Çöp Toplama Saatleri

GÜZERGÂH 1

07:00    Şantiyeden Çıkış -  Fırın Sokak - İstanbul Yol Ayrımı

07:10    Eser Sokak - Cevher Dudayev Sokak

07:15    Şair Abay Konanbay Sokak - Madenciler Sokak

07:20    İbrahim Efe Caddesi

07:30    Terminal - Emniyet Müdürlüğü

07:40    Hatip Caddesi - Ereğli Lisesi - İsmail Mazlumcu Sokak - Sakindere Sokak

08:00    48 Evler Gül Sokak - Erdemir Lojmanları - TED Koleji

09:00    Erdemir Caddesi

09:15    Nimet Hoca Sokak - Meydanbaşı Caddesi

09:25    Erdemir Caddesi

09:45    Aktarma İstasyonu

10:30    Çay Molası

10:45    Erdemir Lojmanları (Göztepe) - Erdemir Hastanesi - Metal Kooperatifi

11:00    Terminal - Erdemir Ofis Yolu

11:20    İbrahim Efe Caddesi

11:35    Çetinkaya Apatay Bulvarı

11:50    İlhami Soysal Sokak - Şehit Er Asım Çömeten Sokak - Devrek Yolu Kavşağı

12:10    Yemek Molası

12:40    48 Evler Gül Sokak - Kent Taksi - Eser Sokak

12:50    Zirve Kent - Ihlamur Sokak - İsmail Mazlumcu Sokak

13:00    İhsan Likoğlu Sokak - Hürriyet Sokak

13:15    Hatip Caddesi - Madenciler Sitesi - Kız Yetiştirme Yurdu

13:30    Erdemir Caddesi - Hatip Sokak

14:00    Çetinkaya Apatay Bulvarı - Terminal - Erdemir Ofis Yolu

14:20    Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 2

08:00    Şantiyeden Çıkış - Noter Ahmet Sokak

08:10    Elmatepe Mahallesi 8 Nolu Bayır Sokak

08:15    D.C. Bayır Sokak - 2. Bayır Sokak Elmatepe Mahallesi

08:25    9 Nolu Bayır Sokak - Esentepe Sokak

08:35    2 Nolu Esentepe Sokak - Özel Emin Erkek Öğrenci Yurdu

08:40    1 Nolu Esentepe Sokak (2 günde 1)

09:00    İlyas Karaca Sokak - Mustafa Ak Sokak

09:30    Çay Molası

10:00    Solak Yol Ayrımı

10:10    Çetin Emeç Sokak - Uyuyan Güzel Sokak

10:20    Hacı Musa Sokak

10:30    1 Nolu Çetin Emeç Sokak - 2 Nolu Çetin Emeç Sokak

10:35    Mahmut Paşa Sokak

10:45    Ali Paşa Sokak

11:00    Kolsuzoğlu Sokak - Muhtar Ahmet Korkusuz Sokak

11:10     Dündarlar Sokak - Belen Yeni Mahalle

11:15     Yılmazlar Sokak

11:20    Paşaoğlu Sokak - Belen Mahallesi (Salı-Cuma Günleri)

11:30    Topçuoğlu Sokak (Salı Cuma Günleri) - Doğanlar Sokak

11:40    Uzunçayır Mahallesi Düzler Sokak - Afet Konutları (2 günde 1)

11:45    Yağmur Sokak - 1 Nolu Molla Ahmet Sokak - Molla Ahmet Sokak

11:50    Amaçlar - Kocaali Mahallesi (Salı-Cuma)

12:15    Yemek Molası

13:15    Şehit Er Kudret Özcan Sokak - 1 Nolu Yeşiltepe Sokak

13:45    Yeşildağ Sokak

13:55    Sarıkorkmaz Mahallesi Merkez Sokak (2 günde 1)

14:20    Okul Sokak - Aktarma İstasyonu

15:15    9 Nolu Bayır Sokak- D.C. Bayır Sokak

15:25     Noter Ahmet Sokak - Cami Sokak

15:40    Şantiye

GÜZERGÂH 3

08:00    Şantiyeden Çıkış

08:10    Beyçayır Sitesi - Halit Hoca Sokak - Karga Sokak

08:20    Okkalı Sokak - Dışçeşme Sokak

08:30    5 Nolu Bayır Sokak (Çarşamba-Pazar)

08:40    Arif Ağa Sokak - Kilise Sokak

08:50    Kayabaşı Alemdar İÖO - Suyabakan Sokak - Ressam Osman Zeki Oral Sokak

09:00    M. Çelikel Sokak - Zirve Sokak

09:10    Vatan Caddesi - Pestilci Sokak - Halil Eken Sokak

09:20    Huzur Sokak - Alionsekiz Sokak - Tokmaklar Sokak

09:30    Yalı Caddesi

09:40    Askerlik Şubesi - Kanarya Sokak

09:45    İhsan Öncel Caddesi – Çavdarlı Sokak (2 günde 1)

10:00    Çay Molası

10:15    Orman İşletmesi Lojmanları (2 günde 1)

10:25    Kayalık Sokak - Yurt Caddesi

10:35    Ayhan Demirci Sokak

10:45    Aktarma İstasyonu

11:45    Yemek Molası

12:30    Karaelmas Sokak - Çamlıca Sokak (2 günde 1) - Radar Yolu (2 günde 1)

12:40    Kestaneci Mahallesi Merkez Sk. - Gazi Sk. (2 günde 1) - Kâhya Kadir Sk. (2 günde 1)

12:50    Karadeniz Bölge Komutanlığı

13:00    Mehmet Çelikel Sokak - Fırıncı Ahmet Sokak

13:15    Rüzgarlı Sokak - Kale Sokak - Kayabaşı Alemdar İÖO

13:30    Zirve Sokak - 4 Nolu Bayır Sokak - 5 Nolu Bayır Sokak

13:40    Halit Hoca Sokak - Karga Sokak

13:50    Abalı Sokak - Suphi Konak Caddesi - Beyçayır Sokak

14:00    Ortacami - Alionsekiz Sokak - Tokmaklar Sokak - Müze

14:20    Bozhane Balıkçı Barınağı Fener (Perşembe-Pazar)

14:30    Kız Meslek Lisesi

14:40    Nimet Hoca Sokak

14:50    Aktarna İstasyonu

GÜZERGÂH 4

08:00    Şantiyeden Çıkış

08:10    Aktaş Kıracı Sokak - Abalı Sokak

08:25    Güldere Mahallesi Dikmen İÖO - Barış Sokak - Zaman Sokak

08:40    Uzunmehmet Mahallesi Pestilci İÖO - Azaklıoğlu Sokak - Osmanlı Sokak

08:45    Şehit Er Oğuzhan Demir Sokak (2 günde 1)

08:50    Turan Kayalı Sokak

09:00    Garip Ahmet Sokak (2 günde 1)

09:00    Okkalı Sokak (2 günde 1)

09:10    Kahyaoğlu Muzaffer Su Sokak

09:20    Çay Molası

09:40    Hakkı Gülerman Sokak

09:50    Kaptan Alibey Sokak (2 günde 1)

10:00    Hacı Osman Sokak - Hüseyin Karadeniz Sokak - Karga Sokak

10:25    Suphi Konak Caddesi - Cezaevi

10:40    2 Nolu Sakindere Sokak (2 günde 1)

10:45    1 Nolu Sakindere Sokak

10:50    Aktarma İstasyonu

11:50    Yemek Molası

12:45    Hacı Abdurrahman Sokak

12:50    Hacı Eşref Çıkmaz Sokak (2 günde 1)

13:00    Gülyapı Sitesi - Öztürk Sitesi (2 günde 1) - Bağlık Sağlık Ocağı (2 günde 1)

13:15    Bağlık Camii - Şehit Metin Köksal Sokak – Hacı Hüseyin Sokak

13:25    Hacı Abdurrahman Sokak - Sakindere Sokak (2 günde 1)

13:35    4 Mevsim Sitesi (2 günde 1)

13:40    Doğa Kent

13:45    Çamlık Sokak - Forteks Sitesi - Göl Evleri

14:00    Aktaş Sokak - Süllüoğlu Sokak (6 günde 1) - 1 Nolu Aktaş Sokak (3 günde 1)

14:10    Hacı Ahmet Durak Sokak

14:20    Tezel Sokak - Orhan Oğuz İÖO

14:30    Hacı Eşref Çıkmaz Sokak

14:40    Tacettin Halatçı Sokak

15:00    Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 5

08:00    Şantiyeden Çıkış

08:10    Dikili Caddesi - Kız Kapısı Caddesi 

08:15    İstikbal Caddesi

08:20    Tunalı Hilmi Caddesi - Endüstri Meslek Lisesi

08:35    Balıkçı Barınağı

08:45    Azim Otel - Bozhane Camii

08:50    Yalı Caddesi - Ahmet Sert Sokak

08:55    İhsan Öncel Caddesi

09:00    İstasyon Caddesi - Çavdarlı Sokak

09:10    1.İstasyon Caddesi - Doktorlar Sitesi

09:20    Elit Kent (2 günde 1)

09:40    Şaban Üstün Sokak

09:55    Çay Molası

10:15    Necati Ertan Caddesi - Muhtar Remzi Atalay Caddesi

10:20    Gazi İsmail Konak Sokak - Adliye Lojmanları

10:25    İhsan Yılmaz Caddesi - Turan Kayalı Caddesi

10:30    Ali Aydos Sokak

10:35    Defne Sokak - Cehennemağzı Sokak (2 günde 1)

10:45    Şen Evler Sitesi - Ayazma Sokak

10:50    Sabit Nihat Duran Caddesi

10:55    Fethi Engür Sokak - Kemal Çetindaş Sokak

11:05    Necati Ertan Sokak - Mustafa Güceri Caddesi

11:15    İhsan Yılmaz İÖO - Dündar Güceri Caddesi

11:20    İstibal Caddesi - Kadri Yılmaz Lisesi

11:25    Hacı Mehmet Ali Yılmaz Sokak-Dr. Nefi Eraslan Caddesi

11:30    Hasan Canver Caddesi

11:45    Belediye Köpek Barınağı - La Farge Çimento - Erdem Çimento

12:00    Balı Gökme Sokak, Balı Mahallesi (2 günde 1) - Köseağzı Mevkii (3 günde 1)

12:20    Tevfik Tetik Sokak - Askeri Lojmanlar

12:35     Erinç Özdamar Sokak - Esen Sokak (2 günde 1)

12:40    Yemek Molası

13:30    Kandilli Lojmaları Sokak - Uyum Kent Sitesi

13:55    Şehit Güven Keskin Sokak - Hastane Cad – Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi

14:00    Kavakdibi Caddesi

14:05    Balıkçı Barınağı

14:15     Ahmet Sert Sokak - Tunalı Hilmi Caddesi

14:20    İhsan Öncel Caddesi

14:30    İstikbal Caddesi

14:40    Kızkapısı Caddesi - Dikili Caddesi

14:50     Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 6

08:00    Şantiyeden Çıkış

08:05    Suat Basol Sokak

08:20    Filtepe Sokak

08:30    Yüzbaşı İzzet Dura Sokak

08:40    Elmatepe Mahallesi Yeni Çağlar Sokak

08:50    TÜV Araç Muayene İstasyonu - Yeni Çağlar Çıkmaz Sokak (2 günde 1)

09:00    Elmatepe Mahallesi Cami Sokak - Gazi İlköğretim Okulu

09:10    Çay Molası

09:30    Kışla Sanayi Sitesi

10:20    Karagöz Sokak (2 günde 1) - İnallı Sokak Yukarı Kışla Cami Mevki (2 günde 1 )

10:35    Kışla Mahallesi 1. Okul Sokak - Mahmut Likoğlu İÖO

10:40    Kışla Mahallesi Merkez

10:45    Köseler Mahallesi Anayol

10:50    Öcallar Sokak (2 günde 1)

10:55    Köseler Mahallesi - Köseler İbrahim İzmirlioğlu İÖO (Çarşamba-Cumartesi)

11:00    Güzelyuva Lojmanları

11:05     Kültür Sokak - Bayramoğlu Sokak

11:10    Şehit Er Purhan Özbakır Sokak - Potbaşı Belediye Şantiyesi

11:20    Potbaşı Sokak (2 günde 1)

11:25    Dağlar Mahallesi (Pazartesi)

11:30    10. Km - Erdemir Plajı - Belediye Plaj Tesisleri

11:40    Halil Posbıyık Sokak (Perşembe-Pazar)

11:50    Kıyıcak Mahallesi (Salı-Cuma)

12:00    Kıyıcak Mahallesi Kavakdibi Sokak - Pidos (Salı-Cuma)

12:10    Göktepe Mahallesi (Perşembe-Pazar)

12:20    İzmirlioğlu Huzurevi

12:25    Tersaneler (2 günde 1)

12:30    Yemek Molası

12:45    Milangaz Opel Servisi (2 günde 1)

12:55    Bekâr Lojmanları (Perşembe-Pazartesi)

13:30    İbrahim Efe Caddesi

14:00    Suat Basol Sokak - Filtepe Sokak

14:15    Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 7

08:00    Şantiyeden Çıkış - Gazi İÖO - Devrek Yol Ayrımı

08:15    Devrek Yol Ayrımı - Devrek Yolu Caddesi

 (SBD Düğün Salonu - Göçmenler Sokak Girişi)

08:30    Carrefour - Kancalar Petrol

08:40    Bahçelievler Sitesi - Solak Yol Ayrımı - Ford - Dubleks Evler Sitesi

09:00    Hacı Eyüp Sokak - Dağ Evleri (2 günde 1)

09:10    Halil Ağa Sokak

09:20    Ören Mahallesi (2 günde 1)

09:40    Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak (2 günde 1)

09:50    Ören Mahallesi Elmas Mermer (Salı-Cumartesi)

10:00    Ören Mahallesi Merkez (Salı-Cumartesi)

10:15    Ören-Ömerli Yolu

10:20    Ömerli Mahallesi Anayolu - Kaynarca Toplu Konutları

10:30    Ömerli Mahallesi Merkez Sokak (Pazartesi-Perşembe)

10:45    Kepez Pazaryeri - İzmirlioğlu İÖO

10:50    Çay Molası

11:00    Prof. Dr. Muhammer Aksoy Caddesi

11:10    Göçmenler Sokak - Utku Koleji

11:20    Halkapınar Sokak - Sezer Siteleri

11:35    Bahçeli Evler Sitesi

11:40    Yemek Molası

12:40    Solak Sokak - Veteriner Doğan Tuğrul Sokak (2 günde 1)

12:50    1 Nolu Kayalık Sokak (2 günde 1)

13:00    Kayalık Sokak - Halil Ağa Sokak

13:10    Kepez Mahallesi - Sanayi Yolu

13:20    Belen Sanayi Sitesi

14:00    Ören Mahallesi Yolu

14:30    Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 8

08:00    Şantiyeden Çıkış - Kavaklık Sokak

08:10    Abalı Sokak - Ulugeçit Sokak (2 günde 1)

08:20    Hacıbekir Sokak (2 günde 1)

08:30    Korubaşı Mahallesi TOKİ

08:40    Korubaşı İÖO (2 günde 1)

08:45    Korubaşı Mahallesi Pençes Sokak - Merkez Sokak

08:55    Güldere Mahallesi Yumrutaş Sokak

09:00    Beyçayır Sokak - Alkaya Sokak - Radar Yolu - Esin Kent - Çeştepe (Pazar)

09:20    Askeriye (Kırmacı Mahallesi)

09:25    Kadri Yılmaz Sokak

09:30    Erinç Özdamar Sokak (2 günde 1)

09:35    Hastane Caddesi - Şehit Güven Keskin Sokak

09:45    Karadeniz Bölge Komutanlığı

10:20    Çay Molası

10:30    Merkez Pazaryeri Kasaplar Arkası

11:00    Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak

11:10    Akmanoğlu Raşit Sokak

11:20    Aktarma İstasyonu

12:00    Ören Mahallesi (Pazartesi) Bozaklar Sokak

12:15    Yemek Molası

13:00    Topçalı Mahallesi (Salı-Cuma) - Hamzafakıhlı Mahallesi (Salı-Cuma)

 Bölücek Mahallesi (Çarşamba-Cumartesi)

14:30    Merkez Pazaryeri Kasaplar Arkası - İlhami Soysal Sokak

15:00    Aktarma İstasyonu 

GÜZERGÂH 9

16:00    Şantiyeden Çıkış - Gazi İÖO

16:10    Kavaklık Sokak 1. Köprü

16:15    Devrek Yol Ayrımı

16:20    Şehit Er Asım Çömeten Sokak - İlhami Soysal Sokak

16:35    İbrahim Efe Caddesi

16:50    Katlı Otopark

16:55    Nimet Hoca Sokak

17:00    Filtepe Sokak - Erdemir Ofis Yolu

17:10    Çetin Apatay Bulvarı

17:30    Devrek Yolu Caddesi – Prof. Dr. Muammer Aksoy Caddesi

17:45    Çay Molası

18:05    48 Evler Gül Sokak

18:10    Cevher Dudayen Sokak - Eser Sokak

18:15    Fırın Sokak - Atatürk İÖO

18:20    Hatip Sokak

18:30    Erdemir Caddesi

18:45    İsmail Mazlumcu Sokak

19:00    Çetinkaya Apatay Bulvarı

19:35    Erdemir Caddesi (İstanbul Yol Ayrımı - Bağlık Karakolu)

20:00    İlhami Soysal Sokak - Migros

20:15    Yemek Molası

21:10    Erdemir Caddesi

21:30    Hatip Caddesi - Zirve Kent - Ihlamur Sokak

21:45    Atatürk İÖO

22:00    Meydanbaşı Caddesi

22:15    Filtepe Sokak - Erdemir Caddesi

22:30    Aktarma İstasyonu

EK GÜZERGÂH 10

16:00    Şantiyeden Çıkış - Uğur Mumcu Caddesi

16:10    Nimet Hoca Sokak

16:15    Terminal

16:20    Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Sokak

16:30    Karga Sokak - Suphi Konak Caddesi

16:40    Beyçayır Sokak

16:50    Orta Cami - Vatan Caddesi - Kirmanlı Camii

17:10    Atatürk Bulvarı - Azim Otel - AKM

17:15    Bozhane Camii - Balıkçı Barınağı

17:25    Bozhane Hamamı - Ahmet Sert Sokak

17:30    Tunalı Hilmi Caddesi - İhsan Öncel Sokak

17:45    Yemek Molası

18:30    Kavakdibi Caddesi - Hastane Caddesi

18:40    İstikbal Caddesi - Necati Ertan Sokak

18:45    Gazi İsmail Konak Sokak - Turan Kayalı Caddesi

18:55    Ali Aydos Sokak - Fethi Engür Sokak - Sabit Nihat Duran Caddesi

19:10    İstikbal Caddesi - Kız Kapısı Sokak - Dikili Caddesi

19:40    Ali Onsekiz Sokak - Yalı Caddesi

20:00    Aktarma İstasyonu

20:45    İbrahim Efe Caddesi

20:55    Terminal

21:00    Suphi Konak Caddesi

21:20    Beyçayır Sokak

21:30    Ali Rıza Oğuz Sokak - Orta Cami

21:40    Azim Otel - Balıkçı Barınağı

21:45    Dikili Caddesi - Kız Kapısı Sokak - İstikbal Caddesi

21:55    İstasyon Caddesi

22:00    Necati Ertan Caddesi - Turan Kayalı Caddesi

22:15    Hastane Caddesi

22:25    Aktarma İstasyonu

GÜZERGÂH 11

23:00    Şantiyeden Çıkış – İbrahim Efe Caddesi

23:10    Katlı Otopark

23:15    Nimet Hoca Sokak

23:25    Şehit Rıdvan Sokak - Hacı Abdurrahman Sokak

23:30    Tezel Sokak - Hacı Ahmet Durak Sokak

21:45    Hacı Abdurrahman Gül Sokak

23:50    Suphi Konak Caddesi - Karga Sokak - Beyçayırı Sitesi

24:15    Kasaplar Arkası - Merkez Kapalı Pazaryeri

24:50    Merkez Köylü Pazaryeri

01:20    Kayalık Sokak - Kız Yetiştirme Yurdu

01:30    Un Pazarı

01:45    Arif Ağa Sokak

01:50    Vatan Caddesi

02:00    Atatürk Bulvarı

02:05    Ahmet Sert Sokak

02:10    Tunalı Hilmi Caddesi

02:15    İhsan Öncel Caddesi – İstasyon Caddesi

02:30    Hastane Caddesi – Kavakdibi Caddesi

02:45    SBD Kafe - Balıkçı Barınağı

02:50    Erdemir Ofis Yolu

03:00    Devrim Bulvarı

03:10    Yemek Molası

03:40    Erdemir Caddesi

04:00    İlhami Soysal Sokak

04:30    Çetinkaya Apatay Bulvarı

04:45    Un Pazarı

04:55    Suphi Konak Caddesi

05:00    Sahil Taksi

05:10    Aktarma İstasyonu

YanIletisimY1

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
4
6
7
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Yukarı Çık