Kılıçdaroğlu’na Erdemir-Oyak Brifingi

KILIÇDAROĞLU’NA ERDEMİR-OYAK BRİFİNGİ

KILIÇDAROĞLU: HAMSİ FESTİVALİNE GELMEK İSTİYORUM PROGRAMIMA BAKACAĞIM

   Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İzmir’deki Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Erdemir – OYAK’ın uygulamaları konusunda brifing verdi.

Posbıyık, Kılıçdaroğlu’na önce toplantı sırasında kısa bir bilgi sundu. Daha sonra özel bir görüşme yaparak ayrıntıları uzun uzun anlattı. Posbıyık, ‘Kdz. Ereğli Geleceğine Sahip Çıkıyor’ Platformu tarafından çıkarılan broşürü de kendisine takdim etti.

KLIÇDAROĞLU DİKKATLE DİNLEDİ

Posbıyık, broşürde yer alan bilgileri tüm detaylarıyla CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na anlattı. OYAK yönetiminin uygulamalarının kente verdiği zarar konusunda Kılıçdaroğlu’nu bilgilendiren Posbıyık, bu konuda yaptığı çalışmaları anlattı.

Kılıçdaroğlu konunun detaylarını öğrenmekten memnuniyet duyduğunu söyledi ve bütün ayrıntıları dikkatle inceledi. “Oyak büyüyor. Ereğli küçülüyor” başlığı altındaki bilgileri değerlendirdi.

HAMSİ FESTİVALİ’NDE OLMAK İSTERİM

Başkan Posbıyık CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu Pazar günü Ereğli’de gerçekleştirilecek hamsi festivaline davet etti. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu kısa bir süre için bile olsa festivale katılmak istediğini söyledi. Ekibine programını sordu. Çok yoğun olduğunu ancak gelmek istediğini ifade etti.

Yan Görsel

yangorselyeni

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Yukarı Çık.