,Gülşen Ve Cengiz Pamukçu’nun Kızkardeşleri Şengül PAMUKÇU Vefat Etmiştir.
Hava KURT 08.07.2019
(Pazartesi)
Ortacı Köyü Sakinlerinden; Mehmet Kurt’un Eşi; Erdemirden  Emekli Hüseyin Kurt,Mehmet Ali Kurt,Recep Kurt,Mustafa Kurt,Hava Bayramcı Ve Şerife Durgut’un Anneleri; Harun ,Hale,Emine,Ela,Şeyda,Ömüeali,Zeynep Ve Merve’nin Babaanneleri; Yasin,Adem,İsmail,Hasan,Bahadır,Havagül,Öznur Ve Hümeyra’nın Anneanneleri Hava KURT Vefat Etmiştir
Halime ASLAN 07.07.2019
(Pazar)
Elmacı Köyü Sakinlerinden Hasan Aslan’ın Eşi, Mustafa, Şaban. Mehmet, Erol Aslan Ve Zehra Ardıç’ın Anneleri, Halime ASLAN Vefat Etmiştir
Cihan TELLİ 07.07.2019
(Pazar)
Ketenciler Köyünden Cengiz Telli Ve Hava Telli’nin Oğlu, Zeynep Kayacan İle Mustafa Telli’nin Kardeşleri, Üstün Erçelik Otobüs Firması Personellerinden Sami Telli’nin Yeğeni, Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışanlarından Cihan TELLİ Vefat Etmiştir
Enver KARAKUŞ 05.07.2019
(Cuma)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Nezihat Karakuş’un Eşi; Murat,Hürriyet,Adalet,HamiyetVeelmas Karakuş’un Babaları; Aybüke,Oğulcan Ve Serdar Karakuş’un Dedeleri Enver KARAKUŞ Vefat Etmiştir.
Hasan KARABULUT 05.07.2019
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Nazmiye Karabulut’un Eşi; Muhammet Karabulut,GültenÖzkan,AytenÇetinkaya,FatmaSarcan Ve Ayşe Pazarcı’nın Babaları; Hüseyin Karabulut,EminKarabulut,Merhum Cemil Karabulut Ve Emine Demirci’nin Kardeşleri; Mehmet Özkan,YükselSarcan,İlyas Çetinkaya Ve Necmettin Pazarcı’nın Kayınpederleri Hasan KARABULUT Vefat Etmiştir
Mustafa ACAR 04.07.2019
(Perşembe)
Dedeler Köyü Eşrafından Ve Orhanlar Mah. Tokmaklar Sokak Sakinlerinden; Asım Ve Hacıkadın Acar’ın Oğulları; Asım Ve Hacıkadın Acar’ın Oğulları; Sevim Acar’ın Eşi; Serpil Ve Yaprak Acar’ın Babaları; İbrahim Acar,Hava Kanburoğlu Ve Sevim Ulu’nun Ağabeyleri; Emekli Postacı Mustafa ACAR Vefat Etmiştir
Saffet AKMAN 04.07.2019
(Perşembe)
Ketenciler Köyü Kahyalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emir Ayşe Akman’ın Eşi; Kadir Akman,Temel Akman Ve Bedir Akman’ın Babaları; Ereğli Esnaflarından Kasap Saffet AKMAN Vefat Etmiştir
Gülten IŞIK 04.07.2019
(Perşembe)
Kandilli Geyikbeli Mahallesi Sakinlerinden; T.T.K’dan Emekli Nevzat Işık’ın Eşi; Yalçın Işık,AyhanIşık,Yasemin Kiraz Ve Nursin Yiğit’in Anneleri; Ergün Kiraz Ve Belediyemiz Tahsilat Şefi Ulvi Yiğit’in Kayınvalideleri Gülten IŞIK Vefat Etmiştir
Zülfiye ERDOĞAN 04.07.2019
(Perşembe)
Hacıuslu Köyü Sakinlerinden; Merhum Halil Erdoğan Ve Merhume Arife Erdoğan’ın Kızları; Metin Murat Aldırmaz’ın Eşi; Şaban Aldırmaz,Ayşe Ay, Ve Elif Aydın’ın Anneleri; Adem Erdoğan ,Selahattin Erdoğan,Hanife Aldırmaz Ve Hatice Yalçın’ın Kardeşleri;HanifeKorkusuz’un Yengesi; Erdal Erdoğan,Sinan Erdoğan Ve Halil Erdoğan’ın Halaları Zülfiye ERDOĞAN Vefat Etmiştir
Balabey ARAP 03.07.2019
(Çarşamba)
Kars Eşrafından Ve Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatun Arap’ın Eşi; Atalay Arap,LemanArap,TuncayArap,Perihan Taylan Ve Selda Kuygun’un Babaları; Nebi Arap,Haşim Arap Ve Merhum Musa Arap’ın Kardeşleri; Turan Arap,Orhan Arap Ve Turgan Arap’ın Amcasının Oğulları; Ervin Arap’ın Amcası Balabey ARAP Vefat Etmiştir
Balabey ARAP 02.07.2019
(Salı)
Kars Eşrafından Ve Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatun Arap’ın Eşi; Atalay Arap,LemanArap,TuncayArap,Perihan Taylan Ve Selda Kuygun’un Babaları; Nebi Arap,Haşim Arap Ve Merhum Musa Arap’ın Kardeşleri; Turan Arap,Orhan Arap Ve Turgan Arap’ın Amcasının Oğulları; Ervin Arap’ın Amcası Balabey ARAP Vefat Etmiştir
Hikmet UÇAR 02.07.2019
(Salı)
Cemaller Köyü Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nazım Uçar Ve Merhume Halime Uçar’ın Oğulları; NezahatÖzcan,NazireUçar,Mehmet Uçar Ve Şenol Uçar’ın Ağabeyleri; Erol Uçar,BirsenYalçın,BirolUçar,GülşenTezeren Ve Yahya Uçar’ın Babaları; Güler Uçar’ın Eşi Hikmet UÇAR Vefat Etmiştir.
Ayhan BOZYURT 01.07.2019
(Pazartesi)
Merhum Mehmet Ve Şükriye Bozyurt’un Oğulları; Nuray Bozyurt’un Eşi; Ceyhan Ve Güngör Bozyurt’unBabaları;Erdemir Enerji Dağıtımdan Emekli, Eski Formenler Derneği Başkanı Ayhan BOZYURT Vefat Etmiştir.
Duran GÜLEÇ 01.07.2019
(Pazartesi)
Pazaryeri Eski Esnaflarından Alim Güleç’in Oğlu; Esme Güleç’in Eşi; Hakan Güleç’in Babası Duran Güleç Vefat Etmiştir.
Kadir YÜKSEL 01.07.2019
(Pazartesi)
Emirali Köyü Sakinlerinden; Merhum Ahmet Ali Yüksel’in Oğlu ; Erol Yüksel ,Filiz Yüksel Ve Deniz Akdeniz ‘İn Babaları; Dursun Yüksel’in Eşi; Erdemirden Emekli Kadir Yüksel Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.