Posbıyık’tan ‘Aynı Denizin Çocuklarıyız’ Projesine Destek


POSBIYIK’TAN ‘AYNI DENİZİN ÇOCUKLARIYIZ’ PROJESİNE DESTEK

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Çiğdemli Ortaokulu’nun Karadeniz’e kıyısı olan ülke ve illeri kapsayan ‘Aynı Denizin Çocuklarıyız’ projesine destek oldu.

Kdz. Ereğli’nin tanıtımı alanında yapılan çalışmalara destek olan Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Çiğdemli Köyü Ortakolu’nun ‘Aynı Denizin Çocuklarıyız’ projesine destek oldu.

Okul Müdürü Selahattin Bayar, proje öğretmeni İbrahim Turan ve öğrenciler Belediye Meclis Üyesi Yaşare Aydın ile birlikte Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler. E-Twinnig projesi kapsamında Zonguldak ilini temsil ettiklerini anlatan proje öğretmeni İbrahim Turhan “Karadeniz, dünyada 6 ülkeye, ülkemizde de 16 ile kıyısı olan bir deniz. Projemiz, Türk şehirleri ve Karadeniz kıyısındaki diğer ülkeler arasında ortak bir proje olarak planlanmıştır. Projemiz kapsamında ulusal, bölgesel, kültürel ve fiziksel bilinçlendirme faaliyetleri yapılacak. Ayrıca Karadeniz’in bir iç deniz olması nedeniyle Karadeniz’in yaşadığı kirlenmeye dikkat çekilecek ve bu konuda çalışmalar yapacağız. Katkılarınız için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Posbıyık ise ekibi çalışmaları için kutlayarak bu tür çalışmalarda her türlü desteği sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Yan Görsel

yangorselyeni

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Yukarı Çık.