cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

Adı Tarihi Kimliği Cenaze İşlemleri
Ufuk SÖZER 08/12/2019
(Pazar)
Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokak Sakinlerinden; Merhum Camcı İlyas Ve Merhume Dudu Sözer’in Torunları; Merhum Camcı Halil Sözer Ve Münevver Sözer’in Oğulları; Yıldız Sözer Turgut’un Kardeşi; Mesut Turgut’un Kayınbiraderi; Buğra Can Ve Tuana Turgut’un Dayıları; İbrahim,İsmail,Camcı Kadir Ve Merhum Mustafa Sözer’in Yeğenleri; Hilal,Aysu,Birsu,Buse,Emre,Yağız,İlyas,Sefa,İpek,Ozan Ve İlknur Sözer’in Kuzenleri Ufuk SÖZER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Sarıkokmaz Mah. Abalı Sokaktaki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra   Öğle Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Cenaze Namazı Kılınmasının Ardından Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Nevzat YENER 08/12/2019
(Pazar)
Gebe Köyü Sakinlerinden Saffet Ve Güldane Yener’in Oğulları;Naciye Yener’in Eşi; Volkan Yener,Gönül Yener Erel Ve Seher Yener Genç’in Babaları; Neriman ,Nurettin,Nusrettin Ve Necmettin Yener’in Ağabeyleri,Şerife Yener’in Kardeşi; Özden Erel Ve Kubilay Genç’in Kayınpederleri; Emekli Zabıta Komiseri Mehmet Yener Ve Ahmet Yener’in Kayınbiraderleri; Tarık,Namık,Levent,Serdar  Ve Hakan Yener’in Dayıları; Levent,Bülent,Ve İsmail Akdeniz’in Enişteleri ; Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünden Emekli Nevzat YENER Vefat Etmiştir

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hamdi SÜR 07/12/2019
(Cumartesi)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Vahide Sür’ün Eşi; Hami Sür,Esen Sevda Cerrah Ve Belediyemiz Eski Personellerinden  Kaymakamlık Personeli Cem Sür’ün Babaları; Berber Engin Cerrah’ın Kayınpederi; İdris ,Ahmet,Hamit Ve Merhum Mahmut Sür’ün Kardeşleri; Sami Konak,Refika Akman,Şaheste Yüksel Ve Merhum Samime Yüksel’in Enişteleri Hamdi SÜR Vefat Etmiştir Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kadıtarlası Çarmıklı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Hüseyin BOZKURT 07/12/2019
(Cumartesi)
Çaylıoğlu Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi Sakinlerinden; İlyas Ve Merhume Meryem Bozkurt’un Oğulları ; Hanife Bozkurt’un Eşi Hüseyin BOZKURT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Alacabük Köyü Kapançatı Mahallesi  Mezarlığında Toprağa Verilecektir. Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 10:30’da Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç Kaldırılacaktır.
Salim KARATAŞ 07/12/2019
(Cumartesi)
Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Emine Karataş’ın Eşi; Şöför Esnaflarından Merhum İlyas ,Merhum Ali, Merhum Engin,İbrahim Ve Şaban Karataş İle Meryem Tükenmez’in Babaları Salim KARATAŞ Vefat Etmiştir Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hamzafakıhlı Mah. Harman Yani Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Mehmet BİÇER 07/12/2019
(Cumartesi)
Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Safiye Biçer’in Eşi; Sanayi Esnaflarından Oto Elektrikçisi Sinan Biçer , Kenan Biçer, Semra Yüksel, Güner Danyıldız Ve Nermin Polat’ın Babaları Mehmet BİÇER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Safa Camii Yanındaki Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Seçkin ATALAY 06/12/2019
(Cuma)
Merhum Muhtar Remzi Atalay Ve Ve Huriye Atalay’ın Oğlu,Şennur Atalay’ın Eşi,Sanem Dikmen Ve Seda Keskin’in Babaları,Serçin Aksan Ve Selçuk Atalay’ın Kardeşi,Erdem Dikmen Ve Murat Keskin’in Kayınpederi,Yağmur,Yaren Keskin,Deniz,Elif Dikmen’in Dedesi,Erdemirden Emekli Seçkin ATALAY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Mehmet BAYZIT 06/12/2019
(Cuma)
Hasan Ve İsmail Bazyıt’ın Kardeşi,Yaşar Bayzıt’ın Eşi,Havva Şahin Ve Nejla Alar Ve İsmail Bayzıt’ın Babaları,T.T.K’dan Emekli Mehmet BAYZIT Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hamzafakıhlı Edebaşı Sokak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Cemil KARTAL 06/12/2019
(Cuma)
Kamil Ve Famil Kartal’ın Kardeşleri,Şeref Altun,Merhum Fazıl Altun Ve Göksel Akdeniz’in Yeğeni Cemil KARTAL Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Ömer TAŞÇI 06/12/2019
(Cuma)
Necati Ve Emel Cimit’in Dünürü Ali Rıza,Işık Oğuz’un Dünürü,Kaan,Sibel Ve Sinem’in Babaları,Güneş Oğuz Ve Özden Taşçı’nın Kayınpederleri,Ata,İzel Ve Berkem’in Dedeleri,Halide Taşçı’nın Eşi,Emekli Denizaltı Subayı Ömer TAŞÇI Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Nazife GÜVENÇ 04/12/2019
(Çarşamba)
Ereğli Eşraflarından Merhum Hacı Eyüp’ün Torunu,Merhum Kaptan Mehmet Naba’nın Kızı,Merhum Cahit Güvenç’in Eşi,Merhum Nermin Özalp’in Ablası,Merhum Mustafa Naba’nın Kardeşi,Mehmet Tufan Güvenç Ve Cahide Yaşar Şişman’ın Anneleri,Nazife GÜVENÇ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Orhangazi (Orta) Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Ayşe CENGİZ 04/12/2019
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Kelçe Köyü Sakinlerinden Cemal Cengiz,Bilgi Yılmaz,Sevgi Erçin,Sezgin Keskin Ve Semahat Cengiz’in Anneleri,Merhum Yusuf Cengiz’in Eşi,Ayşe CENGİZ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Çaylıoğlu Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazına Müteakip Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Hacer KILIÇ 03/12/2019
(Salı)
Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Altun Aldemir, Münevver Yiğit, Ayşe Öztürk Ve Sevde Yılmaz’ın Anneleri, Hacı Raşit Kılıç’ın Eşi, Reşat Aldemir, Yılmaz Yiğit, Adem Yılmaz Ve Muharrem Öztürk’ün Kayınvalideleri, Hacı Hacer KILIÇ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir

 

Aralık 2019 Vefat Edenler

Kasım 2019 Vefat Edenler

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık