Başkan Posbıyık: Asfalt Çalışmaları Ereğlimize Hayırlı Olsun

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentte başlayan sıcak ve emisyon asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde 650 kilometrelik yol ağında ihtiyaç duyulan noktalarda sıcak ve emisyon asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, asfaltlama çalışmalarının sürdüğü Hamzafakı Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert’ten brifing alan Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

“Hem sıcak asfalt hem de emisyon asfalt çalışmalarına başladık. İlk etapta Organize Sanayi'ye giden yol üzerindeki Hamzafakılı Mahallesi’nden başladık. Çok kötüydü burası, üzerinden araçlar geçmiyordu, şimdi çok iyi bir yol oldu ama tabiî ki üzerinden OSB’ye gidip gelen ağır tonajlı araçlar geçtiği için yakın zamanda ne olur onu da bilemiyorum. Çalışmalarımız hızla devam edecek. Kıyıcak Mahallesi’nde emisyon asfalt çalışmaları var. Daha sonra Hamzafakılı’nın Göktepe bağlantı yoluna geçeceğiz. Topçalı’ya geçeceğiz. Bölücek’te Çimenler mevkisinde bir çalışma yapacağız. Tespit edilen bölgelere bu yaz boyunca asfalt dökeceğiz. Asfalt çalışmaları Ereğlimize hayırlı olsun.”

Yan Görsel

yangorselyeni

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Yukarı Çık.