Mayıs 2019 Vefat Edenler

2019 Mayıs Ayı Vefat Edenler

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Tacettin AYDEMİR 31.05.2019
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Necati Aydemir Ve Seher Aydemir’in Oğulları; Safinaz Demirtaş,Fatma Hasçelik, Mehmet Ulaş Ve Merhum Önder Ulaş’ın Enişteleri; Necati Aydemir Ve Cihan Aydemir’in Babaları ,Kevser Aydemir’in Eşi Tacettin Ahmet AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Selma KUTAY 30.05.2019
(Perşembe)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Şaban Kutay’ın Kızı ; Ereğli Belediyespor  Eski Malzemecisi Yaşar Kutay’ın Eşi; Belediyemiz Temizlik İşleri Personellerinden Eyüp Kutay,Semanur Kutay Ve Eylem Kutay’ın Anneleri Selma KUTAY Vefat Etmiştir.
Havva KARAARSLAN 30.05.2019
(Perşembe)
Cemaller Köyü Bakımevi Eşrafından ; Merhum Ali Osman Karaarslan’ın Eşi; Boyacı Şahin Karaarslan,Ahmet Karaarslan,Bayram Karaarslan,Halime Balaban,Meryem Sipahi Ve Havagül Koçtürk’ün Anneleri; Beşir Balaban Ve Ahmet Sipahi’nin Kayınvalideleri Havva KARAARSLAN Vefat Etmiştir.
Fatma KURBAN 29.05.2019
(Çarşamba)
İlçemiz Sakinlerinden; Ali Osman Kurban,Sabiha Kurban Ve Zuhal Kurban’ın Anneleri Fatma KURBAN Vefat Etmiştir.
Ali ÇELİK 28.05.2019
(Salı)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Çelik İnşaat Firması Sahibi Sinan Çelik Ve Sevgül Çelik’in Oğulları; Ümit,Mehmet Emin,Hayrettin,Rüstem,Üzal Ve Fırat Çelik’in Yeğenler Ali ÇELİK Vefat Etmiştir.
Şeref GÜRLER 28.05.2019
(Salı)
Kıyıcak Mahallesi Sakinlerinden ;Kışla  Sanayi Esnaflarından Eyüp Gürler Ve Kevser Gürler’in Oğulları ; Muharrem Ve Faruk Gürler’in Ağabeyleri; İlker,İlknur Ve Songül Gürler’in Babaları; Müzeyyen Gürler’in Eşi  Şeref GÜRLER Vefat Etmiştir.
Nermin ÖZSOY 26.05.2019
(Pazar)
Çaylıoğlu Eşrafından, Ünver Özsoy’ Un Eşi, Önder, Ümit, Mehmet Uğur Özsoy, Gülçin Sevinç’ İn Anneleri, Ferudunsevinç’ İn Kayınvalidesi, Can Buğra, Edip, Burak, Oğuz, Ünver Özsoy’ Un Babaneleri, Emre, Erdi Sevinç’ İn Annaneleri, Nermin ÖZSOY Vefat Etmiştir
Altun DİKMEN 26.05.2019
(Pazar)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden, Ayşe, Sevim, Nevin, Pervin, Zeynep Dikmen’ İn Anneleri, Ereğli Esnaflarından Ethem Üstün, AdemCoşgun, Haydar Yıldırım’ In Kayınvalideleri, Merhum Nazım Dikmen’ İn Eşi, Altun DİKMEN Vefat Etmiştir
İrfan CEBECİ 26.05.2019
(Pazar)
Temel, Uysal, Davut, Burhan, Mehmet Cebeci Ve Meryem Coşkun’ Un Abisi, Kemal, Ali, İrfan Cebeci İle Neriman Ercan, Meryem Coşkun’ Un Babaları, Fatma Cebeci’ Nin Eşi, Topallı Köyü Eski Muhtarlarından, İrfan CEBECİ Vefat Etmiştir
Zehra EĞRİBOZ 25.05.2019
(Cumartesi)
Belen Mahallesi Sakinlerinden, Eski Muhtar Kadir Eğriboz’ Un Eşi, Mustafa Eğriboz, Zeki Eğriboz, Adnan Eğriboz’ Un Anneleri, Barış Eğriboz’ Un Babanesi, Zehra EĞRİBOZ Vefat Etmiştir
Zehra ÖLMEZ 25.05.2019
(Cumartesi)
Süleymanlar Mahallesi Çavdarlı Sokak Sakinlerinden, Ereğli Devlet Hastanesi Emeklisi, Merhum Yaşar Ergin’ İn Eşi, Kadir Ölmez’ İn Annesi, Ayşe Ölmez’ İn Kayınvalidesi, Burak Ölmez Ve Banu Ölmez Şen’ İn Babanesi, Zehra ÖLMEZ Vefat Etmiştir
Zehra ADIYAMAN 25.05.2019
(Cumartesi)
Bayat Köyü Eşrafından Ahmet Ve Hasan Adıyaman’ In Anneleri, Merhum Ahmet Adıyaman’ In Eşi, Zehra ADIYAMAN Vefat Etmiştir
Süleyman ALTUNDAŞ 24.05.2019
(Cuma)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hakkı Altundaş Ve Merhume İnci Altundaş’ın Oğulları; Hüseyin Altundaş,MeryemAltundaş Ve Erkan Altundaş’ın Babaları Süleyman ALTUNDAŞ Vefat Etmiştir.
Neviye ULU 23.05.2019
(Perşembe)
Balı Mahallesi Sakinlerinden; Nazım Fidan Ve Sevim Fidan’ın Kızları; Merhum Sebahattin Ulu’nun Eşi; Esra Soysal Ve Onur Ulu’nun Anneleri; Halk Otobüsü Sahiplerinden Naim Fidan ,Kadir Fidan Ve Metin Fidan’ın Kardeşleri Neviye ULU Vefat Etmiştir.
Aykut AYDEMİR 23.05.2019
(Perşembe)
 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; Merhum Hidayet Ve Merhume Hacer Aydemir’in Oğulları; T.T.K. Armutcuk Müessesinden Emekli Hızır Temel Ve Gülfizar Zaman’ın  Damatları; Serap Varlık Ve Leyla Aydemir’in Kardeşleri; Belediyemiz Emekli Personellerinden Faruk Varlık’ın Kayınbiraderi ; Berk Ve Kaan Aydemir’in Babaları; Kdz.Ereğli Esnaflarından Göztepe Tekel Ve İdda Bayii Sahibi Gül Zaman Aydemir’in Eşi Aykut AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Ali ÖZOCAK 22.05.2019
(Çarşamba)
Orhanlar Mah. Tunalı Hilmi Cadddesi Sakinlerinden; Hülya Özocak’ın Eşi; Cengiz,Cavit,Aynur,Ve Elif Özocak’ın Babaları; Cem Ve Sılanaz’ın Dedeleri; Alaplı Eski Şöförler Odası Başkan Yardımcılarından Ali ÖZOCAK Vefat Etmiştir.
Kenan GÜR 22.05.2019
(Çarşamba)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Birsen Gür’ün Eşi;  İnan,Güven, Ve Petek Gür’ün Babaları; Celal,Cevat, Nurettin, Nusrettin, Necmettin, Bahattin, Sevil Ve Sevim Gür’ün Amcaları; Kandilli Armutçuk Müessese Müdürlüğünden Emekli Sıhhiye Kenan GÜR Vefat Etmiştir.
ReşatGÖKTÜRK 22.05.2019
(Çarşamba)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Zakire Havva Göktürk’ün Eşi; İsmail Göktürk,Nuray İnce  Ve Atilla Göktürk’ün Babaları; Gamze Göktürk Ve Hayati İnce’nin Kayınpederleri Togan,Okan,Gaye,Doğan,Burakİrem,Tuğba,Arda,Nehir,Beril Ve Berk’in Dedeleri Erdemirden Emekli ReşatGÖKTÜRK Vefat Etmiştir.
Makbule BORAN 22.05.2019
(Çarşamba)
Orhanlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Boran Ve Nazikar Boran’ın Kızları; Erdemirden Emekli İzzet Boran’ın Kızkardeşi; Binnur Boran’ın Görümcesi; Gaye Karaorman Ve Sertaç Boran’ın Halaları; Oğuz Boran’ın Amcasının Kızı Makbule BORAN Vefat Etmiştir.
Mustafa AYDIN 22.05.2019
(Çarşamba)
Alemdar İlkokulu Eski Müdürlerinden; İhsan Yılmaz İlkokulu Eski Öğretmenlerinden  Münevver Aydın’ın Eşi; Belediyemiz Personellerinden Serdar Aydın,Serhat Aydın Ve Sevda Aydın’ın Babaları; Adnan Yazıcı Ve Sanem Aydın’ın Kayınpederi Mustafa AYDIN Vefat Etmiştir.
Pakize YAMAN 22.05.2019
(Çarşamba)
Kandilli Esnaflarından Terzi Ali Yaman’ın Eşi; Ayhan ,İlhan,Orhan,Burhan Ve Necla Yaman’ın Anneleri Pakize YAMAN Vefat Etmiştir.
Hatice Aycan GÖKDUMAN 22.05.2019
(Çarşamba)
Kandilli Esnaflarından T.T.K. Emeklisi Merhum Hacı Mehmet Gökduman’ın Eşi, Kavaklık Mahallesi Esnaflarından Kadir Gökduman,AhmetGökduman,Erdemir Emeklisi Mustafa Gökduman Ve Yurdaser Gökduman Yılmaz’ın Anneleri; Merhum Halk Otobüsü Şöförü Osman Yılmaz’ın Kayınvalidesi Hatice Aycan GÖKDUMAN Vefat Etmiştir.
Mustafa AĞRALI 22.05.2019
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Ayşe , Zeynep, Hüseyin Ve Mehmet Ağralı’nın Babaları; Ayhan ,Mustafa,Emine,Birsel Ve Yasemin’in Dedeleri ;Merhume Hatice Ağralı’nın Eşi Mustafa AĞRALI Vefat Etmiştir.
Hatice DURHAN 22.05.2019
(Çarşamba)
 Armutlucuma Köyü  Saka Mahallesi Sakinlerinden ; ŞabanDurhan,KazımDurhan,NazımDurhan,RamazanDurhan,FatmaAkkanat,EmineAkkanat Ve Yadigar Güngör’ün Anneleri; Merhum Galip Durhan’ın Eşi Hatice DURHAN Vefat Etmiştir.
Emine KÖSE 21.05.2019
(Salı)
Gülüç Merkez Mahallesi Erdemyuva Sakinlerinden; Merhum Şaban Köse’nin Eşi ; Uğur Köse’nin Annesi; Burcu Köse’nin Kayınvalidesi Emine KÖSE Vefat Etmiştir.
Yunus KARADENİZ 21.05.2019
(Salı)
Kocaali Mahallesi Sakinlerinden; Dursun Karadeniz Ve Merhume Yaşarkaradeniz’in Torunları; Sevim Karadeniz’in Yeğeni;  T.T.K. Kandilli Müessesinden Emekli Murat Karadeniz Ve Şenay Karadeniz’in Oğulları Yunus KARADENİZ Vefat Etmiştir.
Mehmet SUİÇMEZ 21.05.2019
(Salı)
Bağlık Mahallesi  Hatip Sokak  Sakinlerinden; Merhume Tala Fatma Suiçmez’in Eşi; Nadiye,Nagihan Ve Nazmiye Suiçmez’in Babaları; Niyazi Suiçmez’in Ağabeyi; Erdemir Nakliyat Müdürlüğünden Emekli Mehmet SUİÇMEZ Vefat Etmiştir.
Adem KARA 21.05.2019
(Salı)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden;  Belediye Döner Sermaye İşlt. Müd.Emekli Personellerinden Çetin Kara’nın Babası; Adem,Serdar Ve Fatih Kara İle Uğur Kaymaz’ın Dedeleri; Akpınar Köyünden Okkalı Kara’nın Ağabeyi; Ttk.Emekli Koruma Görevlilerinden Hacı Adem KARA Vefat Etmiştir.
Cemal KURTAL 21.05.2019
(Salı)
Erdemirden Emekli Mustafa Kurtal Ve Raziye Kurtal’ın Oğulları; Cemalettin Kurtal Ve Celalettin Kurtal’ın Ağabeyleri; Filiz Can’ın Kardeşi; İlknur,Seda Ve Ali Eren Kurtal’ın Babaları; Aynur Kurtal’ın Eşi; Belen Sanayi Esnaflarından Cemal KURTAL Vefat Etmiştir.
Meryem GÜNEY 21.05.2019
(Salı)
Ören Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mustafa Güney’in Eşi; İsmet Güney,Hasan Güney Ve İsmail Güney’in Anneleri; Kışla Sanayi Esnaflarından Ahmet Güney,Belediyemiz Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Personellerinden Ferdi Güney Ve T.T.K’dan Emekli Cevdet Güney’in Babaanneleri Meryem GÜNEY Vefat Etmiştir.
Hüseyin AKKANAT 21.05.2019
(Salı)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Bekir Akkanat Ve Emine Akkanat’ın Oğulları; Havva Akkanat’ın Eşi; Tekin,Tuncay Ve Emine Akkanat’ın Babaları; Mustafa ,Hasan,BekirAkkanat’ın Kardeşleri; Ayşe Karaarslan Ve Binnaz Kocatürk’ün Ağabeyleri; Hikmet Karaarslan Ve İsmail Ağa Camii İmam Hatibi Ercan Kocatürk’ün Kayınbiraderi; Merhum İbrahim Ergün  Ve Zekiye Ergün’ün Damatları; Hakkı Ergün,Ayşegül Altay Ve Şengül Altay’ın Enişteleri Hüseyin AKKANAT Vefat Etmiştir.
İsmail SAYDUT 20.05.2019
(Pazartesi)
 Ormanlıcuma Yeşilköy Sakinlerinden; İbrahim Gökmen,YılmazCan,FahrettinÖztürk,OnurKaraarslan Ve Mehmet Arda’nın Kayınpederleri; Hamide,Sevcan,Gülcan Ve Zeynep Saydut’un Babaları; Emine Saydut’un Eşi İsmail SAYDUT Vefat Etmiştir.
Cafer ÜNLÜ 19.05.2019
(Pazar)
Dedeler Köyü Sakinlerinden; Merhume Fatma Ünlü’nün Eşi; Nurcan,Gülcan,Sevcan Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Personellerinden Tarık Ünlü’nün Babaları; Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğünden Emekli Cafer ÜNLÜ Vefat Etmiştir
Kazım ÇELİK 19.05.2019
(Pazar)
Yunuslu Köyü Yakallar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Nazım Çelik’in Oğlu; Merhume Güldane Çelik’in Eşi; Havva,Emine Ve Ali Sezgin ‘İn Babaları; Yunuslu Köyü Muhtarı Asım Dönmez’in Kayınpederi Kazım ÇELİK Vefat Etmiştir
Gülbahar ÖZ 19.05.2019
(Pazar)
Merhum Ahmet Öz’ün Eşi; İbrahim,HacıMehmet,Nazire,MustafaGünay,Doktor Turgut Ve Şirin Öz’ün Anneleri; T.T.K. Müessesesinden Emekli Gülbahar ÖZ Vefat Etmiştir
Baki AKSOY 18.05.2019
(Cumartesi)
Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Ormanlı Cuma Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanlarından Gökhan Aksoy,Ramazan Aksoy Ve Sezgin Aksoy’un Babaları;  Aziz Kara Ve Özcan Korkmaz’ın Kayınpederleri; Gürkan ,Yusuf Ve Sezgin Aksoy İle Özlem Kara,ErdiKara,Ferdi Korkmaz Ve Çağrı Korkmaz’ın Dedeleri;  Kdz.Ereğli Eski Şöförler Odası  Başkan Vekili Halit Oğlu  Baki AKSOY Vefat Etmiştir
Şaban ÖZHAN 18.05.2019
(Cumartesi)
Külah Köyü Sakinlerinden; Merhume Emine Özhan Ve Merhum Ahmet Özhan’ın Oğulları; Şerife,Kasım,Emine,Sadettin,Meryem,Nazmiye,Muzaffer, Yılmaz Ve Orhan Özhan’ın Ağabeyleri; Mustafa Özhan’ın Babası; Hamidiye Özhan’ın Eşi Şaban ÖZHAN Vefat Etmiştir
Abidin AKPINAR 17.05.2019
(Cuma)
Gülüç Beldesi Çengel Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Altın Akpınar’ın Eşi; Melahat,Gülhan,Hamza,Fatoş Ve Ayhan Akpınar’ın Babaları; Burcu, Sema, Ulaş, Emre, Çiğdem, Deniz, Baran, Çağlar, Gözde Ve Dilan’ın Dedeleri  Abidin Akpınar Vefat Etmiştir.
Çetin ÇAKIR 16.05.2019
(Perşembe)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden T.T.K’dan Emekli Altun Çakır’ın Eşi, Leyla, Ayla, Ayhan Ve Turgay Çakır’ın Babalrı, Ayda, Doğukan, Efe Baran, Emir Çetin, Eymen Fuat’ın Dedeleri, Vicdan, Sevil, Zafer Altunsoy’un Kayınpederleri, Elektrikçi Çetin Çakır Vefat Etmiştir.
Mustafa UZUN 16.05.2019
(Perşembe)
Sarıkorkmaz Mahallesi Sakinlerinden Seher Uzun’un Eşi, Murat Uzun Ve Feyza Uzun Dönmez’in Babaları, Erdemir Personeli Cem Karaca’nın Dayısı, Erdemirden Emekli Almanyalı Mustafa Uzun Vefat Etmiştir
Saim ERGÜN  16.05.2019
(Perşembe)
Ormanlı Beldesi Eşrafından Merhum Recep Ve Merhume Fatma Ergün’ün Oğulları, Neriman Ergün’ün Eşi, Ali Ve Engin Ergün’ün Babaları, Ormanlı Beldesi Esnaflarından Recep, İsmail Ve İbrahim Akdeniz’in Dayılatı, Mustafa Saim Ergün Vefat Etmiştir.
Zakire AĞAR 16.05.2019
(Perşembe)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden İlkay Ağar, ŞaneyHasçelik Ve Sonay Ağar’ın Anneleri, Hüseyin Hasçelik’in Kayınvalidesi, Merhum Kemal, Merhum İsmail, Merhum Turan, Merhum Ayhan, Ali Ve Muzaffer Acar’ın Kardeşleri, Merhum Doktor Ahmet Acar’ın Yeğeni, Erdemirden Emekli Metin Ağar’ın Eşi, Zakire Ağar Vefat Etmiştir.
Mahmut SAYHAN 15.05.2019
(Çarşamba)
Murtaza Mahallesi Bayır Sokak Sakinlerinden Polat Sinan Sayhan,LeylaÇiftçi,FerhatSayhan,MelekSayhan,Murat Sayhan Ve Cevriye’nin Babaları,Merhum Fikri Sayhan İle Ahmet Sayhan’ın Kardeşleri,Sakine Sayhan’ın Eşi,İnşaat Ustalarından Mahmut Sayhan Vefat Etmiştir.
Yüksel ATMIŞ 14.05.2019
(Salı)
Göktepe Mahallesi Sakinlerinden, İsmail, Tuncay, İbrahim’ İn Babaları, Yüksel, Recep, Baki Atmış’ In Abileri, Muhtar Mustafa Atmış’ In Amca Oğlu, Yüksel Atmış Vefat Etmiştir.
Şerafettin KAYMAZ 14.05.2019
(Salı)
Gümeli Kale Mahallesi Sakinlerinden, Alaplı Belediyesipersoneli, Fahrettin Keskin’ İn Damadı, Selami, Sevgi, Serpil’ İn Kardeşi, Hasan Ve Nazmiye Kaymaz’ In Oğlu, Şerafettin Kaymaz Vefat Etmiştir.
Sedat SAKA 14.05.2019
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Barış Saka, Sevil Saka, Asiye Bektaş Ve Ayşegül Yılmaz’ In Babaları, Vedat Saka, Birol Bektaş, Kemal Yılmaz İle Emine Saka’ Nın Kayınpederleri, Çarşımız Berber Esnaflarından Çağlar Ve Munammet Saka İle Merkez İsmail Ağa Camii Görevlisi Muhammet Önder’ İn Dedeleri, Sabahat Saka’ Nın Eşi, Milliyetçi Hareket Partisi Eski İlçe Başkanlarından Sedat SAKA Vefat Etmiştir
Tülay ÇIRAK 13.05.2019
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak  Sakinlerinden; Merhum Yılmaz Çırak’ın Eşi;Barbaros Şahin Ve Bahtiyar Çak’ınKardeşleri;Yalçın ,Koray Ve Zafer Çırak’ın Yengeleri;   Arzu Yayalar,İffet Çırak Ve Özlem Çırak’ın Anneleri; Kemalettin Yayalar’ın Kayınvalidesi;  İrem Ve  İzel Yayalar İle Duru Buzoğlu’nun Anneanneleri Tülay ÇIRAK Vefat Etmiştir
Ahmet EFE 12.05.2019
(Pazar)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Kerim Efe’nin Babası,Hasan Efe’nin Abisi,İsmail Efe’nin Kardeşi,Özge Efe’nin Dedesi,Mukaddes Efe’nin Kayınpederi,Bayat Köyünden T.T.K’dan Emekli Ahmet EFE Vefat Etmiştir
Fadime KURTTEKİN 12.05.2019
(Pazar)
Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Mahallesi Sakinlerinden Kazım Kurttekin,AsımKurttekin,EmineKurt,Ayşegül Çetinkaya Ve Hacer Türkoğlu’nun Anneleri,AyşeKurttekin,EdaKurttekin,Şehrimiz Esnaflarından Bayram Kurt,Ramazan Çetinkaya İle Merhum Metin Türkoğlu’nun Kayınvalideleri,Merhum Mehmet Kurttekin’in Eşi,Fadime KURTTEKİN Vefat Etmiştir.
Maşita SESLİ 11.05.2019
(Cumartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Kasım Şentürk Ve Hatime Şentürk’ün Kızları Ayşen Kahraman,AysunTurgut,Eren Sesli Ve Dilara Kaya’nın Anneleri,Zafer,Faruk,Cengiz Şentürk Ve Seyhan Çolak’ın Ablaları,SadıkSesli’nin Eşi Maşita SESLİ Vefat Etmiştir
Gülsever ACAR 11.05.2019
(Cumartesi)
Amadan Ve Azaklıoğlu Ailelerinden Orman İşletmesinden Emekli Dr.Ahmet Acar’ın Eşi,Gülsever ACAR Vefat Etmiştir.
Şerife ŞEN 10.05.2019
(Cuma)
Erdemirden Emekli Merhum Yusuf Şen’in Eşi; Şeref Şen Ve Tansel Baycık’ın Anneleri; Hasan Baycık Ve Arzu Şen’in Kayınvalidesi; Merhum İbrahim İzmirli’nin Kardeşi; Yaşar İzmirli Gök’ün Halası; Barlas Ve Aybars Baycık’ın Anneanneleri; Seba Şerife Özsoy’un Babaannesi Şerife ŞEN Vefat Etmiştir
Fahri YILMAZ 10.05.2019
(Cuma)
Merhum Ayakkabıcı Yusuf Yılmaz’ın Oğlu; Erdemirden Emekli Mustafa Yılmaz Ve Türkiye Gazetesinden Recep Yılmaz’ın Kardeşleri; Avukat Elçin Uyar Ve Erdinç Yılmaz’ın Babaları; Erdemir Sıcak Haddane Kalite Kontrol Müdürlüğünden Emekli Fahri YILMAZ Vefat Etmiştir
Mehmet AKSOY 10.05.2019
(Cuma)
Çaylıoğlu Ramazanlı Köyü Sakinlerinden;Şerife Aksoy’un Eşi; Sanayi Esnaflarından ŞendoğanAksoy,ErdoğanAksoy,Suzan Aksoy Ve Nurcan Aksoy’un Babaları; Ahmet Oğlu Mehmet AKSOY Vefat Etmiştir
Murat SİPAHİOĞLU 08.05.2019
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi KadıtarlasıErdemyuva Sakinlerinden; Merhume Halime Sipahioğlu Ve Merhum Hasan Sipahioğlu’nun Oğulları; Merhum Temel Sipahioğlu’nun Kardeşi; Turgay Sipahioğlu Ve Tülay Atayılmaz’ın Babaları; Erdemirden Emekli Remzi Atayılmaz Ve Devlet Hastanesinden Emekli Hemşire Fatma Sipahioğlu’nun Kayınpederleri; Uğur Atayılmaz,GökçeAtayılmaz,Tuğçe Sipahioğlu Ve Tuğba Sipahioğlu’nun Dedeleri; Neriman Sipahioğlu’nun Eşi; Erdemirden Emekli Murat SİPAHİOĞLU Vefat Etmiştir
Sadiye ALPAGÜL 07.05.2019
(Salı)
Mühendisler Derneği İşletmecisi Nazmi Alpagül’ün Eşi; Güven Ve Hanife Alpagül’ün Anneleri; Nazmi Can Alpagül’ünBabaannesi;İlçeEsnaflarınadnCoşkun,Alkan Ve Rüstem Kuyumcuoğlu’nun Halaları Sadiye ALPAGÜL Vefat Etmiştir
Yalçın ŞAM 07.05.2019
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Cafer Şam Ve Melahat Şam’ın Oğulları; Hatice Şam’ın Eşi; Nurgül Ve Nilgün Şam’ın Ağabeyleri; Selen Ve Sercan Şam’ın Babaları Yalçın ŞAM Vefat Etmiştir
Rıza TARHAN 06.05.2019
(Pazartesi)
Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli ; Murat Tarhan,Fatma Dağhan Ve Ayşe Durkun’un Babaları; Adnan Dağhan’ın Kayınpederi; İrem Dağhan Ve Oktay Dağhan’ın Dedeleri Rıza TARHAN Vefat Etmiştir
Hatice GÜL 06.05.2019
(Pazartesi)
Çiftgüller Ailesinden; Merhum İsmet Gül’ün Eşi;Cumali,Faruk,Cem,Okan Ve Hüseyin Gül’ün Anneleri; Fettah,Kazım,Ahmet Ve Ramazan Gül’ün Yengeleri  Hatice GÜL Vefat Etmiştir
Zeliha CENGİZ 06.05.2019
(Pazartesi)
Baki Cengiz’in Eşi; Bilir Akkabak,FikriyeSevim,Vedat Cengiz Ve Sedat Cengiz’in Anneleri;Ahmet Kızı Zeliha CENGİZ Vefat Etmiştir
İrfan AFŞAR 06.05.2019
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Merhum Raşit Afşar Ve Merhume Şevkiye Afşar’ın Oğulları; Hatice Afşar’ın Eşi; Necla Şahin,Yüksel Afşar Ve  Yücel Afşar’ın Babaları; Merhum Orhan Afşar , Atıf Afşar ,Fatma Yavuz Ve Rabia Turhan’ın Kardeşleri; Durmuş Afşar,Durdu Afşar Ve Orhan Afşar’ın Amcaları; Mehmet Yavuz,SavaşYavuz,Rasim Yavuz Ve Durmuş Yavuz’un Dayıları İrfan AFŞAR Vefat Etmiştir
Nazım ERARSLAN 05.05.2019
(Pazar)
Bayat Köyü Eşrafından Ali Ve Nazım Erarslan’ın Babaları, Merhum Ahmet Erarslan’ın Oğlu, Nazım ERARSLAN Vefat Etmiştir
Hüseyin SEVER 03.05.2019
(Cuma)
Dağlıca Köyü Sakinlerinden; Merhum İsmail Sever,Hasan,Osman,Kazım,Muhammet,İbrahim,Yaşar,Fatma,Nazmiye Ve Muradiye’nin Babaları; Belediyemiz Personellerinden Yaşar Sever Ve Sezgin Sever’in Dedeleri; Merhume Emine Sever’in Eşi; Karabıyık Hüseyin SEVER Vefat Etmiştir
Ahmet Ali BENLİ 03.05.2019
(Cuma)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İlyas Benli’nin Oğlu; Fatma,Fahriye Ve Saniye’nin Kardeşleri; BelgüzarBenli’nin Eşi; Mehmet,Ali,İlyas Ve Serhat Benli’nin Babaları; Metin, Ömer, Çetin, Nevin, Sevgi Ve Sevim’in Dayıları; Adem Akman’ın Eniştesi; Satılmış Benli Ve Mehmet Durdubaş’ın Kayınbiraderleri Ahmet Ali BENLİ Vefat Etmiştir
Asım ORUÇ 02.05.2019
(Perşembe)
Dedeler Köyü Sakinlerinden; Belediyemiz Personellerinden Asım Oruç’un Babası Asım ORUÇ Vefat Etmiştir
Ali ERDOĞDU 01.05.2019
(Çarşamba)
Bayat Köyü Eşrafından Ferhat, Murat, Gülten, Gülşen, Gülcan Erdoğdu’nun Babaları, Ayşe Erdoğan’ın Eşi, Merhum Ahmet Erdoğdu’nun Oğlu, Ali ERDOĞDU Vefat Etmiştir.
Burhan ERSARI 01.05.2019
(Çarşamba)
Dağlar Mahallesi Sakinlerinden, Mustafa Ersarı, BağiErsarı, Metin Ersarı, Ayfer Özcan, Aysel Yüksel, Bağiye Şahin, Zehra Kara’nın Babaları, Burhan ERSARI Vefat Etmiştir.
Ümit ARSLAN 01.05.2019
(Çarşamba)
Mehmet Ve Hatice Arslan’ın Oğulları; Melek Çömeten Ve Dilek Arslan’ın Kardeşleri; Emine Arslan’ın Eşi; Recep Özen,Şaban Özen Ve Cemile Adalı’nın Yeğenleri; Yaşar Adalı’nın Eniştesi Ümit ARSLAN Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.