Türkiye 2’ncisi Ereğli Lisesi Futsal Takımı Başkan Posbıyık’ı Ziyaret Etti

BAŞKAN POSBIYIK: ÖNEMLİ BAŞARI; KIZLARIMIZI TEBRİK EDİYORUM

Türkiye Genç Kızlar Futsal şampiyonasında Türkiye 2’ncisi olarak önemli bir başarıya imza atan Kdz. Ereğli Lisesi Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Başkan Posbıyık ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek “Hepinizi kutluyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Bahtınızı açık etsin. Annenize, babanıza, okulunuza sevgi ve selamlarımı iletin. Sizleri seviyorum” dedi.

TÜRKİYE İKİNCİSİ FUTBOLCULARDAN ZİYARET

Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Genç Kızlar Futsal şampiyonasında Türkiye 2’ncisi olan Ereğli Lisesi Futsal Takımı, Okul Müdürü İbrahim Aydın, Müdür Yardımcısı Tayfun Öztürk, Beden Eğitimi Öğretmenleri Erkan Kılıçarslan, Hakan Topal, Ogün Sinan ve Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımından Sorumlu As Başkan Sertan Kuzu ile birlikte, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.

Futbolcular, Başkan Posbıyık’a kupayı ve madalyayı takdim ederek başarılarını paylaştı.

GURURLANDIK

Başkan Posbıyık, başarıdan son derece memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: Kızlarımızı tebrik ediyorum. Final maçınız şansızlık olmuş. Ama çok büyük başarı elde ettiniz. Kadın futbol takımının doğduğu yer Kdz. Ereğli’ye yarışır tarzda yarış yapmışsınız. Tebrik ediyorum. Başarınız daim olsun. Öğretmenlerinizi, antrenörlerinizi de kutluyorum.

SİZLERİ SEVİYORUM

Geleceğiniz için Belediyespor’a hizmet etmek için gayret gösteriyorlar. Önceden kızları annelerini babalarını ikna ederek takımımıza katardık. Hiç yoktan başlayan bu mücadelemiz bugün süper ligde tahmin etmeyeceğimiz boyutlara geldi. Yaptığınız iş önemli. Başta eğitiminiz geliyor, ondan sonra diğer konular... Hepinizi kutluyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Bahtınızı açık etsin. Annenize, babanıza, okulunuzda arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize sevgi ve selamlarımı iletin. Sizleri seviyorum.”

Sporcular Başkan Posbıyık’a turnuvada elde ettikleri madalyalardan hediye ederek ziyaret anısına özçekim yaptılar.

 

Yan Görsel

yangorselyeni

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Yukarı Çık.