Açık Hava Sinema Keyfi Topçalı’daydı

AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ TOPÇALI’DAYDI

POSBIYIK: BELEDİYE'Yİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen, "Mahallelerde Açık Hava Sinema Günleri" devam ediyor. Topçalı'daki gösterime mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Davul, zurna ve çiçeklerle karşılanan Belediye Başkanı Halil Posbıyık yaptığı konuşmada, göreve geldiğinde yıpranmış bir belediyeyle karşılaştığını ve ayağa kaldırmak için çok çalıştıklarını söyledi.

Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen "Mahallelerde Açık Hava Sinema Günleri" bu kez Topçalı'daydı.

MAHALLELİ OKUL BAHÇESİ'NDE TOPLANDI

Eski okul bahçesinde düzenlenen sinema gösterimine ilgi yoğun oldu. "Görevimiz Tatil" filmini izlemeye gelen mahalle sakinleri Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı, davul zurna ve çiçeklerle karşıladı.

Başkan Posbıyık'a, Mahalle Muhtarı Hasan Aksoy ve Muhtarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Başol tarafından günün anısına plaket takdim edildi.

MAHALLELERDE ETKİNLİKLER SÜRECEK

Posbıyık film öncesi yaptığı konuşmada, kendisine gösterilen ilgi ve sevgiye teşekkür ederek, “Ereğli’ye bir hareket getirmek istiyoruz. Ereğli Belediyesi’ni biraz hırpalamışlar. Benim zamanımda Türkiye’nin en zengin ilçe belediyesiydi şimdi maalesef en fakir belediyesi olarak geçiyor. Çok hırpalamışlar. Toparlamaya çalışıyorum. Burada Hasan kardeşimizle birlikte el ele vereceğiz, diğer mahallelerde olduğu gibi Topçalı’ya çok iyi hizmetler getireceğim. Çünkü siz hizmetin en iyisine layıksınız. Sadece şehir merkezinde eğlence olmaz diye düşündük. Bu mahallelerimizde de olması lazım dedik. Bunun için sinema günleri ilk adım oldu. Önümüzdeki yıldan itibaren karşınıza tiyatro ile gelmeyi planlıyoruz" dedi.

Topçalı Mahallesi’ndeki sorunları ve mahallelinin beklentilerini çok iyi bildiğini söyleyen Halil Posbıyık, " Mahallenin sorunlarından haberim var, kamulaştırma sorunu, tırların geçme sorunu hepsinden haberim var. İyi işler yapıp sizlerin yüzünü tekrardan güldürmeye çalışacağız” diye konuştu.

 

yangorselyeni

Diğer Haberler

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Yukarı Çık.