Mayıs 2021 Vefat Edenler

Mayıs 2021 Vefat Edenler 

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Zehra AKBAŞ 31.05.2021
(Pazartesi)
Mustafa Akbaş’ın Eşi; Selim,Kemal Ve Hülya’nın Anneleri; Hakan Eroğlu’nun Kayınvalidesi Zehra AKBAŞ Vefat Etmiştir.
Hasan KOCATÜRK 31.05.2021
(Pazartesi)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Müzeyyen Kocatürk’ün Eşi; Murat Kocatürk, Nihat Kocatürk, Gül Kocatürk Ve Elif Gül’ün Babaları; Arif Gül’ün Kayınpederi ; Hüseyin,Kazım Ve Ercan Kocatürk’ün Amcaları; Şaban , Recep Ve Cevdet Sarı’nın Enişteleri ; Kdz.Ereğli Belediyesinden Emekli Hasan KOCATÜRK Vefat Etmiştir.
Ayşe ÇAKICI 28.05.2021
(Cuma)
Kandilli Beldesi  Geyikbeli Mahallesi Sakinlerinden; Zeki Çakıcı’nın Eşi; Orhan,Nuri, Ve Adalet Çakıcı’nın Anneleri; Yüksel İnce’nin Kayınvalidesi Ayşe ÇAKICI Vefat Etmiştir.
Hatice UĞUZ 28.05.2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Mehmet Uğuz’un Kızı Hatice UĞUZ Vefat Etmiştir.
Adem KILIÇ 28.05.2021
(Cuma)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Eşrafından Ve Sarıkokmaz Mah. 1 Nolu Yeşiltepe Sok. Sakinlerinden; Gülhan Kılıç’ın Eşi; Emine Bozkurt,Muradiye Abdireisoğlu, Erdemir Çalışanlarından İbrahim Kılıç, Belediyemiz Çalışanlarından İsmail Kılıç Ve Erdemir Çalışanlarından Soner Kılıç’ın Babaları; Belediyemiz Emekli Şöferlerinden Adem KILIÇ Vefat Etmiştir.
Saip GÜLDAL 28.05.2021
(Cuma)
Akarca Mahallesi Necati Ertan Cad. Sakinlerinden; Ayten Güldal’ın Eşi; Ayhan, Aydın, Adnan Ve Ümit Güldal İle Nurgül Güder’in Babaları Saip GÜLDAL Vefat Etmiştir.
Şerefnur BABAOĞLU 27.05.2021
(Perşembe)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Merhum Yılmaz Babaoğlu’nun Eşi; Atilla  Ve Tarık Babaoğlu’nun Anneleri; Nimet Ve Derya Babaoğlu’nun Kayınvalideleri; Selahattin Yılmaz’ın Ablası Şerefnur BABAOĞLU Vefat Etmiştir.
Huriye BAHADIR 27.05.2021
(Perşembe)
Bağlık Mahallesi Şehit Rıdvan Sokak Sakinlerinden; Merhum Kemal Bahadır’ın Eşi; Merhum Bülent Bahadır,Murat Bahadır Ve İsmail Bahadır’ın Anneleri; Merhum Cafer Akyüz,Merhum Ali Akyüz,Merhum Mehmet Akyüz Ve Merhume Hatice Bahadır’ın Kardeşleri; Elif,Kerem,Burak Ve Işıl Bahadır’ın Babaanneleri Huriye BAHADIR Vefat Etmiştir.
Döne GÜNCE 26.05.2021
(Çarşamba)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ercan ,Ayhan Ve Ergün Günce’nin Anneleri Döne GÜNCE
Vefat Etmiştir.
Satılmış TÜRKOĞLU 26.05.2021
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Yeni Doğancılar Köyü Sakinlerinden; Bayram Ve Kadir Türkoğlu İle Ayşegül Bayar’ın Kardeşleri; Emine Türkoğlu’nun Eşi; İlknur,Ülkü Ve Zafer Türkoğlu’nun Babaları; Eski Kesim Ustası Marangoz Satılmış TÜRKOĞLU Vefat Etmiştir.
Halit ÖZTÜRK 25.05.2021
(Salı)
Bağlık Mah. Aktaş Sok. Sakinlerinden; Merhum Alirıza Ve Merhume Ayşe Öztürk’ün Oğulları; Mustafa,Köksal,Ayhan, Osman Ve Naciye  Öztürk’ün Babaları; Necati Öztürk Ve Ali Osman Öztürk’ün Ağabeyleri; Özlem, Sinan, Kenan, Fatih, Ayşenur, Tuğba,Emircan,Furkan,Cengizhan İle Enes Öztürk’ün Dedeleri ; Hasatun Öztürk’ün Eşi; Bakkallar Derneği Eski Başkanı  Ve Pazaryeri Esnaflarından Bardakçı Halit ÖZTÜRK Vefat Etmiştir.
Muzaffer ALTUN 25.05.2021
(Salı)
Şehrimiz Esnaflarından; Muhammet Ve Sefa Altun’un Babaları; Candaroğlu Pide Ortaklarından Muzaffer ALTUN Vefat Etmiştir.  
Fatime ÜNLÜ 25.05.2021
(Salı)
İskenderli Köyü Sakinlerinden ; Hacı Muzaffer Ünlü’nün Eşi; Mustafa Ve Seyfi Ünlü’nün Anneleri; Kdz.Ereğli Eski Müftüsü Hüseyin Akkaya’nın   Kayınvalidesi Fatime ÜNLÜ Vefat Etmiştir.
Nefiye AKMAN 21.05.2021
(Cuma)
Ömerli Mah. Sakinlerinden; Merhum Kazım Ve Merhume Yaşare  Erkılıç ‘In Kızları ; Mehmet Akman’ın Eşi; İbrahim Akman, Muzaffer Akman, Hacer Demirtaş, Havagül Canbaz Ve Fikriye Demirtaş’ın Anneleri  Nefiye AKMAN Vefat Etmiştir.
Salim ATALI 21.05.2021
(Cuma)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Atalı Merhume İlve Ata Lının Oğlu Kepez Mahallesi Sakinlerinden Mualla Atalının Eşi Hasancan Ve Cenk Atalının Babaları    Salim ATALI Vefat Etmiştir
Gülten Acar ATAR 20.05.2021
(Perşembe)
Orhanlar Mahallesi Yalı Cad. Sakinlerinden; Muharrem Ve Naciye Acar’ın Kızları; Gülser Erdoğan, Şener Acar, Şengül Öztürk Ve Güler Apaydın’ın Kardeşleri; Özcan Atar’ın Eşi; Çağla,Çağatay,Öykü Erdoğan,Onur Kuloğlu,Ender Ve Orkun Öztürk’ün Teyzeleri  Gülten Acar ATAR Vefat Etmiştir.
Kebire ÇETREFİLLİ 20.05.2021
(Perşembe)
Köseler Mahallesi Bahar Sokak Sakinlerinden;  Merhum Hasan Çetrefilli’nin Eşi; Kerem Çetrefilli  Ve Senem Açar’ın Anneleri; Gülizar Çetrefilli’nin  Kayınvalidesi Kebire ÇETREFİLLİ Vefat Etmiştir.
Osman BOSTAN 19.05.2021
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden Merhum Selamet Bostan İle Maksude Bostan In Oğlu,Merhum Enver Karakuş Ve Nezahat Karakuş Un Damadı, Alibostan,Merhume Şükriye Demirci,İle Saniye Bostan In Abileri,Esra Kopan,Uğur,Cem Demircan Ve Cenk Demircan In Dayıları,Serdar Bostan In Babası,Müge Bostan In Kayınpederi,Ege İle Ada Nın Dedeleri, Elmas Bostan In Eşi Osman BOSTAN Vefat Etmiştir
Davut AKIŞ 18.05.2021
(Salı)
Nazmiye Akış’ın Eşi;Bülent Akış,İbrahim Akış, Hatice Akış ,Emine Karaduman Ve Sevgi Demirbaş’ın Babaları; İsmail Demirbaş,Engin Karaduman Ve Hülya Akış’ın Kayınpederleri; Esra,Davut,Azra,Yunus, Emre, Murat Ve Semanur’un Dedeleri Davut AKIŞ Vefat Etmiştir.
Hanife GÜLTEKİN 17.05.2021
(Pazartesi)
Bölücek Mahallesi Sakinlerinden; İsmail Ve Nagihan Coşman İle Gül Gültekin’in Anneleri; Tevfik Gültekin’in Eşi Hanife GÜLTEKİN Vefat Etmiştir.
İrfan DUYGU 17.05.2021
(Pazartesi)
Kızılca Köyü Eşrafından Ve Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden ;Merhume Hacer Duygu  Ve Merhum Recep Duygu’nun Oğulları; Merhume Emine Akyüz, Şükran Uysal, Şerife Koçak, Ahmet Duygu, Mustafa Duygu Ve Murat Duygu’nun Kardeşleri; Neriman Duygu’nun Eşi; Elif Duygu’nun Babası  ;Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Su Tahakkuk Servisi Personellerinden İrfan DUYGU Vefat Etmiştir. Bugün Saat 12:00 De Beyçayırı Stadında Helallik Alınacaktır
Kenan EFE 17.05.2021
(Pazartesi)
Hatice Efe’nin Eşi; Kaymakamlık  Emekli Yazı İşleri Müdürü  Neriman Efe,Harun Efe, Ve Hicran Efe’nin Babaları Kenan EFE Vefat Etmiştir
Fikriye BOZKURT 17.05.2021
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Beldesi Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Bozkurt’un Eşi; Resul Bozkurt Ve Rukiye Özen’in Anneleri; Uğur Özen’in Kayınvalidesi ; Yiğit Ve Ege Özen’in Anneanneleri; Merhume Meryem Karakuş, Merhume Şükriye Atar, Nermin Bozkurt Ve Refik Yavuz’un Kardeşleri Fikriye BOZKURT Vefat Etmiştir
Ali TOPÇU 16.05.2021
(Pazar)
Merhum Recep İle Merhume Zehra Topçunun Oğlu, Mehmet, Yaşar, Osman, Nuran, Nursel, Veli İle Nurcan In Kardeşleri, Yasemin Ve Yasin Topçunun Babaları, Leyla Topçunun Eşi, Erdemir’den Emekli Ali TOPÇU Vefat Etmiştir
Muaalla MUMCU 16.05.2021
(Pazar)
Eski Alemdar İlkokulu Müdürü Emekli Öğretmen Merhum Niyazi Mumcunun Eşi, Serdar Mumcu Ve Meral Şen Mumcunun Anneleri, Kaan Ve Özlem Şen İn Ananeleri, Pınar Mumcunun Babanesi, Karadeniz Ereğli Vergi Dairesinden Emekli Rabia Mumcu İle Zihni Şen’İn Kayınvalidesi, Merhum Nahit Şentürk Ve Sevim Şentürk Ün Teyzeleri, Muaalla MUMCU Vefat Etmiştir.
Kenan Oruç PLEVNE 13.05.2021
(Perşembe)
Merhum Selim Sabit Pilevne Ve Merhume Kadriye Pilevne’nin Oğulları, Merhum Ahmet Ziyaattin Cıbır Ve Merhume Talia Cıbır’ın Damatları, Tarık Pilevne Ve Sevda Turan’ın Ağabeyleri, Emel Uzun, Neşe Cıbır’ın Enişteleri, Zeren Pilevne’nin Eşi, Kenan Oruç PLEVNE Vefat Etmiştir. .
Kamil ALTUNAY 12.05.2021
(Çarşamba)
Arslan Altunay,Hayri Altunay,Naziker Ersarı Ve Hanife Ayaz’ın Babaları; Necmi Ayaz Ve Şevket Ersarı’nın Kayınpederleri;Eski Murat Taksi Esnaflarından Kamil ALTUNAY Vefat Etmiştir.
Kemal GÜLHAN 10.05.2021
(Pazartesi)
Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden; Tolga Gülhan,Tuğba Topaloğlu Ve Tuğçe Korkusuz’un Babaları; Kenan, Kamil, Suat,Nihat,Fuat,Temel Ve Nuray Gülhan’ın Kardeşleri; Kemal GÜLHAN  Vefat Etmiştir
Saliha YALÇIN 09.05.2021
(Pazar)
Endüstiri Meslek Lisesinden Emekli Öğretmen Ayhan Alşan In Eşi,  Said,Ekrem Hamza Alşan İle Ayşenur Kavak In Anneleri, Merve Alşan Mansur Kavak In Kayınvalideleri ,Saliha YALÇIN Vefat Etmiştir.
Saadet ARSLAN 07.05.2021
(Cuma)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Halil İbrahim Arslan’ın Eşi, Perihan, Kenan, Neriman Ve Sinan’ın Anneleri, Hakan, Hilal,Hicran, Serdar, Ayşe Ve Neşe’nin Babaanneleri, Gökay, Zehra, Engin, İbrahim, Türker, Arzu’nun Anneanneleri, Saadet ARSLAN Vefat Etmiştir.
Hediye KARA 06.05.2021
(Perşembe)
Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden; Hasan Acar Ve Emine Acar’in Kızları; Mesut, Nurcan,Hüseyin Ve Ramazan Acar’ın Kardeşleri; Tuğçe, Berçe, Emine, Hande, Gökçe Ve İsra’nın Anneleri; Okan, Emin,Murat Ve Tunahan ‘In Kayınvalideleri Hediye KARA Vefat Etmiştir.
Serap ÖZKAN 05.05.2021
(Çarşamba)
Yağmur Özkan’ın Annesi, Kutsal Halil Aktürk, Sezgin Aktürk, Emin Aktürk’ün Kızkardeşi, Ayten Aktürk’ün Görümcesi, Serap ÖZKAN Vefat Etmiştir
Zeynep DÜNDAR 05.05.2021
(Çarşamba)
Merhum Yavuz Dündar’ın Eşi, Nihan Ve Yaman’ın Anneleri, İlke Ve Yavuz Eren’in Büyükanneleri, İzmirlioğlu Huzurevi Sakinlerinden Zeynep DÜNDAR Vefat Etmiştir
Fatma GÖKTAY 04.05.2021
(Salı)
Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum  İbrahim Göktay’ın Eşi; Yasemin Gökmen’in Annesi; Ahmet Gökmen’in Kayınvalidesi  Fatma GÖKTAY Vefat Etmiştir.
Bayram Şahin ERDOĞAN 03.05.2021
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Sakinlerinden, Recep Erdoğan’ın Oğlu, Zeynep, Asuman, Esma Ve Hamza’nın Babaları, Alime Erdoğan’ın Eşi, Zühtü Durmuş Ve Halil İbrahim Durmuş’un Enişteleri, Süleyman Erdoğan’ın Kuzeni, Bayram Şahin ERDOĞAN Vefat Etmiştir.
Mehmet İhsan DURU 03.05.2021
(Pazartesi)
Merhum Mustafa Duru Merhume Safiye Durunun Oğlu Kepez Mahallesi Solak Sakinlerinden Erdemir Emeklisi Ahmet Duru, Merhum Özcan , Merhum Özkan Duru , Dilek Durunun Babaları Mehmet İhsan DURU Vefat Etmiştir.
Kürşat DAL 02.05.2021
(Pazar)
Merhum Mehmet Salih Dal İle Nazmiye Dal’ın Oğulları, Makbule Ve Bayram Oktay’ın Damatları, Şengül Dal’ın Eşi, Yusuf Mert, Ömer, Zeynep Dal’ın Babaları, Fatih Dal, Gökhan Dal Ve Elif Çelik’in Kardeşleri, Ayşe Naz, Zehra Nur, Amine İnci Ve Talha Emre’nin Amcaları, Atila Uras Ve Alin Çelik’in Dayıları, Mehmet Oktay’ın Eniştesi, Kürşat DAL Vefat Etmiştir.
İsmet GÖKAY 02.05.2021
(Pazar)
Belen Mahallesi Sakinlerinden Merhum Asım Gökay Ve Havagül Gökay’ın Oğulları, Yüksel, Nazmiye Ve Merhum Nurdan’ın Ağabeyleri, Burak, Fatmanur Ve Günnur’un Babaları, Erdemirden Emekli İsmet GÖKAY Vefat Etmiştir.
Fatma AKTAY 02.05.2021
(Pazar)
Bağlık Mahallesi, Hacı Abdurrahman Gül Sokak Sakinlerinden, Göktepe Mahallesi Eşrafından Merhume Hava Özcan Ve Merhum Ali Özcan’ın Kızları, Sami, Emine, Havva Ve Ayşe’nin Anneleri, Mustafa, İsmail Ve Zerrin2in Kayınvalideleri, Erkan, Volkan, Seda Ve Sezer’in Anneanneleri, Tolganın Babaannesi, Erdemirden Emekli Mehmet Aktay’ın Eşi, Fatma AKTAY Vefat Etmiştir.
Yakup YANAZ 02.05.2021
(Pazar)
Müftü Mahallesi Sakinlerinden Kadir Yanaz, İbrahim Yanaz, Hüseyin Yanaz. Kadriye Boran, Ayşe Hatıl Ve Hatice Usta’nın Babaları, Vedat Yanaz, Yusuf Yanaz, Vasfiye Derecioğlu, Kezban Gebeş’in Kardeşleri, Saime Yanaz’ın Eşi, Kandilli E.K.İden Emekli Yakup YANAZ Vefat Etmiştir.
Hatice YALMAN 01.05.2021
(Cumartesi)
Solak Sokak Sakinlerinden Ahmet Yalman’ın Eşi, Turhan Yalman, Kenan Yalman, Hüseyin Yalman Ve Zihniye Yalman’ın Anneleri, Hatice YALMAN Vefat Etmiştir.
İlhan TOKER 01.05.2021
(Cumartesi)
Süleymanlar Mahallesi, İhsan Öncel Sokak Sakinlerinden Mustafa Toker, Seçil Toker, Ali Toker, Murat Toker Ve Merhum Mehmet Toker’in Babaları, Özgür Oğuz, Gülnur Toker İle Eda Toker’in Kayınpederleri, Beyhan Toker’in Eşi, Şehrimiz Esnaflarından İlhan TOKER Vefat Etmiştir.
İsmail SÖZER 01.05.2021
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi, Abalı Sokak Sakinlerinden İlknur Sözer Ve Ozan Sözer’in Babaları, Merhum Halil Sözer, İbrahim Sözer, Belediye Eski Meclis Üyelerinden Kadir Sözer, Merhum Mustafa Sözer, Cumhur Sözer’in Kardeşleri, Ayla Sözer’in Eşi, İlçemiz Esnaflarından Camcı İsmail SÖZER Vefat Etmiştir.
İsmail AKKUŞ 01.05.2021
(Cumartesi)
Gülüç Çengel Mahallesi Sakinlerinden, Akın Akkuş Ve Merhume Emine Akkuş’un Oğulları, Aysun Akkuş’un Eşi, Batuhan Akkuş Ve Buse Akkuş’un Babaları, Erdemirden Emekli İsmail AKKUŞ Vefat Etmiştir.
Yukarı Çık.