cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

Adı Tarihi Kimliği Cenaze İşlemleri
Zeki YANCIK 27/03/2020
(Cuma)
Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden Merhum Ahmet Ve Ayşe Yancık’ın Oğulları,Ahmet Yancık Ve Elif Akbulut’un Babaları,Sevim Yancık’ın Eşi, Zeki YANCIK Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 13:00 ‘De Belen Yeni Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Ahmet AKSOY 27/03/2020
(Cuma)
Sabahattin,Vasfi,Behiye,Nebiye,Bahattin,Uğur Aksoy’un  Babaları,Güler,Sevgi,Mercan,Ayşe Aksoy,Sadık Karakuş,Ve Ömer Kuşkon’un Kayınpederleri, Merhum Cemile Aksoy’un Eşi,Erdemirden Emekli Eski Fırıncılardan Ahmet AKSOY Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Kırmacı Mahallesindeki Evinden Helallik Alındıktan Sonra Kırmacı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kemer Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Mustafa Kamil KARAYAKA 26/03/2020
(Perşembe)
Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Gülizar Karayaka’nın Eşi; Cengiz,Gönül Ve Şenol Tayfur’un Babaları; Emine Kuru’nun Kayınpederi; Ramazan, Erdal,Güllü,Ferdi, Müslüm,Suzan,Gönül Gülsün Ve Şerife’nin Dedeleri Mustafa Kamil KARAYAKA Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Hatip Camiinde Kılıncak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Mustafa HIRÇIN 25/03/2020
(Çarşamba)
Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Sakinlerinden; Merhum Cemil,Merhum Mehmet,Merhume Ayşe,Rıza Ve Hamit Hırçın’ın Kardeşleri; Hasan,Adem Ve Safiye’nin Babaları; Cemile Hırçın’ın Eşi; Mustafa HIRÇIN Vefat Etmiştir.  Merhumun Cenazesi Yarın  Saat 12:00’de Çaylıoğlu Düzpelit Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Temel DEMİRCAN 25/03/2020
(Çarşamba)
Kaptaş Kurtlar Köyü Sakinlerinden; Merhum Osman Demircan Ve Emine Demircan’ın Oğulları; İbrahim ,Murat,Sercan,Sevim Ve Sevinç’in Kardeşleri; Belediyemiz Personellerinden Hasan Berberkayar’ın Eniştesi; Hatice Demircan’ın Eşi; Kışla Sanayi Esnaflarından Temel DEMİRCAN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazından Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Dündar ÖZER 25/03/2020
(Çarşamba)
Bozhane Eşrafından; Gülnaz Özer’in Eşi; Alemdar  Perçinel’in Babası; Merhum Yücel Perçinel’in Kayınpederi; Yavuz,Nazlı Ve Billur Perçinel’in Dedeleri;Eski Devlet Bakanı Önay Alpago’nun Dayısı; Yasemin Madenci, Ve Deniz Özçelik’in Amcaları; Gülen,Celal,Zehra Ve Merhum Mustafa Karakuş’un Enişteleri Namı Diğer  Dündar Reis Dündar ÖZER Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 13:30’da Bozhane Camminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İzzet AYDIN 25/03/2020
(Çarşamba)
Kdz.Ereğli Sakallar Köyü Sakinlerinden; Merhume Mürvet Aydın’ın Eşi; Merhum Şeref Aydın,Hayrettin Aydın,Ayşe Acar,Kübra Turgut, Ve Hatice Arslan’ın Babaları; Veysel,Yıldıray,İzzet,Eşref Ve Erçin Aydın İle İsmail Ve Gülşen Acar’ın Dedeleri; T.T.K. Kozlu Maden İşletmesinden Emekli İzzet AYDIN Vefat Etmiştir. Merhumun Cenaze Namazı  Bugün Saat 12:30’da Sakallar Köyü Camiinde Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Güldane ÖZDEMİR 23/03/2020
(Pazartesi)
Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Mustafa Özdemir’in (Beton Mustafa ) Eşi; İlknur Likoğlu  İle Kadir, Nazım Ve Emre Özdemir’in Anneleri Güldane ÖZDEMİR Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Zülfiye KARAKAYA 23/03/2020
(Pazartesi)
Çaylıoğlu Davutlar Köyü Eşrafından; Merhum Asım Semiz Ve Merhume Emine Semiz’in Kızları; Merhum Musa Semiz,Merhum Hayrettin Semiz Ve Merhume Ümme Şen’in Kardeşleri;Murat,Şaban,Emine,Hasan,Havva Ve Ergin Karakaya’nın  Anneleri; Durdu Karakaya’nın Eşi Zülfiye KARAKAYA Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 14:00’de Çaylıoğlu Davutlar Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Kübra CERRAH 23/03/2020
(Pazartesi)
Ören Mahallesi Kavucaktaş Sok . Sakinlerinden;Emine Ve Hakkı Cerrah’ın Kızları; Hüseyin ,Hasan Ve İbrahim Cerrah’ın Kardeşleri; Ercan,Ersin,Eerdem Ve Rıdvan Cerrah’ın Halaları Kübra CERRAH Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından Sonra Ören Mahallesi Kavucaktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Nurcihan ÇİFTÇİ 23/03/2020
(Pazartesi)
Kandilli Eşrafından Ve Kaynarca Konutları Sakinlerinden; T.T.K. Armutcuk Müessesesinde Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışan Ercan Çiftçi’nin Yengesi; Kerem Çiftçi Ve Aslı Çiftçi’nin Anneleri; Kdz.Ereğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Personellerinden Ahmet Çiftçi’nin Eşi Nurcihan ÇİFTÇİ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün  Saat 12:00’de Kandilli Belde Mezarlığında Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Toprağa Verilecektir.
Muhammed Fatih BOZACIĞLU 21/03/2020
(Cumartesi)
Kepez Mahallesi Sakinlerinden;  Hacı Ömer Bozacıoğlu Ve Merhume Gülüzar Bozacıoğlu’nun Oğulları; Ayşe,Safiye,Nermin ,Meryem, Yasemin Ve Yeşim’in Kardeşleri; İsmail Baydemir,Mehmet Yılmaz,Muhammed Gür,Nedim Uçar,Ünal Aldemir, Ve Mehmet Duman’ın Kayınbiraderleri; Muhammed  Süha Baydemir’in Dayısı;Ömer Burak,Rabia Ve Ecrin’in Babaları Muhammed Fatih BOZACIĞLU Vefat Etmiştir Merhumun Cenazesi Bugün Saat 14:00’de Kepez Nur Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kepez Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Nurgül AKÇİÇEK 21/03/2020
(Cumartesi)
Işıklı Köyü  Eşrafından ; Merhum Durdu Akçiçek Ve Ayşe Akçiçek’in Torunları; Temel Ve Sefer Akçiçek ‘İn Yeğenleri; Nurettin  Ve Durkadın Erdoğdu’nun  Torunları; Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Çalışanlarından Mustafa Akçiçek Ve Necla Akçiçek ‘İn Kızları Nurgül AKÇİÇEK Vefat Etmiştir Merhumenin  Cenazesi Yarın Öğle Namazından Sonra Işıklı  Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir
Fatma DOĞAN 20/03/2020
(Cuma)
İlçemiz Esnaflarından Köylü Pazarı Sahibi Merhum Hasan Doğan’ın Eşi; İlçemiz Esnaflarından Muhammet Doğan Ve Ferşat Doğan İle Fadula Koç,Fatma Özbek, Ve Havva Akbayrak’ın Anneleri; Ege Seramik Sahibi Ahmet Doğan’ın Yengesi Fatma DOĞAN Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 13:30’da Belen Yeni Mahalle Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Necmi AÇIKGÖZ 20/03/2020
(Cuma)
Sütlüce Köyü Sakinlerinden; Merhum Rıza Açıkgöz Ve Zekiye Açıkgöz’ün Oğulları; Sebahat,Ekrem,Ali,Adem Ve Halise Açıkgöz’ün Kardeşleri; Rıza,Nazlı,Aslı,Halide,Nilüfer,Emrah,Cüneyt Ve Müyesser Açıkgöz’ün Amcaları Necmi AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir. Merhumun Cenazesi Bugün Saat 15:00’de Sütlüce Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Hayriye ÖZSOY 19/03/2020
(Perşembe)
Şamlar Köyü Sakinlerinden;Hasan ,Hüseyin Ve İsmail Orhan İle Ayşe Eroğlu’nun Anneleri Hayriye ÖZSOY Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 15:00’de Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra  Şamlar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Emine AKSOY 19/03/2020
(Perşembe)
Trabzon Yalıncak Eşrafından; Merhum Rahman Aksoy ‘Un Eşi; Fatma Polat,İsmail Aksoy,Şaban Aksoy,Şahzade Aksoy,İnci Candan Ve Merhume Yurdanur Acar’ın Anneleri  Emine AKSOY Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 12:30’da Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İmran ÖNAL 19/03/2020
(Perşembe)
Kışla Mahallesi Millet Caddesi Sakinlerinden; Merhum Recep Ve Emine Önal’ın Kızları; Merhum Turan Önal’ın Eşi; Erdemir’den Emekli Merhum Tevfik  Ünal,Kültür Ve Turizm Bakanlığı Başmüfettişi İrfan Önal  Ve Gülşen Cöbek’in Anneleri; Meral  Önal Ve Belediyemiz Zabıta Personellerinden Halil Fuat Cöbek’in Kayınvalideleri ; Hacı Ahmet Koç’un Dünürü; Cihan Cöbek,Turhan Önal ,Neslihan Önal Ve Deniz İlhan Önal’ın Büyükanneleri İmran ÖNAL Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazından ÖnceKışla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İsmail KANBUROĞLU 18/03/2020
(Çarşamba)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Hasan Ve Merhume Emine Kanburoğlu’nun Oğulları; Gülfidan,Nejla Ve Merhume Neriman Kanburoğlu’nun Kardeşleri; Zühre Kanburoğlu’nun Eşi; Hasan Ve Fidan  Kanburoğlu İle Murat Ve  Duygu Yerli’nin Babaları ; Pazaryeri Esnaflarından  Ve Bozhane Eşrafından Kaptan İsmail KANBUROĞLU Vefat Etmiştir    Merhumun Cenazesi Bugün Saat 12: 10’da Akarca Mahallesindeki Evinin Önünde Hellalik Alındıktan Sonra Öğle Namazı Öncesi Saat 12:30’da BozhaneCamiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Halim ÇOLAK   17/03/2020
(Salı)
Akarca Mahallesi Sakinlerinden; Gönül Çolak’ın Eşi; Hakan Çolak Ve Esra Koç’un Babaları; Gökhan Koç Ve Ebru Çolak ‘In Kayınpederleri; Ege,Ata,Damla Ve Gökçe’nin Dedeleri Erdemirden Emekli Halim ÇOLAK  Vefat Etmiştir    Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Nazikar YAVUZ 17/03/2020
(Salı)
Kepez Mahallesi Halil Ağa Sokak Sakinlerinden; Merhum Hayrettin Yavuz’un Eşi; Mürvet,Neriman Ve Havagül Demircan İle Mehmet Ve Ali Ersoy’un Ablaları Nazikar YAVUZ Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün Saat 14:00’de Kepez Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kepez Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Mart 2020 Vefat Edenler

Şubat 2020 Vefat Edenler

Ocak 2020 Vefat Edenler

Aralık 2019 Vefat Edenler

Kasım 2019 Vefat Edenler

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık