cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

Adı Tarihi Kimliği Cenaze İşlemleri
Cemile ŞEHRİYARİ 18/10/2019
(Cuma)
Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Nazif İncirci’nin Kayınvalidesi; Leyla İncirci İle Rıza, Necla Ve Atila Şehriyari’nin Anneleri; Murat İncirci Ve Müge Şahbaz’ın Anneanneleri; Sinem Ve Kenan Şehriyari’nin Babaanneleri Cemile ŞEHRİYARİ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Fatma YILDIZ 18/10/2019
(Cuma)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Mehmet Özbek’in Kayınvalidesi; Meryem Özbek,Mehtiye Yeşilyüz,Emine Beyazyüz Ve Fatma İblağ’ın Anneleri ; Fazilet,İlyas,Hümeyra Ve Muhammet Enes Özbek’in Anneanneleri Fatma YILDIZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa YILMAZ 18/10/2019
(Cuma)
Kandilli Beldesi Sakinlerinden; Halk Otobüsü Şöförlerinden Merhum Osman Yılmaz,Merhum Hüseyin Yılmaz, Ahmet Yılmaz ,Hasan Yılmaz ,Soner Yılmaz  Ve Ali Yılmaz İle Havva Kale,Sevinç Sarıca Ve Aygün Memiş’in Babaları; Muhammet Yılmaz ,Recep Yılmaz Ve Fadime Posbıyık’ın Ağabeyleri; Mustafa Onur Yılmaz,Şevval Yılmaz, Zeynep Yılmaz, Belediyemiz Personellerinden Tuğba Özbey, Ceyda Yılmaz,Nehir Memiş Ve Sıla Sarıca’nın Dedeleri; Ahmet Posbıyık’ın Kayınbiraderi; T.T.K Armutcuk Müessesesinden Emekli Kandilli Eski Esnaflarından Yorgancı Hacı Mustafa YILMAZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Şahin VARSAY 17/10/2019
(Perşembe)
Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Türk Emekli-Sen Başkanı Aslandürnel’in Eniştesi; Emine Varsay’ın Eşi; Raci,Rafuk Ve Raif Varsay’ın Babaları Şahin VARSAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Hava SESLİ 17/10/2019
(Perşembe)
Uzunmehmet Mahallesi Sakinlerinden; Kazım Sesli’nin Eşi; Arif,Murat,Aysel,Refigül,Songül Ve Nazire ‘Nin Anneleri; Filiz Ve Özlem Sesli’nin Kayınvalideleri Hava SESLİ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenzesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Uzunmehmet Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mehmet ÇETİN 16/10/2019
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Havagül Kuzu’nun Eşi; Mustafa Kuzu Ve Belediyemiz Su İşleri Müdürlüğü Personellerinden Harun Kuzu’nun Babaları; Sevgi Ve Kübra Kuzu’nun Kayınpederleri; Vildan Sude,Yavuz Çetin Ve Büşra Kuzu’nun Dedeleri ; Belediyemizden Emekli ; Terminal Taksi Çalışanlarından Mehmet ÇETİN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Ortacami Orhan Gazi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İsmail BAŞOL 15/10/2019
(Salı)
 Pakize Başol’un Eşi ; Nevzat, Ramazan,Cevat Ve Akif Başol’un  Babaları; Erdoğan Akyol Ve Seyfi Önata’nın Kayınpederleri; Erdal,Serdar,İsmail Ve Sercan Başol’un Dedeleri; Gazi Şenol Akyol’un Büyük Babası İsmail BAŞOL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Vakıf Köyü  Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Yarın Saat 10: 30’da Armutlucumalılar Derneği Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Zafer MEN 14/10/2019
(Pazartesi)
Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Bahri Men Ve Merhume Türken Men’in Oğulları; Nursen İzmirlioğlu Ve Gülsen Çakır’ın Ağabeyleri;  Emriye Men’in Eşi; Furkan Men’in Babası; Mehmet Men’in Yeğeni; Beşir ,Cengiz ,Özbey,Özcan Ve  Özkan Men’ İn Amca Oğulları; ; Belediye Meclis Üyesi Yahya Çakır’ın Kayınbiraderi; Belediyespor Alt Yapı Hocası Zafer MEN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Kemal Arasoğlu 14/10/2019
(Pazartesi)
 Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Süleyman Ve Behiye Arasoğlu’nun Oğulları; Sevim Kabatepe Ve Nimet Dönmez’in Kardeşleri; Mehmet Can Ve Metehan Arasoğlunun  Babaları; Sevim Arasoğlu’nun Eşi; Erdemir 2.Sıcak  Haddane Çalışanlarından Kemal ARASOĞLU Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Yenicamii’nde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Rıza AKER 14/10/2019
(Pazartesi)
Cemaller Köyü Merkez Mahalle Eşrafından ; Merhum Fatma Aker’in Eşi; Merhum Naciye Boğa Ve Abdurrahman Aker’in Babaları; Hamza Boğa,Hamdi Boğa,Ayşe Eryiğit,Semra Aker Ve Berna Aker’in Dedeleri Hacı Terzi Rıza AKER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütekip Cemaller Köyü Merkez Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazınına Ardından Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Yeşare BOZKURT 14/10/2019
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi Sakinlerinden; Sosyal Sigortalar Hastanesinden Emekli Hüseyin Bozkurt’un Eşi; Nazile Temel,Nazire Çakır,Ereğli Ayakkabıcı Esnaflarından Adem Bozkurt,Mustafa Bozkurt Ve Nazmiye Denizhan’ın Anneleri , Fatma Karayaz, Hanife Özdemir,Hasan Bozkurt,Kadriye Durgut Ve Hava Göksu’nun Yengeleri   Yeşare BOZKURT Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Çaylıoğlu Kocalar Mahallesinde Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 14:00’de Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Ayşe DEMİRHAN 13/10/2019
(Pazar)
Selahattin,Mustafa,Hüseyin,Hasan,Bagiye,Cevdet Ve Hayrettin Demirhan’ın Anneleri,Merhum Selahattin Demirhan’ın Eşi,Ayşe DEMİRHAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bayat Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Cebeci Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Naciye BAŞER 12/10/2019
(Cumartesi)
Ereğli Eşrafından Merhum Lütfü Soyer’in Kayınbiraderinin Hanımı,Emekli Banka Müdürü Merhum Mehmet Başer Ve Nazmiye Çetin’in Anneleri,Çağlar Ve Çağrı Başer’in Babaanneleri,Can Çıtır’ın Anneannesi,Merhum Kandilliden Emekli Kunduracı İrfan Başer’in Eşi Naciye BAŞER Vefat Etmiştir Merhumenin Cenazesi Bugün Ali Molla Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Delihakkı Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Niyazi ATALAY 12/10/2019
(Cumartesi)
Sücüllü Köyü Sakinlerinden; Gülden Akbulut Ve Halime Yiğitoğlu’nun Babaları,Engin Akbulut Ve Yüksel Yiğitoğlu’nun Kayınpederi,Kdz.Ereğli Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat’ın Eniştesi,Muzaffer,Recep Ve Nevruz Atalay’ın Babaları,Merhume Mürvet Atalay’ın Eşi,T.T.K’dan Emekli Niyazi ATALAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Sücüllü Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Durkadın DURMUŞ 11/10/2019
(Cuma)
Asarlı Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Durmuş’un Eşi; Fuat Durmuş, Murat Durmuş Ve Asarlı Köyü Muhtarı Nevzat Durmuş’un Anneleri; İbrahim Akdağ, Şaban Uysal Ve Saffet Bozkurt’un Kayınvalideleri Durkadın DURMUŞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Asarlı Köyü Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:30 Da Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sok. Taki Evlerinin Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Cemal ÖZAYDIN 11/10/2019
(Cuma)
   Şamlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Cafer Özaydın’ın Oğlu; Şengül Özaydın’ın Eşi; Medine,Armağan Ve Atakan Özaydın’ın Babaları; Efsane Koca Murat’ın Dayısının Oğlu  Cemal ÖZAYDIN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Şamlar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:00’de Yeşiltepe Carrefour Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Ahmet ERGİN 10/10/2019
(Perşembe)
Kadıtarlası Erdemyuva K/29 Sakinlerinden;Ali Yücel Ergin Ve Emine Öztürk’ün Kardeşleri; Hacı Zekiye Ergin’in Eşi; Haydar Ergin ,Turgut Ergin,Merhum Kahraman Ergin, Süheyla Özdemir Ve Sümeyya Çiftçi’nin Babaları; Devlet Hastanesi Yemekhane Personeli Hakan Özdemir’in Kayınpederi; Ömer,Tamer,Elif,İlker Ve Oğuzhan Ergin İle İrem Ve Eslem Özdemir’in Dedeleri; Erdemir Sıcak Haddaneden Emekli Hacı Ahmet ERGİN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa verilecektir.
Enver BALABAN 10/10/2019
(Perşembe)
Kdz.Ereğli Cemaller Köyü Balaban Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Osman Balaban’ın Oğlu; Emine Balaban’ın Eşi; Tayfun Balaban,Hatice Demirtaş,Tuncer Balaban,Fatma Demirci Ve Ayşe Karaarslan’ın Babaları; Sezgin Demirtaş,Mehmet Karaarslan Ve Resul Demirci’nin Kayınpederi Enver BALABAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Cemaller Köyü Balaban Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Zeki YAVUZ 09/10/2019
(Çarşamba)
Keşkek Köyü Sakinlerinden;Merhum Halil Yavuz,Merhum Feridun Yavuz Ve Merhume Hilmiye Hasçelik’in Kardeşleri;  Emine Yavuz’un Eşi; İbrahim Yavuz,Hatice Kızılkan,Sabriye Kaya,Behice İngül Ve Ömer Yavuz’un Babaları; Hidayet Yavuz,Cenap Kızılkan,Kemal Kaya, Ve Şevket İngül’ün Kayınpederleri Kandilli Hastanesinden Emekli Zeki YAVUZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Keşkek Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Naciye BOĞA 09/10/2019
(Çarşamba)
Kdz.Ereğli Cemaller Köyü Sakinlerinden; Merhum Maden Şehidi Ayhan Boğa’nın Eşi; Hamza Boğa,Hamdi Boğa,Semra Aker Ve Ayşe Eryiğit’in Anneleri; Abdurrahman Aker’in Ablaları; Zekeriya Aker Ve Ali Eryiğit’in Kayınvalideleri Naciye BOĞA Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Cemaller Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Cemaller Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Şaban KURT 09/10/2019
(Çarşamba)
Hamzafakıhlı Mahallesi  Çolaklaraltı Sokak  Sakinlerinden; Merhum Tahsin Ve Merhume Emine Kurt’un Oğulları; Ekrem Kurt’un Kardeşi; Şerife Kurt’un Eşi;Emine Oku,Elif Çubuk,Tahsin Kurt Ve Muhsin Kurt’un Babaları; Ferdi Çubuk Ve Mehmet Oku’nun Kayınpederleri; Buse,Egemen,Furkan Emir,Ecrin,Medine Ve Berat ‘In Dedeleri; Erdoğan Güney Ve Yaşar Güney’in Enişteleri; Fikret Üzmez Ve Adem Kızıl’ın Bacanakları  ; Postane’den Emekli Şaban KURT Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Hamzafakıhlı Mah. Çolaklaraltı Tatçelik Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra  Mahalle  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:30’da Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç kaldırılacaktır.

Şeref ÖCAL 09/10/2019
(Çarşamba)
İskenderli Köyü Sakinlerinden; Merhume Kadriye Öcal’ın Eşi; Satılmış,Kezban,Necla,Muhammet,Mustafa Ve Murat’ın Babaları ; Zeki Çevik’in Kayınpederi Şeref ÖCAL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip İskenderli Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 13:30’da Solak Köyü Yol Ayrımından Araç Kaldırılacaktır.

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık