cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Barbaros ÇIRPAN
09.06.2023
(Cuma)

Ereğli Eşrafından Merhum Hüseyin Ve Zekiye Çırpan’ın Oğulları; Bülent Çırpan Ve Makbule Pasiner’in Kardeşleri ; Merhume Jale Fota’nın Ağabeyi;Canran Çırpan’ın Babası Emekli Öğretmen Barbaros ÇIRPAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip  Bozhane Camiinde Kılınacak  Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.           

Alirıza KÖSE
09.06.2023
(Cuma)

Ereğli Eşrafından  Hacı Mehmet Köse Ve Zeliha Köse’nin Oğulları; Kemal, Cemal , Saliha Ve Yasemin Köse’nin Ağabeyleri; Sevil Köse’nin Eşi; Muhammet Ali,Mehmet Akif,Serhat Ve Egemen Köse’nin Babaları Alirıza KÖSE Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.        

Ahmet YÜKSEL

09.06.2023
(Cuma)

Kırmacı Mahallesi  Çeştepe Sakinlerinden;Merhum Hasan,Merhum Hüseyin,Merhume Altun,Merhume Saadet Ve Mehmet Yüksel’in Kardeşleri;  Nuran Yüksel’in Eşi; Şehrimiz Esnaflarından Nur-Et Sahibi Sezgin Yüksel Ve Sezai Yüksel’in Babaları; Merhum Kubilay,Ayşegül,İlkay Ve Ahmetcan  Yüksel’in Dedeleri  Ahmet YÜKSEL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Çeştepe Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.    

Nermin DEMİRAY
09.06.2023
(Cuma)

Göktepe Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Rahmi  Demiray Ve Emine Demiray’ın Kızları; İsa Demiray’ın Kızkardeşi; Yunus, Rahmi Ve Esra’nın Halaları Nermin DEMİRAY Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Cuma Namazına Müteakip Göktepe Mahallesi Yalı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Göktepe Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selahattin ERTÜRK 07.06.2023
(Çarşamba)

Sahil Taksi Ortaklarından Merhum Bahattin Ertürk Ve Alaattin Ertürk’ün Kardeşleri, Engin Ertürk’ün Amcası, Turgut Reis Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Arzu Yazgan Ve Şenol Ertürk’ün Babası, Hatice Ertürk’ün Eşi, Selahattin ERTÜRK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Nazife ÖZCAN 07.06.2023
(Çarşamba)

Belediyemiz Emekli Zabıta Memurlarından Niyazi Özcan, Kandilliden Emekli Mehmet Özcan, Erdemirden Emekli Necati Özcan, Eski Kardeşler Büfe Nazım Özcan Ve Serdal Özcan, Altun Budak, Neriman Birsen, Selma Türkoğlu’nun Anneleri, Ruşanlar Köyü Eşrafından Merhum Ahmet Özcan’ın Eşi, Nazife ÖZCAN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ruşanlar Köyünde Toprağa Verilecektir.

Döne KARABAĞ 06.06.2023
(Salı)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hasan, Tahsin, Mustafa Karabağ Ve Özgül Çiftçi İle Belgin Kılıçer’in Anneleri, Himmet, İlat, Ülker’in Ablaları, Beysefa, Onur, Mahmut, Muhammet Ve Akif Karabağ’ın Babaanneleri, Aydın Karabağ’ın Yengesi, Merhum Hacı Akif Karabağ’ın Eşi, Döne KARABAĞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                                                                                       

Dünya ALÇIN 06.06.2023
(Salı)

Rıfat Alçın Ve Göksel Alçın’ın Kızı, Güneş Alçın’ın Kardeşi, Şaban Ve Emine Alçın İle Merhum Yüksel Ve Nazikar Civelek’in Torunu, Dünya ALÇIN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Yeşiltepe Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İsmail ÖRNEK 05.06.2023
(Pazartesi)

Şehrimiz Esnaflarından Canan Örneğin Eşi,Begüm İle Oğuz Örnek İn Babası,Uğur Likoğlunun Kayınpederi İsmail ÖRNEK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın İkindi Namazına Mütakip Hatip Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sebahat UÇAR 05.06.2023
(Pazartesi)

Cemaller Köyü Sakinlerinden Tacettin,Ahmet Ve Recep Uçar’ın Annesi, Şehrimiz Esnaflarından  Tayfun,Ferdi,Taner ,Ramazan Ve Nurgül Uçar’ın Babaannesi, Ahmet Uçar’ın Eşi, Sebahat UÇAR Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Cemaller Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sefer DÖNMEZ  05.06.2023
(Pazartesi)

Çaylıoğlu Asarlı Köyü Sakinlerinden Şadi Dönmez Ve Ünver Dönmez’in Kardeşi, Ayhan,Orhan,Burhan Dönmez’in Babası,Mustafa Cebeci’nin Kayınpederi,Sefer DÖNMEZ  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Asarlı Köyü Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa DEMİR 04.06.2023
(Pazar)

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum Türkan Demir’in Eşi, İbrahim,Nihat Demir’in,Aylin Şen,Nermin Bozali’nin,Şükran Coşkun’un Babaları,Celal Şen,Ali Coşkun ,Mahmut Bozali’nin Kayınpederi, T.T.K Atolyeden Emekli Mustafa DEMİR Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Balı Mahallesi Gökme Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Feramuz KORKMAZ  03.06.2023
(Cumartesi)

Ören Mahallesi Kavucaktaş Sokak Sakinlerinden Hasan Korkmaz’ın Oğlu,Turan Korkmaz,Şerife Korkmaz Ve Güler Sevim’in Babaları, Feramuz KORKMAZ  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Ören Mahallesi Kavucaktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

İrfan SAYGI  03.06.2023
(Cumartesi)

Yaraşlı Yörük Köyü Sakinlerinden Zehra Saygı’nın Eşi, Mustafa, Tahsin ,Atıf, Hasan Saygı  İle Fikriye Karaarslan, Sevim Günay, Ayfer Şahin’in Babaları, İrfan SAYGI  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Yaraşlı Yörük Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Selahattin KARAYEĞEN  03.06.2023
(Cumartesi)

Ecesu,Alp,Sarp Ve Juan Efe’nin Dedeleri, İdil,Oğuz,Aytuğ,Sertaç,Sabah Karayeğen Ve Juan  Giraldo’nun Babaları, Suna Karayeğen’in Eşi, Dr.Selahattin KARAYEĞEN  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yücel İZCİ 02.06.2023
(Cuma)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden Telli İzci’nin Eşi, Taşkın İzci Ve Derya Akkanat’ın Babası, Tuncay Halis İzci Ve Nevzat İzci’nin Abisi, Gülsen İzci Ve Ümit Akkanat’ın Kayınpederi,Berru,Ezgi,Ilgın,Bulut,Baturay Ve Kaan’ın Dedeleri,Yücel İZCİ  Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Hatip Camiinde Kılınacak İkindi Namazından Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ahmet DÖNMEZ 02.06.2023
(Cuma)

Ereğli Murat Taksi Esnaflarından Bayram Dönmez,Rukiye Özkara,Zülfiye Arslan’ın Babaları, Ereğli Eski İnşaat Ustası Esnaflarından Demirci Ahmet DÖNMEZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Kılınacak Cuma Namazına Müteakip Aydınlar Köyü Örencik Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.


Yaşar YAVUZ
02.06.2023
(Cuma)

Subaşı Esnaflarından,Subaşı Ticaretin Sahibi Ali Yavuz’un Annesi, Yaşar YAVUZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Cuma Namazından Önce Saat 11:00de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yunuslu Köyü Hatipler Mahallesi İle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Şeref DURGUT 01.06.2023
(Perşembe)

Güneşli Köyü, Kelçe Mahallesi Sakinlerinden Hüseyin, Rafet, Ürfet Duygu, Şerife, Meryem, Reyhan, Beyhan Ve Perihan’ın Ağabeyleri, Merhum İsmail Durgut’un Oğlu, Şeref DURGUT Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Güneşli Köyü Kelçe Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Osman GÜNEL 01.06.2023
(Perşembe)

Süleymanlar Mahallesi, Ali Aydos Sokak Sakinlerinden Ömer Günel, Murat Günel, Hikmet Günel, Makbule Çelebi Ve Gülnaz Uzun’un Babaları, Süleyman Günel, Murat Beşikçi, Yılmaz Beşikçi Ve Alim Çelebi’nin Dedeleri, Nebiye Günel’in Eşi, Osman GÜNEL Vefat Etmiştir.

 Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kadıtarlası Çarmıklı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe DEMİRBAŞ 01.06.2023
(Perşembe)

Murtaza Mahallesi Sakinlerinden, Ali Demirbaş, Aynur Gümüş, Mahmut Demirbaş, Havva Demirbaş’ın Anneleri, Hasan Demirbaş, Hamit Demirbaş, Kerim Demirbaş Ve Şükran Doğan’ın Yengeleri, Hüseyin Demirbaş’ın Eşi, Ayşe DEMİRBAŞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Haziran 2023 Vefat Edenler  

Mayıs 2023 Vefat Edenler  

Nisan 2023 Vefat Edenler  

Mart 2023 Vefat Edenler  

Şubat 2023 Vefat Edenler  

Ocak 2023 Vefat Edenler  

Aralık 2022 Vefat Edenler  

Kasım 2022 Vefat Edenler  

Ekim 2022 Vefat Edenler  

Eylül 2022 Vefat Edenler  

Ağustos 2022 Vefat Edenler  

Temmuz 2022 Vefat Edenler 

Haziran 2022 Vefat Edenler 

 Mayıs 2022 Vefat Edenler 

Nisan 2022 Vefat Edenler 

 Mart 2022 Vefat Edenler 

 Şubat 2022 Vefat Edenler 

Ocak 2022 Vefat Edenler 

 Aralık 2021 Vefat Edenler 

Kasım 2021 Vefat Edenler 

Ekim 2021 Vefat Edenler 

Eylül 2021 Vefat Edenler 

Ağustos 2021 Vefat Edenler 

Temmuz 2021 Vefat Edenler 

Haziran 2021 Vefat Edenler 

Mayıs 2021 Vefat Edenler 

Şubat 2021 Vefat Edenler 

Ocak 2021 Vefat Edenler 

Aralık 2020 Vefat Edenler 

Kasım 2020 Vefat Edenler

Ekim 2020 Vefat Edenler

Eylül 2020 Vefat Edenler

Ağustos 2020 Vefat Edenler

Temmuz 2020 Vefat Edenler

Haziran 2020 Vefat Edenler

Nisan 2020 Vefat Edenler

Mart 2020 Vefat Edenler

Şubat 2020 Vefat Edenler

Ocak 2020 Vefat Edenler

Aralık 2019 Vefat Edenler

Kasım 2019 Vefat Edenler

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

Yan Görsel

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık.