cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Hayretttin MUTLU 27.01.2023
(Cuma)

Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Sokak Sakinlerinden  Vefat Mustafa Mutlu,Ahmet Mutlu,Hava Ulaş,Mükerrem Mutlu Ve Vesile Aslan’ın Babaları, Belediyemiz Meclis Üyeleri Erkan Mutlu Ve Fuat Ulaş’ın Dedeleri, Şenol,Şenay,Musa,Ayşe,Derya,Leyla,Süheyla,Hava,Hakan Ve Çiğdem’in Dedeleri,Merhume Ayşe Mutlu’nun Eşi, Hacı Hayretttin MUTLU Vefat Etmiştir.

 Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazından Sonra Sarıkokmaz Mahallesi Molla Ahmet Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice ALPUT 26.01.2023
(Perşembe)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Ali Yaşar Ve Fatma Güneri’nin Kızları, Hüseyin Güneri İle Habibe Taş’ın Kardeşleri, Merhum Eriş,Erhan Alput Ve Ebru Artar’ın Anneleri, Turgut Artar’ın Kayınvalidesi, Sude Ve Emir Artar’ın Anneanneleri,Ergin Alput’un Eşi Hatice ALPUT  Vefat Etmiştir.

   Merhumenin Cenazesi Bugün Yarma Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Tangür BAKKALOĞLU 26.01.2023
(Perşembe)

Bartın Eşrafından Merhum Ali Bakkaloğlu Ve Merhume Ayşe Bakkaoğlu’nun Oğlu, Merhume Günsu Bakkaloğlu’nun Eşi, Merhum Hasennur Bakkaloğlu’nun Kardeşi, Ayşen Ve Tümay Bakkaloğlu’nun Babası,Ezel     Bakkaloğlu’nun Kayınpederi,Efe Ve Tuna Bakkaloğlu’nun Büyükbabası, Birgül,Nurgül Ve Serdar Bakkaloğlu’nun Amcaları,Zonguldak Ve Ereğli Eşrafından Tangür BAKKALOĞLU Vefat Etmiştir.

 Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Murat DENİZHAN 25.01.2023
(Çarşamba)

Bağlık Mahallesi Manolya Sokak Sakinlerinden; Merhum Nazım Denizhan Ve Merhume Hatice Denizhan’ın Oğlu,Yaşare Denizhan’ın Eşi, İrem Denizhan’ın Babası,İhsan Gürbüz Ve Orhan Özdemir’in Bacanağı, Mustafa Gülen’in Kuzeni Murat DENİZHAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hüseyin KARAKAYA 25.01.2023
(Çarşamba)

Yıldıray,Keskin,Bahar Ve Gülçin’in Babaları,Volkan Yılmaz’ın Kayınpederi, Safinaz Karakaya’nın Eşi T.T.K Armutçuk Müessesesinden Emekli Hüseyin KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Asarlı Köyünde Toprağa Verilecektir.

Aynur AYDIN 24.01.2023
(Salı)

Merhum Hüsamettin Aydın’ın Eşi, Merhum Serhat Yaşar Aydın, Hülya Aydın, Ayfer Aydın Ve Nilüfer Naba’nın Anneleri, Mustafa Ve Fatih Naba’nın Anneanneleri, Oğulcan Aydın’ın Babaannesi, Sinan Atagür’ün Ablası, Aynur AYDIN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İsmail YAVUZ 24.01.2023
(Salı)

Elmacı Köyü Sakinlerinden Selahattin,Ercan,Merhum Mustafa,Hatice Ve Nefiye’nin Babaları, Merhume Halime Yavuz’un Eşi, T.T.K’dan Emekli Başmadenci Ve Elmacı Köyü Eski Muhtarı Hacı İsmail YAVUZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Öğle Namazına Müteakip Elmacı Köyünde Toprağa Verilecektir.

Mustafa ÖZGÜN 24.01.2023
(Salı)

Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan İle Merhume Hatice Özgün Ün Oğlu, Merhume Nesrin Özgün’ün Eşi,Özer Ve Özlem’in Babaları,İsmail,Ayşe,Yaşar,Vasri Ve Münevver’in Kardeşleri, Egemen,Nisa Ve Zeynep’in Dedeleri,Ayla Özgün’ün Kayınpederi,Erdemirden Emekli Mustafa ÖZGÜN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir    Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Şaban ÇAKMAK 24.01.2023
(Salı)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Halil Çakmak Ve Hatice Çakmak’ın Oğulları, İsmail Çakmak, Adem Çakmak,İbrahim Çakmak Ve Hava Erkez’in Kardeşi,Elmatepe Mahallesi Muhtarı Yüksel Erkez’in Kayınbiraderi Sanayi Esnaflarından Emrah Çakmak’ın Amcası, Baran Çakmak’ın Babası Şaban ÇAKMAK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İnallı Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip İnallı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nebiye ER 24.01.2023
(Salı)

Kışla Mahallesi Sakinlerinden Adem,Mustafa Er Ve Merhume Mürüvet Kaplan’ın Anneleri,Dilek,Barış,Murat,Ümit,Uğur,Sabri Ve Sevda’nın Babaanneleri,İsmail Er’in Eşi Nebiye ER Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Kışla Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kışla Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazmiye YENİKÖY 24.01.2023
(Salı)

Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Belediyemiz Meclis Üyesi Osman Yeniköy İle Orhan, Selma, Zeynep Ve Nilüfer’in Anneleri, Abdullah Yeniköy’ün Eşi, Nazmiye YENİKÖY Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Gökçebey Bakacakkadı Beldesi Zincirlikuyu Camiinde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mefharet KONAK 23.01.2023
(Pazartesi)

 Karadeniz Ereğli Eşrafından Hacı İsmail Ağa Torunlarından Eski Belediye Başkanı Hüseyin Konak Ve Hatice Konak’ın Torunu, Dr Ahmet Ve Zihniye Konak’ın Kızları,Fahamet Konak Arda’nın Kız Kardeşi, Füsun Ve Ferit Bengüer’in Teyzeleri, Nazlı Savaşer Cimilli,Mehmet Savaşer, Sırma Bengüer Kurt Ve Selim Bengüer’in Büyük Teyzeleri, 1950 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi Mezunu Avukat Mefharet KONAK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fikri ŞEN 23.01.2023
(Pazartesi)

Abdi Köyü Kargalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hüseyin,İbrahim,İsmail,Mustafa,Ayşe,Şerife,Nafize Ve Merhume Müzeyyen’in Babaları, Merhume Emine Şen’in Eşi, İbrahim Oğlu Fikri ŞEN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Abdi Köyü Kargalar Mahallesinde Öğle Namazından Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma KAYA 22.01.2023
(Pazar)

Kızılca Köyü Sakinlerinden, Kasap Ali Kaya’nın Eşi, Enver,İbrahim,İsmail,Ayşe,Şerife,Ahmet,Eminegül Ve Fatma Kaya’nın Anneleri, Kızılca Köyü Eski Muhtarı Rıfat Güner,Cevdet Karadeniz,İsmail Çalık Ve Eşref Kurt’un Kayınvalideleri Fatma KAYA Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün Kızılca Köyü Aşağı Mahalle Mezarlığında Kılınacak Öğle Namazının Ardından Aşağı Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zeliha GÜNER 22.01.2023
(Pazar)

Aydınlar Köyü Sakinlerinden Turan,Yaşar, Gülcan,Cüneyt Ve Metal Kop Çalışanlarından Ahmet Güner’in Anneleri, Ahmet Güner’in Eşi, Zeliha GÜNER Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Aydınlar Köyünde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hatice YILMAZ 21.01.2023
(Cumartesi)

Berrin,Ümit Ve Zihni Yılmaz’ın Anneleri, Hasret Ve Şualp Özkaya’nın Anneanneleri, Burcu,Burçin,Sena,Hatice,Merhmet,Zeynep Yılmaz’ın Babaanneleri, Nizamettin Özkaya’nın Kayınvalidesi,Merhum Mehmet Yılmaz’ın Eşi, Hatice YILMAZ  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Tepeören Köyündeki Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemil BAHÇEBAŞI 20.01.2023
(Cuma)

Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Oktay Bahçebaşı , Arif Bahçebaşı, Hülya  Barakalı Bahçebaşı ‘Nın Babaları; Doğukan, Batuhan, Zeynep  Ve Yağmur Bahçebaşı’nın Dedeleri; Şerife Urs’un Eski Eşi Cemil BAHÇEBAŞI Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip  Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kemal AVCI 20.01.2023
(Cuma)

Kavaklık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Saliha Avcı ‘Nın Eşi; Rızvan Avcı; Özlem Barut Ve Ayşe Taşdelen’in Babaları; Murat, Serdar, Saliha, Selahattin, Berat, Berkay Ve Alperen’in Dedeleri Kavaklık Mahallesi Eski Esnaflarından Yorgancı Kemal AVCI Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kavaklık Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir    Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Yaşar GÜNAY 20.01.2023
(Cuma)

Işıklı Köyü Sakinlerinden, Altun Günay’ın Eşi;  İlker Günay, İlkay Günay Ve İlknur Kılıç’ın Babaları; Turan Ve Hava Günay’ın Ağabeyleri ; Ttk’dan Emekli Molla Yaşar GÜNAY Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Saat 10:30’da  Kadıtarlasındaki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Cuma Namazına Müteakip Işıklı Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.        

Gülten YİĞİTOĞLU 20.01.2023
(Cuma)

Kaymaklar Köyü Eşrafından ; Merhum Asim Yiğitoğlu’nun Eşi; Aydın,Mehmet Ve İsmail Yiğitoğlu’nun Yengeleri; Alaplı Tepeköy Muhtarı Turan Özmen , Nihat Özmen ,Cevat Özmen Ve  Cavit Özmen ‘İn  Kardeşleri ; Ceren Yiğitoğlu’nun Annesi Gülten YİĞİTOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kaymaklar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yusuf TÜRKOĞLU 20.01.2023
(Cuma)

Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi  Sakinlerinden; Volkan, Berkan, Erkan Ve Alev Türkoğlu’nun Babaları; Almanyadan Emekli Yusuf TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma  Namazına Pınarcık Köyü Yaslar Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Havva ÖZDEMİR 20.01.2023
(Cuma)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Çetin Özdemir’in Eşi; Ahmet Ümit Özdemir, Gülsüm Gür Ve Gülay Akyüz’ün Anneleri; Erdemirden Emekli Murat Gür Ve Eski Halk Otobüsleri Başkanı Murat Akyüz’ün Kayınvalideleri Havva ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Kırmacı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kırmacı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Bayram MAĞUL 20.01.2023
(Cuma)

Kepez Mahallesi Salkinlerinden; Havva Mağul’un Eşi; Emre Mağul Ve Ebru Mağul’un Babaları; Ormanlı Beldesinde Görev Yapan Diş Teknisyeni Hacı Bayram MAĞUL  Vefat Etmişti

Merhumun Cenazesi Bugün   Cuma Namazına Müteakip Kepez Tepe Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Belen Yeni Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.    

Ocak 2023 Vefat Edenler  

Aralık 2022 Vefat Edenler  

Kasım 2022 Vefat Edenler  

Ekim 2022 Vefat Edenler  

Eylül 2022 Vefat Edenler  

Ağustos 2022 Vefat Edenler  

Temmuz 2022 Vefat Edenler 

Haziran 2022 Vefat Edenler 

 Mayıs 2022 Vefat Edenler 

Nisan 2022 Vefat Edenler 

 Mart 2022 Vefat Edenler 

 Şubat 2022 Vefat Edenler 

Ocak 2022 Vefat Edenler 

 Aralık 2021 Vefat Edenler 

Kasım 2021 Vefat Edenler 

Ekim 2021 Vefat Edenler 

Eylül 2021 Vefat Edenler 

Ağustos 2021 Vefat Edenler 

Temmuz 2021 Vefat Edenler 

Haziran 2021 Vefat Edenler 

Mayıs 2021 Vefat Edenler 

Şubat 2021 Vefat Edenler 

Ocak 2021 Vefat Edenler 

Aralık 2020 Vefat Edenler 

Kasım 2020 Vefat Edenler

Ekim 2020 Vefat Edenler

Eylül 2020 Vefat Edenler

Ağustos 2020 Vefat Edenler

Temmuz 2020 Vefat Edenler

Haziran 2020 Vefat Edenler

Nisan 2020 Vefat Edenler

Mart 2020 Vefat Edenler

Şubat 2020 Vefat Edenler

Ocak 2020 Vefat Edenler

Aralık 2019 Vefat Edenler

Kasım 2019 Vefat Edenler

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

Yan Görsel

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık.