cenaze

Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını yürekten paylaşıyorum.

 Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, başta aile efradı olmak üzere  tüm yakınlarına da sabırlar diliyorum.

 Başımız sağolsun... 

                                                                                                                              
                                                                                                                                                      Halil POSBIYIK

                                                                                                                      Kdz. Ereğli Belediye Başkanı

 

Son 1 haftada Kaybettiklerimiz

ADI TARİHİ KİMLİĞİ
Veli ÖZENÇ 30.09.2022
(Cuma)

Kepez Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli ; Gülşen, Tombul, Döndü Ve Merhum Yaşar Özenç’in Babaları; Raziye Özenç’in Eşi Veli ÖZENÇ Vefat Etmiştir.      

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip  Karakavuz Köyü Aile Mezarlıında Toprağa Verilecektir.

Maruf ASASLEH 30.09.2022
(Cuma)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Cemil Asasleh Ve Hanadi Asasleh’in Oğulları Maruf ASASLEH Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir   Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mukaddes YUMLU 28.09.2022
(Çarşamba)

Alaplı Erdem Yuva Sakinlerinden; Merhum Abdullah Yumlu’nun Eşi ,Sabiha, Sibel Ve Serpil’in Anneleri, Can,Eda, Ahmet ,Yiğit Ve  Aslı Nın Anneanneleri; Hasan Eraslan Ve Musa Yeğin’in Kayınvalidesi Mukaddes YUMLU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı Çağlayan Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Alaplı Merkez  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma ÖZSOY 28.09.2022
(Çarşamba)

Armutlucuma Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Ahmet Özsoy’un Eşi; Bayram Özsoy,Ramazan Özsoy Ve Naciye Erdoğan’ın Anneleri Fatma ÖZSOY Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Armutlucuma Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 10:30’da Kepez Dağ Evleri Yol Ayrımından Araç Kaldırılacaktır.

Erdoğan BAŞKAN 28.09.2022
(Çarşamba)

Gülüç Beldesi Merkez Mahallesi Sakinlerinden; Güliye Başkan’ın Eşi; Tolga Başkan Ve Tuğba Yıldırım’ın Babaları; Tolgahan  Ve Beril Başkan İle Utku Yıldırım’ın Dedeleri; Naciye Başkan Ve Serdar Yıldırm’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Erdoğan BAŞKAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip B0zhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kdz.Ereğli Şehir   Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe CANBAZ  27.09.2022
(Salı)

Elmatepe Mah. Sakinlerinden; Merhum Kemal Canbaz ‘Eşi; Hüseyin, Ahmet, Mehmet, Ve İsmail Canbaz İle Havagül Çelik’in Anneleri; Ayfer Yılmaz’ın Babaannesi Ayşe CANBAZ  Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Elmatepe Mah. Doruk Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Doruk  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ertan BAYRAKTAR 27.09.2022
(Salı)

Kdz.Ereğli’nin Eski Futbolcularından Ve Değerli Futbol Antenörü,Erdemirden Emekli ; Şengül Bayraktar’ın Eşi; Sevtap Ve Selda Bayraktar’ın Babaları Ertan BAYRAKTAR Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Gülüç Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ali ÇOBANOĞLU 27.09.2022
(Salı)

Merhum Ahmet Çobanoğlu Ve Merhume Fadime Çobanoğlu’nun Oğulları; Emine Taş, Şeref, Sefa Ve Seyfi Çobanoğlu’nun Kardeşleri; Ozan Ve Okan Çobanoğlu’nun Babaları; Ahmet Bahadır, Cem, Semih, Murat, Selçuk, Özge, Öznur Ve İlknur ‘Un Amcaları; Melihat Çakan, Saadet Beytekin, Nezahat, Nebahat , Ayhan Ve Bülent Taş’ın Dayıları  Ali ÇOBANOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Karakavuz Köyünde Toprağa Verilecektir.

Şinasi KARAKAYA 27.09.2022
(Salı)

Müftü Nahallesi Sakinlerinden ; Müşerref Karakaya’nın Eşi; Yaşar, Emine Ve Ahmet Karakaya’nın Babaları; Metin Kara’nın Kayınpederi ; Kayahan Ve Metehan Kara  İle Şinasi Ve Ece Karakaya’nın Dedeleri; Emniyet Teşkilatından Emekli Başkomiser Şinasi KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Zeynep ÇALKAM 26.09.2022
(Pazartesi)

Merhum Ahmet Albayrak’ın Torunu, Merhume Emine Albayrak Ve Merhum Talat Şükrü Albayrak’ın Kızı, Turhan Çalkam’ın Eşi, Filiz, Elif, Emel Çalkam’ın Anneleri, Ahmet, Zerrin Ve Zayit Albayrak’ın Kardeşleri, Nezih Bayender, Ali Ekber Karaçam’ın Kayınvalideleri, Bora Bayender Ve Civan Karaçam’ın Anneanneleri, Zeynep ÇALKAM Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Aydın Sultanhisar Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Aydın Sultanhisar Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma ULUDAĞ 26.09.2022
(Pazartesi)

Kamyoncu Esnaflarından Durdu Uludağ’ın Eşi; Nurettin Uludağ,Muhammet Uludağ,Mehmet Uludağ Ve Nur Uludağ’ın Anneleri  Fatma ULUDAĞ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Armutlucuma Aydın Köyü Kışla Mahallesi  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 14:00’de Devrek Yolu Özmar Karşısından Araç Kaldırılacaktır  Kaldırılan Araç  Ören Mah. Bayram Center Önünden De Geçecektir. 

Osman BAŞARAN 26.09.2022
(Pazartesi)

Şamlar Köyü İsa Mahallesi Sakinlerinden; Fatma Başaran’ın Eşi; Şerife ,Hanife, Aysun, Aygül Ve Ayşe’nin Babaları ; Sinan Uludağ’ın Kayınpederi  Osman BAŞARAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazından Önce Şamlar Köyü İsa Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muzaffer ÇELİK 26.09.2022
(Pazartesi)

Alaplı 690 Evler Sakinlerinden  Merhum Ahmet Çelik Ve  Zinnet Çelik’in Oğulları; Zafer, Şevket, Namık Ve Erdinç Çelik’in Kardeşleri; Zeynep Çelik’in Eşi; Kübra Ve Muhammet Çelik’in Babaları ; Çelikler Halı Saha  Ve Eski Çelik Market’in Sahibi Alaplı Esnaflarından Muzaffer ÇELİK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde  Kılınacak Cenaze Namazının Ardından 690 Evler Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe DURDU 25.09.2022
(Pazar)

Merhum Mustafa Dursu’nun Eşi, Hyundai Simge Plaza Sahibi Şemsi Durdu’nun Annesi, Nuran Durdu’nun Kayınvalidesi, Burcu Durdu, Merve Durdu, Simge Durdu Akarsu’nun Babaanneleri, Yağız Akın Akarsu’nun Kayınpederinin Annesi, Ayşe DURDU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Düzce Uzunmustafa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Düzce Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Recep Ali YILMAZ 23.09.2022
(Cuma)

Ereğli Eski Esnaflarından ; Numan Ve Emine Yılmaz’ın Oğulları; Ayşe Yılmaz ‘In Eşi; Murat Yılmaz Ve Gamze Karaoğlu’nun Babaları Recep Ali YILMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Cuma Namazına Müteakip  Sakarya Kocaali Kozluk Köyünde Toprağa Verilecektir.                       

Temel KARAKAYA 23.09.2022
(Cuma)

Bağlık Mahallesi Hatip Sokak Sakinlerinden; Merhum Recep Karakaya Ve Merhume Dursun Karakaya’nın Oğulları; Yaşar Karakaya’nın Kardeşi; Erdi Ve Erdinç Karakaya’nın Babaları; Ayşe Beşevli, Muhammet Karakaya Ve Erkan Karakaya’nın Amcaları Temel KARAKAYA Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Saat 11:00’de Hatip Sokaktaki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Cuma Namazına Müteakip Dedeler Köyü Mezarlığında  Toprağa Verilecektir.

Müzeyyen ÇELEBİ 22.09.2022
(Perşembe)

Gülüç Bekyeri Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Çelebinin Eşi; Süleyman, Fatih, Aysel Ve Nursel Çelebi’nin Anneleri; Taner Özkaba ,Ekrem Çelebi, Ayşe Çelebi Ve Kevser Çelebi’nin Kayınvalideleri Müzeyyen ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Düzce Aydınpınar Köyünde Verilecektir.

Aynur KİREN 22.09.2022
(Perşembe)
Kepez Mahallesi Uyuyan Güzel Sok. Sakinlerinden; Zafer Kiren’in Eşi;Emrah Kiren Ve Elif Türkmen’in Anneleri; Orhan Türkmen’in Kayınvalidesi Aynur KİREN Vefat Etmiştir.
 Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Kepez Yeni Camiinde  Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Yeni Belen Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
İlknur ERİM 22.09.2022
(Perşembe)

Döngelli Köyü Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Kıbrıs Gazisi Osman Erim Ve Nuriye Erim’in Kızları; Melahat Erim Ve İzzet Murat Erim’in Ablaları; İsmail  Erim’in Yeğeni İlknur ERİM Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip  Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mahallesi  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.                                                                          

Durkadın ÜNLÜ 21.09.2022
(Çarşamba)

Akarca Mahallesi  Gazi Hacı İsmail Konak Sokak Sakinlerinden; Merhum Mustafa Ünlü’nün Eşi; Aynur Keskin,Rabia Öztürk, Merhum Eşref Ünlü Ve Şaban Ünlü’nün Anneleri; Gazeteci Mehmet Öztürk Ve Terzi Veli Keskin’in Kayınvalideleri; Burak Öztürk,Şafak Öztürk Ve Gamze Yıldırım’ın Anneanneleri; Mustafa Ünlü Ve Fikri Ünlü’nün Babaanneleri  Durkadın ÜNLÜ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazından Önce Akarca Mahallesindeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra Öğle Namazına Müteakip Kadıtarlası Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mahallesi  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Hafize YILMAZ 20.09.2022
(Salı)

Bağlık Mahallesi Eser Sokak Sakinlerinden; Şeref Yılmaz’ın Eşi; Yılmaz Yılmaz,Müşerref Türk, Elif Yağcı Ve Nazire Yılmaz Zeren’in Anneleri; Hüseyin Özcan,Merhum Ahmet Özcan,Merhum Hasan Özcan Ve Merhum Mehmet Özcan’ın Kardeşleri Hafize YILMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Çaylıoğlu Merkez Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Merkez Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 15:00’de Eski Terminal Arkası Dürümcü Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Muhittin KARATAĞ 20.09.2022
(Salı)

Çaylıoğlu Hasbeyler Köyü Eşrafından ;Merhum Nazım Karatağ’ın Oğlu; Almanyalı Muhittin KARATAĞ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip  Kılınacak Cenaze Namazınınardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muzaffer ÇELEBİ 19.09.2022
(Pazartesi)

Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Müzeyyen Çelebi’nin Eşi; Süleyman ,Fatih, Aysel, Ve Nursel Çelebi’nin Babaları; Taner Özkaba, Ekrem Çelebi,Ayşe Çelebi Ve Kevser Çelebi’nin Kayınpederleri Muzaffer ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Saat 12:30’ Da Gülüç Bekyeri Mahallesindeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra İkindi Namazına Müteakip Düzce Aydınpınar Köyünde Toprağa Verilecektir.

Şükran TEKİN 19.09.2022
(Pazartesi)

Merhum Hulusi Tekin’in Eşi; Hulki Tekin ,Sema Türkgülü Ve Utku Koleji Kurucularından Merhume Hülya Tekin Çataklı’nın  Anneleri; Lüsyen ,Orçun,Dicle Ve Ata’nın Anneanneleri; Onur Tekin’in Babaannesi; Ali Çataklı’nın Kayınvalidesi Şükran TEKİN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Muhammet UZUNMEHMETOĞLU 19.09.2022
(Pazartesi)

Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi Sakinlerinden; Kdz.Ereğli’nin İlk Hafriyatçılarından ; Hakkı Uzunmehmetoğlu’nun Kardeşi; Abdulhakim Ve Hakan Uzunmehmetooğlu’nun Babaları Muhammet UZUNMEHMETOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Süleyman HASÇELİK 19.09.2022
(Pazartesi)

Kırmacı Mahallesi Sakinlerinden; Erdemirden Emekli Seyfi Hasçelik, Hüseyin Hasçelik, Belediyemizden Emekli Mustafa Hasçelik; Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli  Ali Hasçelik Ve Belediyemiz Emlak İstimlak Müdürlüğü  Şefi Hasan Hasçelik’in Babaları Erdemirden Emekli Süleyman HASÇELİK Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Kırmacı Mahallesi Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kırmacı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe GÜLMEZ 19.09.2022
(Pazartesi)

Armutlucuma Saka Mahallesi Sakinlerinden; Kore Gazisi Merhum Nazım Gülmez’in Eşi;  Şaban Gülmez,Nezaket Koç,Satı Günhan,Şengül Günhan Ve Vahide Canbaz’ın Anneleri; Ayşe Gülmez’in Kayınvalidesi Ayşe GÜLMEZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  İkindi Namazına Müteakip Armutlucuma  Saka Mahallesi Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 13:00’de Kepez Mahallesindeki Evlerinin Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Kevser BIKMAZ 18.09.2022
(Pazar)

Erdemirden Emekli Şaban Bıkmazîn Eşi, Binnur Ve Gülnur’un Anneleri, Kevser BIKMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Saat 11:00’da Potbaşı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köseler Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Halil ERDOĞAN 17.09.2022
(Cumartesi)

Bağlık Mahallesi Sakinlerinden Hacer,Güler,Ömer Ve Hüseyin Erdoğan’ın Babaları,Kevser Erdoğan’ın Eşi,Almanya’dan Emekli Rıza Oğlu Halil ERDOĞAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kahyalar Köyü Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Niyazi ÇAKAR 17.09.2022
(Cumartesi)

Yenidogancîlar Köyü Çölemen Mahallesi Sakinlerinden Arif Oğlu Niyazi ÇAKAR Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazından Önce Yenidoğancılar Köyü Çölemen Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Sadi SEVİM 16.09.2022
(Cuma)

Asarlı Köyünden Berber Sadi SEVİM Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazı İle İkindi Namazı Arasında Asarlı Köyünde Toprağa Verilecektir.

Yakup GÜLGÖNÜL 16.09.2022
(Cuma)

Pazaryeri Eski Esnaflarından ; Hediye Gülgönül’ün Eşi; Nurcan, Sevcan Ve Mustafa Gülgönül’ün Babaları Albay Yakup GÜLGÖNÜL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Ali Molla Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ebru Akçakaya AÇIKGÖZ 16.09.2022
(Cuma)

Ballıca Köyü Eşrafından Ve Müftü Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Necati Akçakaya Ve Şükran Akçakaya ‘Nın Kızları; Sevgi, Elif, Filiz, Yeliz Ve Bahar’ın Kardeşleri; Alaattin Akçakaya Ve Ali Akçakaya ‘Nın Yeğenleri;Mert, Ramazan, Aleyna, Necati, Eren, Eymen Ve Hazal’ın Teyzeleri; Mehmet Açıkgöz’ün Eşi Ebru Akçakaya AÇIKGÖZ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Cuma Namazına Müteakip Balıca Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ekim 2022 Vefat Edenler  

Eylül 2022 Vefat Edenler  

Ağustos 2022 Vefat Edenler  

Temmuz 2022 Vefat Edenler 

Haziran 2022 Vefat Edenler 

 Mayıs 2022 Vefat Edenler 

Nisan 2022 Vefat Edenler 

 Mart 2022 Vefat Edenler 

 Şubat 2022 Vefat Edenler 

Ocak 2022 Vefat Edenler 

 Aralık 2021 Vefat Edenler 

Kasım 2021 Vefat Edenler 

Ekim 2021 Vefat Edenler 

Eylül 2021 Vefat Edenler 

Ağustos 2021 Vefat Edenler 

Temmuz 2021 Vefat Edenler 

Haziran 2021 Vefat Edenler 

Mayıs 2021 Vefat Edenler 

Şubat 2021 Vefat Edenler 

Ocak 2021 Vefat Edenler 

Aralık 2020 Vefat Edenler 

Kasım 2020 Vefat Edenler

Ekim 2020 Vefat Edenler

Eylül 2020 Vefat Edenler

Ağustos 2020 Vefat Edenler

Temmuz 2020 Vefat Edenler

Haziran 2020 Vefat Edenler

Nisan 2020 Vefat Edenler

Mart 2020 Vefat Edenler

Şubat 2020 Vefat Edenler

Ocak 2020 Vefat Edenler

Aralık 2019 Vefat Edenler

Kasım 2019 Vefat Edenler

 Ekim 2019 Vefat Edenler

Eylül 2019 Vefat Edenler

Ağustos 2019 Vefat Edenler

Temmuz 2019 Vefat Edenler

Haziran 2019 Vefat Edenler

Mayıs 2019 Vefat Edenler

Nisan 2019 Vefat Edenler

Mart 2019 Vefat Edenler

Şubat 2019 Vefat Edenler

Ocak 2019 Vefat Edenler

Aralık 2018 Vefat Edenler

Kasım 2018 Vefat Edenler

Ekim 2018 Vefat Edenler

Eylül 2018 Vefat Edenler

Ağustos 2018 Vefat Edenler

Temmuz 2018 Vefat Edenler

Haziran 2018 Vefat Edenler

Mayıs 2018 Vefat Edenler

Nisan 2018 Vefat Edenler

Mart 2018 Vefat Edenler

Şubat 2018 Vefat Edenler

Ocak 2018 Vefat Edenler

Aralık 2017 Vefat Edenler

Kasım 2017 Vefat Edenler

Ekim 2017 Vefat Edenler

Eylül 2017 Vefat Edenler

 

yangorselyeni

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çrş Prş Cu Cts Pz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aylık Vefat Edenler

Yukarı Çık.