Mart 2022 Vefat Edenler

Mart 2022 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Burhan GÜNER 31.03.2022
(Perşembe)
Kızılca Köyü Kömürcüler Mahallesi Sakinlerinden ; Ayşe Güner’in Eşi; Şaban, Eşref, Ayhan, Ekrem, Ramazan Ve Emrullah Güner İle Şerife Saygı’nın Babaları Burhan GÜNER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip  Kızılca Köyü Kömürcüler Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Tevfik Fikret BULTAN 31.03.2022
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Naciye Bultan’ın Eşi; Serap Bultan Özsoy, Sibel Bultan Ve Hakan Bultan’ın Babaları; Meliha Alpak, Sevim Öztürk Ve Zafer Bultan’ın Ağabeyleri Erdemirden Emekli Tevfik Fikret BULTAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Hatice SEVEHOLİOĞLU 30.03.2022
(Çarşamba)

İlçemiz Aydınlı Köyü Eşrafından; Merhum Muharrem Ve Merhume Emine Arslan’ın Kızları; Recep Aslan’ın Kızkardeşi; Türkan Ve Bozhane Eşrafından Merhum Sefer Seveholioğlu’nun Gelinleri; Erdemirden Emekli Yurdakul Seveholioğlu’nun Eşi Hatice SEVEHOLİOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip  Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Birol BAKKALOĞLU 30.03.2022
(Çarşamba)

Gülüç Beldesi Çengel Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Makam Şöförlerinden; Leyla Bakkaloğlu’nun Eşi; Erdemir Çalışanlarından Ebru Bakkaloğlu Ve Ömer Bakkaloğlu’nun Babaları; Osman Bakkaloğlu’nun  Ağabeyi; Tülay Bakkaloğlu’nun Kayınpederi; Yağız Ve İpek Bakkaloğlu’nun Dedeleri Hacı Birol BAKKALOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip  Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra   Ereğli Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hamide ÖZYİĞİT 30.03.2022
(Çarşamba)

Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Hacı Mustafa Özyiğit’in Eşi; Dursun Özyiğit, Nalan Atıcı, Aylin Aktürk Ve Turgut Özyiğit’in Anneleri; Emine Özyiğit, Mehmet Atıcı, Ali Aktürk İle Şükran Özyiğit’in Kayınvalideleri; Özkan, Oğuz, Mustafa, Hamza, Yağız, Sibel Ve Nihal Özyiğit’in Babaanneleri; Doğancan Atıcı, Hazelcan Atıcı İle Hasan Alp Aktürk’ün Anneanneleri Hamide ÖZYİĞİT Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip  Abalı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Münevver EFE 29.03.2022
(Salı)

Aydınlar Köyünden Ve Bağlık Mah. Hatip Sokak Sakinlerinden; Merhum Kadir Efe’nin Eşi; İsmail, Ahmet, Avni Ve Merhum Ekrem Efe’nin Anneleri; Kadir, Koray, Betigül, Seçkin, Münevver, Halise, Ferya, Leyla, Barış, Bahar, Hasan Ve İsmail Efe’nin Babaanneleri Münevver EFE Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Aydınlar Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet YOLDAŞ 28.03.2022
(Pazartesi)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden;  Hasan Yoldaş’ın Oğlu; Havagül Yoldaş’ın Eşi; Nur Ve Öznur’un Yoldaş’ın Babaları ; Ttk Dan Emekli Mehmet YOLDAŞ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi   Namazına Müteakip Terzi Köyü Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Aysel NEGÜZEL 28.03.2022
(Pazartesi)

Emine Ersoy Ve Merhum İsmail Ersoy’un Kızları; Merhum Camalettin Negüzel’in Eşi; Serdar Ve Erdal Negüzel’in Anneleri; İbrahim Türkan Ve İsmail Ersoy’un Kardeşleri Aysel NEGÜZEL Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip  Kenan Pestilci Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra   Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kübra AYDIN 28.03.2022
(Pazartesi)

Ova Köyü Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Aydın’ın Eşi; Ekrem Aydın, Sevim Aktaş Ve Hava Ayhan’ın Anneleri; Hüseyin Aydın Ve Zeki Aydın’ın Babaanneleri  Kübra AYDIN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi   Namazından Önce Ova Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mecbure YAZICI 28.03.2022
(Pazartesi)

Alaplı Büyüktekke Köyü Eşrafından; Merhum Tahsin Ve Merhume Pakize Pehlivan’ın Kızları; Merhum Meftun, Mebrure Ve İsmet Pehlivan’ın Kardeşleri; Ereğli Tüccarlarından Merhum Hacı Celal Yazıcı’nın Eşi; Merhum Şevki Serdar  Ve Filiz Yazıcı’nın Anneleri; Semra Yazıcı’nın Kayınvalidesi ; Hacı Halil Ve Fatma Yavuz’un Dünürleri; Ahsen Ve Emre Yazıcı’nın Babaanneleri; Murat Ve Mert Çetinkaya’nın Anneanneleri; Hacı Mecbure YAZICI Vefat Etmiştir.         

Merhumenin  Cenazesi  Bugün Öğle Namazına Müteakip  Ali Molla Camiinde Kılanacak Cenaze Namazının Ardından Alaplı Büyük Tekke Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Baki ŞAHİN 28.03.2022
(Pazartesi)

Dağlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Bayram Şahin Ve Merhume Nazikar Şahin’in Oğulları; Şadan Şahin’in Ağabeyi ; Hayriye Şahin’in Eşi; Belediyemiz Çalışanlarından Cüneyt, Tansu Ve Tarık Şahin’in Babaları; Dağlar Mahallesi Muhtarı Ecvet Şahin’in Eniştesi Baki ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Dağlar Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Avni ÇELEBİ 27.03.2022
(Pazar)
Kdz.Ereğli Eşrafından Merhum Semerci Osman Çelebi Ve Merhume Mediha Çelebi’nin Oğlu,C Burcu, Burak Ve Betül Çelebi’nin Babaları, Çiçek, Riva Ve Peri’nin Dedesi, Feryal Çelebi’nin Eşi, Avukat Avni ÇELEBİ Vefat Etmiştir.
Fatma BAYRAK 27.03.2022
(Pazar)
Erdemirden Emekli Merhum Talip Bayrak’ın Eşi, Metin Bayrak, Nurcan Ekşi, Gülcan Arslan Ve Meryem İdiler’in Anneleri, Fevzi Ekşi Ve Hasan Arslan’ın Kayınvalideleri, Fatma BAYRAK Vefat Etmiştir.
Hacıkadın KARADUMAN 27.03.2022
(Pazar)
Akarca Mahallesi, Kadıtarlası Sakinlerinden Merhum İsmail Karaduman’ın Eşi, Haydar, Hacer, Yusuf, Merhum Fatma’nın Anneleri, Bahar, Bahadır, Elif, Halil, İsmail, Gizem İle Şahin Karaduman’ın Babaanneleri, Buğra, Tolga, Gökhan Gülten’in Anneanneleri, Hacıkadın KARADUMAN Vefat Etmiştir.
Saniye BEYTEKİN 27.03.2022
(Pazar)
Şehrimiz Esnaflarından Merhum Hacı Kemal Beytekin’in Eşi, Merhum Davut Beytekin, Hüseyin Beytekin, Abdullah Beytekin, Asiye Aksoy, Nuriye Karahan, Ayşen Beytekin, Ayla Beytekin’in Anneleri, Burhan Aksoy, Yunus Karahan, Merhum Fahrettin Beytekin, Salim Beytekin, Aynur Beytekin, Fahriye Beytekin Ve Nazile Beytekin’in Kayınvalideleri, Mustafa Beytekin, Mehmet Beytekin, Faruk Beytekin, Recep Beytekin, Merhum Bilal Beytekin Ve Merhum Sait Beytekin’in Yengeleri, Saniye BEYTEKİN Vefat Etmiştir.
Ayten ÖZCAN 26.03.2022
(Cumartesi)
Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Özcan’ın Eşi, Avni, Cihan, Recep, Rahmi, Mete, Mehmet Ve Merhum Aydın Özcan’ın Anneleri, Ayten ÖZCAN Vefat Etmiştir.
Fatma CERRAH 26.03.2022
(Cumartesi)
Merhum Nazım Cerrah’ın Eşi, Şaban Cerrah, Recep Cerrah, Ergül Cerrah’ın Anneleri, Barış Cerrah, Batuhan Cerrah’ın Babaannesi, Fatma CERRAH Vefat Etmiştir.
Yaşar DOĞANAY 26.03.2022
(Cumartesi)
Şehrimiz Esnaflarından Yurdacan Doğanay’ın Eşi, Serhat, Serkan Ve Bahar Doğanay’ın Babası, İlayda, Asilkan Ve Ali Deniz’in Dedeleri, Yaşar DOĞANAY Vefat Etmiştir.
Şaziye ARSLAN 25.03.2022
(Cuma)
Kocaali Mahallesi Sakinlerinden Ve  Almanya’da İkamet Eden ; Bayram Arslan’ın Eşi; Mesut, Yavuz, Murat,Hatice Ve Fatma’nın Anneleri Şaziye ARSLAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Uzunçayır Mahallesi  Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Asiye ERGİN 25.03.2022
(Cuma)
Şehrimiz Esnaflarından  Şükrü Ergin’in Eşi; Murat, Temel Ve Sedat Ergin’in Anneleri; Osman Ve Fevzi Ekşi’nin Ablaları Asiye ERGİN Vefat Etmiştir.
Temel ÇİFTÇİ 24.03.2022
(Perşembe)
Kandilli Eşrafından   Merhume  Feride Çiftçi’nin Eşi; Ttk Kandilli Güvenlik Görevlisi Ercan Çiftçi, Mehmet , Songül Ve  Belediyemiz Çalışanlarından Ahmet Çiftçi’nin Babaları; Merhume Nurcihan Altun Çiftçi Ve Ardahanlılar Derneği Kurucu Üyelerinden  Davut Gürler’in Kayınpederleri;  Burcu , Aslı Ve Kerem Çiftçi’nin Dedeleri; Balabey, Ali, Nihat, Mustafa, Erol, Fakiye, Cevdet, Mehmet, Ve Serdar Çiftçi’nin Amcaları;Ttk Kandilli’den Emekli Ustabaşı Vartolu Temel ÇİFTÇİ Vefat Etmiştir.
Ahmet Remzi AKYÜZ 23.03.2022
(Çarşamba)
Kıyıcak Mahallesi Merkez Sokak Sakinlerinden; Emine Akyüz ‘Ün Eşi; Gökhan Akyüz Ve Belediyemiz Çalışanlarından Sercan Akyüz’ün Babaları Ahmet Remzi AKYÜZ Vefat Etmiştir.
Seval AYDIN 23.03.2022
(Çarşamba)
Bozhane Ve Kandilli Eşrafından; Merhum Fuat Suphi Karakurdu Ve Merhume Yaşar Karakurdu’nun Kızları;  Merhum Adnan Aydın’ın Eşi; Emekli Emniyet Müdürü Erdal Karakurdu’nun Kızkardeşi; Merhum Nural Karakurdu Ve Nursal Karasan’ın Ablaları; Tuncay Karasan’ın Baldızı; Serbest Muhasebeci Volkan Aydın, Alev Onaran,Serkan Aydın Ve Tayfun Aydın’ın Anneleri;  Belediyemizden Emekli Adalet Aydın Ve Faik Onaran’ın Kayınvalideleri ; Fuat Karakurdu,Kenan Karakurdu, Merhum Vefa Karakurdu  Ve Merhum Sabri Karakurdu’nun Halaları; Mine Ayan’ın Teyzesi ;   Burcu Sönmez Ve Aydan Yiğit’in Anneanneleri; Emirkan Aydın,Baran Aydın,Oğulcan Aydın, Ve İlkim Aydın’ın Babaanneleri; Seval AYDIN Vefat Etmiştir.
Niyazi DAŞDEMİR 23.03.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Miktat Güngör Sokak Sakinlerinden; Merhum Mevlüt Daşdemir’in Oğlu; Rasim,Milazım Ve Kasım Daşdemir İle Simsar Ve Bahçegül’ün  Kardeşleri; Torun Daşdemir’in Eşi; Filiz, Tekin,Birgül Ve Aysel Daşdemir’in Babaları; Amir Aha, Oktay Sadi Ve Serap Daşdemir’in Kayınpederleri; Yiğit, Öykünaz, Demir Ve Ferzan’ın Dedeleri Erdemirden Emekli Kars Arpaçaylı Niyazi DAŞDEMİR Vefat Etmiştir.
Hacıkadın AÇAR 21.03.2022
(Pazartesi)
Dedeler Köyü Sakinlerinden; Sevim Ulu,Hava Kanburoğlu,Pastacı Mustafa Açar,Niyazi Açar,Necati Açar Ve İbrahim Açar’ın Anneleri; Erol Kamburoğlu’nun Kayınvalidesi; Serpil Açar’ın Babaannesi;  Yaşariye Arslan,Yusuf Arslan Ve Sevim Eroğlu’nun Anneanneleri Hacıkadın AÇAR Vefat Etmiştir.
Saadet DURMUŞ 21.03.2022
(Pazartesi)
Üçköy Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Akkaya Ve Merhume Altun Akkaya’nın Kızları; Hüseyin Durmuş’un Eşi; Bayram, Aysel, Selma, Semra Ve Ali Durmuş’un Anneleri Saadet DURMUŞ Vefat Etmiştir.
Necati ERDEM 20.03.2022
(Pazar)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Belediyemizden Emekli Merhume Seniha Erdem’in Eşi Rahmi Erdem,Cahit Erdem Ve Necla Onay’ın Babaları,Nilüfer Erdem,Cem Erdem,Ebru Yüzbaşıoğlu,Tarık Erdem,Can Onay Ve Büşra Onay’ın Dedeleri Necati Erdem Vefat Etmiştir.
Sevgi AKDAĞ 20.03.2022
(Pazar)
Güneşli Beldesi Asarlı Köyü Sakinlerinden Merhum Halit Semiz Ve Hava Semiz’in Kızı,Merhum İsmail Akdağ’ın Eşi,Fatma,Erhan,Şükriye Ve Emin Akdağ’ın Kız Kardeşleri,Nazmiye Aslan Ve Şerife Demirtaş’ın Torunları,Emirkan,Emrullah,İsmail,Emir Ve Meryem Oğuz’un Anneanneleri,Sevgi AKDAĞ Vefat Etmiştir.
Emine BALAMİR 19.03.2022
(Cumartesi)
T.T.K Armutçuk Bölge Müdürü,Erdemir Genel Müdürü Emekli  Danışmanlarından Maden Mühendisi Osman Balamir Ve Oyak Teftiş Kurulu Yardımcısı Nejdet Balamir’in Anneleri, Emine BALAMİR Vefat Etmiştir.
Aslan ÖZKARA 19.03.2022
(Cumartesi)
Kızılca Köyü Aşağı Mahalle Sakinlerinden Hüseyin,Leyla,Hanım,Ayşe Ve Fatma’nın Babaları,T.T.K’dan Emekli, Aslan ÖZKARA Vefat Etmiştir.
Cahit CANDAN 18.03.2022
(Cuma)
Süleymanlar Mah. Defne Sokak Sakinlerinden; Merhum Şöför Bey Bey Usta Ve Meryem Candan’ın Oğulları; Gülseren Erdem, Sevinç Bayram Ve Sevil Bayram’ın Ağabeyleri; Meliha Candan’ın Eşi; Batuhan Ve Oğuzhan Candan’ın Babaları Rıza Bektaş Ve Sevim Kırmızı’nın Yeğenleri Cahit CANDAN Vefat Etmiştir. 
Hikmet YILMAZ
17.03.2022
(Perşembe)
Alaplı Atatürk İlkokulu Eski Müdürlerinden Ve  Alaplı Kılçak Karşıyaka Mahallesi Sakinlerinden ; Nigar Yılmaz’ın Eşi; Taner,Tamer, İnci, İpek Ve Karşıyaka Esnaflerından Balıkçı Hacı Mehmet Yılmaz’ın Babaları; Alaplı Polis Merkez Amirliğinde Görevli Bekçi Hikmet Yılmaz’ın Dedesi Hikmet YILMAZ Vefat Etmiştir.
Yaşare AKAR 17.03.2022
(Perşembe)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ahmet Akar’ın Eşi; Kışla Eşrafından Merhum İbrahim, Cafer Ve Tahsin Şam’ın Kardeşleri; Ayça, Arzu Ve Erdemir Çalışanlarından Erdal Akar’ın Anneleri;    Şenol Örnek, Özgür Sancar Ve Sevil Akar’ın Kayınvalideleri; Anıl, Görkem Ve İpek Örnek İle Çınar Ve Demir Sancar’ın Anneanneleri; Durunaz Ve Çağan Efe Akar’ın Babaanneleri Hacı Yaşare AKAR Vefat Etmiştir.
Şerife KAYA 17.03.2022
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Pazaryeri Eski Esnaflarından Merhum Mehmet Kaya’nın Eşi; Temel, İsmail Ve Murat Kaya’nın Anneleri; Emine Ve Aysel Kaya’nın Kayınvalideleri Şerife KAYA Vefat Etmiştir.
Perihan CİVAN 16.03.2022
(Çarşamba)
Ömerli Mahallesi Kaynarca Caddesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Mustafa Civan’ın Eşi;  Derya , Ozan Ve Burcu Civan’ın Anneleri; Taha,Zeynep,Elif Ve Ali Çınar’ın Babaanneleri; Asuman, Ve Demet Civan’ın  Kayınvalideleri Perihan CİVAN Vefat Etmiştir.Merhumenin  Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Günaydın AĞDACI 16.03.2022
(Çarşamba)
Kdz.Ereğli Eşrafından; Merhum Faik Satır Ve Merhume Şerife Satır’ın Kızları; Ümran Kukul Ve Ayten Şenuzun’un Kardeşleri; Merhum Özgür Ağdacı’nın Eşi; Emekli Deniz Albay Sait Ağdacı,İsmail Ağdacı Ve Nilgün Evinç’in Anneleri; Haluk Evinç’in Kayınvalidesi; Tuğçe Akın’ın Anneannesi; Özgür Ulaş ,  Defne, Zeynep Ve İpek Ağdacı’nın Babaanneleri; Ahmet Kukul İle  Suat, İsmail Ve Halim Şenuzun’un Teyzeleri; Çiler Gülcan Ve Ayla Çakmakçı’nın Yengeleri Günaydın AĞDACI Vefat Etmiştir.
Faruk YAZICIOĞLU 16.03.2022
(Çarşamba)
Alaplı Esnaflarından ; Hafız İsmail Yazıcıoğlu’nun Oğlu; Tarık Ve Ahmet Yazıcıoğlu’nun Ağabeyleri; Fevziye Yazıcıoğlu’nun Eşi;  Alptekin, Ayşenur Ve Elanur Yazıcıoğlu’nun Babaları; Aykut,Aydın, Ve Suat Kayacan’ın Kayınpederleri Faruk YAZICIOĞLU Vefat Etmiştir.
Sevim UZUNHASANOĞLU 15.03.2022
(Salı)
İlçemiz Sakinlerinden; Dişçi Faik Uzunhasanoğlu’nun Eşi; Haluk  Yücel Uzunhasanoğlu  Ve Nurten Çakıroğlu’nun Anneleri Sevim UZUNHASANOĞLU Vefat Etmiştir.
Ayten BAYCIK 15.03.2022
(Salı)
Süleymanlar Mahallesi İstasyon Caddesi Sakinlerinden, Merhum Hüseyin Ve Merhume Hava Kalay’ın Kızları; Bülent Fethi Baycık’ın Eşi; Hakan Ve Handan Baycık’ın Anneleri; Arda,Nil Ve Korkut Baycık’ın Yengeleri Ayten BAYCIK Vefat Etmiştir.
Hüseyin ÖZDEMİROĞLU 15.03.2022
(Salı)
Kandilli Beldesi Yeni Mahalle Sakinlerinden; Nazmiye Özdemiroğlu’nun Eşi; Adem, Resul, Aysel Ve Sevim Özdemiroğlu’nun Babaları; İsrafil, Şaban Ve Muhammet Erdoğanoğlu’nun Dayıları Hüseyin ÖZDEMİROĞLU Vefat Etmiştir.
Cengiz TANIK 15.03.2022
(Salı)
Meydanbaşı Caddesi Hurdacı Esnaflarından; Fatma Tanık’ın Eşi; Yaşar, Cumali, Özdemir Ve Reyhan Tanık’ın Babaları Cengiz TANIK Vefat Etmiştir.
Aysel YALÇIN 15.03.2022
(Salı)
Gülüç Beldesi Sakinlerinden; Gülüç Beldesi Geçmiş Dönem Başkanı Merhum İbrahim Yalçın  Ve Merhume Nezaket Yalçın’ın Kızları; Aydın Ve Aydan Yalçın’ın Kardeşleri; Mustafa Ve Yüksel Yalçın’ın Yeğenleri Aysel YALÇIN Vefat Etmiştir.
Hami GÜLEÇ 14.03.2022
(Pazartesi)
Pazaryeri Eski Esnaflarından; Merhume Gülüşen Güleç’in Eşi; Alim Güleç Ve  Salim Güleç’in Kardeşleri; Mustafa Güleç’in Ağabeyi; Yılmaz ,Murat, Gül Ve Nusure Güleç’in Babaları Hami GÜLEÇ Vefat Etmiştir.
Doğan TOPRAK 14.03.2022
(Pazartesi)
Gülüç Çengel Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Gülen Toprak’ın Eşi;  Burak Toprak Ve Banu Akgül’ün Babaları; Gönül Toprak Ve Siraç Akgünün Kayınpederleri; İlkim Toprak, Ve Aleyna Akgün’ün Dedeleri ; Erdemirden Emekli Doğan TOPRAK Vefat Etmiştir.
Türkan KUTLUYÜKSEL 14.03.2022
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Dikili Caddesi Eşrafından ; Merhum Azmi Kutluyüksel’in Eşi; Şansel Ergin’in Annesi;  Merhume Saime Yüksel’in Kardeşi; Orhan Subaşı’nın Ablası; Aliye Subaşı’nın Görümcesi; Ali Murat Subaşı Ve Aygül Subaşı’nın Halaları; Ateş Ergil’in Anneannesi Türkan KUTLUYÜKSEL Vefat Etmiştir.
Rıza AYDIN 14.03.2022
(Pazartesi)
Ören Mahallesi Viran Sokak  Sakinlerinden; Emine Aydın’ın Eşi; İzzet Aydın,Halil Aydın Ve İbrahim Aydın’ın Babaları Rıza AYDIN Vefat Etmiştir.
Necati ÜRKMEZ 13.03.2022
(Pazar)
Belen Mahallesi Sakinlerinden Merhum İsmail Ürkmez Ve Hava Ürkmez İn Oğlu,Fikret,Hüseyin,Emre,Fatmagül İle Nefise Ürkmezin Kardeşi, Umut Ürkmez İn Babası,Aşkın Ve Ayberk Ürkmez İn Amcası , Yusuf Oktay,Ramazan Göktay Ve İrfan Özsu Nun Kayınbiraderi Necati ÜRKMEZ Vefat Etmiştir.
Mehmet EFE 13.03.2022
(Pazar)
Cemaller Köyü Sakinlerinden Merhum Bagiye Efenin Eşi,Muhammet Efe İle Meryem Civelek İn Babası,Nuran Ermek,Zehra,Yunus,Nurcan Efe,Orhan Ve Remzi Civelek İn Dedesi,Zehra Candan İle Ahmet Efenin Abisi Ahmet Efenin Oğlu Mehmet EFE Vefat Etmiştir.
Hüseyin KARAYILAN 13.03.2022
(Pazar)
Gülüç  Merkez Mahallesi Sakinlerinden Altun Karayılan In Eşi, Recep Karayılan Ve Nurcan Atalay In Babası Barış, Berkay Atalay Ve Mert Karayılan In Dedesi,  Rabiya Sarının Abisi, İbrahim Atalay In Kayınpederi,Erdemirden Emekli Hüseyin KARAYILAN Vefat Etmiştir.
Nevzat KIZIL 12.03.2022
(Cumartesi)
Hamzafakıhlı Mah. Çolaklar Altı Sokak Sakinlerinden Ve Şöför Esnaflarından; Ali Ve Sabahattin Kızıl’ın Ağabeyleri; Altun Kızıl’ın Eşi;  Müyesser, Hacı, Aysel, Emine ,Ayşe İle Şöför Esnaflarından Sezgin Ve Umut Kızıl’ın Babaları Nevzat KIZIL Vefat Etmiştir. 
Neşe CIBIR 12.03.2022
(Cumartesi)
Murtaza Mahellesi Sakinlerinden; Merhum Ziyaettin Cıbır Ve Merhume Talia Cıbır’ın Kızları; Merhume Emel Uzun  Ve Zeren Pilevne’nin Kardeşleri; Merhum Erdoğan Uzun Ve Merhum Kenan Oruç Pilevne’nin Baldızı ;Hale Uzun Kaymakçı Ve Volkan Kaymakçı’nın Teyzeleri Neşe CIBIR Vefat Etmiştir.
İdris ASLANTAŞ 12.03.2022
(Cumartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Durhanım Aslantaş’ın Eşi;  Muhsin, Recep, Engin Ve Sezgin Aslantaş; Rabia Karaoğlu,Şerife Kavi Ve Belgin Erdemir’in Babaları; Uğur Kavi,Evren Erdemir,Yusuf Karaoğlu İle Nurben, Dilek, Ayşe Ve Neslihan Aslantaş'ın Kayınpederleri; Kaan, Gamze, Mert, Emir, Cemre, Tuğçe, Şevval Ve Doruk Aslanataş İle Ayberk, Ve Bekircan Karaoğlu, Caner, Eren Ve Ceren Kavi, Melih,Eymen Ve Erdem Erdemir’in Dedeleri;Erdemir Den Emekli İdris ASLANTAŞ Vefat Etmiştir.
Kadir ŞEKER 11.03.2022
(Cuma)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; Merhum İsmail Ve Merhume Hamide Şeker’in Oğulları; Merhume Elmas Şeker’in Eşi; Arif Şeker, İsmail Şeker Ve Abdülkadir Şeker’in Babaları; Volkan,Sinan,Burak,Bilal,Yasemin Ve Nilgün Şeker’in Dedeleri Emekli Polis Memuru Kadir ŞEKER Vefat Etmiştir.
Fikret SEÇEN 11.03.2022
(Cuma)
Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sokak Sakinlerinden, Fatma Seçen’in Eşi; Hatice Öktem, Recep Seçen Ve Zafer Seçen’in Babaları; Abdülkerim, Handan, Yusuf, Neşem, Özcan, İdil Ve Boran’ın Dedeleri; Erdemirden Emekli Fikret SEÇEN Vefat Etmiştir.
İsmail TURAN 09.03.2022
(Çarşamba)
Pembeciler Köyü Sakinlerinden; Merhume Emine Turan’ın Eşi;  Merhum Nurettin Turan, Merhum İsmail Turan, Ahmet Turan Ve Hasan Turan ‘In Babaları ;Çamköylü İsmail TURAN Vefat Etmiştir.
Fehmiye KARABULUT 09.03.2022
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak Sakinlerinden; Hakkı Negüzel, Taşkın Negüzel Ve Anıl Negüzel’in Anneleri ; Ahmet Korkut Ve Mehmet Korkut’un Ablaları Fehmiye KARABULUT Vefat Etmiştir.
Emin TURHAN 09.03.2022
(Çarşamba)
Ortaköy Sakinlerinden; Nazile Turhan’ın Eşi; İsmail Turhan, Ali Osman Turhan, Cevdet Turhan, Şaban Turhan Ve Fethiye Aydemir’in Babaları Emin TURHAN Vefta Etmiştir.
Pakize TELLİ 09.03.2022
(Çarşamba)
Ketenciler Köyü Sakinlerinden; İsmet Telli’nin Eşi; Durcan Telli, Nazikar Telli Ve Belediyemiz Personellerinden Yaşar Telli’nin Anneleri Pakize TELLİ Vefat Etmiştir.   
Hüdai KARAMAN 09.03.2022
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Kadıtarlası Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Naciye Karaman’ın Eşi; Mukadder Çengel, Mukaddes Karaman, Aysel Kudret Ve Nursel Karaman’ın Babaları; Adnan Çengel Ve Mustafa Kudret’in Kayınpederleri Hüdai KARAMAN Vefat Etmiştir.
Neziriye YILDIZ 09.03.2022
(Çarşamba)
Merhum İsmail Yıldız’ın Eşi; Engin, Gürdoğan, Aydoğan, Erdoğan Ve Ergül’ün Anneleri Neziriye YILDIZ Vefat Etmiştir.
Sedat KANCA 08.03.2022
(Salı)
Hatip Sokak Sakinlerinden,Belediyemiz Çalışanlarından Kaan Kanca Ve Güldan Soysal’ın Babaları,Hakan Soysal’ın Kayınpederi, Servet Kanca,Kerim Kanca,Selim Kanca,Nuran Albayrak İle Nuray Aydın’ın Kardeşleri, Şerife Kanca’nın Eşi,Milliyetçi Çalışma Partisi Eski İlçe Başkanı Sedat KANCA Vefat Etmiştir.
Nuri ERDEM 08.03.2022
(Salı)
Ereğli Esnaflarından Adem Erdem,Ülkü Erdem Ve Ülfiye Erdem’in Babaları,Seviye Erdem’in Eşi, Nuri ERDEM Vefat Etmiştir.
Gürtan EREN 08.03.2022
(Salı)

 Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Merhum Nuri Eren İle Merhume Mamure Erenin Oğlu

Merhume Vicdan Atasoy Ve Gülten Atasoy Un Kardeşi, Erbil,Serçin,Doğan,Erenin Abisi,Merhume Zeynep Karslıoğlu Ve Tuğçe Dumanoğlunun Babası Kaan Dumanoğlunun Kayınpederi,Dorukan Dumanoğlu Ve Oğul Karslıoğlunun Dedesi,Nurhan Erenin Eşi Gürtan EREN Vefat Etmiştir.

Emine YALÇIN 08.03.2022
(Salı)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden Merhum  Eyüp Yalçın Eşi , Adem ,Eyüp, Muhammet Sedat ,Ayşe ,Nazmiye İle  Hatice Nin  Anneleri, Emine YALÇIN Vefat Etmiştir
Hacı İsmail SAĞ 08.03.2022
(Salı)
Ereğli Eşrafından Hacı Asiye Sağ In Eşi, Ali Rıza Sağ In Kardeşi, Zekeriya Sağ, İbrahim Sağ, Fatma Engin Ve Merhume Muazzez Güven’in Babaları, Ali ,Zeynep,Sena,Efe,Ömer,Fatih,Mine,Yavuz,Burak Ve Ceren İn Dedeleri, Hacı İsmail SAĞ Vefat Etmiiştir.
Ayten ŞENUZUN 07.03.2022
(Pazartesi)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halil İbrahim Şenuzunun  Eşi , Suat, İsmail,Halim Şenuzun Ve Güzide Topçunun Annesi,Davut Serhat,Melih,Mert,Dilhan Ve Sudenin Babanesi,Ümran Kukul Ve Günaydın Ağdacının Kardeşi,Ahmet Kukul Un Teyzesi , Ayten ŞENUZUN Vefat Etmiştir.
Halit ADAKAYA 06.03.2022
(Pazar)
Bağlık Mahallesi, Hatip Sokak Sakinlerinden Nuran Adakaya Ve Üstün Erçelik Eski Şoförlerinden Merhum Kenan Adakaya’nın Oğulları, Hakan Adakaya’nın Abisi, Tülay Adakaya’nın Eşi, Kadir Posbıyık Ve Şerife Erden’in Yeğenleri, Teoman, Tansu, Mehmet Posbıyık’ın Kuzenleri, Kerem Erden, Bahar Çakır’ın Kuzeni, Halit ADAKAYA Vefat Etmiştir.
Hanife KATI 06.03.2022
(Pazar)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden Merhum Şaban Katı’nın Eşi, İsmail Katı Ve İbrahim Katı’nın Anneleri, Hanife KATI Vefat Etmiştir.
Hatice AKSOY 06.03.2022
(Pazar)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mevlüt Aksoy’un Eşi, Radife, Radiye, İskender, Kadir, Eray Aksoy’un Anneleri, Hatice AKSOY Vefat Etmiştir.
Mustafa ŞİMŞEK 06.03.2022
(Pazar)
Artvin Borçka Eşrafından, Merhum Mehmet Şimşek’in Oğlu, Enis Şimşek’in Kuzeni, Kdz.Ereğli Postanesi Memurlarından Bilal Yılmaz’ın Eniştesi, Hamdi Şimşek’in Abisi, Yüksel Kırdar, Dursun Çerkezoğlu İle Erol Aker’in Kayınpederleri, Abbas Ve Fatih Şimşek’in Amcaları, İsmet Şimşek, Meryem Çerkezoğlu, Ayşe Kırdar, Şükran Aker Ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Personeli Mohti Mehmet Akif Şimşek’in Babaları, Fazilet Şimşek’in Eşi, Belediyemiz Emekli Şoförlerinden Mustafa ŞİMŞEK Vefat Etmiştir.
Münevver ÖNER 06.03.2022
(Pazar)
Orhanlar Mahallesi, Kilise Sokak Sakinlerinden Merhum Halil Kavi Ve Merhume Hacer Kavi’nin Kızları, Merhum İsmail Önal’ın Eşi, Hava Öner, Meral Posbıyık, Nihal Aksoy, Zuhal Engin’in Anneleri, Merhum İsmail Posbıyık, Yılmaz Aksoy Ve Ayhan Engin’in Kayınvalideleri, Ahmet Altan, Merhum Ertan Posbıyık, Tuğba, Büşra, Burak Aksoy, Ece, Elif Engin’in Anneanneleri, Münevver ÖNER Vefat Etmiştir.
Fevzi YILMAZ 06.03.2022
(Pazar)
Merhum Hayri Sabri Yılmaz’ın Oğlu, Meral Yılmaz’ın Eşi, Emre Yılmaz Ve Elif Çabuk’un Babaları, Anavatan Eski İlçe Başkanı, Eski Belediye Ve İl Genel Meclis Üyesi Fevzi YILMAZ Vefat Etmiştir.
Fatma ÜRKMEZ 05.03.2022
(Cumartesi)
Belenyeni Mahalle Sakinlerinden Merhum Halil Ürkmez’in Eşi, Gülay, Hilal Ve Emine Gün’ün Anneleri, Şenol, Hakan Ve Aydın Gün’ün Kayınvalideleri, Halil Ve Durcan’ın Anneanneleri, Fatma Ürkmez Vefat Etmiştir.
Kamil ÇETİNKAYA 05.03.2022
(Cumartesi)
S.S.K Hastanesinden Emekli, Devlet Hastanesi Ambulans Şoförü Zeki Çetinkaya Ve Mehmet Çetinkaya’nın Babaları, Diş Hastanesi Personeli İbrahim Kayacan’ın Dedeleri, Kamil ÇETİNKAYA Vefat Etmiştir
Durkadın ÇETİN 05.03.2022
(Cumartesi)
İskenderli Köyü Sakinlerinden Fatma, Nihat, Şeref, Recep, Merhum Hüseyin, Merhum Saffet Ve Merhum Rafet Çetin’in Anneleri, T.T.K Çalışanı Ergin Çetin’in Babaannesi, Merhum Veli Çetin’in Eşi, Durkadın ÇETİN Vefat Etmiştir.
Ahmet UÇAR 05.03.2022
(Cumartesi)
Sarıkaya Köyü, Sarıahmetler Mahallesi Sakinlerinden Merhum Bekir Uçar’ın Oğlu, Zeliha, Selvi, Zehra, Şerife, Yakup’un Babaları, Merhume Fatma Uçar’ın Eşi, Ahmet UÇAR Vefat Etmiştir.
Guguk  SARCAN 04.03.2022
(Cuma)
Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak Sakinlerinden; Merhum Cemal Sarcan’ın Eşi; Hakibar Binici, Sebahat Çobanoğlu, Melek Kaya,Tacettin Sarcan ,Nezahat Sarcan  Ve Necla Akgündüz’ün Anneleri; Müjde, Züleyha, Türker, Esra, Murat, Selçuk, Özge, Ebru, Duygu, Ayşegül, Pınar Ve Gözde’nin Anneanneleri; Merhum Çağdaş, Çağlar,Ve Nehir’in Babaanneleri Guguk  SARCAN Vefat Etmiştir.
Muharrem METİNEL 04.03.2022
(Cuma)
Akarca Mahallesi Sungur Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa  Ve Merhume Rabia Metinel’in Oğulları; Saniye Metinel’in  Eşi; Özgür,  Öznur , Seda Ve Özkan Metinel’in Babaları; Tuncay Metinel,Şenay Metinel Ve Gülay Turan’ın Kardeşleri ; Aslı, Mutlu, Pınar ,Ayşe Ve Güngör’ün Dayıları; İyi Parti Kdz.Ereğli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Yıldız’ın Eniştesi; Milli Eğitim Müdürlüğü Memurlarından Rabia Kurt Ve Çağla Metinel’in Dedeleri; Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Muharrem METİNEL Vefat Etmiştir.
Döndü YILMAZ 03.02.2022
(Perşembe)
Çayırlı Köyü Eşrafından ; Merhum Şaban Yılmaz’ın Eşi; Cevdet Yılmaz ,Emine Mısırlı ,Murat Yılmaz , Devlet Hastanesi Doktorlarından Mehmet Yılmaz Ve Ahmet Yılmaz’ın Anneleri; İlçemiz Esnaflarından Hakan Ve Serkan Mısırlı’nın Anneanneleri; İlker Yılmaz’ın Babaanneleri Döndü YILMAZ Vefat Etmiştir.
Sevim ÇİMENOĞLU 03.02.2022
(Perşembe)
Ereğli Eşrafından ; Hüseyin Ve Atike Özden’in Kızları; Merhum Orhan Çimenoğlu’nun Eşi; Nuri Ve Sedef Çimenoğlu’nun Anneleri; Berker Ve Elif Çimenoğlu’nun Babaanneleri; Sezai Çimenoğlu, Dr. Nevzat Çimenoğlu, Prof.Dr. Hüseyin Çimenoğlu Ve Nihal Akın’ın Yengeleri; Sevim ÇİMENOĞLU Vefat Etmiştir.
Hasan ULUDAĞ 03.02.2022
(Perşembe)
Çaylıoğlu Akkaya Köyü Sakinlerinden; Emine Uludağ’ın Eşi; Fatma Mumcu, Mehmet Uludağ, Ahmet Uludağ Ve Mustafa  Uludağ’ın Babaları Hasan ULUDAĞ Vefat Etmiştir.
Emine DANIŞMAZ 03.02.2022
(Perşembe)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Hakkı Danışmaz’ın Eşi; Asiye, Aydın, Ayten Ve Rahime Danışmaz’ın Anneleri; Çiğdem , Sinem, Tuğba Ve Keremcan Danışmaz’ın Anneanneleri; Emine, Hakkı Emre Ve Muhammed Emin’in Babaanneleri; Mehmet,Hüseyin,Ömer, Seyfi ,Hatice, Müzeyyen Ve Zehra Danışmaz’ın Ablaları;  Ömer Ve Bekir Danışmaz’ın Kayınvalideleri Ve Yengeleri Emine DANIŞMAZ Vefat Etmiştir.
Rıza AKAN 01.03.2022
(Salı)
Danişmentli Köyü Sakinlerinden; Merhume Fatma Akan’ın Eşi; Dursune Kalafat’ın Babası; İsmail, Erkan, Cevahir, Mehmet Ve Volkan’ın Dedeleri; Şaban Yaman Ve Halit Yaman’ın Enişteleri Rıza AKAN Vefat Etmiştir.
Gülümser DEMİRCAN 01.03.2022
(Salı)
Çaylıoğlu Çevlik Köyünden Ve Ören Yeni Mahalle Sakinlerinden; Şaban Demirican’ın Eşi; Mehmet Demircan ,Şenol Demircan ,Kerim Demircan ,Metin Demircan Ve Selim Demircan’ın Anneleri Gülümser DEMİRCAN Vefat Etmiştir.

Yukarı Çık.