Temmuz 2021 Vefat Edenler

Temmuz 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Betül AYAN 30.07.2021
(Cuma)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Ssk .Dan Emekli Merhum Hacı Alaattin Pekmez Ve Hacı Necla Pekmez’in Kızları; Merhum Naci Ayan’ın Eşi; Gönül Keskin Ve Tamer Pekmez’in Ablaları; Ahmet Anıl Ayan Ve Sibel Nadir’in Anneleri ; Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Betül AYAN Vefat Etmiştir.
Satılmış GÖKKAYA 30.07.2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi Kayalık 1 Sok. Sakinlerinden; Zekiye Gökkaya’nın Eşi; Merhum Abdülkadir Gökkaya, Fatma Çakır Ve Hafize Kayabaşı’nın Babaları; Cemalettin Çakır, Bülent Kayabaşı Ve Ayşe Gökkaya’nın Kayınpederleri; Enes Gökkaya, Merve Gökkaya, Hakan Bulut Çakır, Asel Çakır, Büşra Kayabaşı Ve Furkan Emir Kayabaşı’nın Dedeleri; Erdemirden Emekli Çankırı Çerkeşli Satılmış GÖKKAYA Vefat Etmiştir.
Hacer ATAMAN 29.07.2021
(Perşembe)
Elmatepe Mahallesi Doruk Sakinlerinden; Ttk.’Dan Emekli Merhum Hasan Ataman’ın Eşi; Mihrican Ataman, Halim Ataman, Kurtuluş Ataman, Cengiz Ataman Ve Elektrikçi Metin Ataman’ın Anneleri Hacer ATAMAN Vefat Etmiştir.
Nermin YÜZGEÇ 28.07.2021
(Çarşamba)
Merhum Hamdi Yüzgeç Ve Merhume Hatice Yüzgeç’in Gelinleri; Mümtaz Yüzgeç’in Eşi; Şeniz Ve İlter Yüzgeç’in Anneleri; Naciye Ve Aylin Yüzgeç’in Kayınvalideleri; Barkın, Berker Ve Berfu Yüzgeç’in Babaanneleri Nermin YÜZGEÇ Vefat Etmiştir.
Salim SOLAK 27.07.2021
(Salı)
Bağlık Mahallesi Sakinlerin’den Emine, Kadir Ve Mustafa Irgat’ın Babaları, Mustafa Muhammet, Salim, Kadir, Musa, Eyüp, İsa, Abdullah İle Mutlu’nun Dedeleri, Sultan Irgat’ın Kayınpederi, Salim SOLAK Vefat Etmiştir.
Önder YILDIRIM 27.07.2021
(Salı)
Keşkek Köyü Buruncuk Mahallesi Sakinlerin’den Selehattin, Hasan Ve İsmail Yıldırım’ın Yeğenleri, Milli Eğitim Emekli Öğretmeni Rıfat Yıldırım İle Zakire Yıldırım’ın Oğulları, Önder YILDIRIM Vefat Etmiştir.
Mehmet Sencer GÜNEŞ 24.07.2021
(Cumartesi)
Yozgat Eşrafından ;Erdemirden Emekli Yozgatlı Necati Güneş’in Torunu; Aysel Ve Muhittin Güneş’in Oğulları; Erdemir Çalışanlarından Turan Güneş’in Yeğeni Mehmet Sencer GÜNEŞ Vefat Etmiştir.
Emine KARAKIZ 24.07.2021
(Cumartesi)
Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden; Salih Karakız’ın Eşi; Turan Karakız,Türkan Koçdemir Ve Tekin Karakız’ın Anneleri; Fatma Karakız, Yaşar Koçdemir Ve Meliha Efe Karakız’ın Kayınvalideleri Emine KARAKIZ Vefat Etmiştir.
Mustafa BAŞOĞLU 23.07.2021
(Cuma)
Bağlık Mahallesi Tezel Sokak Sakinlerinden Fahriye Başoğlunun  Eşi,Emine Ve Ahmet Başoğlunun Babaları,Filiz Başoğlunun Kayınpederi,Erdemir Kok Fabrikasından Emekli Mustafa BAŞOĞLU Vefat Etmiştir.
Hasan Ali BAYSAN 23.07.2021
(Cuma)
Süleymanlar Mahallesi Sakinlerinden Emekli Öğretmen Sevim Baysan In Eşi,İlyas Yörük Ün Bacanağı, Hasan Hüda Deniz,Aylin Deniz Ve Ayşe Gürol Un Enişteleri,Erdemir Soğuk Haddanelerinden Emekli Hasan Ali BAYSAN Vefat Etmiştir.
Bedriye DAĞLI 22.07.2021
(Perşembe)
Arif Ağaların Merhum Hüseyin Ve Merhume Elmas Cubukcunun Kızı Merhum Salih İbrahim Dağlının Eşi,Erdal,Ülker,Gürdal Ve Sonay Dağlının Anneleri Beyza,Cem Ve Beril Dağlının Babaneleri,Hayriye Yanık In Ablası,Dilek Naba,Hüly Ayazıcı Ve Hüseyin Yanık In Teyzesi ,Bedriye DAĞLI Vefat Etmiştir.
Ertan ERKİŞİ 21.07.2021
(Çarşamba)
Zonguldak Ve Ereğli Eşrafından Mustafa Erkişi, Serhat Erkişi Ve Merhum Serdar Erkişi’nin Babaları, Merhum Meral Erkişi’nin Eşi, Selin Erkişi Arıcı, Ertan Erkişi, Serdar Erkişi, Ceren Erkişi, Poyraz Erkişi, Levent Arıcı Ve Kuzey Erkişi’nin Dedeleri, Ertan ERKİŞİ Vefat Etmiştir .
Mustafa SİVRİKAYA 20.07.2021
(Salı)
Kemer Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; İlker Sivrikaya,Emine Kapan Ve Tamer Sivrikaya’nın Babaları,Eralp Kapan’ın Kayınpederi,İkbal Sivrikaya’nın Eşi Mustafa SİVRİKAYA Vefat Etmiştir.
Selahattin ÇINAR 19.07.2021
(Pazartesi)
Bayat Köyü Sakinlerinden; Beyhan Demirhan ,Ceyhan Çınar Ve Seyhan Çınar’ın Babaları; Halil Demirhan’ın Kayınpederi Hasan Oğlu Selahattin ÇINAR Vefat Etmiştir.
Hanife KORKUT 19.07.2021
(Pazartesi)
Ömerli Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Bahri Korkut’un Eşi; Halil Korkut, Bahriye Korkut, Fahriye Özcan Ve Merhume Hava Avşar’ın Anneleri; Gülüç Örencik Mahallesi Muhtarı Çağlar Özcan’ın Kayınvalidesi Hanife KORKUT Vefat Etmiştir.
Necla ŞEHRİYARİ 18.07.2021
(Pazar)
Kadıtarlası Eşrafından Merhum Cemal Ve Merhuma Cemile Şehriyari’nin Kızları, Leyla İncirci’nin Kardeşi, Nazif İncirci’nin Baldızı, Kenan Ve Sinan’ın Halası, Müge Ve Murat’ın Teyzesi, Necla ŞEHRİYARİ Vefat Etmiştir.
Ayten ÇOBAN 18.07.2021
(Pazar)
Kışla Mahallesi, Potbaşı Sokak Sakinlerinden Merhum Kemal Çoban’ın Eşi, Merhum Hakkı Çoban, Kübra İbrişoğlu Ve Selma Bal’ın Anneleri, Feridun İbrişoğlu’nun Kayınvalidesi, Ayfer Döngel’in Kardeşi, Ayten ÇOBAN Vefat Etmiştir.
Murat AYDEMİR 17.07.2021
(Cumartesi)
Kastamonu Eşrafından, Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden, Ahmet Aydemir Ve Cemil Aydemir’in Kardeşleri, Emine, Muhterem, Yıldırım Ve Sevil Akbaş’ın Enişteleri, Melek Aydemir’in Eşi, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Temizlik İşleri Personeli Murat AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Fatma KARAYAZ 17.07.2021
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Hacıosmanlar Köyü Sakinlerinden Cemile, Sinem, Melike Yavuz’un Anneanneleri, Aysel Karayaz Ve Müyesser Yavuz’un Anneleri, Muhittin Yavuz’un Kayınvalidesi, Merhum Satılmış Karayaz’ın Eşi, Fatma KARAYAZ Vefat Etmiştir.
Bektaş ÇOBANOĞLU 17.07.2021
(Cumartesi)
Gümeli Kale Mahallesi Sakinlerinden Merhum Selahattin Ve İpek Çobanoğlu’nun Oğulları, Orhan, Alattin, Cemalettin, Ali, Cemal, Mehmet, Süleyman, İmdat Çobanoğlu, Fatma Balta, Sultan Koçdemir, Fadime Kamer Ve Emine Çobanoğlu’nun Kardeşleri, Aytunç Ve Aytaç Çobanoğlu’nun Babaları, Bülbül Çobanoğlu’nun Eşi, Serbest Muhasebeci Bektaş ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir.
Mükerrem BOSTANCI

16.07.2021

(Cuma)

Akarca Mahallesi Ahmet Zeki Oral Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Bostancı’nın Eşi; Merhum İsa Bostancı, Abdullah Bostancı , Emrullah Bostancı Ve Bozhane Dalgıçlarından Ali Bostancı’nın Anneleri Mükerrem BOSTANCI Vefat Etmiştir.
Hatice ÇELİK

16.07.2021

(Cuma)

Merhum Halit Çelik’in Eşi; Dinçer Çelik,Cenker Çelik Ve Burcu Akdeniz Çelik’in Anneleri; Alemdar İlkokulu Öğretmenlerinden Hatice ÇELİK Vefat Etmiştir.
Sebahat KORKMAZ 15.07.2021
(Perşembe)
Kadıtarlası Sakinlerinden İrfan Korkmaz,Cemal Korkmaz Ve İlhan Korkmaz’ın Anneleri,Merhum Kadir Korkmaz’ın Eşi,Sebahat KORKMAZ Vefat Etmiştir.
Safiye KUMAŞ 15.07.2021
(Perşembe)
Merhum Hacı Hasan Zeki Kumaş’ın Eşi Mustafa,Ahmet,Mahmut,Salih Ve Meryem Kumaş’ın Anneleri,Safiye KUMAŞ Vefat Etmiştir.
Yüksel  UZUN 15.07.2021
(Perşembe)
Gülüç Çengelburnu Sakinlerinden İlkgül Arkan Ve Hakan Uzun’un Babaları,Ahmet Uzun,Merhum Ali Uzun,Merhum Yılmaz Uzun İle Bayram Uzun’un Abileri,Engin Arkan’ın Kayınpederi,Begün Arkan Akın,Nesligül Arkan,Lena Uzun Ve Mina Uzun’un Dedeleri,Ayşe Uzun’un Eşi,Yüksel  UZUN Vefat Etmiştir.
Bayram GÜRKAN 13.07.2021
(Salı)
Önceki Dönem Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlarımızdan Ve Önceki Dönem Meclis Üyelerimizden Bayram GÜRKAN Vefat Etmiştir.
Ömer DEMİR 13.07.2021
(Salı)
Türkiye Taş Kömürleri Armutcuk Müessesesi Eski Müdürlerinden Ömer DEMİR Vefat Etmiştir.
İsmail FİDAN 12.07.2021
(Pazartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Günay Fidan’ın Eşi; Merhum Tahsin Fidan Ve Merhume Ayşe Fidan’ın Oğulları; Sevil Aktürk, Elif Fidan, Emel Korkmaz, Eylem Fidan Ve Tahsin Fidan’ın Babaları; Ahmet Aktürk’ün Kayınpederi İsmail FİDAN Vefat Etmiştir.
Ecevit ÖZDEMİR 11.07.2021
(Pazar)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Ve Zarife Özdemir’in Çocukları Semra Özdemir’in Eşi,Emine,Zarife Ve Büşra Özdemir’in Babaları Kadir Aydın’ın Kayınçosu Ecevit ÖZDEMİR Vefat Etmiştir.
Hatice EROL 11.07.2021
(Pazar)
Süleymanlar Mahallesi 1 Nolu İstasyon Caddei Sakinlerinden Arif Erol Ve Aydın Erol’un Anneleri,Merhum Hasan Erol’un Eşi,Hatice EROL Vefat Etmiştir.
Rafet BOZKURT 09.07.2021
(Cuma)
Yazıören Köyü Sakinlerinden; Ayşe Bozkurt Ve Merhum Hüseyin Bozkurt’un Oğulları; Kübra Öztürk,Aynur Çevik, Mehmet Bozkurt Ve  Fatma Seven’in  Kardeşleri; Erdal Bozkurt Ve Ayşe Bozkurt’un Babaları  Rafet BOZKURT Vefat Etmiştir.    
İsmail TURGUT 09.07.2021
(Cuma)
Soğanlı Yörük Köyü Deli Hakkı Mevkii Sakinlerinden ; Yadigar Turgut’un Eşi; Ercan Turgut,Murat Turgut Ve Nurcan Turgut’un Babaları Hüseyin Oğlu İsmail TURGUT Vefat Etmiştir.
Naciye EGELİ 08.07.2021
(Perşembe)
Kandilli Beldesi Gökçeler Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hacı Tahsin Egeli ’Nin Gelini; Maden Şehidi Abdullah Egeli’nin Eşi; Zehra, Hüseyin Ve Hasan Egeli’nin Anneleri Naciye EGELİ Vefat Etmiştir.
Hacer GÜLER 07.07.2021
(Çarşamba)
Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden; Çarşı Esnaflarından Merhum Hakkı Güler’in Eşi; Erdemir Çalışanlarından Mustafa Güler,Çarşı Esnaflarından İbrahim Güler Ve Belediyemiz  Su Ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü   Personellerinden Abdurrahman Güler’in Anneleri Hacer GÜLER Vefat Etmiştir.
Arife KILIÇ 07.07.2021
(Çarşamba)
Kırmacı Mahallesi Esen Sokak Sakinlerinden ; Erdemirden Emekli Hakkı Kılıç’ın Eşi; Emine Kılıç Atalay,Hatice Kılıç,Murat Kılıç Ve Ayşe Kılıç’ın Anneleri; Elif Atalay Ve Talha Atalay’ın Anneanneleri ; Ereğli Esnaflarından İbrahim Kılıç’ın Yengesi Arife KILIÇ Vefat Etmiştir.
Tahsin TEKNECİ 07.07.2021
(Çarşamba)
Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden; Mehmet, Ahmet, Emine Yaşar Ve Yılmaz Tekneci’nin  Babaları Tahsin TEKNECİ Vefat Etmiştir.
Ahmet GÖKTEKİN 06.07.2021
(Salı)
İlçemiz İnallı Camii Emekli Hatibi ; Pazaryeri Esnaflarından Musa Göktekin  Ve Muzaffer Göktekin , Hatice Ayhan Ve Ayşe Göktepe’nin Babaları; Mehmet Ayhan Ve Mehmet Göktepe’nin Kayınpederleri;  Hacı Hafız Ahmet GÖKTEKİN Vefat Etmiştir.
Şener BİLGEN 06.07.2021
(Salı)
Mustafa Bilgen Ve Gülizar Bilgen’in Oğulları; Canan Bilgen’in Eşi; Oğulcan Ve Onurcan Bilgen’in Babaları Şener BİLGEN Vefat Etmiştir
Sermet ARIKAN 05.07.2021
(Pazartesi)
Karakavuz Köyü Sakinlerinden; Hasan Arıkan’ın Oğlu; Nedim Ve Dündar Arıkan’ın Yeğeni Sermet ARIKAN Vefat Etmiştir.
Ramazan AYDEMİR 04/07/2021
(Pazar)
Kavaklık Mahallesi Çayır Sokak Sakinlerinden Recep Aydemir,Şevket Aydemir,Naile Cengiz İle Naide Oktay In Babaları,Muzaffer,Raif,Hasan Ve Hüseyin Aydemir İn  Kardeşleri,Nevzat,Serkan,Ramazan İle Ferdinin Dedeleri,Fevziye Aydemirin Eşi Ramazan AYDEMİR Vefat Etmiştir.
Mehmet ÖZSOY 03/07/2021
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi 1 Nolu Abalı Sokak Sakinlerinden Merhum Halil Oğlu Mehmet ÖZSOY Vefat Etmiştir.
Mehmet AKTAN 02/07/2021
(Cuma)
İbrahim Ve Zülfiye Aktan’ın Oğulları; Sevgi Tuzcuoğlu Ve Sevim Eren’in Ağabeyleri; Sercan Aktan Ve Serkan Aktan’ın Babaları; Erdemirden Emekli Mehmet AKTAN Vefat Etmiştir.
Fahrettin DEMİR 02/07/2021
(Cuma)
Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden ; Mahagül Demir’in Eşi; İlknur, Ercan, Ayşe  Ve Tanju Demir’in Babaları  Fahrettin DEMİR Vefat Etmiştir.
İzzet YAVUZ 02/07/2021
(Cuma)
Ömerli Mahallesi Kaynarca Cad. Sakinlerinden; Merhume Hacıkadın Yavuz’un Eşi; Ali Yavuz,Hava Aslan Ve Şerife Aydın’ın Babaları İzzet YAVUZ Vefat Etmiştir.
Halit GİRME 02/07/2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Zülfiye Girme’nin Eşi; Emine, Yasemin, Seher Ve İsa Zafer Girme’nin Babaları; Kasap Sinan Durdu’nun Kayınpederi; Eremirden Emekli Halit GİRME Vefat Etmiştir.
İrfan ULU 01.07.2021
(Perşembe)
İmranlar Köyü Sakinlerinden; Fatma Ulu’nun Eşi; İbrahim Ulu, Fatma Kudret,Ahmet Ulu Ve Mehmet Ulu’nun Ağabeyleri; Niyazi Yılmaz Ve Metin Yılmaz’ın Enişteleri; Serkan Ulu,Sevil Ulu Ve Sevgi Port’un Amcaları Almanyalı İrfan ULU Vefat Etmiştir.
Cemal AÇMALI 01.07.2021
(Perşembe)
Akarca Mahallesi Erdemyuva Evleri   Sakinlerinden; Azize Açmalı’nın Eşi; Fatma ,Zehra ,Tayfun Ve Temel Açmalı’nın Babaları; Murat Çatalçam’ın Kayınpederi; Erdemirden Emekli Cemal AÇMALI Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.